Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Łucja samotnie wychowuje córkę Dagmarę. Nastolatka pyskuje, włóczy się z podejrzanym towarzystwem i nie liczy ze zdaniem matki. Po kolejnej awanturze Łucja odbiera telefon ze szpitala. Jej córka miała wypadek i konieczny jest przeszczep nerki. Łucja informuje córkę, że znalazła dawcę – jej biologicznego ojca. Dagmara jest w szoku – myślała, że ojciec nie żyje! Co jeszcze Łucja ukryła przed córką?
 • TRWA

  Mango - Telezakupy

 • Brzydula

  Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie. Paulina dowiaduje się dlaczego Marek poleciał do Mediolanu.
 • Brzydula

  Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie więc opinia trzecia…
 • Brzydula

  Ekspertyza prof. Rychtera jest pozytywna. Zarząd wybiera Marka na nowego prezesa Febo&Dobrzański, ale Aleks pozostanie w firmie jeszcze przez rok. Jeśli w tym czasie Marek nie osiągnie zapowiedzianych dochodów, Aleks zastąpi go na stanowisku Prezesa.
 • Brzydula

  Ula przychodzi na imprezę z okazji wyboru Marka na prezesa firmy. Wciąż nie wie, że jej ojciec został zabrany przez pogotowie do szpitala. Dowiaduje się o tym w momencie, gdy Marek chce jej publicznie podziękować i ogłosić, że awansuje ją na asystentkę prezesa.
 • Dziadek z przypadku

  Jimmy jak zwykle na Święto Dziękczynienia wybiera się do Malibu z jedną z najpopularniejszych modelek z Instagramu, ale jego plany się krzyżują, gdy wpada na obowiązkowe spotkanie rodzinne i spotyka zagrożenie ze strony Bruce’a (Andy Daly), byłego Sary.
 • Dziadek z przypadku

  Jimmy zatrudnia u siebie Geralda jako konferansjera i uczy go okazywania gościnności. Z kolei Vanessa uczy Sarę seksownego pozowania do zdjęć dla Bruce’a (Andy Daly). Annelise ma dość komedii w kuchni i namawia Ravi, żeby zrobiło się poważniej.
 • Hop

  Fred nieustannie poszukuje pracy. Pewnego dnia przez przypadek powoduje wypadek, w którym ranny zostaje Zajączek Wielkanocny.
 • Bliźniaczki na boisku

  Bliźniaczki, Sam i Emma (Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen) fizycznie są do siebie bardzo podobne, ale różnią się od siebie talentami. Sam jest świetną sportsmenką, Emma niestety nie i bardzo tego zazdrości siostrze. Ich ojciec Jerry (Eric Lutes) jest trenerem piłki nożnej. To naturalne, że łatwiej nawiązuje porozumienie z chłopczycą Sam niż z Emmą. Gdy nadchodzi czas szkolnych rozgrywek, dziewczynki trafiają do dwóch konkurencyjnych drużyn. Wówczas wpadają na pomysł, jak pomóc ojcu w zdobyciu mistrzostwa - zamieniają się miejscami. Ich dociekliwa mama (Kathryn Greenwood) ujawnia oszustwo i każe córkom, by naprawiły swój błąd. Wszyscy muszą przypomnieć sobie, na czym polega gra fair.
 • Harry Potter i insygnia śmierci Część I

  Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Zdani tylko na siebie, mogą polegać tylko na sobie, a Siły Ciemności, które są blisko, próbują ich rozdzielić.
 • wieczór
 • Nędznicy

  Były więzień Jean Valjean (Jackman), który niegdyś złamał zasady zwolnienia warunkowego i zniszczył swoje oficjalne dokumenty, od dziesiątek lat ścigany jest przez bezwzględnego inspektora policji -Javerta (Crowe). Po zmianie tożsamości, Jean Valjean zostaje merem miasta i właścicielem fabryki, w której pracuje wrażliwa dziewczyna o imieniu Fantine. Wkrótce wychodzi na jaw, iż ma ona nieślubne dziecko, co w konsekwencji doprowadza do upokorzenia kobiety i zwolnienia jej z pracy. Gdy właściciel fabryki dowiaduje się o nieszczęsnym losie Fantine, usiłuje jej pomóc i obiecuje opiekę nad jej małą córką Cosette. To zmienia jego życie na zawsze.
 • Ze śmiercią jej do twarzy

  Beverly Hills, świat piękna i ludzi sukcesu. Tam dla wielu wygląd stanowi najcenniejszą wartość, szczególnie dla gwiazd filmu. Piękna, narcystyczna i wpływowa Madeline (Meryl Streep) traci urodę, a jej kariera zaczyna blednąć. Tymczasem jej serdeczna przyjaciółka właśnie zaczyna wchodzić w najlepszy okres swego życia. Helen (Goldie Hawn) ma ponadto narzeczonego, o którym marzy wiele kobiet w Los Angeles. Ernest (Bruce Willis) nie tylko jest przystojny i bogaty, ma jeszcze jedną wielką zaletę - jest chirurgiem plastycznym. Podstępna Madeline uwodzi narzeczonego Helen. Odtąd ma wszystko, czego jej do szczęścia potrzeba. Tymczasem nieszczęsna Helen przeżywa załamanie nerwowe, trafia do zakładu i na domiar złego zaczyna obsesyjnie się obżerać. Mijają lata. Pewnego dnia Madeline przypadkiem spotyka Helen, nie grubą i otępiałą, ale wspaniałą, szczupłą i uwodzicielską. Madeline musi teraz mieć się na baczności, być może jej dawna przyjaciółka postanowiła wyrównać rachunki i odbić jej Ernesta. Madeline podejmuje kolejną walkę z upływającym czasem. Tym razem oddaje się w ręce specjalistki od czarnej magii (Isabella Rossellini), która sporządza dla niej miksturę wiecznej młodości. Czarownica stawia wszakże jeden warunek, Madeline musi ściśle przestrzegać jej zaleceń co do dozowania. Pal licho ostrożność, gdy w grę wchodzi rywalizacja o względy Ernesta i wieczną młodość! Rzeczywiście, w krótkim czasie Madeline odzyskuje wyśmienitą formę i spokojnie może rywalizować z Helen, a nawet z młodszymi od niej. Jest tylko jeden problem. Pod wpływem eliksiru Madeline przestała być sobą i do tego zaczęła rozpadać się na kawałki. W obecnej sytuacji istnieje dla niej tylko jedna pociecha. Otóż jej była przyjaciółka Helen skorzystała z porad tej samej wiedźmy. Obie panie muszą odtąd wzajemnie wspierać się w niedoli, w którą wzajemnie siebie wpędziły.
 • Legendy ringu

  Stallone i De Niro wcielają się w role Henry'ego "Żylety" Sharpa oraz Billy'ego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. Trzydzieści lat później, promotor boksu Dante Slate Jr., węsząc okazję do zrobienia dużych pieniędzy, składa im ofertę nie do odrzucenia - żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: