Program TVN 7

Następny
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Szkolny przystojniak, Szymon Żurawski, organizuje 18-stkę w jednym z modnych klubów. Chłopak podoba się Agacie Walczyk i Agnieszce Saneckiej. Kiedy Szymon zaprasza na urodziny Agnieszkę, Agata jest wściekła i zamierza zrobić wszystko, żeby dziewczyna nie przyszła. Okłamuje Agnieszkę, że selekcjonerka nie wpuści jej do klubu w ubraniu z lumpeksu. Zdesperowana dziewczyna kradnie ze sklepu drogą sukienkę. Irek Marzec z 2c gimnazjum wstydzi się tego, że bardzo pocą mu się ręce. Chłopak jest wyśmiewany w klasie, a koledzy przezywają go „Ryba”. Irkowi bardzo podoba się nowa uczennica, Milena. Jednak z powodu wiecznie spoconych dłoni nastolatek unika z nią kontaktu. Jest pewien, że nie ma szans u atrakcyjnej koleżanki. Zakochany chłopak za wszelką cenę stara się ukryć przed Mileną swój sekret.
 • Mango Telezakupy

 • Zakochani po uszy 3

  Wojtek nie ustaje w poszukiwaniach Klaudii, na której chce zemścić się za to, co zrobiła Asi. Tymon ostrzega dziewczynę, ale nic sobie z tego nie robi. Kiedy Wojtek dowiaduje się o rzekomym samobójstwie Klaudii, nie daje się nabrać. Tymczasem Sonia spotyka się z dziennikarzem śledczym. Okazuje się, że brat mężczyzny też został oszukany przez Olgierda. Przekazuje Soni dowody obciążające przestępcę. Marcin zwierza się ze swoich kłopotów małżeńskich. Uważa, że Wiki już go nie kocha i boi się, że ich związek nie przetrwa tego kryzysu. Asia martwi się o przyjaciół, zwłaszcza, że spotyka Wiki z Adamem, kolegą z pracy… Paweł tymczasem proponuje Bartkowi, żeby wspólnie przygotowali wykład na konferencję. Liczy, że poderwie kolegę.
 • Ukryta prawda N

  Alicja (32) jest trochę znudzona swoim życiem. Od dłuższego czasu marzy o zmianach, ale boi się wprowadzać je w życie. Jej małżeństwo z Maćkiem (33), z którym jest od dziesięciu lat, cierpi na skutek rutyny. Praca za biurkiem w firmie zajmującej się organizacją wesel również nie należy do szczególnie fascynujących. Alicja nie jest pewna czy chce mieć dzieci i co tak naprawdę cieszy ją w życiu. Wolny czas spędza z koleżanką z pracy Karoliną (29). Wszystko zmienia się w momencie, kiedy Alicja przypadkowo poznaje wróżkę Selmę (48). Kobieta zaczyna doradzać młodej mężatce, a Alicja powoli zmienia swoje życie. Maciek jest wściekły z tego powodu. Nie może zrozumieć, dlaczego żona stosuje się do wszystkich rad wróżki. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Tymczasem Selma sugeruje Alicji, że powinna rozwieść się z Maćkiem, bo nie jest on dla niej dobrym partnerem.
 • Ukryta prawda N

  Agnieszka od półtora roku jest szczęśliwie zakochaną mężatką. Jej mężem jest Jurek , który pracuje jako kierowca TIR-a. Podczas, gdy mężczyzna wraca motorem z Krakowa, Agnieszka na trzy tygodnie przed terminem zaczyna rodzić ich pierwszego syna. W szpitalu towarzyszy jej teściowa. Kilka godzin po porodzie do Agnieszki dociera tragiczna informacja. Jej mąż zginął w wypadku w drodze do szpitala. Teściowie Agnieszki Urszula (53) i Tomasz (56) zabierają ją i wnuka do siebie do domu. Kobieta się załamuje, nie chce widzieć dziecka, bo to właśnie synka obwinia za śmierć ukochanego. Uważa, że gdyby mężczyzna tak bardzo się nie spieszył, nic złego by się nie wydarzyło. W powrocie do normalności pomaga jej brat zmarłego Adam (26) i jej najlepsza przyjaciółka Renata (27). Dzięki ich pomocy kobieta powoli nawiązuje relacje z dzieckiem.
 • Ukryta prawda N

  Zofia jest rencistką samotnie wychowującą córkę Jagodę (18). Dorabia sobie do renty, sprzedając na ulicznym straganie owoce i warzywa. Syn Zofii, Antek, cztery miesiące temu zginął podczas bójki w dyskotece. Po tej tragedii Zofia nie pozwala Jagodzie wychodzić na żadne imprezy czy dyskoteki. Brak męskiej ręki w domu stara się uzupełnić mąż siostrzenicy Zofii, Marek (32). Jest częstym gościem w mieszkaniu i służy pomocą przy różnorakich naprawach i awariach. Z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej, Zofia i Jagoda postanawiają wynająć wolny pokój po Antku studentowi Łukaszowi (21). Łukasz zdobywa zaufanie Zofii, która pozwala Jagodzie na wyjścia z domu w jego towarzystwie. Między nim i Jagodą zaczyna rodzić się uczucie. Nagle Zofia dowiaduje się, że musi spłacić dług po zmarłym synu, który jak się okazało - zamieszany był w czarne interesy. Bierze pożyczkę w parabanku. Chwilę później z domu znikają pieniądze, a wraz z nimi Łukasz.
 • Szpital N

  Karetka pogotowia przywozi na oddział ratunkowy 17-letniego Grześka Kurdziela. Chłopak ścigał się ze swoim starszym bratem traktorem i miał wypadek. Uderzył głową o kierownicę, zranił się w oko i na chwilę stracił przytomność. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawki. Matka pacjentów prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Bracia rywalizują o dziewczynę, która przyjechała do nich na wakacje. To ona namówiła chłopaków, żeby ścigali się traktorami, choć tak naprawdę nie jest zainteresowana żadnym z nich. Swoimi prowokacjami w stosunku do chłopaków, chce zrobić na złość ojcu. Matka pacjentów jest wściekła, bo dziewczyna mówi jej, że wyjdzie za mąż za jednego z jej synów. W końcu kobieta wspólnie z ojcem dziewczyny postanawiają zapanować nad nią i okłamują ją, że zamierzają wziąć ślub. 37-letni Jacek Szulc przyprowadza na SOR swojego półtorarocznego synka, Maćka. Chłopczyk wepchnął sobie do nosa kolczyk. Ojciec próbował mu go wyciągnąć, jednak tylko podrażnił nos dziecka. Mężczyźnie towarzyszy jego kochanka, do której należy kolczyk. Chłopczykiem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Szulc jest na urlopie tacierzyńskim i podrywa kobiety wmawiając im, że matka dziecka nie żyje a on sam wychowuje syna. Mężczyzna nie chce przyznać się przed żoną do zdrady i udaje, że nie zna kochanki.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Ukryta prawda N

  Kasia jest nieśmiałą, trochę zakompleksioną 18-latką. Pewnego dnia do jej klasy w szkole dołącza Agnieszka (18), przebojowa, seksowna dziewczyna, typ gwiazdy. Opowiada, że mieszkała z matką kilka lat w Paryżu, a teraz przeniosła się do ojca, który jest biznesmenem w Warszawie. Wszyscy zazdroszczą Agnieszce światowego obycia i pieniędzy. Agnieszka zaprzyjaźnia się z Kasią. Pod wpływem nowej koleżanki Kasia staje się odważniejsza, próbuje alkoholu i narkotyków. Kasia wyznaje Agnieszce, że jest dziewicą. Agnieszka zaczyna więc zabierać koleżankę na imprezy, gdzie można poznać chłopaków. Uczy ją seksownie się ubierać, robią sobie pikantne zdjęcia. Któregoś wieczoru, gdy są grupą znajomych nad Wisłą, poznają młodych ludzi z Francji. Kasia w dobrej wierze mówi, że Agnieszka zna świetnie francuski, jednak okazuje się, że dziewczyna nie rozumie ani słowa. Upokorzona i złapana na kłamstwie przy znajomych Agnieszka od następnego dnia zaczyna się mścić na Kasi. Odrzucona dziewczyna odkrywa, że Agnieszka ma jednak swoje tajemnice.
 • Szkoła AD

  Licealistka Diana Fabicka należy do grupy popularnych uczniów. Dziewczyna dobrze się uczy, jest ładna i ma przystojnego chłopaka. Wiele osób jej zazdrości i uważa, że Diana ma idealne życie. Uczennica stara się spełnić oczekiwania rodziców, koleżanek i chłopaka, ale jest jej coraz trudniej. Wkrótce poznaje kolegę, który nie stawia jej żadnych wymagań, przeciwnie – namawia Dianę, żeby robiła to, na co ona sama ma ochotę… Czy nastolatka będzie miała odwagę się zbuntować i robić coś tylko dla siebie? 13-letnia Sara Bilewicz ma kłopot z mamą, która jest dla niej bardzo surowa i wymaga, żeby córka skupiła się tylko na nauce. Kobieta robi to, ponieważ boi się, żeby dziewczyna nie popełniła takich samych błędów jak ona. Urodziła ją, kiedy miała 16 lat. Jednak 13-latka nie chce być traktowana jak małe dziecko i zaczyna okłamywać matkę. Czy kobieta zrozumie, że musi dać córce więcej swobody?
 • 19 +

  Adrian ma tego dnia urodziny. Iwona ogłasza na vlogu, że w Addiction odbędzie się z tej okazji impreza i nakłania Zuzę do wykorzystania sytuacji, by poderwać Adriana. Irek widząc nagranie Iwony dochodzi do wniosku, że to Adrian jest jej nowym chłopakiem. Wpada w szał i zjawia się w Addiction z zamiarem wyeliminowania rywala. Wkrótce jednak do pubu dociera Wojtek, a Irek orientuje się, że to on jest związany z jego byłą dziewczyną. Irek atakuje Wojtka, a Arek wyrzuca przyjaciela z imprezy. Tymczasem Mela namawia Kasię, żeby spróbowały wywołać ducha jej braciszka. Aneta jest za, więc we trzy przygotowują się do przeprowadzenia seansu…
 • Brzydula

  Między Markiem a Piotrem dochodzi do bójki. Adam żałuje, że zdradził Ulę.
 • Brzydula

  Ula jest przekonana, że Marek podrywa modelki. Artur całuje Violettę. Piotr pyta Ulę, czy ma u niej szansę.
 • wieczór
 • Przyjaciele

  Phoebe zaczyna rodzić. Przyjaciele pośpiesznie udają się do szpitala. Chcą być na miejscu zanim na świat przyjdą trojaczki. Do szpitala przyjeżdżają również biologiczni rodzice dzieci - brat Phoebe i jego żona, Alice, których materiał genetyczny wykorzystano przy zapłodnieniu in vitro. Poród Phoebe odbiera wykwalifikowany i doświadczony lekarz, doktor Harad (SAM ANDERSON - "ER"). Jak się okazuje, mężczyzna ma obsesję na punkcie bohatera "Szczęśliwych Dni" i nalega, żeby oglądać serial również podczas porodu. Ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich zainteresowanych okazuje się, że trojaczki to dwie dziewczynki i chłopak, a nie jak przewidywali lekarze, dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Najbardziej rozczarowany tym faktem jest jednak Chandler, ponieważ dziewczynką okazuje się właśnie ten chłopiec, który miał nosić jego imię. Tymczasem Phoebe chce zatrzymać jedno z bliźniąt.
 • Przyjaciele

  Joey otrzymuje propozycję pracy dla telewizji PBS przy jednym z programów na żywo. Kiedy trafia do studia, okazuje się, że nie będzie współprowadził programu, na co bardzo liczył, a jedynie odbierał telefony od widzów i to poza anteną. Mimo wszystko Joey z entuzjazmem podchodzi do współpracy z PBS. Nieco inny stosunek do jego nowej pracy ma jendak Phoebe, która nie darzy PBS sympatią od czasu, kiedy stacja nie odpisała na jej list zaadresowany do bohaterów Ulicy Sezamkowej. Rachel nakrywa Monikę, czekającą na spotkanie z Chandlerem. Aby uratować sytuację, przyjaciółka wymyśla historyjkę o randce z kolegą z pracy. Monika zdradza również Rachel, że jej nowy towarzysz jest najlepszym kochankiem, jakiego do tej pory miała. Kiedy Chandler się o tym dowiaduje, nie posiada się z dumy. Rossowi udaje się w końcu porozmawiać telefonicznie z Emily. Emily jest gotowa wybaczyć mężowi, ale pod warunkiem, że on na stałe przeniesie się do Londynu. Ross nie może jednak opuścić Nowego Jorku ze względu na swojego syna, Bena, którego wychowuje jego była żona Carol (Jane Sibbett) i jej przyjaciółka Susan (Jessica Hecht). Emily stawia więc inny warunek – przyjedzie do Nowego Jorku, ale Ross nie może w ogóle widywać się z Rachel. Z ciężkim sercem, Ross przystaje na te warunki.
 • Projekt Lady 3

  W każdym tygodniu dziewczęta odkrywają świat, który do tej pory był im zupełnie obcy. W nadchodzących dniach będą obcować ze sztuką. Te spotkania nie tylko poszerzą ich wiedzę, ale również ubogacą je duchowo. Street art, rzeźba i teatr to dziedziny, które będą zgłębiać uczestniczki „Projektu Lady”. Nie tylko teoretycznie. Każda z nich na chwilę poczuje się artystką. Dziewczęta wyrażą siebie, dadzą ujście swoim emocjom oraz pokonają własne obawy i uzewnętrznią stan swojego ducha. Skoro ma być kulturalnie, to mentorka Irena zarządzi tydzień bez przeklinania. A wiadomo, że uczestniczki mogłyby napisać doktorat z niecenzuralnego słownictwa. Jak już się zdążyliśmy przekonać, potrafią rzucić mięsem. Czy to oznacza, że w Pałacu w Rozalinie zapadnie kompletna cisza? Czy ten czelendż okaże się jednak za trudny dla niektórych z dziewcząt? Sztuka ma wiele twarzy. Na początek jej najbardziej zauważalna w codziennym życiu odmiana. Sztuka uliczna, czyli street art, murale, graffiti, to formy, z którymi uczestniczki „Projektu Lady” z pewnością się zetknęły. Teraz będą mogły same popuścić wodze fantazji i uzewnętrznić wszystko to, co płynie prosto z ich serc. Sztuka pozwala zostawić racjonalną stroną naszego życia i dać wyraz emocjom. Pora odzwierciedlić kolory duszy w graffiti. Czy będą to jasne barwy? Czy może uczestniczki wyrzucą z siebie też tę ciemną stronę? Po streetartowej przygodzie, pora na lekcję natury. Nauka rzeźbiarstwa to zupełnie obca dziewczętom dziedzina sztuki. Wykonanie rzeźby przedstawiającej akt, do którego pozować im będzie para nagich modeli, wywoła u niektórych uczestniczek prawdziwy szok. Niektóre z kandydatek na damy nigdy nie były w teatrze, a innym kojarzył się on wyłącznie z nudą. Do dzisiaj. Wizyta w teatrze improwizacji będzie dla nich największym i chyba najmilszym doświadczeniem, jakiego zaznały w programie. Tak przynajmniej wyznają niektóre dziewczęta. Uczestniczki nie tylko zasiądą na widowni, ale same staną na scenie. Która z nich poczuje się na niej najlepiej? Dziewczęta z „Projektu Lady” już blisko dwa miesiące są z dala od domu. Mnóstwo wyzwań, trudne chwile, tęsknota za bliskimi, sprawiają, że niektóre z nich myślą o opuszczeniu programu dobrowolnie. Czy dojdzie do tego w najbliższym odcinku?
 • Hotel Paradise - Rajskie Rozdanie

  „Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali! Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.
 • Ślub od pierwszego wejrzenia 4

  W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.
 • Kolekcjoner N

  Doktor Alex Cross (Morgan Freeman) jest specjalistą zajmującym się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców, od lat pracuje w policji w Waszyngtonie. Alex jest wdowcem, ma dwójkę dzieci. Od śmierci żony rodzina jest dla niego najważniejsza. Dlatego, gdy dowiaduje się, że córka jego siostry została porwana, postanawia osobiście zająć się dochodzeniem w tej sprawie. Alex obawia się, że opieszałość policji może przyczynić się do tragedii i chce poprowadzić własne śledztwo. Naomi (Gina Ravera) została uprowadzona z miasteczka uniwersyteckiego w Durham w Północnej Karolinie. To wyjątkowo zaciszne i piękne okolice, wprost nie sposób uwierzyć, że były już scenerią kilku morderstw popełnionych z zimną krwią. Po przybyciu na miejsce Alex poznaje doktor medycyny, Kate Mctiernan (Ashley Judd). Ta piękna, wykształcona kobieta jest jedyną z ofiar, której udało się uciec zabójcy. Tylko ona może go rozpoznać. Miejscowa policja nie jest zachwycona pojawieniem się Alexa i jego wtrącaniem się w sprawy śledztwa.
 • Nagi instynkt N

  Detektyw z San Francisco Nick Curran (Michael Douglas) prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa gwiazdy rocka i dokonuje niepokojących odkryć. Jednocześnie zostaje uwikłany w śmiertelną grę z udziałem trzech skrywających prawdę kobiet. Każda z nich ma nieoczekiwany motyw, dla którego mogłaby dokonać zbrodni.
 • NOC Magii (TVN7)

dalej
Zobacz program innych kanałów: