Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Maria (58 l.) to zadbana i bogobojna kobieta. Jej mąż zginął podczas jednej z wypraw górskich. Po dwóch latach odnaleziono jego zwłoki, co umożliwiło przeprowadzenie sprawy spadkowej. Okazało się, że mężczyzna zostawił testament, na mocy którego Maria jest jedyną spadkobierczynią. Pominął w nim swoją córkę. Maria odkrywa, że w jej domu pojawia się duch zmarłego męża, a poproszona o pomoc medium twierdzi, że mężczyzna miał inne plany wobec swojego majątku. Czy Maria uwierzy w te słowa?
 • TRWA

  Szpital

  Karetka przywozi na SOR 5-miesięczną Maję Tkaczyk. Dziecko i jego matka zostali potrąceni na przejściu dla pieszych przez pijanego kierowcę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Pacjentami zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Kobieta jest przerażona stanem swojego dziecka. Tymczasem sprawca wypadku, dręczony wyrzutami sumienia, zamierza przyznać się do winy… W tym samym czasie dr Robert Szewczyk przyjmuje 17-latka, który został uderzony wazonem w głowę. Chłopak jest osiedlowym chuliganem, a do wypadku doszło, kiedy próbował włamać się do domu na zamożnym osiedlu. Okazało się, że w środku była córka właściciela, która zaatakowała chłopaka. Na oddziale, dziewczyna zafascynowana chuliganem, postanawia bliżej go poznać.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "BEZ SKRUPUŁÓW"
 • Zagubieni VI

  W alternatywnej rzeczywistości Jack Shephard spotyka przyrodnią siostrę, Claire Littleton. Sayid Jarrah zostaje pojmany przez detektywów Jamesa Forda i Milesa Straume, a Jin Kwon, Sun Kwon i John Locke trafiają do tego samego szpitala. Na wyspie Sawyer inicjuje plan uwolnienia się od mężczyzny w czerni.
 • Lekarze 2

  Do szpitala trafia cierpiący na nowotwór trzustki Stefan Garczyński. Mimo wysiłku lekarzy, pacjent umiera. Zostawia jednak córce, której nie widział od 10 lat – od czasu rozwodu z żoną – listy oraz polisę opiewającą na wysoką sumę. Dziewczyna jest zrozpaczona, że przez matkę nie miała żadnego kontaktu z ojcem. Na oddział zostaje też przywieziona młoda kobieta z bólami brzucha. Okazuje się, że pacjentka jest w 23 tygodniu ciąży. Elżbieta musi stawić się na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej, która dotyczy jej odwołania. Alicja przygotowuje się do operacji przeszczepu. Maks stara się być z ukochaną tak często, jak tylko może. Beacie trudno się przełamać, lecz w końcu i ona rozmawia z siostrą przed zabiegiem. Zaczynają się operacje Leona oraz Alicji. Chirurgom udaje się wyciąć kawałek wątroby do przeszczepienia oraz usunąć chory organ Jasińskiego. Podczas zabiegu u Alicji dochodzi do poważnych komplikacji...
 • Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda

  Za tydzień Agnieszka ma wyjść za mąż za Radka, byłego żołnierza, który wiele lat spędził na misjach wojskowych. Jej życie zmienia się nieoczekiwanie, kiedy pojawia się były narzeczony. Mężczyzna oświadcza, że ją kocha i chce żeby do niego wróciła. Kiedy Agnieszka odmawia zaczyna kompromitować jej przyszłego męża. Dostarcza zdjęcia, które mogą świadczyć o tym, że jest zdradzana. Czy dojdzie do zaplanowanego ślubu?
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "TO MOJE ŻYCIE"
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Szpital

  Do szpitala przyjeżdża 61-letnia Anna Rudzka ze swoją 15-letnią wnuczką, Kingą. Dziewczyna wykorzystała chwilę nieuwagi wychowującej ją babci i wymknęła się do pubu. Tam nieszczęśliwie potknęła się w nowych szpilkach i uszkodziła sobie rękę. Dziewczyna od dłuższego czasu wykorzystuje to, że babcia ma problemy z pamięcią, chodzi na imprezy i kradnie jej pieniądze. Pacjentka nie zdaje sobie sprawy z tego, że kobieta jest poważnie chora. Na oddziale dowie się, że babcia ma Alzheimera… Tymczasem pacjentem dr Michała Morawskiego jest 35-letni Artur Kołecki. Dwa lata temu wykryto u niego nowotwór mózgu, przez który mężczyzna stracił wzrok. Nie zgodził się na operację usunięcia guza, bo bał się, że może jej nie przeżyć albo w wyniku powikłań zostanie sparaliżowany. Nie radzi sobie z chorobą i popada w coraz większą depresję. Mężczyzna obwinia o wszystko żonę, która opiekuje się nim. Upokarzana przez męża, przestała go kochać. Spotyka się z innym mężczyzną, w którym jest zakochana…
 • Zagubieni VI

  Jack Shephard stara się odkryć tajemnicę, jaka stoi za paraliżem Johna Locke'a. W roku 2007 grupa dowodzona przez Jacka zdradza "mężczyznę w czerni", choć, jak się później okazuje, nie jest w stanie do końca pokrzyżować jego planów.
 • Dr House II

  W czasie szkolnej akademii, Kayla, mama dwójki uroczych dzieciaków, zostaje zabrana do szpitala. Kobieta skarżyła się na ból żołądka. Sześć miesięcy później, Dr Chase i Dr House konsultują się ze Stacy w ramach przygotowań do rozprawy sądowej, która ma dowieść, czy błąd w sztuce lekarskiej doprowadził do śmierci Kayli i procesu, jaki szpitalowi wytoczyła jej rodzina. Lekarze przypominają sobie ten feralny dzień. Okazuje się, że każdy zapamiętał go inaczej. House nie ujawnia pewnych informacji na temat Chase'a, które mogą wpłynąć na wyrok sądowy. Jednak to komitet dyscyplinarny zdecyduje po czyjej stronie leży wina.
 • wieczór
 • Zaklinaczka duchów

  Trójka nastolatków postanawia wspólnie spędzić wieczór, ich przygoda szybko się kończy, kiedy na swojej drodze spotykają ducha pewnego porwanego chłopca. (Blood Money)
 • Ukryta prawda

  Małgorzata i Jerzy mieszkają w domu chorej na Alzheimera matki Jerzego. Opieka nad chorą sprawia im dużo problemów. Zwłaszcza Małgorzata nie radzi sobie z powstrzymaniem nerwów i często znęca się nad teściową. Pewnego dnia, po 8 latach nieobecności w domu, zjawia się młodszy syn chorej i przejmuje nad nią opiekę. Jerzy z rodziną wyprowadza się. Kilka dni później zostaje zawiadomiony przez policję, że jego matka nie żyje i że została najprawdopodobniej zamordowana. Mężczyzna zaczyna podejrzewać swoją żonę…
 • Dzika lokatorka

  Newton Davis postanowił zdobyć serce kapryśnej Becky projektując dla niej wymarzony dom. Nie tylko go zaprojektował, ale i wybudował, czym poważnie nadwyrężył swe zasoby finansowe. Becky twardo stoi na ziemi i nie zamierza brać sobie za męża szaleńca, który zaproponował jej wspólne życie w pięknym domu, wybudowanym za pożyczone pieniądze. Propozycja małżeństwa zostaje odrzucona. Zawiedziony Newton rzuca się w wir pracy, Becky znika z jego życia, a piękny dom stoi opuszczony. Podczas pewnego przyjęcia sprytna kelnerka Gwen dowiaduje się o istnieniu niezamieszkałej willi. Udaje jej się też uwieść Newtona Davisa, ale ich związek nie ma szans na przetrwanie. Żyjąca w świecie własnych fantazji Gwen wprowadza się do domu Newtona bez jego wiedzy i zgody. Nie poprzestaje tylko na tym. Gdy robi zakupy w miasteczku przedstawia się wszystkim, jako żona Newtona Davisa. Jedną z osób, którą wtedy poznaje jest ojciec jej rzekomego męża. W tym momencie sprawy poważnie się komplikują. Davis dowiaduje się o oszustwach Gwen, ale nie zamierza nikogo wyprowadzać z błędu. Dochodzi natomiast do wniosku, że dzięki obecności Gwen, być może uda mu się wzbudzić zazdrość w ukochanej Becky i wreszcie zdobyć jej serce. Becky rzeczywiście chwyta przynętę.
 • Sposób na morderstwo 2

  Zastępca prokuratora okręgowego Denver przesłuchuje ulubieńców Annalise w sprawie nocy, w którą została zamordowana Emily Sinclair. Caleb zapada się pod ziemię i rusza pościg za Philipem. Akcja przenosi się do przeszłości, gdzie okazuje się, że taktyka obrana przez Annalise w sprawie Mahoneya jest tragiczna w skutkach. "There’s My Baby"
 • Star Trek

  Kolejna opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi nas w czasy pierwszej misji kapitana Kirka (Chris Pine) i jego towarzyszy. Ponieważ Kirk musi opuścić statek, zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto). Już podczas dziewiczego rejsu załoga Enterprise będzie musiała stawić czoła zagrożeniu mogącemu wpłynąć na losy całego wszechświata. Podróżujący w czasie Romulanin Nero (Eric Bana) przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego towarzyszy, a tym samym pozbyć się osób, które będą w stanie przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości. W 2010 film otrzymał Oscara za najlepszą charakteryzację.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Ewa Kopacz. Jest jednym z bardziej kontrowersyjnych polityków, znana z niepopularnych decyzji i opinii.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.
dalej
Zobacz program innych kanałów: