Program TVN 7

drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 20-latką potrąconą przez samochód. Na SOR trafia również zadurzony w dziewczynie sprawca wypadku. Nie wie, że jest prostytutką. Wkrótce do szpitala przyjeżdża jej klient. Obraża kobietę, a chłopak staje w jej obronie. Między mężczyznami dochodzi do groźnej w skutkach bójki. Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział młodą kobietę w trakcie porodu. Lekarze podejrzewają, że noworodek ma zespół Downa. Rodzina pacjentki nie jest w stanie tego zaakceptować i chce oddać dziecko do adopcji. Młoda matka nie zamierza tego robić. Wspiera ją sąsiad, który od dawna jest w niej zakochany…
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z prostytutką Przemek (53) występuje o rozwód po 11 latach małżeństwa, kiedy dowiaduje się, że Sylwia (37) kiedyś była prostytutką. To był krótki epizod, kiedy jako młoda dziewczyna była w trudnej sytuacji finansowej. Przemek unosi się honorem i każe jej wyprowadzić się z domu. Kiedy żona odmawia, stawia jej ultimatum: albo burzliwy rozwód z orzekaniem o winie i publicznym praniem brudów, który zniszczy jej relacje z przyjaciółmi i synem (dziś 10-letnim), albo szybki rozwód bez orzekania o winie, korzystny dla niej podział majątku i prawo do odwiedzin dziecka. Kobieta jest załamana. Z jednej strony ma świadomość jak bardzo zawiodła męża. Z drugiej liczy, że przez 11 lat małżeństwa udowodniła jak bardzo się zmieniła i żałuje błędów młodości.
 • Papiery na szczęście N

  Beatka nie przyjmuje oświadczyn Adama. Sama nie wie co robić, bo kocha Staszka, spotyka się z Matim… Próbuje skontaktować się ze Staszkiem. Kiedy on nie odpowiada postanawia umówić się z Matim. Tymczasem Henryk wraz Tadeuszem świętują zaręczenie młodych i połączenie interesów. Wkrótce Marta dowiaduje się o oświadczynach Adama i czuje ulgę na wieść o tym, że Beatka ich nie przyjęła.
 • Ukryta prawda N

  Marta (49) i Roman (52) zastanawiają się co poszło nie tak, wychowali swojego jedynaka z należytą starannością, a Bartek (23) nie pracuje, nie pomaga w domu, nie studiuje i nie ma dziewczyny… Interesuje go tylko komputer i gra w piłkę nożną. Jest dużym dzieckiem na utrzymaniu zamożnych rodziców. Marta zmusza Bartka do obowiązków domowych, ojciec posyła go do pracy… wszystko na nic. Marta żali się Dorocie (41), która czasem u nich sprząta, że nie potrafi zmienić rozpieszczonego jedynaka – Bartek mógłby chociaż pomóc w domu, a nie biernie przygląda się jak matka opłaca sprzątaczkę. Dorota próbuje coś doradzić, sama samotnie wychowuje dwóch chłopców, ale póki co dzieci są jeszcze małe. Marta zawsze stawia Dorotę za wzór. Bartek dzielnie znosi utyskiwania i groźby rodziców, nie zamierza się zmieniać nawet gdy ojciec grozi wyrzuceniem z domu. Wkrótce Marta odkrywa, że Bartek pracuje. Niedługo potem na jaw wychodzi prawda dotycząca syna.
 • Ukryta prawda N

  Hania (47) mieszka z mężem (Rafał, 49), emerytowanym żołnierzem i jednocześnie niepijącym alkoholikiem oraz córką (Edyta, 16). Rodzina ma duże problemy finansowe. Kobieta prowadzi antykwariat, który znalazł się na skraju bankructwa, a jej mąż próbował niedawno założyć własną firmę i tylko narobił długów. Do Hani dzwoni teść (Stanisław, 68), z którym rodzina nie utrzymuje od dawna kontaktu (Rafał jest z nim skłócony). Mówi, że jest chory i wkrótce umrze – został mu rok, może dwa lata życia. W tajemnicy przed mężem Hania spotyka się ze Stanisławem. Okazuje się, że mężczyzna chce się pojednać z synem. Hania namawia męża, żeby wzięli go do siebie do mieszkania – tym bardziej że ma dużo pieniędzy i szasta nimi na lewo i prawo, a warto pamiętać o spadku. Rafał się zgadza, ale nie potrafi porozumieć się z ojcem. Nigdy nie pogodził się z faktem, że zdradzał jego matkę. Zaczyna znowu pić. Robi się też coraz bardziej agresywny, co chwilę prowokuje awantury. Co zrobi załamana Hania?
 • Ukryta prawda N

  Narzeczony 25-letniej Olgi - Szymon od kilku miesięcy pracuje w Warszawie na budowie. Pewnego dnia Olga przyjeżdża do niego z podkarpackiej wsi, żeby również rozejrzeć się za pracą. Szymon nie odbiera jej z dworca, a jego telefon milczy. Olga idzie na budowę, której adres podał jej Szymon. Tam kierownik budowy Andrzej (45), mówi jej, że Szymon już tu nie pracuje. Olga spotyka się z Piotrem (27), znajomym Olgi i Szymona z wioski, który również pracuje na tej samej budowie. Piotr przypuszcza, że Szymon poszedł do innego pracodawcy, ale nie wie, do którego. W domu, w którym Szymon wynajmuje pokój też go nie ma, właścicielka domu jest wściekła, bo mężczyzna zalega z płatnościami. Olga prosi kobietę o nocleg. Następnego dnia Olga chodzi przez cały dzień po różnych budowach, ale nikt nie kojarzy Szymona. Mijają kolejne dni, a kobieta nie ma kontaktu z narzeczonym. Kiedy 25- latka chce złożyć powiadomienie o zaginięciu, Piotr przyznaje, że narzeczony Olgi prawdopodobnie wyjechał z inną kobietą.
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z nadwagą Jędrzej (42) chce się rozwieść z żoną z powodu jej wagi. Wzięli ślub dwa lata temu, od tego czasu Kinga (40) przytyła ponad 50 kg. Kinga twierdzi, że to problemy hormonalne, chodzi po endokrynologach, ciągle jest na jakiejś diecie, ale Jędrzej przestaje jej ufać, gdy przyłapuje ją na upychaniu po kątach domu śmieciowego jedzenia. Podczas rozprawy w sądzie Jędrzej zeznaje, że tusza Kingi stanowi dla niego problem. Kiedy poznał ją trzy lata temu, była piękną, szczupłą kobietą. Teraz jej nie poznaje. Nie chodzi tylko o wygląd: nadwaga przełożyła się też na inne sprawy, np. na życie towarzyskie, które zmalało prawie do zera, bo Kinga jest zbyt leniwa, żeby gdzieś wychodzić. Ucierpiał też ich seks: Kinga szybko się męczy i z niektórych pozycji muszą rezygnować.
 • Szpital N

  Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest nastolatek z poważnym zatruciem. Chłopak pracuje w fabryce, aby zaoszczędzić pieniądze na studia. Nie ma wsparcia od ojca, który potajemnie utrzymuje młodą kochankę. Kiedy ta zjawia się w szpitalu i chce poznać syna mężczyzny, jego kłamstwa wychodzą na jaw. Pod wpływem silnego stresu stan 19-latka gwałtownie się pogarsza… Pacjentką doktor Anny Nowickiej jest 2-miesięczna dziewczynka, którą matka upuściła na ziemię. Kobiecie towarzyszą kolega i koleżanka z grupy wsparcia dla niedoświadczonych rodziców. Młodsza znajoma, która udaje idealną szczęśliwą matkę, tak naprawdę cierpi i jest na granicy wytrzymałości. W końcu sama słabnie.
 • SOS Ekipy w akcji N

  Patrol przyjmuje zgłoszenie od przechodnia, który usłyszał krzyk dziecka dochodzący z domu na jednym z warszawskich osiedli. Policjanci odkrywają wstrząsającą tajemnicę pozornie normalnej rodziny… Inny patrol zajmuje się sprawą dziewczynki zabranej z ulicy przed nieznanego jej mężczyznę. Podejrzany pogrąża się, gdy zaczyna tłumaczyć policjantom, że dzieci często go odwiedzają… Duże wyzwanie staje przed ratownikami medycznymi i strażakami, którzy muszą uwolnić zaklinowaną w samochodzie po wypadku rodzącą kobietę.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 N

  Bokserka Klara Iwaszkiewicz jest oskarżona o pobicie swojego ojca. Dziewczyna trenuje boks i kiedy ojciec odmówił sfinansowania jej wyjazdu na obóz bokserski, dotkliwie go pobiła. Ojciec miał wstrząs mózgu liczne siniaki na twarzy i ciele oraz rozcięty łuk brwiowy. Klara jest półsierotą. Matka zmarła na raka. Ojciec wychowywał ją samotnie. Po 5 latach ożenił się ponownie i ma drugie dziecko, Paulę. Wanda jest drugą żoną Janusza. Nie wie, co myśleć o zachowaniu męża. Nie może też uwierzyć, że Klara pobiła ojca. Może to dojrzewanie? Chce, żeby wycofał oskarżenie. Klara tłumaczy, że to nieprawda, nie chciała pieniędzy na obóz, bo sama dorabia w magazynie i uderzyła ojca w obronie własnej i na pewno nie tak mocno, jak wskazują na to obrażenia.
 • Ukryta prawda N

  Julia mieszka od kilku lat we Wrocławiu, gdzie niedawno zaręczyła się z Piotrem. Wspólnie kupili mieszkanie, a na czas remontu dziewczyna przywiozła ukochanego kota do swojej mamy Marii. Starsza kobieta nie jest z tego powodu zadowolona, bo nie lubi zwierząt. Kiedy Julia chce wracać do Wrocławia, okazuje się, że kot zaginął. Zaniepokojona prosi narzeczonego, by sam wrócił do domu. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad oraz dzieci z sąsiedztwa. Julia jest załamana zaginięciem zwierzęcia. Coraz częściej kłóci się z narzeczonym, który zarzuca jej, że kot jest dla niej ważniejszy niż on…
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • Brzydula 2 N

  Od rana księgowe żalą się Adamowi na Aldonę. Szef prosi ich o chwilę cierpliwości i wsparcia dla siostry. Sam umawia się na spotkanie z Bożenką. Razem dochodzą do zaskakujących wniosków. Następnie Bożenka trafia pod ostrzał pytań Aldony. Ula zjawia się u Fica. Razem mają jechać do ministerstwa, żeby złożyć odwołanie. Okazuje się, że na miejscu jest już Marek. Tymczasem Ania robi za łączniczkę w kontaktach pomiędzy Dobrzańskimi. Z kolei Feliks ma dość rozpadających się małżeństw… Po wizycie u dziadków i rozmowie z Dąbrowską Julka i Kuba podupadają na duchu. Ula musi ratować sytuację. Wieczorem Marek dzwoni do rodziny i zdobywa się na szczerość. Bożenka nie może spać i przestać myśleć. Próbuje podpytać Anię o jej sprawy sercowe. Nagle sama dostaje szokującego olśnienia.
 • wieczór
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z powodu braku seksu 32-letni Konrad źle znosi fakt, że żona od kilku tygodni nie chce z nim sypiać. Marta (31) twierdzi, że nie ma nastroju, jest przemęczona, potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie. Noce spędza w salonie na kanapie. Oznajmia mężczyźnie, że ma dość jego nalegań o współżycie i chce rozwodu. Konrad usiłuje namówić żonę na terapię małżeńską, ale kobieta się nie zgadza. Do Konrada dociera w końcu, że Marta nie chce ratować ich małżeństwa, nie rozumie jednak, dlaczego kobieta upiera się na rozwód. Konrad wynajmuje prywatnego detektywa, by dowiedzieć się prawdy.
 • Papiery na szczęście N

  Beatka spędziła noc z Matim. Tymczasem Adam mówi Henrykowi, że Beatka nie przyjęła jego oświadczyn. Henryk jest wściekły takim obrotem sprawy i każe wnukowi to naprawić, szantażuje Adama, że odbierze mu mieszkanie… Sam postanawia przekonać Beatkę do Adama, ale Beatka mówi wujowi wprost, że ma nowego chłopaka. Marta jest świadkiem kłótni Alicji z teściem i dowiaduje się, że Henryk zmusza Adama do małżeństwa. Alicja chce pomóc synowi w walce z dziadkiem, wie, że Adam sam z nim nie wygra. Nieoczekiwanie Jadwiga proponuje Alicji pomoc. Ma dokumenty, którymi mogą zaszantażować Henryka... Jednocześnie Marta spotyka Adama i mówi mu, że ślub z Beatką to zły pomysł…
 • Brzydula 2 N

  Ula przyjeżdża do firmy. Już na wejściu dopada ją Angelica, która chce, podobnie jak sobie, założyć profil w aplikacji randkowej. Ula jednak nie widzi sensu, ale siostra Violetty się nie poddaje. Ula bierze na spytki Ewę. Dziewczyna jest przerażona. Próbuje się migać. Po odejściu natychmiast dzwoni do Aleksa. Ten zleca jej kolejne zadanie – tym razem bardzo ważne. Kiedy Ula odmawia, Angelica próbuje znaleźć inną koleżankę, dzięki której dostanie bonus na apce. Wkrótce rozpoczyna randkowanie. To jednak bardzo szybko się kończy… Mirosław odrzuca kolejną przesyłkę z materiałami do kolekcji. Alan postanawia go przechytrzyć. Ula uzgadnia z Markiem, że eksmąż zabierze Kubę do siebie. Spędzą trochę męskiego czasu. Niespodziewanie szczęście chłopca zamienia się w wybuch gniewu… Rodzice są zaskoczeni.
 • Świadek koronny

  W filmie zobaczymy gwiazdorską obsadę: Paweł Małaszyński ("Magda M."), Robert Więckiewicz ("Vinci"), Artur Żmijewski ("Nigdy w życiu!"), Małgorzata Foremniak ("Na dobre i na złe"), Urszula Grabowska ("Na dobre i na złe"), Szymon Bobrowski ("Magda M."), Andrzej Zieliński ("Na dobre i na złe"), Andrzej Grabowski ("Pitbull"), Krzysztof Globisz ("Anioł w Krakowie"). Producentem filmu jest telewizja TVN ("Tylko mnie kochaj", "Nigdy w życiu!", "Vinci", "Pieniądze to nie wszystko"). Autorem scenariusza jest Wojciech Tomczyk, scenarzysta serialu "Oficerowie". Sekwencję retrospektywną filmu napisali ludzie, którzy poznali gangsterski świat od podszewki, twórcy telewizyjnego hitu "Alfabet mafii": Artur Kowalewski (TVN) i Piotr Pytlakowski (Polityka). Film wyreżyserowali Jarosław Sypniewski i Jacek Filipiak. Skruszony gangster "Blacha" (Robert Więckiewicz) składa zeznania, które obciążają największych mafijnych bossów. Staje się najpilniej strzeżonym w Polsce świadkiem koronnym. Tylko dziennikarzowi Marcinowi Krukowi (Paweł Małaszyński) udaje się do niego dotrzeć i namówić na jedyny wywiad. Gangster nie wie jednak, że Marcin ma osobisty powód, dla którego chce się z nim spotkać twarzą w twarz. Dziennikarzowi towarzyszy operatorka kamery Iwona (Urszula Grabowska). Delikatna i krucha nie pasuje do świata, który pochłonął Marcina. Ukrywa przed nim swoją miłość i nieświadoma jego tajemnicy, towarzyszy mu przy wywiadzie, który na zawsze odmieni ich życie. "Blacha", ujawniając tajemnice mafii, pokazuje swoje dwie twarze: bezwzględnego bandyty, ale i człowieka, który dla ukochanej żony (Małgorzata Foremniak) zdecydował się na układ z policjantem (Artur Żmijewski). W męskim świecie ostatni rozdział historii piszą kobiety. Kiedy stawką jest miłość, tylko one potrafią walczyć tak, że nic nie jest w stanie je powstrzymać. Gangster, który pogrążył mafię. Dziennikarz, który nosi w sobie tajemnicę. Kobiety, które mogą ocalić ich obu.
 • Ouija N

  Grupa przyjaciół chce nawiązać kontakt ze zmarłą koleżanką poprzez starożytną planszę do wywoływania duchów. Podczas rytuału sprowadzają ciemne moce i wkrótce wszyscy muszą stawić czoła swoim najbardziej przerażającym lękom.
 • Zbrodnia w sąsiedztwie S05

  W Traverse City w stanie Michigan znika młoda kobieta Kathey Horn. Szukający jej policjanci odkrywają półświatek hipisów - koczowników i czarownic.
 • Druga strona medalu 4 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Tomasz Gollob. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.
 • Druga strona medalu 4 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Caroline Woźniacki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • NOC Magii (TVN7)

dalej
Zobacz program innych kanałów: