Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Męski Typ 2: Przemysław Saleta

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Mango - Telezakupy

 • Dwóch i pół

  Przygnębiony Walden dostaje od Bridget dokumenty rozwodowe. Następnego dnia Walden i Alan wpadają na nią i jej nowego, atrakcyjnego partnera w kinie. Walden robi się jeszcze bardziej załamany. Mężczyźni lądują w barze, gdzie dostrzegają parę lesbijek, z których jedna wygląda jak kopia Bridget. Zapraszają je do domu, gdzie bezskutecznie starają się nakłonić je do zmiany upodobań. ...
 • Bananowy doktor III

  Eddie ma dla synów niespodziankę: dziadek Hanka i Evana żyje, mieszka w Palm Beach i ma się dobrze. Okazuje się być również opiekunem Eddiego podczas jego aresztu domowego. Jednak obaj panowie mają do siebie wiele pretensji. Ciągłe napięcie nie wróży dobrze zbliżającej się rozprawie Eddiego, zwłaszcza, że Ted ma występować w roli głównego świadka swojego syna. Tymczasem w Hamptons Divya ma ręce pełne roboty, dzieląc czas między wizyty na oddziale dla noworodków i doglądanie syna Borisa i Marisy, a wizyty na ostrym dyżurze, gdzie trafiła ranna Jill po wypadku w limuzynie Borisa. Mężczyzna ma podejrzenia, że wypadek nie był przypadkowy. Teraz jako ojciec jest jeszcze bardziej zdeterminowany, aby chronić swoje interesy, zatrudnienia więc kolejnych ochroniarzy – byłych agentów Mossadu, którzy zajmą się tą sprawą.
 • Bananowy doktor III

  Chociaż dziewczyna Tuckera, Libby, była na obozie medycznym w Brown (dzięki Hankowi), nie jest w stanie stwierdzić, co dzieje się z jej matą Elyse. Hank zaczyna się martwić, kiedy odkrywa, że krew Elyse'y nie krzepnie po tym, jak rani się w rękę. Zauważa także siniaki na jej nogach, co wzbudza jego jeszcze większe zaniepokojenie.Evan, trzymając w ręce pierścionek swojej matki, prosi Paige o rękę, a ta się... zgadza! Chwilę potem jednak mu odmawia, ponieważ Evan nie poprosił jeszcze jej ojca o błogosławieństwo. Tym samym Evan rozpoczyna starania o zdobycie przychylności Generała, co wymaga użycia przebiegłych wojskowych taktyk. Jill udaje się na wizytę do terapeuty w związku z prześladującymi ją koszmarami o wypadku w limuzynie Borisa. Terapeuta jednak dociera do sedna zupełnie innej sprawy: skomplikowanych relacji między Jill a Hankiem. Kiedy Divya wyprowadza się wreszcie z domku gościnnego i wynajmuje dla siebie małe mieszkanie, ostatnią osobą, którą spodziewa się zobaczyć przed swoimi drzwiami, jest Raj. Niestety Raj przybył, aby poprosić Divyę o zwrócenie kosztów odwołanego wesela. W jaki sposób Divya ma spłacić dług bez sięgania po udziały w firmie?
 • Agenci NCIS VIII

  Świeżo upieczony rekrut marynarki wojennej umiera po tym, jak został zepchnięty ze schodów na uczelni w Fairfax, w stanie Virginia. Gibbs wraz z zespołem rozpoczynają śledztwo. Dr. Magnus, poprzednik koronera Ducky'ego, składa zespołowi wizytę. Gibbs wraz ze swymi współpracownikami dokładają wszelkich starań aby rozwiązać tę sprawę.
 • Agenci NCIS VIII

  Dwójka nastolatków znajduje zmasakrowane ciało sierżanta rezerwy marynarki wojennej w jego własnym ogródku. Gibbs wraz z zespołem rozpoczynają dochodzenie. Wspólnie udaje im się dotrzeć do tragicznych wydarzeń z przeszłości. Gibbs bada obrażenia na ciele denata, dzięki czemu agenci są coraz bliżej zatrzymania mordercy.
 • Rodzina Addamsów II

  Miłość wisi w powietrzu. Kiedy atmosfera miłości otoczy rodzinę Addamsów, życie biegnie zadziwiająco niezwykłymi drogami. Morticia i Gomez: są porywczy, oddani, szaleni i wstrząśnięci narodzinami nowego potomka Puberta. Miłość zainfekowała także wujka Festera, najbardziej niewinnego człowieka, jaki kiedykolwiek istniał. Zapałał on namiętnością do nowej niani Debbie Jelinsky, która miała wiele planów związanych z przyszłością Festera, lecz żaden z nich nie zakładał jego długowieczności. Nawet młoda Wednesday poddając się uniesieniu ogarniającemu całą rodzinę Addamsów, odnajduje pokrewną sobie duszę w najmniej spodziewanym miejscu - na letnim obozie. Świat rodziny Addamsów jest jedyny - trzeba go poznać!
 • Chisum

  John Chisum, dzięki wytrwałej pracy jest teraz bogatym farmerem. Wielokrotnie bronił swojej ziemi, nękany przez koniokradów, złodziei bydła i Indian. Walka jednak się jeszcze nie skończyła. Któregoś dnia Chisum jedzie do miasteczka, by spotkać się z siostrzenicą, Sallie (Pamela McMyler). W miasteczku poznaje Lawrenca Murphy'ego, o którym słyszał, że chce przejąć na własność jak najwięcej okolicznych ziem. Dowiaduje się, że Murph'y ma zamiar zagarnąć także jego ziemię. Na rancho Chisuma napadają wynajęci przez Murphy'ego bandyci i kradną konie. Ginie kilku chłopców Chisuma. Mimo że ludzie w okolicy boją się Murphy'ego, to znajdują się tacy, którzy stają po stronie Chisuma. Z pomocą idą mu Billy "Dzieciak", Alexander McSween (Andrew Prine), były prawnik Myrphy'ego i Pat Garrett (Glenn Corbett). Chisum i jego sąsiad Tunstall (Patric Knowles) chcą uniknąć rozlewu krwi. Krzyżują plany Murphy'ego, otwierając w miasteczku sklep. Po towary wysyłają Billy'ego "Dzieciaka", który podróżuje specjalnie wynajętym wagonem. Billy zaatakowany przez bandę Murphy'ego jest ranny, ale od śmierci ratuje go Patt Garrett. Tunstall jedzie do gubernatora Axtella (Alan Baxter), by u niego szukać pomocy. W czasie wyprawy zostaje zabity. Billy żąda, aby szeryf Brady ukarał zabójców, a gdy stróż prawa odmawia, zabija go. Gubernator wynajmuje zawodowego łowcę głów, który ma schwytać Billy'ego. "Dzieciak" organizuje własną bandę i wspólnie z Chisumem i Garrettem rozprawiają się z Murphy'm i jego rewolwerowcami. John Wayne - aktor, reżyser i producent. Urodził się w 1907, zmarł w 1979. Jego prawdziwe nazwisko to Marion Michael Morrison, znany był również pod przezwiskiem Duke, które przybrał na pamiątkę swego ukochanego psa. John Wayne zagrał w blisko 250 filmach. Dla kina odkrył go reżyser John Ford, u którego Wayne wystąpił m.in. w "Dyliżansie" (1939) i w "Rio Grande" (1950). Ukoronowaniem kariery Wayne'a był Oscar za rolę Roostera Cogburna w filmie "True Grit" (1969). Syn farmaceuty, w dzieciństwie z powodu choroby ojca wielokrotnie przeprowadzał się z rodziną. Studia ukończył dzięki zdobyciu stypendium sportowego. Znany był ze swego ogromnego patriotyzmu i niezmiennych poglądów. Z zamiłowania rybak i odkrywca świata. Kochał życie, po nocach grywał w pokera, nie stronił od alkoholu, cieszył się również sławą uwodziciela. Był trzykrotnie żonaty. Grywane przez niego postaci nie różniły się od rzeczywistego wizerunku Wayne'a. Był wzorem prawego człowieka, stanowczo broniącego swych przekonań i ideałów, wzorem dla wielu pokoleń nie tylko Amerykanów.
 • TRWA

  Czy to ty, czy to ja

  Amanda (Mary-Kate Olsen) wychowuje się w domu dziecka w Nowym Jorku. Alyssa (Ashley Olsen) jest półsierotą; jej mama zmarła, a tata, Roger (Steve Guttenberg), jest zapracowanym milionerem. Diana Barrows (Kirstie Alley) nie ma rodziny, ale ma pracę, którą wykonuje z pasją. Opiekuje się dziećmi z sierocińca. Jej ulubienicą jest Amanda, którą Diana bardzo chciałaby zaadoptować, ale nie może, ponieważ jest samotna. Ojciec Alyssy niebawem założy nową rodzinę. W jego życiu pojawiła się bardzo atrakcyjna i bardzo pazerna na pieniądze Clarice (Jane Sibbett), która do tego nie znosi dzieci. Narzeczona Rogera nalega, aby ich ślub odbył się jak najszybciej. Alyssa jest tym bardzo zaniepokojona i stara się zniechęcić ojca do ślubu z Clarice. Niestety sama niewiele może zdziałać. Cudowne rozwiązanie pojawia się przypadkiem. Amanda i dzieci z sierocińca spędzają wakacje nieopodal posesji należącej do ojca Alyssy. Dziewczynki się poznają i natychmiast postanawiają wykorzystać wzajemne podobieństwo. Chcą się zamienić miejscami i w ten sposób zniechęcić Rogera do ślubu z Clarice oraz nakłonić go do poślubienia Diany, która według nich doskonale się nadaje na macochę. Alyssa i Amanda są gotowe na pokonywanie wszelkich przeciwności, by tylko zrealizować plan.
 • wieczór
 • Zabójcza broń IV

  Riggs i Murtaugh udowodnili, że potrafią uwieńczyć powierzone im śledztwo sukcesem, jednakże za każdym razem zaprowadzając porządek na ulicach Los Angeles, doprowadzali to miasto do ruiny. Zniszczenia towarzyszące ich działalności były tak ogromne, że dla zapewnienia sobie spokoju, władze policji w Los Angeles powierzyły im papierkową robotę. Nadarzyła się jednak okazja, by poprowadzić prawdziwe śledztwo. Odnotowano kilka morderstw, których dokonano na ludziach powiązanych z azjatycką organizacją przestępczą. Gdy Riggs i Murtaugh oznajmili swą gotowość do poprowadzenia tej sprawy, przydzielono im nowego pomocnika, początkującego detektywa Lee Buttersa (Chris Rock). Miał pomagać im w pracy i udaremniać ich próby zdemolowania okolicy. Z własnej inicjatywy dołączył do tej trójki prywatny detektyw, okropny gaduła, Leo Getz (Joe Pesci). Cała czwórka rozpoczęła pracę nad rozwikłaniem zagadki tajemniczych morderstw. Wkrótce detektywi trafili na człowieka, który najprawdopodobniej uwikłany był w każdą z popełnionych ostatnio zbrodni. Był nim Wah Sing Ku, bezwględny i okrutny członek azjatyckiej mafii, żyjący z fałszowania pieniędzy i przemytu. Gdy Riggs i jego partner prowadzą niebezpieczne dochodzenie, bezustannie zaglądając śmierci w oczy i ściągając na siebie zemstę azjatyckich bossów, narzeczona Riggsa - Lorna Cole (Rene Russo) marzy o ślubie. Ona i Riggs spodziewają się dziecka.
 • Tajemnice Laury

  Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie podpalenia i morderstwa pewnego nastolatka. W toku śledztwa zaczyna iskrzyć między Jake’em i Angelą (gościnnie w tej roli ANASTASIA GRIFFITH - Damages, Copper, Once Upon a Time), starą miłością z czasów służby w straży pożarnej; w międzyczasie Laura bez powodzenia stara się ograniczyć obowiązki służbowe i skupić na zbliżającym się Zimowym Karnawale bliźniaków. "The Mystery of the Fateful Fire"
 • Egzekutor

  Inspektor Harry Callahan i jego partner DiGeorgio (John Mitchum) w brawurowy sposób udaremniają zbrojny napad na sklep monopolowy. Wprawdzie udaje im się zatrzymać trzech napastników, ale w czasie akcji zniszczony zostaje policyjny radiowóz i sklep. Następnego dnia, za karę, Callahan zostaje odsunięty od pracy w wydziale zabójstw, znów dostaje pracę za biurkiem. W kilka dni później banda uzbrojonych przestępców dokonuje w nocy napadu na skład broni. Ich łupem padają ręczne wyrzutnie rakiet. Włamanie zostaje zauważone przez patrolujących okolicę policjantów; jednym z nich jest były partner Callahana. Policjanci postanawiają udaremnić kradzież, dochodzi do strzelaniny, w której DiGeorgio zostaje śmiertelnie ranny. Trafia do szpitala. Przy umierającym natychmiast zjawia się Callahan. Przed śmiercią DiGeorgio odzyskuje przytomność i przekazuje Callahanowi nazwisko jednego z napastników; to Bobby Maxwell. W tym samym czasie lewacka organizacja terrorystyczna przekazuje władzom miasta taśmę z żądaniem wypłacenia miliona dolarów okupu. Jeżeli żądanie to nie zostanie spełnione, ważniejsze obiekty użyteczności publicznej zostaną wysadzone w powietrze. Callahan zostaje przywrócony do czynnej służby. Dostaje nowego partnera. Nie jest tym zachwycony, gdyż ma pracować z kobietą, Kate Moore (Tyne Daly). Śledztwo rozpoczyna od wizyty u Wielkiego Eda, przywódcy lewackiej organizacji zrzeszającej czarnych. On potwierdza informację przekazaną przez DiGeorgio. W chwilę po wizycie Callahana Wielki Ed zostaje aresztowany. Policja zamyka śledztwo w sprawie szantażu i groźby zamachu. Burmistrz urządza wielką fetę. Callahan oświadcza publicznie, że burmistrz oszukuje mieszkańców, a przy Wielkim Edzie policja nie znalazła broni zrabowanej z arsenału. Wówczas zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych. Niebawem burmistrz zostaje uprowadzony. Tym razem to za jego głowę porywacz żąda od miasta okupu. Śledztwo powierzone zostaje Kate. Callahan, mimo zakazu, pomaga jej. Okazuje się, że Bobby Maxwell ukrywa się w opustoszałym więzieniu Alcatraz i tu przetrzymuje burmistrza. Kate i Callahan staczają z Bobbym śmiertelny pojedynek. Udaje im się uwolnić burmistrza, niestety Kate ginie.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anja Rubik. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie prof.Andrzej Bochenek. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Sokołowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: