Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Kiedy ojciec Kasi stracił pracę dziewczyna musi przenieść się do publicznego gimnazjum. Zaprzyjaźnia się z Teresą, która obroniła ją przed kpinami rówieśników. To z nią rozmawia o swoich problemach, alkoholizmie ojca i wiecznych kłótniach między rodzicami. Jednak jej matka nie akceptuje Teresy. Wkrótce ojciec Kasi zostaje pobity pod blokiem, a dziewczyna zaczyna być szantażowana. Żeby ochronić rodzinę Kasia ulega szantażyście i decyduje się współpracować z nim. Czy i tym razem Teresa jej pomoże?
 • Szpital

  Mężczyzna przywozi do szpitala 50-letnią żonę, Irenę Woźniak. Kobieta jest pobudzona i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej 15-letni syn dla żartu poczęstował ją ciastem z marihuaną. Pacjentka, którą przyjmuje dr Dominika Gajda, na co dzień jest poważna i ma ustatkowane życie. Jej mąż nie ma pojęcia, że partnerka jest pod wpływem narkotyków. Nastolatek nie chce się przyznać, że podał matce środki odurzające. Małżonek i córka kobiety nie rozumieją dlaczego nie może ona nad sobą zapanować, wkrótce jednak dowiadują się o obecności narkotyków we krwi. Mężczyzna domyśla się, że to syn podał je żonie. W międzyczasie Irena mówi mężowi, że wielokrotnie go zdradzała. Kiedy mija działanie narkotyku boi się, że małżonek będzie chciał ją zostawić. Karetka przywozi do szpitala ciężko ranną 26-latkę. Kobieta miała wypadek jadąc ze starszą siostrą samochodem. Zajmie się nią ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Druga kobieta trafi natomiast pod opiekę dr Roberta. Młodsza pacjentka zakochała się w swoim szwagrze i zaszła z nim w ciążę. Podczas jazdy autem powiedziała o tym siostrze. Kobiety zaczęły się kłócić i w efekcie doszło do wypadku. Chwilę później karetka przywozi drugą ofiarę. 26-latka, która uwiodła żonatego mężczyznę ma wyrzuty sumienia i obwinia się o tragedię. Tymczasem do szpitala przyjeżdża ojciec sióstr i mąż starszej z nich. Młodsza kobieta jest w krytycznym stanie i umiera na stole operacyjnym. Jej szwagier jest zrozpaczony. Jednocześnie stara się ukryć zdradę, nie wiedząc, że jego żona poznała już prawdę.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Zaklinaczka duchów

  Melinda poświęca własne Święta z rodziną, by pomóc duchowi, który uważa się za Świętego Mikołaja. Nieszczęśnik zapomniał jednak, jakie jest prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia.
 • Magda M. 1

  Magda dostaje kosz kwiatów. Nie wie jednak, kto jest ofiarodawcą. W kancelarii Piotra i Wojtka trwają ostatnie przygotowania do oficjalnego otwarcia biura. Tymczasem Piotr ma już pierwszą klientkę. Jest nią Czerska, właścicielka lokalu, w którym mieści się kancelaria. Kobieta prosi Piotra o przeprowadzenie rozwodu, uważa bowiem, że jej małżeństwo istnieje już tylko na papierze, a ona chce od życia czegoś więcej.
 • Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda

  Wioletta i Konrad właśnie zaadoptowali 5-letnią Julitę. Wioletta jest szczęśliwa, że spełniło się jej marzenie i po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę, została w końcu matką. Kobiecie nie podoba się jednak brak zaangażowania ze strony męża, który po pracy woli trenować bieganie niż zajmować się córeczką. Wioletta zaprzyjaźnia się z sąsiadką Sylwią, która właśnie urodziła Franka. Wychowuje go sama, bo jej partner, Rafał, zostawił ją, gdy dowiedział się o ciąży. Wkrótce okazuje się, że Sylwia będzie musiała przejść operację tętniaka. Wioletta postanawia odnaleźć Rafała i poprosić, by w tych trudnych chwilach pomógł jednak Sylwii w opiece nad dzieckiem. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że mężczyzna nie wie, że kilka tygodni temu został ojcem...
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Szpital

  Ojciec przywozi do szpitala 10-letniego syna, który zmęczony po całej nocy grania na komputerze wpadł na drzwi z szybą i rozciął sobie głowę. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Chłopiec jest uzależniony od komputera i często traci kontakt z rzeczywistością. Jest zły, bo przez wypadek nie skończył kolejnego etapu gry, a w szpitalu nie ma dostępu do tego typu rozrywek. Matka 10-latka zdaje sobie sprawę, że chłopiec za dużo czasu spędza przed monitorem, ale ojciec nie widzi w tym problemu. Tymczasem pacjent zamyka się w toalecie z komórką, żeby móc grać dalej… Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Jacka Tomczaka. Nieprzytomnego chłopaka znalazł w parku przypadkowy przechodzień, który natychmiast wezwał pogotowie. Pacjent jest bardzo wyziębiony. Zajmie się nim dr Eryk Wajman. Nastolatek jest molestowany seksualnie przez macochę. Kobieta upiła go i próbowała zmusić do seksu, dlatego pasierb uciekł z domu i spędził noc na parkowej ławce. Dziadkowie chłopaka nie mają pojęcia, że synowa sypia z ich wnukiem. Jacek wstydzi się powiedzieć komukolwiek o trudnej sytuacji. Jest załamany i nie potrafi sobie poradzić. Boi się, że po powrocie do domu nadal będzie molestowany. Dlatego postanawia popełnić w szpitalu samobójstwo. Pielęgniarka oddziałowa, Elżbieta Sułowska, domyśla się wszystkiego i zamierza porozmawiać z dziadkami pacjenta. Ci są zszokowani i wściekli na macochę wnuka. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że krzywdzi chłopaka. Jest przekonana, że ten odwzajemnia jej uczucia.
 • Zaklinaczka duchów

  Melinda zagłębia się w skomplikowany świat licealnych miłości i plotek, by dowiedzieć się, dlaczego w szkole Neda dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk.
 • TRWA

  Magda M. 1

  Magda otrzymuje kolejny bukiet kwiatów. Okazuje się, że wysyła je Zakrzewski. Wkrótce wychodzi również na jaw, że to Bartek zasugerował Zakrzewskiemu, aby ten spróbował uwieść Magdę. Waligóra, który dowiaduje się o nieczystych zagraniach Bartka, spotyka się z Zakrzewskim i żąda, aby mężczyzna zerwał kontakty z Magdą. Tymczasem rozczarowana rozmową z mężem Czerska, zdecydowanie chce rozwodu. Piotr nie jest jednak przekonany czy to najlepsze wyjście. Postanawia przedyskutować sprawę z Magdą, z którą umawia się na obiad. Prawnicy zamierzają przekonać męża Czerskiej, aby zrobił coś dla uratowania swojego małżeństwa. Podczas trudnej rozmowy z Czerskim, Piotr daje się ponieść emocjom i w końcu zdradza, jaki był powód jego rozstania z żoną.
 • Dr House I

  House powiadamia swoich asystentów o żądaniu Voglera, żeby zwolnił jednego z nich. Pod taką presją cały zespół diagnozuje 10-letnią otyłą dziewczynkę, która dostała zawału serca. W przeciwieństwie do małej Jessiki, pacjentka House'a nie chce schudnąć. Tymczasem Vogler knuje intrygi. Chce skłócić młodych lekarzy z Housem, a takżę między sobą.
 • wieczór
 • Ukryta prawda

  Beata, jej mąż Roman oraz ich syn Kamil wprowadzają się do nowego mieszkania. Małżonkowie zdecydowali się zainstalować w całym mieszkaniu kamery i transmitować życie rodziny "na żywo" 24 godziny na dobę. Liczą na dużo widzów w Internecie i spory zarobek. Żeby kupić mieszkanie zaciągnęli kredyt w banku. W międzyczasie Roman stracił pracę, więc trzeba było znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu. Kamer nie ma jedynie w łazience. Rodzina szybko staje się swego rodzaju "celebrytami", jednak Beata nie chce "sprzedawać" całej prywatności. Roman wciąż upiera się, że dla lepszej oglądalności Beata powinna zgodzić się uprawiać z nim seks przed kamerami, Beata uważa to za sporą przesadę. Tymczasem Roman bardzo źle się czuje, męczą go bóle głowy. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń- to rak. Romana czeka długotrwałe leczenie. W obliczu rodzinnej tragedii Zofia oraz pozostali sąsiedzi solidaryzują się z Beatą i Romanem. Czy rodzina zdecyduje się przekroczyć kolejne granice intymności, żeby zyskać nowych widzów?
 • Nietykalni

  Chicago, lata dwudzieste XX wieku. Panują w Stanach Zjednoczonych prohibicja sprawia, że nielegalnie sprowadzany alkohol staję się podstawowym źródłem dochodów licznych organizacji przestępczych. W Chicago przemyt i dystrybucja trunków znajduje się praktycznie w ręku jednego człowieka - Ala Capone (Robert DeNiro). Do ujęcia żyjącego jak król i w zasadzie rządzącego miastem gangstera zostaje wyznaczony agent federalny Eliot Ness (Kevin Costner). Funkcjonariusz ma znaleźć dowody wiążące Capone'a z nielegalną dystrybucją alkoholu i doprowadzić do skazania przestępcy. Ness po pierwszych niepowodzeniach dochodzi do wniosku, że musi do pomocy dobrać ludzi nie tylko skutecznych, ale i wolnych od korupcji. Za radą doświadczonego policjanta Jima Malone'a (Sean Connery) pieczołowicie dobiera zespół, który pomoże mu osiągnąć cel. Film De Palmy otrzymał cztery nominacje do Oscara. Statuetką uhonorowany został Sean Connery.
 • Uprowadzona

  Riley próbuje zdemaskować aferę związaną z lekiem, który przyczynia się do śmierci weteranów wojennych. W rezultacie porwane zostaje dziecko, na pomoc któremu wyrusza Bryan.
 • Śmierć się śmieje

  Trzy kobiety. Trzy życia. Trzy lęki… Laura Breckenridge, Katheryn Winnick i Jessica Lucas wcielają się w trzy przyjaciółki z dzieciństwa, które zaczyna prześladować seryjny morderca.
 • Tajemnice Laury 2

  Zamordowany zostaje magnat branży perfumiarskiej, a detektywi zastanawiają się, komu tak naprawdę mogą ufać. Na jaw wychodzą różne sekrety, a Jake i Laura odkrywają, że o głównego podejrzanego spierają równie zaciekle, jak o przyszłość łączącej ich relacji. "The mystery of the downward spiral"
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: