Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Rafał Sonik

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Punkt krytyczny

  Czwarty sezon serialu opowiadającego o problemach prywatnych i służbowych członków elitarnego zespołu taktycznego, do którego zadań należy uwalnianie zakładników, walka z niebezpiecznymi gangami, ochrona ważnych osobistości i zapewnianie bezpieczeństwa podczas alarmów. Podczas akcji przeciwko uzbrojonemu napastnikowi, życie jednego z członków zespołu zostaje realnie zagrożone.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Dzień dla Semira i jego nowego partnera Bena zapowiada się spokojnie. Ich szef jest na urlopie i nic szczególnego się nie dzieje. Sytuacja ulega zmianie, gdy Ben idzie do jubilera, aby oddać do naprawy swój zegarek. Tam trafia w sam środek napadu z bronią. To jednak dopiero początek problemów. Nasi bohaterowie są świadkami niesłychanej afery w stylu rififi, której towarzyszy rodzinna tragedia. To, co uznali oni za napad, okazało się wyrównywaniem starych rachunków gangstera Sturma z zegarmistrzem Jörgem Bauerem. Bauer to były wspólnik Sturma, którego ten drugi namawiał do współpracy przy większym skoku. Mężczyzna to szanowany członek społeczeństwa i głowa rodziny, który został zmuszony przez gangstera do włamania się do bazy danych i ściągnięcia danych klientów. Odmawia jednak dalszej współpracy, nie chce wracać do kryminalnej przeszłości. Jego żona Pia, nie ma bladego pojęcia o bogatej przeszłości swojego męża. Gdy poznaje prawdę o jego mrocznej stronie, działając pod presją czasu i pragnąć odzyskać porwanego syna, zdobywa się na heroiczny gest i postanawia włamać się do sejfu zamiast Bauera... "Unter Druck".
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 35-letniego Sławomira Gila, którego przygniótł samochód. Stan pacjenta jest bardzo poważny. Zajmuje się nim ordynator oddziału – dr Piotr. Tymczasem Maciej Kopiński przywozi na oddział ratunkowy swoją żonę – Bożenę. Z małżeństwem jest syn, który bardzo martwi się o zdrowie mamy. Bożenę od rana bardzo boli brzuch. Pacjentką zajmuje się dr Robert. Kobieta zataja przed lekarzem, że po śmierci córki nałogowo się objada i od pół roku ma silne bóle brzucha.
 • Brzydula

  Karetka zabiera Izę do szpitala, a pokaz strojów reprezentacji zostaje odwołany. Józef, po rozmowie z Maćkiem, dochodzi do wniosku, że Ula jest nieszczęśliwa z powodu Marka i powinna dać raczej szansę Bartkowi. Marek jedzie z Ulą do Rysiowa, żeby odebrać samochód, który zostawił przed jej domem. Bramkarz reprezentacji rozwodzi się i chce, żeby Violetta wyjechała z nim do zagranicznego klubu.
 • TRWA

  Brzydula

  Marek jest przekonany, że to Bartek stoi za kradzieżą jego samochodu. Bartek pojawia się w firmie. Prosi Ulę, żeby pomogła mu znaleźć pracę w Febo&Dobrzański. Violetta postanawia zwolnić się z pracy. Przygotowuje się do wyjazdu za granicę z bramkarzem reprezentacji. Okazuje się, że Iza jest w ciąży i przez jakiś czas nie będzie mogła przychodzić do pracy. Pshemko zastanawia się, kto ją zastąpi.
 • Lekarze 4

  Basia oświadcza się Leonowi. Jasiński po przemyśleniach decyduje się na roczne narzeczeństwo. Jeśli dziewczyna do tego czasu się nie rozmyśli, pobiorą się. Alicja znajduje sposób, aby wciąż pracować w szpitalu i mieć więcej czasu dla Kuby – przyjmuje stanowisko zastępcy ordynatora pod warunkiem, że codziennie o 16.00 będzie w domu. Michał Karkoszka zgadza się bez wahania. Filip obawia się, że nie stanowią z Beatą dobranej pary – on jest tylko mechanikiem, a ona lekarką i córką ordynatora. Jasińska chciałaby mu pomóc coś osiągnąć, ma nawet pewien pomysł. Na oddział trafia starszy mężczyzna. Pacjent nie chce, aby córka wiedziała o jego problemach ze zdrowiem. Ta jednak otrzymuje informację od ciotki i przylatuje ze Stanów. Basia nie potrafi utrzymać w tajemnicy, że mężczyzna cierpi na chorobę Parkinsona i niebawem będzie potrzebował opieki. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna. Jego jedynym oddanym przyjacielem jest pies, który wciąż czuwa pod szpitalem. Lekarzom mimo wysiłków nie udaje się uratować pacjenta. Wanat zostaje oczyszczony z zarzutów. Cały personel szpitala cieszy się wraz z nim. Magda przypadkiem podsłuchuje rozmowę Izy z informatykiem i dowiaduje się, kto stał za wpisem o społecznych powodach operacji usunięcia macicy...
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  Sierżant Alvarez rozmawia w swoim biurze rekrutacji z dwoma potencjalnymi kandydatami. Nagle pada pojedynczy strzał i zabija żołnierza. Na miejsce zbrodni przyjeżdża Gibbs wraz ze swoim zespołem i stwierdza, że kula została wystrzelona przez snajpera. Kate przeszukuje akta kandydatów, którzy mogli chcieć zemścić się na Alvarezie. W sąsiednim stanie dochodzi do podobnego zabójstwa, w którym ofiarą również jest oficer marynarki wojennej zajmujący się rekrutacją. Na miejscu zbrodni Gibbs znajduje białe piórko i domyśla się, że jest to zapewne wizytówka mordercy. Kate i Tony powracają na miejsce pierwszej zbrodni i tam również znajdują białe piórko. Świadczy to o tym, że oba morderstwa popełniła ta sama osoba. Gibbs jest przekonany, że morderca będzie chciał powtórzyć swój sukces. Decyduje się wcielić w rolę żołnierza, który zastąpi Alvareza. Wydaje również prowokujące oświadczenie, w którym stwierdza, że snajperowi nie uda się zastraszyć pracowników biura rekrutacji. Kate wciela się w rolę jego dowódcy. Agenci ustalają, że sprawcą ataków nie jest żołnierz, lecz osoba, która nie została przyjęta do wojska. Gibbs przeprowadza rozmowy z kandydatami i oczekuje na ruch snajpera. Kate ocenia każdą osobę i próbuje ustalić, kto jest zabójcą. Jednak nikt nie pasuje do profilu mordercy. Ostatni kandydat wydaje się być podejrzany, ale tuż po jego wyjściu pada strzał. Pocisk uderza w kuloodporną szybę, która chroni agenta. Gibbs i Kate uświadamiają sobie, że zabójcą jest pozornie niewinny dostawca wody. Abby ustala miejsce, z którego oddano strzał. Jedzie tam Tony wraz z agentami FBI. Tony ściga zabójcę, który wyciąga pistolet i celuje w niego. Agent strzela w obronie własnej i zabija snajpera.
 • Dr House VI

  Podczas sesji z doktorem Nolanem (występujący gościnnie Braugher) House opowiada o przypadku kobiety, która trafiła na oddział ratunkowy w szpitalu Princeton Plainsboro z niewyjaśnioną chorobą i utratą pamięci, przez którą nie mogła sobie nawet przypomnieć, kim jest. Starając się rozwikłać tajemnicę choroby pacjentki, House musi również pomóc jej odnaleźć swoją tożsamość.
 • Elizabethtown

  Drew Baylor (Orlando Bloom), młody projektant butów, właśnie naraził swoją firmę na milionowe straty. W akcie desperacji postanawia popełnić samobójstwo. W targnięciu się na własne życie przeszkadza mu jednak telefon od siostry (Judy Greer), która ma dla niego dużo gorszą wiadomość - właśnie zmarł ich ojciec. Drew czym prędzej wyrusza do rodzinnego Elizabethtown, nie tylko by uczcić ojca, ale i wspomóc w potrzebie matkę (Susan Sarandon). Podczas podróży poznaje uroczą Claire (Kirsten Dunst). Między tą dwójką rodzi się coś, co na zawsze odmieni życie Drew.
 • Wybrani

  W czasie prowadzenia kolejnej sprawy Reese musi wrócić wspomnieniami do swojej ostatniej akcji w CIA. Były agent ponownie przeżywa trudne chwile, nie mogąc pogodzić się z decyzją, którą musiał podjąć w przeszłości.
 • Freddy kontra Jason

  Freddy Krueger (Robert Englund) jest w piekle. Minęło prawie dziesięć lat, od kiedy to Krueger, jedna z najstraszliwszych postaci horrorów wszechczasów (występująca w serialu "Koszmar z ulicy Wiązów"), ostatni raz nakazał komuś we śnie, by w zemście dokonał zbrodni. Teraz jednak zdeterminowani mieszkańcy miasta, by raz na zawsze skończyć z Freddym, podejmują systematyczne próby wymazania go z pamięci. Potencjalnym ofiarom podawane są leki zapobiegające zaśnięciu, czyniąc bezradnym mistrza koszmarów. Usuwany jest ich strach przed Freddym, co wydaje się być prawdziwą torturą dla takiego patologicznie samolubnego psychopaty jak on. Niczym więzień oczekujący na wykonanie kary śmierci, Freddy obmyśla wspaniałą zemstę, do której jednak nigdy nie dojdzie. *** Freddy wskrzesza Jasona Voorheesa (Ken Kirzinger), drugiego tak znanego szaleńca, tym razem z serialu "Piątek Trzynastego". Jason to dla Freddy'ego idealne narzędzie, przy pomocy którego znowu może zacząć siać postrach na ulicy Wiązów, stwarzając sobie przy tym cień szansy na wydostanie się z piekła. Gdy Freddy spostrzega, jak łatwo można Jasonem sterować, podstępem nakłania go do tego, by pojechał do Springwood, by ponownie wprowadzić rządy terroru. Gdy jednak na ulicy Wiązów zaczynają piętrzyć się ciała i Freddy jako straszliwy upiór powoli przestaje dzierżyć palmę pierwszeństwa, zauważa, że Jason wcale nie zamierza zaniechać swojego morderczego procederu i nie ustąpi tak łatwo. Dwóch tytanów terroru przystępuje do ostatecznego starcia o niewyobrażalnych rozmiarach, mieszając ze sobą świat snów z okrutną rzeczywistością. *** Kto zwycięży, a kto przegra w tej walce wszechczasów? Dwie najbardziej zapamiętane ikony krwawych horrorów z lat osiemdziesiątych ścierają się ze sobą na telewizyjnym ekranie w filmie, na który ich fani czekali od dawna.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Karol Bielecki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Henryka Krzywonos. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anja Rubik. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: