Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Baranek", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Z piętra kamienicy w centrum miasta wypadł siedmioletni chłopczyk. Dziecko ponosi śmierć na miejscu. Ofiara ma jednak na szyi ślady duszenia, co wskazuje na zabójstwo. Matka chłopczyka podejrzewa, że zabił go sąsiad. Mężczyzna wielokrotnie był agresywny w stosunku do jej syna. Mieszkający w tej samej kamienicy wujek chłopca rzuca podejrzenie na dziewczynkę, z którą w dniu śmierci bawił się siedmiolatek…
 • Niewinna intryga

  Adriano rozmawia z Salvadorem i Blanką, przekazując wszystkie szczegóły dotyczące romansów Raquel z czasów młodości. Eduardo podczas rozmowy z Blanką prosi ją, aby uciekła stąd jak najdalej tylko się da; obiecuje także udzielić jej wszelkiej niezbędnej pomocy w wyplątaniu się z tego całego obłędu. Blanca jest jednak stanowczo odmawia, nigdzie się stąd nie ruszy, ponieważ chce, aby Raquel poniosła zasłużoną karę za całe zło, które uczyniła, a w szczególności jej ojcu.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Kryminalni 6

  „OKO ZA OKO”. Nowacki ucieka wraz z Kupcem za granicę. Po śmierci żony, Zawada poprzysięga zemstę i rusza śladem bandytów… Czy Markowi i Basi uda się powstrzymać Adama, nim popełni zbrodnię?
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Szpital

  Beata Ryszka przyprowadza do szpitala 10-letniego syna. Lekarz rodzinny dzień wcześniej stwierdził anginę i przepisał antybiotyk. Niestety gorączka nie ustępuję a chłopiec czuje się coraz gorzej. Chorym dzieckiem natychmiast zajmuje się dr Anna. W międzyczasie karetka przywozi na SOR 50-letniego Jacka Bielaka, który zasłabł podczas joggingu. Upadając uszkodził kolano. Pacjenta bada dr Piotr Wójtowicz.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Julia

  Pola i Kaja podejrzewają, że Julia zakochała się w Sławku. Janek czuje się zagubiony w swoich uczuciach. Sławek próbuje przekonać Julię, żeby złożyła podanie na studia w ASP. Tymczasem Agnieszka zapisuje się na pierwszą wizytę do Janka. Bożena sugeruje Monice, że Janek dziwnie się zachowuje, bo chce się jej oświadczyć. Dlatego kobieta nie może się już doczekać rozmowy z ukochanym…
 • Brzydula

  Michał prosi Ulę o spotkanie. Proponuje jej prowizję w zamian za doprowadzenie do podpisania kontraktu z Febo&Dobrzański. Ula odmawia. Józef idzie do lekarza. Dowiaduje się, że ponieważ wypisał się na własne życzenie ze szpitala, wypadł z kolejki oczekujących na zabieg udrożnienia tętnic wieńcowych.
 • Kryminalni 6

  „NIE ZABIJAJ”. Kryminalni docierają na Maltę. Na wyspie nawiązują kontakt z lokalną policjantką: Marią Camilleri. Marek i Basia zrobią wszystko, by odnaleźć Zawadę - i ukarać mordercę jego żony. Jednak, czy nie przybędą za późno?
 • wieczór
 • Agenci NCIS: Los Angeles

  Poranny rytuał Deeksa zostaje zaburzony, kiedy zostaje postrzelony podczas napadu w osiedlowym sklepie. Zespół NCIS rozpoczyna śledztwo, które ma wykazać, czy to on był celem napastników. "Personal".
 • Dowody zbrodni

  Zespół zajmuje się sprawą 14-latki, która została zamordowana w 1991 roku. Dziewczynka wraz z siostrą mieszkała w rodzinie zastępczej. Zginęła kilka miesięcy po tym, jak zaczęła odnosić sukcesy jako raperka.
 • TRWA

  Zabójcza gra

  Były policjant Tom Armstrong (Sean Patrick Flannery) mieszka w Meksyku próbując wymazać bolesne wspomnienia. Tu odnajdują go agenci FBI, którzy zwracają się do niego z prośbą o pomoc w śledztwie. Sprawa dotyczy niebezpiecznego płatnego zabójcy - równie okrutnego, co nieuchwytnego. To właśnie on jest odpowiedzialny za to, że Armstrong porzucił służbę. Były funkcjonariusz zrobi wszystko byle tylko zakończyć sprawę z przeszłości i ukoić sumienie.
 • Skazany na śmierć

  Michael zmusza naczelnika, aby przeniósł Lincolna do ambulatorium. Uciekinierom udaje się cało dotrzeć go gabinetu lekarskiego, którego drzwi, na prośbę Michaela, Sara zostawiła otwarte. Westmoreland poddaje się, ale wyjawia swój wieloletni sekret. Sześciu więźniów wydostaje się poza mury więzienia. "Go"
 • Mr. Majestyk

  Majestyk (Charles Bronson) próbuje wieść spokojne życie, poświęcając się pracy na swojej farmie melonów. Nie należy do osób towarzyskich i wszelkie kontakty utrzymuje w zasadzie jedynie z miejscowymi robotnikami i plantatorami pochodzenia latynoskiego. Pewnego dnia okazuje się jednak, że gangster Frank Renda (Al. Lettieri) stara się przejąć okoliczne ziemie, w tym również farmę Majestyka. Farmer będzie musiał pokazać, że sadzenie melonów to nie jedyne zajęcie, na jakim się zna. Sięga po broń i stawia czoła bandytom.
 • Pamiętniki wampirów

  Stefan usiłuje pogodzić się ze swoją przeszłością. Razem z Damonem dzieli się z Eleną częścią swojej historii - dziewczyna w końcu dowiaduję się, w jaki sposób bracia stali sie wampirami. Pearl ma niezbyt miłą konfrontację z Johnem Gilbertem. Damon i Alaryk próbują odszukać tajemniczy wynalazek, nim zrobi to John. Tymczasem Jeremy i Anna zbliżają się do siebie coraz bardziej.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aleksander Gawronik. Biznesman i były senator. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież słynnej kolekcji obrazów spółki ARTBi i kontakty z mafią pruszkowską. W maju tego roku po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Nigdy nie przyznał się do winy. To będzie jego pierwszy telewizyjny wywiad. Gawronik opowie Jolancie Pieńkowskiej o swoich pierwszych dniach w więzieniu, a także o tym jak próbowano nakłonić go tam do samobójstwa. Przyzna się do swojego pracoholizmu przez który nie umiał nigdy stworzyć szczęśliwej rodziny. Gawronik szczerze wyzna Jolancie Pieńkowskiej, że dopiero teraz w wieku 61 lat udało mu się naprawić relacje z córką. Buduje swoje prywatne i zawodowe życie od nowa.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: