Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Jerzy Iwaszkiewicz

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Kobra: Oddział specjalny

  Podczas akcji prowadzonej przez policję w dużym kompleksie dyskotekowym, zastrzelony zostaje właściciel obiektu i zarazem diler narkotyków - Thomas Reinhardt. Okazuje się, że strzał oddano ze służbowej broni Kim Krüger. Ojciec zabitego, szef mafii Rolf Reinhardt, wyznacza nagrodę za głowę Kim: milion euro! Ben i Semir robią wszystko, by znaleźć prawdziwego mordercę. Śledztwo doprowadza ich na trop starej wendety, co sprawia, że zarówno oni, jak i Kim Krüger wkrótce znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Agenci NCIS

  Ducky dokonuje szokującego odkrycia, gdy udaje mu się ostatecznie zidentyfikować ciała ofiar pociętych i upchniętych w beczki przed wieloma miesiącami. Gibbs i jego zespół rozpoczynają intensywnie śledztwo, gdy Ducky identyfikuje ciała. Ofiarami okazują się być prokurator i szeryf, z którymi Ducky prowadził przed 10 laty pewną sprawę o gwałt i morderstwo. Podejrzliwy Gibbs czuje, że Ducky może być następnym celem na liście tajemniczego mordercy, gdyż on również brał udział w tym samym śledztwie. W związku z tym wysyła swoich ludzi, aby chronili Ducky'ego oraz jego matkę. Pomimo tego Ducky zostaje porwany i Gibbs walczy z czasem, aby go uratować i schwytać opętanego zabójcę.
 • TRWA

  Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 5-letniego Kamila Szymanka, który wylał na siebie wrzątek z czajnika i bardzo się poparzył. Chłopiec przebywał w domu z kompletnie pijaną matką. Kobieta również trafia na SOR, gdyż spadała ze schodów i rozcięła czoło. Dzieckiem natychmiast zajmuje się dr Anna. Chłopiec jest w bardzo ciężkim stanie i może nawet umrzeć!
 • Magda M. 1

  Odcinek 1 - Magda zaczyna dzień pechowo. Gdy jedzie do pracy, i jest już mocno spóźniona, drogę zajeżdża jej motocyklista. W kancelarii czeka ją kolejna niespodzianka. Okazuje się, że mimo zapewnień szefa, iż tym razem dostanie inną sprawę, Magda po raz kolejny otrzymuje do przeprowadzenia rozwód. Choć nie jest tym faktem zachwycona, decyduje się podjąć zadania, ponieważ nowa sprawa zdecydowanie różni się od innych tego typu. Piotr postanawia zamknąć pewien rozdział w swoim życiu i zacząć wszystko od nowa. Zastanawia się nad założeniem wspólnie z przyjacielem Wojtkiem, własnej kancelarii prawniczej. Tymczasem w kancelarii Magdy wszyscy są podekscytowani przyjęciem u Waligóry. Na przyjęcie wybiera się również Piotr, którego zaprosił Wiktor Waligóra, jego dawny profesor.
 • Brzydula

  Ula jest zła, bo myśli, że Piotr ją nachodzi. Okazuje się, że to jej przyjaciele namawiali go do wizyty u niej. Wojtek zrywa kontakty z Pshemko. Zaczyna nocować u Cieplaków. Aleks wyrzuca z pracy Sebastiana.
 • Brzydula

  Pshemko udaje się namówić Ulę na radykalną zmianę wizerunku. Marek nie jest w stanie przywrócić Sebastiana do pracy. Aleks umawia się z Ulą na podpisanie ugody, którą chce wykorzystać do przejęcia kontroli nad firmą.
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  Gibbs i jego zespół prowadzi dochodzenie w sprawie potencjalnego morderstwa pewnego podoficera, zgłoszonego przez telemarketera. Telemarketer zgłasza, że słyszał przez telefon, jak zamordowano podoficera, z którym właśnie rozmawiał. Gibbs i jego agenci wszczynają dochodzenie i współpracują z oficerami ze stanu Wirginia, którzy są zaskakująco do nich podobni. Posługując się swoimi komputerowymi umiejętnościami, Abby i McGee szybko odkrywają, że rzekoma napaść została upozorowana. Jednak, gdy zostaje odnalezione ciało zaginionego podoficera, śledztwo Gibbsa nabiera zupełnie innego wymiaru.
 • Dowody zbrodni

  Valens i Rush szukają Christiny, siostry Lilly, która została uprowadzona. Tymczasem Jeffries zajmuje się sprawą, która ma pomóc ukoić ból matki, szukającej swego dziecka od 17 lat.
 • Podróż do Nowej Ziemi

  W pierwszych latach XVII wieku Północna Ameryka wygląda tak samo, jak przez minione 5 000 lat. Na olbrzymim, bogatym w lasy i zwierzynę terenie mieszka wiele różnorodnych i żyjących w zgodzie z przyrodą plemion zachowujących miedzy sobą wątły rozejm. Niewiele trzeba, aby go zerwać. Wiosną, w kwietniu 1607 roku do brzegów Wirginii przybijają trzy okręty wraz ze 103 osobami na pokładzie. Przybyli z Anglii, by dla zatrudniającej ich firmy - Virginia Company, założyć w Nowym Świecie - jak wtedy określano Amerykę - pierwszą brytyjską kolonię. Wśród pasażerów jednego ze statków jest buntowniczy, 27-letni John Smith (Colin Farrell). Weteran wielu europejskich wojen jest skazany na śmierć za niesubordynację, ale kiedy tylko statki przybijają do brzegu zostaje ułaskawiony przez kapitana Christophera Newporta (Christopher Plummer). Newport wie, że Nowy Świat kryje w sobie wiele niebezpieczeństw i tylko od doświadczonego oraz niestroniącego od ryzyka Smitha może zależeć bezpieczeństwo przyszłej kolonii. Jak się niebawem okazuje, przewidywania kapitana były słuszne. Nieświadomi niczego Anglicy swój obóz rozbili bowiem na terenie imperium twardo rządzonego przez indiańskiego wodza Powhatana (August Schellenberg). Pojawienie się w nim białego człowieka nie przechodzi niezauważone przez rdzennych mieszkańców kontynentu, a wojna wisi na włosku. Zapobiec jej może tylko piękna indiańska księżniczka Pocahontas - córka Powhatana. Jej spotkanie z Johnem Smithem odmieni życie obojga, stając się podstawą jednej najpiękniejszych i najbarwniejszych amerykańskich legend.
 • Porwanie

  Mark (Chris Kramer) i Jamie (Pascale Hutton) - młodzi i zakochani w sobie do szaleństwa - kradną pieniądze i wyruszają w podróż do Las Vegas, gdzie planują wziąć ślub. Samolot, którym lecą, rozbija się nad jeziorem w niedostępnej leśnej głuszy. Mark zabiera walizkę z pieniędzmi i ucieka, pozostawiając bliską utonięcia Jamie własnemu losowi. Po ośmiu latach Mark, którego siedmioletnia córeczka potrzebuje przeszczepu nerki, w akcie desperacji porywa swoją 16-letnią bratanicę. Chce pobrać jej nerkę do przeszczepu wbrew jej woli. Jego starszy brat David (Ian Ziering), który pełni funkcję zastępcy szeryfa, prowadzi śledztwo zarówno w sprawie katastrofy samolotu, jak i porwania.
 • Podkomisarz Brenda Johnson

  Po odkryciu fragmentów ludzkiego ciała w śmietniku, Brenda stwierdza, że ofiarą jest popularny aktor filmów porno, który chorował na AIDS. W wyniku skrupulatnego śledztwa udaje się dowieść, że w kręgu znajomych ofiary mogło znajdować się sporo osób narażonych na zakażenie wirusem HIV, wielu z nich miało także motyw, by zabić. W międzyczasie Fritz znajduje w torebce Brendy test ciążowy i zaczyna się zastanawiać, czy zostanie ojcem.
 • Bogaci Bankruci

  Za namową George’a Seniora, Michael zatrudnia swojego brata Goba, aby pomógł mu sprzedawać domy na wybudowanym przez Bluth Company osiedlu Sudden Valley. Jednak Goba bardziej interesuje zemsta na swoim głównym rywalu, gejowskim magiku Tonym Wonderze. Mężczyzna podejrzewa, że to Tony był odpowiedzialny za wykonanie nieprzyjemnej sztuczki na ślubie. Teraz magik wykonuje podobny trik w nocnym gejowskim klubie „The Gothic Castle”. Gob udaje się na przedstawienie, aby odpłacić mu za ostatnią sytuację. Jak się okazuje, nie wszystko idzie zgodnie z planem, Gob postanawia zmienić podejście i udawać geja, aby rozkochać w sobie magika, a następnie złamać mu serce. Jednocześnie Lucille zleca Gobowi rozpoczęcie budowy muru granicznego, w tej sytuacji wykorzystuje taktyki marketingowe, aby zapełnić puste domy w Sudden Valley. Popada również w konflikt z Michaelem z powodu nieporozumienia związanego z kobietą. "A new attitude".
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Podgórski. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: