Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szymon Majewski Show 11

  *** Vivat! NIEnajpiękniejsi
 • Mango - Telezakupy

 • Kamuflaż

  Annie wciela się w rolę eksperta pracującego dla muzeum Smithsonian. W czasie jednej z aukcji dochodzi do transakcji, która wzbudza podejrzenia agentki i Auggie’go. Danielle zmusza Annie, by zaprosiła Jai’a na grilla w ogrodzie. Po miłym wieczorze, Walker zastaje w swoim domku Bena. Mężczyzna wyjaśnia, że musiał opuścić ją na Sri Lance, aby ją chronić. Okazuje się, że Ben ma informacje na temat uczestnika podejrzanej aukcji, którą zainteresowała się agentka. Rosyjski handlarz bronią używa domu aukcyjnego do prania pieniędzy pochodzących z nielegalnego procederu. Zakup na horrendalną kwotę miał ukryć sprzedaż systemu do naprowadzania rakiet.
 • Pod osłoną nocy

  Kiedy porwany zostaje wnuk przyjaciela z czasów II wojny światowej i dzieciństwa Micka, ten zmuszony jest stawić czoła sekretom z przeszłości. Beth natomiast dowiaduje się więcej na temat jego tajemniczych losów.
 • Smocza lanca: Smoki schyłku jesieni

  Animowany film fantasy oparty na znanej powieści Margaret Weis i Tracy'ego Hickmana, osadzony w Dragonlance - jednym ze światów Dungeons&Dragons. Szóstka przyjaciół: krasnolud Flint, półelf Tanis, wojownik Caramon, mag Raistlin, rycerz Sturm i kender Tasslehoff, spotyka się po latach rozłąki w rodzinnej wiosce. Okazuje się, że władzę w niej sprawuje tajemnicza religijna sekta, której celem jest zdobycie cudownej magicznej laski wykonanej z błękitnego kryształu. Przyjaciele przychodzą z pomocą prawowitej właścicielce przedmiotu - barbarzyńskiej księżniczce. Tym samym zostają wciągnięci w starcie z bezwzględną, złą boginią Takhisis.
 • CZTEREJ PANCERNI I PIES

  Historia załogi czołgu "Rudy" i psa Szarika biła rekordy popularności od momentu pojawienia się na dużych i małych ekranach. Na niemal każdym podwórku dzieci bawiły się w "pancernych", imię Szarik nadawano zarówno owczarkom niemieckim, jak i ratlerkom, a dziewczynki nosiły warkocze a la Marusia. Nie sposób zliczyć, ile osób obejrzało serial w telewizji i na kasetach wideo, ale tylko kinową widownię szacowano na 7 mln. 50 lat później, mimo zarzutów fałszu historycznego i komunistycznej propagandy, jest wciąż oglądany przez coraz młodsze pokolenia Polaków. Duża w tym zasługa aktorów odtwarzających główne postacie, udział w "Czterech pancernych": wyniósł ich na szczyty popularności.
 • Brzydula

  Paulina torpeduje plany Violetty zostania twarzą kolekcji FD Gusto. Violetta nie zamierza się poddawać. Ula mówi Markowi, że Piotr nie jest jej chłopakiem.
 • Brzydula

  Ula walczy z Pauliną o to, żeby Violetta została twarzą nowej kolekcji. Marek szuka sposobu, żeby zbliżyć się przez pracę do Uli. Sebastian boi się, że Artur poderwał Violettę.
 • Brzydula

  Artur umawia się z Violettą. Marek i Ula pracują razem całą noc. Następnego dnia postanawiają rozmówić się na temat łączącej ich relacji.
 • Brzydula

  Ula postanawia wybadać, czy Maciek ma szansę u Ani. Sebastian jest załamany pogłębiającą się zażyłością Artura i Violetty. Piotr zaprasza Ulę na weekendowy wypad na żagle. Marek prosi Ulę, żeby nie jechała z Piotrem.
 • Brzydula

  Randkę Józefa i Ali zakłóca pani Dąbrowska. Józef postanawia, że tym razem nie odpuści. Violetta boi się, że straci pracę. Ula, mimo prośby Marka, wyjeżdża z Piotrem na żagle.
 • Zmowa pierwszych żon

  Brenda (Bette Mildred), Elise (Goldie Hawn) i Annie (Diane Keaton) nie widziały się od szkolnych lat. Spotkały się przypadkiem, przyjechały na pogrzeb koleżanki, która kiedyś należała do ich paczki. Ich przyjaciółka popełniła samobójstwo. To wydarzenie zmusza je do refleksji nad sensem własnego życia. Od ostatniego spotkania Brendy, Elise i Annie minęło dwadzieścia siedem lat, dziś każda z nich ma już dobrze po czterdziestce. Mają rodziny, starzejących się mężów, którzy pragną przeżyć drugą młodość i chcą uwolnić się od starych żon. Zamierzają szukać szczęścia w objęciach młodszych kochanek, oczywiście finansując ich kosztowne zachcianki za pieniądze, które w połowie są własnością ich żon. Brenda, Elise i Annie postanawiają, że tak łatwo nie dadzą się wykorzystać. Pierwsze żony jednoczą swe siły i układają przebiegły plan, który ma im pomóc w pozbyciu się współmałżonków i pozbawieniu ich środków na lekkomyślną zabawę u boku młodszych i szczuplejszych dam, które tylko czyhają na cudze pieniądze.
 • wieczór
 • Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie

  Pete Lassard (Howard Hesseman) jest komendantem posterunku w XVI dzielnicy, w Los Angeles. Dzielnica ta cieszy się niechlubną sławą w mieście. Przełożeni kapitana stawiają mu ultimatum. Jeżeli nie zaprowadzi porządku w dzielnicy, straci pracę. Na jego stanowisko szykuje się jeden z podwładnych, typ karierowicza, porucznik Mauser (Art Metrano). Lassard ma zaledwie 30 dni na naprawienie sytuacji. Zwraca się o pomoc do swego brata Erica Lassarda (George Gaynes) szefa Akademii Policyjnej, który radzi mu, aby zatrudnił absolwentów Akademii. W ten sposób Mahoney (Steve Guttenberg) i jego szkolni koledzy zaczynają służbę w "szesnastce". Porucznik Mauser przydziela im partnerów kierując się zasadą przeciwności. Nie zamierza bowiem pomagać Lassardowi w utrzymaniu się na stanowisku. Jego metoda jest bardzo skuteczna. Niebawem dochodzi do pierwszej wielkiej przegranej. Absolwenci Akademii interweniują, gdy zgłoszony zostaje napad na sklep. Brak porozumienia między partnerami i błędne informacje z centrali sprawiają, że wezwane patrole strzelają do siebie nawzajem i przy okazji rujnują doszczętnie sklep. Prawdziwi bandyci dawno już uciekli. Po tej akcji, ku uciesze Mausera, na kapitana spadają gromy i wszyscy biorący w niej udział policjanci otrzymują nagany. Wkrótce nadchodzą kolejne porażki. Podczas festynu, Lassard i jego ludzie zostają pobici i ośmieszeni przez Zeda (Bob Goldthwait) i grupę punków. Kapitan traci pracę, a Mahoney zostaje zawieszony. Mauser otrzymuje wymarzony awans. Jednakże ani Lassard, ani jego byli podwładni nie zamierzają się poddać. Postanawiają działać na własną rękę. Obmyślają zuchwały plan. Chcą, aby przebrany za punka Mahoney dostał się do kryjówki Zeda, a wtedy Lassard i wierni mu policjanci doprowadzą do jego aresztowania. Mahoney dociera do jaskini Zeda, lecz zostaje zdemaskowany. Na szczęście w porę nadchodzi pomoc. Przy okazji Mauser zostaje skompromitowany. Lassard powraca na stanowisko. Kolejny raz absolwenci Akademii Policyjnej udowodnili, że są godnymi zaufania, oddanymi stróżami porządku publicznego.
 • Ratunku! Awaria

  Jerry (Jack Black), pracuje na wysypisku śmieci. Dręczą go nieustanne bóle głowy, o które obwinia... miejscową elektrownię. Postanawia przeprowadzić akcję sabotażową, która usunie przyczynę problemu. Operacja kończy się fiaskiem, a na domiar złego płytka w głowie Jerry'ego zostaje namagnetyzowana. Ma to dość nieoczekiwane konsekwencje - wizyta w zaprzyjaźnionej wypożyczalni wideo kończy się zniszczeniem wszystkich kaset. Jej właściciel, Mike (Mos Def) - wielki przyjaciel Jerry'ego - jest w kropce. Nie dość, że zostały zniszczone wszystkie filmy, to najstarsza i najbardziej lojalna klientka (Mia Farrow) oczekuje na nową porcję rozrywki. Jerry i Mike postanawiają sami odegrać jej słynne filmy (m.in. Król Lew, Wożąc panią Daisy, Pogromcy Duchów czy RoboCop), licząc na to, że starcza demencja, nie pozwoli kobiecie odróżnić jawy od fikcji.
 • TRWA

  Gladiator

  Nie od razu starożytny Rzym odbudowano na potrzeby realizacji Gladiatora. W tym celu potrzebne były długie i żmudne przygotowania. Film realizowano w czterech krajach. Pracowały przy nim cztery ekipy; w Londynie, na Malcie, w Maroku i w Italii. Zwycięskie Rzymskie Legiony pod wodzą generała Maximusa walczyły w Germanii, którą dla potrzeb filmu "udawały" lasy w pobliżu Farnham w Anglii. Zbieg okoliczności sprawił, że lasy te zostały przeznaczone do wyrębu. Ku radości reżysera nikt nie protestował przeciwko podpaleniu ich płonącymi strzałami. Wystrzelono 16 000 takich płonących strzał i 10 000 strzał, które się nie paliły. Aby kamera nadążyła za galopującymi końmi w scenach batalistycznych zbudowano specjalną konstrukcję i jazdę. Na potrzeby tych scen zaprojektowano i ręcznie wykuto ponad 2 500 sztuk broni. Wykonano 10 000 kostiumów dla aktorów i epizodystów oraz dla statystów, w tym 500 lnianych tunik dla gladiatorów. Maximus miał 12 kompletów zbroi w różnym stopniu zużycia i kostiumy, każdy w czterech wersjach; czystej, brudnej, podartej i pokrwawionej. W Maroku, w Ouarzazate, kręcono sceny z targiem niewolników, gdzie Maximus został sprzedany do należącej do Proximo (Oliver Reed) szkoły gladiatorów. Również w Maroku wybudowano dla gladiatorów arenę, w tym celu wykonano ręcznie z gliny i słomy 30 000 cegieł, które schły na słońcu, dzięki temu zbudowana z nich arena wyglądała jakby istniała od tysięcy lat. Starożytny Rzym zrekonstruowano na Malcie. Budowa dekoracji trwała 19 tygodni, pracowało przy niej 100 Brytyjczyków i 200 Maltańczyków. Prace prowadzili przy wyjątkowo silnym wietrze i sztormowej pogodzie, według miejscowych ekipa przygotowywała się do zdjęć w najgorszą od 30 lat zimę na Malcie. Koloseum zrekonstruowano w 1/3, resztę obrazu uzyskano dzięki grafice komputerowej. Do wnętrza Koloseum wprowadzono 2 000 statystów, również za pomocą techniki komputerowej uzyskano później zwielokrotnienie zgromadzonej tam publiczności do 33 000 osób. "Gladiator" - podobnie jak większość filmów historycznych - nawiązuje do autentycznych wydarzeń, ale je znacznie modyfikuje. Jeśli chodzi o to konkretne dzieło filmowe, to Kommodus, syn Marka Aureliusza, był cesarzem rzymskim w latach 180-192. Nie zginął na arenie - chociaż istotnie nieraz na niej walczył - został uduszony na polecenie jednej ze swoich kochanek imieniem Marcja. Kommodus miał pięć sióstr, jedna z nich nazywała się - podbnie jak w filmie - Lucylla. Jej pierwszy mąż - Lucjusz Werus - był cesarzem, drugim wódz Tytus Klaudiusz Pompejanus. Lucylla usiłowała zamordować brata, dlatego ten uprzedził ją, zesłał na wygnanie i wkrótce potem kazał zgładzić. Z kolei mąż Lucylli, doświadczony rzymski wódz (potencjalnie alter ego tytułowego "Gladiatora"), żył jeszcze długo z dala od polityki, uskarżając się jedynie na chorobę oczu. Pierwotnie główny bohater filmu miał się Narcissus, tak jak człowiek, który w rzeczywistości zabił Commodusa. W scenach w Koloseum tylko dwa dolne rzędy zapełnione były przez ludzi. Pozostałe tysiące widzów zostało "uzupełnione" dzięki technologii komputerowej.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Sokołowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Tomasz Gollob. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: