Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Pracujący w jednym z warszawskich szpitali lekarz ma poważne problemy z córką, uczennicą liceum. Dziewczyna zaczyna nadużywać alkoholu i zadaje się z dużo starszym od siebie chłopakiem, którego pasją jest szybka jazda na motorze. Rodzice nie akceptują tej znajomości i zabraniają córce spotkań z nim. Ma zły wpływ na zachowanie dziewczyny i grozi jej sprawa w sądzie. Rodzice rozpoczynają walkę o córkę. Czy uda im się w porę interweniować?
 • Ukryta prawda

  W jednej z poradni psychologicznych w zajęciach terapeutycznych uczestniczy młody informatyk, uzależniony od gier komputerowych. W walce z nałogiem wspiera go żona. Po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna znów zaczyna grać. W konsekwencji zostaje zwolniony z pracy, a za namową nowopoznanej kobiety odchodzi od rodziny. Mężczyzna zaczyna mieć też problemy z narkotykami. Za ojcem tęskni jego kilkuletni synek i cały czas namawia matkę, żeby walczyła o tatę. Czy uda mu się ją przekonać?
 • Mango - Telezakupy

 • Dwóch i pół

  Kiedy Alan dowiaduje się, że Lyndsey zerwała z Larrym nic mu o tym nie mówiąc, podejmuje bardzo ważną decyzję. W tym samym czasie Walden postanawia udowodnić wszystkim, że jest prawdziwym mężczyzną z klasą. "Three fingers of creme de menthe"
 • Dziadek z przypadku

  Geraldowi nie udało się zdążyć na przesłuchanie w elitarnym przedszkolu, więc Jimmy go zastępuje. Rozpoczyna jednak spacer po kruchym lodzie gdy przypadkowo okłamuje Sloan, dyrektorkę (Joanna Garcia Swisher).
 • TRWA

  Dziadek z przypadku

  By odnaleźć swoją własną Amal Clooney, Jimmy idzie na randkę z koleżanką Sary, jednak gdy orientuje się, że jego triki jej nie imponują, zwraca się do Sary z prośbą o wskazówki. Gerald i Vanessa natomiast wchodzą w bardzo bliską, ale luźną relację.
 • Columbo

  Mistrz fitnessu prowadzi sieć ośrodków spa. Jest człowiekiem, który nie uznaje kompromisów i nie przestrzega żadnych zasad. Wspólnik odkrywa jego oszustwa i wkrótce potem zostaje zamordowany. Porucznik Colombo rozpoczyna śledztwo. Okaże się, że to wyjątkowo trudne zadanie, które wymaga od porucznika również sprawności fizycznej.
 • Columbo

  Porucznik Colombo udaje się na rejs wycieczkowy do Meksyku. W trakcie podróży dochodzi do morderstwa. Ofiara to zatrudniona na statku piosenkarka. Wszystko wskazuje na to, że mordercą jest kolega z zespołu. Porucznik Colombo musi przerwać wypoczynek. Jego śledztwo ujawni z kim ofiara miała romans, kogo zamierzała szantażować i z czyjej ręki zginęła. Porucznik Colombo oczyścić z zarzutów niewinnego muzyka.
 • Kryminalni 2

  W nocy trzech zamaskowanych bandytów napada na dom Szostaków. Terroryzują całą rodzinę, a Szostaka zabierają do banku, którego jest kierownikiem. Gangsterzy chcą, by otworzył im sejf. Na miejscu Szostak zdaje sobie sprawę, że wcale nie jest ich pierwszą ofiarą. Bandyci porwali również jego kolegę Humela. Uciekając, złodzieje ciężko ranią mężczyznę.
 • Granice czasu

  Wykopaliska w dolinie rzeki Dordogne to spełnienie marzeń Edwarda Johnsona (Billy Connolly). Naukowiec pracuje w ruinach czternastowiecznego zamczyska, wspomagany przez profesora Andre Marka (Gerard Butler), jego syna Chrisa (Paul Walker) i studentów - Kate (Francis O'Connor), Sterna (Ethan Embry) oraz Francois (Rossif Sutherland). Grupa odkryła nie tylko zamek La Roque, ale także klasztor i część zabudowań wiejskich. Profesor Johnson ma jednak pewne podejrzenia co do sponsora wykopalisk, firmy ITC, której prezesem jest Robert Doniger (David Thewlis). Postanawia porozmawiać z biznesmenem i wyrusza do centrali firmy w Nowym Meksyku. W czasie jego nieobecności studenci odkopują komnatę, która nie była otwierana od sześciuset lat. Profesor Marek i Kate znajdują w środku okulary i list z 2-ego kwietnia 1357 roku. Nadawcą jest... profesor Edward Johnson. Młodzi archeolodzy próbują rozwiązać niezwykłą zagadkę. Jadą do Nowego Meksyku, a Robert Doniger pokazuje im maszynę, która umożliwia podróże w czasie. Prezes firmy ITC twierdzi, że niechcący otworzył przejście do XIV wieku, a profesor Johnson bardzo chciał je wypróbować. Teraz utknął w przeszłości, w samym środku Wojny Stuletniej. Studenci decydują się na ryzykowny krok i wyruszają w ślad za swym profesorem. Czy uda im się przetrwać jedną z najkrwawszych wojen w historii Europy i wrócić bezpiecznie do XXI wieku? *** Specjalnie na potrzeby filmu wybudowano replikę średniowiecznego zamku. "Mam wiele uznania dla filmowców, którzy wykorzystują efekty specjalne i grafikę komputerową, ale ja tak nie pracuję" - mówi reżyser Richard Donner - "Lubię, jak aktorzy wchodzą w bezpośrednie interakcje". Fabułę filmu oparto na powieści Michaela Crichtona. Pisarz był do tego stopnia zadowolony z ekranizacji książki, że osobiście zadzwonił do reżysera z gratulacjami i podziękowaniem.
 • wieczór
 • Kroniki Spiderwick

  Trójka rodzeństwa przeprowadza się wraz z matką do nowego domu, który jest zabytkową wiktoriańską rezydencją. W starym domostwie dzieci znajdują mnóstwo ciekawych i niezwykłych przedmiotów, m.in. starą książkę na strychu, która wciągnie ich w tajemniczy świat przygód…
 • Na zabójczej ziemi

  Alaska od dziesięcioleci była oazą wspaniałej przyrody, czystego powietrza, wody i spokoju. Mieszkańcy tego regionu nauczyli się szanować dobra jakie dawała im ich ziemia, dbali o to by w niczym nie zakłócić zastanego porządku. A jednak znalazł się ktoś, kto postanowił zniszczyć zarówno tę ziemię, jak i mieszkających na niej ludzi. Kierowana przez Michaela Jenningsa (Michael Caine) spółka Aegis Oil postanowiła zdobyć wyłączne prawo własności tutejszych terenów. Gdyby Jenningsowi i jego ludziom udało się wysiedlić z okolicy wszystkich mieszkańców, mogliby bez ograniczeń wydobywać ropę. Prowadzona przez nich rabunkowa gospodarka wkrótce doprowadziłaby do całkowitej dewastacji przyrody. Zapewne ich plany powiodłyby się, gdyby Forrest Taft nie stanął po stronie lokalnej społeczności. Taft przez lata był oddanym pracownikiem Aegis Oil. Miał rzadką specjalizację, był jednym z nielicznych w branży ludzi, którzy potrafili ugasić każdy płonący szyb naftowy. Pracując dla Aegis Oil wielokrotnie ryzykował własnym życiem. Gdy pewnego dnia Taft przypadkiem odkrył prawdę o rzeczywistych planach firmy, postanowił za wszelką cenę nie dopuścić do ich realizacji. Ten doskonały strażak, mistrz wschodnich sztuk walki rozpoczyna bezwzględną walkę z naftowym imperium Jenningsa. W tej walce Taft nie jest sam, wspomagają go mieszkańcy okolicy i piękna Masu (Joan Chen), działaczka ruchu na rzecz ochrony środowiska naturalnego Alaski. Niebawem okazuje się, że jedyną skuteczną metodą walki z koncernem jest wzniecanie pożarów, a tego może dokonać tylko Taft.
 • Lucyfer

 • Sześć dni, siedem nocy

  Quinn Harris (Harrison Ford) zarabia na życie jako pilot zdezelowanego samolotu na jednej z wysp południowego Pacyfiku i nienawidzi turystów... Robin Monroe (Anne Heche) jest wydawcą eleganckiego magazynu z Nowego Jorku. Spędza romantyczne wakacje ze swoim chłopakiem, do czasu gdy zostaje pilnie wezwana na położone nieopodal Tahiti. Wynajmuje więc Quinna... Wkrótce po starcie, rozpętuje się burza i samolot rozbija się na bezludnej wyspie. Dwoje zupełnie różnych ludzi, pochodzących z całkowicie odmiennych światów skazanych jest na siebie. Pokonując początkową panikę, pod wpływem Quinna Robin wyzwala w sobie instynkt przetrwania i z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom, jakie przygotował przewrotny los, ze starciem z piratami włącznie! Po tygodniu spędzonym razem, rozbitkowie odkrywają, że nie ma różnic nie do pogodzenia, a początkowa niechęć przeradza się w głęboką miłość.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jacek Olszewski. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Caroline Woźniacki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Alicja Tysiąc. Matka trójki dzieci i inwalidka pierwszej grupy, która po zajściu po raz trzeci w ciążę mogła stracić wzrok. Gdy zdecydowała się na aborcję, ginekolodzy odmówili jej wykonania zabiegu. Z tego powodu w 2003 roku Alicja napisała skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, zarzucając Polsce naruszenie jej prawa do poszanowania życia prywatnego
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: