Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Ewa oznajmia rodzicom (Stefanowi i Karolinie), że chce zaręczyć się ze swoim chłopakiem Patrykiem. W dniu zaręczyn jej ojciec informuje, że postanowił rozwieść się z matką. Są małżeństwem od 28 lat. Ewa opiekuje się Karoliną, która wpada w depresję. W międzyczasie próbuje dowiedzieć się od ojca dlaczego zażądał rozwodu. Wkrótce odkrywa, że zakochał się w 25-latce…
 • Mango - Telezakupy

 • Przyjaciele

  Przyjaciele postanowili spędzić Sylwestra tylko w swoim gronie. Powoli zaczynają jednak łamać obietnicę... Phoebe nie wyobraża sobie powitania Nowego Roku bez ukochanego - wybitnie uzdolnionego fizyka. Monica zaprasza dawnego adoratora z liceum, Chandler przychodzi w towarzystwie byłej dziewczyny, a Joey zjawia się z atrakcyjną młodą matką. Rachel dowiaduje się, że Paolo wraca z Rzymu wcześniej tylko po to, aby spędzić z nią Sylwestra. Ross natomiast zaskakuje wszystkich, przynosząc ze sobą małpkę o imieniu Marcel.
 • Przyjaciele

  Chandler dowiaduje się, że jego matka przyjeżdża z wizytą do Nowego Jorku, po tym jak obwieściła swój zamiar w programie telewizyjnym. Przechodząc przez jezdnię, Monica i Phoebe flirtują z niesamowicie przystojnym mężczyzną. Ten jest do tego stopnia wpatrzony w piękne dziewczęta, że nie zauważa nadjeżdżającego samochodu.
 • Przyjaciele

  Włoch, z którym spotyka się Rachel, próbował uwieść Phoebe. Idąc z radą Rossa, Phoebe opowiedziała o wszystkim Rachel. Dziewczyna natychmiast zerwała z niewiernym Paolo i oznajmiła, że ma już serdecznie dość wszystkich mężczyzn i robi sobie przerwę z randkami. Ciotka odmawia przyjęcia dużej ilości lasagni, które Monica zrobiła na jej prośbę. Była żona Rossa poznała już płeć ich dziecka. Ross woli dowiedzieć się o tym dopiero przy porodzie, ale Rachel niechcący wyjawia sekret.
 • Przyjaciele

  Phoebe spotyka się z psychiatrą, który ma denerwujący zwyczaj bezustannego analizowania życia jej przyjaciół. Chandler przypadkowo zobaczył Rachel w stroju Ewy. Joey odkrywa, że jego ojciec ma romans.
 • Brzydula

  Violetta wymyśla intrygę, w którą wciąga Sebastiana i Artura. Marek próbuje wydobyć od Pauliny, co knuje Aleks. Ula opacznie interpretuje zachowanie Marka.
 • Brzydula

  Marek mówi Paulinie, że on i Ula to przeszłość. Violetcie i Sebastianowi znów nie udaje się dojść do porozumienia. Marek umawia się na spotkanie z siostrą Adama.
 • Brzydula

  Pshemko wścieka się na to, że Ula oskarża go o plagiat. Violetta i Sebastian schodzą się. Piotr ma dla Uli ważną wiadomość.
 • Brzydula

  Ula utwierdza się w przekonaniu, że Marek i Pauliną znów są razem. Pshemko, przed premierą kolekcji, chce wymienić felerne kreacje. Marek przygotowuje dla Uli romantyczną niespodziankę.
 • Brzydula

  Ula i Marek pracują razem całą noc. Pshemko załamuje się. Marek ma wypadek samochodowy.
 • TRWA

  Smoking

  Bogaty przemysłowiec i tajny agent w jednej osobie, Clark Devlin (Jason Isaacs), zostaje postrzelony w czasie akcji i zapada w śpiączkę. Ponieważ trzeba realizować prowadzone przez niego zadania, wyznacza się zastępcę Clarka. Rolę tajnego agenta powierza się jego dotychczasowemu szoferowi. Jimmy Tang nie jest do tej roli przygotowany, ale to nie stanowi problemu. Aby dobrze wykonywać nowe obowiązki Jimmy ma otrzymać specjalną pomoc w postaci niezwykłego narzędzia. Okazuje się, że ma nosić elegancki smoking od Armaniego, ten sam, w którym często występował publicznie jego szef, Clark. W chwilę po założeniu gustownego ubrania, okazuje się, że nie jest to zwykła część garderoby, ale supernowoczesne wyposażenie dla współczesnego szpiega. W takim przebraniu dla byłego szofera nie ma już rzeczy niemożliwych. Wkrótce Jimmy świetnie zastępuje swego szefa nawet w najtrudniejszych misjach szpiegowskich.
 • Transformers III

  Sam Witwicky (Schia LeBouf) z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime'a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady.
 • wieczór
 • Życie od kuchni

  Szefowa kuchni Kate (Catherine Zeta-Jones) traktuje życie dokładnie tak, jak swoją pracę w kuchni ekskluzywnej restauracji 22 Bleecker Restaurant na Manhattanie – z rzeczowym podejściem i zaangażowaniem, które urzeka i onieśmiela wszystkich dookoła. Z zapierającą dech w piersiach precyzją pędzi przez każdą gorączkową zmianę, koordynuje setki posiłków, przygotowuje delikatne sosy, doprawiając i cyzelując do perfekcji każdą potrawę. Czując się lepiej za drzwiami kuchni, Kate wychodzi ze swego restauracyjnego sanktuarium tylko po to, by przyjąć gratulacje za jedną ze swych sztandarowych potraw lub – bardzo rzadko – by rozprawić się z klientem, który śmiał zakwestionować jej kulinarną wiedzę. Po pracy prawie co wieczór kładzie się spać przed północą, by o świcie pokonać konkurentów na targu rybnym i upolować najświeższe produkty na kolejny dzień. Perfekcjonizm Kate zostaje wystawiony na próbę, gdy jednym z jej podwładnych zostaje krzykliwy młodszy szef kuchni – tryskający energią i beztroski Nick Palmer (Aaron Eckhart). Utalentowany i obiecujący Nick lubi słuchać muzyki operowej przy pracy i uwielbia rozśmieszać wszystkich dookoła. Jego swobodny stosunek do życia i kuchni jest zaprzeczeniem stylu Kate, a mimo to nie da się ukryć łączącej ich chemii... ale i niesnasek, przez które coraz częściej dźwięczą widelce rzucane za złością na granitowe blaty kuchenne. Być może Kate łatwiej byłoby znieść przejściowe problemy w pracy, gdyby jej życie prywatne nie było tak rozchwiane. Bohaterka próbuje bowiem z trudem nawiązać nić porozumienia z dziewięcioletnią siostrzenicą Zoe (Abigail Breslin), która niedawno i bardzo niespodziewanie musiała z nią zamieszkać. Inteligentna i spostrzegawcza, Zoe, która zdecydowanie bardziej woli paluszki rybne niż pasztet z gęsich wątróbek, zupełnie nie pasuje do poukładanego życia Kate. Ta jednak pragnie stworzyć dziewczynce prawdziwy dom... jak tylko wymyśli, jak to zrobić. W miarę upływu czasu Kate nie jest już pewna, co bardziej doprowadza ją do szału – czy to, że Nick swoim talentem zyskuje sobie coraz większą przychylność właścicielki 22 Bleecker, Pauli (Patricia Clarkson) i wybrednej klienteli, czy to, że swoim beztroskim urokiem oczarowuje nieśmiałą Zoe, która łatwiej zwierza się jemu niż własnej ciotce. Kiedy jednak Nick decyduje się przekroczyć granicę pomiędzy rywalizacją a romansem, Kate po raz pierwszy od wielu lat zaczyna wątpić w słuszność swoich dotychczasowych decyzji i przekonań, dzięki którym czuła się dotąd tak samodzielna i bezpieczna. Jeżeli chce zbudować prawdziwą więź z Zoe, odnaleźć szczęście w ramionach Nicka i odzyskać apetyt na życie, będzie musiała zebrać się na odwagę, spróbować czegoś nowego oraz nauczyć się wyrażania własnych uczuć poza kuchnią.
 • Dziewczyna moich koszmarów

  Eddie (Ben Stiller) jest wiecznym kawalerem, który nie stroni od rozrywek i ani w głowie mu ożenek. Kiedy wreszcie poznaje miłą dziewczynę (Malin Akerman), zostaje namówiony do ślubu przez ojca i kolegę. Niestety, już w czasie podróży poślubnej Eddie przekonuje się, że jego małżeństwo jest wielkim błędem. Na dodatek poznaje Mirandę (Michelle Monaghan) - swoją wymarzoną kobietę.
 • Mission: Impossible II

  W Sydney, w pewnym wieżowcu, imponującym architekturą i najnowocześniejszymi systemami zabezpieczeń, znajduje się laboratorium firmy farmaceutycznej, która stworzyła wirus nowej generacji, hybrydę. Człowiek zakażony wirusem umiera przed upływem doby. Jednakże, jeśli otrzyma antidotum, rozwój choroby w jego organizmie zostaje powstrzymany. Inna duża firma farmaceutyczna opracowała już antidotum na hybrydę, ale bez samej choroby nie ma ono żadnej wartości. I tak oto Sean Ambrose wpada na pomysł, jak się wzbogacić. Postanawia dostarczyć chorobę tym, którzy mają na nią lekarstwo, w zamian za udziały w zyskach z produkcji leku. W związku z tą transakcją Ethan Hunt otrzymuje kolejne zadanie od komandora Swanbecka (Anthony Hopkins). Hunt ma pokrzyżować plany Ambrose'a i zniszczyć wszystkie istniejące próbki hybrydy. Przed wykonaniem zadania musi zwerbować do pracy bardzo sprytną złodziejkę, Nyah Hall, która okaże się bardzo pomocna w zdobywaniu cennych informacji na temat Ambrose'a. Sprawnie i szybko Hunt ustala, gdzie przechowywane są wzorcowe próbki wirusa. Opracowuje precyzyjny plan, jak do nich dotrzeć i zniszczyć. Nie przewidział niestety tylko jednego, że Ambrose przejrzał jego grę, a nawet podstępem dowiedział się, że jego kochanka Nyah i Hunt mają romans. Ambrose i jego ludzie atakują Hunta w laboratorium, w chwili, gdy niszczy próbki hybrydy. Przez przypadek Nyah zostaje zarażona wirusem. Od tej chwili dziewczyna staje się żywą bombą biologiczną. Ten fakt zamierza wykorzystać Ambrose. Postanawia, że za kilka godzin porzuci ją w centrum miasta, aby w ten sposób dać początek epidemii. Natomiast Hunt zaczyna szaleńczy wyścig z czasem, aby zdobyć antidotum i podać je Nyah zanim będzie za późno. Gdy już zdobędzie lek, jego kłopoty się nie skończą. Będzie jeszcze musiał stoczyć pojedynek na śmierć i życie z żądnym zemsty Ambrose'em.
 • Klub Magii (TVN7 noc)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: