Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Iza wiedzie dostatnie życie u boku męża, który jest kierowcą tirów. Jest szczęśliwa w małżeństwie, ale czuje się trochę znudzona i samotna, dlatego od czasu do czasu widuje się towarzysko z przystojnym klientem salonu. Współpracownica Izy Teresa zazdrości jej beztroskiego życia. Pewnego dnia Iza znajduje w torbie podróżnej męża dużą ilość gotówki. Radek przyznaje, że dorabia na boku, ale zapewnia, że wszystko jest bezpieczne. Sytuacja zmienia się kiedy do ich mieszkania wkracza CBŚ z nakazem rewizji.
 • Ukryta prawda

  Kasia (17 lat) ma romans z nauczycielem angielskiego Adamem (40 lat). Mężczyzna obiecuje jej, że jak tylko skończy szkołę on porzuci żonę i zamieszkają razem. Któregoś dnia, podczas spotkania w mieszkaniu nauczyciela, Kasia orientuje się, że zostawiła w domu telefon. Jej rodzice przejrzeli sms-y i postanowili zgłosić wychowawczyni nastolatki i dyrekcji szkoły, że ich córka została wykorzystana seksualnie przez nauczyciela. Nie wiedzą, że wychowawczyni Kasi jest żoną Adama, z którym ich córka ma romans.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Dr House VII

  House uczestniczy w szkolnym Dniu Kariery i łamie kilka zasad, opowiadając ze szczegółami kilka medycznych przypadków. Czekając przed gabinetem dyrektora, spotyka dwóch uczniów piątej klasy, którzy oceniają House’a i jego relacje z Cuddy. Próbują mu pomóc zrozumieć, jak jego egoistyczne wygłupy nie pozwalają pokazać Cuddy, co naprawdę czuje. "Two stories"
 • Brzydula

  Paulina i Violetta postanawiają znaleźć dowody zdrady Marka. Przesłuchują Ulę. Paulina chce sprawdzić biurko Marka, ale Ula odmawia wydania klucza. Aleks przedstawia Krzysztofowi dowody wskazujące na to, że Marek defrauduje firmowe pieniądze. Krzysztof wstrzymuje się z osądem do momentu powrotu Marka z Mediolanu. Józef w tajemnicy przed bliskimi podejmuje dodatkową pracę.
 • Brzydula

  Violetta jest wdzięczna Paulinie za zwolnienie brzyduli. Jasiek szykuje się na imprezę, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu wychodzi i zostawia siostrę samą. Marek wraca z Mediolanu. Przed domem zastaje spakowane walizki…
 • Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda

  Daria i Adrian są małżeństwem od trzech lat. Do pełni szczęścia brakuje im jedynie dziecka. Daria poroniła dwie ciąże. Małżonkowie decydują się na wykonanie wspólnych badań DNA. Adrian, który był na wizycie w poradni, informuje żonę, że wszystkie wyniki są dobre. Kiedy Daria próbuje namówić go na seks, mężczyzna wybucha, że czuje się traktowany przedmiotowo. Wkrótce chce wyjechać na stypendium. Daria nie rozumie jego zachowania i podejrzewa męża o romans ze stażystką.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Łazęga"
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
 • Szpital

  Karetka pogotowia przywozi do szpitala Annę Piotrkowiak, która zachowuje się jakby była pod wpływem narkotyków. Sąsiadka kobiety wezwała pogotowie, kiedy zobaczyła ją nagą na balkonie. Pacjentka trafia pod opiekę doktora Michała. W międzyczasie do szpitala zostaje przywieziony Marek Kubiszewski, który został porażony prądem, kiedy kosił trawę elektryczną kosiarką. Jego stan jest bardzo ciężki.
 • Chirurdzy II

  Meredith i Cristina okłamują się w kwestii statusu swoich związków. George dostaje nieprzyjemne zadanie: ma odesłać pacjenta do domu. Choć starszy Pan nie potrzebuje już hospitalizacji, ani myśli opuścić oddział. Alex dowiaduje się o wynikach egzaminu lekarskiego. "Tell Me Sweet Little Lies"
 • Dr House VII

  Do szpitala przyjęty zostaje pacjent z ciężką wysypką wywołaną przez kontakt ze żrącymi substancjami chemicznymi w fabryce. W trakcie leczenia zespół odkrywa, iż utrzymuje on żonę w przekonaniu, że wciąż ma lukratywną pracę w branży nieruchomości. W międzyczasie Cuddy otrzymuje nagrodę i House musi ją wesprzeć, biorąc udział w imprezie charytatywnej. Chase i Masters uczą się układać między sobą osobiste i zawodowe relacje. "Recession proof"
 • Brzydula

  Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie. Paulina dowiaduje się dlaczego Marek poleciał do Mediolanu.
 • wieczór
 • Brzydula

  Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie więc opinia trzecia…
 • TRWA

  Ukryta prawda

  Dominika czuje, że znalazła miłość swojego życia. Podczas jednego ze spotkań przyznaje się Konradowi, że to on będzie jej pierwszym chłopakiem. Mężczyzna jest zszokowany tą informacją. Wychodzi zostawiając Dominikę bez wyjaśnień. Kobieta jest rozżalona i boi się stracić ukochanego. Zaprasza go na kolację i dochodzi między nimi do zbliżenia. Wkrótce okazuje się, że film z ich pierwszej wspólnej nocy trafił do Internetu…
 • Wierny ogrodnik

  Kenia. Brytyjski dyplomata Justin Quayle (Ralph Fiennes) dowiaduje się o tragicznej śmierci swojej żony. Według policyjnej informacji Tessa (Rachel Weisz) została zamordowana przez bandytów. Podróżowała po Kenii w towarzystwie zaprzyjaźnionego lekarza. Tessa była znaną aktywistką, zagorzałym wrogiem wielkich korporacji, szczególnie tych, które w bezwzględny sposób bogacą się na krzywdzie i cierpieniu chorych i biednych ludzi. Z szczególnym zacięciem tropiła nielegalne działania wielkich firm farmaceutycznych. Justin próbuje na własną rękę ustalić okoliczności śmierci żony. Zwraca się z prośbą o pomoc do wpływowych przyjaciół, do polityków, a nawet do wywiadu. Bezskutecznie, nikt nie chce się dla niego narażać. Znana z kontrowersyjnych poglądów i bezkompromisowych zachowań Tessa za życia zraziła do siebie wiele osób, wśród niech ludzi wpływowych i bardzo niebezpiecznych. Wielokrotnie Justin otrzymuje ostrzeżenia, żeby pogodził się ze stratą i dał sobie spokój ze śledztwem. Chociaż wie, że z pewnością podzieli los swojej żony, Justin uparcie dąży do poznania wszystkich okoliczności jej tragicznej śmierci.
 • Magazyn UEFA Champions League

 • Priscilla: Wyprawa po wolność

  To opowieść o transwestytach, którzy różowym autokarem przemierzają australijską pustynię i zarabiają na życie występami na scenie. Po drodze napotykają wiele trudności oraz w ludzi nieakceptujących ich takimi jakimi są naprawdę. Dokument „Priscilla: wyprawa po wolność” pokazuje jak ta odważna i kontrowersyjna produkcja, zmieniła stosunek społeczeństwa do środowisk transseksualnych. Kamera zagląda za kulisy powstawania filmu w kraju, gdzie homoseksualizm jak i transwestytyzm był wówczas tematem tabu. O pracy nad „Priscillą, królową pustyni” opowiadają między innymi odtwórcy główny ról. Mało kto pamięta, że jedną z nich zagrał Hugo Weaving, późniejszy agent Smith z „Matrixa” czy Elrond z trylogii „Władca Pierścieni”. Towarzyszył mu Guy Pearce znany z takich filmów jak „Memento” czy „Tajemnice Los Angeles”. Aktorzy zdradzają jak czuli się w rolach draq queens, pod tonami makijażu i w niesamowitych strojach. Opowiadają o wizytach w nocnych klubach oraz ówczesnym środowisku homoseksualnym.
 • Kult

  Heaven’s gate to grupa religijna założona w latach 70-tych XX wieku w San Diego. Jej system wierzeń był oparty głównie na kulcie UFO. Zwolennicy wierzyli, że dzięki śmierci przeniosą się do obcego statku kosmicznego i na zawsze opuszczą naszą planetę. O sekcie zrobiło się głośno w 1997 roku, kiedy odnaleziono trzydzieści dziewięć ciał jej wyznawców. Członkowie grupy religijnej popełnili masowe samobójstwo. Ocalał tylko jeden człowiek, dzięki któremu możemy poznać mechanizmy rządzące sektą. Jak wygląda życie codzienne wyznawców? Co sprawia, że rozsądni ludzie są skłonni odebrać sobie życie w imię wyższego celu? Dokument „Kult” to tnie tylko spojrzenie w wewnętrzne życie sekty, ale także wstrząsające rozmowy z bliskimi jej członków.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Krzysztof Krauze. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: