Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Michał Urbaniak

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Niewinna intryga

  Cristobal informuje całą rodzinę, że Rafael to kłamca, udawał kuzyna Mariany, a tak naprawdę ją szantażował. Blanca nalega, aby Adriano poddał Rafaela badaniu DNA celem potwierdzenia, że jest on jego synem. Mariana odwiedza Adriano i proponuje mu zakup akcji Altamira Shipping Company i złożenie tych akcji w depozycie w imieniu Rafaela, obiecuje mu także, że dostarczy mu nagranie obciążające Raquel Altamira. Jorge informuje całą rodzinę o swoich zamiarach, chce wstąpić do seminarium. Ramon przyznaje się Karinie, że nie jest pewien, czy chce ją poślubić, nie ma pewności co do swoich uczuć wobec niej.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 4

  Magda spotyka się z Piotrem na Placu Trzech Krzyży. Do ich rozmowy wtrąca się Filip. Magda nie wie, co z robić. Przyjaciele dzielą się na zwolenników Piotra i Filipa. Z podróży poślubnej wracają rodzice Magdy i także próbują jej coś doradzić. Filip i Piotr zamierzają walczyć o Magdę. Kasia jest coraz bliżej porodu. Związek Agaty i Bartka jest przesycony seksem. Sebastian dowiaduje się o zdradzie Marcina. Magda podejmuje decyzję w sprawie Piotra i Filipa.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Szpital

  Pacjentką doktora Eryka jest 6-letnia Zosia Michalska, która została ugryziona w rękę przez małpkę w zoo. Rodzice dziewczynki rozeszli się zaraz po jej urodzeniu. Niedawno w życiu Zosi pojawił się jej ojciec, który próbuje nadrobić stracony czas. Matka dziewczynki nie chce, żeby córka wiedziała, że to jej tato, dlatego powiedział jej, że spotyka się z wujkiem.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 4

  Piotr i Filip spotykają się u drzwi Magdy. Filip jest przekonany, że Magda go poślubi. Piotr nie chce się skontaktować z rodzicami. Agata kupuje seksowną bieliznę, żeby przeprosić Bartka. Piotr dostaje zalecenia, jak ma dbać o zdrowie. Agata spotyka się z Filipem i namawia go, żeby zabrał Magdę do Australii. Magda zgadza się zostać razem z Piotrem świadkiem na ślubie Marioli i Piotra. Karolina namawia Waligórę, żeby nie brał udziału w rozprawie przeciwko Piotrowi. Wojtek dzwoni do rodziców Piotra. Magda spotyka się z Piotrem w sądzie. Rodzice Piotra decydują się na przyjazd do Warszawy. Piotr prosi Karolinę i Sebastiana o pomoc w odzyskaniu Magdy.
 • Julia

  Anita czuje się zawiedziona, gdy widzi jak Igor flirtuje z masażystką. Julia próbuje podnieść ją na duchu. Pomiędzy Tadeuszem a Jankiem dochodzi do różnicy zdań. Podczas spotkania Julii z Janickimi, Hanna oświadcza dziewczynie, że razem z Tadeuszem chcieliby poznać jej rodzinę. Przerażona Julia próbuje zmienić temat rozmowy.
 • Julia

  Julia za radą Kasi próbuje zachowywać się normalnie względem Janka. Jednak ten ewidentnie ją ignoruje. Jednocześnie Julia próbuje namówić Maćka, aby wyznał rodzicom prawdę o sobie. Chłopak nie jest jednak przekonany, że Hanna i Tadeusz to zaakceptują. Póki co Maciek z Julią i Kamilem postanawiają, że będą robić wszystko, aby do ślubu nie doszło.
 • wieczór
 • Castle

  Wschodząca gwiazda rocka zostaje znaleziona martwa. Castle i Beckett muszą zanurzyć się w mroczny świat obsesyjnych fanów, chciwych menagerów i zazdrosnych o sławę członków zespołu. Ale dopiero gdy Alexis odkrywa prawdziwe znaczenie słów finałowej piosenki z płyty piosenkarki, nasi bohaterowie trafiają na ślad mordercy. "Famous last words"
 • TRWA

  Mentalista

  Jane zostaje aresztowany przez Bosco i umieszczony w więzieniu. Z celi pomaga zespołowi Kalifornijskiego Biura Śledczego w rozwiązaniu sprawy morderstwa pewnego młodego człowieka.
 • Showtime

  Mitch Preston jest doskonałym detektywem policyjnym, ale ma bardzo trudny charakter. Jego metody walki z przestępczością też są kontrowersyjne, bowiem często odbiegają od zasad przewidzianych w regulaminie policji. Mitch równie często popada w konflikt z przełożonymi, co z dziennikarzami, którzy w poszukiwaniu sensacji depczą mu po piętach i utrudniają prowadzenie śledztwa. Gdy on rzuca się na nich zniecierpliwiony, oni walczą z nim jedyną dostępną bronią. Nagłaśniają wszczynane przez Mitcha awantury w prasie i w mediach. Oczywiście szefowie policji mają już tego dość. Pewnego dnia jedna z takich akcji kończy się skandalem. Mitch, który od miesięcy śledzi członków narkotykowego gangu, nagle, z powodu interwencji głupiego intruza, aktora Treya Sellersa widzi, jak cały jego wysiłek idzie na marne. Do tego przyplątują się dziennikarze ze swoimi kamerami. Mitchowi puszczają nerwy, niszczy kamerę jednego z reporterów. Następnego dnia policja krytykowana jest we wszystkich mediach. Szefowie Mitcha są na skraju wyczerpania nerwowego. Natomiast sprytna producentka, Chase Renzi wpada na pomysł, jak wykorzystać to zamieszanie. Proponuje policji współpracę przy reality show z życia policjantów. W ten sposób policja na pewno zmieni swój wizerunek w mediach, a ona stworzy program, jakiego jeszcze nie było. Ponieważ Mitch jest wyjątkowo nieudolny jako aktor, dostaje do pomocy Treya, zawodowego aktora specjalizującego się w rolach policjantów. Trey potrafi przypodobać się publiczności, ale nie potrafi zjednać sobie Mitcha, który z nienawiścią odnosi się nie tylko do swego nowego partnera, ale i do całego pomysłu z programem.
 • Mentalista

  Z biura naftowego potentata skradziony zostaje obraz wart 50 milionów dolarów. O udział w rabunku podejrzany jest zięć biznesmana. Gdy jego martwe ciało zostaje znalezione w miejscu, gdzie jeszcze niedawno wisiał obraz, Patrick Jane zaczyna podejrzewać o udział w kradzieży i morderstwie rosyjskiego barona naftowego, fałszerza obrazów i kustosza sztuki.
 • Oszukać przeznaczenie II

  W pierwszej części filmu, grupa przyjaciół w ostatniej chwili rezygnuje z lotu nr 180, gdyż jedno z nich ma przeczucie, że maszyna wybuchnie. Nie mylą się - samolot zaraz po starcie staje w płomieniach. Młodzi ludzie czują się tak, jakby ktoś podarował im drugie życie. Niestety krótko mogą się nim cieszyć. Jeden za drugim giną w niewyjaśnionych okolicznościach, a Clear Rivers zdaje sobie sprawę, że aby przetrwać, muszą działać razem. Rozpoczynają beznadziejną walkę z cieniem śmierci. Przegrywają wszyscy, z wyjątkiem Clear, która trafia do szpitala psychiatrycznego. Tak zaczyna się druga część filmu. Kimberly Corman stoi w korku na drodze dojazdowej do autostrady nr 23, gdy nagle ma wizję straszliwego karambolu. Postanawia nie dopuścić do katastrofy i blokuje wjazd na autostradę. Ludzie krzyczą, aby dziewczyna usunęła się z drogi, rozbrzmiewają klaksony, z interwencją przyjeżdża młody policjant, Thomas Burke (Michael Landes). I właśnie wtedy kierowca ciężarówki jadącej autostradą nr 23 traci panowanie nad pojazdem. Na drodze rozpętuje się prawdziwe piekło. Nikt już nie ma pretensji do Kimberly, uratowani przez nią ludzie dziękują dziewczynie ze łzami w oczach. Ale ona wie, że to nie koniec. Musi odszukać Clear Rivers i z jej pomocą rozpocząć nierówną walkę z potężnym przeciwnikiem. Thomas Burke zaczyna wierzyć w wersję zdarzeń przedstawianą przez Kimberly i aktywnie włącza się do poszukiwań. Trójka bohaterów odkrywa, że każda z niedoszłych ofiar karambolu na autostradzie nr 23 była w jakiś sposób powiązana ze sprawą lotu nr 180. Śmierć nie wykonała wtedy swego planu, więc teraz wróciła, aby dokończyć dzieła. Bowiem przed śmiercią nie da się uciec, ona nie zapomina nigdy. Można się przed nią ukrywać, można próbować ją oszukać, ale w ostatecznym rozliczeniu każdego z nas czeka Nieuchronne Przeznaczenie.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Karol Bielecki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Henryka Krzywonos. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anja Rubik. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie prof.Andrzej Bochenek. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: