Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Kochankowie poparzeni barszczem Sosnowskiego! Ojciec sześciu córek bardzo pragnie syna! Dr Dominika Gajda przyjmuje na oddział parę kochanków, którzy uprawiali seks na łonie natury i poparzyli się barszczem Sosnowskiego. 21-latek jest synem zamożnego małżeństwa, a od kilku miesięcy potajemnie spotyka się z ich sprzątaczką, 19-latką pochodzącą z Ukrainy. Pacjent jest przekonany, że despotyczna matka nie zaakceptuje jego miłości do ukraińskiej sprzątaczki. 19-latka także o boi się reakcji swojej matki na wieść o tym, że związała się z synem pracodawców i naraziła jej firmę sprzątającą na utratę klientów. Tymczasem kobieta postanawia zrobić wszystko, żeby wydać córkę za bogatego chłopaka. Między matkami młodych kochanków dochodzi do awantury, a zrozpaczona 19-latka zrywa z ukochanym… Jednocześnie pacjentem dr Piotra Wójtowicza jest 43-klatek, który trafia na SOR po tym, jak żona zepchnęła go z łózka, kiedy próbował namówić ją na seks. Małżeństwo wychowuje już 6 córek, ale pacjent marzy o synu. Mężczyzna nie dostrzega potrzeb żony, która marzy o powrocie do pracy i nie chce być w kolejnej ciąży. Czy pacjent zrozumie, że jego żona ma prawo do swojego życia?
 • TRWA

  Idealna niania 2

  Adam i Aneta poznali się 18 lat temu na wakacjach. Są rodzicami trzech "tasmańskich diabłów". Chłopcy pojedynczo potrafią być grzeczni jak aniołki, ale w grupie przypominają szalejące tornado. Ich ulubione zabawy to zjeżdżanie po schodach na starym materacu, palenie ognisk i… gotowanie. Lubią też wybijać szyby, rozbijać żyrandole i urządzać podwórkowe wyprzedaże. Kacper – najstarszy z chłopców jest najspokojniejszy i najbardziej poważny. Mateusz to nienasycony głodomór, zje wszystko i w każdej ilości. Marcel jest najbardziej rozpieszczony. Między chłopakami często wybuchają bójki; wtedy musi interweniować tata. Podział obowiązków w rodzinie Mrozków jest tradycyjny – Adam zarabia na rodzinę, Aneta zajmuje się domem i wychowaniem synów, oboje są przekonani, że potrzebują mądrej i odpowiedzialnej opiekunki, która odciąży rodziców i okiełzna rozbrykanych chłopców. Czy Mrożkom uda się znaleźć doskonałą nianię dla synów? A może będzie to pan niania? Kto poradzi sobie z trójką diabłów tasmańskich i okaże się idealnym opiekunem?
 • Zakochani po uszy 5

  Kuba i Paula odnajdują Bożenę w parku. Kobieta jest zrozpaczona zdradą męża, którego przyłapała w łóżku z matką Kuby. Narzeczeni nie pojawiają się na czas w urzędzie, termin ślubu przepada, wesele zostaje odwołane. Kuba jest wściekły na matkę, tego co zrobiła nie umie jej darować, Mirka próbuje przekupić syna. Kuba nie chce jej więcej znać. Asia orientuje się, że Michał i Wiki są sobą zauroczeni. Tymczasem Kuba i Paula urządzają swój intymny symboliczny ślub, tylko we dwoje…
 • Ukryta prawda N

  Wojtek i Beata są rodzicami 10-letniego Janka i 8-letniej Sary. Mężczyzna ciągle wysłuchuje od swojej żony, że jego rodzice nie interesują się wnukami. Oboje wciąż są aktywni zawodowo: Zofia pracuje w urzędzie, a Mariusz jest geodetą. Pod wpływem narzekań syna starają się jednak bardziej zaangażować w życie Janka i Sary. Któregoś dnia Wojtek poznaje Bogdana i Olgę, znajomych rodziców. Słyszy ich kłótnię o zanikające pożycie małżeńskie. Zofia przyznaje, że ich znajomi mają problem. Niedługo potem okazuje się, że Janek z jakiegoś powodu nie chce nigdzie jeździć z dziadkami. Wojtek, odwiedzając bez zapowiedzi rodziców, poznaje ich szokujące hobby…
 • Ukryta prawda N

  33-letnia Ela pracuje jako stylistka fryzur. Kobieta zmaga się z nadwagą. Wiele razy próbowała drakońskich diet, jednak zawsze dopadał ją efekt jo-jo. Od jakiegoś czasu spotyka się z Piotrem, rozwodnikiem. Ma motywację, by w końcu się odchudzić. Koleżanka z pracy namawia ją, by wspólnie zaczęły chodzić na siłownię. Ela korzysta tam z pomocy przystojnego trenera Łukasza. Jest zaskoczona, bo chłopak ewidentnie ją adoruje. Mężczyzna zwierza się jej, że zawsze pociągały go dziewczyny o pełnych kształtach. Ela jest nim zauroczona. Między nią, a Piotrem zaczyna psuć się ze względu na jego byłą żonę. Ma ona coraz większe roszczenia dotyczące alimentów na ich dorastającego syna…
 • Ukryta prawda N

  Iwona prowadzi niewielką kwiaciarnię w centrum Warszawy. Od roku jest w szczęśliwym związku z Rafałem, z który planuje wspólną przyszłość. Dziewczyna przypadkowo dowiaduje się, że mężczyzna zamierza oddać swojej byłej dziewczynie nerkę do przeszczepu. Zrobił niezbędne badania, które potwierdzają zgodność. Iwona nie rozumie motywacji ukochanego. Przypuszcza, że nadal coś łączy go z Aurelią. Staje się obsesyjnie zazdrosna, wciąż go sprawdza. Decyduje się rozmówić z Aurelią, która śmieje jej się w twarz. W dodatku informuje Iwonę, że Rafał musi się z nią ożenić, by zostać dawcą. Mężczyzna tłumaczy, że nie może odmówić jej pomocy. Planuje wziąć ślub dla formalności. Iwona prosi ukochanego, aby wyprowadził się z jej mieszkania… Jest przekonana, że chłopak wrócił do byłej na stałe.
 • Szpital N

  Dzieci zatrute gazem pieprzowym - dziewczynka rozpyliła go w klasie, bo nie chciała mieć klasówki… Mężczyźni, którzy pobili się na stypie! Dr Anna Nowicka przyjmuje na oddział dzieci zatrute gazem pieprzowym. Uczennica rozpyliła substancje w klasie, żeby uniknąć klasówki z matematyki. Niespodziewanie rodzice skłóconych nastolatków zakochują się w sobie w szpitalu. Dzieci są tym przerażone i robą wszystko, żeby rozdzielić rodziców. Czy ich plan się uda? Tymczasem dr Wojciech Jarosz zajmuje się mężczyznami, którzy pobili się na stypie. Panowie w młodości zakochali się w jednej dziewczynie. Kiedy ta poślubiła jednego z nich, drugi wyjechał do Ameryki, gdzie odniósł sukces finansowy. Po latach kobieta żałuje wyboru i robi wszystko żeby poderwać bogatego znajomego…
 • Szkoła AD

  Licealistka, Natalia Kruczyńska, przegrywa zakład z koleżanką i musi poderwać nieśmiałego kolegę, Marcina Olszewskiego. Chłopak jest szczęśliwy, bo dziewczyna bardzo mu się podoba. Nie ma pojęcia, że chodzi jej wyłącznie o przegrany zakład. Wkrótce jego przyjaciel dowiaduje się, że licealistka planuje ośmieszyć Marcina. Chce go ostrzec, ten jednak mu nie wierzy. Jeden z gimnazjalistów, Eryk Rzepecki, prowadzi internetowy blog o swoim życiu. Jednak ostatnio jego opowieści nie cieszą się popularnością. Eryk martwi się tym, że ubywa mu fanów. Aby wzbudzić zainteresowanie obserwatorów chce wywołać skandal. Mówi wszystkim, że zerwał ze swoją dziewczyną i publikuje nagranie, na którym całuje się z inną. Nikola dowiaduje się o rzekomej zdradzie.
 • 19 +

  Między Gosią a Sebą wciąż nie układa się najlepiej z powodu kuzyna Gosi, Mateusza. Seba nie ufa chłopakowi i nie potrafi tego ukryć. Wkrótce Seba wdaje się w bójkę z Mateuszem. Rannego chłopaka zabiera pogotowie, a Seba przyznaje się policji, że to on jest sprawcą wypadku… Tymczasem Iwona podgląda, co dzieje się w mieszkaniu Leny. Nie udaje jej się utrzymać w tajemnicy tego, że śledzi swojego chłopaka i koleżankę. Kiedy Lena dowiaduje się o kamerce, jest wściekła na Iwonę. Mimo to nie wydaje jej przed Wojtkiem, Iwona sama postanawia przyznać się ukochanemu…
 • 19 +

  Mateusz, kuzyn Gosi, jest w szpitalu po tym, jak pobił się z Sebą. Wojtek i Iwona starają się pomóc dziewczynie, której nie wolno wejść do szpitala z powodu pandemii. Seba trafił na komisariat, z pomocą mecenasa Pawlaka zostaje tymczasowo zwolniony. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie będzie Mateusz. Wkrótce Wojtkowi udaje się dowiedzieć, że tomografia komputerowa nie wykazała u Mateusza niczego złego, chłopak jest oszołomiony i musi zostać na oddziale jeszcze kilka dni. Jednocześnie Gosia nie może darować Sebie tego, co zrobił i zrywa z nim. Nieoczekiwanie przed szpitalem pojawia się ojciec jednej z kursantek szkoły tańca. Dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo po tym, jak Mateusz zmusił ja do seksu. Gosia poznaje prawdę o kuzynie. Szkoła tańca ma kłopoty, rodzice wypisują swoje dzieci z zajęć… Magda i Doris biwakują nad zalewem, grają na ulicy i świetnie się razem bawią.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Ukryta prawda N

  Agnieszka (29) wychowuje sześcioletniego syna Kubusia. Pracuje jako sprzątaczka. Jej małżeństwo z Grzegorzem (30) przechodzi poważny kryzys. Mężczyzna nadużywa alkoholu, bywa agresywny wobec Agnieszki, miewa napady zazdrości, wyzywa ją i szarpie. Kobieta dostaje pracę w kancelarii notarialnej Marka, gdzie ma sprzątać trzy razy w tygodniu. Agnieszka jest szczęśliwa, że uda jej się trochę podreperować domowy budżet. W międzyczasie wychodzi na jaw, że Grzesiek dwa tygodnie temu stracił pracę, o czym nie poinformował żony. Gdy mężczyzna kolejny raz się upija, Agnieszka postanawia zabrać Kubusia do pracy, nie ma go z kim zostawić. Notariusz zaprasza 29-latkę i jej syna na kolację. Z czasem bardzo angażuje się w pomoc kobiecie. Kupuje drobne prezenty dla Kubusia, da-je Agnieszce premię za umycie okien. Relacja Agnieszki z jej pracodawcą coraz mniej podoba się jej mężowi, który postanawia rozmówić się z Markiem.
 • Idealna niania 2

  Krzysiek i Edyta są licealną parą; pobrali się 11 lat temu i mają trójkę dzieci. Hania ma 6 lat i jest spokojną, cichutką dziewczynką. 4-letni Filip to wulkan energii i niezmordowany poszukiwacz domowych przygód. Pod wpływem jego zaczepiania i figli nawet w spokojną Hanię wstępuje diabełek. Półtoraroczny Olek to rodzinna maskotka, która od niedawna poznaje świat na dwóch nogach. Jego ulubioną zabawą jest wspinanie się po schodach. Rodzice tej trójki muszą mieć non stop "oczy dookoła głowy". Edyta od 6 lat jest na urlopie wychowawczym, ale coraz częściej myśli o powrocie do pracy. Nie z powodów finansowych, ale dlatego, że po prostu za pracą tęskni. Przed narodzinami dzieci pracowała w biurze podróży i bardzo swoją pracę lubiła. Szczególnie za to, że zapewniała jej stały kontakt z ludźmi. Krzysiek pracuje w dużej korporacji i czas dla rodziny ma praktycznie tylko w weekendy. Jako „dochodzący” tata jest mniej wymagający i konsekwentny od Edyty. Rodzice nie mają sprecyzowanych wymagań, co do niani – ważne, żeby złapała kontakt z dziećmi i była dla nich dobra. Przekonajcie się, czy Krzysiek i Edyta znajdą odpowiednią opiekunkę dla swoich pociech.
 • Idealna niania 2

  Ania i Tomek są małżeństwem od 15 lat, mają aż szóstkę dzieciaków. 14-letni Kuba nosi dready i jest miłośnikiem sportów ekstremalnych; 12-letni Michał jest napastnikiem, o którego biją się piłkarskie szkółki; 11-letni Adam trenuje hokej; 8-letni Marta i Filip zwani są „piekielnymi bliźniakami” a 4-letni Wojtek to uroczy, ale niesforny „diabełek”. Marta, jedyna dziewczynka w tym towarzystwie próbuje walczyć o swoją pozycję "rozpychając się wśród braci łokciami". Chłopcy nazywają Martę „królową” i nieustannie się z nią kłócą. Konflikty wybuchają zresztą w rodzinie Woźniaków na każdej linii i codziennie wśród rodzeństwa zawierane są inne sojusze. Tata Tomek to oaza spokoju. Stara się na spokojnie załatwić wszelkie spory. Zupełnym przeciwieństwem jest Ania, która potrafi wybuchnąć z byle powodu. Jak sama mówi – chciałaby znaleźć nianię mądrzejszą od siebie, która nauczyłaby ją rozwiązywać konflikty pokojowo. Rodzice marzą też o niani z samochodem, która mogłaby dzieci przywieźć i odwieźć na liczne treningi i zajęcia. Pierwsze opiekunki i opiekuni, którzy pojawiają się w domu Woźniaków, kompletnie nie sprawdzają się w trudnej roli niani żywiołowej szóstki rodzeństwa. Zobaczcie koniecznie, czy rodzina znajdzie swoją wymarzoną, idealną nianię.
 • wieczór
 • Brzydula

  Marek podpisuje umowę z Terleckim. W podziękowaniu za dobrą pracę zaprasza Ulę na pokaz mody. Violetta nie chce się pogodzić ze zwolnieniem, ale Marek jest nieugięty. Nie pomaga wstawiennictwo Pauliny, Sebastiana, a nawet Uli. W akcie zemsty Violetta przekazuje Aleksowi tekst umowy, jaką Marek zawarł z Terleckim.
 • Brzydula

  Violetta przekonuje Marka, żeby przywrócił ją do pracy. Zarzeka się, że cierpi na mitomanię i dlatego rozsiewała plotki na temat Uli. Sebastian zaczyna podejrzewać, że Marek ma romans z Violettą. Jasiek stara się unikać Marzenki.
 • Zakochani po uszy 5

  Wiki spędziła noc z Michałem, to był ich pierwszy seks.. Obydwoje chcą to ukryć przed współlokatorami, co powoduje szereg komicznych sytuacji. Kuba wyrzuca sobie, że pozwolił matce zbliżyć się do Pauli i jej rodziców. Bożena zostaje w mieszkaniu Kuby i córki. Jarosław błaga żonę o wybaczenie, ale zostaje odtrącony. W mieszkaniu chłopaków niespodziewanie pojawia się Asia. Wraz z Wojtkiem odkrywają, że w łóżku Michała ukrywa się Wiki…
 • Na bank się uda

  Komedia kryminalna – szalone tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?
 • Obecność II N

  Ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.
 • Trzy noce z duchami  2

  Nick i Katarina badają tragiczną przeszłość kolonialnej posiadłości znajdującej się w Massachusetts. Tym razem Nick bardzo osobiście przeżywa nadprzyrodzone zjawiska.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: