Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Gimnazjaliści straszą koleżanki i świetnie się przy tym bawią. Dziewczyny postanawiają odegrać się i udają, że jednej z nich wypadło oko. Nagrywają przy tym reakcje chłopaków i zamieszczają filmik w Internecie. Uczniowie stają się pośmiewiskiem całej szkoły. Maturzystka pod wpływem alkoholu potrąciła samochodem pieszego i uciekła z miejsca wypadku. Do szkoły przyjeżdża policja. Szukają oni sprawcy zdarzenia, które stara się zatuszować brat dziewczyny. Ma ona coraz większe wyrzuty sumienia, w związku z czym odwiedza w szpitalu potrąconego przez nią mężczyznę.
 • Szpital N

  Dr Michał Morawski zajmuje się pacjentami pogryzionymi przez psa. 12-latek i jego ojciec zostali zaatakowani po tym, jak chłopiec na polecenie ojca wystrzelił z wiatrówki. Kiedy prawda wychodzi na jaw, matka nastolatka zabrania ojcu kontaktów z synem. Mężczyzna odgrywa się na dziecku. Załamany chłopiec chce odzyskać jego miłość i oskarża nowego partnera matki o molestowanie. Tymczasem na SOR trafia student, który się upił i odurzył się syropem z kodeiną. Pod wpływem zażytych substancji, pacjent wyznaje miłość dziewczynie najlepszego przyjaciela. Kiedy chłopak trzeźwieje, próbuje zakochać się w koleżance, którą poznał na imprezie.
 • Zakochani po uszy 5

  Antek ma dziewczynę, ale nikt do tej pory jeszcze jej nie poznał. Michał jest jej bardzo ciekawy. Tymczasem kuratorka wzywa do siebie Hanię. Chodzi o jej matkę, która chce odzyskać Helenkę i Adasia i wg kobiety ma na to duże szanse. Jedyna nadzieja w jak najszybszym zakupie mieszkania. Po tej rozmowie Hania jest załamana. Spotyka się z Małgorzatą, wyrzuca jej bolesną przeszłość i pobyt w domu dziecka. Michał musi przyznać się ukochanej do źle zainwestowanych pieniędzy, Hania jest w rozpaczy. Sylwia ma zamiar pomóc Michałowi ze sprzedażą magazynu, Hania widzi ich razem… To dla niej kolejny cios. Jednocześnie Borys zasypuje Asię wiadomościami, przychodzi do niej z kwiatami i wyznaje miłość.
 • Ukryta prawda N

  Alicja to 38-letnia singielka, która od dawna nie może znaleźć drugiej połówki. Ma własną firmę, mieszkanie, świetnie zarabia, co roku jeździ za granicę na wakacje. Dwa miesiące temu zgłosiła się do biura matrymonialnego, bo miała już dość aplikacji randkowych, chce fachowej pomocy, sprofilowanych pod nią kandydatów. Właścicielka biura - Marta (47) informuje Alicję, że chyba znalazła dla niej kandydata idealnego. Wiktor (45) to przystojny i dobrze sytuowany przedsiębiorca, który właśnie wrócił ze Szwecji, gdzie dorobił się małej fortuny na handlu nieruchomościami. Alicja jest zauroczona Wiktorem. Zaczynają się spotykać. Już po trzech tygodniach mężczyzna proponuje Alicji, by razem zamieszkali. Niedługo potem para zaręcza się. Alicja jest pod wrażeniem jego inteligencji, dobrych manier i uroku osobistego. Jej znajomi również akceptują nowego wybranka. Mama Alicji cieszy się, że córka wreszcie ma szanse poukładać sobie życie osobiste. Alicja zaprasza Martę na ślub, który ma się odbyć latem przyszłego roku. Niestety Alicja odkrywa, że jej najlepsza przyjaciółka usiłuje odbić jej faceta.
 • Ukryta prawda N

  Jolanta (33) od roku jest żoną Pawła (36). Małżeństwo mieszka w rodzinnym domu Joli wraz z jej mamą Ireną (58) i młodszą siostrą Anną (26). Dwa miesiące temu Jola urodziła syna. Chłopiec jest trudnym dzieckiem, ciągle płacze, ma kolki. Kobieta jest zmęczona macierzyństwem, nie dosypia. Paweł stara się pomóc żonie, ale kobieta go odtrąca. Nie sypiają ze sobą od ponad pół roku, bo ciąża Joli była zagrożona. Jola zwierza się siostrze, że Paweł jej nie rozumie, domaga się seksu, o którym ona teraz nawet nie myśli. Któregoś dnia Jola stwierdza, że Paweł może mieć romans z sekretarką prezesa swojej firmy. W domu dochodzi do coraz większych awantur. Anna ma dość i postanawia się wyprowadzić. Siostra błaga, żeby tego nie robiła. Tylko ona jest jej podporą i tylko ona może pomóc jej udowodnić, że Paweł sypia z inną...
 • Ukryta prawda N

  38-letni Robert jest spokojnym, nieśmiałym mężczyzną, pracuje jako magazynier. Mieszka z matką. Od kilku tygodni spotyka się z Weroniką, która jest bibliotekarką. Mężczyzna liczy, że będzie z tego coś poważniejszego. Kiedy sąsiadka prosi matkę Roberta, żeby zajęła się przez kilka godzin jej 5-letnią córką, kobieta się zgadza. Ponieważ musi wyjść do sklepu, zostawia na chwilę dziewczynkę samą z Robertem. Kolejnego dnia mężczyzna zostaje w pracy zatrzymany przez policję z podejrzeniem o pedofilię. Dzień później Robert wychodzi na wolność. Jest przekonany, że doszło do jakiejś pomyłki i nie musi się już niczym martwić. Jego sąsiedzi wiedzą jednak swoje. Wokół Roberta zaciska się pętla. Ktoś przebija mu oponę w samochodzie, potem wypisuje wulgaryzmy na drzwiach mieszkania. Odsuwają się od niego koledzy z pracy. Weronika nie jest pewna, czy może mu ufać. Wierzy mu tylko matka. Mężczyzna jest coraz bardziej sfrustrowany, w końcu w pracy puszczają mu nerwy. Czy zdoła udowodnić, że jest niewinny?
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • Szpital N

  16-latka pacjentka dr Dominiki Gajdy trafia do szpitala z silnym bólem brzucha. Jej matka jest po rozwodzie i żeby zapomnieć o byłym mężu spotyka się z wieloma mężczyznami. Dziewczyna jest zachwycona tą przemianą, ponieważ kobieta daje jej dużo swobody. Wkrótce okazuje się, że pacjentka zaszła w ciążę z jednym z byłych kochanków swojej mamy. Dr Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział nastolatka uczulonego na olej egzorcyzmowany. Podała mu go babcia, która martwiła się o wnuka. Chłopak ostatnio bardzo się zmienił, zaczął słuchać muzyki metalowej i inaczej się ubierać dla dziewczyny, w której się zakochał. Pacjent nie powiedział o niej rodzinie, bo bał się, że bliscy nie zaakceptują jego ukochanej.
 • Szkoła AD

  Mieszkająca ze sobą para licealistów ciągle imprezuje i zaniedbuje naukę. Kiedy matka chłopaka dowiaduje się o tym, zabrania mu przebywać z dziewczyną. Ten nie chce wracać do domu. Nastolatkowie postanawiają się usamodzielnić, ale nie mają z czego żyć ani gdzie mieszkać. Spędzają noc w szkolnej piwnicy, a rankiem okradają sklepik. Uczeń liceum, Piotrek Sikora chciałby już współżyć ze swoją dziewczyną Polą, która nie czuje się jeszcze na to gotowa. Jej przyjaciółka Martyna podkochuje się w jej chłopaku i postanawia go jej odbić. Uczennica podrywa go i skłóca z Polą. Wieczorem Piotrek sam idzie na imprezę do znajomych. Martyna pragnie wykorzystać fakt, że licealista jest pod wpływem alkoholu.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Ukryta prawda N

  Wanda jest świeżo po rozwodzie i właśnie kończy 40 lat. Z tej okazji wybrała się ze swoimi przyjaciółkami do stolicy. Lidka, Beata i Wiola na co dzień mieszkają w Ostródzie. Wycieczka do Warszawy to dla nich szansa na chwilę zapomnienia od domowych obowiązków. Kobiety świetnie się bawią w hotelu, a potem w klubie. Jedna z nich nie wraca jednak na noc. Początkowe obawy przeradzają się w złość na koleżankę, która podczas wyjazdu zdradziła męża. Kolejne rozmowy pokazują, że zaprzyjaźnione ze sobą kobiety tak naprawdę niewiele o sobie wiedzą, bo każda z nich skrywa swoje tajemnice. Prawdziwa bomba wybucha jednak dopiero wtedy, kiedy okazuje się, że jedna z przyjaciółek miała ukryty cel, by na urodziny ściągnąć Wandę akurat do Warszawy.
 • Brzydula 2 N

  Ula i Marek konfrontują się z Febo. Rodzeństwo jest pod wrażeniem stanowczości Dobrzańskiej. Bożenka próbuje zaprzyjaźnić się z Ewą. Natrafia jednak na mur. Matylda i Teresa zachęcają ją, żeby się nie poddawała. Kuzynka Maćka idzie za ciosem – wyciąga Ewę na papierosa. Czy to początek nowej przyjaźni? Marek dziękuję Uli za wsparcie. Pojawia się promyk nadziei, że stosunki małżonków ocieplą się... Ela i Iza narzekają na sytuację firmy. Ania stara się je zarazić swoim optymizmem. Mówi im o zadaniu, jakie powierzyła jej Ula. Po chwili dołącza do nich Dobrzańska. Uprzedza ich, że atmosfera w firmie może być nerwowa – Febo wprowadzają swoje rządy. Daje im jednak słowo, że ona i Marek nie pozwolą nikomu zrobić krzywdy. Przyjaciółki czują, że w małżeństwie Dobrzańskich zaczyna się układać! Adam przychodzi do pracy. Jest świadkiem, jak Alex przegląda jego komputer. Następnie Ewa, nie mając pojęcia z kim rozmawia, przegania go spod biura księgowego. Bożenka biegnie za nim. Wzajemnie się pocieszają. Tymczasem Ewa zdaje raport Aleksowi. Uli ciężko wyjść z firmy. Jest pełna nadziei, że ma szansę posklejać swoje małżeństwo. Wraca do F&D, żeby wyznać miłość Markowi. Przy drzwiach wita ją Paulina, której powitanie, ścina Ulę z nóg… A słowa wsparcia Febo przynoszą odwrotny skutek! Kiedy Ewa poznaje Adama, Aleks próbuje zbliżyć się do Bożenki. Zaprasza ją na obiad, który umożliwi im lepsze poznanie.
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód by jeszcze coś przeżyć Naukowiec Jacek (64), mąż Ewy (60), po 34 latach małżeństwa nagle żąda rozwodu. Twierdzi, że już jej nie kocha, wszystko się wypaliło. Ich córka, Marta (25), jest dorosła, ma swoje życie, ich rozwód jej nie zaboli… Ewa uważa, że to błąd, kaprys, nie zgadza się na rozwód. Na pierwszej rozprawie Jacek oskarża żonę o liczne zaniedbania, brak miłości, ciągłe pretensje i nierealne żądania, a nawet o psychiczne nękanie. Ewa jest w szoku, zaprzecza, twierdzi, że to kłamstwa, a sama kocha męża i nie rozumie, co mu się stało. Kilka dni później u Ewy pojawia kolega Jacka, Paweł, który niechcący wyjawia prawdziwy powód rozstania. Jacka ma romans ze swoją studentką, 22-letnią Natalią. Ewa konfrontuje się z Jackiem, który przyparty do muru przyznaje, że się zakochał, że to poważne i że chce jeszcze zaznać trochę szczęścia w życiu, i że tuż po rozwodzie zamierza ponownie się ożenić. Załamaną Ewę pociesza córka, która uważa, że w tej sytuacji ojciec powinien boleśnie odczuć skutki rozwodu i płacić mamie wysokie alimenty.
 • wieczór
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • Ukryta prawda N

  Michalina (22) mieszka z przyjaciółką ze studiów Wiktorią (22). Dziewczyny snują wspólne plany na przyszłość – chcą otworzyć sklep ze zdrową żywnością. Michalina nie ma szczęścia do chłopaków, właśnie po krótkiej znajomości rozstał się z nią przez telefon Szymon (23). Wiktoria pociesza przyjaciółkę. Tydzień później Agata (30), kuzynka Michaliny, proponuje jej pracę. Kobieta otwiera restaurację i potrzebuje kogoś do zarządzania. Michalina jest szczęśliwa, tym bardziej, że Agata zgodziła się też na udział Wiktorii w przedsięwzięciu. Załatwiając sprawę w urzędzie, Michalina poznaje Tomka. Związek szybko się rozwija i gdy Tomkowi trafia się mieszkanie do wynajęcia w okazyjnej cenie, proponuje Michalinie, by z nim zamieszkała. Wiktoria nie jest zadowolona z decyzji przyjaciółki – uważa, że Michalina zbyt się spieszy i za bardzo ufa nowo poznanemu mężczyźnie…
 • Brzydula 2 N

  Ula przypomina sobie, że zapomniała recepty dla Kuby. Okazuje się jednak, że nowy lekarz rodzinny nie może jej przyjąć. W tej sytuacji Ula zwraca się z prośbą o pomoc do tego, który gotów jest ją wesprzeć zawsze! Ania próbuje uświadomić Markowi, jak bardzo potrzebuję Uli – w domu i w pracy. Przerywa im telefon od dzieci – Julka i Kuba chcą wiedzieć, czy ojciec zwolnił mamę do domu. Kiedy kończą rozmowę w domu Dobrzańskich pojawia się Artur! Marek zaczyna podejrzewać najgorsze… W tym czasie Kuba kręci relacje z przygotowań do wyjazdu – uwagę Marka szczególnie przykuwa rekwizyt w ręku rywala! Wściekły Dobrzański nie potrafi skupić się na pracy. Ania widzi, że z Markiem się nie dogada – mężczyzna błądzi myślami. W tej sytuacji kobieta postanawia porozmawiać o wygranym przetargu z Pauliną. Nowa prezesowa traktuje ją z góry, nie szczędząc przytyków. Daniel żali się Markowi na Angelicę. Tymczasem on nie może oderwać się od telefonu – śledzi relację syna. Również Adamowi nie udaje się ustalić, czy przyjaciel pojawi się na radzie kryzysowej z Febo. Wieczorem Aleks zwołuje spotkanie działu księgowości, na które nie zaprasza Marka. Ku zdziwieniu wszystkich dopinguje ich i obdarza wotum zaufania. Adam jest mocno podejrzliwy. Nie wierzy w nagłą zmianę byłego szefa. Bożenka ma więcej wiary w Febo. Spóźniony Marek wraca do domu. Na miejscu czeka na niego wiadomość – nigdy więcej nie zobaczy już swoich dzieci!
 • Ślub od pierwszego wejrzenia 5

  W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. W piątej edycji uwielbianego przez widzów reality show zobaczymy nie tylko nowe pary, które zdecydowały się poznać swoją drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Producenci przygotowali też kilka niespodzianek dla fanów formatu i wprowadzili do jego formuły trochę nowości. Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, czy wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
 • Pamiętnik N

  Siedemnastoletnia Allie Hamilton (Rachel McAdams) przyjechała na wakacje do Seabrook w Karolinie Północnej. Poznała Noaha Calhouna (Ryan Gosling) i od tego momentu życie obojga diametralnie się zmieniło. Choć wkrótce rozdzieliła ich zdecydowana postawa matki Allie, która nie akceptowała chłopaka z klasy robotniczej, a także wybuch II wojny światowej, młodzi kochankowie wciąż o sobie myśleli. Jednak gdy Noah wrócił z frontu, Allie była już zaręczona. Minęło kilkadziesiąt lat. W domu spokojnej starości mężczyzna czyta wyblakły pamiętnik kobiecie chorej na Alzheimera. To opowieść o płomiennej miłości. Po zdiagnozowaniu choroby Allie postanowiła opisać historię swojego życia. Teraz Noah ją odczytuje, co sprawia, że czasami starej kobiecie wraca pamięć. Film nakręcony na podstawie powieści Nicholasa Sparksa pod tym samym tytułem.
 • Starcie Tytanów N

  Perseusz został wychowany jak człowiek, mimo że jest synem boga. Kiedy nie udaje mu się uratować swojej rodziny przed gniewem Hadesa, boga podziemi, rusza na wyprawę by pomścić swoich bliskich. W jego działaniach wspomagają go inni bogowie, choć inni nieśmiertelni starają się ze wszystkich sił mu przeszkodzić. W rolę Perseusza wcielił się młody aktor, Sam Worthington, wcześniej główny bohater w filmie Avatar.
 • TRWA

  NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: