Program TVN 7

drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda N

  Edyta (27) jest farmaceutką. Mieszka z matką (56) i ojcem (60). Mężczyzna od dawna choruje na raka. Przed śmiercią mówi córce, że jest adoptowana. Kobieta zdobywa w USC odpis zupełny aktu urodzenia, w tym nazwisko i adres biologicznych rodziców. Jedzie do ich mieszkania – zameldowany tam mężczyzna (65) wszystkiemu zaprzecza, jednak Edyta zostawia swoje namiary. Kilka dni później zgłasza się do niej jej biologiczna siostra (43). Tłumaczy, że ojciec wystraszył się i nie chciał z nią rozmawiać. Adoptowana dziewczyna dowiaduje się też, że jej prawdziwa matka (64) jest niepełnosprawna i przebywa w Domu Pomocy Społecznej. Postanawia ją odwiedzić. Kobieta jest zahukana, ale ciepła i życzliwa. Tłumaczy, że oddała córkę do domu dziecka, bo rodzina żyła w skrajnej biedzie. Edyta początkowo jest wściekła na siostrę i ojca, że oddali chorą matkę do domu starców, ale szybko zdaje sobie sprawę z ich fatalnej sytuacji finansowej. Obiecuje pomoc. Czy uda jej się odbudować relacje z biologiczną rodziną?
 • Mango - Telezakupy

 • Ukryta prawda N

  Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?
 • Ukryta prawda N

  Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…
 • Ukryta prawda N

  Kasia (24) jest kaskaderką – właśnie skończyła zdjęcia do filmu. Gdy z dumą pokazuje swojej mamie i chłopakowi moment potrącenia jej przez samochód, Wanda (60) wybucha płaczem – chce, by córka natychmiast rzuciła pracę. Przez najbliższe dni dziewczyna próbuje przekonać bliskich, że na planie nic jej nie grozi. W międzyczasie dostaje propozycję zagrania w kolejnym filmie. Podczas przygotowań do zdjęć, Kasia ulega wypadkowi. Źle zaasekurowana przez swojego partnera Adriana, spada ze ścianki wspinaczkowej. Przestraszona wypadkiem, wycofuje się z kaskaderki i przyjmuje oświadczyny swojego chłopaka Piotrka. W trakcie przygotowań do ślubu, dziewczyna dostaje dziwny anonim.
 • Przyjaciele

  Rachel umawia się na randkę z przystojnym aktorem – Kashem (Johnny Messner). Kiedy Ross się o tym dowiaduje nie jest zachwycony. Nie podoba mu się bowiem, że kobieta która spodziewa się jego dziecka, umawia się na spotkania z innymi mężczyznami. Tymczasem Phoebe zaczyna spotykać się z uroczym, ale niezbyt poradnym kucharzem, Timem (Kevin Rahm), który pracuje dla Moniki. Monika nie jest jednak usatysfakcjonowana pracą Tima i planuje go zwolnić. Phoebe błaga ją, by tego nie robiła. Wkrótce okazuje się, że Phoebe chce zerwać z chłopakiem i chciałaby to zrobić zanim Monika powie mu o zwolnieniu z pracy. Tymczasem Chandler próbuje zapobiec awansowi jednego ze współpracowników, niejakiego Boba (Chris Parnell). Mężczyzna ten od kilu lat bowiem pomyłkowo zwraca się do Chandlera po imieniu Toby, a ponieważ Chandler nigdy nie sprostował tej pomyłki, teraz głupio by mu było, gdyby prawda wyszła na jaw. Stąd stara się zapobiec niekomfortowej dla niego sytuacji.
 • Przyjaciele

  Z okazji Halloween Moniki organizuje u siebie specjalne przyjęcie. Wszyscy goście są w przebraniach i wszyscy świetnie się bawią, choć nie brakuje również sytuacji konfliktowych. Szczególnie gorąco robi się, gdy dochodzi do siłowego pojedynku między Chandlerem, przebranym za króliczka i Rossem, ubranym w dziwaczny kostium „sputnika”, znacznie bardziej przypominający jednak dużego kartofla. Rywalizacja ma również miejsce miedzy kobietą-kotem czyli Moniką oraz przebraną za Superdziewczynę Phoebe. Nieco inne sprawy zajmują za to Rachel, która podczas przyjęcia odpowiedzialna jest za rozdawanie cukierków dzieciom z sąsiednich domów. Rachel, chcąc udowodnić, że będzie dobrą matką, okazuje się tak hojna, że jeszcze przed rozpoczęciem się przyjęcia oddaje cały zapas słodyczy. Później, z braku cukierków, zostaje już jej tylko wypisywać czeki… Tymczasem podczas przyjęcia Phoebe poznaje sympatycznego Erica (w tej roli gościnnie występuje Sean Penn - “Przed egzekucją”), który od razu wpada jej w oko. Eric, jak się wkrótce okazuje, jest narzeczonym jej siostry bliźniaczki, Ursuli (podwójna rola gwiazdy serialu, Lisy Kudrow). Phoebe jest zaniepokojona, gdy odkrywa, że jej siostra przedstawiła ufnemu narzeczonemu fałszywy obraz samej siebie.
 • Ukryta prawda N

  Waldek (26) jest mechanikiem samochodowym. Robiąc jazdę próbną luksusowym samochodem klienta, zauważa szarpaninę na poboczu drogi. Ratuje dziewczynę – Milenę – (23) z rąk potencjalnego gwałciciela. Niedoszła ofiara jest atrakcyjną kobietą z drogim samochodem. Waldek na poczekaniu wymyśla więc, że jest maklerem na urlopie, który wyjechał za miasto, żeby odpocząć. Milena daje mu swój numer telefonu i kilka dni później umawia się z nim na randkę. Mężczyzna na wszystkie sposoby chce podtrzymać kłamstwo o swojej pracy, finansach i pozycji. Przyjaciel wypożycza mu ze sklepu w którym pracuje, drogi garnitur i załatwia klucze do luksusowego apartamentu. W końcu mechanik ma jednak dość kłamstw i postanawia skonfrontować się z Mileną i jej ojcem. Czy dziewczyna wybaczy mężczyźnie oszustwa?
 • Rewolwer i melonik N

  Londyn, lata 90-te. Nikt już nie potrafi znaleźć sensownego wytłumaczenia na to, co ostatnio dzieje się z pogodą w tym mieście i w całym kraju. Jednego dnia pada ulewny deszcz, po którym natychmiast jest powódź, po czym następnego dnia Anglia dusi się w spiekocie palącego słońca. Nie mówiąc już o tym, że od czasu do czasu, bez związku z aktualną porą roku zaczyna wiać lodowaty wiatr i sypać obfity śnieg. O co w tym wszystkim chodzi, czy Ziemia sprzysięgła się przeciw swoim mieszkańcom, czy też takie niespotykane dotąd zjawiska mogą być dziełem człowieka? Władze postanawiają przeprowadzić dochodzenie. Angażują do tego dwoje wyjątkowej klasy specjalistów, tajnego agenta Johna Steeda i meteorologa - doktor Emmę Peel. Ta para w krótkim czasie udowadnia, że podobne zjawiska nie są i nie mogą być kwestią przypadku, że za te częste i tragiczne w skutkach zmiany pogody odpowiedzialny jest ktoś, kto nauczył się manipulować prawami przyrody. Ich podejrzenia kierują się ku ekscentrycznemu i bardzo sprytnemu byłemu agentowi służb specjalnych. Sir August De Wynter (Sean Connery) zostaje ich głównym podejrzanym. Okazuje się, że mają rację, lecz to nie wystarcza, by powstrzymać bogatego i przebiegłego naukowca-szaleńca. John Steed i Emma Peel muszą stawić czoła całej masie przeciwności, zwalczać zło wszędzie i w każdej postaci.
 • Stowarzyszenie wędrujących dżinsów II N

  Kontynuacja przeboju dla nastolatek "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów", opowiedziana 3 lata później. Historia o czterech przyjaciółkach i ich problemach związanych z dorastaniem. Dziewczyny rozpoczynają pierwszy rok nauki na college'u i tradycyjnie już dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody oraz wielką wiążącą je przyjaźń.
 • Batman N

  Dziewiecioletni Bruce Wayne jest swiadkiem zabójstwa swoich bogatych rodziców. Przygnebiony przysiega, ze poswieci zycie walce ze zlem. Odziedziczony po rodzicach majatek pozwala mu rozwinac umysl i cialo w taki sposób, zeby jak najefektywniej przeciwstawic sie przemocy. Bruce potrafi przemienic sie w czlowieka-nietoperza, Batmana obdarzonego nadprzyrodzonymi zdolnosciami. Wrogiem numer jeden jest niejaki Joker, który knuje zlowrogi plan wymierzony przeciw mieszkancom miasta Gotham. Bruce - Batman postanawia powstrzymac Jokera. Dziewczyna Bruce'a, dziennikarka Vicky Vale, poczatkowo nic nie wie o podwójnej naturze swojego chlopaka. Wkrótce jednak odkrywa kim jest Bruce i postanawia mu pomóc w walce ze zlem. ....
 • wieczór
 • Akademia policyjna N

  Ku ogromnemu niezadowoleniu i rozczarowaniu szefów lokalnej Akademii Policyjnej, burmistrz miasteczka liberalizuje przepisy dotyczące wymagań stawianych przyszłym słuchaczom Akademii. Okazuje się, że dobre sprawowanie i nieposzlakowana opinia nie mają już większego znaczenia, jeśli ktoś próbuje rozpocząć policyjną karierę. Tak oto chuligan i drobny złodziejaszek Carey Mahoney (Steve Guttenberg) wstępuje do Akademii w ramach programu służba za wyrok. W ślad za Mahoneym w Akademii pojawiają się inne równie ciekawe typy. Szef uczelni, komendant Lassard (George Gaynes) postanawia przeciwdziałać tej niepożądanej sytuacji. Wpada na pomysł, że będzie wspierał wszelkie, mniej lub bardziej legalne poczynania swych bezpośrednich podwładnych; porucznika Harrisa (G.W.Bailey) i pani sierżant Callahan (Leslie Easterbrook) w zniechęcaniu rekrutów do przyszłej służby. Wkrótce jednak okazuje się, że jego nawet największe wysiłki nie przynoszą najmniejszych rezultatów. Dziwny zbieg okoliczności i przysłowiowe szczęście sprzyjają rekrutom. Każda akcja, której się podejmą kończy się sukcesem. Wprawdzie stosowane przez nich metody mogą budzić pewne obawy, jednakże dla władz miasta nie liczy się taktyka, lecz skuteczność.
 • Ogłaszam was Chuckiem i Larrym N

  Dwaj nowojorscy strażacy, Chuck i Larry są prawdziwymi twardymi facetami i serdecznymi przyjaciółmi. Larry kiedyś uratował życie Chuckowi i teraz Chuck może mu się odwdzięczyć - z powodu bzdurnych procedur Larry nie może zapisać swojej polisy ubezpieczeniowej na życie na dzieci, ale może to zrobić na rzecz partnera życiowego. Wystarczy, że Chuck złoży kilka podpisów, a dzieci Larry'ego będą miały zabezpieczoną przyszłość. I przecież nikt się nie dowie. Problem w tym, że urzędnicy zaczynają grzebać w życiu "małżeństwa", a Chuck i Larry muszą udowodnić, że nie są oszustami. W filmie wystąpiło wiele gwiazd: Jessica Biel, Dan Aykroyd, Steve Buscemi i Ving Rhames.
 • Ósma strona N

  Johnny Worricker (Bill Nighy) jest agentem MI5. Kiedy jego szef i zarazem najlepszy przyjaciel Benedict Baron (Michael Gambon) nagle umiera, Johnny postanawia przeprowadzić własne śledztwo.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: