Program TVN 7

drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Dr Robert Szewczyk zajmuje się 17-latką, która upiła się do nieprzytomności w parku. Jej matka jest pogrążona w rozpaczy po odejściu męża i nie zajmuje się dorastającymi córkami. Młodsza z sióstr stara się opiekować starszą. Chłopak pacjentki, który wciągnął ją w alkohol i używki podaje dziewczynie amfetaminę, aby mogli uciec ze szpitala. Pacjentka traci przytomność i lekarze muszą ją reanimować. Dr Wojciech Jarosz w drodze do pracy znajduje błąkającego się 3-latka. Dziecko spacerowało w samej piżamie i jest bardzo wyziębione. Okazuje się, że chłopczyka wychowuje samotny ojciec, który zasłabł w wyniku spadku cukru. 28-latek również trafia na SOR. W szpitalu przebywa także matka byłej dziewczyny pacjenta. Ta porzuciła chłopca zaraz po porodzie. Babcia 3-latka sprowadza na miejsce córkę, bo ma nadzieję, że ta zainteresuje się synkiem.
 • Papiery na szczęście AD

  Adam z Alicją przyjeżdżają do szpitala zobaczyć się z Beatką. Henryk jednak, w obawie, że Beatka powie Adamowi, że nie chce za niego wyjść, nie dopuszcza do tego spotkania. Tadeusz za namową Henryka przekonuje Beatkę, żeby przynajmniej, dopóki jest w szpitalu, nie podejmowała żadnych decyzji. Marta i dzieci są zachwyceni spotkaniem z Krisem. Sandra kontynuuje podtruwanie Henryka, który zaczyna się gorzej czuć. Adam upija się i w salonie fryzjerskim dziewczyn wyznaje, że kocha Nataszę i zrobiłby dla niej wszystko. Scenę nagrywa jedna z klientek…
 • Papiery na szczęście AD

  Marta postanawia spotkać się z Krisem sam na sam i porozmawiać o rozwodzie. Tymczasem Kris mówi jej, że chce, żeby do siebie wrócili. Henryk pokazuje Renacie zdjęcia jej męża dowodzące o zdradzie. Renata jest załamana i wściekła na Henryka, że ten wtrąca się w jej prywatne sprawy. Staszek z pomocą Filipa dowiaduje się, w którym szpitalu jest Beatka i rusza na spotkanie z nią. Widzi jednak Beatkę z Adamem, załamuje się i postanawia wycofać. Filip przypadkowo tłucze fiolkę z kropelkami, którymi Sandra podtruwała Henryka.
 • Idealna niania 5

  Monika i Jacek wychowują trójkę fantastycznych dzieci – 5-letnich bliźniaków Adama i Kacpra oraz ich 15-letnią siostrę Natalię. Mama mówi, że Kacper jest energicznym, ruchliwym chłopcem, którego „wszędzie jest pełno”, Adama uważa natomiast za spokojniejszego i podkreśla jego niezwykłą fantazję. Ponieważ mama chłopców chciałaby wrócić do pracy, poszukuje osoby, która potrafiłaby zająć się bliźniakami pod jej nieobecność. Ze względu na szczególne potrzeby jej dzieci, idealna niania powinna być osobą cierpliwą, zaangażowaną, kompetentną i profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Na zamieszczone w Internecie ogłoszenie Moniki odpowiedziały dwie kandydatki na nianię: 25-letnia Paulina, spokojna i poukładana dziewczyna, nieposiadająca jednak zbyt dużego doświadczenia w opiece nad dziećmi oraz 43-letnia Iwona, doświadczona niania i pielęgniarka z wykształcenia, która zrobiła na mamie dobre wrażenie profesjonalnym podejściem do pracy. Czy Iwona rzeczywiście okazała się idealną kandydatką na nianię? Co przydarzyło się Paulinie? Przekonajcie się sami oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani"!
 • Ukryta prawda N

  Proboszcz Antoni (50) znajduje w kościele koszyk z płaczącym niemowlęciem. W koszyczku jest kartka z prośbą o zaopiekowanie się dzieckiem. To chłopiec. Proboszcz informuje odpowiednie służby, na miejsce przyjeżdża policja i pogotowie. Ks. Antoni oraz jego gosposia Matylda bardzo przejmują się losem porzuconego chłopca. Trwają poszukiwania matki dziecka. Tymczasem na plebanii zjawia się młodsza siostra Matyldy- Krystyna, matka Majki (16), która odkryła, że jej córka była w ciąży i w tajemnicy przed nią urodziła, a następnie porzuciła dziecko. Krystyna jest przekonana, że ojcem niemowlaka jest młody wikary z plebanii- Tomasz, który jeździł z grupą młodzieży na pielgrzymki. Co więcej, powszechnie wiadomo, że wikary został przeniesiony z innej plebanii, ponieważ podejrzewano go o romans z młodą parafianką. Plotki narastają, natomiast Krystyna żąda, by Kościół płacił alimenty na dziecko.
 • Ukryta prawda N

  26-letnia Paulina pracuje jako pielęgniarka w jednym z warszawskich szpitali. Przypadkowo znajduje na ulicy leżącego staruszka, który jest nieprzytomny. Udziela pierwszej pomocy, wzywa karetkę. W szpitalu okazuje się, że pan Eugeniusz (72) cierpi na demencję starczą, chwilami nie rozumie, co się z nim dzieje. Jest mocno potłuczony, okazuje się, że ma złamaną rękę. Zaraz po wypadku odwiedza go jego wnuczka, Matylda (25), która opiekuje się nim na co dzień. Paulinie jest żal starszego człowieka, decyduje się jechać do jego mieszkania. Tam dowiaduje się od jego wnuczki, że przeprowadza ona mały remont, by poprawić warunki mieszkaniowe dziadka. Kiedy Eugeniusz dostaje wypis ze szpitala, Paulina deklaruje, że zaopiekuje się nim przez kilka dni- do czasu zakończenia prac remontowych. Pan Eugeniusz bardzo przywiązuje się do Pauliny. Zaangażowanie w problem pacjenta powoduje napięcia między Pauliną, a jej narzeczonym Michałem (28), który jest zły, że dziewczyna poświęca mu mało czasu.
 • Ukryta prawda N

  Sara (17), uczennica liceum, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w nowym uczniu, Marcinie (18). Chłopak robi w szkole prawdziwą furorę: jest dowcipny, pewny siebie, bogaty, w dodatku organizuje huczne imprezy, na których wypada bywać. Sara jest wniebowzięta, gdy Marcin zaczyna się nią interesować. Wkrótce zostaje jego dziewczyną. Gdy odkrywa, że Marcin handluje narkotykami, jest wściekła i po kilku kłótniach mówi o wszystkim jego matce. Ewa (39) zapewnia ją, że wpłynie na syna. Sara liczy na zmianę zachowania Marcina, zamiast tego chłopak ją zostawia, a ona sama zaczyna otrzymywać wiadomości z pogróżkami…
 • Sprzątaczki

  Agata i Agnieszka są przyjaciółkami, które wspólnie prowadzą dworek o wdzięcznej nazwie „Sielska osada Firleje”. Organizują w nim wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i konferencje. Po każdej z większych uroczystości dwór wymaga generalnego sprzątania. Dziewczyny zatrudniają sprzątaczkę, która świetnie sprawdza się w swojej roli i której bezgranicznie ufają. Kobiety mają inny problem. Od pewnego czasu znika im zza baru alkohol. Właścicielki dworku podejrzewają o kradzież trunków barmana. Chcą mieć dowód na to, że mężczyzna dopuszcza się kradzieży, dlatego instalują w karczmie ukryte kamery. Jakież jest zdziwienie Agaty i Agnieszki, gdy okazuje się, że to nie barman a ich zaufana sprzątaczka podkrada alkohol. Załamane kobiety postanawiają zwolnić nielojalną pracownicę i poszukać kogoś na jej miejsce. Chcąc mieć pewność, że osoby, które zgłoszą się do pracy są uczciwe, dziewczyny postanawiają zostawić w lokalu ukryte kamery i obserwować poczynania potencjalnych kandydatek na sprzątaczkę. Czy Agacie i Agnieszce uda się znaleźć pracownika, który nie dość, że zadba o porządek w lokalu, to jeszcze będzie godzien zaufania właścicielek karczmy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie oglądając kolejny odcinek programu „Sprzątaczki”. Zapraszamy.
 • Szpital N

  Pacjentkami doktora Wojciecha Jarosza są dwie siostry, które miały wypadek samochodowy. Dziewczyny coraz gorzej się zachowują, ponieważ odreagowują sytuację domową. Ich rodzice ciągle się kłócą, a w szpitalu postanawiają rozstać się dla dobra córek. 12-latka jest załamana, bo chciała żeby rodzice się pogodzili. Tymczasem 14-latka wciąż się buntuje i kradnie innemu pacjentowi telefon, a w wyniku upadku dochodzi u niej do obrzęku mózgu. Do doktora Michała Morawskiego zgłasza się 17-latek, który w wyniku ucieczki złamał żebra. Jego ojciec jest prawnikiem i samotnie wychowuje dwóch synów. Uważa, że w życiu trzeba umieć się dobrze ustawić. Już zaplanował dla nastolatka przyszłość i nie uznaje jego sprzeciwu…
 • SOS Ekipy w akcji N

  Policjanci, patrolując stołeczne ulice, zauważają wypadek drogowy. Ku ich zaskoczeniu okazuje się, że poszkodowany, potrącony na pasach, uciekł z miejsca kolizji. Policjanci ruszają na poszukiwania rannego mężczyzny i odkrywają jego tajemnicę... Inny patrol otrzymuje wezwanie do zakładu fotograficznego, w którym jeden z klientów wywołał zdjęcia nagiego dziecka. Policjanci wspólnie z właścicielem zakładu szykują obławę na potencjalnego pedofila… Straż pożarna staje przed trudnym zadaniem ewakuacji pensjonariuszy domu spokojnej starości, w którym doszło do pożaru. Czy wśród starszych, niedołężnych osób znajduje się podpalacz?
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 N

  Ksiądz 48-letni ks. Waldemar Nowak został przyłapany na tym, jak pod wpływem alkoholu usiłował doprowadzić 11-letniego Kacpra Kamińskiego do innej czynności seksualnej. Obdukcja wykazała, że chłopiec wcześniej odbył stosunek seksualny, o czym świadczą otarcia naskórka i pęknięcia odbytu. Na ciele chłopca znaleziono ślady biologiczne księdza Waldemara, który był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Ksiądz nie przyznaje się do winy, twierdzi, że niczego nie pamięta, ale zapewnia, że nie ma i nigdy nie miał skłonności pedofilskich. Księdza przyłapał ojczym chłopca. Zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Kacpra, który miał odprowadzić księdza na plebanię, poszedł tam po niego. Zastał wystraszonego chłopca i obnażonego księdza, który przed nim klęczał.
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z prepersem Marcin (39) jest prepersem, gromadzi zapasy żywności i sprzęty niezbędne do przetrwania w trudnych warunkach. Jego żona, Małgosia (36) ma dość dziwactw męża, zwłaszcza że Marcin zaczyna indoktrynować dzieci. Małgosia jest przekonana, że 10-letnia Kasia i 14-letni Paweł mają prawo do normalnego dzieciństwa, a nie wysłuchiwania o zagrożeniach. Małgosia grozi mężowi rozwodem, jeśli się nie opamięta, i ograniczeniem mu kontaktu z dziećmi. Przez jakiś czas wydaje się, że Marcin przejął się słowami żony. Wyniósł z piwnicy wszystko, co tam wcześniej zgromadził. Małgosia jest zadowolona do czasu, gdy dowiaduje się przypadkiem, że Marcin odziedziczył dom po zmarłej ciotce, o czym nie raczył jej powiedzieć. Małgosia wyrzuca męża z domu i składa pozew rozwodowy.
 • Ukryta prawda N

  32-letni Marek jest informatykiem i nadal mieszka z 64-letnią matką. Ostatni raz spotykał się z kimś jeszcze w czasach studenckich. Za namową kolegi mężczyzna próbuje wziąć się za siebie – zaczyna chodzić na siłownię i biegać. Przypadkiem spotyka w parku 31-letnią Beatę. Kobieta siedzi na ławce zapłakana, ma ślady po uderzeniu na głowie. Beata zwierza się Markowi, że to mąż ją uderzył, zresztą nie pierwszy raz. 32-latek chce pomóc kobiecie. Próbuje przekonać ją, że nie musi bać się męża i może od niego odejść. Wkrótce się w niej zakochuje. Po kolejnym pobiciu Beata prosi Marka, by zamieszkali razem. Matce mężczyzny nie podoba się to, jak szybko syn angażuje się w nowy związek. Czy Markowi uda się zbudować swoje szczęście z Beatą?
 • SOS Ekipy w akcji N

  Policjanci zostają wezwani do awantury podczas meczu szkolnych drużyn piłkarskich. Okazuje się, że do bójki doszło między ojcami, którzy kibicowali swoim dzieciom. Jeden z mężczyzn zarzuca synowi drugiego kradzież dwustu złotych… Inny patrol także interweniuje w sprawie kradzieży, do której dochodzi w sklepie z luksusowym sprzętem elektronicznym. Sprawę komplikuje fakt, że podejrzany mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim... Ratownicy medyczni toczą dramatyczną walkę o życie pogryzionej przez psa kobiety, a policjanci szukają kilkuletniej dziewczynki, która także może zostać zaatakowana przez wściekłe psy...
 • wieczór
 • Medium z Long Island 7

  Kamera towarzyszy Theresie Caputo pomagającej ludziom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Kobieta wykazuje zdolności, których zwykli ludzie nie rozumieją. Stale odczuwa wokół siebie obecność duchów. Często czuje się zobowiązana, by przekazać od nich wiadomości tym, którzy nadal żyją. Na spotkanie z medium zainteresowani czekają się około dwóch lat, a chętnych wciąż nie brakuje. W programie widzowie zobaczą także, jak wygląda rodzinne życie Theresy i jaki wpływ ma na nie jej niezwykła praca.
 • Ukryta prawda N

  Julia mieszka od kilku lat we Wrocławiu, gdzie niedawno zaręczyła się z Piotrem. Wspólnie kupili mieszkanie, a na czas remontu dziewczyna przywiozła ukochanego kota do swojej mamy Marii. Starsza kobieta nie jest z tego powodu zadowolona, bo nie lubi zwierząt. Kiedy Julia chce wracać do Wrocławia, okazuje się, że kot zaginął. Zaniepokojona prosi narzeczonego, by sam wrócił do domu. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad oraz dzieci z sąsiedztwa. Julia jest załamana zaginięciem zwierzęcia. Coraz częściej kłóci się z narzeczonym, który zarzuca jej, że kot jest dla niej ważniejszy niż on…
 • Kod Merkury N

  Agent Art Jeffries jest przepracowany i nieszczęśliwy. Kolejny stres pewnie doprowadzi go do załamania nerwowego. W tej sytuacji przełożeni zlecają mu pozornie łatwe zadanie. Jeffries ma przeprowadzić śledztwo w sprawie zniknięcia dziewięcioletniego chłopca, którego rodzice zostali zamordowani w tajemniczych okolicznościach. Jeffries zaczyna od przeszukania domu, w którym popełniono zbrodnię. Od razu odnajduje ukrytego chłopca, ale nie może porozumieć się z nim, ponieważ Simon dotknięty jest autyzmem. Chłopiec zostaje umieszczony w szpitalu. Jeffries organizuje dla niego policyjną ochronę, podejrzewając, że chłopcu nadal grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Z niewyjaśnionych przyczyn policjanci zostają odwołani ze szpitala. Gdy Jeffries dowiaduje się o tym, postanawia osobiście zaopiekować się Simonem. Niebawem okazuje się, że miał rację. Rzeczywiście komuś zależy na zamordowaniu chłopca, ale przełożeni Jeffriesa w FBI nadal nie chcą w to uwierzyć. Z czasem agentowi udaje się ustalić, z jakich powodów Simon stał się wrogiem publicznym. Chłopiec, chociaż jest dotknięty autyzmem, posiada wyjątkowy talent matematyczny, dzięki któremu zdołał złamać najpilniej strzeżony amerykański kod wojskowy. Kod Merkury służy agencji bezpieczeństwa do przekazywania rozkazów agentom wywiadu na całym świecie. Ten kod uchodził za niezawodny, kosztował majątek i był największym osiągnięciem Nicholasa Kudrowa, szefa agencji bezpieczeństwa. Pułkownik Kudrow poświęcił całą swoją karierę na stworzenie i wprowadzenie do agencji kodu, który jakiś dziewięciolatek rozszyfrował bez trudu. Kudrow nie pozwoli, by przypadek zniszczył jego karierę. Simon musi zginąć, aby wraz z nim znikły wszelkie ślady porażki Kudrowa. Jeffries orientuje się, że w walce z Kudrowem zdany jest wyłącznie na własne siły. Wykorzystując swoje wpływy, Kudrow postarał się o to, aby Jeffries nie mógł otrzymać żadnej pomocy od policji i od FBI.
 • Uwiedziony N

  Adwokat wprowadza do sex klubu swojego przyjaciela, który staje się głównym podejrzanym w sprawie zniknięcia pewnej kobiety oraz kradzieży wielu milionów dolarów. Film opowiada historię doradcy finansowego Jonathana (Ewan McGregor), który na swojej drodze spotyka charyzmatycznego prawnika (Hugh Jackman). Dzięki nowemu przyjacielowi bohater trafia do seks klubu, oferującego możliwość realizacji najbardziej wyrafinowanych zachcianek i pragnień. Tam Jonathan poznaje kobietę ze swoich snów. Niedługo potem zostaje głównym podejrzanym, nie tylko w sprawie zaginięcia kobiety, ale także kradzieży 20 milionów dolarów.
 • Noc oczyszczenia: Czas wyboru N

  Minęły dwa lata, od kiedy Leo Barnes (Frank Grillo) powstrzymał się przed dokonaniem zemsty za to, co przydarzyło mu się w czasie Nocy oczyszczenia. Teraz będąc szefem ochrony senator Charliego Roan (Elizabeth Mitchell), musi zapewnić jej przetrwanie corocznego okrutnego rytuału.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: