Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Rafał Sonik

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Kobra: Oddział specjalny

  Kiedy studentka Jana Kress zostaje porwana z postoju tuż przed oczami naszych bohaterów, Ben i Semir podejmują wyścig z czasem. Mimo, że Janie udaje się uzyskać dostęp do telefonu satelitarnego porywaczy i nawiązać kontakt z policją, nadal nie wiadomo, kim są przestępcy i jakie są ich motywy. Jedno jest pewne: porywacze zabiją Janę, gdy tylko dostaną to, czego chcą. Jednak Ben i Semir natrafiają na trop tajnej operacji NATO, mającej na celu ukrycie fatalnego wypadku sprzed 23 lat. Wypadku, który może zmienić się w katastrofę...
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Agenci NCIS

  Agenci NCIS wkraczają do akcji, gdy pewien marynarz otrzymuje przesyłkę z Paragwaju, w której znajdują się… dwie gałki oczne. Śledztwo naprowadza Gibbsa i jego zespół na trop byłego agenta wywiadu marynarki wojennej, który jest obecnie prywatnym przedsiębiorcą w Paragwaju. Gibbs dowiaduje się, że były agent prowadzi tam nielegalną działalność i wysyła Tony'ego i Kate do Paragwaju, aby dokonali aresztowania.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Do szpitala trafia ciężko ranny strażak – Marcin Pilarski, którego natychmiast przyjmuje dr Robert Szewczyk. Chwilę później na oddział dociera karetka z 6-letnim Kamilem Mrozem, którego bohaterski strażak uratował z pożaru. Chłopiec ma złamany obojczyk i jest lekko poparzony. Pacjentem zajmuje się dr Anna. Kilka godzin wcześniej do szpitala została przyjęta 19-letnia Katarzyna Iwańska, która właśnie dowiaduje się, że jest nosicielką wirusa HIV. Dziewczyna jest w totalnym szoku. Od pewnego czasu ma romans z mężem swojej ciotki i jest pewna, że to on zaraził ją wirusem…
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 1

  W czasie dyżuru w fundacji Magda dowiaduje się, że jej podopieczna, Jola nie pokazała się w biurze, choć była umówiona. Zaniepokojona tą informacją, Magda próbuje dowiedzieć się czegoś więcej u sąsiadów Joli. Tymczasem Piotr ogląda lokal na kancelarię, a następnie razem z Wojtkiem i Mariolą wybiera do niej meble. Magda spotyka się służbowo z Maurycym Zakrzewskim (Bronisław Wrocławski), klientem Bartka. Mężczyzna chce, aby to ona go reprezentowała. Podczas spotkania Zakrzewski próbuje jednak ją uwieść…
 • Brzydula

  Marek wypytuje Ulę, kim jest dla niej Piotr. Aleks prosi Paulinę, żeby pomogła mu przekonać Krzysztofa do jego planu. Ula przedstawia Krzysztofowi własny pomysł wyprowadzenia firmy z kryzysu. Jednak Krzysztof zmusza ją do podpisania ugody zaproponowanej przez Aleksa.
 • Brzydula

  Do Aleksa przyjeżdżają wspólnicy z Włoch, gotowi podpisać umowę z Febo&Dobrzański. Tymczasem Ula proponuje zarządowi inny pomysł na wyprowadzenie firmy z kryzysu. Pshemko, podjudzony przez Paulinę, kłóci się z synem o Ulę.
 • wieczór
 • Violetta

  Po wieloletnim pobycie w Europie Violetta i jej ojciec German wracają do Buenos Aires. Violetta poznaje Tomasa, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia.
 • Niewinna intryga

  Adriano opuścił Acapulco dwadzieścia lat temu; teraz powraca i jego głównym celem jest wyrównanie rachunków za śmierć Valentiny - miłości jego życia. Blanca uczestniczy w balu sylwestrowym zorganizowanym przez rodzinę Altamira i spotyka na nim Eduardo, syna Raquel Atlamira, Dyrektora Generalnego (CEO) i Dyrektora Altamira Shipping Corporation, w której pracował jej ojciec Memo Guerrero aż do pamiętnego dnia, kiedy został bezprawnie zwolniony. Blanca podczas balu sylwestrowego zostaje przedstawiona Eduardo. Drugi syn, Adriano, również pojawia się na balu i kiedy wszyscy goście przebywają w jednej sali, występuje na środek i publicznie oskarża rodzinę Altamira o spowodowanie śmierci Valentiny. Raquel podejrzewa, że sekret jej rodziny zdradził Memo w zawiazku z czym chce zmieść go z powierzchni ziemi. Memo zostaje potrącony przez “El Tuerto” (Jednookiego), prawą rękę Raquel Altamira. Adriano podąża za Blanką do szpitala, do którego zabrano jej ojca po wypadku i zauważa, że przebrała się ona za pielęgniarkę, aby niepostrzeżenie i nie wzbudzając niczyich podejrzeń zobaczyć swojego ojca. Adriano oferuje Blance pomoc finansową, obiecuje, że wesprze ją w wydatkach na leczenie ojca oraz pokryje wydatki całej rodziny, a w zamian Blanca będzie pracować dla niego jako Impostor - kobieta kameleon.
 • TRWA

  Kod Karola Wielkiego

  Grupa historyków z niemieckiego instytutu wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, przy okazji wplątując się w brutalną wojnę między żądnymi pieniędzy i władzy grupami.
 • Wybrana

  Lewitacja, telekineza, umiejętność kontrolowania natury, a nawet przewidywanie przyszłości... To dary, które Bo (Johnny Sequoyah) otrzymała w dniu narodzin, lecz nie potrafiła ich ani w pełni zrozumieć, ani tym bardziej kontrolować. Jednak teraz, gdy Bo jest dziesięcioletnią dziewczynką jej umiejętności przybierają na sile, a niebezpieczeństwo ze strony złych mocy, które pragną wykorzystać jej nadzwyczajne zdolności do niecnych celów i do zawładnięcia światem, staje się coraz większe. Zdając sobie sprawę z zagrożenia dla życia i przyszłości Bo, jej protektor, Milton Winter (Delroy Lindo), postanawia zwrócić się o pomoc do jedynej osoby, która może być jej obrońcą. Jest nim Tate (Jake McLaughlin), niesłusznie skazany więzień osadzony w celi śmierci, który utracił swą wiarę. Tate i Bo wyruszają w podróż, podczas której wzajemnie się poznają i obdarzają zaufaniem. Każde miasto, każde odwiedzone przez nich miejsce i każda napotkana na ich drodze osoba, nigdy nie będą już takie same. Jednak nigdzie nie mogą zagrzać miejsca na dłużej, ponieważ mroczne i złowrogie siły pragnące przejąć magiczną moc Bo nie ustają w wysiłkach i ścigają bohaterów – i tylko cud może sprawić, że będą kiedyś bezpieczni na zawsze. W obsadzie serialu występują także Jamie Chung jako Channing, Arian Moayed jako Corey i Kyle MacLachlan jako Skouras. "Pilot"
 • Rock'n'Rolla

  Po Londynie rozchodzi się pogłoska, że po podejrzanej transakcji zawartej przez rosyjskiego mafioza są miliony dolarów, które można przejąć małym kosztem. Wielu ludzi zaczyna snuć plany przejęcia majątku, a są wśród nich skorumpowany polityk, szef podziemia, drobni kryminaliści i piękna księgowa. Każde z nich za wszelką cenę stara się zdobyć pieniądze.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aleksander Gawronik. Biznesman i były senator. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież słynnej kolekcji obrazów spółki ARTBi i kontakty z mafią pruszkowską. W maju tego roku po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Nigdy nie przyznał się do winy. To będzie jego pierwszy telewizyjny wywiad. Gawronik opowie Jolancie Pieńkowskiej o swoich pierwszych dniach w więzieniu, a także o tym jak próbowano nakłonić go tam do samobójstwa. Przyzna się do swojego pracoholizmu przez który nie umiał nigdy stworzyć szczęśliwej rodziny. Gawronik szczerze wyzna Jolancie Pieńkowskiej, że dopiero teraz w wieku 61 lat udało mu się naprawić relacje z córką. Buduje swoje prywatne i zawodowe życie od nowa.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: