Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • We Dwoje 2

  Zakochani, którzy zdecydowali się na wspólne życie we dwoje, biorą udział w fantastycznej zabawie! Pary rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich przez naszą redakcję. Sprawdzamy jakie są relacje między zakochanymi, jak dobrze się znają. Dowiadujemy się jak radzą sobie z problemami codziennego życia i jak szczere jest uczucie, które ich łączy. Każda konkurencja jest punktowana, para która zdobędzie największą ilość punktów - wygra. A jest o co walczyć... Zwycięzcy otrzymają od telewizji tvn dom i samochód. Ponadto zapewnimy im huczne wesele i wymarzoną podróż poślubną. O dobrą atmosferę w studiu dba gospodarz programu - Piotr Szwedes. Oryginalny pomysł i nietypowa konwencja programu gwarantuje wszystkim widzom wspaniałą zabawę i wiele zaskakujących momentów.
 • Męski Typ: Adam Małysz

  Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. „Męski typ” to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem – mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym…
 • Violetta

  Leon i Tomas śpieszą z gratulacjami dla Violetty. Zazdrosna Ludmiła wymyśla plan, który ma uniemożliwić Violetcie przystąpienie do egzaminu z tańca. Z pomocą Naty zamyka ją w składziku i zabiera jej telefon. Violetta nie wie, kto ją tam wepchnął. Bliscy zaczynają szukać Violetty, jednak zamiast niej znajdują Ludmiłę z jej telefonem i pamiętnikiem matki. Ludmiła twierdzi, że przedmioty znalazła i że nie wie, gdzie jest Violetta.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Niewinna intryga

  Domingo i Blanca przybywają do rezydencji Altamirów. Mariana jest wściekła, ponieważ według niej plan porwania Sofii nie wypalił do końca tak, jak to zaplanowała i Eduardo i Blanca są bliżej odkrycia prawdy niż kiedykolwiek wcześniej. Mariana zjawia się w biurze Eduardo wraz ze swoim prawnikiem i informuje go, jeśli trzeba będzie, to pójdzie do sądu, aby walczyć o prawo do opieki nad Sofią. Eduardo zasięga rady prawników w zakresie opieki nad Sofią. Cristobal sugeruje, aby dogadał się z Marianą, inaczej bowiem może przegrać sprawę w sądzie i tym samym stracić Sofię na zawsze. Jorge informuje Raquel, że Blanca wciąż żyje, kobieta próbuje się dowiedzieć od El Tuerto, co zrobił z Blancą. Domingo informuje rodzinę Altamirów, że zdecydował nie inwestować w Altamira Shipping Company.
 • Mango Telezakupy

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Szpital

  Do szpitala dociera Magdalena Słowik, która została pogryziona przez psa podczas porannego joggingu. Pacjentkę przyjmuje dr Robert. Tymczasem do szpitala trafia Patryk Białecki, który doznał poważnego urazu stopy. Chłopak specjalnie uderzył w nią młotkiem. W ten sposób chciał pokazać, że nie nadaje się do ciężkiej pracy na budowie, do której został zmuszony przez ojca. Patryk najchętniej zostałby jego wspólnikiem. Ojciec natomiast uważa, że zanim tak się stanie, syn powinien poznać co znaczy ciężka praca.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Magda M. 2

  Karolina odwiedza męża w pracy. Wspólnie próbują ustalić, co kupić dzieciom na gwiazdkę. Będąc w kancelarii Karolina ma wreszcie okazję poznać nową praktykantkę zatrudnioną przez Waligórę, Jagodę. Już przy pierwszym spotkaniu widać, że panie się nie polubią. Tymczasem Waligóra zarzuca Jagodzie, że skopiowała pracę z internetu. Ona nie widzi jednak w tym nic złego. Waligóra wyjaśnia jej, czym dla niego jest etyka zawodu adwokata. W kancelarii Piotra niespodziewanie pojawia się Dorota. Chce, żeby Piotr został jej pełnomocnikiem i zajął się sprzedażą jej warszawskiego mieszkania. Opowiada mu też o swoim życiu z Johannem i porównuje je do ich wspólnego małżeństwa. Z tego porównania wynika, że tak naprawdę szczęśliwa była jedynie z Piotrem. Następnego dnia Dorota czeka na Piotra na korytarzu w sądzie. Wyznaje mu, że zamierza wyjechać z Polski. Wyjaśnia też, dlaczego nie jest już z Johannem. Okazuje się, że to on ją zostawił. Dorota wyznaje Piotrowi również, że od czasu ich rozwodu wciąż o nim śni. Magda umawia się w fundacji z Martą Bartosik. Zamiast Marty do biura Feminy wchodzi jednak jej mąż. Okazuje się, że Bartosikowie chcą wycofać się z separacji i próbować ratować swoje małżeństwo. Magda jest temu przeciwna i odradza Marcie takie rozwiązanie dopóki jej mąż nie przejdzie terapii, która wyleczy go z agresji. Łukasz przyjmuje sprawę Alicji Zander (Ewa Konstancja Bułhak), która chce pozwać teściową o dręczenie psychiczne. W związku ze sprawą Łukasza odwiedza teściowa Alicji, Krystyna (Iwona Bielska), która oskarża z kolei synową o zaniedbywanie jej syna. Łukasz postanawia sam sprawdzić, o co chodzi w tym konflikcie, dlatego spotyka się z synem Krystyny, Kamilem (Michał Piela). Wojtek źle znosi zmiany, jakich dokonała w jego garderobie Agata. Skarży się Piotrowi, że ma już dosyć robienia tego, co chce Agata. Zarówno Piotr jak i Mariola radzą mu, żeby szczerze powiedział o swoich odczuciach Agacie, która na pewno to zrozumie. Wojtek wieczorem rozmawia na ten temat z Agatą, zdradzając jej przy okazji, że jedną z osób, która krytykowała jego nowy styl była Mariola. Następnego dnia Agata dopada Mariolę przed kancelarią Piotra i robi Marioli awanturę o to, że ta wtrąca się w nie swoje sprawy. Mariola jest obrażona na Wojtka, że wygadał się przed Agatą. Tymczasem Magda rozmawiając z matką, dowiaduje się, że Teresa została zaproszona przez Jerzego do Stanów.
 • Brzydula

  Ula jest przekonana, że Marek podrywa modelki. Artur całuje Violettę. Piotr pyta Ulę, czy ma u niej szansę.
 • Brzydula

  Marek jest przekonany, że Ula chce mu powiedzieć coś ważnego. Ula zastanawia się, czy dać Piotrowi szansę. Ala zaprasza Józefa do siebie na kolację. Ula czyta w końcu list, który kiedyś napisał jej Marek.
 • wieczór
 • Niewinna intryga

  Raquel grozi El Tuerto, że zabije jego matkę, jeśli nie przyzna się, że spiskuje przeciw niej z Adriano. Karina jest bardzo zasmucona zniknięciem Blanci. Jorge zdradza jej, że dziewczyna żyje, ale nie chce już wracać więcej w te strony. Blanca dzwoni do znajomej aby ja uspokoić. Mówi że wszystko z nią w porządku, ale nie może nikomu przyznać się, że żyje. Inaczej naraziłaby wszystkich, którzy o tym wiedzą. Adriano martwi się że Blanca zmieniła swoje zdanie i że nie pojedzie do Nowego Jorku. Adriano zrobił testy DNA, aby potwierdzić swoje pokrewieństwo z Blanca. W międzyczasie Raquel przekupuje lekarza, aby ten sfałszował wyniki badań. Cristobal informuje Eduardo, że w sporze o spór o prawa do opieki nad Sofią, stoi po stronie Mariany.
 • Dr House VII

  House i Cuddy badają konsekwencje uczuć i próbują nawiązać prawdziwą relację. Z powodu choroby kolegi Princeton Plainsboro zostaje bez neurochirurga, co grozi szpitalowi cofnięciem przyznanej mu akredytacji jako ośrodka urazowego pierwszego stopnia. Zespół rozpoczyna leczenie pacjent, jak się okazuje, choroba jest znacznie poważniejsza niż pierwotnie podejrzewano. Lekarze proszą House'a o pomoc, jednak ten udziela im wymijających odpowiedzi. Zespół musi radzić sobie sam. "Now what?"
 • TRWA

  Mściciel

  Amerykański pracownik agencji humanitarnej zostaje brutalnie zamordowany w Jugosławii. Jego dziadek pragnie zemsty. Poszukuje zabójców wnuka. Nawiązuje kontakt z byłym żołnierzem sił specjalnych, Calem Dexterem. Dexter podejmuje się schwytania zabójcy wnuka. Okazuje się, że z Jugosławii trop prowadzi na Bliski Wschód i dalej do Ameryki. Wkrótce z łowcy Dexter sam staje się zwierzyną.
 • Wybrana

  Tate ryzykuje swoją wolność, aby pomóc Bo odnaleźć autora zaginionego listu miłosnego. Winter zaczyna przygotowania do ucieczki z Manhattanu. Tymczasem Skouras i Agent Ferrell (Trieste Kelly Dunn) ze zdwojoną siłą starają się wytropić Tate i Bo, a następnie osadzić w areszcie FBI. "Defection"
 • Wejście smoka

  Na wsi niedaleko Hong-Kongu, Lee (Bruce Lee), wybitny znawca sztuk walki wkształcony w Świątyni Shaolin, spotyka Braithwaite'a (Geoffrey Weeks), agenta międzynarodowej organizacji wywiadowczej. Prosi on Lee o udział w brutalnym turnieju sztuk walki, odbywającym się na odległej, ponurej wyspie. Prawdziwym zadaniem Lee jest jednak zdobycie informacji, które pozwolą zdemaskować Hana (Shih Kien), także adepta szkoły Shaolin, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Po przybyciu na wyspę i uroczystym bankiecie, Lee wyrusza na poszukiwania, które szybko zostają uwieńczone sukcesem. Lee odkrywa system podziemnych korytarzy i jaskiń, w których Han przetwarza opium i przetrzymuje więźniów. Następnego dnia rozpoczyna się turniej. Lee wygrywa w kolejnych krwawych starciach z przeciwnikami dzięki swoim słynnym ciosom. Tymczasem Han zaczyna podejrzewać, że ktoś przejrzał jego sekret. Podejrzenia padają na innego uczestnika turnieju, Williamsa. Han wyzywa Williamsa na pojedynek, w którym go zabija używając swej stalowej pięści. W nocy Lee ponownie przedostaje się do podziemnych korytarzy. Zanim zostanie schwytany przez ludzi Hana udaje mu się zawiadomić przez radio Braithwaita. O poranku rozpoczyna się kolejna część turnieju. Wbrew planom Hana przeciwnik Lee zostaje jego sprzymierzeńcem i razem walczą przeciwko ludziom Hana. Kiedy Lee pokonuje niedobitków armii Hana, na wyspie lądują helikoptery z żołnierzami przysłanymi przez Braithwaite'a.
 • Agenci NCIS

  Najgorsze obawy Gibbsa potwierdzają się, gdy dowiaduje się, że jego odwieczny wróg, podwójny arabsko-izraelski agent Ari powraca do Waszyngtonu z zamiarem zabicia go. Ostatecznie zespół NCIS odkrywa, że Ari ma do wykonania znacznie większą operację. Próba udaremnienia tego planu kończy się fatalnie dla agentów NCIS. Jeden z nich przypłaca to życiem.
 • Sekrety Magii (TVN7 nocne)

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anna Przybylska. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, która o wykonywaniu tego zawodu marzyła już od dziecka. Pomimo tego, że nie ukończyła szkoły aktorskiej jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych aktorek. Najważniejsza dla niej jest rodzina. Mówi, że „przede wszystkim jest mamą, potem partnerką Jarosława Bieniuka i dopiero na końcu aktorką”. Zarówno ona jak i jej partner nie prowadzą życia typowych celebrytów i rzadko pojawiają się na salonach. Jolancie Pieńkowskiej opowiada o tym, co jest dla niej najtrudniejsze w macierzyństwie, jak udaje jej się pogodzić pracę na planie z wychowywaniem dzieci oraz dlaczego jeszcze nie wzięła ślubu z Jarosławem Bieniukiem.
 • Druga strona medalu 4

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Weronika Marczuk. Urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu „You can dance. Po prostu tańcz!“. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki układa się idealnie, mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Cezarym Pazurą. Dwa lata później Weronika padła ofiarą misternej prowokacji CBA i słynnego agenta Tomka. Została oskarżona o płatną protekcję, a jej życie prywatne i kariera legły w gruzach. Czy ma sobie coś do zarzucenia w związku z tą sprawą? Co dziś daje jej najwięcej siły? Komu jest najbardziej wdzięczna?
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: