Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Porywacze", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia żony i syna policjanta z wydziału śledczego. Podejrzenie pada na zorganizowaną grupę porywaczy, którą rozpracowywał policjant. Okazuje się, że zaginiona kobieta miała kochanka, jednak mężczyzna także zaginął.Trwają poszukiwania członków gangu porywaczy.
 • Punkt krytyczny

  Czwarty sezon serialu opowiadającego o problemach prywatnych i służbowych członków elitarnego zespołu taktycznego, do którego zadań należy uwalnianie zakładników, walka z niebezpiecznymi gangami, ochrona ważnych osobistości i zapewnianie bezpieczeństwa podczas alarmów. W laboratorium ogłoszono alarm informujący o zagrożeniu bioterrorem. Zespół agentów ma wyjaśnić te sprawę.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Podczas rutynowego patrolu Ben i Semir są świadkami dość powszechnej, pozornie niegroźnej stłuczki. Kiedy jednak Soldan Bartics, uczestnik kolizji, zauważa policjantów, bierze młoda kobietę za zakładniczkę i ucieka z nią przez zatłoczona i ruchliwą autostradę. Barticsowi udaje się zbiec, pozostawiając za sobą wiele rozbitych samochodów. W porzuconym przez niego samochodzie nasi policjanci znajdują snajperski celownik optyczny. Wiele wskazuje na to, że Bartics chce zamordować jednego z gości luksusowego hotelu. Benowi i Semirowi udaje się w porę ostrzec gości hotelowych, wśród których jest niejaki Kurban Said. Biznesmen rezygnuje z dodatkowej ochrony policyjnej i zamiast tego wybiera usługi grupy ochroniarskiej. Wkrótce potem podczas próby zamachu na Kurbana Saida ginie jeden z jego ochroniarzy. Ponieważ ryzyko kolejnego ataku snajpera jest wysokie, Semir podejmuje współpracę z atrakcyjną pracownicą ochrony, Marią Kormann. Maria i Semir mają podobne doświadczenia i oboje doszli do punktu zwrotnego w życiu. Kobieta to rozwódka, a małżeństwo Semira przechodzi trudne chwile, ponieważ podejrzewa on swoją żonę o romans, nic dziwnego więc, że zaczyna między nimi iskrzyć. Nie uchodzi to uwadze żonie Semira, Andrei... W międzyczasie Ben tropi snajpera. Po szaleńczym i zaciekłym pościgu Soldan Bartics ginie w wypadku. We wraku jego samochodu policjanci znajdują zdjęcie jego ofiary. Okazuje się, że nigdy nie zamierzał zastrzelić Kurbana Saida, jego celem był ochroniarz Carsten Kupfer! Nasz zespół musi dowiedzieć się, kto zlecił zabójstwo, Semir musi ratować małżeństwo, a Maria musi podjąć radykalne życiowe decyzje. Każde z nich na własnej skórze musi przekonać się, co jest dla nich ważne... "Die Leibwächter".
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Szpital

  Dr Dominika zajmuje się Jankiem Kamyszem, który został znaleziony nieprzytomny pod sceną koncertową. Student prawdopodobnie przedawkował narkotyki, które wcześniej zmieszał z alkoholem. Chłopaka do szpitala przywiózł kolega i Lena Horosz, która twierdzi, że jest jego nową dziewczyną. Z kolei Krzysztof Tomczyk wzywa pogotowie do swojego rocznego synka Pawełka. Dziecko ma wysoką gorączkę i silne drgawki. Ojciec wezwał pogotowie bez zgody matki, która panicznie boi się szpitali.
 • Brzydula

  Bartek podąża śladem Marka i Uli. Przerywa ich randkę.
 • Brzydula

  Ula nie chce spotykać się z Markiem, ponieważ obawia się szantażu Bartka. Natomiast Marek myśli, że Ula go unika. Jasiek podejmuje kolejną próbę pogodzenia się z Kingą. Aleks każe Adamowi prześwietlić współpracę Marka z firmą Maćka.
 • Lekarze 4

  W Copernicusie pojawia się tajemnicza znajoma Michała Karkoszki (w tej roli Monika Buchowiec). Kobieta budzi ciekawość Alicji i Sylwii. Basia zaczyna staż na pediatrii. Już pierwszego dnia naraża się ordynatorowi. Profesor Pekold (w tej roli Anna Polony) jest jednak wyrozumiała i wie, że Torzewska musi się jeszcze wiele nauczyć. Profesor Pekold udaje się uratować jelito 10-letniego chłopca. Basia, która była przeciwna operacji, przekonuje się na własne oczy, jak ważne w medycynie jest doświadczenie. Lekarze zmagają się z przypadkiem 50-letniej kobiety, która odczuwa silne bóle brzucha. Przeprowadzają kolejne badania, lecz nie potrafią jej zdiagnozować. Alicję i Kubę odwiedzają Kellerowie. Gustaw jak zwykle zachowuje się wobec wszystkich arogancko. Krystyna wyznaje synowej, że zamierzają zabrać wnuka do Szwajcarii i zająć się jego wychowaniem. Alicja nie zamierza oddawać im chłopca, postanawia walczyć. Bartek – szef Filipa ma problemy – zaciągnął pożyczkę u gangstera i teraz musi zajmować się nielegalnymi pracami na jego rzecz. Czy wciągnie ukochanego Beaty w niebezpieczną grę?
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  Ducky i jego asystent Gerald zostają wezwani do przeprowadzenia sekcji zwłok. Jednak z worka na ciało wychodzi mężczyzna z pistoletem i bierze ich jako zakładników. Każe im wyciągnąć ciało ofiary ostatniej strzelaniny - Qassama. Terrorysta ten został zabity przez Gibbsa w bazie marynarki wojennej i teraz Ari chce odzyskać wszystkie dowody związane z jego sprawą. W związku z tym Ducky kontaktuje się z Abby i prosi ją o dostarczenie wszystkich dowodów, które zostały wysłane do analizy sądowej. Zamiast Abby przychodzi Kate i staje się trzecim zakładnikiem. Nieświadomy Gibbs nadal prowadzi śledztwo w sprawie Qassama i próbuje ustalić jego powiązania z organizacjami terrorystycznymi. Ari przetrzymuje swoich zakładników aż w końcu Gibbs, Tony i Abby zaczynają zdawać sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. Gibbs zawiadamia FBI, a sam obserwuje terrorystę przez ukrytą kamerę. Sytuacja pogarsza się. Ari strzela do Geralda w celu nastraszenia pozostałych zakładników, a następnie odnajduje ukrytą kamerę i niszczy ją. Terrorysta żąda dostarczenia wszystkich dowodów, które zostały skonfiskowane w mieszkaniu Qassama. Agenci odnajdują tam również szczep wirusa ospy i Gibbs domyśla się, że Qassam chciał nim zarazić personel bazy wojskowej. Gibbs ustala, że Qassam i Ari są agentami Hamasu. Terrorysta żąda osobistego spotkania z Gibbsem. Agent udaje się do sali sekcji zwłok z zamiarem uratowania Ducky'ego, Kate i Geralda. W tym czasie brygada antyterrorystyczna otacza cały budynek. Dochodzi do strzelaniny pomiędzy Gibbsem i Arim. Zraniony Gibbs ostatecznie uśmierca terrorystę. Gerald, Kate i Ducky zostają uratowani.
 • Dowody zbrodni

  Agenci badają sprawę morderstwa z 1995 roku. Zginął wtedy nastolatek, który po ucieczce z domu przez kilka miesięcy mieszkał na ulicy. 17-latek zyskał sławę dzięki swoim umiejętnościom jazdy na deskorolce, wtedy został napadnięty i zamordowany.
 • Sliver

  Po siedmiu latach nieudanego małżeństwa Carly Norris (Sharon Stone) postanawia rozpocząć nowe życie. Najpierw przeprowadza się do luksusowego apartamentu na Manhattanie. Ma nadzieję, że ta zmiana pomoże jej odzyskać wiarę w siebie oraz zdobyć nowe znajomości i doświadczenia. Ekskluzywny wieżowiec pełen jest niezwykłych lokatorów, ale dla Carly najbardziej intrygującym okazuje się zarządca budynku, przystojny Zeke Howkins (William Baldwin). Niebawem okazuje się, że Zeke ma niepokojącą skłonność, lubi podglądać lokatorów, szczególnie wtedy, gdy uprawiają miłość. Carly ku swemu zaskoczeniu orientuje się, że i ją podnieca podpatrywanie innych. Niebezpieczna, doprawiona dreszczem emocji gra trwałaby nieprzerwanie, gdyby w wieżowcu nie doszło do tragedii. Śmierć jednej z lokatorek nagle dezorganizuje życie mieszkańców. Odtąd wszyscy interesują się tylko postępami w śledztwie.
 • TRWA

  Pamiętniki wampirów 3

  Elena i Damon ruszają w drogę, by upewnić się, że Jeremy jest bezpieczny w Denver. Chcą także dowiedzieć się, czy jego szczególne zdolności mogą pomóc w zdobyciu potrzebnych informacji o dawnych wampirzych rodach. Bardzo szybko przekonują się jednak, że Jeremy zadaje się z niewłaściwymi ludźmi. Stefan i Klaus posuwają się do brutalnych środków by odnaleźć zaginioną broń. Caroline niezmiernie cieszy się z powrotu Tylera do miasta, jednak mężczyzna szybko zaczyna podejrzewać, że pomiędzy Caroline i Klausem do czegoś doszło. Matt stara się zrobić wszystko, by Rebekah (Claire Holt) skupiła się na organizowaniu nadchodzącego szkolnego Tańca Dekady w stylu lat 20 XX wieku. "Heart of Darkness"
 • Niesamowity jeździec

  Tamtego dnia Megan nie zapomni nigdy. Miała czternaście lat, gdy niewielka górnicza osada, w której mieszkała ona i jej matka została zrównana z ziemią przez bandę rozszalałych, pijanych jeźdźców. Wtedy też, od rykoszetu zginął jej ukochany pies. Podczas pochówku psa modliła się, by Bóg ocalił ją i jej matkę od śmierci z rąk łotrów. Wówczas zauważyła sylwetkę jeźdźca zbliżającego się do miasteczka. Tymczasem miało tam właśnie dojść do kolejnego aktu przemocy. Ludzie LaHooda szykowali się do napadu na jednego z górników, Hulla Barretta (Michael Moriarty). Zanim zdążyli go skrzywdzić, Kaznodzieja rozprawił się z nimi i wspólnie z Hullem powrócił do górniczej osady. Po drodze Hull wyjaśnił mu, dlaczego ludzie LaHooda nieustannie nękają mieszkańców tej okolicy. Otóż na ziemi należącej do górników spoczywa wielki głaz, który według wielu doświadczonych poszukiwaczy złota kryje w swym wnętrzu ogromny skarb. Dopóki LaHood nie będzie mógł dobrać się do niego dopóty nie zdobędzie tej ziemi. Owego dnia Hull i Kaznodzieja postanawiają rozbić głaz i raz na zawsze rozwiać wątpliwości LaHooda. Tuż po rozpoczęciu prac, znów zostali otoczeni przez ludzi LaHooda. Ponownie dochodzi do próby sił i tym razem Kaznodzieja jest szybszy. LaHood za wszelką cenę chce zdobyć tę ziemię, ale nie może pozwolić by zabito księdza. Uczynienie z niego męczennika dałoby górnikom niewyobrażalną siłę. LaHood pragnie przekupić Kaznodzieję, obiecując mu wybudowanie kościoła, lecz ten stanowczo odmawia. W tym samym czasie okazuje się, że przypuszczenia LaHooda były słuszne. Ziemia, na której wzniesiona została górnicza osada kryje w swym wnętrzu ogromne bogactwo. Wówczas LaHood zwraca się o pomoc do przekupionego szeryfa, Stockburna (John Russell). Wmawia mu, że Kaznodzieja w rzeczywistości jest poszukiwanym listem gończym zabójcą. W górniczej osadzie ponownie dochodzi do strzelaniny. Megan zostaje uprowadzona przez ludzi LaHooda, a gdy ci próbują ją zgwałcić, Kaznodzieja pojawia się nie wiadomo skąd i ratuje dziewczynę. Następnego dnia Kaznodzieja i Hull zabierają ze sobą dynamit i opuszczają osadę. Chcą raz na zawsze rozprawić się z LaHoodem i jego ludźmi. Na jego terenie trafiają na szeryfa Stockburna i jego ekipę. Kaznodzieja po kolei zabija wszystkich pomocników fałszywego szeryfa, w końcu on i Stockburn stają do pojedynku. Na chwilę przed wymianą strzałów przerażony Stockburn rozpoznaje Kaznodzieję. Pięć pocisków, które w niego trafiają, dziurawi jego ciało dokładnie w takich samych miejscach, w jakich ma na plecach blizny jego przeciwnik, Kaznodzieja.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anna Przybylska. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, która o wykonywaniu tego zawodu marzyła już od dziecka. Pomimo tego, że nie ukończyła szkoły aktorskiej jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych aktorek. Najważniejsza dla niej jest rodzina. Mówi, że „przede wszystkim jest mamą, potem partnerką Jarosława Bieniuka i dopiero na końcu aktorką”. Zarówno ona jak i jej partner nie prowadzą życia typowych celebrytów i rzadko pojawiają się na salonach. Jolancie Pieńkowskiej opowiada o tym, co jest dla niej najtrudniejsze w macierzyństwie, jak udaje jej się pogodzić pracę na planie z wychowywaniem dzieci oraz dlaczego jeszcze nie wzięła ślubu z Jarosławem Bieniukiem.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Mariola Gołota. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Maja Włoszczowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: