Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Mango - Telezakupy

 • Kobra: Oddział specjalny

  Ben i Semir są świadkami wypadku na autostradzie, w którym uczestniczą dwaj mężczyźni. Kiedy ci dwaj, zupełnie nieoczekiwanie zaczynają uciekać z miejsca zdarzenia, policjanci ruszają w pościg – ale na próżno. W bagażniku porzuconego samochodu detektywi znajdują sportową torbę, w której ukryto 300 tysięcy dolarów. Rozpoczyna się śledztwo. Tożsamość obu mężczyzn jest nieznana, a samochód wypożyczono na podstawie fałszywych dokumentów. Jednocześnie Bena czeka dość spora niespodzianka. Kiedy wpada do biura Jenny, spotyka tam swojego starego znajomego, Jana Behlera, którego nie widział od ponad dziesięciu lat! Pojawienie się starego druha zmusza Bena do stawienia czoła demonom z przeszłości. Zbyt późno zdaje sobie sprawę, że Jan – za sprawą krętych ścieżek losu – wkroczył na niezwykle niebezpieczną i ryzykowną ścieżkę. Co więcej, Ben pozostaje głuchy na głos rozsądku i wygłaszane w dobrej wierze rady swojego kumpla Semira. Katastrofa wisi w powietrzu. "Freunde furs Leben".
 • 39 i pół 3

  "Liceum" Patryk budzi się na podłodze u Zosi z bólem głowy. Spóźnił się na zajęcia do szkoły rodzenia. W domu na Patryka czeka zdenerwowana Marta. Patryk próbuje się tłumaczyć, a pretensje żony obraca przeciwko niej samej i zapowiada, że już nie wróci do fikcyjnej pracy w Festerze. Darek dowiaduje się o spotkaniu klasowym w liceum w Zielonej Górze z okazji rocznicy jego matury. Okazuje się, że spotkanie to, na którym ma pojawić się jego pierwsza miłość, odbędzie się następnego dnia. Anka, nieco zazdrosna, zabrania Darkowi gdziekolwiek jechać – chyba, że pojadą razem! Do Festera przychodzi Patryk z zamiarem zwolnienia się, jednak Stanisław prosi go, żeby został na stanowisku gońca. W firmie Stasia zaczyna mieszać Kasia Cichocka. Tymczasem Patryk znów spotyka w magazynie Zosię. Świetnie się rozumieją i spędzają ze sobą coraz więcej czasu… Darkowi udaje się przekonać Ankę, żeby puściła go z Korbą do Zielonej Góry. W szkole już wszyscy na niego czekają. W końcu pojawia się także Basia Wilk, niezapomniana szkolna miłość Darka. Jest także legendarny Wąglik, pośmiewisko całej klasy oraz wieczna panna z wyraźną słabością do Darka, koleżanka Sawczak. Noc zapowiada się ciekawie. Z kim obudzi się Darek? Jakie wyciągnie wnioski z tego spotkania? Po powrocie do Warszawy Darek wpada do, odbywających ciche dni Marty i Patryka. Syn jak zwykle ostatnio nie jest zbyt rozmowny. Zamknięty w sobie, rozważa ważne decyzje dotyczące jego przyszłości.
 • 39 i pół 3

  "Rola życia" Darek niepokoi się o syna i próbuje z nim porozmawiać w pracy, ale Patryk nie ma ani czasu ani ochoty na rozmowę. Nie zdał matury, w domu nie bywa całymi dniami, a czasami też… nocami! Ale Patryk nie widzi problemu i nie zamierza się tłumaczyć ze swojego postępowania. "Anarchia padre" - kwituje pytania Darka o to, co się z nim dzieje i co za "laska" czeka na niego w magazynie. Anka i Darek widzą, że Patryk popełnia te same błędy, co jego ojciec w młodości. Anka wypomina Darkowi, że sam tłumaczył się "koleżankami", kiedy ona była w ciąży. A teraz żyją z dnia na dzień i nie mają pieniędzy nawet na wózek. Darek zarzeka się, że ma pomysł na zarobienie pieniędzy, ale dość dziwny i intensywnie ingerujący w ich życie… Anka zastanawia się, ale w końcu godzi na proponowane rozwiązanie - udział w reality show opowiadającym o ich życiu. Przed Jankowskimi wielka domowa rewolucja! Małżeństwo Patryka i Marty przechodzi kryzys. Marta próbuje rozmawiać z mężem i rozwiązywać ich problemy. Dziewczyna walczy o ich związek, jednak Patryk wydaje się ignorować problem i nie zauważa zagrożenia dla swojej przyszłości. Przed Amandą kariera stoi otworem - musi tylko pójść do wytwórni na spotkanie z profesjonalistami, którzy ją obejrzą… Darek zostawia ją w rękach stylistek z wytwórni muzycznej. Czy Amanda da się zmienić w piosenkarkę stworzoną według obowiązującego formatu?
 • Brzydula

  Okazuje się, że rodzice Marka nie byli na wakacjach. Krzysztof musiał poddać się operacji serca w zagranicznej klinice. Paulina przekonuje Marka, że jego ojciec czuje się już dobrze i nie muszą odwoływać zaręczyn. Na tym tle dochodzi między nimi do kłótni. Aleks potajemnie ściąga na zaręczyny Klaudię. I Ula, i Violetta zapraszają na zaręczyny Maćka.
 • Brzydula

  Maciek nie odbiera telefonów ani od Uli, ani od Violetty. Ula orientuje się, że Maciek ma kłopoty. Pomaga mu zamknąć rachunek w hotelu. Violetta jest załamana faktem, że Maciek ją wystawił. Pojawia się na zaręczynach w towarzystwie Adama, ale szybko stamtąd znika, wraca do hotelu. Tu okazuje się, że nie może już korzystać z pokoju, który wynajmował Maciek. W kulminacyjnym momencie zaręczyn pojawia się Klaudia. Jest ubrana w suknię ślubną Pauliny.
 • Brzydula

  Paulina jest wściekła na Klaudię. Każe Markowi zwolnić ją. Marek próbuje przemówić Klaudii do rozsądku. Grozi, że zabierze jej lukratywny kontrakt w Mediolanie. Okazuje się, że Klaudia sama z niego zrezygnowała. Wróciła do Polski na dobre. Ula orientuje się, że Violetta szczerze przeżywa porzucenie przez Maćka. Wygląda na to, że Viola się w nim zakochała. Paulina wraca od jubilera, gdzie zwężała pierścionek zaręczynowy. Pyta Marka, komu kupił kolczyki.
 • Brzydula

  Markowi udaje się wytłumaczyć z kolczyków. Mówi, że to była premia dla Uli. Ula nie chce ich przyjąć, ale Marek nalega. W końcu Ula oddaje kolczyki do jubilera, żeby uzyskać pieniądze na operację ojca. Maciek upokarza się i podejmuje znowu pracę w pubie Ryśka. Odwiedza go tam Violetta, która jest przekonana, że to ekskluzywny lokal, w którym Maciek je lunch biznesowy. Jest zszokowana widząc Maćka pracującego na zmywaku.
 • TRWA

  Brzydula

  Klaudia osacza Marka. On w końcu zgadza się z nią spotkać, ale nie zamierza znów jej ulegać. Wściekła Klaudia rzuca mu na odchodnym, że pożałuje. Violetta orientuje się wreszcie, że Maciek jest biedny. Zrywa z nim wszelkie kontakty. Maciek sprzedaje samochód i oddaje Uli pieniądze. Resztę funduszy na operację ojca pożycza jej Ala.
 • Interkosmos

  Porzucony przez dziewczynę, zdesperowany porucznik Tuck Pendelton (Dennis Quaid) postanawia wziąć udział w eksperymencie miniaturyzacji dokonywanym przez doktora Ozzie Wexlera (John Hora). Zostaje zmniejszony wraz ze specjalnym pojazdem służącym do poruszania się wewnątrz organizmu królika doświadczalnego. W kluczowym momencie laboratorium zostaje zaatakowane przez uzbrojoną grupę szpiegów, którymi dowodzi doktor Margaret Canker, dawna współpracownica Wexlera. Ucieka Wexlerowi ze strzykawką, której zawartość wstrzykuje przypadkowemu sprzedawcy z supermarketu, Jackowi Putterowi (Martin Short). Po długich staraniach uwięzionemu Tuckowi udaje się nawiązać kontakt z Jackiem, który postanawia pomóc zminiaturyzowanemu porucznikowi. Tuck kontaktuje Jacka ze swoją byłą dziewczyną, Lydią (Meg Ryan), która pomaga mu w ucieczce. Podczas pocałunku Jacka i Lydii, Tuck dostaje się do organizmu dziewczyny. Tu odkrywa, że jest ojcem. W tym czasie Lydia przypadkowo zmniejsza Scrimshawa i Canker. Po pewnym czasie Tuck powraca do ciała Jacka, skąd wydostaje się na zewnątrz poprzez kichnięcie.
 • Krowy na wypasie

  Komedia, w której główną rolę odgrywają… zwierzęta. Co robią mieszkańcy gospodarstwa wiejskiego pod nieobecność farmera? Chodzą, mówią, i robią rzeczy na wzór człowieka. Nie wierzysz? Otis, beztroska krowa, cały dzień śpiewa, tańczy i czasami psoci. Wspólnie z przyjaciółmi z zagrody troszczą się aby ich właściciel nie czuł nudy…
 • wieczór
 • Prawo jazdy

  Nastolatek bez zgody rodziców wyjeżdża na miasto samochodem pożyczonym od dziadka. Na domiar wszystkiego chłopak nie ma jeszcze prawa jazdy. Podczas nocnego wypadu czeka na niego wiele niebezpiecznych i zwariowanych sytuacji.
 • Do szaleństwa

  Anna (Felicity Jones) jest młodą Brytyjką. W ramach wymiany studenckiej przyjeżdża do Los Angeles i tam poznaje Jacoba (Anton Yelchin). Ich znajomość szybko przeradza się w zażyłe uczucie. Mimo wygasającej wizy, Anna postanawia przedłużyć pobyt o kilka dni. Nie spodziewa się jednak konsekwencji, jakie mogą przyjść w związku z tym szalonym pomysłem. Kiedy Anna ponownie przylatuje do chłopaka zostaje deportowana. Kochankowie starają się utrzymać relację, jednak czas i odległość wprowadzają w znajomość wiele zmian...
 • Polowanie na "Czerwony Październik"

  Czerwony Październik to jedna z najnowocześniejszych radzieckich łodzi podwodnych wyposażona w ładunki nuklearne. Amerykanie wiedzą o jej istnieniu i o tym, że łódź wyrusza właśnie w pierwszy rejs. Wiele by dali, aby poznać konstrukcyjne tajemnice Czerwonego Października, który niezauważony może pojawić się u wybrzeży Ameryki i z łatwością wyeliminować każdy strategiczny cel. Po wyjściu na otwarte morze na łodzi dochodzi do sabotażu. Pierwszy oficer odpowiedzialny za kontakty ze sztabem sowieckiej marynarki wojennej otwiera rozkazy. Zaraz potem zostaje zamordowany przez kapitana Ramiusa, który natychmiast niszczy rozkazy sowietów. Kapitan każe skierować łódź na wody terytorialne Stanów Zjednoczonych, chce zacumować tuż obok Nowego Jorku. O swoich planach powiadamia Moskwę. Sowieci natychmiast podejmują działania zmierzające do odzyskania łodzi, zaniepokojenie narasta również w Ameryce. Doradcy amerykańskiego prezydenta zastanawiają się, czy to możliwe, aby Ramius był szaleńcem, który chciałby zaatakować Amerykę. Rosjanie nie wyprowadzają Amerykanów z błędu. Potrzebują sprzymierzeńca w walce z kapitanem. Nie mogą dopuścić do tego, aby ich najcenniejszy okręt znalazł się w rękach wroga. Lepiej zniszczyć łódź wspólnie z Amerykanami, niż ujawnić im zdobycze technologiczne. W agencji CIA pracuje człowiek, który już kiedyś słyszał o kapitanie Ramiusie. Analityk Jack Ryan ma własną teorię dotyczącą planów Ramiusa. Według niego kapitan nie zamierza nikogo atakować, ale na pewno chce zdezerterować i przekazać łódź Amerykanom. Tej teorii Ryan nie może poprzeć żadnymi dowodami, dlatego zostaje wysłany na pokład Czerwonego Października, aby na miejscu zbadać sytuację. Dla Ryana, przywykłego do pracy biurowej, przebywanie na morzu to ciężka próba charakteru. Ponadto na pokładzie łodzi spotyka się twarzą w twarz ze śmiertelnym zagrożeniem. Wyjątkowo niebezpieczny przeciwnik kapitana staje się również wrogiem Ryana. *** Powieść Polowanie na Czerwony Październik w Ameryce utrzymywała się na listach bestsellerów przez 100 tygodni. Akcja filmu rozgrywa się na Oceanie Atlantyckim, w Waszyngtonie, w Moskwie i w Petersburgu, czyli w ówczesnym Leningradzie. Producenci filmu uzyskali ogromną pomoc od dowództwa amerykańskiej marynarki wojennej. Tom Clancy ma wielu wiernych czytelników wśród amerykańskich admirałów. Dzięki ich wstawiennictwu główny producent i scenarzysta filmu mogli odbyć czterodniowy rejs na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej. W półtora roku później, gdy przygotowania do produkcji filmu dobiegały już końca, Alec Baldwin, odtwórca roli Jacka Ryana, przeszedł specjalne szkolenie w bazie marynarki wojennej. Pozostali odtwórcy ról pierwszoplanowych również przeszli specjalistyczne szkolenia na łodzi podwodnej. W scenach realizowanych na pokładzie łodzi podwodnej obok aktorów i statystów występowali prawdziwi marynarze z załogi statku USS Dallas. Największym problemem było znalezienie statystów, którzy mówiliby po rosyjsku z poprawnym akcentem. Tych wybrano spośród grupy emigrantów, Zielonoświątkowców, którym po dziesięciu latach starań udało się opuścić ZSRR i osiedlić w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w kwietniu 1989 r., trwały 16 tygodni i były wyjątkowo skomplikowane, bowiem część akcji toczyła się na wodzie, część na lądzie i w powietrzu. Nie brakowało też dramatycznych wydarzeń. Jedno z nich miało miejsce w trakcie przewożenia członków ekipy filmowej na pokład lotniskowca. Wiadomo, że aby wytracić prędkość lądujący samolot musi zaczepić się o specjalną elastyczną linę. Wtedy udało się to dopiero za piątym razem.
 • Terminator: Kroniki Sary Connor

  Misja Jesse w przyszłości przybiera fatalny obrót. Przeszłość ponownie wpływa na działania Connorów w teraźniejszości. Sarah, Cameron i John musza podjąć trudną decyzję, która może kosztować ich życie.
 • Klub Magii (TVN7 noc)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Weronika Marczuk. Urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu „You can dance. Po prostu tańcz!“. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki układa się idealnie, mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Cezarym Pazurą. Dwa lata później Weronika padła ofiarą misternej prowokacji CBA i słynnego agenta Tomka. Została oskarżona o płatną protekcję, a jej życie prywatne i kariera legły w gruzach. Czy ma sobie coś do zarzucenia w związku z tą sprawą? Co dziś daje jej najwięcej siły? Komu jest najbardziej wdzięczna?
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: