Program TVN 7

Następny
drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 15-latka, która spadła z przęsła mostu robiąc sobie selfie. W szpitalu nastolatka urządza sesję zdjęciową z ciężko chorym pacjentem. Ojciec dziewczyny usprawiedliwia zachowanie córki, jej matka natomiast uważa, że nastolatka przesadziła. Postanawia, że musi zrobić wszystko, by jej córka zmieniła swoje zachowanie. Tymczasem dr Wojciech Jarosz zajmuje się 33-letnim pracoholikiem z podejrzeniem zawału. Żona mężczyzny czuje się przez niego zaniedbana i chce się z nim rozwieść. Kobieta od kilku miesięcy ma kochanka. Widok mężczyzny, który przyjeżdża do szpitala uświadamia pacjentowi, że może stracić żonę dlatego postanawia się zmienić.
 • Szpital N

  Pacjentem doktora Wojciecha Jarosza jest pilot linii pasażerskich z podejrzeniem zawału. Na oddziale towarzyszą mu dwie kochanki. Na SOR przyjeżdża także sąsiad pacjenta i jego żona, która była kiedyś w związku z pilotem. Kobieta wyszła za mąż, ale wciąż kocha mężczyznę. Udaje bóle brzucha, by zostać z nim sam na sam. Kochanki zrywają z pacjentem, gdy dowiadują się, że miał zawał. Do szpitala trafia dwóch nastolatków. Starszy z nich zrzucił młodszego ze schodów, zastraszając 13-latka. Chłopiec boi się i kryje łobuza, ale pod wpływem matki wyznaje prawdę o wypadku. 14-latek dowiaduje się o tym i mści się na młodszym koledze, łamiąc mu rękę. Siostra chuligana broni go wierząc, że jej brat nie chciał zrobić rówieśnikowi krzywdy.
 • Zagadki losu AD

  Anna (37) pracująca w dobrze prosperującej agencji reklamowej swojego męża Adama (42) jest zaskoczona, kiedy ten daje do zrealizowania ważny projekt niedoświadczonej i mało przebojowej copywriterce, Magdzie (31). Anna zaczyna być złośliwa wobec kobiety, a z czasem zaczyna podejrzewać, że Magda romansuje z Adamem. Jej uwagę zwraca zwłaszcza fakt, że Magda zawsze zostaje po godzinach w pracy, a Adam także coraz częściej znika z domu, twierdząc, że spotyka się z klientami agencji. Anna radzi się koleżanki z pracy, Ilony, która jednak zapewnia ją, że Adam ją kocha i jest jej wierny. Któregoś dnia Anna znajduje w komputerze męża erotyczne zdjęcia... Jedzie do biura, by przyłapać Adama na zdradzie. Zastaje śpiącą w biurze Magdę...
 • Ukryta prawda N

  47-letnia Danuta nie jest w stanie pocieszyć swojej matki po śmierci ukochanego męża Witolda. Mężczyzna zmarł dwa miesiące temu po ciężkiej walce z nowotworem jelita. Od tej pory emerytowana lekarka nie ma ochoty na towarzystwo córki i unika wychodzenia z domu. Stanisława zerwała też kontakt z przyjaciółką Haliną oraz ma bardzo zmienne nastroje. Na domiar złego mąż Danuty nie ma czasu na wsparcie żony, zajmując się sprawami swojej firmy. Kiedy na jaw wychodzi, że Stanisława zrezygnowała z kilku godzin pracy w tygodniu w przychodni, jej córka coraz bardziej się o nią martwi. Danuta odkrywa także, że jej matka pali pozostawianą po terapii ojca marihuanę.
 • Ukryta prawda N

  Dorota Michałek (39) jest nauczycielką języka polskiego w liceum. Nie ma własnej rodziny. Mieszka z matką. Interesuje się wszystkim, co dzieje się w szkole. Pewnego dnia zauważa, że z mieszkania Karoliny, która jest katechetką w szkole, wychodzi Paweł, nauczyciel francuskiego. Dorota zaczyna obserwować parę, a kiedy w rozmowie Karolina zbywa Dorotę, nauczycielka opowiada w szkole o romansie katechetki z romanistą. Informacja szybko się rozchodzi. Karolina zaczyna być w szkole niemile widziana. Dyrektorka wzywa ją do siebie i informuje o skargach. Kiedy kuria wycofuje Karolinie zgodę na nauczanie religii, kobieta dowiaduje się, że niebawem straci pracę…
 • Ukryta prawda N

  23-letnia Ewelina (23) związała się ze starszym od siebie mężczyzną, Michałem (35). Układa im się świetnie do dnia, kiedy Michał wraca z wyjazdu firmowego w Trójmieście i unika spotkania z Eweliną. Kobieta przypadkiem odkrywa jego przeprowadzkę pod inny adres, do domu kolegi, który wyjechał do Brukseli i poprosił go, żeby zaopiekował się domem. Ewelina jest zdziwiona, gdy w domu zastaje 6-letniego chłopca, Januszka. Michał wyznaje Ewelinie, że kiedy był w Trójmieście spotkał się z byłą partnerką Małgorzatą, z którą ma syna. Kobieta ma zaawansowane stadium raka i trafiła do hospicjum, nie chce, by syn ją oglądał w takim stanie, dlatego przekazała mu opiekę nad chłopcem. Ewelina bardzo przejmuje się sytuacją narzeczonego, proponuje, że z nim zamieszka i pomoże w domowych obowiązkach. Michał woli jednak pobyć z synem sam, żeby mieli szansę na nowo się poznać po wielu latach niewidzenia się. Któregoś dnia Ewelina dowiaduje się, że Michał planuje wyjazd na stałe zagranicę. Gdy robi mu awanturę, ten niespodziewanie z nią zrywa…
 • Tajemnice miłości AD

  Zakochany adwokat 45-letni Adam był kiedyś wziętym adwokatem od spraw karnych. Wszystko zmieniło się, kiedy niewinny człowiek, którego bronił, popełnił samobójstwo w areszcie. Tragedia zmieniła Adama, który się rozpił. Obecnie mężczyzna jest alkoholikiem po rozwodzie, a z nastoletnią córką Leną ma tylko sporadyczny kontakt. Niespodziewanie do Adama przychodzi 38-letnia Klara. Jej mąż Czarek został oskarżony o morderstwo. Kobieta usłyszała o Adamie, niegdyś najlepszym obrońcy w mieście i postanowiła poprosić go o pomoc. Mężczyzna po chwili wahania zgadza się bronić Czarka. Niespodziewanie pomiędzy nim i Klarą zaczyna rodzić się uczucie. Niedługo potem Adam trafia na dowód, dzięki któremu może oczyścić Czarka z zarzutu morderstwa. Wie, że jeśli wyjdzie na wolność, Klara do niego wróci. Czy Adam dla miłości sprzeniewierzy się etyce adwokackiej?
 • Szpital N

  Osierocone rodzeństwo miało wypadek samochodowy. 24-latek jest prawnym opiekunem młodszej siostry i bardzo się o nią martwi. 17-latka do tej pory sprawiała bratu problemy wychowawcze, dlatego pacjent zabrania jej spotykać się z nowym chłopakiem. Dziewczyna ma dość brata i postanawia uciec. Złamane żebro przebija jej płuco, stan nastolatki jest poważny. Jednocześnie pacjentem dr Dominiki Gajdy jest 23-latek, który nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanej. Mężczyzna spadł z drzewa i złamał rękę. Za wszelką cenę chce odzyskać byłą dziewczynę i okłamuje ją, że jest umierający. Kiedy 21-latka wraz z obecnym narzeczonym przyjeżdżają na oddział, chłopak zamierza skłócić parę. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna może być w ciąży.
 • Opowieści małżeńskie AD

  Łucja (27) i Krystian (29) mają dwuletnią córeczkę. Od jej pojawienia się na świecie w małżeństwie narasta kryzys. Łucja unika seksu. Mimo że oboje są głęboko wierzący, zdesperowany Krystian stawia sprawę na ostrzu noża i grozi Łucji rozwodem. Łucja szuka pocieszenia u swojego spowiednika, księdza Ireneusza (30), który tłumaczy małżonkom, że muszą za wszelką cenę ratować swój związek. Łucja przyznaje, że nie jest gotowa na drugie dziecko, a zgodnie z nauką kościoła ma niewiele opcji antykoncepcji. Krystian jest zdziwiony, bo myślał, że Łucja jest otwarta na wielokrotne macierzyństwo. Przekonuje ją w końcu, że będą stosować naturalne metody zapobiegania ciąży. Krystian planuje długo wyczekiwany wieczór seksu z żoną, organizuje opiekę dla dziecka, zapewnia romantyczną oprawę, ale próba zbliżenia kończy się katastrofą. Łucja wyjawia mężowi, że strach przed ciążą to nie jedyny problem, jaki ją blokuje...
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych. "Pocięta"
 • Ukryta prawda N

  Marek jest bogatym współwłaścicielem firmy klimatyzacyjnej. Rok temu rozwiodła się z nim żona – odeszła z dnia na dzień, wyprowadzając wcześniej pieniądze ze wspólnego konta, i założyła własną firmę. Teraz kobieta korzysta z tego, że była u Marka i jego wspólnika kierownikiem marketingu – stopniowo wykrada im kolejnych klientów. Marek ma dość kobiet. Kiedy przypadkiem poznaje 37-letnią malarkę Adę, nie zamierza mieć z nią nic wspólnego. Ponieważ jednak Ada bardzo mu się podoba, zaczyna się z nią spotykać. Szybko dowiaduje się, że kobieta żyje skromnie i gardzi przepychem. Marek, w którego życiu przepychu jest mnóstwo, udaje, że tak naprawdę jest tylko monterem klimatyzacji. Z czasem musi brnąć w kolejne kłamstwa. Choć zdaje sobie sprawę, że powinien po prostu powiedzieć kobiecie, kim naprawdę jest, nie potrafi tego zrobić.
 • Tajemnice miłości AD

  Szybka randka 32-letni Marcel przegrywa zakład ze swoim kolegą i musi iść na trzy randki z najmniej atrakcyjnymi kobietami, jakie uda się Piotrowi znaleźć na portalu randkowym. Marcelowi się to nie uśmiecha, zwłaszcza że ma dziewczynę, Dagmarę, piękną fotomodelkę. Zakład to jednak dla niego rzecz święta. Dwie pierwsze randki są koszmarem, ale na kolejną przychodzi Sasza, piękna, inteligentna lekarka, z pochodzenia Ukrainka. Marcel jest onieśmielony Saszą, nie może przestać o niej myśleć. Przyjaciel radzi mu, by na razie nie zrywał z Dagmarą, tylko spotkał się jeszcze kilka razy z Saszą i przekonał się, czy jest tego warta. Marcel idzie za radą kolegi i przez chwilę gra na dwa fronty. Coraz bardziej jednak zakochuje się w dziewczynie. Tymczasem Dagmara odkrywa, że 32-latek ją zdradza, wpada na jego randkę z Saszą i urządza mu awanturę. Zraniona Sasza też z nim zrywa. Mężczyzna podejmuje w końcu decyzję, z którą kobietą chce być i zaczyna walczyć o jej odzyskanie.
 • Idealna niania

  W pierwszym odcinku "Idealnej niani" poznajemy Anikę i Rafała, rodziców 3-letniego Olafa i 10-miesięcznej Neli. Rafał pracuje bardzo długo, a Anika postanowiła wrócić na studia i dlatego zdecydowali się na zatrudnienie niani dla swoich dzieci. Wybór opiekunki to dla młodych rodziców sprawa kluczowa – maluchy nigdy jeszcze nie zostawały pod opieką kogoś obcego. Anika i Rafał postanowili zorganizować casting na nianię. Czy uda im się znaleźć idealną opiekunkę dla swoich dzieci? Oglądajcie pierwszy odcinek "Idealnej niani"!
 • wieczór
 • Idealna niania

  Piotrek ma w życiu wiele pasji, jedną z nich jest jazda motocyklem. Mężczyzna ma także żonę Małgosię. Wspólnie mają szóstkę dzieci. Najstarsza Ala ma 20 lat, a najmłodszy Staś 2 miesiące. Piotrek pracuje i często nie ma go w domu – musi zarobić na utrzymanie tak licznej rodziny. Małgosia zajmuje się wychowaniem dzieci. Oboje marzą o tym, aby czasami spokojnie spędzić kilka godzin tylko we dwoje: wyjść do kina lub do teatru. Z tego oto powodu postanowili poszukać niani do czwórki swoich najmłodszych pociech: 11 letniego Frania, 5 letniej Marysi, 2,5 letniego Józia i 2 miesięcznego Stasia. Czy uda im się w ogóle znaleźć opiekunkę do takiej gromadki dzieci?
 • Opowieści małżeńskie AD

  Anna (45) i Krzysztof (48) są małżeństwem od 15 lat, niedawno otworzyli restaurację. Mają 13-letniego syna, któremu Krzysztof kładzie do głowy, że ciężka praca prowadzi do sukcesu. On jest tego najlepszym przykładem: ma kilka firm, które świetnie prosperują. Gdy Krzysztof zatrudnia młodą atrakcyjną kelnerkę, Emilię (21), Anna jest o nią zazdrosna. Ma pretensje do Krzysztofa, że tego z nią nie skonsultował. Krzysztof nie chce się wycofać z decyzji o zatrudnieniu Emilii, mimo że dziewczyna źle pracuje, nie stara się i marna z niej kelnerka. Gdy Anna przyłapuje Emilię i Krzysztofa, jak wychodzą razem z hotelu, jest przekonana, że mąż ją zdradza i robi mu awanturę. Krzysztof pod presją mówi jej, że Emilia to tak naprawdę jego córka. Anna jest zła, że mąż ukrywał przed nią coś takiego, ale wie, że musi tolerować Emilię. Gdy jednak przyłapuje ją, jak podkrada pieniądze z kasy, chce zadzwonić na policję. Emilia powstrzymuje ją, grożąc jej, że gdy na nią doniesie, jej mąż pójdzie siedzieć...
 • Hotel Paradise 5

  “Hotel Pradise” ponownie otwiera swoje drzwi i zaprasza nowych gości. Tym razem jednak w nieco innych okolicznościach przyrody. Po Bali i Zanzibarze przyszedł czas na egzotyczną Panamę. To tutaj zamelduje się grupa pragnących przeżyć przygodę życia singli. Każdy z nich zjawi się na miejscu, mając inny cel. Jedni zechcą znaleźć miłość, drudzy zgarnąć dużą kasę. A jeszcze inni pragną wrócić do domu bogatsi o duże pieniądze i ukochaną osobę u boku. Dla kogo los okaże się łaskawy? Wszystkim staraniom będzie uważnie przyglądać się prowadząca Klaudia El Dursi, a rzeczywistość komentować niezastąpiony Pan Lektor.
 • Reich

  Alex i Andre pracują razem. Przyjeżdżają do Sopotu, gdzie właśnie odbywa się konkurs "Modelka roku". W komisji zasiadają Ola i Wojtek - szef lokalnego gangu samochodowego. Wojtek zleca kradzież Mercedesa, którym przyjechali. Jednak auta nie udaje się ukraść - Alex zostaje powiadomiony przez beeper alarmowy i wraz z Andre, używając drastycznych środków, przepędza bandytów. Gdy obaj wracają na salę balową, Alex poznaje Olę, a Andre Iwonę; umawiają się z dziewczynami na spotkanie. Wojtek, rozzłoszczony nieudaną akcją, postanawia wezwać z Hamburga Pajaca i Cygana, którym zleca zabicie Alexa i Andre. Tymczasem Alex i Andre wynajmują dom nad morzem. Tego dnia Andre spotyka się z Iwoną i mimo, że dziewczyna jest nieco chłodniejsza, on wyjawia jej poważne zamiary. Andre wraca do domu, tu przez telefon dostaje wiadomość od Gordana - aby odzyskać zaginioną w Polsce kokainę, musi jechać do Krakowa. Natomiast w Sopocie spotykają się ludzie z gangu Wojtka i postanawiają sami zemścić się na Alexie i Andre. Andre proponuje Alexowi wspólny wyjazd do Krakowa, lecz on nie zgadza się, pragnie już wyjść z branży. Później Alex jedzie na dyskotekę, na której spotyka Olę. Razem trafiają do hotelu. Andre wyjeżdża samochodem do Krakowa, natomiast Alex zostaje nad morzem. Telefonuje Gordan i informuje o zmianie adresu w Krakowie, pod który miał udać się Andre, aby odzyskać kokainę. Podany przez Gordana numer telefonu jest taki sam, jak ten, który Alex widział u Oli. Andre jest już w Krakowie. Tu telefonicznie "łapie go" Gordan i podaje nowy adres, dziwiąc się jednocześnie, że nie zrobił tego Alex. Andre podjeżdża do Krakowa - wchodzi do willi przez okienko piwniczne i zakrada się do środka mieszkania, planując odbicie zagubionej kokainy. Widzi, że przy barze w salonie jest Zięba z prostytutkami. Kiedy Zięba wychodzi, Andre chowa się w jednym z pokoi. Tu, od nieletniej prostytutki dowiaduje się, gdzie jest biuro Zięby. Udaje się tam i siłą wymusza na Ziębie przyznanie się, gdzie ukrył kokainę. Kiedy razem wychodzą, w salonie spotykają bandytów z sopockiego gangu, którzy planowali zabić Ziębę, a teraz, gdy zobaczyli Andre, mają okazję zemścić się na nim. Dochodzi do strzelaniny, w której bierze też udział Alex, który zdecydował się na przyjazd do Krakowa i pomoc Andre. Zabijają wszystkich bandytów. Została jeszcze nieletnia prostytutka, którą postanowił zająć się Andre, aby pozbyć się niewygodnego świadka. Natomiast Alex idzie do garażu po narkotyki. Wspólnie wracają nad morze i Andre stwierdza, że także wycofa się z interesu. Andre jest zakochany w Iwonie, natomiast Alex nie chce angażować się uczuciowo. Andre wyjawia Alexowi, że ma na niego kontrakt.
 • Widmo N

  Młody amerykański fotografik, Ben, dostaje intratną propozycję z Tokio. Przyjmuje ją i wraz ze świeżo poślubioną żoną rusza do Japonii. Na autostradzie dochodzi do wypadku, Ben usiłuje ominąć dziewczynę i wpada w poślizg. Kiedy małżeństwo odzyskuje przytomność, nigdzie nie widać zwłok, ani żadnego śladu dziewczyny. Wkrótce w życiu Bena zaczynają dziać się dziwne rzeczy; jego żona uważa, że to duch dziewczyny chce się zemścić.
 • Zbrodnie z pierwszych stron gazet

  Seryjny morderca z Long Island część 1: zaginione dziewczyny Zaginięcie Shannan Gilbert w 2010 roku na Long Island skutkuje odkryciem dziesięciu innych ofiar.
 • NOC Magii (TVN7)

dalej
Zobacz program innych kanałów: