Program TVN 7

drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Agata Łukaszewska z 3a liceum potrzebuje pieniędzy i zatrudnia się jako ankieterka, jednak nie ma ochoty pracować. Postanawia wykorzystać kolegę, Sebastiana Chudzika. Chłopak angażuje się w pracę. Wkrótce odkrywa, że Agata go oszukała i nie ma zamiaru podzielić się z nim zarobionymi pieniędzmi. Uczeń wykrada dziewczynie swoje ankiety. Czy odzyska zarobione pieniądze? Tymczasem gimnazjalistka Klaudia Szot czuje się zaniedbywana przez mamę, która cierpi na depresję i nie interesuje się domem ani dziećmi. Opieka nad Klaudią spada na jej starsza siostrę Zosię, jednak licealistka czuje się przytłoczona obowiązkami. Klaudia ma coraz więcej kłopotów w szkole, prócz tego boi się 19-latka, którego poznała na imprezie. Chłopak namawia ją na seks. Klaudia jest przestraszona i nie wie, co robić…
 • Wiza na miłość 7

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni kochankowie, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. Anna, matka trójki dzieci, poznała swojego narzeczonego z Turcji w mediach społecznościowych, na forum dyskusyjnym dla pszczelarzy. Nie znają wspólnego języka i porozumiewają się za pomocą aplikacji tłumaczeniowej. Teraz Mursel po raz pierwszy przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Michael, przedsiębiorca handlujący winami, poznał Julianę na imprezie na jachcie w Chorwacji. Brazylijska modelka jest 20 lat od niego młodsza. Czy Michael zdecyduje się na ślub z kobietą w wieku swoich dzieci? Robert oświadczył się Anny zaledwie kilka godzin po pierwszym spotkaniu. Niestety, okazuje się, że Anny ma zbyt impulsywny stosunek do pieniędzy. Podczas pobytu w Rosji Emily zakochała się w swoim trenerze personalnym i teraz jest w ciąży z jego dzieckiem. Amerykanie czekają na przyjazd swoich narzeczonych. Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali?
 • Timmy i przyjaciele

  Przygody sympatycznego baranka i jego znajomych z przedszkola. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Timmy i jego przyjaciele muszą nauczyć się dzielenia z innymi, nawiązywania przyjaźni i akceptowania własnych błędów. Ich nauczyciele, czapla Harriet i sowa Osbourne uczą ich zasad życia w społeczeństwie, pokazują jak się dzielić z innymi oraz pomagać sobie w potrzebie.
 • Ukryta prawda N

  Ślub i wesele, a także okres przygotowawczy z nim związany, to zarówno dla narzeczonych, jak i ich bliskich, bardzo gorączkowy czas. Pełen ekscytacji, ale i napięcia, nieporozumień, kłótni o tort, bukiet i zespól muzyczny, a czasem i zabawnych perypetii. W każdym ze specjalnych odcinków tygodnia ślubnego „Ukrytej prawdy” pokazujemy historię innej miłości. Różne środowiska, dylematy i tragedie naszych bohaterów łączy jeden wspólny mianownik: ślub. Miłość, zazdrość, nienawiść, kłamstwo, rozpacz, szczęście – te emocje na pewno nie będą obce bohaterom ślubnych odcinków. Czy każdej z par uda stanąć się na ślubnym kobiercu? Jak cienka granica dzieli namiętność i nienawiść? Do czego można się posunąć w walce o ukochaną osobę? Czy miłości zawsze towarzyszy zaufanie? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w specjalnych odcinkach „Ukrytej prawdy”. Ania (26) za dwa tygodnie ma wyjść za mąż za Wojtka (28). Ona jest baristką, jej narzeczony prowadzi z kolegą małą kawiarnię. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Na wesele zaproszona jest prawie cała rodzina Ani i Wojtka. Tymczasem w życiu Ani pojawia się były chłopak - Marcin (34), który dwa lata temu z nią zerwał i zniknął. Ania bardzo przeżyła rozstanie, dopiero kiedy poznała Wojtka ponownie uwierzyła, że może być szczęśliwa. Jednak stare uczucie nie daje o sobie zapomnieć. Ania ląduje z Marcinem w łóżku. Zwierza się ze wszystkiego przyjaciółce - Natalii (26). Zastanawia się nad odwołaniem ślubu. Ma wyrzuty sumienia wobec Wojtka. Tymczasem Marcin oznajmia, że nie dojrzał do poważnego związku. Mówi Ani, by nie odwoływała ślubu i wesela. Z Wojtkiem będzie szczęśliwsza. Już w trakcie ceremonii do kościoła wpada Marcin. Dopiero dzisiaj coś go tknęło, zrozumiał, co traci. Wyznaje Ani miłość. Jednak chciałby z nią być na stałe. Wojtek jest w szoku. Czy Ania zdecyduje się odwołać ślub?
 • Ukryta prawda N

  Ślub i wesele, a także okres przygotowawczy z nim związany, to zarówno dla narzeczonych, jak i ich bliskich, bardzo gorączkowy czas. Pełen ekscytacji, ale i napięcia, nieporozumień, kłótni o tort, bukiet i zespól muzyczny, a czasem i zabawnych perypetii. W każdym ze specjalnych odcinków tygodnia ślubnego „Ukrytej prawdy” pokazujemy historię innej miłości. Różne środowiska, dylematy i tragedie naszych bohaterów łączy jeden wspólny mianownik: ślub. Miłość, zazdrość, nienawiść, kłamstwo, rozpacz, szczęście – te emocje na pewno nie będą obce bohaterom ślubnych odcinków. Czy każdej z par uda stanąć się na ślubnym kobiercu? Jak cienka granica dzieli namiętność i nienawiść? Do czego można się posunąć w walce o ukochaną osobę? Czy miłości zawsze towarzyszy zaufanie? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w specjalnych odcinkach „Ukrytej prawdy”. Maryla (42) jest w praktyce najbliższą osobą dla swojej siostrzenicy Magdy (28), ponieważ rodzice dziewczyny 10 lat temu stwierdzili, że porzucą swoje dotychczasowe życie i wyjadą do Indii, by żyć w skupisku hipisów. Od tamtego czasu Magda wydaje się osobą zagubioną, zainteresowaną głównie imprezami, która dość szybko przepuściła oszczędności zostawione jej przez rodziców. Maryla, choć ma na głowie swoją rodzinę, stara się pomagać Magdzie, bo dziewczyna rzuciła studia i nie jest szczególnie zaradna życiowo. Na szczęście od pewnego czasu Magda spotyka się z młodym nauczycielem angielskiego Krzysztofem (26), którego poznała kiedy dawał korepetycje synowi Maryli. Chłopak jest ubogi, ale twardo stąpa po ziemi, bardzo mocno zakochał się w Magdzie. Niestety Magda zrywa z nim, nie podając powodu. Chłopak wypłakuje się Maryli, ona obiecuje sprawdzić, czy Magda mogłaby dać mu drugą szansę. Ku jej zaskoczeniu Magda przedstawia jej Alberta. Bardzo przystojnego 33-latka, syna zamożnych właścicieli hotelu pod Warszawą. Chcą szybko się pobrać, to dla niego rzuciła Krzysztofa. Maryla zaczyna podejrzewać, że Albert nie jest szczery wobec jej siostrzenicy, decyduje się na radykalne kroki. Liczy, że wynajęty detektyw zdobędzie dowody na jakiś romans Alberta na boku - tylko wtedy Magda przejrzy na oczy i rzuci narzeczonego. W dniu ślubu wreszcie dostaje do ręki argumenty. Czy zdąży ich użyć?
 • Ukryta prawda N

  Ślub i wesele, a także okres przygotowawczy z nim związany, to zarówno dla narzeczonych, jak i ich bliskich, bardzo gorączkowy czas. Pełen ekscytacji, ale i napięcia, nieporozumień, kłótni o tort, bukiet i zespól muzyczny, a czasem i zabawnych perypetii. W każdym ze specjalnych odcinków tygodnia ślubnego „Ukrytej prawdy” pokazujemy historię innej miłości. Różne środowiska, dylematy i tragedie naszych bohaterów łączy jeden wspólny mianownik: ślub. Miłość, zazdrość, nienawiść, kłamstwo, rozpacz, szczęście – te emocje na pewno nie będą obce bohaterom ślubnych odcinków. Czy każdej z par uda stanąć się na ślubnym kobiercu? Jak cienka granica dzieli namiętność i nienawiść? Do czego można się posunąć w walce o ukochaną osobę? Czy miłości zawsze towarzyszy zaufanie? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w specjalnych odcinkach „Ukrytej prawdy”. Milena (26) i Olaf (29) za chwilę mają się pobrać. Milena jest zaniepokojona, bo narzeczony się spóźnia i nie odbiera telefonu. Gdy w końcu się zjawia, zarzuca narzeczonej, że go zdradziła i żąda odwołania ślubu. Milena zaprzecza, ale mężczyzna nie chce jej słuchać, odjeżdża z kościoła. Chwilę później przysyła jej sms, w którym twierdzi, że dowiedział się o jej ciąży. A że sam jest bezpłodny, nie może być ojcem tego dziecka. Milena jest w szoku: zawsze chciała mieć dużą rodzinę – zastanawia się, co zrobić z informacją o bezpłodności narzeczonego. Gdy słyszy, że Olaf w dniu ślubu znalazł w jej mieszkaniu test ciążowy z pozytywnym wynikiem, zaczyna się zastanawiać, kto poza nią mógł go wykonać. Do głowy przychodzą jej: mieszkająca z nią ciotka Bogusia (46) i jedna z sióstr, które wychowuje po śmieci rodziców: 17-letnia Klaudia…
 • Ukryta prawda N

  33-letnia Edyta mieszka z mężem Grzegorzem i 11-letnim synem Kamilem. W jej małżeństwie od dawna się nie układa – Grzegorz ewidentnie nie dojrzał do roli ojca, woli ciągle imprezować. Kobieta miała wyjechać z synem na weekend, ale wraca wcześniej. Nakrywa męża z kochanką. Kobieta decyduje się na rozstanie. Mija rok. Edyta od dwóch miesięcy spotyka się z Adamem – przystojnym, wesołym, ale przede wszystkim odpowiedzialnym kolegą z pracy. Jest nim zachwycona. Niespodziewanie wraca Grzegorz, który po rozstaniu wyjechał za granicę. Mężczyzna informuje, że miał niedawno poważny wypadek, ale cudem wyszedł bez szwanku. Zaczął patrzeć inaczej na życie. Rozstał się z kochanką, zamierza wrócić do domu. Edyta nawet nie chce o tym słyszeć. Grzegorz informuje, że wciąż są małżeństwem i ma prawo mieszkać w jej mieszkaniu. Wezwani przez Edytę policjanci przyznają mu rację. Kobieta jest wściekła. Grzegorz próbuje zapracować na zaufanie żony, chce ją przekonać, że się zmienił. Czy Edyta da mężowi jeszcze jedną szansę?
 • Makłowicz w drodze 4

  Kolejna podróż ukraińska rozpoczyna się w najsłynniejszym uzdrowisku tego kraju, Truskawcu. Oprócz wody Naftusia i zabiegów balneologicznych Robert Makłowicz odnajduje tam chleb pieczony na liściach kapusty, strudle i torcik truskawkowy. Jako dietetyczne danie dla kuracjuszy proponuje duszone bakłażany, które przyrządza w parku zdrojowym. Następne zachwyty kulinarne czekają we Lwowie: paluszki ziemniaczane z prawdziwkami, banosz (mamałyga), bogracz (zupa gulaszowa), krowianka (kiszka) i wybór dań popularnej w byłym ZSRR kuchni gruzińskiej. Na zakąskę do piwa podają pieczony szpik kostny, a w kawiarni Szkockiej nadal można wypić kawę z koniakiem, jaką przed wojną zamawiali tu wybitni matematycy z Politechniki Lwowskiej.
 • Hotel Paradise 4

  Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia. Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała amora trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności? Co wówczas wybiorą - miłość czy pieniądze? Czy w tej wszechobecnej rywalizacji znajdzie się miejsce na przyjaźń? Czy uczestnicy będą mogli zaufać komukolwiek? Czy Rajska Wyrocznia pomoże im poznać prawdziwe oblicze pozostałych mieszkańców i podjąć właściwe decyzje?
 • Hotel Paradise 4

  Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia. Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała amora trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności? Co wówczas wybiorą - miłość czy pieniądze? Czy w tej wszechobecnej rywalizacji znajdzie się miejsce na przyjaźń? Czy uczestnicy będą mogli zaufać komukolwiek? Czy Rajska Wyrocznia pomoże im poznać prawdziwe oblicze pozostałych mieszkańców i podjąć właściwe decyzje?
 • Papiery na szczęście N

  W wyniku zderzenia aut Marty i Wery nikt nie ucierpiał, ale samochód Marty jest całkowicie zniszczony. Mimo to i Marcie i Werze zależy na tym, aby nie zawiadamiać policji. Wera czuje się winna i zaprasza Martę z dzieciakami do mieszkania fryzjerek, oferuje im nocleg. Marysia ma dość tego, że uciekli, nie mają pieniędzy, dlatego dzwoni do ojca. Kris grozi żonie, jest wściekły, tym bardziej, kiedy Marta oznajmia mu, że nie wróci… Tymczasem Sandra przyucza się do pracy w biurze Kowalczyków, a Beatka próbuje zbliżyć się do Adama, bo czuje, że to ten jedyny.
 • Papiery na szczęście N

  Marta opowiada Werze swoją historię. Wera jest przejęta tym, co spotkało Martę i proponuje jej, aby wraz z dzieciakami została w mieszkaniu przynajmniej do czasu naprawy samochodu. Żaneta jednak jest nieufna wobec Marty i nie ukrywa, że nie podoba jej się, że Wera zaoferowała jej pomoc. Marta postanawia przenieść się do hostelu. Tymczasem Henryk dowiaduje się od gosposi, pani Hani, że Mati i Sandra nie zachowują się jak kuzynostwo, tylko raczej jak para. Henryk zaczyna podejrzewać, że Sandra i Mateusz coś ukrywają, nie ufa Matiemu.
 • Papiery na szczęście N

  Wera ma wyrzuty sumienia z powodu wyprowadzki Marty i dzieciaków, zamierza ich odnaleźć. Tymczasem Marta odkrywa, że Marysia zamiast spać w hostelu spędziła noc imprezując na mieście z poznanymi tam kolegami. Okazuje się również, że Kris zablokował im karty płatnicze… Z powodu braku pieniędzy Marta, Marysia i Maks muszą odpracować nocleg. Adam zwierza się Agacie z tego, że nie może zapomnieć głosu nieznajomej, która przez pomyłkę do niego dzwoniła. Adam ponownie kontaktuje się z Martą, ale ona po krótkiej wymianie zdań prosi, by więcej nie dzwonił. Wkrótce ich drogi znów się przecinają…
 • Papiery na szczęście N

  Adam jest rozbawiony zniknięciem pizzy, za którą Marta zostawiła mu brelok z kryształem. Tymczasem Marta wie, że musi zdobyć pieniądze, postanawia sprzedać cenne rzeczy. Nie opuszcza jej pech, portfel z dokumentami Marty wpada do studzienki kanalizacyjnej… Wera martwi się o Martę, ale nie umie jej znaleźć. Zdesperowana Marta sama pojawia się w salonie fryzjerek licząc, że jej auto zostało naprawione. Dowiaduje się, że samochód nadaje się tylko do kasacji. Jednocześnie Mati i Sandra próbują realizować plan uwiedzenia Adama przez Sandrę. Ich spotkanie we dwoje psuje pojawienie się Beatki…
 • Wiedźmy N

  Dziewięcioletni Luke (Jasen Fisher) i jego pochodząca z Norwegii babcia (Mai Zetterling) spędzają wakacje nad morzem. Dla zabicia czasu babcia czyta wnukowi przerażające bajki o podłych czarownicach i ich okrutnych czarach. Ani Luke, ani jego babcia nie spodziewają się, że te niesamowite opowieści wkrótce staną się dla nich rzeczywistością. W tym samym hotelu, w którym mieszkają odbywa się sabat czarownic. Najważniejsza z wiedźm (Anjelica Huston) wymyśliła tajemną miksturę, która pozwala jej na zamienianie małych dzieci w miniaturowe myszki. Luke jest pierwszym dzieckiem, które na własnej skórze doświadcza tej okropnej transformacji. Podła wiedźma zamierza w ten sam sposób zamienić w myszy wszystkie dzieci w Anglii…
 • Junior N

  Dwaj naukowcy: doktor Alexander Hesse (Arnold Schwarzenegger) oraz ginekolog położnik Larry Arbogast (Danny DeVito) stworzyli zespół, który pracował nad nowym lekiem zapobiegającym poronieniom. Niestety lek nie zostaje uznany przez komisję i klika lat pracy idzie na marne. Doktor Hesse nie poddaje się, w tajemnicy zapładnia jedno z przechowywanych jajeczek i wszczepia sobie uzyskany w ten sposób embrion. Doktor Arbogast regularnie podaje mu lek ich wspólnego pomysłu, który ma zapobiec poronieniu. Embrion rozwija się i wkrótce doktorowi coraz trudniej jest ukryć przed światem, że jest w ciąży.
 • wieczór
 • Wonder Woman N

  Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
 • Porady na zdrady

  Zdradzone przez swoich partnerów Kalina (Magdalena Lamparska) i Fretka (Anna Dereszowska), zakładają własną firmę testując wierność mężczyzn. Wszystko idzie dobrze, dopóki nie dostają zlecenia od Beaty (Weronika Rosati) – żony Macieja (Mikołaj Roznerski). Podejrzewa go ona o zdradę i chce poznać prawdę. Okazuje się, że to wcale nie jest proste - Maciej nie jest typowym mężczyzną. Sprawy komplikuje fakt, że Kalina zaczyna coś do niego czuć…
 • Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką S6

  Dwaj przyjaciele ze studiów stają się nierozłączni, ale po latach ich niegdyś bliska przyjaźń kończy się śmiercią jednego z rąk drugiego. Śledztwo ujawnia nieudany rabunek, podpalenie, zdradę i niezwykły romans.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.
 • Druga strona medalu 3 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Mariola Gołota. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 3 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Maja Włoszczowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: