Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ 2: Zbigniew Boniek

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Kobra: Oddział specjalny

  Semir i Ben kasują nie tylko swój własny radiowóz, ale i ich szefowej. W rezultacie nasi bohaterowie trafiają na zesłanie do policji rzecznej. Razem z dowódcą łodzi patrolowej, Conny, Ben i Semir ruszają w szaleńczy pościg za szantażystami, którzy grożą podłożeniem bomby w dużej firmie spedycyjnej w Düsseldorfie. Ben zakochuje się bez pamięci w swojej nowej szefowej – nie mając bladego pojęcia, że były mąż Conny współpracuje z szantażystami. Conny musi wybierać między Benem a swoim eks. Jednak to nie jedyny problem naszych bohaterów… "Rhein In Flammen"
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • TRWA

  Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Agenci NCIS

  Gibbs i jego zespół prowadzą dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci dowódcy marynarki wojennej, który po udanej operacji serca ginie w płomieniach. Agenci NCIS odkrywają, że zmarły dowódca miał wielu wrogów. Namierzają i zatrzymują młodego marynarza, który był przez niego gnębiony. Po przesłuchaniu dochodzi do bójki z Kate, która kończy się śmiercią marynarza. Kate zbyt późno uświadamia sobie, że zatrzymano niewłaściwego mężczyznę. Ostatecznie, Tony i Ducky łączą swoją wiedzę i identyfikują osobę odpowiedzialną za śmierć dowódcy.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Szpital

  Karetka przywozi na oddział Maćka Ekierta, który wpadł do studni. Chłopiec doznał urazu głowy i ręki. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Tymczasem na oddział trafia w ciężkim stanie 50-letnia Jadwiga Ziejko, która została wydobyta z ruin zawalonego budynku. Kobieta mieszkała tam razem ze swoim partnerem, którego poszukiwania wciąż trwają. Pacjentką zajmuje się dr Piotr, który podejrzewa krwawienie wewnętrzne.
 • Brzydula

  Ala jedzie odwiedzić Ulę na Mazurach. Marek prosi ją o przekazanie Uli informacji o tym, że odwołał ślub z Pauliną. Violetta przeprowadza dochodzenie, w wyniku którego ustala tożsamość swego tajemniczego wielbiciela. Paulina daje Aleksowi wolną rękę w prowadzeniu negocjacji z włoskimi inwestorami. Nie wie o tym, że jej brat dąży do przekazania im Febo&Dobrzański.
 • Brzydula

  Piotr zaprasza Ulę na piknik, który okazuje się być randką. Violetta konfrontuje się ze swym domniemanym wielbicielem. Niestety czeka ją niemiła niespodzianka. Aleks i Paulina domagają się, żeby Marek zostawił jej dom.
 • Pan i pani Bloom

  Kiedy z opancerzonej furgonetki znikają matryce do produkcji banknotów, Steven i Samantha muszą je odzyskać, nim odpowiedzialni za to terroryści zaczną fałszować amerykańską walutę. Po przybyciu do Chorwacji sytuacja się komplikuje, gdy Bloomowie dowiadują się, że muszą współpracować z dawno niewidzianym bratem Stevena, Garym. Tymczasem Leo pomaga Lizzy podjąć istotną decyzję dotyczącą przyszłości.
 • wieczór
 • Agenci NCIS

  Tony udaje się na tajną akcję i wciela się w rolę zbiegłego więźnia, przykutego łańcuchem do pewnego skazanego złodzieja. Jego towarzysz posiada klucz do odzyskania starożytnych zabytków wartych miliony dolarów, które zostały skradzione w Iraku. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Nadajnik GPS, zainstalowany na ciele Tony'ego przestaje działać. Gibbs i jego ludzie muszą go szybko odnaleźć, gdyż Tony nie wie, że towarzyszący mu złodziej może być również groźnym zabójcą.
 • Dowody zbrodni

  Eksperci wiążą jedną ze spraw prowadzonych przez Rush z seryjnym mordercą, który od 27 lat pozostaje nieuchwytny. W śledztwie zespołowi Lilly pomaga agentka FBI, która od 30 lat próbuje ująć przestępcę. Okazuje się, że to przez romans agentki i Stillmana rozpadło się małżeństwo mężczyzny.
 • Penelopa

  Wiele lat temu pokojówka państwa Wilhernów zaszła w ciążę z dziedzicem rodu. Młodym ludziom nie pozwolono jednak wziąć ze sobą ślubu - zamożni rodzicie młodzieńca chcieli, aby ich syn wziął za żoną kogoś o "odpowiednim" statusie społecznym. Zrozpaczona dziewczyna popełniła samobójstwo. Jej matka - wiedźma - rzuciła na Wilhernów klątwę - następna kobieta, która urodzi się w rodzinie będzie mieć oblicze świni. Potężne przekleństwo będzie mogła przełamać jedynie prawdziwa miłość. Minęło jednak sporo czasu, a na świat przychodzili jedynie męscy potomkowie rodu. Penelope (Christina Ricci) jest pierwszą od wielu pokoleń dziewczynką w rodzinie - i rzeczywiście, zamiast nosa, ma świński ryjek. Wilhernowie kryją ją w swojej posiadłości, nie pozwalając na to, by świat się o niej dowiedział. Kiedy dziewczyna dojrzewa, postanawiają wydać ją za jakiegoś bogatego kawalera i zdjąć klątwę. Ale na widok Penelope wszyscy potencjalni mężowie uciekają z krzykiem. O całej historii dowiadują się dziennikarz brukowca Lemon (Peter Dinklage) i arystokrata Edward Vanderman III (Simon Woods), którego rodzina jest skłócona z Wilhernami. Wspólnie wynajmują Maxa (James McAvoy) - hazardzistę i lekkoducha - by udał się do posiadłości, w której mieszka Penelope, podając się za jednego z kandydatów do poślubienia dziewczyny, i zrobił jej zdjęcie, które potem Lemon mógłby opublikować w swojej gazecie.
 • MROCZNE ZAGADKI LOS ANGELES

  Gdy seria rabunków w sklepach spożywczych kończy się śmiercią, policjanci mają niewiele czasu na przygotowanie się do sprawy. Tajna agentka policji Amy Sykes (Kearran Giovanni) zostaje przeniesiona do Wydziału Przestępstw po tym jak udowodniła, że jest ważnym wsparciem dla sprawy. Tymczasem Raydor wykonuje poważny krok, by chronić nastolatka Rusty'ego Becka (Graham Patrick Martin) po tym, jak ucieka on od swojej rodziny zastępczej. "Reloaded".
 • Dziecko Rosemary

  Rosemary Woodhouse (Mia Farrow) wraz z mężem Guyem (John Cassavetes) wprowadzają się do starej kamienicy w Nowym Jorku. Tu poznają starsze małżeństwo: Minnie (Ruth Gordon) i Romana Castavetów (Sidney Blackmer). Opiekuńczy sąsiedzi nie budzą zaufania kobiety, jednak szybko zdobywają sympatię Guya. Pewnego dnia, tuż po kolacji przygotowanej przez Minnie, Rosemary doświadcza przerażających wizji. W koszmarnych majakach zostaje zgwałcona przez demonicznego mężczyznę. Niedługo po tym wydarzeniu okazuje się, że Rosemary jest brzemienna. Ciąża przybiera niepokojący obrót, kiedy kobieta zaczyna odczuwać poważne bóle i częste napady lęku. Opiekujący się nią doktor Sapirstein (Ralph Bellamy) ignoruje jednak niepokojące objawy. Rosemary powoli zaczyna przeczuwać, że dzieje się coś naprawdę złego. Ekranizacja powieści Iry Levina w reżyserii Romana Polańskiego uznawana jest za jeden z najlepszych filmów grozy wszechczasów. Ruth Gordon nagrodzono Oscarem za najlepszą rolę drugoplanową, Polański zdobył nominację do Nagród Akademii za najlepszy scenariusz adaptowany, a kołysanka skomponowana przez Krzysztofę Komedę stała się wielkim przebojem.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Mariola Gołota. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Maja Włoszczowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: