Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szymon Majewski Show 11

  *** Gośćmi Szymona są: Paweł Małaszyński i Cezary Pazura
 • Mango - Telezakupy

 • Dwóch i pół

  Matka i była żona Waldena starają się przejąć jego firmę i wykluczyć go z zarządu. Aby temu zapobiec, mężczyzna wprowadza Alana jako czwartego członka zarządu oraz przepisuje na niego dom przy plaży.
 • Dwóch i pół

  Zoey zmusza Waldena do obcięcia włosów i ogolenia się. Tymczasem Alan wpada na Lindsey, która wygląda jeszcze atrakcyjniej niż zwykle. Spotyka się z młodym, przystojnym miliarderem, co wprawia Alana w jeszcze większe przygnębienie. Ku jego zaskoczeniu Lindsey przychodzi jednak do niego, mówiąc, że chce, by do siebie wrócili.
 • Bananowy doktor IV

  Dmitrij pozostaje w Shadow Pond, a zadaniem Hanka jest dbanie o to, aby uparty Rosjanin miał na uwadze swoją cukrzycę i przyjmował insulinę. Van Dyke naraża się na utratę stanowiska w HankMed, kiedy zjawia się w pracy pijany. Ponieważ Hank jest zajęty swoimi niejasnymi sprawami w Shadow Pond i chorą, przepracowaną panią weterynarz, to Evan i Paige muszą „zająć się” tą delikatną kwestią natury kadrowej. Van Dyke nie wyjaśnia jednak, co spowodowało jego niewłaściwe zachowanie... Evan nie ma wyboru i zwalnia go. Po przespaniu się z tą decyzją, Evan dochodzi do wniosku, że zwolnienie Van Dyke'a mogło być zbyt ostrą reakcją. Postanawia więc przeprowadzić małe śledztwo i znaleźć przyczynę nietypowego pijaństwa mężczyzny.
 • Kamuflaż II

  Kiedy udaje się przekonać chińskiego naukowca do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, przed Annie otwierają się nowe możliwości kariery zawodowej…
 • Gwiazdy wierzą w duchy

  Duch osieroconego dziecka nawiedza Tracey Gold. Tymczasem Alice Cooper musi znosić nieustanne zaczepki ze strony złośliwego ducha. Fred Dryer podczas wizyty w szkole ze swoją córką widzi znacznie więcej, niż tylko budynek, z kolei zły i złośliwy duch pewnej obozowiczki nawiedza nastoletnią Katherine Erbe.
 • Prawo Agaty 2

  Agata prowadzi sprawę egzaltowanej aktorki teatralnej (Małgorzata Foremniak), która procesuje się z pasierbem (Rafał Fudalej) o testament po zmarłym niedawno mężu. Niespodziewanie dla wszystkich, jej klientka zostaje aresztowana pod zarzutem zabójstwa męża. Dorota walczy o zachowanie domu przez młode małżeństwo (Paweł Domagała, Helena Sujecka). Krewny (Leon Charewicz), który podarował im dom, uznał że zachowali się oni niewdzięcznie wyprzedając znajdującą się w nim cenną kolekcję obrazów. Obdarowani utrzymują, że obrazy wyrzucili, gdyż były bezwartościowe. .. Maciek coraz częściej nocuje u Agaty, znów planuje wspólny wyjazd. Agata początkowo podchodzi do tego z rezerwą. Jednak wściekłość na Dębskiego sprawia, że jest Maćkowi bardziej przychylna.
 • Prawo Agaty 2

  Po całodniowych walkach urządzonych w mieście przez pseudokibiców, rusza sąd 24-godzinny. Agata jest wezwana do obrony Wiktora (Łukasz Garlicki), jednego z mężczyzn oskarżonych o udział w napadzie na sklep jubilerski. W sądzie spotyka Dębskiego, który – jak się okazuje – reprezentuje człowieka poszkodowanego w wyniku tej napaści – Radka (Michał Grzybowski). Radek jednak też nie jest bez winy. Jeden z pobitych przez niego napastników, młody chłopak, walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest krytyczny. Gdy sytuacja wydaje się już wystarczająco skomplikowana, okazuje się, że panowie są także przyrodnimi braćmi. Z tym, że żaden nie przyznaje się do drugiego… Dorota przeżywa dalszy ciąg swoich życiowych rozterek. Podczas spotkania z koleżankami ze studiów czuje się niezręcznie, ma z nimi mało wspólnych tematów. W dodatku musi wyjść w trakcie spotkania, gdyż Wojtek nie może poradzić sobie z Filipem. Po powrocie do domu Dorota dostaje niepokojących bóli. Rano, Agata wraca do mieszkania Maćka. Zostawiła telefon. Maciek wychodzi do pracy, ale proponuje jej, żeby została i odpoczęła. Agata bierze prysznic i przeszukuje szafę Maćka, chcąc znaleźć czysty ręcznik. Gdy wyjmuje ręcznik, z szafy wypada pudełeczko z pierścionkiem…
 • TRWA

  Gdzie mieszkają dzikie stwory

  Dziewięcioletni Max ucieka z domu i przepływa morze, by zostać królem. Krainę, którą przyjdzie mu władać zamieszkują olbrzymie, futrzaste stwory! Jednak bycie królem, może okazać się o wiele trudniejsze niż się wydaje! Twórca filmu, Spike Jonze oraz producent Tom Hanks, przygotowali magiczną, wizualnie oszałamiającą filmową wersję słynnego opowiadania Maurice'a Sendaka, która zgłębia radosny i dziki czas, który nazywamy dzieciństwem!
 • Przygoda z pandą

  Ryan nie widział swego ojca od dwóch lat. Michael pracuje w misji naukowej w Chinach, gdzie zajmuje się ratowaniem pand. Po przybyciu do Chin chłopiec jest rozczarowany. Jego ojciec więcej uwagi poświęca zwierzętom, niż jemu. Pewnego dnia Michael zabiera syna na wyprawę w góry, do gęstych bambusowych lasów, aby pokazać mu żyjące na wolności pandy. W wyprawie towarzyszy im para chińskich naukowców Ling (Yi Ding) i Chu (Wang Fei). Do rezerwatu docierają w sama porę, by uratować uwięzioną we wnykach samicę z małym niedźwiadkiem. Gdy starają się ją oswobodzić, zostają zaatakowani przez kłusowników. Michael zostaje ranny. Wezwani na ratunek strażnicy, zabierają go do szpitala. Ryan i pozostali uczestnicy wyprawy wracają do obozu. Okazuje się, że kłusownicy uprowadzili pandę. Para chińskich naukowców postanawia odzyskać zwierzaka, Ryan wyrusza razem z nimi. Udaje się im odnaleźć i uwolnić małą pandę. W drodze do obozu Ryan sam opiekuje się zwierzątkiem. Jest nim zachwycony, nie rozstaje się z nim ani na chwilę. Ryan, który na początku wakacji był zły na ojca, że tak dużo czasu poświęca zwierzętom, teraz sam chciałby opiekować się nimi. Dzięki wakacyjnej przygodzie, chłopiec zrozumiał, na czym polega praca jego ojca. Jest dumny, że ojciec zajmuje się ratowaniem ginących gatunków zwierząt, a Michael cieszy się, że będzie miał w synu godnego następcę.
 • wieczór
 • Wakacje w krzywym zwierciadle

  W drodze na wakacje rodzina postanawia odwiedzić kuzyna Clarka - Eddiego na jego farmie. Griswoldowie opuszczają farmę z dodatkowym pasażerem - ciotką Edną, którą mają zawieźć do Arizony. Sytuację dodatkowo komplikuje ukochany piesek ciotki, który jest w stanie każdego wyprowadzić z równowagi. Następy etap podróży wyznacza okradzenie Clarka przez dwóch rabusiów, co z kolei zmusza go do obrabowania kasy przydrożnego motelu. Kiedy umiera ciotka Edna, Griswoldowie decydują się mimo wszystko dowieźć ją do Arizony i zgodnie z umową, zostawiają przed domem jej syna. Kiedy po licznych przygodach rodzina przyjeżdża do Kalifornii, okazuje się, że park jest zamknięty. Nawet to nie jest w stanie wpłynąć na świetny humor Clarka... zwłaszcza, że udaje mu się przekonać strażnika do otwarcia bramy.
 • Czarownice z Eastwick

  Trzy samotne kobiety z miasteczka Eastwick: porzucona przez męża Sukie, dziennikarka z lokalnej gazety, przedwcześnie owdowiała rzeźbiarka Alexandra oraz nieśmiała, rozwiedziona nauczycielka Jane czekają na mężczyznę swojego życia. Pewnego dnia wszystkie trzy ze zdumieniem odkrywają u siebie nadprzyrodzone zdolności. Jane potrafi na przykład wywołać burzę z piorunami. Podczas tradycyjnego czwartkowego spotkania przyjaciółki bawią się w czary i dla żartu przyzywają idealnego kochanka. Już następnego dnia w Eastwick pojawia się tajemniczy, bogaty nieznajomy Daryl Van Horne, który kupuje od dawna opuszczoną posiadłość i sprowadza tam fortepiany. Daryl po kolei uwodzi trzy przyjaciółki, które po początkowym okresie zazdrości zgodnie zaczynają dzielić się nim. W pałacu Van Horne'a życie upływa im pod znakiem czarodziejskich zabaw i wystawnych przyjęć. Tymczasem miasteczko huczy od plotek. Niektórzy zaczynają podejrzewać, że Van Horne to diabeł, a jego trzy kochanki to czarownice. Kiedy w Eastwick zaczynają się dziać rzeczy niezwykłe i tragiczne w skutkach, Alexandra, Sukie i Jane dochodzą do wniosku, że istotnie dały się omotać szatanowi. Mimo że wszystkie są z nim w ciąży, decydują się użyć czarów i pozbyć Daryla z miasteczka.
 • Zabójczy wirus

  Postapokaliptyczna przyszłość - cywilizacja została w znacznym stopniu zniszczona przez potężną epidemię. Czworo młodych ludzi usiłuje uniknąć zakażenia i wyruszają na wyprawę w odludne miejsce. W trakcie podróży okazuje się, że należy obawiać się nie tylko wirusa.
 • Alcatraz

  Trójka bohaterów ściga byłego więźnia Paxtona Petty’ego, odpowiedzialnego za ataki z wykorzystaniem min przeciwpiechotnych. Przestępca powrócił i umieszcza ładunki wybuchowe w gęsto zaludnionych obszarach San Francisco.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aleksander Gawronik. Biznesman i były senator. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież słynnej kolekcji obrazów spółki ARTBi i kontakty z mafią pruszkowską. W maju tego roku po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Nigdy nie przyznał się do winy. To będzie jego pierwszy telewizyjny wywiad. Gawronik opowie Jolancie Pieńkowskiej o swoich pierwszych dniach w więzieniu, a także o tym jak próbowano nakłonić go tam do samobójstwa. Przyzna się do swojego pracoholizmu przez który nie umiał nigdy stworzyć szczęśliwej rodziny. Gawronik szczerze wyzna Jolancie Pieńkowskiej, że dopiero teraz w wieku 61 lat udało mu się naprawić relacje z córką. Buduje swoje prywatne i zawodowe życie od nowa.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: