Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Adam Małysz

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Punkt krytyczny

  Czwarty sezon serialu opowiadającego o problemach prywatnych i służbowych członków elitarnego zespołu taktycznego, do którego zadań należy uwalnianie zakładników, walka z niebezpiecznymi gangami, ochrona ważnych osobistości i zapewnianie bezpieczeństwa podczas alarmów. W Chinatown znika razem z córką właściciel sklepu – wszystko wskazuje na porwanie.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Dla Semira i Bena rozpoczyna się kolejny rutynowy dzień patrolu na autostradzie. Nagle na ich radiowóz spada grad kul. Wkrótce okazuje się, że nie oni byli celem ostrzału, a młoda hostessa pracująca dla pewnego VIPa, która ukrywała się w pobliskim lesie. To jednak nie jedyna ofiara. Giną również dwie inne osoby. Nasi bohaterowie muszą przejść jeden z najtrudniejszych testów w swoim życiu jako partnerzy – w dodatku w okolicznościach zupełnie dla nich nowych... "Schattenmann".
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Szpital

  40-letni Mirosław Ojrzyński dostał napadu duszności i kaszlu, kiedy grał ze swoim synem w squasha. Chłopak wezwał taksówkę i przywiózł ojca do szpitala. Pacjenta bada dr Michał. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na SOR 17-letniego Kamila Buczaka, który został dotkliwie pobity przez chłopaków z osiedla. Pacjent jest agresywny i trudno nad nim zapanować. Zajmuje się nim dr Eryk. Okazuje się, że chłopak ma złamany nos i kilka żeber.
 • Brzydula

  Po bójce z Bartkiem Marek zostaje zatrzymany przez policję. Ula jest załamana i chce uwolnić go z aresztu. Violetta umawia się na sekretną randkę z bramkarzem reprezentacji.
 • Brzydula

  W firmie ma się odbyć podpisanie listu intencyjnego w sprawie kontraktu z reprezentacją. W uroczystości uczestniczy Lew. Paulina wykorzystuje jego obecność, żeby odbyć z nim poważną rozmowę. Ula przeprasza Marka za zachowanie Bartka. Zapewnia go, że między nimi nic nie ma. Media zaczynają interesować się romansem Violetty z bramkarzem reprezentacji. Pshemko pogania współpracowników, żeby zdążyć z pokazem strojów reprezentacji. Iza pracuje ponad siły, traci przytomność.
 • Lekarze 4

  Nowy ordynator zaczyna wprowadzać porządki, które nie spotykają się z aprobatą większości zespołu. Część osób buntuje się przeciwko praktykom, które wg nich mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej. Alicja po egzaminie kończącym staż transplantologiczny chce skupić się na swojej specjalizacji, co pozwoliłoby jej pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad małym Kubą. W nocy przed egzaminem Kuba zaczyna chorować i Alicja czuwa przy dziecku. Zmęczona i wciąż niespokojna o zdrowie chłopca jedzie na ustny egzamin do Warszawy. Niestety nie zdaje. Przez to musi zostać na chirurgii, a to oznacza nocne dyżury i nieprzewidywalny grafik w pracy. Krzysztof, Leon i Elżbieta są przekonani, że przyczyną niepowodzenia Alicji to jej żałoba po Maksie. Elżbieta wymusza na Alicji podjęcie terapii. Alicja uważa, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Elżbieta stawia to jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  W małym miasteczku dokonano szokującego odkrycia - znaleziono ludzką nogę w skarpetce. Na kończynie znajduje się tatuaż, który wykonują sobie żołnierze marynarki wojennej. Gibbs, Tony i Kate wszczynają dochodzenie. Abby odkrywa nasiona drzewa w skarpetce ofiary. Prześwietlenie wykazuje, że w nodze znajduje się tytanowa proteza kostki. Numer seryjny protezy doprowadza agentów do lekarza, który ją wszczepił. Ofiarą okazuje się być Thomas Dorn, zmarły dwa lata temu zmarł na zawał serca. Agenci przesłuchują doktor Sylvię Chalmers, która podpisała akt zgonu, ale nie przeprowadziła sekcji zwłok. Pokazują lekarce zdjęcie Dorna i kobieta stwierdza, że to nie jest mężczyzna, który przed dwoma laty uskarżał się na bóle serca. Agenci kierują swoje podejrzenia na przyrodnią siostrę ofiary - Melissę Dorn. Podczas wizyty w jej domu Gibbs dostrzega, że w jej ogrodzie rośnie drzewo, którego nasiona znaleziono w skarpetce ofiary. Agenci ustalają, że Dorn miał wykupioną polisę na życie i po jego śmierci Melissa otrzymała 750 tysięcy dolarów. Gibbs dowiaduje się, że Dorn wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - kapralem Morganem spędzali dużo czasu z Melissą, która nie zachowywała się wobec żadnego z nich jak siostra. Agenci powracają do domu Melissy z nakazem rewizji. Tony odkrywa ślady użycia piły mechanicznej, którą pocięto ciało. Gibbs i Kate odnajdują w domu wspólniczkę Melissy - Sylvię Chalmers, która okazuje się być jej matką. Melissa ujawnia, że jej matka wywołała atak serca u Morgana, a następnie poświadczyła, że zmarłym był Dorn. Dzięki temu otrzymały pieniądze z polisy ubezpieczeniowej. Następnie zabiła i pocięła Dorna, aby prawda nie wyszła nigdy na jaw.
 • Dr House VI

  Zespół zajmuje się przypadkiem niedoszłego pana młodego, który ukrywa sekrety dotyczące swojego poprzedniego związku. Jego narzeczona poszukuje odpowiedzi na swoje liczne pytania, podczas gdy sfrustrowana ekipa sprawdza możliwe diagnozy. W międzyczasie House spotyka się po pracy z kolegami z Princeton Plainsboro, wykonując wspólnie z Foremanem i Chase’em słynny utwór Gladys Knight & The Pips podczas zabawy karaoke.
 • Syriana

  Intryga zawiązuje się na tle jednego z produkujących ropę państw Zatoki Perskiej, w którym charyzmatyczny i reformatorsko nastawiony książę Naser (ALEXANDER SIDDIG) stara się zmienić długoletnie relacje z amerykańskimi koncernami. Naser, oczywisty następca tronu, właśnie przyznał prawa do eksploatacji złóż gazu ziemnego, którymi przez wiele lat dysponował Connex, gigant energetyczny z Teksasu, spółce z Chin, która zaoferowała wyższą kwotę. To ogromny cios dla firmy Connex i dla interesów innych amerykańskich przedsiębiorstw działających w tym regionie. Killen, mniejsza od Connex spółka naftowa z Teksasu, należąca do Jimmy'ego Pope'a (CHRIS COOPER) właśnie uzyskała bardzo konkurencyjne prawa do odwiertów na cieszących się zainteresowaniem polach naftowych w Kazachstanie. Z tego powodu Killen staje się bardzo łakomym kąskiem dla koncernu Connex, który szuka nowych obszarów, aby utrzymać swoje zdolności produkcyjne. Gdy obie firmy się łączą, transakcja ta wzbudza zainteresowanie Departamentu Sprawiedliwości, a do przeprowadzenia kontroli zgodności z prawem przystępuje firma Sloan Whiting, nobliwa i wpływowa kancelaria prawnicza z Waszyngtonu. Bob Barnes (GEORGE CLOONEY) jest zasłużonym agentem CIA, kończącym swą długoletnią i godną szacunku karierę. Syna posłał już na studia (MAX MINGHELLA), a sam ma możliwość spędzenia kolejnych lat służby na komfortowej, biurowej posadce. Będąc oddanym pracownikiem, Bob zawsze głęboko wierzył, że jego praca przynosi korzyści władzom, a jego ojczyznę czyni bezpieczniejszą. Podczas ostatniej misji Boba, w której miał zabić dwóch handlarzy bronią w Teheranie, pocisk rakietowy Stinger wpada w ręce tajemniczego, niebieskookiego Egipcjanina. Po powrocie do Waszyngtonu Bob otrzymuje obietnicę awansu po zrealizowaniu ostatniej tajnej misji, którą jest zabicie księcia Nasera. Kiedy jednak jeden z miejscowych łączników denuncjuje go, a próba dokonania zabójstwa kończy się porażką, Bob zostaje kozłem ofiarnym CIA, zdradzony przez organizację, której poświęcił całe swoje życie. Próbując zrozumieć, co się stało, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że go okłamano, wykorzystano jako pionka w grze i że nigdy nie poznał prawdziwych motywów misji, które ślepo wykonywał przez tyle lat. Bennett Holiday (JEFFREY WRIGHT) jest ambitnym adwokatem z Waszyngtonu, pracującym w firmie Sloan Whiting, odpowiedzialnym za przeprowadzenie delikatnej fuzji firm Connex i Killen w otoczeniu burzliwych waszyngtońskich układów. Musi przekazać Departamentowi Sprawiedliwości materiały wystarczające do pozwania firmy Killen za jej niejasne interesy w Kazachstanie, nie stawiając jednocześnie fuzji pod znakiem zapytania. Połączenie obu firm leży zarówno w interesie koncernu, jak i w interesie państwa. Przyda się także do realizacji ambitnych zamierzeń Bennetta, podsycanych dodatkowo przez jego ojca (WILLIAM C. MITCHELL), z którym ciągle ma na pieńku. Analityk branży energetycznej, Bryan Woodman (MATT DAMON) jest wschodzącą gwiazdą w Energy Trading Company. Mieszka w Genewie ze swą żoną Julie (AMANDA PEET) i dwoma synkami. Podczas przyjęcia wydanego przez rodzinę księcia Nasera synek Bryana ginie w wyniku tragicznego wypadku. Naser próbuje zrekompensować stratę, składając Bryanowi ofertę biznesową, która umożliwi młodemu przywódcy realizację jego reformatorskich pomysłów - ofertę, którą Bryan przyjmuje, ku przerażeniu swojej pogrążonej w żałobie żony. Dean Whiting (CHRISTOPHER PLUMMER), szef Bennetta, prezes Sloan Whiting i jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Waszyngtonie, próbuje odkręcić umowę Nasera z Chińczykami. Wie, że młodszy i skłonny do ustępstw brat Nasera, książę Meszal (AKBAR KURTHA), będzie bardziej otwarty na amerykańskie interesy, więc naciska na starzejącego się emira, by ten na swego następcę wyznaczył młodszego syna, skutecznie krzyżując tym samym polityczne zamiary Nasera. Po drugiej stronie barykady są w kraju Nasera imigranci pracujący ciężko na polach naftowych, na których życie bezpośrednio i drastycznie wpływają polityka rodziny królewskiej i kaprysy branży. Pracujący w Connex Salim Ahmed Chan (SHAHID AHMED) i jego syn Wasim (MAZHAR MUNIR) właśnie zostali zwolnieni z pracy po przejęciu firmy przez Chińczyków. Podczas gdy daremnie próbują znaleźć pracę przed upływem ważności swoich wiz, ich przyszłość staje się coraz bardziej niepewna. Salim marzy o powrocie do Pakistanu, a jego syn ma nadzieję na lepsze życie. Jednak szybko traci złudzenia i wpada we wściekłość, gdy wraz z ojcem zostają potraktowani jako imigranci zarobkowi w Zatoce. Wasim i jego kolega Faruk (SONNEL DADRAL) znajdują pocieszenie w lokalnej medresie, teologicznej szkole muzułmańskiej, w której traktowani są godnie, w przeciwieństwie do bezbarwnego i obcego im otoczenia. W medresie Wasim i Faruk zostają przyjęci pod opiekę charyzmatycznego i niebezpiecznego, niebieskookiego Egipcjanina, posiadającego zaginiony pocisk Stinger. Szejkowie i robotnicy na polach naftowych, inspektorzy rządowi i międzynarodowi szpiedzy, bogaci i biedni, znani i okryci hańbą - każdy odgrywa swą niewielką rolę w rozległym i skomplikowanym układzie sterującym przemysłem, przy czym nikt nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistego - wybuchowego - wpływu, jaki ich drogi życiowe będą miały na dzieje świata. *** - Film ten przedstawia zwykłych ludzi w niezwykłych okolicznościach, pokazując w ten sposób, że odpowiedzialność osobista ma znaczenie, że nasze codzienne decyzje mają wpływ na to, w jakim świecie żyjemy - tłumaczy Stephen Gagman, reżyser i scenażysta. - Bob Barnes jest przede wszystkim pełnym poświęcenia pracownikiem, który stara się dobrze wykonywać powierzone mu zadania i sfinansować studia syna. Bryan Woodman ma żonę i dwoje dzieci, aż pewnego dnia przydarza mu się najgorsza dla ojca tragedia - śmierć syna. Relacje Bennetta Holidaya z ojcem są bardzo trudne, więc ten próbuje rozwiązać te zawiłe problemy w swej pracy, jednocześnie nie rozbijając rodziny. Wszyscy znajdujemy się w takiej sytuacji. Właśnie poprzez codzienne zmagania tych postaci możemy wejść w świat, który na pierwszy rzut oka wydaje się większości abstrakcyjny, lecz jest wyjątkowo aktualny, ponieważ wzajemne powiązania interesów związanych z ropą naftową, terroryzmu i możliwości stworzenia demokracji na Bliskim Wchodzie w ogromnym stopniu oddziałują na naszą gospodarkę oraz psychikę i będą w ten sam sposób oddziaływać w możliwej do przewidzenia przyszłości. - Chociaż "Syriana" to prawdziwe pojęcie używane przez ekspertów w Waszyngtonie do opisywania hipotetycznego przemodelowania Bliskiego Wschodu, nasz tytuł użyty jest bardziej abstrakcyjnie. Koncepcja "Syriany", zwodniczego marzenia o skutecznym przekształceniu państw narodowych na własny wizerunek, jest złudą. Syriana jako tytuł pasuje do filmu, który mógł powstać w każdej epoce i mówić o każdej kombinacji okoliczności związanych z niekontrolowanymi ludzkimi ambicjami, pychą i marzeniem o imperium.
 • Potwory naszych czasów

  Film poświęcony ludzkim wadom, lękom i słabościom. Gorzka komedia o tym, że ludzie, bez względu na lata, w których żyją, są chciwi, obojętni na krzywdę innych, cyniczni, egoistyczni i przywiązani do dóbr materialnych.
 • Podkomisarz Brenda Johnson

  Brenda dzielnie stawia czoła humorom swojej matki, Willie Ray(w tej roli ponownie Frances Sternhagen), której przyjazd tymczasowo rujnuje plany pani detektyw na wspólne zamieszkanie z Friztem. Brenda prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa jednego z członków ławy przysięgłych, sądzących przywódcę armeńskiej mafii. Ryzykując unieważnienie procesu ze względów proceduralnych, Brenda prowadzi własne dochodzenie, które może doprowadzić do aresztowania mordercy.
 • TRWA

  Bogaci Bankruci

  George Senior przekupuje lokalnego polityka partii konserwatywnej, Herberta Love’a. W ten sposób dąży do wznowienia rządowego planu budowy muru, który ma oddzielać USA od Meksyku. Po powrocie do „Obozu Ojca B.” George cieszy się z obecności rządowych geodetów. Jego nastój jednak szybko się pogarsza, gdy odkrywa, że w rzeczywistości granica znajduje się pięćdziesiąt stóp od ziemi, którą zakupił, w związku z czym nieruchomość jest praktycznie bezwartościowa. Okazuje się, że kilka miesięcy wcześniej Oscar spalił wszystkie znaki wyznaczające granicę muru. Tymczasem ostrzeżenie przekazane przez amerykańskiego ducha („silny stanie się słabym, a słaby stanie się silnym”) zaczyna się sprawdzać, gdy George Sr. i jego brat zaczynają zamieniać się osobowościami. Podczas gdy Oscar staje się coraz bardziej asertywny, George Sr. przemienia się w osobę coraz bardziej emocjonalną i niezdecydowaną. Co gorsza, George odkrywa, że Oscar udawał go, by spotykać się z Lucille. Gob przywozi do obozu kolonię pszczół, które natychmiast uciekają z ula i rozlatują się po okolicy. "Double crossers".
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Krzysztof Krauze. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: