Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Klara jest przekonana, że jej rodzice są ze sobą szczęśliwi. Dlatego informacja o ich rozwodzie jest dla niej szokiem. Dziewczyna nie potrafi zrozumieć dlaczego do tego doszło. Zaczyna mieć również problemy z matką, która po odejściu ojca coraz częściej sięga po kieliszek. Na domiar złego Klara przeżywa swój osobisty dramat. Jej chłopak zrywa z nią, bo ma dość tego, że dziewczyna cały czas żyje problemami rodziców.
 • TRWA

  Ukryta prawda

  Karina ma 14-letniego syna Patryka. Nie najlepiej układa jej się z mężem. Konrad miał warsztat samochodowy, ale jego firma zbankrutowała i teraz jest poważnie zadłużony. Nie może znaleźć pracy, a wszystkie frustracje wyładowuje na żonie. Na spotkaniu z kolegami z liceum Karina widzi swoją licealną miłość. Odżywają uczucia i Karina znowu zakochuje się w przystojnym koledze z lat młodości. Czy to spotkanie odmieni jej życie?
 • Mango - Telezakupy

 • Przyjaciele VII

  Rachel obchodzi trzydzieste urodziny. Okazja ta skłania przyjaciół do przypomnienia sobie, jak każde z nich obchodziło swoją trzydziestkę. Wszyscy bowiem przeżywali tę okrągłą rocznicę z równym przejęciem, jak teraz Rachel. Ross, aby się dowartościować, z okazji swoich trzydziestych urodzin, postanowił kupić sobie elegancki samochód sportowy, którym mógłby zwracać na siebie uwagę innych. Joey rozpaczał, że Bóg nie dotrzymał umowy, jaką rzekomo między sobą zawarli i pozwolił, żeby Joey się „zestarzał”. Podczas trzydziestych urodzin Chandlera Joey rozpaczał z kolei, że i Chandler nie uchronił się od tej okrągłej rocznicy. Monika, tak bardzo przeżywała swoją trzydziestkę, że na zorganizowane dla niej w tajemnicy przyjęcie urodzinowe przyszła kompletnie pijana i w obecności swoich przyjaciół oraz rodziny kompletnie się zbłaźniła, przy okazji uświadamiając swoim rodzicom, że nie jest wcale takim ideałem. Najbardziej jednak swoje trzydzieste urodziny przeżywa Rachel. Rachel wydaje się wyjątkowo przybita faktem ukończenia trzydziestego roku życia. Denerwują ją prezenty, które otrzymała od przyjaciół. Rozpacza również nad tym, że ciągle jeszcze nie znalazła dobrego kandydata na męża, co oznacza, że nie zdąży zrealizować swojego planu, zgodnie z którym w wieku trzydziestu trzech lat będzie już po ślubie, a w wieku trzydziestu pięciu urodzi swoje pierwsze dziecko. Po przemyśleniu swojej sytuacji, Rachel dochodzi do wniosku, że jej obecny związek z Tagiem nie ma przyszłości i decyduje się zakończyć tę znajomość. Phoebe na swoja trzydziestkę robi wiele ciekawych, rzeczy, np. skacze na gumowej piłce. Joey ma wypadek na... hulajnodze. Tymczasem, Phoebe przypomina sobie, jak w dniu swoich trzydziestych urodzin dowiedziała się od swojej siostry bliźniaczki, Ursuli (w tej roli występuje LISA KUDROW, grająca również Pheobe), że w rzeczywistości są o rok starsze niż dotąd sądziła. Phoebe zdradza również, że zawsze marzyła, o tym by przed trzydziestymi pierwszymi urodzinami doświadczyć idealnego pocałunku. Z pomocą przychodzi jej Joey…
 • Przyjaciele VII

  Joey jest podekscytowany informacją, iż grany przez niego bohater z serialu "Days of Our Lives" obudzi się wreszcie ze śpiączki, w którą zapadł po transplantacji mózgu. Niestety przywrócenie jego bohatera do życia wiąże się z usunięciem z produkcji długoletniej gwiazdy serialu, aktorki Jessici Lockhart (w tej roli gościnnie występuje popularna aktorka Susan Sarandon – znana chociażby z filmu "Dead Man Walking"), wcielającej się w rolę Cecili. Aktorka nie może się pogodzić z tą brutalną dla niej decyzją producentów i początkowo o wszystko obwinia Joey’a, którego bohater otrzyma mózg granej przez nią postaci. Joey pociesza aktorkę i prosi o rady, które pomogłyby mu w pracy nad swoją postacią. W czasie nauki oboje bardzo się do siebie zbliżają. Tymczasem, Rachel i Phoebe spierają się, która z nich powinna spotkać się z nieznajomym mężczyzną, który zostawił telefon komórkowy w kawiarni. Obie sądzą, że właścicielem komórki jest przystojny mężczyzna, którego wcześniej widziały przy jednym ze stolików. Wkrótce okazuje się jednak, że właścicielem telefonu jest starszy pan, a młody mężczyzna, którego spodziewały się zobaczyć, jest tylko jego asystentem. Phoebe i tak umawia się z nim na randkę. Ross przygotowuje niespodziankę na ślub Moniki i Chandlera. Pomysł przyjaciela, choć oryginalny, nie przypada do gustu młodej parze – Ross bowiem chce zagrać podczas ich wesela na... kobzie.
 • Przyjaciele VII

  Monika i Chandler szukają księdza, który udzieliłby im ślubu. Niestety żaden z duchownych, z którymi się do tej pory spotkali im nie odpowiada. Phoebe proponuje przyjaciołom, żeby zamiast księdzu pozwolili poprowadzić ceremonię któremuś ze znajomych, wystarczy bowiem, że osoba ta uzyska święcenia przez internet i może zastąpić księdza. Jako pierwszy na ochotnika zgłasza się Joey. Para nie jest jednak do końca przekonana do tego pomysłu, a kiedy Joey prezentuje przygotowaną przez siebie mowę, jego szanse jeszcze bardziej maleją. Chwilę później okazuje się, że do ślubu może w ogóle nie dojść, Monika bowiem przyznaje, że niewiele brakowało, żeby podczas pamiętnego pobytu w Londynie spędziła noc z Joey’em. I tyko fakt, iż Joey był zajęty dotrzymywaniem towarzystwa Felicity, spowodował, że Monika trafiła w ramiona Chandlera. Chandler bardzo źle przyjmuje tę wiadomość. Na szczęście Joey przekonuje go, że Monika kocha tylko jego i chce z nim spędzić znacznie więcej niż jedną noc – bo całe życie. Tymczasem Rachel, na prośbę Rossa, który pilnie zostaje wezwany na uczelnię, opiekuje się jego synem, Benem. Początkowo Ben nudzi się w towarzystwie Rachel. Jednak kiedy kobieta opowiada mu, jak w dzieciństwie żartowały sobie z siostrą z innych ludzi, Ben bardzo się ożywia. Wkrótce zaczyna również stosować różne sztuczki Rachel na swoich rodzicach, doprowadzając tym Rossa do białej gorączki. W końcu Ross z Benem łączą siły i razem obmyślają kawał, który chcą zrobić niczego nie przewidującej Rachel.
 • Przyjaciele VII

  Monika znajduje przepiękną i idealnie na nią skrojoną sukienkę ślubną w jednym z ekskluzywnych butików dla nowożeńców. Na swoje nieszczęście w sklepie poznaje inną przyszłą pannę młodą, Megan Bailey (w tej roli gościnnie występuje Andrea Bendewald - "Suddenly Susan"), której daje kilka cennych rad, zdradzając przy tym swoje plany weselne - w tym datę swojego ślubu oraz nazwę grupy, która ma zagrać na jej weselu. Informuje również Megan, że te same suknie ślubne, które mierzą właśnie w drogim butiku, można kupić znacznie taniej na organizowanej następnego dnia przecenie w jednym ze sklepów w innej dzielnicy. Kiedy zgodnie z planem Monika zjawia się dzień później na przecenie, Megan również tam jest i co gorsza zamierza kupić jedyny egzemplarz wymarzonej sukienki Moniki. Z pomocą Rachel i Phoebe, Monika wyrywa z rąk Megan upatrzoną wcześniej suknię. Wkrótce jednak okazuje się, że Megan uprzedziła ją i złośliwie na dzień jej ślubu zamówiła grupę, którą Monika planowała zarezerwować na życzenie Chandlera, ale nie zdążyła. Megan obiecuje Monice, że zrezygnuje z grupy, jeśli w zamian Monika zdecyduje się oddać jej kupioną przez siebie sukienkę ślubną. Chcąc uszczęśliwić Chandlera, Monika zamierza ulec temu szantażowi. Tymczasem, Ross i Joey, nie zdając sobie z tego sprawy, umawiają się na randkę z tą sobą kobietą – ich nową, bardzo atrakcyjną sąsiadką, Kristen Lang (w tej roli gościnnie występuje Gabrielle Union - "Bring It On"). Kiedy, dzięki „uprzejmości” Chandlera dowiadują się, że osoba, z którą od niedawna się spotykają to ta sama kobieta, Ross i Joey postanawiają, żeby to Kristen wybrała, z którym z nich chce się związać. Niestety, kiedy Kristen niespodziewanie staje się świadkiem kłótni między przyjaciółmi, rezygnuje z obu znajomości.
 • Przyjaciele VII

  Joey jest podekscytowany uzyskaniem nominacji do nagrody przyznawanej gwiazdom seriali telewizyjnych za jego kreację w telenoweli "Days of Our Lives". Na ceremonii rozdawania statuetek Joey pojawia się w towarzystwie Rachel, która jest wielką fanką jego serialu i bardzo mu kibicuje. Tuż przed rozpoczęciem wielkiej gali przyjaciółka daje mu kilka rad i pomaga w przećwiczeniu odpowiedniej miny, którą powinien zrobić, jeśli okaże się, że zamiast niego wygrał inny kandydat. Zgodnie z instrukcjami Rachel Joey ma udawać, że cieszy się z sukcesu serialowego kolegi. Niestety, kiedy okazuje się, że nagroda nie trafi do jego rąk, Joey nie umie ukryć swojego rozczarowania. Wkrótce jednak Joey ma okazję odebrać nagrodę, tyle że w imieniu serialowej koleżanki Jessici Ashley (w tej roli gościnnie występuje ALISON SWEENEY – prawdziwa gwiazda serialu "Days of Our Lives"), która nie mogła zrobić tego osobiście. Spragniony wyróżnienia Joey postanawia przywłaszczyć sobie statuetkę koleżanki. Rachel przekonuje go jednak, że nie wolno mu tego zrobić. Razem udają się do aktorki, żeby oddać jej wygrane trofeum. Jednak kiedy okazuje się, że dla gwiazdy kolejna statuetka nic nie znaczy, Jeoy już bez skrupułów zatrzymuje nagrodę dla siebie. Tymczasem, Monika słuchając jak Phoebe opowiada o swoim nowym przyjacielu, po raz pierwszy zaczyna czuć niepewność w związku ze zbliżającym się ślubem. Dociera bowiem do niej, że już nigdy nie zazna tych emocji, które towarzyszą rodzącemu się uczuciu, pierwszy randkom i pierwszym pocałunkom z nowopoznanym partnerem. Swoimi odczuciami dzieli się z Chandlerem, on jednak nie podziela tych obaw, wręcz przeciwnie, jest podekscytowany faktem, że spędzi z Moniką całe życie.
 • Przyjaciele VII

  Monikę odwiedza jej kuzynka, Cassie (w tej roli gościnnie występuje Denise Richards - "The World Is Not Enough"). Ostatnim razem, kiedy Ross i Monika widzieli Cassie, ta była jeszcze małym dzieckiem. Teraz jednak Cassie jest już dorosłą i bardzo zmysłową kobietą, której wdziękom mało kto potrafi się oprzeć. Również Chandler, który za chwilę żeni się z Moniką, nie do końca panuje nad sobą w obecności dziewczyny, dlatego Monika prosi Rossa, by pozwolił Cassie zatrzymać się u niego w mieszkaniu. Niestety nawet Ross, który, co gorsza, jest spokrewniony z Cassie, nie potrafi opanować się w jej obecności i ku jej przerażeniu próbuje pocałować przepiękną kuzynkę. W końcu Cassie trafia do mieszkania Phoebe, ale i tu czeka ją niespodzianka... Nawet Phoebe wydaje się oczarowana kuzynką Moniki i Rossa! Tymczasem, Rachel i Phoebe niespodziewanie dowiadują się, że Monika oczekuje od nich, iż zorganizują dla niej wieczór panieński. Niestety do ślubu pozostało już bardzo mało czasu i dziewczyny nie mają zbyt wiele terminów do wyboru, dlatego wykorzystują jedyny, jaki pozostał im wolny. A kiedy coś organizuje się w dużym pośpiechy, nie trudno o czymś zapomnieć. Przyjaciółki w ostatniej chwili zapraszają więc wszystkie osoby, jakie znalazły w podręcznym kalendarzyku Moniki, który wcześniej sprytnie jej zabrały. Zapominają jednak zaprosić głównej zainteresowanej... Joey otrzymuje propozycję zagrania dużej roli w pełnometrażowym filmie, który może być jego szansą na wielką karierę. Niestety producenci filmu stawiają przed aktorem oczekiwania, którym Joey nie jest w stanie sprostać. I choć Monika próbuje pomóc przyjacielowi, na niewiele to się zdaje. Podczas ostatniego etapu castingu wychodzi bowiem na jaw, że Joey nie może zagrać proponowanej mu roli.
 • Magda M. 4

  Magda wraca do ustawiania kapci na baczność i diety sałatowej. Piotr leży w szpitalu na obserwacji. Zofia (Magdalena Zawadzka), matka Piotra, dowiaduje się, że syn nie stosował się do zaleceń lekarzy z Los Angeles i próbuje go namówić na wyjazd w góry. Filip na pożegnanie przynosi Magdzie otwarty bilet do Sydney i prosi, żeby zatrzymała pierścionek zaręczynowy. Mariola i Wojtek odwiedzają Piotra w szpitalu. On zabrania im zawiadamiać Magdę, więc Mariola dzwoni do Karoliny. Na pilatesie Magda odmawia odwiedzenia Piotra, skoro on sobie tego nie życzy. Piotr przypomina sobie, że ojciec zaniósł go do karetki, kiedy stracił przytomność. Rafał wraca z Irlandii i ratuje Agatę przed kompromitacją, kiedy przychodzi do banku w krzywo zapiętej bluzce. Bartek prosi Magdę, żeby przestała zawracać Agacie głowę swoimi problemami. Do Magdy wracają Tusia i Dagmara, bo dowiedziały się, że Ula bierze ślub z Posiewskim. Agata i Sebastian odwiedzają Piotra w szpitalu i informują go, że Filip wyjechał do Sydney. Zofia żąda od męża, żeby zmusił Piotra do wyjazdu z nimi do Zakopanego. Magda proponuje Joli pracę w Fundacji. Piotr dzwoni do Magdy bagatelizując swój pobyt w szpitalu. Piotr zastanawia się nad wyjazdem do rodziców. Mariola i Wojtek gorąco go na to namawiają. Agata idzie z Rafałem na obiad. Bartkowi mówi, że to spotkanie biznesowe. Magda przychodzi do Piotra, do szpitala. On upiera się, że postąpił słusznie nie mówiąc jej o chorobie. Magda wychodząc spotyka w drzwiach matkę Piotra.
 • Magda M. 4

  Piotr przychodzi pożegnać się z Magdą przed wyjazdem do Zakopanego. Karolina wyręcza się we wszystkim Helenką. Bartek nagrywa wyznanie Agaty. Kasia zaczyna rodzić w kancelarii. Magda znajduje Łukasza w sądzie, żeby go o tym zawiadomić. Bartek robi Agacie scenę zazdrości przy Rafale. Magda przyjmuje rozprawę klienta (Kacper- Tomasz Kot), który nalegał na Waligórę, żeby przydzielił ją właśnie Magdzie. Przychodzą Tusia i Dagmara, bo Ula chce się dogadać co do spłaty długów Posiewskiego. Zofia już w Zakopanem dowiaduje się od Piotra, że stracił nadzieję na odzyskanie Magdy. Magda na spotkaniu z przyjaciółkami wychwala celibat. Bartek każe Agacie zwolnić się z banku. Teresa martwi się córką. Mariola i Wojtek sprzeczają się o Magdę i Piotra. Marta pomaga Waligórze poskromić kopiarkę i dostaje propozycję pracy do powrotu Kasi z urlopu macierzyńskiego. Zofia tłumaczy Piotrowi, na czym polega miłość. Do Magdy zgłasza się Kacper – został pozwany za zaatakowanie pit bulla. Agata dostaje od Rafała zaproszenie na pokaz mody. Bartek nie szczędzi Magdzie złośliwości. Łukasz przynosi zdjęcia synka Kasi. Helenka próbuje zmobilizować Karolinę do działania. Ona idzie na spotkanie z Andrzejem, terapeutą Fundacji. Agata i Magda pomagają Sebastianowi sformułować ogłoszenie o poszukiwaniu partnera. Agata postanawia iść na pokaz z Rafałem skoro Bartek nie chce. Marta nie poddaje się złośliwym uwagom Bartka, ku uciesze Łukasza i Magdy. Magda idzie do biura maklerskiego Kacpra, żeby wyjaśnić jego wpłatę na konto Fundacji. On zaprasza ją na bal maklerów. Mariola i Wojtek dowiadują się, że Piotra podrywa jakaś Zakopianka. Spotkanie Tusi i Dagmary z Ulą i Posiewskim kończy się kłótnią. Mariola pod pozorem złego samopoczucia Piotra, namawia Magdę, żeby się do niego odezwała. Magda sprawdza pociągi do Zakopanego.
 • Magda M. 4

  Magda przejęta informacją otrzymaną od Mariolki o tym, że Piotr przeżywa załamanie, które źle wpływa na stan jego zdrowia, postanawia pojechać do Zakopanego. Zamierza - jak tłumaczy to Sebastianowi – postawić Piotra do pionu. Zmienia jednak zdanie, gdy Wojtek, niechcący, wygaduje się przed nią, że mecenas Korzecki musi się w tych górach opędzać od adoratorek. W tym momencie Magda decyduje - to koniec! Zamiast jechać do Piotra, przyjmuje od Kacpra zaproszenie na bal maklerów. Tymczasem Bartek postanawia ukarać Agatę za jej krętactwa. Korzystając z okazji wymusza na niej obietnicę, że dla niego zrezygnuje z pracy w banku. Tymczasem z Prowansji nieoczekiwanie wraca matka Rafała, Barbara i gdy widzi, co się dzieje, zdecydowanie wkracza do akcji. W efekcie Agata oddaje Bartkowi pierścionek zaręczynowy. Mariola dąsa się na Wojtka. Ma mu za złe, że wygadał się przed Magdą o Kindze. Karolina nadal jest w kiepskim nastroju. Czy wizyta w teatrze, do którego wybiera się z przystojnym terapeutą Andrzejem, pozwoli jej na nowo ujrzeć świat w jasnych barwach?
 • Potop

  Zrealizowana z ogromnym rozmachem, legendarna ekranizacja drugiej części trylogii Henryka Sienkiewicza z gwiazdorską obsadą. Film był jednym z największych przedsięwzięć produkcyjnych w historii polskiej kinematografii. W 2009 roku otrzymał przyznawaną przez czytelników magazynu „Film” Złotą Kaczkę dla najlepszego filmu historyczno – kostiumowego na stulecie kina. Część I. Lata 1656-1660, okres najazdu szwedzkiego na Polskę. Młody chorąży orszański Andrzej Kmicic (Daniel Olbrychski) wraca na Żmudź z wyprawy wojennej. Wkrótce ma poślubić piękną pannę Aleksandrę (Małgorzata Braunek) z rodu Bilewiczów. Dochodzi jednak do konfliktu między jego kompanią i miejscową szlachtą. W odwecie porywczy Kmicic podpala jeden z miejscowych zaścianków, Wołmontowicze. Po tym wydarzeniu Oleńka zrywa z nim zaręczyny. Kmicic postanawia odkupić swoje winy w służbie dla ojczyzny. Zaciąga się do służby u hetmana Jana Radziwiłła (Władysław Hańcza). Okazuje się jednak, że magnat jest zdrajcą i kolaboruje ze Szwedami. Gdy Kmicic odkrywa prawdę o zamiarach Radziwiłła, usiłuje porwać jego brata Bogusława i (Leszek Teleszyński) zawieźć go przed oblicze króla Jana Kazimierza (Piotr Pawłowski). Zostaje jednak ciężko raniony przez Bogusława. Część II. Kmicic powoli dochodzi do zdrowia. Szlachcic uświadamia sobie, że jest teraz wrogiem zarówno Radziwiłłów, jak i żołnierzy antyszwedzkiej opozycji. Postanawia, wspólnie z wiernymi sobie ludźmi, podjąć walkę pod przybranym imieniem Babinicz. Wyrusza do Częstochowy, aby bronić przed Szwedami jasnogórskiego klasztoru. Zostaje wzięty do niewoli, z której udaje mu się uciec. Wkrótce trafia na Śląsk, gdzie dostaje się pod rozkazy króla Jana Kazimierza…
 • wieczór
 • Krowy na wypasie

  Komedia, w której główną rolę odgrywają… zwierzęta. Co robią mieszkańcy gospodarstwa wiejskiego pod nieobecność farmera? Chodzą, mówią, i robią rzeczy na wzór człowieka. Nie wierzysz? Otis, beztroska krowa, cały dzień śpiewa, tańczy i czasami psoci. Wspólnie z przyjaciółmi z zagrody troszczą się aby ich właściciel nie czuł nudy…
 • Romeo musi umrzeć

  Han, syn bossa azjatyckiego gangu, odsiaduje wyrok w więzieniu w Hongkongu, gdy dociera do niego wiadomość, że jego młodszy brat, Po został zamordowany. Han postanawia pomścić śmierć brata. Ucieka z więzienia, wraca do Stanów i rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Tak zaczyna się jego samotna wojna z konkurencyjnym gangiem kierowanym przez Afroamerykanina Isaaka (Delroy Lindo). Przez przypadek Han poznaje w Oakland dziewczynę, Trishę (Aaliyah), w której się zakochuje. Niestety, okazuje się, że Trisha jest córką jego największego wroga - Isaaka. Dziewczyna jest skłócona z ojcem i w kulminacyjnym momencie walki obu zwaśnionych rodzin bez wahania staje po stronie ukochanego i wspólnie z nim walczy przeciwko wysłannikom ojca.
 • Epidemia

  Pułkownik Sam Daniels jest epidemiologiem, pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Zajmuje się badaniem nowych wirusów, które odkryto w lasach tropikalnych. Prowadząc swe badania Daniels trafia do położonej w sercu dżungli osady, której ludność zdziesiątkowana została przez tajemniczą chorobę. Jego szef generał Billy Ford (Morgan Freeman) zakazuje Danielsowi prowadzenia dalszych badań i informowania kogokolwiek o dokonanym odkryciu. Mimo to Daniels dzieli się swoimi spostrzeżeniami z byłą żoną, doktor Robertą "Robby" Keough (Rene Russo). Robby pracuje w amerykańskim centrum monitorowania chorób zakaźnych. Stara się zainteresować swoich przełożonych uzyskanymi przez Danielsa wynikami badań. Bezskutecznie. Robby wierzy, że Daniels nie podniósłby alarmu, gdyby jego podejrzenia nie były poparte gruntownymi badaniami. Robby i Daniels obawiają się najgorszego, że choroba zostanie przeniesiona do Stanów. Po pewnym czasie amerykańskie centrum monitorowania chorób zostaje zaalarmowane pogłoskami o tajemniczej epidemii grypy, która dotknęła mieszkańców Cedar Creek, niewielkiego miasteczka w Kalifornii. Choroba początkowo rozwija się jak zwykłe przeziębienie, jednakże pacjenci umierają w ciągu doby od pojawienia się pierwszych objawów. Żaden ze znanych dotychczas leków nawet nie spowalnia przebiegu choroby. Robby i Daniels postanawiają wspólnie znaleźć sposób, aby zapobiec dalszemu szerzeniu się epidemii. Gdy rozpoczynają badania w Cedar Creek okazuje się, że nieznany wirus nie jest jedynym przeciwnikiem z jakim przyszło im się zmierzyć. Ich największym wrogiem jest generał McClintock (Donald Sutherland).
 • Sposób na morderstwo 2

  Minęło kilka tygodni od postrzelenia Annalise. Wes i reszta grupy Annalise próbują poradzić sobie z konsekwencjami tamtej nocy. Aby powrócić do zdrowia, Annalise musi przebyć jednak długą drogę... "What Happened to You, Annalise?"
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Alicja Tysiąc. Matka trójki dzieci i inwalidka pierwszej grupy, która po zajściu po raz trzeci w ciążę mogła stracić wzrok. Gdy zdecydowała się na aborcję, ginekolodzy odmówili jej wykonania zabiegu. Z tego powodu w 2003 roku Alicja napisała skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, zarzucając Polsce naruszenie jej prawa do poszanowania życia prywatnego
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: