Wiadomości

"The Following" w TVN 7!
Zwiastun serialu "The Following" 
„The Following" to historia agenta FBI Ryana Hardy'ego, wezwanego przez centralę, aby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy Josepha Carrola, który zbiegł z więzienia i wzorując się na twórczości Edgara Poe stworzył sektę, która zrzesza wyłącznie morderców. Nowe śledztwo jest dla Hardy'ego odkupieniem i zarazem wezwaniem do działania. Premiera serialu już 20 lutego o godzinie 22.05 w TVN 7.

Brutalny seryjny morderca Joe Carroll (JAMES PUREFOY) zostaje skazany na karę śmierci, jednak udaje mu się uciec. FBI wysyła jego tropem byłego agenta Ryana Hardy'ego (KEVIN BACON), który jest ekspertem w tej sprawie. Przed odejściem ze służby i usunięciem się w cień Hardy'emu udało się, w 2003 roku, ująć sprawcę po tym jak ten zamordował 14 swoich studentek w kampusie w Wirginii, gdzie wykładał literaturę. Można go nazwać chodzącą encyklopedią Carrolla. Zna go lepiej niż ktokolwiek inny i prawdopodobnie tylko on potrafi mu dorównać pod względem psychologicznym i intelektualnym. Jednak Ryan Hardy, który zamknął sprawę Carrolla lata temu, nie jest dziś tym samym człowiekiem. Minęło wiele lat od chwili, gdy ostatnio był oddelegowany do pracy w terenie. Podczas uprzedniego pościgu za Carrollem został on bowiem przez niego zraniony fizycznie i psychicznie. Nowe śledztwo jest odkupieniem i zarazem wezwaniem do działania.

W przeciwieństwie do dochodzenia sprzed kilku lat Hardy nie wyznacza tym razem reguł. Współpracuje on z agentami FBI, wśród których znajdują się ostry jak brzytwa Mike Weston (SHAWN ASHMORE) oraz specjalistka z FBI Debra Parker (ANNIE PARISSE), której zadaniem jest pokierowanie sprawą Carrolla. Mimo że Weston patrzy na Hardy'ego z podziwem, większość zespołu postrzega go bardziej jako ciężar niż atut.

Thriller opowiada o zmaganiach Hardy'ego i FBI z rosnącą liczbą morderstw, które zaplanował nieuchwytny psychopata. Morderca marzy o napisaniu powieści z Hardym w roli głównego bohatera. Bo jeśli nie możesz wiedzieć, komu wierzyć, każdy może okazać się fanatykiem gotowym kontynuować dzieło mistrza.

EMISJA: od 20 lutego o godzinie 22.05 w TVN 7

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
15 lutego: "Wimbledon"
Następny artykuł:

15 lutego: "Wimbledon"

tvnpix