Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji TVN dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Winna, niewinna", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Z rzeki wyłowiono ciało kilkuletniej dziewczynki. Wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę, która miała ostatnio problemy i zażywa leki antydepresyjne. W kręgu podejrzeń jest także ojciec dziecka. Mężczyzna wypiera stawiane mu zarzuty, twierdzi, że za śmierć córki może odpowiadać grupa nastolatków, którą widział na rzeką.
 • Violetta

  Po wieloletnim pobycie w Europie Violetta i jej ojciec German wracają do Buenos Aires. Violetta poznaje Tomasa, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Niewinna intryga

  Adriano opuścił Acapulco dwadzieścia lat temu; teraz powraca i jego głównym celem jest wyrównanie rachunków za śmierć Valentiny - miłości jego życia. Blanca uczestniczy w balu sylwestrowym zorganizowanym przez rodzinę Altamira i spotyka na nim Eduardo, syna Raquel Atlamira, Dyrektora Generalnego (CEO) i Dyrektora Altamira Shipping Corporation, w której pracował jej ojciec Memo Guerrero aż do pamiętnego dnia, kiedy został bezprawnie zwolniony. Blanca podczas balu sylwestrowego zostaje przedstawiona Eduardo. Drugi syn, Adriano, również pojawia się na balu i kiedy wszyscy goście przebywają w jednej sali, występuje na środek i publicznie oskarża rodzinę Altamira o spowodowanie śmierci Valentiny. Raquel podejrzewa, że sekret jej rodziny zdradził Memo w zawiazku z czym chce zmieść go z powierzchni ziemi. Memo zostaje potrącony przez “El Tuerto” (Jednookiego), prawą rękę Raquel Altamira. Adriano podąża za Blanką do szpitala, do którego zabrano jej ojca po wypadku i zauważa, że przebrała się ona za pielęgniarkę, aby niepostrzeżenie i nie wzbudzając niczyich podejrzeń zobaczyć swojego ojca. Adriano oferuje Blance pomoc finansową, obiecuje, że wesprze ją w wydatkach na leczenie ojca oraz pokryje wydatki całej rodziny, a w zamian Blanca będzie pracować dla niego jako Impostor - kobieta kameleon.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Dr Anna i dr Dominika zajmują się 15-latkami, którzy mieli wypadek na skuterze. Paulina Marciniak jest w siódmym miesiącu ciąży i bardzo boi się o swoje dziecko. Jej chłopak - Tomek Wróblewski jest w ciężkim stanie i bardzo cierpi - ma złamaną miednicę. Nastolatkowie dwa dni temu uciekli z domu, bo rodzice zabronili się im spotykać i chcą oddać ich dziecko do adopcji. Paulina i Tomek jednak bardzo się kochają i chcą być rodzicami.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 1

  Magda dostaje kosz kwiatów. Nie wie jednak, kto jest ofiarodawcą. W kancelarii Piotra i Wojtka trwają ostatnie przygotowania do oficjalnego otwarcia biura. Tymczasem Piotr ma już pierwszą klientkę. Jest nią Czerska, właścicielka lokalu, w którym mieści się kancelaria. Kobieta prosi Piotra o przeprowadzenie rozwodu, uważa bowiem, że jej małżeństwo istnieje już tylko na papierze, a ona chce od życia czegoś więcej.
 • Brzydula

  Marek i Krzysztof namawiają Ulę, żeby objęła prezesurę Febo&Dobrzański i wprowadziła w życie swój plan ratowania firmy. Jasiek próbuje odzyskać Kingę.
 • Brzydula

  Pracownicy firmy proszą Ulę, żeby zgodziła się zostać prezesem. Piotr zabiera ją na randkę. Paulina i Aleks namawiają Pshemko, żeby sprzeciwił się wyborowi Uli na prezesa Febo&Dobrzański.
 • wieczór
 • TRWA

  Violetta

  Zarówno Violetta, jak i Tomas nie mogą zapomnieć o swoim przypadkowym spotkaniu. Jednak Tomas nie jest świadomy pochodzenia dziewczyny. Gdy dostarcza do jej domu jedzenie, bierze ją za córkę pokojówki. Do domu Violetty przyjeżdża również ciotka Angie, która chce rozmówić się z jej ojcem, ale w wyniku nieporozumienia zostaje zatrudniona jako guwernantka dziewczyny. Violetta nie chce iść na swoje przyjęcie urodzinowe urządzone przez jej macochę Jade, ponieważ ma okropną sukienkę. Angie znajduje na strychu starą suknię jej matki. Kreacja pasuje idealnie i dziewczyna idzie na imprezę.
 • Niewinna intryga

  Mariana wyjaśnia Eduardo, że wróciła do miasta po to, by być z nim i poznać swoją córkę, jednak Eduardo nie wierzy kobiecie i wyrzuca ją z domu. Blanca przemyślała propozycję Adriano i przyjmuje ją, odtąd będzie udawać bogatą panią inwestor. Musi się na to zgodzić, bo potrzebuje pieniędzy na pokrycie kosztów leczenie swojego ojca Memo i na wsparcie całej swojej rodziny. Eduardo postanawia odszukać Blancę. Wykupuje reklamę dymną, specjalny znak „napisany” przez samolot na niebie. Raquel próbuje przekupić Marianę, aby wróciła do Hiszpanii, ale Mariana nie przyjmuje łapówki. Adriano wysyła Blankę na lekcję dobrych manier i etykiety, aby wypadła wiarygodnie w roli inwestorki. Mariana składa wizytę Sofii i informuje ją, że jej matka żyje. Adriano mówi Blance, że nie chce narażać jej na niebezpieczeństwo ani stwarzać jej problemów, lecz jeśli nie zdobędzie potrzebnych pieniędzy, wyrzucą całą jej rodzinę z domu. Raquel zjawia się na rozmowie z Victorią. Blanca przedstawia się jako Victoria San Marino, a Valeria jest jej asystentką.
 • Polowanie na "Czerwony Październik"

  Czerwony Październik to jedna z najnowocześniejszych radzieckich łodzi podwodnych wyposażona w ładunki nuklearne. Amerykanie wiedzą o jej istnieniu i o tym, że łódź wyrusza właśnie w pierwszy rejs. Wiele by dali, aby poznać konstrukcyjne tajemnice Czerwonego Października, który niezauważony może pojawić się u wybrzeży Ameryki i z łatwością wyeliminować każdy strategiczny cel. Po wyjściu na otwarte morze na łodzi dochodzi do sabotażu. Pierwszy oficer odpowiedzialny za kontakty ze sztabem sowieckiej marynarki wojennej otwiera rozkazy. Zaraz potem zostaje zamordowany przez kapitana Ramiusa, który natychmiast niszczy rozkazy sowietów. Kapitan każe skierować łódź na wody terytorialne Stanów Zjednoczonych, chce zacumować tuż obok Nowego Jorku. O swoich planach powiadamia Moskwę. Sowieci natychmiast podejmują działania zmierzające do odzyskania łodzi, zaniepokojenie narasta również w Ameryce. Doradcy amerykańskiego prezydenta zastanawiają się, czy to możliwe, aby Ramius był szaleńcem, który chciałby zaatakować Amerykę. Rosjanie nie wyprowadzają Amerykanów z błędu. Potrzebują sprzymierzeńca w walce z kapitanem. Nie mogą dopuścić do tego, aby ich najcenniejszy okręt znalazł się w rękach wroga. Lepiej zniszczyć łódź wspólnie z Amerykanami, niż ujawnić im zdobycze technologiczne. W agencji CIA pracuje człowiek, który już kiedyś słyszał o kapitanie Ramiusie. Analityk Jack Ryan ma własną teorię dotyczącą planów Ramiusa. Według niego kapitan nie zamierza nikogo atakować, ale na pewno chce zdezerterować i przekazać łódź Amerykanom. Tej teorii Ryan nie może poprzeć żadnymi dowodami, dlatego zostaje wysłany na pokład Czerwonego Października, aby na miejscu zbadać sytuację. Dla Ryana, przywykłego do pracy biurowej, przebywanie na morzu to ciężka próba charakteru. Ponadto na pokładzie łodzi spotyka się twarzą w twarz ze śmiertelnym zagrożeniem. Wyjątkowo niebezpieczny przeciwnik kapitana staje się również wrogiem Ryana. *** Powieść Polowanie na Czerwony Październik w Ameryce utrzymywała się na listach bestsellerów przez 100 tygodni. Akcja filmu rozgrywa się na Oceanie Atlantyckim, w Waszyngtonie, w Moskwie i w Petersburgu, czyli w ówczesnym Leningradzie. Producenci filmu uzyskali ogromną pomoc od dowództwa amerykańskiej marynarki wojennej. Tom Clancy ma wielu wiernych czytelników wśród amerykańskich admirałów. Dzięki ich wstawiennictwu główny producent i scenarzysta filmu mogli odbyć czterodniowy rejs na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej. W półtora roku później, gdy przygotowania do produkcji filmu dobiegały już końca, Alec Baldwin, odtwórca roli Jacka Ryana, przeszedł specjalne szkolenie w bazie marynarki wojennej. Pozostali odtwórcy ról pierwszoplanowych również przeszli specjalistyczne szkolenia na łodzi podwodnej. W scenach realizowanych na pokładzie łodzi podwodnej obok aktorów i statystów występowali prawdziwi marynarze z załogi statku USS Dallas. Największym problemem było znalezienie statystów, którzy mówiliby po rosyjsku z poprawnym akcentem. Tych wybrano spośród grupy emigrantów, Zielonoświątkowców, którym po dziesięciu latach starań udało się opuścić ZSRR i osiedlić w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w kwietniu 1989 r., trwały 16 tygodni i były wyjątkowo skomplikowane, bowiem część akcji toczyła się na wodzie, część na lądzie i w powietrzu. Nie brakowało też dramatycznych wydarzeń. Jedno z nich miało miejsce w trakcie przewożenia członków ekipy filmowej na pokład lotniskowca. Wiadomo, że aby wytracić prędkość lądujący samolot musi zaczepić się o specjalną elastyczną linę. Wtedy udało się to dopiero za piątym razem.
 • Skazany na śmierć

  Michael Scofield (Wentworth Miller) za wszelką cenę chce uratować brata Lincolna Burrowsa (Dominic Purcell), który został skazany na śmierć za morderstwo, a wyrok zostanie wykonany za kilka miesięcy. Michael jest przekonany o niewinności Lincolna. Wobec braku innych możliwości i w miarę jak zbliża się termin egzekucji, Michael pozoruje napad na bank, by trafić do Stanowego Zakładu Karnego w Fox River, w którym jest jego brat. Michael jest inżynierem budowlanym i ma dokumentację z planem więzienia. Odsiadując swój wyrok rozpoczyna realizację misternego planu wydostania stamtąd Lincolna. Chce również udowodnić, że nie jest on winien sensacyjnego morderstwa. Za pomocą swego współwięźnia Sucre (Amaury Nolasco), Michael nawiązuje sojusz z grupą wybranych więźniów: byłym szefem mafii, Johnem Abruzzim (Peter Stormare) oraz Charlesem Westmorelandem (Muse Watson), uchodzącym za porywacza samolotu, D.B. Coopera. Za murami więzienia jedynym sprzymierzeńcem Michaela jest broniąca go adwokat i jednocześnie wieloletnia przyjaciółka, Veronica Donovan (Robin Tunney), a także była dziewczyna jego brata, Lincolna. W tym samym czasie 15-letni syn Lincolna, LJ (Marshall Allman), pozbawiony pozytywnego wpływu swojego wuja, Michaela, schodzi na złą drogę. Ważną rolę w planie Michaela odgrywają też Dr Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies), lekarka więzienna, którą Michael odwiedza w gabinecie częściej niż powinien, strażnik Bellick (Wade Williams), który bacznie obserwuje nowego więźnia, oraz naczelnik zakładu karnego, Warden Pope (Stacy Keach), który po jakimś czasie zaczyna traktować Michaela prawie jak własnego syna.
 • Brudny Harry

  Mieszkańców San Francisco sparaliżował strach. Niejaki Scorpio, psychopatyczny zabójca, morduje zupełnie przypadkowe osoby. Nikt nie może zrozumieć, czym kieruje się wybierając swoje ofiary. W końcu zabójca sam informuje policję, kogo uśmierci następnym razem. Jednocześnie deklaruje, że odstąpi od popełnienia zbrodni, jeżeli miasto wypłaci mu żądaną sumę. Inspektor lokalnej policji Harry Callahan ma dostarczyć okup. Współpracować z nim będzie inny policjant, Chico (Reni Santoni). Harry nie jest tym zachwycony, lubi pracować sam. Tym razem akcja się nie powiedzie. Scorpio kolejny raz zabija i kolejny raz ucieka przed policją. Po kilku dniach znów daje o sobie znać. Tym razem żąda 200.000 dolarów, a w zamian obiecuje wskazać, gdzie ukrył małą dziewczynkę. Jeżeli nie dostanie pieniędzy, dziecko nie przeżyje. Kolejny raz Harry szykuje się do przekazania okupu. Scorpio pojawia się w umówionym miejscu, ma zamaskowaną twarz. Atakuje Harry'ego, który broni się i godzi napastnika nożem. Scorpio ucieka. Potem, chcąc się zemścić, oznajmia, że pozwoli, by porwane dziecko zmarło. Harry chce dowiedzieć się, gdzie rannemu Scorpio udzielono pomocy. Odnajduje lekarza, który go opatrywał. W ten sposób udaje mu się ustalić, w jakiej dzielnicy mieszka bandyta. Harry śledzi go i dopada na opuszczonym stadionie. W furii bije obezwładnionego Scorpio. To poważny błąd. Za znęcanie się nad podejrzanym Harry zostaje ukarany, zaś Scorpio wychodzi na wolność. W tym samym czasie policja odnajduje zwłoki dziewczynki. Harry postanawia śledzić Scorpio w dzień i w nocy - wie, że morderca znów zaatakuje. Niebawem Scorpio porywa szkolny autobus i znów usiłuje wyłudzić od miasta pieniądze. Tym razem Harry nie zamierza się już liczyć z nikim.
 • Pamiętniki wampirów

  Mieszkańcy miasteczka Mystic Falls przygotowują się do świętowania przejścia komety. Vicki nadal przebywa w szpitalu, powracając do zdrowia po napaści, z której niewiele pamięta. Stefan udaje sie do szpitala, gdzie próbuje wykorzystać swoje zdolności, by mieć pewność, że Vicki nie przypomni sobie szczegółów ataku. Jego starania udaremnia swoim nadejściem Matt, brat Vicky. Jeremy nadal boryka się ze swoimi problemami w szkole i z uczuciami do Vicki. Elena postanawia pójść do domu Stefana, aby z nim porozmawiać, lecz zamiast niego spotyka Damona - starszego z braci Salvatore, który odkrywa przed nią kilka zaskakujących informacji o przeszłości Stefana. Tymczasem Vicki odzyskuje pamięć o szczegółach napaści.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: