Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Rafał Sonik

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Magda M. 3

  Magda o mało nie wpada pod pędzący motocykl przed domem. Bartka coraz bardziej denerwuje czułość między Kasią i Łukaszem. Agata dowiaduje się od Rafała, że Konrad oskarżył ją o molestowanie. Magda spędza coraz więcej czasu z Filipem. Do Kasi przychodzi Maciek, ojciec jej dziecka. Mariola robi Magdzie awanturę o to, że spotyka się z Filipem. Do Warszawy na własny ślub przyjeżdżają rodzice Magdy. Karolina namawia Waligórę na adopcję Julki. Do Sebastiana wprowadza się Marcin. Piotr waha się, czy zadzwonić do Magdy. Maciek spotyka się z Łukaszem. Piotr dowiaduje się o Marioli, że Magda spotyka się z Łukaszem. Kasia spotyka się z Maćkiem. Na przyjęciu po ślubie rodziców Magdy, Filip się jej oświadcza.
 • TRWA

  Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Niewinna intryga

  Blanca ma dość trudną i stresująca rozmowę z Eduardo i prosi go o zakończenie ich znajomości, ponieważ jej zdaniem powinien być on z Marianą i Sofią. Raquel spotyka się z Marianą i Fernandą, obiecuje pomoc w wygraniu sprawy o przyznanie opieki nad Sofią oraz mówi, że Eduardo nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko wrócić do Mariany. Raquel i Eduardo dowiadują się, że kobieta, która była z Ojcem Camilo to nie Blanca Guerrero, okazuje się, że była to działająca pod przykrywką agentka specjalna policji.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Szpital

  Karetka pogotowia przywozi do szpitala Bartka Koszyckiego, który zemdlał w czasie porannego biegania. Przyjmuje go dr Michał. Pacjent ukrywa przed lekarzem wstydliwy problem – powiększone piersi. Nosi więc bandaże, żeby nikt tego nie zauważył. Poza tym chłopak ma również problem z jądrem, które również znacznie się powiększyło. Z tego powodu Bartek niedawno zerwał z dziewczyną -Anką Toczyk, w której bardzo się zakochał. Tymczasem dr Anna Nowicka zajmuje się 13-letnim Maćkiem Orłowskim. Chłopak był na wycieczce szkolnej i podczas przygotowań do ogniska rozciął sobie głowę siekierką.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 3

  Teresa zastanawia się, czy powinna jechać teraz z Jerzym w podróż poślubną. Waligóra wciąż ma wątpliwości co do adopcji Julki. Magda wyjaśnia Filipowi, dlaczego nie przyjęła jego oświadczyn. Wojtek wciąż jest pod wrażeniem pocałunku z Mariolą. Waligóra zaczyna być zazdrosny o Andrzeja, terapeutę z Fundacji. Magda i Agata pomagają Marioli wybrać meble. Agata zastanawia się nad swoim związkiem z Wojtkiem i podejmuje decyzję. Magda chowa pamiątki po Piotrze w garderobie. Wojtek nakrywa Mariolę w chwili, kiedy zaleca się do niej jej kolega. Karolina idzie na spacer z Andrzejem, ale przerywa im telefon przerażonej Helenki. Piotr mówi Marioli, że jego stan się ustabilizował. Magda dostaje tajemnicze zaproszenie do Łazienek Królewskich. Piotr wreszcie decyduje się z nią skontaktować.
 • Julia

  Anita utwierdza Julię w jej podejrzeniach co do uczuć Maćka. W tym czasie, w restauracji Kasi trwa oczekiwanie na krytyka kulinarnego, który rzekomo ma się tam zjawić incognito. Niestety, wszystko idzie nie tak jak trzeba. Tymczasem w klinice Janek, wbrew woli ojca przyjmuje do pracy nowego chirurga, swojego dobrego znajomego – Igora Nowaczyńskiego.
 • Julia

  Do warsztatu samochodowego przyjeżdża policja, która wypytuje Darka i Pawła o podejrzanego klienta. Chłopcy udają, że nie wiedzą o kogo chodzi. W tym samym czasie Julia organizuje Janickim niespodziankę z okazji ich rocznicy poznania się. W przygotowania angażuje Janka oraz Maćka. Wieczorem wszyscy gromadzą się w willi Janickich. Hanna z Tadeuszem są wzruszeni. Jeszcze tego samego wieczoru Julia przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę Maćka.
 • wieczór
 • Castle

  Na początku nowego sezonu Castle (Nathan Fillion) desperacko stara się naprawić swoje relacje z detektyw Beckett (Stana Katic). Jednocześnie przeżywa męki twórcze związane z rychłą publikacją swojego najnowszego bestsellera pt. Heat Wave. Jednak splot wydarzeń zbliża tę wybuchową parę znów do siebie – wspólnie prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono wplątane w konary drzewa. "Deep in death"
 • Dr House VII

  Znana performerka Afsoun Hamidi zostaje przyjęta do szpitala, ale kiedy zespół dowiaduje się, że jej objawy mogą być wynikiem samookaleczenia dokonanego w ramach jej ostatniego spektaklu, lekarze zaczynają się zastanawiać, czy leczenie jest konieczne i czy przypadkiem nie biorą oni nieświadomie udziału w tworzeniu jej sztuki. W międzyczasie sytuacja skłania House'a do zrobienia czegoś, co może na zawsze zmienić jego relacje z Cuddy i Wilson. "Moving on"
 • Wskrzeszenie mistrza

  Młody obiecujący dziennikarz sportowy Erik Kernan Jr (Josh Hartnett) ratuje życie bezdomnemu zwanemu Mistrzem(Samuel L. Jackson). Przyglądając się twarzy ocalonego odkrywa, że jest ona niezwykle podobna do legendarnego boksera Boba Satterfielda, który od lat jest uznawany za zmarłego. Kiedy bezdomny potwierdza, że on i słynny pięściarz to jedna i ta sama osoba, Erik dostrzega w niezwykłym spotkaniu olbrzymią szansę na artykuł, dzięki któremu jego kariera nabierze szybszego tempa. Wkrótce jednak okazuje się, że rozmowy z Mistrzem, mające w przyszłości stać się obszernym wywiadem, coraz częściej zbaczają z tematu i koncentrują się na samym dziennikarzu i jego niepoukładanym życiu. Film oparty jest na prawdziwej historii i prawdziwym artykule opublikowanym w Los Angeles Times autorstwa J.R. Mohringera.
 • Zniesławienie

  Czym jest antysemityzm dzisiaj, dwa pokolenia po Holokauście? To pytanie stawia Yoav Shamir, reżyser dokumentu „Zniesławienie” („Defamation”). Bada współczesne pojęcie antysemityzmu, a w szczególności sposób jego postrzegania wśród izraelskich i amerykańskich polityków. Czy określenie „antysemicki” stało się celową etykietą dla każdego, kto krytykuje Izrael? Autor na początku filmu oznajmia, że dorastając w Izraelu nigdy nie doświadczył antysemityzmu i chce się dowiedzieć czy doniesienia o jego aktach na całym świecie w izraelskich mediach mają odbicie w rzeczywistości. Rusza w podróż z kamerą do USA i Europy, w tym do Polski, Oświęcimia z grupą izraelskich uczniów utrzymywaną w ciągłym strachu i izolacji od miejscowej ludności. Spotyka się m.in. z amerykańskimi politykami czy działaczami Anti-Defamation League i sprawdza odnotowane przypadki agresji na tle rasistowskim. Film jest kluczem do oceny rzeczywistości geopolitycznej oraz mentalności współczesnych Żydów. Obraz został wyróżniony dwudziestoma nagrodami.
 • Zderzenie ze śmiercią

  Studentka Mary Murdock wracając wstawiona z imprezy ma wypadek – wydaje jej się, że potrąciła kota. Kiedy dociera do domu ze zgrozą odkrywa ciało umierającego mężczyzny nadziane na zderzak jej jeepa. Przed przerażoną i panikującą Mary staną poważne decyzje, które zaważą o jej losie.
 • Podkomisarz Brenda Johnson

  Prowadząc trudne dochodzenie w sprawie morderstwa libańskiego nastolatka, Brenda odkrywa kryjącą się pod morderstwem polityczną intrygę, która stawia pod znakiem zapytania lojalność jej podwładnych i przełożonych. Dodatkowo okazuje się, że jest obserwowana. Korzystając z pomocy znajomego informatyka i bazy danych, zawierającej tysiące nazwisk, Brendzie udaje się zawęzić listę podejrzanych. Agentka nie może liczyć na zbytnią pomoc dość niechętnej do współpracy matki zabitego chłopaka. Udaje się jej jednak w końcu odnaleźć pewną wskazówkę, dzięki której zapobiegnie międzynarodowemu kryzysowi. Koniec dwuczęściowego odcinka.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
dalej
Zobacz program innych kanałów: