Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Marek Kamiński

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Punkt krytyczny

  Czwarty sezon serialu opowiadającego o problemach prywatnych i służbowych członków elitarnego zespołu taktycznego, do którego zadań należy uwalnianie zakładników, walka z niebezpiecznymi gangami, ochrona ważnych osobistości i zapewnianie bezpieczeństwa podczas alarmów. Kiedy siostra Sama zostaje zaatakowana, Spike chce pomóc i sam staje się celem napastnika.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Przed kilkoma laty Anna Engelhardt, szefowa drogówki autostradowej, po godzinach pracy wykładała na akademii policyjnej. Tam też nawiązała romans z komendantem szkoły, który został później szefem wydziału ds. Zwalczania przestępczości zorganizowanej w krajowym urzędzie kryminalnym (LKA). Kiedy jeden z jej byłych studentów, niejaki Max Degenbach, ginie na autostradzie, w sprawie jego śmierci zostaje wszczęte śledztwo, a wspomnienia burzliwego romansu powracają do Engelhardt ze zdwojoną siłą. Odkrywa, że Degenbach był działającym pod przykrywką oficerem śledczym LKA, który próbował złapać barona narkotykowego, niejakiego Bauera. Ale w LKA działa szpieg, który jest odpowiedzialny za śmierć Degenbacha. Czy uda rozwiązać się rozwiązać tę zagadkę? "Der Verrat".
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Szpital

  Szef dużej firmy budowlanej przywozi do szpitala swojego księgowego - Romana Kareckiego, którego bardzo boli brzuch. Mężczyzna wypił za dużo alkoholu na spotkaniu, na którym wspólnie z szefem świętował podpisanie nowego kontraktu. Pacjentem zajmuje się dr Robert. Tymczasem karetka przywozi na oddział 8-letniego Pawła Norczyka, który został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Chłopca przyjmuje dr Dominika.
 • Brzydula

  Ula zaprasza przyjaciółki na urodziny. Violetta i Marek również wybierają się do Rysiowa. Natomiast Józef zaprasza Bartka. Wyjaśnia się tajemnica nadzwyczajnej pracowitości asystenta Pshemko. Magda przeprasza Jaśka. Próbuje wyciągnąć go na imprezę.
 • Brzydula

  Na urodzinach Uli pojawia się Bartek. Wzburzony Marek wychodzi i postanawia poczekać na Ulę w samochodzie. Jasiek wraca z imprezy, na którą wyciągnęła go Magda.
 • Lekarze 4

  Do Copernicusa trafia mężczyzna, któremu grozi amputacja nogi na skutek błędu medycznego popełnionego w prywatnej klinice. Okazuje się, że w klinice operował go Tadeusz Karkoszka. Nogę pacjenta udaje się uratować, ale Michał postanawia ujawnić zaniedbanie swojego ojca. Młody Ordynator również popełnia błąd podczas operacji, ale nakłada na siebie wysoką karę finansową. Sylwia wkracza w świat snobistycznych znajomych Daniela, gdzie nie czuje się dobrze w przeciwieństwie do Ordy, który zaczyna coraz bardziej lubić swoją nową pracę i znajomych. Wanat zajmuje się swoją 24-letnią kuzynką. Dziewczyna obawia się, że jest ciąży, co jest jej bardzo nie na rękę. Prawda okazuje się jednak okrutna – młoda kobieta cierpi na nowotwór. Filip prosi Beatę, aby razem zamieszkali. Wanat postanawia wybaczyć żonie.
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  Gibbs dowiaduje się, że jego były dowódca, pułkownik Ryan, zdezerterował i uciekł z Iraku do USA. Jest podejrzewany o zabójstwo żołnierza i przywłaszczenie odnalezionych pieniędzy Husseina. Jednak Gibbs jest przekonany, że Ryan nigdy by tego nie zrobił. Wraz z Kate i Tonym namierzają kryjówkę pułkownika. Znajdują tam ciało niezidentyfikowanej osoby. Gibbs dostrzega również bombę i agenci w ostatniej chwili opuszczają chatę. Eksplozja niszczy wszystkie ślady pobytu Ryana oraz ciało ofiary. Ryan kontaktuje się z Gibbsem i prosi o spotkanie. Pułkownik twierdzi, że jest niewinny i padł ofiarą konspiracji na wysokim szczeblu rządowym. Gibbs postanawia pomóc swojemu byłemu dowódcy. Ustala, że w kryjówce Ryana zginął agent FBI, który śledził pułkownika. Teraz Ryan jest oskarżony nie tylko o zagarnięcie pieniędzy, ale również o zamordowanie agenta FBI. Gibbs udaje się z Ryanem do jego kolejnej kryjówki. Gibbs telefonuje do Tony'ego, agenci FBI namierzają połączenie, a następnie magazyn, w którym ukrywa się Ryan. W międzyczasie, Abby udaje się zidentyfikować mężczyznę, który pojawia się na szczątkowych nagraniach z kryjówki Ryana - to pułkownik rezerwy Mike Granger, który przed paroma tygodniami wrócił z Iraku. Kate uświadamia sobie, że Granger jest nie tylko sprawcą kradzieży pieniędzy, ale również zabójcą agenta FBI. Agentka odnajduje aktualny adres Grangera i przekazuje go Gibbsowi, który dzieli się tą informacją z Ryanem. Gibbs i Ryan zostają osaczeni przez FBI, ale pułkownikowi udaje się uciec. Agenci FBI i Gibbs ruszają w pościg za pułkownikiem, który udał się do biura Grangera. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że Ryan celuje broń w Grangera, a ten przyznaje się do zagarnięcia pieniędzy w Iraku.
 • Dowody zbrodni

  Lilly wraz z zespołem bada sprawę z 1966 roku. Przez lata uznawano, że młoda kobieta została wypchnięta za burtę statku. Tymczasem zaczyna się proces przeciwko oficerowi, który ranił Harma. W sądzie Lilly będzie musiała zmierzyć się z majorem, który w jednym z przeszłych śledztw próbował zepchnąć ją z mostu.
 • Miejski obłęd

  Max Brackett był jednym z najlepszych reporterów telewizyjnych w Ameryce. Pewnego dnia, wysłano go na miejsce katastrofy lotniczej. Wstrząśnięty rozmiarami tragedii, przeżył załamanie. Stało się to na oczach milionów widzów. To był koniec jego kariery. Następnego dnia przeniesiono go do prowincjonalnej stacji, w niewielkiej miejscowości w Kalifornii. Od tamtego czasu marzy, by choć jeszcze raz trafić na temat, który pozwoliłby mu odzyskać dawną sławę. Pomaga mu przypadek. Pewnego dnia spotyka Sama Baily'ego. Sam jest poczciwym człowiekiem, dobrym mężem i troskliwym ojcem. W młodości chciał zostać pilotem, jednakże, gdy wstąpił do wojska okazało się, że nie ma ku temu predyspozycji. Sam Baily był pracownikiem ochrony w muzeum. Niespodziewanie, po paru latach pracy zostaje z niej zwolniony. Znalazł się w sytuacji, z której nie widział wyjścia. Zrozpaczony, chce prosić dyrektorkę muzeum, panią Banks (Blythe Danner), o zmianę decyzji, lecz ona nie znajduje nawet czasu by go wysłuchać. Wówczas Sam postanawia ją zastraszyć. Zabiera z domu broń i w biały dzień wchodzi do muzeum. Tu bierze panią Banks jako swoją zakładniczką. Od tej chwili traci kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w jego życiu. Okazuje się, że jednym z przypadkowych świadków wydarzeń jest reporter Max Brackett. Max zaczyna działać błyskawicznie. Najpierw zaskarbia sobie zaufanie Sama, wmawia mu, że w sytuacji, w której się znalazł, potrzebny jest mu nie tylko adwokat, ale i reporter, który stworzy mu odpowiedni wizerunek w mediach, przedstawi go nie jako terrorystę, lecz jako ofiarę państwa, które zamiast chronić, niszczy swych obywateli. Baily zgadza się, by Max reprezentował go w mediach. Następnie Max zapewnia sobie wyłączne prawo do przekazywania informacji z wydarzeń w muzeum. Po kilku godzinach cały kraj z uwagą śledzi relacje. Max znów jest w centrum zainteresowania. Początkowo Sam Baily jest zadowolony, że o jego dramacie dowiaduje się cały kraj, długo nie zdaje sobie sprawy, że dziennikarz nim manipuluje. Mija czas, napięcie narasta, sytuacja w muzeum zaczyna się komplikować, aż w końcu wymyka się spod kontroli i dochodzi do tragedii, której być może można było uniknąć, gdyby dramat Sama Baily'ego rozegrał się bez udziału mediów.
 • TRWA

  Sliver

  Po siedmiu latach nieudanego małżeństwa Carly Norris (Sharon Stone) postanawia rozpocząć nowe życie. Najpierw przeprowadza się do luksusowego apartamentu na Manhattanie. Ma nadzieję, że ta zmiana pomoże jej odzyskać wiarę w siebie oraz zdobyć nowe znajomości i doświadczenia. Ekskluzywny wieżowiec pełen jest niezwykłych lokatorów, ale dla Carly najbardziej intrygującym okazuje się zarządca budynku, przystojny Zeke Howkins (William Baldwin). Niebawem okazuje się, że Zeke ma niepokojącą skłonność, lubi podglądać lokatorów, szczególnie wtedy, gdy uprawiają miłość. Carly ku swemu zaskoczeniu orientuje się, że i ją podnieca podpatrywanie innych. Niebezpieczna, doprawiona dreszczem emocji gra trwałaby nieprzerwanie, gdyby w wieżowcu nie doszło do tragedii. Śmierć jednej z lokatorek nagle dezorganizuje życie mieszkańców. Odtąd wszyscy interesują się tylko postępami w śledztwie.
 • Gra pozorów

  Carter i jego zespół starają się rozpracować dużą organizację przestępczą, która zajmuje się praniem brudnych pieniędzy z wykorzystaniem diamentów. Ty stara się wypracować porozumienie z właścicielem klubu, który jest zainteresowany zorganizowaniem kradzieży kamieni szlachetnych. W tym czasie Dean i Jaimie udają małżeństwo, by nawiązać kontakty z najważniejszym paserem w tym biznesie. Ty zaczyna poważnie zastanawiać się nad niebezpieczeństwami, na które jest narażony w pracy, po tym jak jego żona Melissa (Meta Golding) mówi mu, że chciałaby założyć rodzinę. "Ice".
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Caroline Woźniacki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Henryk Blida. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Monika Palikot. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: