Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Jerzy Iwaszkiewicz

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Ukryta prawda

  Zosia i Bartek są porą od roku. Wspólny wyjazd ze znajomymi Bartka okaże się próbą ich związku. Zosia będzie świadkiem flirtu swojego chłopaka z jego byłą dziewczyną. Sama też zbliży się do kolegi Bartka, Janka, który jest nią oczarowany. Awantura między Bartkiem a Jankiem pozwoli dokonać jej właściwego wyboru…
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "TO DOBRY CHŁOPIEC BYŁ"
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Agentka o stu twarzach 2

  Sydney zaczyna kwestionować z kim sprzymierzony jest Vaughn, kiedy dowiaduje się od agenta CIA Yeagera (Richard Lewis), że Agencja prowadzi dochodzenie przeciwko Vaughnowi. W międzyczasie Irina i kluczowy rękopis Rambaldi zostają wykorzystani jak przynęta przy próbie pojmania Sloane’a, a Sydney wita Dixona w CIA. "A Dark Turn"
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "SYNKU KOCHAM CIĘ"
 • Szpital

  Pod opiekę dr Eryka Wajmana trafia 13-letnia Marcelina Warzecha. Nastolatka zemdlała w szkole. Dr Wajman szybko zorientował się, że pacjentka jest niedożywiona. Podejrzewa, że nastolatka odchudza się. Nie wie, że matka pacjentki podała córce larwy tasiemca, żeby ta mogła zrobić karierę modelki. Kobieta chce, aby jej córka, mimo złego stanu zdrowia, uczestniczyła w sesji zdjęciowej… Pacjentką ordynatora oddziału jest 55-letnia Danuta Bielska. Towarzyszy jej o 30 lat młodszy partner. Kobieta zemdlała podczas wspólnego obiadu i wciąż bardzo źle się czuje. Bielska nie chce pokazywać przed swoim dużo młodszym partnerem, że ma kłopoty ze zdrowiem. Ukrywa też swój związek przed dziećmi. Gdy syn pacjentki dowiaduje się o nowym partnerze swojej matki jest w szoku. Podejrzewa, że mężczyzna jest oszustem, który chce przejąć rodzinny majątek…
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • 39 i pół 2

  Darek zapowiada w Dirty Tracku wielki sukces trasy koncertowej zespołu Afromental. Jego członkowie właśnie wrócili z Afryki i są jeszcze lepsi niż wcześniej! Okazuje się jednak, że muzycy wrócili z wypoczynku, delikatnie mówiąc, niedysponowani i trasa staje pod znakiem zapytania. Darek musi obmyślić nowy plan, grozi mu przecież kara finansowa za ewentualne zerwanie trasy. Anka nie będzie zachwycona pomysłem, który zrodzi się w głowie Jankowskiego… Zespół rusza jednak w trasę, Anka boi się, że Darek wróci do dawnego stylu życia. Stanisław słysząc, że Anka jest głodna w pracy, próbuje ją zaprosić na lunch. Idąc za ciosem proponuje weekend w Bieszczadach. Anka traktuje to jako kiepski dowcip, ale Stanisław podchwytuje jej pozorną zgodę. Tymczasem Kasia spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Przyznaje, że jest w trakcie doprowadzania Dirty Tracka do upadku. Potem tylko wykupią długi i podzielą się łupem. Darek wypytuje Patryka o jego postępy z Martą. Chce pomóc, więc wynajmuje im pokój z wielkim łóżkiem, różową pościelą i świecami. Marta jest zachwycona, a Patryk… zaskoczony! Anka przyjeżdża na ostatni koncert trasy. Niezauważona przez nikogo widzi Darka w dwuznacznej sytuacji z młodymi fankami. Odwraca się na pięcie i wraca do domu. Darek i Patryk wracają nad ranem z trasy koncertowej. Nie zastają Anki w domu…
 • Agentka o stu twarzach 2

  Dzieło Rambaldi przepowiada, że wkrótce nastąpi apokaliptyczne zdarzenie, a rozpacz Dixona prowadzi Vaughna i psychologa agencji doktor Barnett (Patricia Wettig) do zakwestionowania jego zamiarów w momencie, gdy nasila się jego żądza odwetu na Sloane’ie. W międzyczasie, Sloane doznaje dzięki tajemniczemu mnichowi w Nepalu (David Carradine) objawienia, które zmieniło jego życie. Sydney i Dixon ścigają zabójcę, który ukradł serce swojej ofiary a Marshall zakochuje się w nowej współpracowniczce (Amanda Foreman). "Countdown"
 • Brzydula

  Józef dochodzi do siebie, okazuje się, że to był jedynie stan przedzawałowy. Marek daje Uli awans i podwyżkę, zostaje asystentką prezesa.
 • wieczór
 • Brzydula

  Aleks chce storpedować plany biznesowe Marka. Uniemożliwia mu wzięcie kredytu na zakup sklepów, w których byłaby sprzedawana kolekcja sportowa. Z pomocą Markowi przychodzi ojciec.
 • Ukryta prawda

  Martyna i Robert są rodzicami 6-letniej Stefanii. Badania wykazują, że dziewczynka jest chora i pilnie potrzebuje przeszczepu. Okazuje się, że ani rodzice, ani inni członkowie rodziny nie mogą zostać dawcami. Wtedy Robert wyznaje żonie, że ma syna z poprzedniego związku, który może być odpowiednim dawcą. Matka chłopca zgadza się podać miejsce jego zamieszkania, ale za sumę 100 tys.zł. Martyna i Robert nie mogą zgromadzić w krótkim czasie takiej kwoty. Tymczasem zdrowie Stefanii pogarsza się…
 • Zagubieni w kosmosie

  Plany skolonizowania przestrzeni kosmicznej i sąsiadujących z Ziemią planet istniały od dawna. Jednakże nikt nie czynił w tym kierunku żadnych kroków, tym bardziej że nie było ku temu istotnych przesłanek. A jednak wkrótce okazało się, że Ziemia nie może już pomieścić tak wielu ludzi, co więcej wiadomo już było na pewno, że jej środowisko przestało być przyjazne człowiekowi. Wówczas postanowiono rozpocząć kolonizację kosmosu. Spośród wielu istniejących teorii i idei wybrano jedną, zdecydowano, że na nową planetę zostanie wysłana jednocześnie cała rodzina - osadnikami będą mąż, żona i troje ich dzieci. Wybór padł na państwa Robinsonów. Profesor Robinson (Willliam Hurt) i jego żona Maureen (Mimi Rogers) wyruszyli na podbój nowej planety wraz ze swymi dwiema córkami i synkiem. Ich statkiem dowodził młody, doskonale wyszkolony astronauta, major Don West. Plany kolonizacji opracowane były w najdrobniejszych szczegółach, sam statek przygotowany z największą starannością i profesjonalizmem, a jednak coś zawiodło. Organizatorom wyprawy Robinsonów zabrakło intuicji i zdolności przewidywania, nie liczyli się z możliwością, że ich rodzina padnie ofiarą ataku szaleńca. Gdy bezwzględny i opętany swymi ideami doktor Zachary Smith opanował statek wydawało się, że jego załoga nie ma żadnych szans. Zmierzający w stronę Alfy Jupiter 2 nagle znacznie zmienił kurs, wkrótce utracił łączność z kontrolą naziemną. Wszystko wskazywało na to, że Robinsonowie i ich oprawca zaginą w kosmosie. Rodzina Robinsonów zdołała jednak zjednoczyć swe siły i uwolnić się od szaleńca. Statek powrócił na właściwy tor, a oni pomyślnie zakończyli powierzoną misję.
 • Wredne dziewczyny II

  Jo Mitchell, siedemnastoletnia córka rajdowego kierowcy, przenosi się do nowego miasta, gdzie zaczyna edukację w liceum North Shore. Wśród uczennic szkoły prym wiedzie grupa dziewczyn pod wodzą bogatej i zarozumiałej Mandi. Międz Jo a najpopularniejszą uczennicą liceum wkrótce dochodzi do konfliktu.
 • Więcej niż wszystko

  Lincoln Hawk (Sylvester Stallone) jest kierowcą ciężarówki i znanym uczestnikiem turniejów w siłowaniu na rękę. Kiedy dowiaduje się, że jego była żona (Susan Blakely) jest umierająca, obiecuje spełnić jej ostanie życzenie - na nowo nawiązać więź z dawno niewidzianym synem, Michaelem (David Mendehall). Pomysł nie podoba się teściowi Hawka, milionerowi, który przyczynił się do rozpadu małżeństwa córki. Lincoln jedzie do akademii wojskowej, w której uczy się jego syn, by udowodnić mu, że jest odpowiedzialnym ojcem. Tymczasem teść wnosi do sądu sprawę o odebranie Hawkowi praw do opieki nad synem. Aby zdobyć pieniądze na prawników Lincoln decyduje się na wzięcie udziału w mistrzostwach w siłowaniu na rękę.
 • Klub Magii (TVN7 noc)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Alicja Tysiąc. Matka trójki dzieci i inwalidka pierwszej grupy, która po zajściu po raz trzeci w ciążę mogła stracić wzrok. Gdy zdecydowała się na aborcję, ginekolodzy odmówili jej wykonania zabiegu. Z tego powodu w 2003 roku Alicja napisała skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, zarzucając Polsce naruszenie jej prawa do poszanowania życia prywatnego
 • TRWA

  Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: