Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Zbigniew Boniek

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Prawo Agaty 2

  Agata wraca z wakacji, podczas których związała się z Maćkiem. Ich relacja jest niezobowiązująca, ale spędzają razem dużo czasu. Od razu po powrocie do kancelarii odkrywa, że Dębski coś przed nią ukrywa. Okazuje się, że jej ojciec ma kłopoty. Został oskarżony o podanie zawodnikowi nielegalnego dopingu. Nie chciał niepokoić Agaty, więc zwrócił się o pomoc do Marka. Agata nie jest w stanie spokojnie przyglądać się sprawie z daleka. Oznajmia obu panom, że jedzie z nimi do Bydgoszczy. Okońska, która właśnie wprowadziła się do Dębskiego, nie jest tym zachwycona. Proces jest trudny. Jeden z zawodników, wyraźnie podburzany przez swojego ojca – także byłego piłkarza – twierdzi, że Andrzej specjalnie zablokował jego transfer za granicę podając mu nielegalny doping. Agata i Marek próbują rozwiązać sprawę każde na swój sposób, konfliktując się i wchodząc sobie na ambicję… Dorota cierpi na dolegliwości ciążowe, które przeszkadzają jej w pracy. Boi się, że znów będzie musiała odpuścić kancelarię.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • TRWA

  Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Przepis na życie 3

  Pola przygotowuje wyjazd integracyjny dla firmy. W związku z przykrościami ze strony Elki - Anka nie ma ochoty iść do Imbiru. W tym samym czasie Andrzej prosi ją o pomoc, gdyż z rozpaczy spowodowanej złością Beatki upija się w barze. Pod nieobecność Anki w Imbirze, Długi prosi Jerzego o pomoc, o czym nie ma pojęcia Anka. Jest zła na niego, że bez jej wiedzy wkroczył do jej kuchni. Tadeusz zastaje Andrzeja u Poli w kłopotliwej sytuacji… Pola próbuje wyjaśnić Beacie, że źle robi odpychając Andrzeja. *** Ania opowiada Mani o mieszkaniu, które Jerzy wynajął z myślą o nich. Mania protestuje - nie będzie mieszkać z obcym mężczyzną. Jerzy informuje Elkę, że Anka wygrała plebiscyt na najlepszą restaurację w Warszawie. Zwolnienie jej będzie oznaczało dla Imbiru utratę połowy klientów i wszystkich pracowników. Noc spędzona z Tadeuszem uświadomiła Poli, że jej na nim zależy. Rodzące się uczucie sprawia, że Pola zaczyna czuć się bezbronna. Andrzej wydzwania do Beaty i próbuje ją przekonać do powrotu do domu. Powrót oznaczałby dla niej, przejęcie obowiązków nad córką, której nadal nie akceptuje. Anka zwierza się mamie, że nie chce już pracować dla Elki, dlatego rozważa rezygnację z posady w Imbirze. Irena protestuje, Anka jest teraz głową rodziny, ma na utrzymaniu dzieci, nie może się tak szybko poddawać. Anka ma żal do mamy, że ciągle próbuje decydować o jej życiu. Mówi jej, co ma robić, a czego nie. Jerzy pokazuje Ani restaurację Kardanom i proponuje jej pracę u siebie. Aldona, Długi i Żyleta przygotowują zamkniętą imprezę na 40 osób, zastanawia ich nieobecność Anki. W Imbirze pojawia się Jerzy zaalarmowany przez Żyletę o kryzysowej sytuacji. Anka, mocno spóźniona, dociera do Imbiru. Przeprasza wszystkich. Jest zaskoczona obecnością Jerzego. Robert Jad wpada na Elkę. Elka narzeka na Ankę. Jej zdaniem jest niesolidna i brak jej wykształcenia. Jerzy ponawia propozycję pracy w Kardamonie. Anka nie wie czy chciałaby tam pracować, a przede wszystkim czy chciałaby pracować z nim w roli szefa. Gruba uświadamia Mani przed jak ważnymi wyborami zaraz staną, kończą szkołę i muszą zadecydować o swojej przyszłości. Mańka kompletnie nie chce o tym myśleć. Ma żal do mamy, że chce jej zafundować mieszkanie z Jerzym. Pola wraca do domu i zastaje Andrzeja w wannie. Przekonuje go, że powinien pojechać do Beaty. Andrzej bardzo tego chce wyznaje, że bardzo ją kocha. W momencie wyznania w mieszkaniu Poli zjawia się Tadeusz i opacznie interpretuje słowa Andrzeja.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Do szpitala zgłasza się 40-letni Tomasz Graniewski, który od kilku tygodni źle się czuje. Ma przewlekłą infekcję przypominającą grypę, ale leki przepisane przez lekarza pierwszego kontaktu nie pomagają mu. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Pacjent jest znudzony małżeństwem. Od pewnego czasu flirtuje w Internecie z różnymi kobietami. Uwodzi je na portalach randkowych, ale z żadną z nich jeszcze się nie spotkał. Wkrótce do szpitala przyjeżdża żona pacjenta i jego syn. Chłopak przypadkiem odkrywa nowe znajomości ojca i odnajduje w jego laptopie zdjęcia roznegliżowanych kobiet. O wszystkim dowiaduje się również małżonka Tomasza. Kobieta jest wściekła i czuje się zdradzona. Żeby dać mężowi nauczkę, wzywa dziewczyny z którymi flirtował, na oddział. Na miejsce przyjeżdżają dwie z nich. Mężczyzna jest w szoku widząc swoje wirtualne kochanki. Domyśla się, że sprowadziła je żona. Na oddział przychodzi 50-letnia Zofia Jasak. Kobieta odebrała ze szkoły swoją 8-letnią wnuczkę Anię, ale potem bardzo źle się poczuła. Od kilku dni jest przeziębiona, a dzisiaj jej stan bardzo się pogorszył. Kobietą zajmie się dr Anna Nowicka. Przy pacjentce cały czas jest jej wnuczka. Dziewczynka jest bardzo związana z babcią i traktuje ją jak swoją mamę. Kobieta jest nadopiekuńcza i cały czas zajmuje się dziewczynką. Uważa, że matka Ani nie umie odpowiednio wychować dziecka. Przesadnie dba o całą swoją rodzinę i wtrąca się w życie córki. Ta mimo, że nie dogaduje się z matką, bardzo się o nią martwi. Mąż pacjentki nie widzi w zachowaniu żony niczego złego. Przyzwyczaił się, że to ona decyduje o wszystkim. W końcu jednak dociera do niego, że kobieta przesadza, a swoim zachowaniem krzywdzi córkę i wnuczkę.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Bananowy doktor III

  Prawda wyszła na jaw: Divya przyznała się Hankowi do pracy w Hamptons Heritage i niemalże śmiertelnej w skutkach pomyłki, jaką popełniła, podając Kassabianowi zły lek. Napięcie pomiędzy Hankiem a Divyą jest szczególnie odczuwalne, gdy zajmują się przypadkiem zespołu muzycznego. Grupa przybyła do miasta na festiwal muzyczny i jej członkowie kolejno zapadają na chorobę. Gdy żaden z przeprowadzanych testów nie daje jasnych wyników, Hank i Divya muszą znów działać drużynowo, by dowiedzieć się, co dzieje się z ich pacjentami. Kiedy Evan i Paige spędzają czas w Fort Hill pod nieobecność Generała, Evan dostaje pokrzywki, której przyczyny upatruje się w stresie. Zaczyna martwić się, że jego własne ciało próbuje mu coś przekazać na temat jego zaręczyn z Paige. Przychodzą wyniki badań Jacka. Okazuje się, że sytuacja jest o wiele gorsza, niż Hank się obawiał: nie tylko Jack ma tocznia, ale też choroba jest o wiele bardziej zaawansowana, niż podejrzewał. Czy może to oznaczać koniec kariery zawodowej Jacka?
 • Castle

  Wschodząca gwiazda rocka zostaje znaleziona martwa. Castle i Beckett muszą zanurzyć się w mroczny świat obsesyjnych fanów, chciwych menagerów i zazdrosnych o sławę członków zespołu. Ale dopiero gdy Alexis odkrywa prawdziwe znaczenie słów finałowej piosenki z płyty piosenkarki, nasi bohaterowie trafiają na ślad mordercy. "Famous last words"
 • wieczór
 • Prawo Agaty 2

  Człowiek, który podawał się za znajomego Huberta, składa Agacie propozycję współpracy, która sprowadzałaby się do wydobywania przez nią informacji na temat Sułeckiego z prokuratury i przekazywania mu ich, w zamian za intratny kontrakt z jego firmą. Agata wyrzuca go za drzwi, jednak dopiero po czasie orientuje się, że w jej gabinecie została teczka z pieniędzmi. Dużą ilością pieniędzy. Tymczasem Agata reprezentuje parę narzeczonych pokrzywdzoną przez właściciela domu weselnego. W wyniku pomyłki ich ślub jest zagrożony. Agata szybko znajduje wyjście z sytuacji, jednak kłopoty zaczynają się w momencie, gdy okazuje się, że przyszły pan młody formalnie wciąż jest żonaty. Dorota prowadzi kuriozalną sprawę przystojnego sąsiada samotnie wychowującego syna. Za drobne wykroczenie popełnione przez chłopca, sąd grozi mu odebraniem praw rodzicielskich.
 • Mentalista

  Gdy Patrick Jane i jasnowidzka Kristina Frye ponownie spotykają się, prowadząc dochodzenie CBI, zaczyna między nimi iskrzyć. Razem starają się odnaleźć sprawcę morderstwa lidera organizacji non-profit, walczącej z handlem ludźmi.
 • Żony ze Stepford

  Stanowiąca przewrotne i komiczne spojrzenie na szalejący konsumpcjonizm i dążenie do doskonałości komedia “Żony ze Stepford” pokazuje, co to naprawdę znaczy być człowiekiem, zaglądając pod warstwę doskonałych pozorów idyllicznej społeczności otoczonej naszym niedoskonałym światem. Film “Żony ze Stepford”, który zgromadził niezwykłą obsadę z Nicole Kidman, Matthew Broderickiem, Bette Midler, Christopherem Walkenem, Faith Hill i Glenn Close, jest komediowym thrillerem o społeczności, która ma śmiałość być idealną i uczy się, że popełnianie błędów jest rzeczą ludzką. Joannie Eberhart (Nicole Kidman) wydaje się, że jest w siódmym niebie. Jest najmłodszą panią prezes w historii stacji telewizyjnej EBS, ma też troskliwego męża i dwójkę udanych dzieci. Na pozór życie Joanny wydaje się, hmm, idealne... aż do pewnego katastrofalnego dnia, gdy całe jej życie legło w gruzach. Traci pracę, ma problemy małżeńskie, nie pamięta nawet, do jakiej szkoły chodzą jej dzieci. Zaczyna przypominać idealną kandydatkę do terapii elektrowstrząsami. Tak, dopiero załamanie nerwowe skłania Joannę i jej męża Waltera do zastanowienia się, co w ich życiu jest naprawdę ważne. Całą rodziną udają się do idyllicznego, rajskiego przedmieścia Stepford w stanie Connecticut. Ale w uroczym małym miasteczku Stepford dzieje się coś dziwnego, co wzbudza podejrzenia Joanny. Podejrzliwa jest także Bobbie Markowitz (Bette Midler), która niedawno przeprowadziła się do miasteczka wraz ze swym wybuchowym mężem Dave’m (Jon Lovitz). Także Roger Bannister (Roger Bart), architekt, który przybył do Stepford mając nadzieję na uratowanie swego chwiejnego związku z konserwatywnym partnerem Jerry’m (David Marshall Grant) zastanawia się, co jest grane. Ma to związek z żonami. Wszystkie są jak Claire Wellington (Glenn Close) – piękne, szczęśliwe i obdarzone wieloma umiejętnościami. Potrafią upiec ciasto, odmalować dom, skosić trawę, pobawić się z dziećmi i po tym wszystkim, po całym ciężkim dniu, witają swych mężów w koronkowej bieliźnie. Zaniepokojona czarującymi, ale służalczymi kobietami, które spotyka w Stepford, Joanna czuje się coraz bardziej nieswojo. Z drugiej strony, Walter jest szczęśliwy jak nigdy dotąd. Duże wrażenie robi na nim zwłaszcza Stowarzyszenie Mężczyzn ze Stepford, mieszczące się w okazałej rezydencji w centrum miasteczka. “To miasteczko, domy, i to miejsce – to jak sen”, mówi rozentuzjazmowany Walter, “Właśnie tak powinno wyglądać życie”. Do momentu, gdy idylli stanie na drodze Joanna Eberhart.
 • Rush

  Alex rozpoznaje u przyjaciela stany lękowe, więc Rush stara się wziąć dzień wolny i uspokoić nerwy. Jednak nadchodząca randka z gwiazdą przypomina mu o prawdziwej przyczynie niepokoju – namiętnej nocy z Corrine. Lekarz musi skupić się na czymś innym i dlatego zajmuje się wszystkimi przypadkami, które się do niego zgłaszają. To strata czasu, bo większość z dzwoniących nie potrzebuje lekarza. Wśród nich są przedstawiciele firmy, która chce zatrudnić Rusha jako lekarza na telefon oraz starsza pani z problemem natury czysto psychicznej. Rush chce zdobyć marihuanę od Manny'ego, ale kończy się na tym, że udziela porad jego schorowanemu ojcu. Alex chce zdobyć lek dla pacjenta chorego na raka, brata jednej z pielęgniarek. Problem w tym, że lek nie został jeszcze dopuszczony na rynek. Prosi o pomoc Rusha. Tymczasem Rush pomaga gliniarzowi pobitemu przez partnera za przespanie się z jego żoną. Lekarz dostaje ataku paniki i dociera do niego, że musi uporać się z poczuciem winy. Eve spędza wolny dzień na szukaniu smokingu na nadchodzącą randkę szefa.
 • Walentynki

  Pięć dziewczyn przyjaźni się od czasów szkoły. Każda z nich pamięta szkolną zabawę, w czasie której wspólnie wystawiły na pośmiewisko i naraziły na upokorzenie swego kolegę. Jeremy Melton był brzydalem i nieudacznikiem, nie zasługiwał na względy żadnej z nich i świetnie pasował do roli popychadła. Po wielu latach dziewczyny nagle sobie o nim przypomniały. Jedna z nich, Shelly (Katherine Heigl) została zamordowana, zaś pozostałe zaczęły dostawać walentynkowe kartki z pogróżkami podpisane "JM". Dorothy (Jessica Capshaw) szczególnie obawia się o swoje bezpieczeństwo. To właśnie ona złożyła kiedyś fałszywe zeznania, które obciążyły Jeremy'ego. Pozostałe przyjaciółki: Paige (Denise Richards), Kate (Marley Shelton) i Lily (Jessica Cauffiel), też nie mogą czuć się bezpieczne. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Vaughn (Fulvio Cecere). Według niego morderca, o którym wiadomo tylko tyle, że ukrywa swoją twarz pod maską cherubina, na pewno ponownie zaatakuje. Być może kolejna ofiara spotka go w czasie zbliżającego się przyjęcia z okazji dnia zakochanych, które organizuje i na które czeka z niecierpliwością Dorothy.
 • Czarne lustro

  Mający dwadzieścia kilka lat Bing, antybohater, budzi się w niewielkim pomieszczeniu, którego ściany zbudowane są z ekranów wyświetlających wygenerowany komputerowo wschód słońca - tandetny wygaszacz ekranu na początek dnia. Życie Binga toczy się zobojętniającym, niemal zautomatyzowanym rytmem. Codziennie pedałuje na rowerze, w ten sposób wytwarzając energię, za którą otrzymuje punkty na koncie. Im dłużej pedałuje, tym więcej punktów gromadzi. W przedstawionej w serialu sarkastycznej wizji przyszłości, kultura została zredukowana do ośmiu różnych kanałów rozrywkowych, na które wydawane są zarobione punkty; można też nabyć za nie nowe aplikacje oraz spersonalizować swój avatar. Istnieje tylko jeden sposób, by wyrwać się z tego ograniczonego świata, a jest nim wygrana programie pt. “Big Shot”, w którym uczestnicy współzawodniczą, prezentując swoje zdolności. Program ten jest jedyną szansą na to, by odmienić swe życie, pod warunkiem, że ma się odpowiednią liczbę punktów, by wziąć w nim udział, i jakieś uzdolnienia. Pewnego dnia podczas, przerwy w pracy Bing poznaje Abi. Najpierw słyszy jej głos - dziewczyna śpiewa. Bing jest pod wrażeniem piękna i świeżości jej głosu. Dla przyzwyczajonego do miernej jakości produkcji telewizyjnych mężczyzny, to coś zupełnie nowego i innego. Gdy się spotykają, momentalnie rozkwita między nimi uczucie… Bing chce zrobić dziewczynie przyjemność i proponuje jej udział w programie “Big Shot”. Abi na początku waha się, ale w końcu daje się przekonać, a Bing oferuje, że opłaci jej zgłoszenie do programu. Abi zgłasza się do konkursu, brutalnej i odhumanizowanej produkcji telewizyjnej, której przewodniczy jury złożone z groteskowych postaci o niewybrednych gustach, a zwycięzców wybiera w głosowaniu publiczność. Abi odnosi wielki sukces na scenie, jednak nie ma szans na wygraną z powodu dużej konkurencji. Jurorzy są za to przekonani, że ma świetne warunki do udziału w programach erotycznych: wspaniałe ciało i subtelną, niewinną urodę niczym bohaterki z filmów Disneya. Abi otrzymuje możliwość wyboru: kariera w branży porno lub dalsze życie na rowerze. Oszołomiona i odurzona narkotykami dziewczyna poddaje się i wybiera karierę gwiazdki filmów erotycznych, a producenci przekonują ją, że zostanie farmakologicznie ”odwrażliwiona”. W miarę, jak zbliża się ekranowy debiut Abi w filmie porno, Bing pogrąża się w coraz większej rozpaczy. Nie może przeboleć swojej straty. Czuje, że odebrano mu szansę na to, by mógł wreszcie coś odczuć naprawdę, zamieniając jego uczucie w ponurą farsę. Bing nie wytrzymuje tego. Podejmuje decyzję, że nie będzie już bierny i zaprotestuje tak, jak może: na scenie w programie “Big Shot”. "Fifteen Million Merits"
 • Klub Magii (TVN7 noc)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Sokołowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: