Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Lena jest lekarzem pediatrą. Pewnego dnia do przychodni przychodzi Kuba (15 lat), uczeń pobliskiego gimnazjum. Chłopak bardzo kaszle i lekarka podejrzewa u niego grypę. Podczas badania zauważa na jego plecach siniaki i ślady po uderzeniach. Podejrzewa, że jest bity przez ojca alkoholika. Chociaż chłopak prosi, żeby kobieta nie wtrącała się w jego życie, Lena postanawia mu pomóc. Czy to będzie możliwe?
 • Mango - Telezakupy

 • Dwóch i pół

  Randka Waldena z seksowną, zmysłową modelką bielizny (Kate Miner) trwa znacznie dłużej, niż mógłby przypuszczać. Z kolei Alan umawia się z kobietą, która ma dla niego dość zaskakujące, osobiste informacje. "Numero uno accidente lawyer"
 • Gotowe na wszystko III

  Związek Susan i Iana przechodzi do nowego etapu, Gabrielle próbuje trenować potencjalne małe miss, a Lynette intryguje nowy sąsiad. "Beautiful Girls"
 • Gotowe na wszystko III

  Związek Susan i Ian przechodzi do kolejnego etapu, Gabrielle ma nowy obiekt zainteresowań, a mieszkańcy Wisteria Lane organizują coroczną imprezę osiedlową. "The Miracle Song"
 • Kryminalni 2

  Anna Pawlicka - szczęśliwa, młoda mężatka - nie wraca po pracy do domu. Policja znajduje jej ciało niedaleko stacji metra. Kobieta została brutalnie zgwałcona i uduszona. Zawada obawia się najgorszego: zabójstwo może być początkiem całej serii napadów. Musi odnaleźć sprawcę, nim ten zaatakuje kolejną ofiarę...
 • Kryminalni 2

  W jednym z wiejskich kościołów zostaje zamordowany ksiądz. Lokalna policja nie znajduje śladów kradzieży i uznaje zgon kapłana za nieszczęśliwy wypadek. Tymczasem w Warszawie policja otrzymuje zgłoszenie o zabójstwie znanego historyka sztuki, profesora Rubina. Z jego mieszkania ginie cenna dokumentacja. Duża jej część dotyczy właśnie kościoła, w którym zginął ksiądz... Czy - i w jaki sposób - oba zdarzenia są ze sobą powiązane?
 • Kryminalni 2

  W jednym z podwarszawskich miasteczek bandyci napadają na dwóch biznesmenów. Mężczyźni zostają ciężko pobici. Jednemu udaje się zbiec, ale uciekając wpada pod koła samochodu. Jego kolega ginie bez wieści... Policja napotyka w miasteczku na mur milczenia. Komisarz Zawada musi pokonać strach, jaki sparaliżował mieszkańców na myśl o lokalnych bandytach...
 • Stalowy rycerz

  Na ulicach Los Angeles dochodzi do groźnych napadów. Młodociani przestępcy posługują się nową, niespotykaną dotąd bronią. John Henry Irons (O'Neal) pracuje w wojskowych zakładach zbrojeniowych. Zajmuje się badaniami nad doskonaleniem broni nowej generacji, która wykorzystując dźwięki jedynie obezwładnia, lecz nie zabija wrogów. Jego badania są okryte ścisłą tajemnicą, do której dopuszczeni zostali jedynie nieliczni, w tym współpracownica Ironsa, porucznik Sparks (Annabeth Gish). Nadchodzi dzień kolejnego eksperymentu. I wtedy dochodzi do tragedii. Jeden z członków zespołu, skorumpowany Nathaniel Burke (Judd Nelson), postanawia wypróbować rażąca siłę nowego wynalazku i ustawia urządzenie na maksymalny zasięg. Porucznik Sparks zostaje porażona falami i traci przytomność. Irons jest załamany. Nie spodziewał się, że projekt, nad którym pracował niesie ze sobą tak wielkie zagrożenie. Irons wycofuje się z armii i powraca do domu, do Los Angeles. Wraca do rodziny, do babci Odessy, młodszego brata Martina i wujka Loe (Richard Roundtree). Wujek Joe ma w ogródku skład złomu, z którego tworzy nowoczesne rzeźby. Irons marzy jedynie o tym, by w spokoju rodzinnego domu zapomnieć o ostatnich dramatycznych przeżyciach. A jednak spokój nie jest mu pisany. Pewnego dnia, na ulicy jest świadkiem napadu. Sprawcy posługują się nikomu dotąd nieznaną bronią, którą on, ku swemu przerażeniu, rozpoznaje. To ta sama broń, którą pomógł skonstruować. Okazuje się, że były współpracownik Ironsa, Burke opuścił służbę w wojsku i teraz zajmuje się nielegalnym handlem nową bronią. Irons postanawia powstrzymać Burke'ego. Jednak sam sobie nie poradzi. Prosi o pomoc swoją koleżankę, porucznik Sparks. Sparks ma smykałkę do elektroniki, wujek Joe rzeźbiarskie zdolności, a Irons doświadczenie w obróbce metali i konstruowaniu broni. Wspólnie tworzą zespół, którego celem jest zwalczanie zła. Wkrótce powstaje stalowa zbroja i wielki młotek, wyposażenie Ironsa niezbędne do jego nowej misji. W zbroi i z potężnym młotkiem w dłoni, łagodny John Henry Irons przeistacza się w siejącego postrach Stalowego Rycerza. Na swym superszybkim, stalowym motocyklu przemierza ulice miasta przywracając na nich ład i porządek.
 • W rytmie hip-hopu

  Sara wychowywała się w małym miasteczku. Dopóki żyła jej matka, mogła poświęcać się swoim pasjom. Od najmłodszych lat Sara pobierała lekcje tańca, marząc o tym, że kiedyś właśnie w tej dziedzinie osiągnie sukcesy i sławę. Po tragicznej śmierci matki musiała porzucić rodzinne strony i rozstać się z marzeniami. Przeprowadziła się do ojca do Chicago. Roy (Terry Kinney), zawodowy muzyk, nigdy nie dorósł do roli ojca. W życiu Sary zaczyna się bardzo trudny okres. Nowa szkoła, w której jest jedyną białą uczennicą, nowe środowisko i nowe znajomości, wszystko to ją deprymuje i sprawia, że dziewczyna czuje się bardzo zagubiona. Dopiero przyjaźń z Chenille (Kerry Washington), młodą czarnoskórą samotną matką, sprawia, że Sara zaczyna czuć się pewniej w Chicago. Chenille ma młodszego brata, bardzo przystojnego chłopaka, który jest najpopularniejszą postacią w szkole. Derek jest utalentowanym tancerzem i niekwestionowaną gwiazdą hip-hopu. Dzięki znajomości z Derekiem Sara powraca do tańca i poznaje obcy jej dotąd świat hip-hopu. Ich wspólna pasja wkrótce przeradza się w romans. Ojciec Sary nie akceptuje tego związku. Zazdrosne o Dereka są również jego koleżanki. Nikki (Bianca Lawson), była dziewczyna Dereka próbuje zniszczyć Sarę. Nawet najbliższy przyjaciel Dereka, Malakai (Fredro Starr), traktuje ją wrogo. Im dłużej trwa związek Sary i Dereka, tym więcej trudności pojawia się przed młodymi. W końcu obydwoje dochodzą do wniosku, że ceną, jaką mieliby zapłacić za to, aby być razem jest rezygnacja z ich marzeń. Sara pragnie dostać się do najsłynniejszej szkoły baletowej, Derek zaś chce się wyrwać ze slumsów dostając się na dobrą uczelnię. *** Odtwórcy głównych ról, Julia Stiles i Sean Patrick Thomas przygotowywali się do zdjęć trenując taniec przez osiem godzin dziennie, przez cały miesiąc przed rozpoczęciem zdjęć. Nad ich treningiem czuwało kilku choreografów, między innymi specjalistka od hip-hopu Fatima oraz nauczyciel tańca klasycznego Randy Duncan. Oprócz intensywnego treningu w sali baletowej, aktorzy spędzali dużo czasu w muzycznych klubach Chicago, aby poznać ich niepowtarzalną atmosferę.
 • wieczór
 • Heca w zoo

  Griffin Keyes (Kevin James) pracuje jako dozorca w zoo. Mężczyzna nie ma szczęścia do kobiet i czuje się niezwykle samotny. Dlatego kiedy zakochuje się w pięknej Kate(Rosario Dawson), nawet nie stara się o jej względy. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzą mu jego podopieczni - dzikie zwierzęta. Dzięki ich pomocy skromny Griffin powoli zmienia się w nie lada uwodziciela.
 • Szkoła rocka

  Załamany Dewey podaje się za swojego współlokatora, aby dostać pracę w prestiżowej szkole podstawowej. Nie ma pojęcia o nauczaniu, ale dzieciaki są nim zachwycone. Pewnego dnia Dewey usłyszał, jak jego podopieczni radzą sobie na zajęciach muzyki. Wtedy wpadł na niesamowity pomysł. Zrobi z nich pierwszorzędną grupę rockową i zgłosi ją do konkursu "Bitwa zespołów"! Aktor oraz grana przez niego postać nie mogli być bardziej różni i jednocześnie tak do siebie podobni, jak Jack Black i Dewey Finn. Black jest piosenkarzem, tekściarzem i gitarzystą we własnym zespole Tenacious D, a Finn jest piosenkarzem, tekściarzem i gitarzystą we własnym zespole No Vacancy. Z tą małą różnicą, że został z niego wyrzucony przez kolegów. I podczas gdy rock'n'roll stanowi istotną część życia Blacka, w przypadku Finna jest wszystkim.
 • TRWA

  Wydział pościgowy

  W gmachu ONZ w Nowym Jorku zastrzelono dwóch dyplomatów. Z miejsca zbrodni przestępca zabrał teczkę ze ściśle tajnymi dokumentami. Natomiast w Chicago, podczas rutynowego śledztwa w sprawie wypadku, policja znajduje broń. Są na niej odciski palców, dokładnie takie same jak te, które zdjęto na miejscu zbrodni w Nowym Jorku. Właściciel broni, Mark Roberts zostaje aresztowany. Ma być przewieziony do Nowego Jorku. W czasie podróży eskortuje go szeryf Gerard. Samolot, którym lecą musi lądować. W czasie zamieszania Roberts ucieka. Gerard rozpoczyna pościg za nim. Wkrótce odkrywa prawdziwą tożsamość Robertsa, który w rzeczywistości nazywa się Sheridan i jest byłym agentem CIA. Sheridan usiłuje dotrzeć do Nowego Jorku. Chce dowiedzieć się, kto go w to wszystko wrobił. Tego pechowego dnia znalazł się w gmachu ONZ, ponieważ otrzymał takie zadanie. Nie zabił z premedytacją, został zaatakowany i działał w obronie własnej. Gerard i Sheridan to godni siebie przeciwnicy, lecz ich pojedynek to nierówna walka. Sheridan jest sam, a przeciw sobie ma bezwzględnego szeryfa, jego ludzi i skorumpowanych agentów CIA. Ten film można polecić każdemu, kto z podziwem i napięciem śledził brawurowy pościg Tommy Lee Jonesa za Harrisonem Fordem w głośnym filmie "Ścigany". "Wydział pościgowy" dostarcza równie mocnych i ekscytujących wrażeń.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Tomasz Gollob. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jolanta Szczypińska. Przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. Opowie o relacji z Jarosławem Kaczyńskim. Wyjawi również dramatyczną historię swojej choroby-raka szyjki macicy.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: