Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szymon Majewski Show 12

  Żonglerka pomysłami, zmiany konstrukcji programu, nieoczekiwani goście, Szymon w najdziwniejszych wcieleniach! Ale naturalnie, żeby twórczy chaos był możliwy do skonsumowania, potrzeba też kilku powtarzalnych elementów. I tu uczta dla fanów Majewskiego: będzie przedowcipne „Ale o co chodzi?”, skandalizujący kabaret „Rozmowy w tłoku” z zawsze nowymi gośćmi, po bankietach nadal będzie grasował aspirujący reporter-celebryta Bill z zaprzyjaźnionej telewizji U1Bator, przypomni się, kultowy już, Ącki, a do tego wszystkiego zagrają piękności z zespołu SheMoans! Gośćmi Szymona są: Jan Nowicki i Lesław Żurek.
 • Mango - Telezakupy

 • Dwóch i pół

  Związek Alana i Lyndsey przechodzi próbę, kiedy Alan nie chce dać jej klucza do domku na plaży. W międzyczasie Walden, Billy i Herb (Ryan Stiles) narzekają na kobiety i związki. Dr Steven Staven (Willie Garson), ginekolog Lyndsey, umawia się z nią na randkę. "Run, Steven Staven! Run!".
 • Violetta

  Violetta nie może zdecydować czy bardziej kocha Leona czy Tomasa. Mathias zostaje aresztowany, a Jade jest ścigana listem gończym. Pablo, obciążony winą za awarię dekoracji, odchodzi. Na dyrektora studia mianowany zostaje Gregorio.
 • Violetta

  Ludmila cieszy się, że Gregorio objął stanowisko dyrektora. Matias wydaje własnego ojca gwarantując sobie tym samym wyjście z więzienia. Violetta źle znosi wieści o ślubie swojego ojca.
 • Violetta

  Violetta nie potrafi wybrać pomiędzy dwoma chłopakami i pisze piosenkę o swoim niezdecydowaniu. Partyturę daje Leonowi, który podczas próby orientuje się, że utwór jest między innymi o nim. German dowiaduje się, że Violetta nie przepada za jego narzeczoną Jade.
 • Dr House VII

  House i Wilson zakładają się o wynik meczu bokserskiego. Wilson daje House'owi dokładnie jeden dzień na zapłatę, jeżeli lekarz nie udowodni jej że ma rację. "Fix"
 • Dr House VII

  Była przyjaciółka Thirteen - Darrien zjawia się bez zapowiedzi w jej mieszkaniu, potrzebuje pilnej pomocy lekarskiej. Kiedy Thirteen dowiaduje się, że przyjaciółka powróciła do narkotyków, obiecuje nie zabierać jej do szpitala, gdzie mogłaby ją znaleźć policja. Zamiast tego zwraca się z desperacką prośbą o pomoc do Chase. W międzyczasie House zajmuje się niszczeniem informacji. "After hours"
 • Tajemniczy ogród

  Te dzieci nie miały szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa. Mary spędziła wiele lat ze swymi rodzicami w Indiach. Nigdy jednak nie mieli dla niej czasu, nigdy też nie zaznała ich miłości. Po śmierci rodziców Mary wróciła do Anglii i zamieszkała u kuzynostwa w ponurym, gotyckim domu, położonym gdzieś na odludziu wśród bezkresnych łąk. Kuzyni Mary mają jedynego syna Colina. Również i on nie ma radosnego dzieciństwa. Colin jest ułomny i przez to ponury i zgorzkniały. Choroba na zawsze przykuła go do łóżka. W okolicy mieszka rodzeństwo, Dickon i Martha (Laura Crossley). Z powodu choroby Colina, Mary większość czasu spędza na zabawach z Dickonem. To właśnie podczas jednej z ich wspólnych wypraw po okolicy, Dickon odkrywa zamknięty i zaniedbany ogród. Wtedy postanawiają przywrócić ogród do dawnej świetności, chcą tam stworzyć swoje wymarzone miejsce zabaw. Udaje im się namówić do udziału w tym przedsięwzięciu Colina i Marthę. Dzieci sadzą pierwszy kwiat lilii. Wkrótce przybywa roślin. Dzień po dniu zaniedbany ogród zaczyna zmieniać się w pełną kolorowych kwiatów oazę dla ludzi i zwierząt. Im więcej czasu dzieci spędzają ze sobą, tym serdeczniejsza staje się łącząca ich przyjaźń. Ogród pozwala zapomnieć o dawnych smutkach i rozczarowaniach, sprawia również, że i dorośli zaczynają poświęcać im więcej czasu i uwagi. Najważniejsze jednak jest to, że za sprawą ogrodu Colin zaczyna wracać do zdrowia. Ta opowieść o sile przyjaźni i miłości fascynuje nieprzerwanie od 1911 roku, od czasu pierwszej publikacji "Tajemniczego ogrodu", powieści napisanej przez brytyjską pisarkę Frances Hodgson Burnett (1849-1924). Książka ta znajduje swoich zwolenników zarówno wśród bardzo młodych, jak i dorosłych czytelników. Po raz pierwszy "Tajemniczy ogród" został przeniesiony na ekrany w 1949 r. Warto wspomnieć, że producentem wyreżyserowanej przez Agnieszkę Holland ekranizacji jest wielki reżyser Francis Ford Coppola.
 • Pan niania

  Rodzeństwo Alex i Kate od śmierci ich matki, miało już wiele niań i opiekunek. Żadna z nich nie wytrzymała z nimi zbyt długo, ponieważ niszczyli wszystko co wpadło im w ręce i na domiar złego ich ulubionym zajęciem było straszenie dorosłych. Ich ojciec, Alex Mason Senior (Austin Pendelton), naukowiec i wynalazca, nie poświęca dzieciom zbyt wiele uwagi. Po śmierci żony rzucił się w wir pracy i prawie nie wychodzi ze swego laboratorium. Potężny i silny zapaśnik Sean Armstrong w niczym nie przypomina opiekunki do dziecka, a jednak by pomóc swemu przyjacielowi wyjść z finansowych kłopotów, zgadza się przyjąć posadę u bogatej rodziny Masonów. Sean był kiedyś zawodowym zapaśnikiem i w dodatku mistrzem. Jego potężna sylwetka i marsowa mina niejednego może wystraszyć, ale nie parę rozpieszczonych dzieciaków, które szybko orientują się, że ich wyjątkowo silny i z pozoru surowy opiekun, ma złote serce. Chociaż Sean zawsze twierdził, że nie znosi dzieci, dla swych nowych podopiecznych gotów jest na wszystko. Gdy rodzina Masonów staje w obliczu zagrożenia, Sean postanawia jej bronić. Jego postawa jednoczy wszystkich, odtąd Alex Senior i jego dzieci zawsze będą pamiętać, że najważniejszą wartością w życiu jest szczęście i bezpieczeństwo ich rodziny. *** Hulk Hogan - światowej sławy zapaśnik. Od 1984 roku, prawie do końca lat osiemdziesiątych nie spotkał na ringu nikogo sobie równego. W 1987 roku odniósł bodaj najbardziej spektakularne zwycięstwo, pokonał wówczas Andre Giganta, o wiele od Hogana wyższego i cięższego zapaśnika. Hulk Hogan wystąpił w wielu filmach, m.in. w "Rocky III" i "Gremlins II". Był gwiazdą programów telewizyjnych. Znany jest również jako aktywny społecznik, od lat wspiera działalności fundacji "Make-A-Wish".
 • wieczór
 • Czarna lista

  Znika świadek w procesie o morderstwo, które zostało wytoczone bezwzględnemu szefowi kartelu. W związku z tym Red (James Spader) rozpoczyna wraz z Liz (Megan Boone) i Resslerem (Diego Klattenhoff) poszukiwania numeru 161 z Czarnej Listy. "The Stewmaker"
 • Partner

  Laurel Ayers jest utalentowanym analitykiem finansowym. Pracuje w dużej firmie, której przysparza zysków. Niestety, gdy dochodzi do oczekiwanych promocji, miejsce, o którym marzy Laurel dostaje jej kolega Frank (Tim Daly). Frank nie jest ani tak zdolny, ani tak pracowity jak ona, ale za to biały i do tego jest mężczyzną. Laurel dochodzi do wniosku, że w świecie zdominowanym przez mężczyzn nigdy nie osiągnie upragnionego sukcesu. Wtedy postanawia otworzyć własną firmę. Zastawia w banku mieszkanie i wkrótce staje wobec groźby bankructwa. Nikt, kto słyszy, że miałby powierzyć swe finanse kobiecie, nie chce nawet z nią rozmawiać. Koleżanka z dawnej firmy, Sally Dugan (Dianne Wiest) podsyła Laurel klienta, który mógłby postawić jej firmę na nogi. Owszem, klient jest zainteresowany proponowanym przez Laurel projektem inwestycji, ale nie będzie pracował z kobietą. Wtedy Laurel wpada na pomysł i wymyśla sobie wspólnika. Odkąd działa w imieniu wspólnika - mężczyzny, jej firma zaczyna prosperować. Długo udaje się zwodzić zadowolonych z inwestycji klientów, że Robert S. Cutty, któremu tak wiele zawdzięczają, jest bardzo zajęty i nie ma czasu na osobiste spotkania. W końcu jednak Laurel nie może nikogo dłużej mamić. Świat domaga się spotkania z Robertem, jego klienci chcą zobaczyć go na własne oczy. Laurel nie ma innego wyjścia, wciela się w postać Roberta, przywdziewa męski strój, nakłada odpowiednią charakteryzację i zmienia styl bycia. Jak powszechnie wiadomo, żadna mistyfikacja nie wytrzymuje próby czasu, i ta też wkrótce zostaje zdemaskowana.
 • TRWA

  Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan) zostali zawieszeni przez przełożonych za nieudaną akcję. Jimmy, którego córka ma wyjść za mąż, by opłacić ślub, postanawia sprzedać kartę baseballową o znacznej wartości. Podczas sprzedaży w komisie dochodzi do napadu oraz kradzieży karty. Policyjni partnerzy postanawiają odzyskać własność.
 • Krytyczna decyzja

  Boeing 747 zostaje porwany przez jednego z najgroźniejszych terrorystów, Hassana. Prawdopodobnie będzie chciał wykorzystać 400 pasażerów samolotu jako kartę przetargową w rokowaniach o uwolnienie przywódcy grupy, uwięzionego w Anglii i czekającego na ekstradycję do Stanów. Z przypuszczeniem tym nie zgadza się agent amerykańskiego wywiadu, David Grant, który twierdzi, że Hassan jest w posiadaniu DZ-5, najbardziej zabójczej trucizny i chce ją wykorzystać. Szef sztabu antykryzysowego musi wybrać pomiędzy teorią Granta a zniszczeniem samolotu i poświęceniem 400 pasażerów. Z pomocą przychodzi mu podpułkownik Travis, który proponuje wysłanie na pokład Boeinga, grupy specjalnej. Do tego celu zostanie użyty prototypowy samolot wykorzystywany przez armię do wymiany załóg bombowców na dużej wysokości. Podczas dokowania, samolot ulega uszkodzeniu i tylko połowie grupy udaje się dostać na pokład Boeinga. Niestety, łączność zostaje zerwana i nic nie wiadomo o ich dalszych losach. Szef sztabu antykryzysowego, przekonany, że wszyscy ponieśli śmierć, wydaje rozkaz zniszczenia porwanego samolotu.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jolanta Szczypińska. Przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. Opowie o relacji z Jarosławem Kaczyńskim. Wyjawi również dramatyczną historię swojej choroby-raka szyjki macicy.
 • Bez montażu

 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowie Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w osiedlu na gdańskiej ZASPIE. Wyzna, co czuje przejeżdżając obok stoczni gdańskiej. Dowiemy się także, jak wygląda jej obecne życie - skromnej matki dwójki dzieci, której mąż jest sekretarzem Lecha Wałęsy. Wreszcie, Anna Domińska wyjaśni motywy, które zadecydowały o jej wystąpieniu do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Bo to dzięki temu wydarzeniu Polacy po raz pierwszy usłyszeli niedawno o kolejnym dziecku z klanu Wałęsów. To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Anna Domińska udzieli telewizji.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aleksander Gawronik. Biznesman i były senator. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież słynnej kolekcji obrazów spółki ARTBi i kontakty z mafią pruszkowską. W maju tego roku po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Nigdy nie przyznał się do winy. To będzie jego pierwszy telewizyjny wywiad. Gawronik opowie Jolancie Pieńkowskiej o swoich pierwszych dniach w więzieniu, a także o tym jak próbowano nakłonić go tam do samobójstwa. Przyzna się do swojego pracoholizmu przez który nie umiał nigdy stworzyć szczęśliwej rodziny. Gawronik szczerze wyzna Jolancie Pieńkowskiej, że dopiero teraz w wieku 61 lat udało mu się naprawić relacje z córką. Buduje swoje prywatne i zawodowe życie od nowa.
dalej
Zobacz program innych kanałów: