Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  16-letnia Marcelina robi test i odkrywa, że jest w ciąży. Dziewczyna nie wie, co robić, przerażona zwierza się swojemu chłopakowi. Nastolatek początkowo jej nie wierzy, jednak potem cieszy się i jest pewien, że z pomocą rodziców poradzą sobie z wychowaniem dziecka. Tymczasem dziewczyna boi się powiedzieć prawdę rodzicom. Za namową koleżanki, decyduje się zażyć tabletkę wczesnoporonną… Paweł Kwapiński to znany w szkole podrywacz. Wiele dziewczyn kocha się w nim, a jego popularność jest jeszcze większa odkąd razem z kolegą Wojtkiem Radwanem założyli zespół muzyczny. Teraz chłopak wprost nie może opędzić się od wielbicielek i oczywiście bardzo mu się to podoba. Jedną z nich jest Emilia Skiba, uczennica 1a liceum. Dziewczyna jest zakochana w Pawle. Emilka prosi przyjaciółkę, żeby zaprosiła do szkoły swoją ciotkę, która pracuje w studio nagrań i przedstawiła jej chłopaków. Paweł jest zachwycony pomysłem Emilki, a dziewczyna ma nadzieję, że w ten sposób łatwiej go poderwie. Podczas prezentacji swoich nagrań Paweł zauważa, że spodobał się kobiecie i chce to wykorzystać...
 • Mango Telezakupy

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Andrzej Kowalski i Filip Czarski, zamiast w ławce swojej szkoły, zasiądą dziś na ławie oskarżonych. Przez co najmniej pól roku mieli dręczyć i poniżać swojego 17-letniego kolegę. Chłopak popełnił samobójstwo. Prokuratura nie ma wątpliwości że to właśnie oni są winni śmierci Olka. Czy tak jednak było rzeczywiście? Jakie były kulisy tragicznej śmierci nastolatka?
 • Ukryta prawda N

  Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?
 • Ukryta prawda N

  Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…
 • Big Brother Pobudka 2

  Krótkie relacje na żywo ukazujące codzienne życie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "TO DOBRY CHŁOPIEC BYŁ"
 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Zakochani po uszy

  Tomek nie jest zadowolony, że jako detektyw musi zajmować się sprawą Sylwii. Marek, licząc na spotkanie z Haliną, odwiedza jej bistro. Pech chce, że pierwsza zjawia się pani Jola, która jest przekonana, że Marek przyszedł tam dla niej. Elwira zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma romans. Tymczasem Janek podczas zabawy z Izą skręca sobie kostkę.
 • W-11 Wydział Śledczy AD

  „Porwanie Toli”, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Komisarze z W-11 prowadzą śledztwo w sprawie porwania trzynastolatki. Jej koleżanka twierdzi, że dziewczyna planowała ucieczkę z domu. Chciała w ten sposób ukarać swoją matkę, którą obwiniała o rozwód z ojcem. Planując swoje zniknięcie nastolatka szukała kontaktów z nieznajomymi w Internecie. Znalezione w mieszkaniu ślady sugerują, że dziewczynkę mógł porwać groźny przestępca.
 • Big Brother Popołudnie 2

  Krótkie relacje na żywo ukazujące codzienne życie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Proces o zabójstwo panny młodej na jej własnym weselu. Oskarżoną jest Jolanta Wróblewska. Miała ona zabić rywalkę gdy dowiedziała się, że jej kochanek bierze z nią ślub. Czy tylko zazdrość pchnęła ją do tego desperackiego czynu?
 • Ukryta prawda N

  Beata (37) jest samotną matką wychowującą 19-letnią Natalię. Kobieta zarabia jako sprzątaczka w hotelu. Nie stać jej na markowe ubrania czy kieszonkowe dla córki, która ma jednak swoje potrzeby. W domu wybuchają kłótnie, nastolatka chodzi nadąsana. Matka znajduje rozwiązanie trudnej sytuacji: dziewczyna studiuje zaocznie, na co dzień może jej więc pomagać w sprzątaniu. Beata zaczyna zabierać córkę do pracy. Niestety kilka dni później gość hotelu zgłasza kradzież. Ochrona znajduje w rzeczach Natalii kilkaset złotych. Matka i córka zostają oskarżone o przywłaszczenie cudzych pieniędzy. Kobieta traci pracę i w nerwach wyrzuca dziewczynę z domu. Jednak już następnego dnia żałuje swojej decyzji. Próbuje odnaleźć nastolatkę i przekonać ją, żeby wróciła. Jednak ona nie chce już mieszkać z matką i postanawia zacząć dorosłe życie. Natalia znajduje zatrudnienie i na stałe się wyprowadza. Niespodziewanie Beata wpada na córkę w hotelu, w którym stara się o nową pracę.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "SYNKU KOCHAM CIĘ"
 • Big Brother Podwieczorek 2

  Krótkie relacje na żywo ukazujące codzienne życie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
 • W-11 Wydział Śledczy AD

  "Modelka", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Na plantacji kwiatów ogrodnik znalazł ukryte zwłoki córki właściciela. Dziewczyna była modelką. Pierwsze podejrzenie pada na jej ojca, który nie mógł znieść, że córka reklamuje bieliznę. Właścicielka agencji zeznaje, że w wieczór zabójstwa przyjechał na sesję i siłą zabrał dziewczynę. Tymczasem okazuje się, że ofiara miała wielbiciela, który ją nękał.
 • wieczór
 • W-11 Wydział Śledczy AD

  "Na uboczu", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Ktoś włamał się do domu na przedmieściach i zamordował jego właścicielkę. Sąsiedzi ofiary kierują podejrzenia na jej byłego męża, który w dniu zabójstwa przyszedł do żony i kłócił się o pieniądze. Tymczasem policja ustala, że odciski palców z miejsca zbrodni należą do notowanych bandytów. Ci niebawem porywają syna ofiary, być może jedynego świadka zdarzenia. Czy komisarzom uda się go uwolnić?
 • Kuchenne rewolucje 5 JM

  Restauracja "Samui", (Kraków). Trzy lata temu w samym centrum starego Krakowa swoją restaurację otworzył pan Rafał z żoną Dorotą. Pomysł jej powstania narodził się w jego głowie pod wpływem pasji związanej z muay thai, czyli tajskim boksem. To dzięki niemu Rafał zaczął podróżować do Tajlandi na turnieje sportowe, gdzie zakochał się w krajobrazie, w zapachach i w kuchni. Tą miłością chciała zarazić nie tylko przyjaciół, ale wszystkich Krakowian. Niestety przekonanie gości do tajskich smaków nie jest łatwe. Nie pomogło nawet sprowadzenie rodowitych Tajów do kuchni. Restauracja “Samui” to realizacja prawdziwej pasji. Niestety nie widać tego w lokalu. Mimo barwnej szefowej kuchni i uroczych kelnerek, miejsce to nie przyciąga tłumów. Zmienić może to tylko świeże spojrzenie Magdy Gessler. Tym razem odważni właściciele zaufają znanej restauratorce. Tylko co na to ich szefowa kuchni. Wszak królowa jest tylko jedna!
 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Evan wszechmogący N

  Nieco zwariowana komedia o świeżo upieczonym senatorze, któremu Bóg wyznaczył misję. Evan Baxter został właśnie wybrany do kongresu i wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu w pobliżu Waszyngtonu. Problemy zaczynają się, gdy Evanowi objawia się Bóg i każe mu zbudować Arkę. Rodzina i współpracownicy z coraz większym zdziwieniem obserwują zachowanie Evana, jednak kiedy zaczynają przybywać zwierzętami parami, orientują się, że chyba coś jest na rzeczy… Znakomita komedia dla całej rodziny.
 • Big Brother + 2

  Transmisja na żywo z domu Wielkiego Brata.
 • Battleship: Bitwa o Ziemię N

  Oparty na grze wojennej film Battleship opowiada o starciu między Ziemią, a obcą siłą zagrażającą planecie. Bitwy toczą się na morzach, lądach oraz w powietrzu. W rolach głównych Liam Neeson Taylor Kitsch, Brooklyn Decker oraz Rihanna.
 • NOC Magii (TVN7)

 • TRWA

  Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: