Program TVN 7

Następny
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Roksana Wilczak chce z pomocą swoich byłych chłopaków, Mirka i Kuby, przygotować Szlachetną Paczkę. Przeprowadza w szkole akcję zbiórki rzeczy dla wielodzietnej rodziny. Mirek i Kuba przyłączyli się do pomocy, mają w tym swój cel - każdy z nich chce odzyskać byłą dziewczynę. Rywalizacja i kłótnie chłopaków doprowadzają do tego, że uczniowie rezygnują z udziału w Szlachetnej Paczce. Nastolatki proszą o pomoc znanego piłkarza, Jerzego Dudka, który od lat angażuje się w akcję. Wkrótce bramkarz zjawia się w szkole… Tymczasem gimnazjalistka Nadia Mirowska postanawia dać nauczkę złośliwej koleżance, która upokarza innych. Monika wyśmiewa się z Nadii, że jej rodzice mają zakład pogrzebowy i liczy, że koleżanki i koledzy też będą z niej drwić. Nadia nie przejmuje się jednak zachowaniem Moniki i chce, aby ta przeprosiła ją przy całej klasie. Razem z kolegą robią dowcipy złośliwej dziewczynie. Monika ma tego dość . Czy przeprosi wyśmiewaną koleżankę?
 • Przystanek Bieszczady 3

  Bieszczady to piękne miejsce, które daje wolność, o czym doskonale wiedzą mieszkańcy tych terenów. Jaka jest cena takiego życia? Jakie jest życie w Bieszczadach - najtrudniejszej i najmniej dostępnej części Polski? Jacy są ludzie, którzy właśnie tam mają całe swoje życie oraz jak wygląda ich codzienność? W tej serii, wyprodukowanej dla Discovery Channel, pokażemy trudy mieszkańców i ich codzienną walkę o przetrwanie w pięknych i dzikich Bieszczadach.
 • Tom i Jerry Show 3

  Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!
 • Beethoven VIII: Na tropie skarbu N

  Najnowsza komedia z udziałem uwielbianego na całym świecie bernardyna, jedynego i niepowtarzalnego Beethoven’a. Wielkie kochane psisko i jego trener Eddie (Jonathat Silverman „Beethoven 6: Wielka ucieczka”) wracając do domu utknęli w małej nadmorskiej miejscowości. Kiedy Beethoven zaprzyjaźnia się z chłopcem z okolicy (Bretton Manley „Ted”), pomaga mu odnaleźć piracką mapę do zaginionego skarbu i razem wyruszają na spotkanie przygody, która zjednoczy całe miasteczko.
 • Ukryta prawda N

  29-letni Jarek nie jest zadowolony ze swojego życia. Kilka lat temu wziął ślub, żona (Monika, 27) namówiła go wtedy, żeby porzucił marzenia o karierze fotografa i zatrudnił się w firmie jej ojca (Andrzej, 58). Jarek czuje się teraz uzależniony od teścia – mieszka w jego domu, dostaje od niego pieniądze i tak naprawdę nie może o niczym decydować, bo to Andrzej w każdej kwestii ma zawsze ostatnie słowo. Na domiar złego Jarek zdaje sobie sprawę, że coraz bardziej pogardza nim żona. Kobieta nie pracuje, ojciec utrzymuje ją i spełnia wszystkie jej zachcianki. Jarek ma dość. Odchodzi z firmy teścia i zaczyna pracę jako fotograf freelancer. Kupuje sobie aparat i zamawia dobry komputer do obróbki zdjęć. Ze strony żony i teścia może liczyć tylko na krytykę i szyderstwa. Mężczyzna nie przejmuje się tym jednak i uparcie robi swoje. Wkrótce zostaje napadnięty na ulicy i traci aparat. Czy mimo wszystko uda mu się odnieść sukces?
 • Ukryta prawda N

  Agnieszka (30), ekonomistka, ceniony pracownik korporacji, od dwóch lat jest związana z kolegą z firmy, żonatym Filipem (35). Kobieta ma dość życia w trójkącie i nalega, by Filip zakończył swoje małżeństwo. Mężczyzna obiecuje jej, że wkrótce to zrobi. Tymczasem Agnieszka ma nowe zmartwienie: niepodziewanie zostaje zwolniona z pracy. Szef tłumaczy swoją decyzję redukcją jej stanowiska. Załamana Agnieszka, obciążona kredytami, w panice szuka nowego zatrudnienia. Wspiera ją Filip: pożycza jej pieniądze, uruchamia kontakty w branży. Agnieszka zatrudnia się w końcu w nowym miejscu. Przypadkiem zwierza się swojej szefowej z romansu z Filipem.
 • Ukryta prawda N

  27-letni Rafał poznaje na mocno zakrapianej alkoholem imprezie Martę (25). Idą do łóżka, jednak rano Marta nie ma chęci na kontynuowanie znajomości. Sześć miesięcy później Rafał wpada na Martę na ulicy. Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. Rafał jest zaniepokojony, pyta, czy to jego dziecko, Marta potwierdza. Rafał z czasem zaczyna zabiegać o jej względy, w głębi duszy marzył o stałym związku i dziecku. Po porodzie chce zrobić dla pewności badania genetyczne. Pomaga Marcie finansowo, opiekuje się nią, zabiera na randki, daje pieniądze na życie. Zakochuje się w dziewczynie. Niedługo potem wychodzi na jaw, że ojcem dziecka może być również były chłopak Marty- Tomek. Rafał deklaruje, że nawet jeśli dziecko nie jest jego, on chce być z Martą. Niedługo potem Marta znika. Rafał jest zrozpaczony, nie rozumie, czemu teraz dziewczyna go odrzuca. Przypuszcza, że wróciła do byłego chłopaka.
 • Ukryta prawda N

  Mariusz (44) jest wdowcem i ma córkę Agatę (14). Na co dzień sumiennie opiekuje się córką i schorowaną matką Celiną. Mężczyzna spotyka się od roku z Kasią, która ma do niego pretensje, że nie poświęca jej wystarczająco dużo czasu. Od kilku miesięcy Mariusz korzysta z pomocy sympatycznej Iwony, opiekunki, która kilka razy w tygodniu zagląda do jego matki. Mariusz zauważa, że mąż opiekunki wyszedł z więzienia za kradzież, kobieta jest znerwicowana. Agata, która zaprzyjaźniła się z córką Iwony z pierwszego małżeństwa, Tosią, opowiada ojcu o trudnych relacjach w rodzinie koleżanki. W tym czasie Mariusz odkrywa, że jego partnerka dostaje smsy erotyczne od kolegi z pracy.
 • Pokémon: Detektyw Pikachu

  Kiedy prywatny detektyw Harry Goodman znika w tajemniczych okolicznościach, jego syn Tim próbuje ustalić, co się stało. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego, dowcipny i uroczy Pokémon - detektyw Pikachu.
 • W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju! N

  Clark z rodziną mieszka w domku na przedmieściach. Nie ma to jak święta we własnym domu, z całą rodziną, śniegiem, choinką i prezentami. Takie właśnie radosne i rodzinne święta wymarzył sobie w tym roku. Najpierw postanowił zdobyć imponujących rozmiarów choinkę. Zapakował całą rodzinę do samochodu i wyruszył na poszukiwanie drzewka. Pech chciał, że na drodze trafili na parę piratów drogowych i ich samochód wylądował pod brzuchem wielkiej ciężarówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po zdobyciu wielkiego drzewka, które z trudem zmieściło się w ich domu, Clark podejmuje dalsze przygotowania. Na tę wyjątkową Gwiazdkę postanowił nie szczędzić ani sił, ani środków, wykupił cały sklep importowanych z Włoch światełek choinkowych by przyozdobić nimi dom i ogród. Gdy już z niemałym trudem rozwiesił swoją zdobycz okazało się, że światełka nie świecą. Dobrze by było, gdyby w Święta rodzina spotkała się w komplecie, a zatem Clark zaprosił swoich rodziców, zaś jego żona Ellen (Beverly D'Angelo) zaprosiła swoich. Zaczęło się robić ciasno. Wiadomo, że w czasie Świąt zdarza się, że dalecy krewni robią nam różne niespodzianki. Krewni Clarka podobnie postąpili. Prócz dziadków pojawili się i niezapowiedziani goście, kuzyn Eddie (Randy Quaid) z żoną, dwójką dzieci i psem. Zjechało również na tę okoliczność dwoje uroczych staruszków; wuj Lewis (William Hickey) i ciotka Bethany (Mae Questel), para nieszkodliwych dziwaków, zdolna wyprowadzić każdego z równowagi. Jedzenia dla nikogo nie zabraknie, a chwilową ciasnotę da się jakoś przeżyć. Okazuje się, że świąteczny gwar i rwetes, wprawdzie nie przeszkadza Clarkom, ale stanowczo drażni ich snobistycznych sąsiadów. Niezmącony niczym optymizm Clarka wystawiony zostaje na ciężką próbę. Otóż co roku jego szef na święta wręcza pracownikom premie, czy aby i w tym roku zwyczaj ten zostanie utrzymany? Clark nie może wytrzymać niepewności. Postanowił bowiem, że za tegoroczną premię sprawi rodzinie największą z możliwych niespodziankę. Zafunduje jej basen w ogrodzie. A zatem, czy szef nie zapomni, czy rzeczywiście będą to święta o jakich Clark marzył?
 • Geosztorm N

  Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.
 • wieczór
 • Kobieta-Kot N

  Utalentowana i wyjątkowo skromna Patience Philips marnuje swoje zdolności poświęcają czas i talent na budowanie kariery innych. Pracuje w firmie kosmetycznej, Georga Hedare (Lambert Wilson), tyrana, którego w wyzyskiwaniu ludzi wspomaga zimna piękność, jego żona Laurel (Sharon Stone). Patience nikomu się nie narzuca, ale los w dość brutalny sposób upomina się o nią, angażując ją w dramatyczne wydarzenia. Patience staje się niewygodna. Żona George'a każe ją zlikwidować. Wyrok zostaje wykonany, ale kobieta powraca do życia. Za sprawą nadprzyrodzonych mocy ożywa wyposażona w nadzwyczajne zdolności. Staje się silna i wyjątkowo sprawna, jej zmysły wyostrzają się niczym u drapieżnika. Zyskuje kocie cechy i przydomek kobiety-kota. Zaczyna nowe życie, które w niczym nie przypomina jej dawnych losów i w którym ona jest kimś zupełnie niepodobnym do dawnej zagubionej Patience Philips. Uwodzicielska i niebezpieczna kobieta-kot rozlicza się z przeszłością i szuka wyrafinowanych rozrywek balansując na granicy dobra i zła. I tu pojawia się dylemat. Przystojny detektyw Tom Lone (Benjamin Bratt) zakochany w skromnej Patience, powoli zaczyna tracić głowę dla kobiety-kota posądzanej o dokonanie wielu groźnych przestępstw. Sama Patience ulega fascynacji swoim nowym wizerunkiem i w nowej roli, czuje się znacznie pewniej, niż w swoim dawnym wcieleniu.
 • Szczęki II N

  Przez cztery lata w Amity był spokój. Mieszkańcy odzyskali utracone zaufanie do oceanu, niestety turyści nadal omijali to miejsce z daleka. Właśnie z myślą o bezpieczeństwie turystów w Amity wybudowano luksusowy hotel z odgrodzoną od oceanu pływalnią. Akurat dzień po jego uroczystym otwarciu policja odbiera pierwszy niepokojący sygnał. Na otwartym oceanie znaleziono dryfującą łódź bez załogi. Nikt nie potrafi powiedzieć, jaki los spotkał dwóch płetwonurków, którzy ją wynajęli. Szef policji Martin Brody (Roy Scheider) rozpoczyna śledztwo. Następnego dnia na wybrzeżu dochodzi do kolejnej tragedii. Z niewiadomych przyczyn wylatuje w powietrze motorówka ciągnąca narciarzy wodnych. Przy okazji oględzin miejsca tragedii, policja znajduje kawałek zerwanego kabla wysokiego napięcia. Kolejny dzień przynosi następne wstrząsające odkrycie. Mieszkańcy Amity, którzy wybrali się na wyprawę łodzią do latarni morskiej, znajdują zwłoki wieloryba ze śladami zębów gigantycznego rekina. Martin Brody zaczyna obawiać się najgorszego. Próbuje nakłonić burmistrza do podjęcia nadzwyczajnych środków ostrożności, na próżno. Władze nie chcą wzniecać paniki, tym bardziej, że brak jest wystarczających dowodów na obecność rekina-zabójcy. Po kilku dniach te wątpliwości zostają rozwiane. Mieszkańcy i turyści kolejny raz muszą walczyć o życie z bezwzględnym, żądnym krwi ludojadem. Natomiast Martin Brody musi stoczyć z nim swoją prywatną walkę, w której stawką jest życie jego dwóch synów.
 • Pitch Perfect II N

  Utalentowane i niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Tym razem zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć.
 • NASA - archiwum tajemnic s1

  Lądownik Viking prawdopodobnie odkrył ślady życia na Marsie, ale dlaczego nic o tym nie wiemy? Czy rzeczywiście na niebie, podczas zorzy polarnej, zauważono statek kosmiczny?
 • Druga strona medalu 3 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anja Rubik. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
dalej
Zobacz program innych kanałów: