Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Zbigniew Lew-Starowicz

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Violetta

  Matias, brat Jade po kryjomu zamieszkuje w domu Germana, ponieważ zarówno on jak i jego siostra są w tak trudnym położeniu finansowym, że muszą żerować na ojcu Violetty. Francesca ma zaplanowany występ z Tomasem, jednak zdaje sobie sprawę z wzajemnych uczuć jego i Violetty udaje chorobę i ustępuje miejsca przyjaciółce.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Niewinna intryga

  Eduardo ogromnie martwi się zniknięciem Sofii, co powoduje ogromną sprzeczkę z Marianą. Sugeruje, że to ona jest winna tej ucieczce. Tymczasem Adriano próbuje dodzwonić się do El Tuerto jednak w słuchawce słyszy głos Sofii. Dziewczynka mówi mu, że zabłądziła i że bardzo chce wrócić do domu. Blanca wyznaje Memo, że do jego dramatycznego wypadku doprowadziła Raquel Altamira. Rafael zjawia się w domu Blanci aby ją szantażować. Ramon ma ostrą dyskusję z Jorgem. Chce, aby ten przyznał się do wszystkiego, wie, że chłopak jest synem Raquel Altamira. Ponowny test DNA daje wynik negatywny, co bardzo wzburza Adriano. Socorro informuje Memo, że Adriano nic nie wiedział o ciąży Valentiny, ponieważ ukrywała ona wszystkie listy, jakie Valentina do niego wysyłała.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Karetka pogotowia przywozi do szpitala Annę Piotrkowiak, która zachowuje się jakby była pod wpływem narkotyków. Sąsiadka kobiety wezwała pogotowie, kiedy zobaczyła ją nagą na balkonie. Pacjentka trafia pod opiekę doktora Michała. W międzyczasie do szpitala zostaje przywieziony Marek Kubiszewski, który został porażony prądem, kiedy kosił trawę elektryczną kosiarką. Jego stan jest bardzo ciężki.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 2

  Karolina jest poruszona nieobecnością męża w domu ubiegłej nocy. Tymczasem Waligóra próbuje przekonać Kasię, że spał w kancelarii z powodów służbowych. Ona jednak do końca mu nie wierzy. Poza tym ma swoje własne problemy. Kasia, jak się okazuje, jest w ciąży, a jej chłopak, Maciek nie bardzo się tym faktem przejmuje. Kiedy Magda dowiaduje się o wszystkim, wypytuje Kasię, co teraz zamierza zrobić. W galerii Arona (Jerzy Zelnik) Sebastian ogląda gotowe już afisze swojej wystawy. Między Aronem i jego siostrzeńcem, Erykiem (Rafał Mohr) dochodzi do kolejnej sprzeczki. Aron nie chce bowiem zorganizować Erykowi wystawy. Kasia wygaduje się przed Jagodą, że Waligóra nocował w kancelarii. Jagoda sugeruje Łukaszowi i Bartkowi, że doszło do czegoś między nią a Waligórą wczorajszego wieczora. Bartek martwi się o Wiktora i omawia to z Magdą, jednocześnie próbuje podważyć jej miłość do Piotra - bo jak dwoje ludzi łączy miłość, to chcą być ze sobą przez cały czas, a nie z daleka od siebie. Magda prowadzi nową sprawę. Jej klientką jest kobieta, którą zwolniono z pracy z powodu zbyt dużej tuszy. Magda chce doprowadzić do ponownego zatrudnienia kobiety na tym samym stanowisku. Piotr nadal jest u Doroty w Zurychu, ale myśli już poważnie o powrocie do Warszawy. Dorota pokazuje mu bilety lotnicze, które zamówiła przez internet, dla niego i dla siebie. Piotr rozmawiając z Magdą przez telefon, nie zdradza jej swoich planów. Kiedy Magda proponuje, że przyleci do niego do Zurychu, Piotr zniechęca ją do tego pomysłu. Magda, Agata i Mariola starają się jakoś pocieszyć Karolinę. Ona ma żal do Waligóry, że zamiast z nią porozmawiać, woli spać w kancelarii. Agata przekonana, że Wojtek wkrótce da jej pierścionek zaręczynowy, wpada do kancelarii. Wojtek właśnie rozmawia z Dębskim, którego namawia, żeby znalazł świadków, którzy potwierdzą jego zeznania. Agata, nie mogąc wytrzymać podekscytowania, mówi Wojtkowi, że spodziewa się brylantu. Wojtek jest załamany. Czuje jednak, że przyszedł już najwyższy czas na podjęcie jakiejś decyzji. Wojtek zaprasza Agatę do restauracji. Waligóra ustala z Rajewskim (Wojciech Duryasz), ojcem Jagody, że jej patronem będzie odtąd Bartek. Jagoda jest tym faktem zdruzgotana.
 • Julia

  Julia, tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony handluje narkotykami. Postanawia zerwać zaręczyny i uciec z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki, która mieszka w Krakowie. Okazuje się jednak, że nie może się z nią spotkać. Nieoczekiwanie w Krakowie pojawia się Darek - porzucony narzeczony - który chce odzyskać Julię. Dziewczyna zaczyna przed nim uciekać. W trakcie ucieczki przypadkiem poznaje Maćka Janickiego…
 • Julia

  Julia z Maćkiem wpadają w tarapaty. Próbuje im pomóc starszy brat Maćka – Janek. Sytuację na szczęście udaje się opanować. Cała trójka udaje się do domu Janickich. Tam Julka poznaje rodziców braci i ku swojemu zdziwieniu Maciek przedstawia ją, jako swoją dziewczynę! Julia zostaje też zaproszona na rodzinną kolację. Dziewczyna ma wątpliwości, ale zgadza się myśląc, że to chwilowa sprawa. Tymczasem Darek spotyka kumpla Pawła, który radzi mu walczyć o Julię. Darek podejmuje kolejny krok w tym kierunku…
 • wieczór
 • Niewinna intryga

  Adriano proponuje Raquel, że uratuje upadającą rodzinną firmę transportową pod jednym warunkiem, chce poznać imię swojego syna. Rafael wyznaje Raquel, że jest w niej zakochany, jednak kobieta odrzuca jego zaloty, a na domiar złego wyrzuca go z pracy. Cristobal informuje Marianę, że Eduardo i Blanca spędzili razem noc. Adriano prosi Memo Guerrero, aby ten pozwolił mu poznać swojego syna. Ta prośba bardzo wzburza Memo. Socorro przyznaje się Adriano, że to jej wina, że do tej pory nie poznał prawdy o Valentinie i ich dziecku. Zrobiła to, ponieważ Raquel zmusiła ją do spalenia wszystkich listów.
 • Dr House VII

  Na oddział trafia pacjent Ramon Silva, który wcześniej odegrał scenę Ukrzyżowania. Mężczyzna odmawia poddania się leczeniu, a zespół dowiaduje się, że po wyleczeniu jego córki z choroby nowotworowej złożył on przysięgę, w której zobowiązał się poświęcić Bogu. Mając bardzo niewiele czasu na uratowanie życia Ramona, lekarze starają się zrozumieć jego motywy i silne przekonania religijne. Jak się okazuje wiara w tej sytuacji nie odgrywa głównej roli. W międzyczasie Taub wypytuje swoją żonę, Rachel, o jej relacje z członkiem grupy wsparcia dla osób zdradzanych "Small sacrifices"
 • Bez mojej zgody

  Młode małżeństwo odkrywa, że ich córeczka jest ciężko chora. Istnieje szansa jej wyleczenia, ale wymaga to podjęcia specyficznych działań. Długotrwałe starania o zdrowie córki zmieniają relacje między małżonkami. Kiedy młodsza córka zaczyna dorastać i odkrywa prawdę o swojej rodzinie, ma pretensje do rodziców o zatajenie prawdy…
 • Kumare: Guru dla każdego

  Kumaré to oświecony guru ze Wschodu, który gromadzi swoją wspólnotę na Zachodzie. Kumaré nie jest jednak prawdziwym przewodnikiem duchowym, lecz artystą, prowadzącym dokładnie zaplanowany eksperyment społeczny. Czy członkowie wspólnoty, zaakceptują prawdziwą tożsamość swojego guru?
 • Naciągacze

  Roy i Frank (Sam Rockwell) stanowią parę świetnie dobranych drobnych oszustów, którzy wyspecjalizowali się w naciąganiu prostych ludzi na drobne sumy. Hurt stanowi podstawę ich egzystencji. Właśnie zajmują się sprzedażą bezpośrednią systemów do oczyszczania wody, za które każą sobie płacić dziesięciokrotnie więcej niż wynosi rzeczywista wartość instalacji. Wmawiają swoim ofiarom, że za zakup czekają wspaniałe nagrody; wycieczki, samochody i kosztowności. Wszystko to kłamstwo oczywiście. Roy w interesach radzi sobie świetnie, ale w prywatnym życiu nie układa mu się zbyt dobrze. Ma trudny charakter, co skazuje go na samotność, a dodatkowo jeszcze cierpi na nerwicę natręctw. Ma obsesję na punkcie czystości, nie wpuści nikogo w butach do domu, trzy razy zamyka zamki w drzwiach i starannie wszystko liczy, no i boi się otwartych przestrzeni. Gdy wreszcie nękające Roya obsesje zaczynają przeszkadzać mu w pracy, udaje się on do specjalisty po porcję przynoszących ulgę pastylek. Gdy wbrew oczekiwaniom problem się nasila, Roy poddaje się terapii i wówczas dostaje więcej niż oczekiwał. Leczący Roya doktor Klein (Bruce Altman) przedstawia mu Angelę (Alison Lohman). Okazuje się, że to czternastoletnia córka Roya, który dotąd nie miał pojęcia o jej istnieniu. Roy najpierw jest zaskoczony, później jednak zaczyna doceniać pozytywne strony ojcostwa, wreszcie ma okazję przekonać się, że bycie ojcem bywa fascynujące, ale i stawia przed trudnymi wyborami. Angela zaczyna przejawiać odziedziczone po ojcu skłonności, nie do szaleństwa, ale do prowadzenia nielegalnych interesów. Potrafi oszukiwać i do tego jest w tym naprawdę dobra!
 • Podkomisarz Brenda Johnson

  Brenda prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa nastolatka, który miał składać zeznania w sądzie. Jego słowa miały potwierdzić, że pewien mężczyzna, oskarżony o zabójstwo pary Koreańczyków, w rzeczywistości jest niewinny. Jednak w wyniku szeregu zaskakujących wydarzeń agentka zaczyna mieć wątpliwości, czy zeznania chłopaka byłyby zgodne z prawdą. Była żona Pope’a w obecności całego zespołu, wyciąga na światło dzienne dawny związek Brendy z jej ex mężem.
 • TRWA

  Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: