Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Beata Okońska z 2 b liceum znana jest ze swojej niestałości w związkach. Dziewczyna rzuca obecnego chłopaka bo ten oczekuje od niej większego zaangażowania. Beata nie jest pewna swojej decyzji i żałuje, że rozstała się z Wojtkiem. Wkrótce próbuje się z nią umówić inny kolega, Kuba, ale Beata ucieka w trakcie rozmowy. Nie umie zaangażować się uczuciowo i nie chce go zranić, bo wie, że wcześniej czy później go zostawi. Barbara Gruszka radzi jej porozmawiać z Kubą. Tymczasem Tomek Król z 1 b liceum pasjonuje się modą. Nastolatkowi podoba się Eliza Romaniuk, która niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, jednak Adam wciąż jest o nią zazdrosny i ma nadzieję, że dziewczyna do niego wróci. Kiedy dowiaduje się, ze Tomek i Eliza byli na randce, postanawia zrobić wszystko, by rozdzielić parę. Chce ośmieszyć Tomka ubierając go w damskie stroje i robiąc makijaż.
 • Szpital N

  Pacjentem dr Dominiki Gajdy jest 13-latek, któremu dziadek kupił lampę rentgenowską. Chłopiec przez tydzień robił sobie nią prześwietlenia i nabawił się choroby popromiennej. Dziadkowie nastolatka od lat są skłóceni i wykorzystują wnuka, by robić sobie na złość. Przyzwyczaili też chłopca, że wszystko mu wolno i spełniają każdą jego zachciankę. Ojciec postanawia odciąć syna od teściów. W tym czasie dr Robert Szewczyk przyjmuje na oddział 19-latkę, która spodziewa się dziecka ze swoim nauczycielem. Mężczyzna okłamał dziewczynę, że zostawi dla niej żonę. By pozbyć się niechcianej ciąży, bez wiedzy pacjentki podał jej lek, który wywołał u niej poronienie. Przyjaciółka nastolatki zdobywa dowód na winę mężczyzny i zawiadamia jego żonę. Wychowawca próbuje zastraszyć dziewczynę.
 • Papiery na szczęście N

  Sandra zamierza oddać część długu Grubemu. Wkrótce jednak dowiaduje się, że gangster został zatrzymany przez policję po napaści na Krisa. Tymczasem Marta przyznaje się dziewczynom do pocałunku z Adamem. Ma mętlik w głowie. Prosi Adama, aby zapomniał o tym, co wydarzyło się między nimi. Jednak Adam nie zamierza się poddać. Wera ostrzega Martę… Alicja wraca z Olą do Krakowa. Nastolatka odkrywa, kim naprawdę jest Marysia i jej rodzina. Alicja zaprasza Sandrę na kolację. Marta dowiaduje się, że Kris leży w szpitalu, a policja postawiła mu zarzut posiadania narkotyków. Marysia wciąż przeżywa spotkanie z ojcem. Marta prosi Grzegorza o fałszywe dokumenty dla dzieci.
 • Ukryta prawda N

  Monika (16) niecałe 3 lata temu trafiła z bratem (Krystian, 9) do domu dziecka, bo ich ojciec alkoholik zginął, a matka (Ola, 36) po jego śmierci wpadła w depresję i nie była w stanie się nimi zajmować. Dzisiaj dzieci wracają do domu rodzinnego. Ich matka doszła do siebie i znalazła pracę, ma też nowego partnera (Paweł, 38). Monika szybko zdaje sobie sprawę, że partnerowi matki zależy tylko na pieniądzach z programu 500+. Mężczyzna zaczyna faworyzować Krystiana, a Monikę traktuje jak popychadło. Dziewczyna poznaje 17-letniego Witka, który jest gnębiony przez rówieśników. Spędza z nim coraz więcej czasu – wkrótce zaczynają się spotykać. Witek, który na początku wydaje się sympatycznym, inteligentnym chłopakiem, po pewnym czasie zaczyna zachowywać się agresywnie. Monika musi zdecydować, czy donieść na niego na policję, wiedząc, że może za to zapłacić naprawdę wysoką cenę.
 • Ukryta prawda N

  26-letnia Paulina pracuje jako pielęgniarka w jednym z warszawskich szpitali. Przypadkowo znajduje na ulicy leżącego staruszka, który jest nieprzytomny. Udziela pierwszej pomocy, wzywa karetkę. W szpitalu okazuje się, że pan Eugeniusz (72) cierpi na demencję starczą, chwilami nie rozumie, co się z nim dzieje. Jest mocno potłuczony, okazuje się, że ma złamaną rękę. Zaraz po wypadku odwiedza go jego wnuczka, Matylda (25), która opiekuje się nim na co dzień. Paulinie jest żal starszego człowieka, decyduje się jechać do jego mieszkania. Tam dowiaduje się od jego wnuczki, że przeprowadza ona mały remont, by poprawić warunki mieszkaniowe dziadka. Kiedy Eugeniusz dostaje wypis ze szpitala, Paulina deklaruje, że zaopiekuje się nim przez kilka dni- do czasu zakończenia prac remontowych. Pan Eugeniusz bardzo przywiązuje się do Pauliny. Zaangażowanie w problem pacjenta powoduje napięcia między Pauliną, a jej narzeczonym Michałem (28), który jest zły, że dziewczyna poświęca mu mało czasu.
 • Ukryta prawda N

  Sara (17), uczennica liceum, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w nowym uczniu, Marcinie (18). Chłopak robi w szkole prawdziwą furorę: jest dowcipny, pewny siebie, bogaty, w dodatku organizuje huczne imprezy, na których wypada bywać. Sara jest wniebowzięta, gdy Marcin zaczyna się nią interesować. Wkrótce zostaje jego dziewczyną. Gdy odkrywa, że Marcin handluje narkotykami, jest wściekła i po kilku kłótniach mówi o wszystkim jego matce. Ewa (39) zapewnia ją, że wpłynie na syna. Sara liczy na zmianę zachowania Marcina, zamiast tego chłopak ją zostawia, a ona sama zaczyna otrzymywać wiadomości z pogróżkami…
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z prepersem Marcin (39) jest prepersem, gromadzi zapasy żywności i sprzęty niezbędne do przetrwania w trudnych warunkach. Jego żona, Małgosia (36) ma dość dziwactw męża, zwłaszcza że Marcin zaczyna indoktrynować dzieci. Małgosia jest przekonana, że 10-letnia Kasia i 14-letni Paweł mają prawo do normalnego dzieciństwa, a nie wysłuchiwania o zagrożeniach. Małgosia grozi mężowi rozwodem, jeśli się nie opamięta, i ograniczeniem mu kontaktu z dziećmi. Przez jakiś czas wydaje się, że Marcin przejął się słowami żony. Wyniósł z piwnicy wszystko, co tam wcześniej zgromadził. Małgosia jest zadowolona do czasu, gdy dowiaduje się przypadkiem, że Marcin odziedziczył dom po zmarłej ciotce, o czym nie raczył jej powiedzieć. Małgosia wyrzuca męża z domu i składa pozew rozwodowy.
 • Szpital N

  Dr Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział 25-latkę, która symuluje próbę targnięcia się na swoje życie. Pacjentka chce by jej starsza siostra wyciągnęła ją z kłopotów finansowych. Dobrze zarabiająca 35-latka od lat wspiera swoje siostry. Mąż kobiety próbuje uświadomić żonę, że jest przez nie wykorzystywana. Jednak ta znów ulega siostrom i po raz kolejny pomaga im wbrew woli ukochanego. Pacjentem dr Anny Nowickiej jest 3-miesięczne niemowlę, które 20-letnia matka zabrała na imprezę i kompletnie o nim zapomniała. Dziecko jest wycieńczone i lekarze walczą o jego życie. Dziewczyna, która przez okres ciąży i po porodzie nadużywała alkoholu, nie może uwierzyć, że zaniedbała córeczkę. Wkrótce zaczyna przypominać sobie, co działo się przez ostatnie dni…
 • Szkoła AD

  Licealista Olek Szumski udaje ból brzucha, żeby unikać randek z Pauliną Kotulą. Chłopak jest znudzony ich związkiem, ale boi się zerwać z nią. Wpada na pomysł, że okłamie dziewczynę, że jest śmiertelnie chory na raka. Zamierza wmówić Paulinie, że musi się z nią rozstać, bo chce być teraz sam. Nastolatka godzi się na ich rozstanie, ale w tajemnicy zbiera pieniądze na leczenie Olka. O zbiórce dowiadują się nauczyciele. Barbara Gruszka odkrywa, że uczeń okłamał wszystkich. Jednocześnie Renata Kosińska i Laura Mirecka z 1b liceum są najlepszymi przyjaciółkami. Uwielbiają robić sobie wspólne zdjęcia i umieszczać je w necie. Laura zaczyna zdawać sobie sprawę, że przyjaciółka z premedytacją robi jej brzydkie zdjęcia, żeby sama wyglądała korzystniej. Wojna dziewczyn nie podoba się ich chłopakom. Witek i Marcel postanawiają zerwać z nastolatkami.
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • TRWA

  Ukryta prawda N

  47-letnia Danuta nie jest w stanie pocieszyć swojej matki po śmierci ukochanego męża Witolda. Mężczyzna zmarł dwa miesiące temu po ciężkiej walce z nowotworem jelita. Od tej pory emerytowana lekarka nie ma ochoty na towarzystwo córki i unika wychodzenia z domu. Stanisława zerwała też kontakt z przyjaciółką Haliną oraz ma bardzo zmienne nastroje. Na domiar złego mąż Danuty nie ma czasu na wsparcie żony, zajmując się sprawami swojej firmy. Kiedy na jaw wychodzi, że Stanisława zrezygnowała z kilku godzin pracy w tygodniu w przychodni, jej córka coraz bardziej się o nią martwi. Danuta odkrywa także, że jej matka pali pozostawianą po terapii ojca marihuanę.
 • Brzydula 2 N

  Marek przychodzi na romantyczną kolację do domu Uli. Atmosfera jest jednak odrobinę napięta. Powraca temat Marka Dobrowolskiego… Dochodzi do szczerej rozmowy, która ma zaskakujący finał. Ania przyłapuje Kryspina na podglądaniu. Błędnie uważa, że chodzi o Bożenkę. Nawet nie ma pojęcia, jaka jest prawda. Wkrótce okazuje się, że podglądanie to nie jedyne ulubione zajęcie chłopaka. Ania nie szczędzi mu ostrych słów. Po rozmowie z Bożenką – która rzuca jej światło na dzieciństwo Kryspina – zaczyna mieć wyrzuty sumienia… Ala i Józef martwią się o Beatkę. Nie mogą uwierzyć, że nastolatka spotyka się z Dąbrowskim. Podczas rozmowy z żoną Cieplak dowiaduje się o jej tajemnych schadzkach. Jakby tego było mało, Jasiek umawia się na spotkanie z Kingą i… jej mężem! Tymczasem jego siostra podejmuje się trudnej misji… Sebastian postanawia odmienić swoje życie – poznać kobietę, która w niczym nie będzie przypominać Violetty. W tym celu zapisuje się na wyjazd dla singli. Namawia Marka, żeby mu towarzyszył.
 • wieczór
 • Idealna niania 4

  Joanna wraz z mężem mają dwójkę dzieci: 12-letnią Julkę i 6-letniego Fabiana. Julka jest spokojną, choć potrafi pokazać różki, Fabian jest wulkanem energii i lubi uprzykrzać życie starszej siostrze. Rodzeństwo bardzo się kocha, ale często dochodzi między nimi do scysji. Przez kilka lat Joasia zajmowała się dziećmi, zatęskniła jednak za pracą i postanowiła wrócić do dawnej pasji; florystyki. Mąż Joasi pracuje w innym mieście, cały ciężar wychowania dzieci spada więc na jej barki. Joasi pomaga jej mama, Ela. Pomoc babci jest nieoceniona, ale Joasia chciałaby zatrudnić do pomocy nianię. Idealna opiekunka powinna być osobą odpowiedzialną, energiczną i bardzo czujną biorąc pod uwagę, że Fabian jest małym rozrabiaką, którego ani na chwilę nie można spuszczać z oka. Na castingach w domu Joanny pojawiają się kolejne osoby. Czy któraś z nich zyska zaufanie mamy i zostanie opiekunką dzieciaków?
 • Ukryta prawda N

  Dominika (17) martwi się o małżeństwo swoich rodziców. Anna (38) i Waldek (39) byli przez lata idealną parą, ostatnio jednak wciąż się kłócą i wyzywają. Dominika ucieka ze swoją młodszą siostrą Polą (5) do babci Danuty (64), która także nie wie, dlaczego małżeństwo jej syna i synowej przeżywa kryzys. Dominika próbuje mediować między rodzicami, ale nie przynosi to żadnego skutku. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że któreś z rodziców ma romans. Zamiast zdrady odkrywa jednak, że jej ojciec zwolnił się z pracy i całe dnie spędza włócząc się bez celu po parku, a jej mama nie wiedzieć czemu odnowiła kontakt z bratem – czarną owcą rodziny, który kilka lat spędził w więzieniu...
 • Projekt Lady 6

  OKO W OKO Z PROBLEMAMI! Pora na kolejne wyzwania w Projekcie Lady, które pomogą dziewczętom radzić sobie ze swoimi słabościami, ułatwią im komunikację z innymi ludźmi, a także pozwolą przezwyciężyć własne lęki. Dotąd, w trudnych dla siebie sytuacjach, wybierały ucieczkę w imprezowanie, używki, zamykały się na drugiego człowieka i starały się unikać odpowiedzialności. A przecież można inaczej… Tylko nigdy nie spróbowały innych rozwiązań… Teraz nadchodzi ten czas! Przygotowanie podwieczorku, które zleci im mentorka Irena, będzie wymagało od dziewcząt komunikacji oraz pracy zespołowej. Efekt końcowy będzie zależał od słuchania drugiej osoby, chęci kooperacji z pozostałymi uczestniczkami oraz własnej inicjatywy w zrealizowaniu powierzonego im zadania. Czy uda im się wspólnie przygotować poczęstunek bez nadmiernego chaosu? Po małym teście, pora na kolejny, znacznie większy sprawdzian. Dziewczęta czeka życiowa lekcja. A odbędzie się ona na Mazurach. Uczestniczki będą musiały spędzić noc w spartańskich warunkach, jakie panują na żaglówkach. Jak odnajdą się w nietypowych dla nich okolicznościach? Czy tej nocy niektóre z nich nie zmrużą oka? A to dopiero początek mazurskiej przygody. Następnego dnia odbędą się zajęcia żeglarskie, a po nich regaty. Praca zespołowa, wspólny wysiłek i wiara w zwycięstwo – to z pewnością im się przyda w tych zawodach. A będzie o co walczyć… Po tych wszystkich wyzwaniach, czas porozmawiać o swoich życiowych doświadczeniach, radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami oraz z problemami. Lęk, złość i inne trudne emocje, uczestniczki Projektu Lady do tej pory odreagowywały imprezując oraz sięgając po alkohol lub używki. Podczas spotkania z Tatianą przyznają, że nie znalazły dotychczas innego wyjścia. Tak nauczyły sobie radzić ze wszystkim przeciwnościami losu. Jak do tego doszło? Co sprowadziło je na tę drogę? Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji i spróbować innych metod?
 • Bridget Jones III N

  Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy Patricka Dempsey’a a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Po zerwaniu z Markiem Darcy (Firth), Bridget Jones jest znowu singielką, a jej wymarzone „żyli długo i szczęśliwie” się nie wydarzyło. Bridget postanawia rzucić się w wir pracy jako producentka telewizyjna i mogłoby się wydawać, że nareszcie wszystko ma pod kontrolą. Do czasu, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny Jack (Dempsey)…
 • Szefowa N

  Kobieta sukcesu Michelle Darnell trafia do więzienia za nielegalne transakcje. Po wyroku Michelle powraca z zamiarem wskrzeszenia kariery, jednak nie każdy z jej otoczenia gotów jest wybaczyć dawne grzechy. Nie mając dokąd pójść, Michelle wprowadza się do swej dawnej sekretarki Claire i jej córki Rachel. Będąc na samym dnie, Michelle wciela w życie plan, mający odbudować jej upadłe imperium. Czy uda się jej odzyskać status ulubienicy Ameryki?
 • Zbrodnia w sąsiedztwie S03

  Na plaży zostaje zgwałcona i zamordowana młoda kobieta. W gronie podejrzanych znajduje się barman, narkoman-gwałciciel i przystojny nieznajomy. Kto dokonał tej okrutnej zbrodni?
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: