Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Przemysław Saleta

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Niewinna intryga

  Ramon odkrywa, że ktoś sfałszował wyniki badania okoliczności śmierci Memo Guerrero sporządzone przez laboratorium kryminalistyczne. Blanca, zaślepiona szałem i gniewem, atakuje Raquel i wyzywa strażniczki więzienne od skorumpowanych, w związku z tym nie ominą jej konsekwencje. Eduardo wraca do pracy w firmie transportowej i informuje Jorge, że uczyni wszystko i że będzie pracować ponad swoje siły, byleby tylko wyprowadzić firmę z dołka. Estrada przybywa do Rezydencji Altamirów i podczas rozmowy z Eduardo mówi mu, że Blanca nigdy nie kłamała w kwestii swojego uczucia do niego i że nie powinien nigdy zwątpić w łączącą ją z nim miłość.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Kryminalni 3

  „Na śpiocha” - Do domu Romańskich włamuje się dwóch złodziei samochodów. Chcą ukraść auto na tzw. „śpiocha”, planują uśpić właścicieli i spokojnie poszukać w mieszkaniu dokumentów wozu. Rano pani Romańska, wciąż półprzytomna po dawce eteru, znajduje ciało zastrzelonego męża… Pod nieobecność Zawady, który wciąż walczy w szpitalu o życie, Marek przeprowadza pierwsze samodzielne śledztwo.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Szpital

  Beata Rosik upadła ze schodów i złamała nogę. Mąż wezwał pogotowie. Pacjentkę bada dr Piotr. Lekarz chce się zorientować, czy kobieta nie doznała innych urazów. Tymczasem dr Eryk przyjmuje Damiana Galewskiego, który bardzo cierpi z powodu silnego bólu brzucha. Lekarz stwierdza przepuklinę. Pacjenta czeka zabieg. Damian bardzo się niecierpliwi i najchętniej wyszedłby ze szpitala. W międzyczasie okazuje się, że mężczyzna okłamuje lekarza i żonę. Ukrywa, że przeciążył się podczas igraszek ze swoją kochanką…
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Julia

  Kasia zauważa w gazecie artykuł na temat Krzysztofa i jego rzekomego romansu. Kobieta wścieka się i robi mężowi awanturę. Hanna ma wszystkiego dość i postanawia na jakiś czas wyprowadzić się z domu. Tymczasem Darek składa Monice wizytę. Wchodząc do kliniki zostawia na podłodze ślady butów. Anita zauważając je jest przekonana, że należą do włamywacza…
 • Brzydula

  Aleks chce storpedować plany biznesowe Marka. Uniemożliwia mu wzięcie kredytu na zakup sklepów, w których byłaby sprzedawana kolekcja sportowa. Z pomocą Markowi przychodzi ojciec.
 • Kryminalni 3

  „Randka ze śmiercią” - Dwaj bezdomni na tyłach hipermarketu znajdują ciało atrakcyjnej dziewczyny. Okazuje się, że Jagoda była pracownicą sklepu. Policja odkrywa, że dziewczyna miała dwóch kochanków – jeden z nich był jej szefem…
 • Agenci NCIS: Los Angeles

  Sam udaje zawodnika MMA, kiedy na jednej z sal treningowych zostaje zamordowany żołnierz. Agent odkrywa, że sala jest miejscem walk na śmierć i życie. (Hand-to-Hand)
 • wieczór
 • CZTEREJ PANCERNI I PIES

  Historia załogi czołgu "Rudy" i psa Szarika biła rekordy popularności od momentu pojawienia się na dużych i małych ekranach. Na niemal każdym podwórku dzieci bawiły się w "pancernych", imię Szarik nadawano zarówno owczarkom niemieckim, jak i ratlerkom, a dziewczynki nosiły warkocze a la Marusia. Nie sposób zliczyć, ile osób obejrzało serial w telewizji i na kasetach wideo, ale tylko kinową widownię szacowano na 7 mln. 50 lat później, mimo zarzutów fałszu historycznego i komunistycznej propagandy, jest wciąż oglądany przez coraz młodsze pokolenia Polaków. Duża w tym zasługa aktorów odtwarzających główne postacie, udział w "Czterech pancernych": wyniósł ich na szczyty popularności.
 • Mściciel

  Amerykański pracownik agencji humanitarnej zostaje brutalnie zamordowany w Jugosławii. Jego dziadek pragnie zemsty. Poszukuje zabójców wnuka. Nawiązuje kontakt z byłym żołnierzem sił specjalnych, Calem Dexterem. Dexter podejmuje się schwytania zabójcy wnuka. Okazuje się, że z Jugosławii trop prowadzi na Bliski Wschód i dalej do Ameryki. Wkrótce z łowcy Dexter sam staje się zwierzyną.
 • Graceland

  Lauren próbuje się dowiedzieć, co planuje Kusmanov. Okazuje się, że chce ukraść kilka luksusowych Lamborghini, potem sprzedać je na czarnym rynku, aby ukraść je ponownie. Lauren, Briggs i Mike zastawiają pułapkę, aby przejąć ciężarówkę przewożącą skradzione samochody, lecz Briggs odwołuje misję, gdy zauważa, że ciężarówka nie wygląda na taką, która przewoziłaby tak ciężki ładunek. Lauren nie zgadza się na to. Wybiega przed nadjeżdżającą ciężarówkę i wyciąga broń w kierunku zszokowanego kierowcy. Następnie pokazuje mu odznakę, tym samym zdradzając swoją tożsamość, po to tylko, aby przekonać się, że ciężarówka jest pusta. Intuicja podpowiada Lauren, aby się nie poddawać, ryzykuje więc swoje życie i zdrowie, aby za wszelką cenę poznać prawdę. "Heat Run"
 • Martwa cisza

  John Ingram (Sam Neil), oficer australijskiej marynarki wojennej, powraca z rejsu do domu, by dowiedzieć się, że jego kilkuletni syn zginął w wypadku samochodowym, zaś jego żona Rae (Nicole Kidman) nie odzyskała po wypadku przytomności. Kiedy Rae budzi się wreszcie ze śpiączki, ma ogromne wyrzuty sumienia, czuje się odpowiedzialna za śmierć własnego dziecka. Małżonkowie, aby zapomnieć o tragedii, która ich dotknęła, postanawiają wyruszyć w rejs swoim jachtem. Pewnego dnia dostrzegają na horyzoncie opuszczoną, tonącą łódź o nazwie "Orfeusz". John próbuje nawiązać z nią kontakt radiowy, lecz bez powodzenia. Tymczasem na szalupie ratunkowej podpływa do jachtu Ingramów Amerykanin, Hughie Warriner, który opowiada nieprawdopodobną historię o katastrofie, która wydarzyła się na "Orfeuszu" podczas próby przepłynięcia Pacyfiku. John i Rae zabierają rzekomego rozbitka na pokład. John, dręczony złymi przeczuciami, nie może w nocy spać. Nie ufa nowemu pasażerowi. Postanawia w końcu na własne oczy przekonać się, co naprawdę stało się na "Orfeuszu". Pewny, że jego żona i Hughie spokojnie śpią, podpływa do łodzi i ukradkiem wymyka się z jachtu. Na pokładzie tonącego "Orfeusza" John odkrywa ciała brutalnie zamordowanych kobiet oraz taśmę wideo z nagraniem, z którego wynika, że nowy pasażer Ingramów jest psychopatycznym mordercą. Kiedy John postanawia wrócić na swój jacht i podzielić się wiadomością z żoną okazuje się, że Hughie zdążył już odpłynąć. John zostaje sam na pokładzie tonącej łodzi-widma ze świadomością, że życie jego żony jest w niebezpieczeństwie. Rae tymczasem zostaje sam na sam z zabójcą. Mając świadomość, że jej mąż znajduje się na tonącym jachcie, Rae postanawia stoczyć z przestępcą grę psychologiczną. Udaje, że jego zaloty nie są jej obojętne i czeka tylko na okazję, by go zabić. Okazuje się jednak, że kobiecie, która obwinia się za śmierć dziecka, nie przyjdzie łatwo zabicie człowieka, nawet jeśli jest nim seryjny morderca.
 • TRWA

  Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anna Komorowska. Anna Komorowska - rodowita warszawianka, absolwentka słynnego liceum im. Rejtana, a w młodości instruktorka harcerska. To właśnie harcerstwo przyniosło jej miłość na całe życie. Na jednym z rajdów poznała swojego przyszłego męża – Bronisława Komorowskiego. Mają piątkę dzieci, mieszkają w Warszawie. Ze spokojem patrzy w przyszłość i mocno wierzy w siłę rodziny.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Cherie Blair. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Mela. Ma dopiero 22 lata, to swoimi doświadczeniami mógłby obdzielić wielu dorosłych wokół siebie. Los nigdy nie był dla niego łaskawy. Janek uległ tragicznemu wypadkowi - w niezabezpieczonym budynku transformatora poraził go prąd o napięciu 15 tysięcy wolt. Od tamtej pory zdobył biegun północy i południowy, szczyty Kilimandżaro oraz Elbrusa, pobiegł w nowojorskim maratonie i założył fundację „Poza Horyzonty”, a wszystko to mając amputowaną prawą rękę i lewą nogę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: