Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Janusz Lewandowski

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Magda M. 3

  Magda przekazuje Agacie prezenty od Rafała i prosi przyjaciółkę, żeby mu je oddała. Karolina rozmawia z dyrektorką Domu Dziecka o zabraniu Julki na kilka dni. Bartek znowu prosi Magdę, żeby wstawiła się za nim do Agaty. Agata jednak nie chce słyszeć o Bartku. Wojtek dowiaduje się od znajomego na uczelni, że nie ma takich staży, o jakim mówił Piotr. Wojtek spotyka się z Dorotą. Wkrótce potem Dorota odwiedza Magdę w kancelarii. Mariola nie wytrzymuje milczenia Piotra i zaczyna oglądać nagranie, które Piotr zostawił jej dla Magdy. Agata w końcu spotyka się jednak z Bartkiem. Karolina przywozi Julkę do domu.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Niewinna intryga

  Podczas rozmowy z Cataliną Cristobal próbuje przekonać ją, że muszą przyspieszyć przygotowania do swojego ślubu, lecz Catalina nie zgadza się z nim i informuje, że lepiej będzie, jeśli o niej zapomni. Chce odwołać ślub, po tym jak nakryła go z kochanką. Cała sytuacja nie podoba się Raqueli. Mimo wszystko Cristobal oświadcza się, ale Marianie i proponuje jej, że zrezygnuje ze swojego stanowiska w firmie transportowej i z miejsca w rodzinie, aby tylko być z nią. Mariana znajduje telefon Tuerto, na którym zapisane jest nagranie, które wykonał mężczyzna tuż przed tym, jak został zamordowany. Ramon otrzymuje wiadomość o odnalezieniu samochodu Ojca Camilo…
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do poważnego wypadku. Ranni to: 21-letni Jakub Piekarz i 17-letnia Izabela Jadowicz, która jest z nim w ciąży. Zakochani uciekali właśnie przed rodzicami dziewczyny, którzy sprzeciwiają się ich związkowi i za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. Ciężko rannym Jakubem zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr. Przerażona nastolatka trafia pod opiekę dr Dominiki.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 3

  Magda oznajmia przyjaciołom, że wreszcie przejrzała na oczy i zmienia zdanie co do Piotra. Julka oswaja ze sobą dzieci Waligórów. Konrad stawia się Agacie w banku. Wojtek pociesza Mariolę, zmartwioną milczeniem Piotra. Dochodzi między nimi do pocałunku. Z Australii przylatuje Filip, studencka miłość Magdy. Spotkanie przywołuje wspomnienia. Z Fundacją Femina współpracę zaczyna nowy terapeuta, Andrzej. Mężczyzna sugeruje Karolinie, że przesadnie poświęca się dla rodziny. Piotr wreszcie odzywa się do Marioli. Filip zaprasza Magdę nad Zalew Zegrzyński. Piotr telefonuje do Doroty. Waligórowie dowiadują się, jakim sposobem Julka zrobiła z ich dzieci anioły. Mariola przychodzi do Magdy z płytą, którą nagrał dla niej Piotr.
 • Julia

  Janek próbuje porozmawiać z Julią. Wypytuje ją czy między nią a Maćkiem wszystko jest w porządku. Podczas rozmowy robi się intymnie. Niespodziewanie w gabinecie Janka pojawia się Tadeusz. W międzyczasie Darek próbuje zaimponować Julii. Dostaje jednak kosza. Wieczorem Julia spotyka się z Maćkiem i przyznaje, że ma dość udawania…
 • Julia

  Do Maćka przychodzi Janek. Widząc ślady wieczornej imprezy myśli, że brat nadal zdradza Julkę. Ten zapewnia jednak, że między nimi wszystko jest w porządku. Janek wręcza mu również bilety na koncert ulubionej przez nich kapeli – dla Maćka i dla Julki. Jeszcze przed imprezą między Julką a Jankiem dochodzi do spięcia. Tymczasem Monika ze swoją matką idą na spotkanie z gwiazdorem Piotrem. Kończy się ono bardzo niespodziewanie…
 • wieczór
 • Castle

  Rodzice zgłaszają zaginięcie dwuletniej dziewczynki. Beckett zostaje wezwana do pomocy w prowadzeniu tego śledztwa i ze zdumieniem odkrywa, że prowadzącym dochodzenie jest jej były chłopak, agent FBI. Oboje starają się trzymać emocje na wodzy i zająć się przede wszystkim poszukiwaniami dziecka, kiedy jednak w śledztwo włącza się Castle, między panami dość szybko zaczyna się rywalizacja o względy Beckett. "Little girl lost"
 • Dr House VII

  House i Wilson zakładają się o wynik meczu bokserskiego. Wilson daje House'owi dokładnie jeden dzień na zapłatę, jeżeli lekarz nie udowodni jej że ma rację. "Fix"
 • Oko za oko

  Karen McCann przestrzega wszelkich zasad społecznego współżycia. Jest przekonana, że każdy, kto tak jak ona żyje zgodnie z przyjętymi zasadami, powinien żyć długo i szczęśliwie. Nagle wszystko to traci sens. Karen jest bezsilnym, przerażonym świadkiem morderstwa. Ofiarą jest jej ukochana córka. Policja w krótkim czasie ustala sprawcę - to Robert Dobo (Kiefer Sutherland). Niestety, w trakcie dochodzenia policjanci popełnili poważne błędy i chociaż dowody świadczą niezbicie o winie Roberta, okazuje się, że uniknie on kary. Karen kolejny raz znajduje się w sytuacji, gdy traci wiarę w porządek tego świata. Wówczas postanawia, że sama wymierzy sprawiedliwość. Zdobywa broń, szkoli się u ludzi, którzy zawodowo zajmują się zabijaniem. Gdy czuje, że jest już gotowa do podjęcia walki, zaczyna prowokować Roberta do ataku. Mąż Karen, Marc (Ed Harris) próbuje ją powstrzymać, ale ona nie chce go słuchać. Wreszcie udaje się jej zwabić mordercę córki w pułapkę.
 • Wybrana

  Winter martwi się, że Skouras jest coraz bliżej zlokalizowania miejsca pobytu Bo, dlatego wysyła Channing z misją przeniknięcia do kampusu Orkiestry. Bo według zaleceń Winter miała pozostać w ukryciu. Nie stosując się do zaleceń postanawia pomóc pewnemu ojcu – głowie rodziny, który nie radzi sobie z życiem i obowiązkami. "Together"
 • Dzień zagłady

  Czternastoletni Leo Beiderman (Elijah Wood), gdy zapisał się w szkole do kółka astronomicznego, nawet nie przypuszczał, że wkrótce dokona wstrząsającego odkrycia. Na zdjęciu wykonanym przy pomocy szkolnego teleskopu uwiecznił kometę, której nadano jego imię. Niebawem okazało się, że tor lotu komety przecina się z orbitą Ziemi. Naukowcy nie mieli żadnych wątpliwości, to będzie najpotężniejsza kolizja w historii naszej planety, oceany wystąpią z brzegów, na wiele miesięcy lub nawet lat, niebo zasnuje gruba warstwa pyłów, żadna forma życia nie przetrwa katastrofy. Rząd Stanów Zjednoczonych postanawia działać. Zaczyna się gorączkowa budowa schronów, przygotowywane są plany ewakuacji, prezydent i jego doradcy wiedzą, że w ten sposób nie wiele da się zrobić. Przede wszystkim należy zapobiec katastrofie. Powstaje plan zniszczenia komety. Powołana zostaje specjalna grupa astronautów, którzy pod dowództwem Spurgeona Tannera polecą na statku Mesjasz w kierunku komety i będą starali się ją rozbić. Nikt dotychczas, nawet w warunkach symulacyjnych, nie prowadził tego typu operacji. Gdy kosmonauci lecą na spotkanie komety, ci którzy pozostali na ziemi starają się przygotować na zbliżający się koniec. Wielu ulega panice, lecz są też i tacy, którzy próbują naprawić dawne błędy, pogodzić się z najbliższymi, zrobić wszystko, co w ich mocy, by godnie i z czystym sumieniem odejść w zapomnienie. Jak zwykle w sytuacjach narastającego stresu i zagrożenia dochodzi do drastycznych konfliktów, nawet na pokładzie Mesjasza są napięcia i nieporozumienia. W końcu Tannerowi udaje się przekonać swych ludzi, że jedynie wspólne działanie ma teraz jakikolwiek sens. Załodze Mesjasza udaje się rozbić kometę, a zatem osłabić siłę uderzenia z jakim spadnie na ziemię. Nie udaje im się jednak całkowicie zapobiec tragedii, istnieją bowiem zjawiska, których człowiek jeszcze nie może kontrolować, albowiem wszechświat rządzi się swymi prawami.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • TRWA

  Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anna Komorowska. Anna Komorowska - rodowita warszawianka, absolwentka słynnego liceum im. Rejtana, a w młodości instruktorka harcerska. To właśnie harcerstwo przyniosło jej miłość na całe życie. Na jednym z rajdów poznała swojego przyszłego męża – Bronisława Komorowskiego. Mają piątkę dzieci, mieszkają w Warszawie. Ze spokojem patrzy w przyszłość i mocno wierzy w siłę rodziny.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Cherie Blair. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
dalej
Zobacz program innych kanałów: