Program TVN 7

drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Łukasz Nowacki z licealnej 3a bardzo martwi się o brata. Chce wyrwać go z depresji po zerwaniu z dziewczyną. Dlatego oszukał go, że kiepsko mu idzie w szkolnej drużynie koszykówki. Ma nadzieję, że Maks pomagając mu, odzyska pewność siebie i zapomni o złamanym sercu. Rozmowę Łukasza z bratem usłyszał uczeń pierwszej klasy gimnazjum. Chłopak nie ma pojęcia, że cała sprawa jest oszustwem i ubłagał Maksa, żeby jego również zaczął trenować… Tymczasem w licealistce z 2d, Amelii Górniak, podkochuje się uczeń pierwszej klasy gimnazjum. Dziewczyna postanowiła sobie z niego zażartować i poprosiła go, żeby napisał dla niej wiersz. Ku jej zaskoczeniu, Franek wrzucił nagranie z wierszem do Internetu i wszyscy znajomi zaczęli wyśmiewać się z Amelii...
 • Mango Telezakupy

 • Wiza na miłość 4

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • Ukryta prawda N

  Iga (29), spełniona pracownica korporacji prawniczej zaczyna pomagać jako wolontariuszka w noclegowni dla bezdomnych. Wśród bezdomnych dostrzega Radka (34). Przypomina sobie, że kilka lat temu, pracując w urzędzie miasta, zleciła kilka kontroli, które doprowadziły firmę mężczyzny do bankructwa, a jej byłemu chłopakowi pozwoliły na przejęcie lokalu w centrum miasta zajmowanego dotychczas przez firmę Radka. Iga z czasem zapomniała o sprawie, teraz jednak widząc Radka w tak trudnym położeniu, przypomina sobie przeszłość i postanawia mu pomóc... Nieoczekiwanie dla niej samej zwykła chęć pomocy przeradza się w miłość. Zakochana w mężczyźnie Ewa pewnego dnia składa mu propozycję...
 • Ukryta prawda N

  Agata (35) pracuje w agencji eventowej i od kilku miesięcy mieszka ze swoim nowym partnerem Markiem. Kobieta wychowuje samotnie 12-letnią córkę Zosię. Gdy dziewczynka była mała, Agata i jej mąż Jerzy rozwiedli się i przez kilka lat mężczyzna nie utrzymywał kontaktów z córką. Niedawno wrócił z zagranicy i walczy o to, by być obecnym w życiu Zosi, co nie podoba się Agacie. Któregoś dnia kobieta odkrywa, że Zosia utrzymuje przez Internet kontakty z chłopakiem o imieniu Julian. Podczas awantury Zosia wyznaje matce, że Julian to tak naprawdę tata, który kontaktuje się z nią w ten sposób, omijając zakaz Agaty. Oburzona podstępem kobieta żąda zakończenia korespondencji. Niedługo potem Jerzy, bez zgody byłej żony, zabiera córkę do siebie. Gdy w końcu odwozi ją do domu, Zosia sprawia wrażenie przestraszonej i nie chce powiedzieć, gdzie byli. W dniu, w którym Jerzy ma odwiedzić Zosię, dziewczynka znowu znika…
 • Ukryta prawda N

  23-letnia Martyna dwa lata temu straciła ojca. Jej matka, załamana przedwczesnym wdowieństwem, wynajęła swój dom w Grodzisku Mazowieckim i przeprowadziła się do Warszawy, by być bliżej studiującej córki. Martyna jest szczęśliwie zakochana w Marcinie (28). Chce z nim zamieszkać, boi się jednak, jak tę decyzję przyjmie jej nadopiekuńcza matka. Marcin wpada na pomysł, by założyć Grażynie konto na portalu randkowym i pomóc jej ułożyć sobie nowe życie. Grażyna, najpierw niechętna, daje się namówić i nawiązuje kontakt z Romanem… Córka kobiety szybko zauważa, że pod jej nieobecność w domu Grażyna coraz więcej czasu spędza przed komputerem i prowadzi korespondencję z kilkoma mężczyznami na raz.
 • Szpital N

  30-letnia pacjentka dr Dominiki Gajdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Jest przerażona, bo ojcem dziecka jest jej kochanek. Kobieta nie chce, żeby jej mąż dowiedział się o zdradzie. Kocha go i nie zamierza rozbijać swojej rodziny. Wkrótce jednak mężczyzna poznaje prawdę. Pacjentka chce usunąć ciążę i zażywa w szpitalu środki poronne. Niedługo potem żałuje, że to zrobiła. W tym czasie dr Robert szewczyk przyjmuje niepełnosprawna 17-latke, która wypadł z wózka inwalidzkiego i doznała wstrząśnienia mózgu. Do wypadku doszło podczas koncertu rockowego, na który dziewczyna poszła ze swoim chłopakiem w tajemnicy przed nadopiekuńczymi rodzicami. Młodsza siostra pacjentki ma dość tego, że rodzice interesują się tylko starszą córką i żeby zrobić jej na złość, skarży rodzicom, że jej chłopak zażywa narkotyki….
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Ukryta prawda N

  Iga (19), studentka germanistyki, dostaje niepokojące smsy o treści: „Jestem”, „Pamiętam”, odbiera też głuche telefony. Kiedy zauważa, że przed uczelnią obserwuje ją jakiś mężczyzna, Borys (37), zaczyna podejrzewać, że ma tajemniczego wielbiciela. Wkrótce Iga widzi Borysa wszędzie, gdzie idzie: na uczelni, przed sklepem, w którym pracuje, przed szpitalem, w którym odwiedza chorą ciotkę. Gdy któregoś dnia mężczyzna przychodzi do niej do domu, dziewczyna wzywa policję, by raz na zawsze pozbyć się prześladowcy. Tajemnica, którą wyznaje przed policją mężczyzna odwraca świat Igi do góry nogami.
 • Gosia i Ernest - Nowe Porządki

  Na antenę Siódemki wkracza komediowy miniserial „Gosia i Ernest - Nowe Porządki”. W formacie wystąpią znani i lubiani bohaterowie serialu „19+” Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał – influencerzy, uczestnicy tegorocznej edycji programu Ameryka Ekspress, a w życiu prywatnym: świeżo upieczone małżeństwo. Seria 16 odcinków skupiać będzie się na prywatnym życiu młodych aktorów tuż po ślubie i tuż po wprowadzeniu się do własnego mieszkania. Czy ślub zmienia coś w relacjach między dwojgiem młodych, zakochanych ludzi? Czy przy okazji takich milowych kroków – trzeba coś w życiu zmienić, przeorganizować się, przewietrzyć szafy i zacząć wszystko inaczej i od nowa? W krótkich, komediowych odcinkach będziemy mieli okazję podejrzeć jak Gosia i Ernest radzą sobie w zwrotnym momencie wspólnego życia…. Jednak czujemy, że odpowiedź na te i inne pytania nie będzie łatwa, bo wiadomo, że kto się lubi – ten się czubi. Partnerem serii jest właściciel aplikacji Vinted.
 • Brzydula 2

  Ala wypytuje Beatkę o „Bazylego”. Obawia się, że to nie jest dobre towarzystwo dla dojrzewającej dziewczyny. Rozmowa kończy się jak zwykle awanturą. Nastolatka nic sobie z tego nie robi i zataja przed ojcem i jego partnerką kolejny sekret… Maciek źle znosi informację o powrocie Uli do pracy. Choć nie mówi tego głośno, czuje się zdradzony przez przyjaciółkę. Adam zaprasza Bożenkę na elegancką kolację. W Febo&Dobrzański pojawia się para ekscentrycznych projektantów – MiroSławo. Zbliża się romantyczny wieczór Uli i Marka. Kobieta postanawia zaskoczyć męża i zrobić się na bóstwo!
 • Szkoła AD

  Dwie przyjaciółki z siódmej klasy zakochały się w tym samym chłopaku. Ala nie chce dopuścić do spotkania rywalki z chłopakiem i okłamuje Monikę, że Adam zaprosił ją na randkę tylko po to, żeby wygrać zakład z kolegami. Nastolatka postanawia sama poderwać chłopaka. Wkrótce Monika odkrywa prawdę i jest wściekła na Alę. Trzecia z przyjaciółek boi się, że ich paczka się rozpadnie. Tymczasem ojciec licealistki Elizy Romaniuk i jej młodszych braci jest alkoholikiem. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu potrącił dziecko i uciekł z miejsca wypadku. Próbuje przekonać córkę, żeby wzięła winę na siebie. Eliza zgadza się pomóc ojcu, ale Wojtek nie zamierza na to pozwolić i nie chce chronić taty.
 • 19 +

  Magda wciąż bardzo się stara o Alę, ale bezskutecznie. Mela spotyka się z Alą i też widzi, że z przyjaciółką coś jest nie tak. Tymczasem Dominika nie ma się gdzie podziać, bo zdradzony chłopak wyrzucił ją z mieszkania. Postanawia wprowadzić się na Dietla i zająć pokój Irka. Przyjaciele szybko przekonują ja, że to jest bardzo zły pomysł… Niezrażona Dominika wprasza się do Konrada. Pozostali mieszkańcy domu nie są zadowoleni. Jednocześnie Frodo przeżywa kryzys, sytuacje próbuje wykorzystać Doris, a wszystko kończy się tym, że Kaja zrywa zaręczyny z chłopakiem.
 • Zakochani po uszy 4

  Asia i Piotr martwią się zachowaniem Janka, który jest opryskliwy i o wszystko ma pretensje. Tym razem Asi udaje się załagodzić sytuację i razem z Piotrem zgadzają się, aby Janek przyjaźnił się nadal z Mają, córką Klary. Janek nieświadomie pomaga Klarze w zemście na Asi… Tymczasem Hania próbuje wybić sobie z głowy Michała i umawia się z Wojtkiem. Jednak intrygi Antka powodują, że Wojtek w ostatniej chwili odwołuje randkę. Hania orientuje się w kłamstwach Wojtka. Teraz kolej na ruch Michała…
 • wieczór
 • Idealna niania

  Ola i Tomek są małżeństwem z 8-letnim stażem. Tomek ma firmę transportową i jest kierowcą tira, Ola zajmuje się domem i dziećmi. Sześcioletnia Paulina i pięcioletni Damian to dwa prawdziwe żywioły, często wchodzące rodzicom na głowę. Ola i Tomek szukają dla nich niani, która przyprowadzi dzieci z przedszkola, odrobi z nimi lekcje, popracuje nad wymową Damiana i w fajny sposób spędzi z nimi czas. Marzą, aby mądra opiekunka zdołała przekonać dzieci do jedzenia warzyw, których do tej pory nie lubią. Pomimo, że pierwsze doświadczenia związane z poszukiwaniem niani okazały się porażką, Ola i Tomek wciąż szukają odpowiedniej kandydatki na opiekunke dla dzieciaków.
 • Ukryta prawda N

  19-letnia Zosia spędza czas ze swoim chłopakiem Damianem (19) i grupką przyjaciół nad Wisłą. Dziewczyna przypadkowo znajduje na plaży list w butelce. W liście zrozpaczona kobieta żegna się ze swoim kochankiem oraz informuje, że nie chce już żyć, po tym jak ją zostawił. Zosia jest poruszona. W liście nie ma dokładnego adresu mężczyzny, ale jest jego imię, nazwisko i nazwa ulicy na której mieszka. Damian radzi jej się w to nie mieszać. Następnego dnia Damian znajduje w internecie artykuł informujący o tym, że trzy dni temu z Wisły wyłowiono zwłoki młodej kobiety, a jej tożsamości jeszcze nie udało się ustalić. Zosia jest przekonana, że to autorka listu targnęła się na swoje życie. Zosia wbrew woli chłopaka i wbrew radom przyjaciół postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo…
 • Brzydula 2

  Ula szykuje się do randki z Markiem. Bardzo zależy jej na tym, żeby wieczór był idealny i pozostał w ich pamięci na długo. Niestety, rzeczywistość jest brutalna. Już od samego początku napotyka na problemy – zaczyna sią od efektów metamorfozy, a kończy na nieproszonych gościach. Jaki będzie finał wieczoru? Po kolacji Adam odwozi pijaną Bożenkę do domu. Maciek, niemile zaskoczony postawą kuzynki, robi jej wyrzuty. Ania próbuje załagodzić sytuację. Na nic jednak jej starania – wymiana zdań pomiędzy kuzynami kończy się ostateczną decyzją Bożenki!
 • Kto odmówi pannie młodej?

  Trzy dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie, przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler dostanie dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie – na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co się stanie, jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.
 • Seks w wielkim mieście N

  Ciąg dalszy legendarnego serialu, który zmienił spojrzenie kobiet na ich własne życie. Cztery niezależne i samodzielne kobiety w poszukiwaniu partnera idealnego. Czy wreszcie się uda? Czy to na pewno będzie to ten jeden, jedyny? Czy dziecko jest dobrym sposobem na podtrzymanie związku? I jeszcze milion innych problemów, z którymi na co dzień stykają się kobiety.
 • Jackie Chan: Przyjemniaczek N

  Jackie wychodził ze studia, gdzie nagrał właśnie kolejny odcinek swego kulinarnego poradnika, gdy wpadła na niego rozpędzona dziewczyna. Jackie widzi, że dziewczyna ucieka przed uzbrojonymi bandytami i przychodzi jej z pomocą. Tak oto Jackie staje się jednym z głównych nieprzyjaciół na liście groźnego gangstera Giancarlo. Gangster jest przekonany, że Diana, która sfilmowała jego ludzi rozprawiających się z konkurencyjną bandą, jest w zmowie z Jackiem, i że to on ma kompromitującą taśmę. Niebawem o istnieniu taśmy dowiadują się także bandyci z konkurencyjnego gangu. Oni też chcą ją zdobyć i też są przekonani, że ma ją Jackie. Uprzejmy i stroniący od konfliktów Jackie nagle atakowany jest ze wszystkich stron. Nie ma wyjścia, musi walczyć, a że bije się świetnie, pokonuje bandytów nasyłanych na niego przez oba zwaśnione gangi.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: