Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Licealista z 2d, Rafał Przybylski jest zakochany w Magdzie Wolskiej, nielubianej przez innych uczennicy. Nastolatek jest wniebowzięty, gdy dziewczyna zwraca na niego uwagę. Magda prosi Rafała o to, aby zbierał dla niej kompromitujące informacje na temat innych uczniów i robił im ośmieszające zdjęcia. Chłopak ma wyrzuty sumienia, ale dla ukochanej dziewczyny zgadza się zrobić wszystko. Gdy dowiaduje się jednak, że jego ukochana zamierza nakręcić film pornograficzny, by szantażować innych uczniów chłopak zaczyna mieć poważne wątpliwości… Marta i Olek są zgodną, kochającą się parą. Jedyne konflikty, w jakie popadają dotyczą jedzenia. Marta jest wegetarianką, a Olek uwielbia tłuste potrawy, słodycze i chipsy. Chłopak jest rozczarowany, że w szkolnym sklepiku nie można już kupić niezdrowych słodyczy. Olek postanawia zorganizować w tej sprawie szkolną manifestację. Marta zamierza odwieść go od tego pomysłu.
 • Mango Telezakupy

 • Mała piękność 3

  Program dokumentalny przedstawiający kulisy konkursów piękności dla dzieci. Poznamy uczestniczki w różnym wieku i z różnych środowisk, które z niebywałym zaangażowaniem walczą o tytuł królowych piękności. Zajrzymy do świata, który kieruje się bardzo twardymi zasadami i przyjrzymy się przygotowaniom do konkursu. Zobaczymy, jak za sprawą makijażu dziewczynki zmieniają swój naturalny wygląd oraz poznamy chłopców, którzy również coraz częściej pojawiają się w tego typu konkursach.
 • Ukryta prawda N

  Małgosia (40) jest mężatką i mamą Kai (10). Jej mąż Karol (46) to wzięty warszawski psychiatra. Kobieta niedawno zapisała młodszą córkę do harcerstwa. Któregoś dnia dostrzega tam dziewczynkę bardzo podobną do Kai, starszą o dwa lata. Podejrzewa, że to jej zaginiona córka, która została porwana z wózka stojącego w parku miejskim, kiedy miała zaledwie 3 tygodnie. Zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Karol jest zaniepokojony stanem psychicznym Małgosi. Podejrzewa, że kobieta znowu popada w paranoję, chce ją wysłać na terapię. Już wielokrotnie wydawało jej się, że odnalazła zaginioną córkę. Za każdym razem był to fałszywy alarm, chociaż policja sprawdzała wszelkie możliwe tropy. Małgosia czuje się osamotniona, natrętne myśli wciąż do niej wracają, co odbija się negatywnie na jej małżeństwie. Podstępem pobiera materiał do badania DNA, by sprawdzić czy Julia jest jej dzieckiem. Chce potwierdzić swoje podejrzenia, zanim powiadomi o sprawie policję. Wkrótce Karol dowiaduje się o wszystkim.
 • Ukryta prawda N

  Teresa (46) mieszka w Warszawie z mężem Dariuszem(47). Kobieta prowadzi małą cukiernię, którą odziedziczyła po zmarłym ojcu, Dariusz pracuje na budowie, jest nadzorcą. Ich córka Mariola(24) jest sekretarką, od roku mieszka ze swoim chłopakiem. W dniu swoich urodzin Dariusz oznajmia Teresie, że ma kochankę i wyprowadza się z domu. Okazuje się, że romans trwa już półtora roku. Teresa rozpacza, popada w depresję, Mariola ją pociesza. Nie chce mieć z ojcem nic wspólnego. Uważa, że zachował się jak ostatnia świnia. Teresa usiłuje się jakoś pozbierać dzięki wsparciu córki i przyjaciółki Marii (44). Korzysta z pomocy psychologa, chodzi do pracy, żeby kompletnie się nie załamać. Trzy tygodnie później Dariusz ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu. Udaje się go uratować, ale jest sparaliżowany od pasa w dół. Jego nowa partnerka nie czuje się na siłach, żeby się nim zajmować. Teresa zastanawia się czy przyjąć męża z powrotem do domu. Maria stanowczo jej to odradza. Dariusz błaga żonę o wybaczenie.
 • Ukryta prawda N

  Maję (46 lat), skupioną na karierze, bezdzietną rozwódkę, jedynaczkę, niepokoi związek jej niedawno owdowiałej, matki, Tamary (80 lat), emerytowanej pracownicy administracyjnej teatru, z Marcinem (24 lat) studentem, który po śmierci męża starszej pani zaprzyjaźnił się z nią, a w końcu u niej zamieszkał. Jest jej powiernikiem, kimś na kształt przybranego syna czy też wnuka. Znajomi alarmują, że być może Marcin wykorzystuje finansowo Tamarę, tym bardziej że narastają kłopoty finansowe starszej pani. Maja decyduje się na poważną rozmowę z matką. Tamara jest jak w transie; nie reaguje na argumenty córki; przekonuje, że ma do chłopaka całkowite zaufanie. Kłopoty pogłębiają się. Córka podejmuje próby rozwiązania problemów matki z pomocą adwokata, jednak wobec stanowiska starszej pani również starania prawnika okazują się bezskuteczne. Jedyna pomoc, jakiej Tamara oczekuje od córki, to pieniądze. Pod nieobecność Tamary, córka zastaje w jej mieszkaniu Marcina w jednoznacznej sytuacji z młodą dziewczyną. Dochodzi do awantury.
 • Szpital N

  35-letni Wojciech Lędzicki poparzył się ratując z płonącego domu córkę swojej partnerki. 8-latka również jest na oddziale, dziewczynka ma niewielkie poparzenia, ale zatruła się tlenkiem węgla. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Nie ma pojęcia, że sprawcą pożaru jest jego nastoletni syn, który obwiania ojca o to, że zostawił jego i matkę i związał się z inną kobietą. Dr Robert Szewczyk zajmuje się 16-latkiem, który cierpi na ostry ból brzucha. Chłopak razem z kolegą od dłuższego czasu objadają się fast foodami, bo obaj zakochali się w dziewczynie, która pracuje w barze szybkiej obsługi. Nastolatkowie, mimo, że do tej pory przyjaźnili się, cały czas rywalizują o jej względy.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
 • Ukryta prawda N

  Leszek pracuje na wysokim stanowisku w korporacji farmaceutycznej, ma żonę Alicję i nastoletnie dzieci. Mężczyzna świetnie zarabia, ale jest przemęczony i nienawidzi swojej pracy. Do tego nie podoba mu się, że on pracuje po kilkanaście godzin na dobę, a jego bliscy lekką ręką wydają ciężko zarobione przez niego pieniądze. Pewnego dnia Leszek rzuca pracę i postanawia odpocząć, a po paru miesiącach zatrudnić się w szkole jako nauczyciel niemieckiego, o czym zawsze marzył i czym zajmował się krótko przed podjęciem pracy w korporacji. Rodzina Leszka jest tym oburzona i nie przyjmują tej decyzji do wadomości. Mężczyzna odżywa na bezrobociu i po raz pierwszy od lat czuje się szczęśliwy. Niestety, nie wszyscy to rozumieją…
 • Szkoła AD

  Uczennica gimnazjum, Kinga Sulma, organizuje konkurs wiedzy o Francji, żeby wybrać chłopaka na bal gimnazjalny. Jej faworyt Kuba przegrywa rywalizację z Leszkiem. Dziewczyna umawia się z Leszkiem na randkę, ale jest rozczarowana przemądrzałym chłopakiem. Postanawia powiedzieć Kubie, że to z nim wolałaby iść na bal. Jednak kolega ma już inne plany… Tymczasem licealista Krzysiek Markowski, traci przytomność w czasie poprawy sprawdzianu z języka polskiego. Jego kolega Witek okłamuje uczniów, że nauczycielka pobiła chłopaka. Organizuje bunt przeciwko znienawidzonej polonistce. Sytuację uspokaja dyrektor szkoły. Witek nadal chce jednak zaszkodzić Jolancie Żabińskiej i zawiadamia o proteście telewizję. W szkole pojawia się dziennikarka, która chce zrobić materiał o rzekomym pobiciu nastolatka…
 • 19 +

  Frodo nadal jest w szpitalu. Czuje się lepiej. W trakcie badań wykryto u niego guza mózgu. Chłopak wpada w panikę i ucieka z oddziału. Ala błaga go, żeby wrócił i pozwolił się przebadać. Mama Kasi proponuje jej przejęcie biznesu swojej znajomej, która wyjeżdża za granicę. Chodzi o mydlarnię w centrum miasta. Dziewczyna nie ma pieniędzy, ale jej ojciec twierdzi, że powinna uniezależnić się od Witka. Chce dać jej fundusze, aby wynagrodzić swoją nieobecność w życiu córki…
 • 19 +

  Ala bardzo martwi się o Froda i ma nadzieję, że chłopak dotrzyma danego jej słowa i zgłosi się do szpitala na badania. Ten ciągle odwleka wizytę. Dziewczyna nie wie już, jak ma go do tego nakłonić. Korzysta z rady Magdy Wolskiej i zarzuca ukochanemu tchórzostwo. Plan działa i Frodo obiecuje, że następnego dnia rano zgłosi się na oddział. Kasi wciąż nie daje spokoju myśl, że Witek może prowadzić nieuczciwe interesy. Mężczyzna przekonuje ukochaną, że nie robi nic złego. Dziewczyna nie wie, komu powinna wierzyć – ojcu czy chłopakowi. Prosi Arka i Lucy o wybadanie sytuacji w kamienicy. Jedna z mieszkanek pokazuje im nagranie, z którego wynika, że Witek traktuje lokatorów źle i bezwzględnie. Kasia czuje się bardzo zawiedziona.
 • wieczór
 • Szpital N

  Na oddziale jest 15-letnia z bardzo wysoką gorączką. Lekarze nie wiedzą, że dziewczyna od tygodnia zażywa toksyczne tabletki na odchudzanie, które kupiła przez internet. Matka pacjentki nie ma pojęcia, że córka jest ofiarą szkolnych prześladowań i to koleżanki z klasy wmówiły jej, że jest zbyt otyła. Lekarze rozpoczynają dramatyczną walkę o życie dziewczyny. Czy uda im się uratować jej życie? Do szpitala trafia Weronika Kapera, która dostała silnego uczulenia. Towarzyszy jej przejęty kochanek. Para właśnie miała randkę, gdy pacjentka dostała silnego napadu duszności. Jej kochanek postanawia powiadomić o całym zajściu narzeczonego dziewczyny!
 • Ukryta prawda N

  Marta Rychlik samotnie wychowuje 17-letnią córkę Kamilę. Pewnego dnia przypadkiem Marta odkrywa, że jej córka jest w ciąży. Dziewczyna przez kilka miesięcy ukrywała to przed matką. Gdy prawda wychodzi na jaw, Marta zaczyna dociekać, kto jest ojcem dziecka. Początkowo kobieta myśli, że jest nim były chłopak Kamili Marcel (17), ale nastolatek zaprzecza. Śledząc córkę, kobieta odkrywa, że ojcem jej dziecka jest mężczyzna sporo od Kamili starszy, na dodatek żonaty - Bartosz. Gdy Kamila oświadcza, że ma zamiar oddać dziecko do adopcji, Bartosz proponuje nastolatce i jej matce pewien układ. Pomoże kobietom finansowo i będzie co miesiąc łożył na utrzymanie dziecka, ale tylko wtedy, jeśli Kamila spełni jego warunki. Czy synek Kamili ostatecznie znajdzie kochający dom?
 • TRWA

  Zodiak N

  Nieśmiały rysownik Graysmith nie miał ani prestiżu, ani wiedzy swojego doświadczonego i cynicznego kolegi Paula Avery’ego (Robert Downey Jr.), znanego dziennikarza z rubryki kryminalnej San Francisco Chronicle. W przeciwieństwie do Avery'ego nie miał kontaktów ze słynnym ambitnym inspektorem wydziału zabójstw policji San Francisco Davidem Toschim (Mark Ruffalo) oraz jego powściągliwym i skrupulatnym partnerem Williamem Armstrongiem (Anthony Edwards). Jedynym, czym dysponował, była wiedza, której nikt się nie spodziewał. Po raz pierwszy można się było o tym przekonać 1 sierpnia 1969 r. W codziennej porcji poczty nadszedł niestarannie napisany list do redakcji. Treść jednego z trzech listów, napisanego do Chronicle, San Francisco Examiner i Vallejo Times-Herald, zelektryzowała redakcje informacyjne. „Szanowny Panie Redaktorze! To ja, morderca...” Davida Faradaya i Betty Lou Jensen zastrzelonych 20 grudnia 1968 r. przy Lake Herman Road w hrabstwie Solano oraz postrzelonej ze skutkiem śmiertelnym Darlene Ferrin, a także sprawca usiłowania zabójstwa Mike’a Mageau na parkingu klubu golfowego Blue Rock Springs w Vallejo. Nie podał ich imion i nazwisk, ale wykaz szczegółów, o których wiedzieć mogła tylko policja. Na każdej kartce znajdowała się część szyfru, który po odczytaniu miał rzekomo ujawnić jego tożsamość. Towarzyszyła mu groźba – jeśli szyfr nie zostanie opublikowany, zginie jeszcze więcej osób. Żaden morderca od czasów Kuby Rozpruwacza nie pisał do prasy i nie drażnił policji wskazówkami co do swojej tożsamości. Zodiak podniósł poprzeczkę dla morderców-psychopatów w Stanach Zjednoczonych. Pewne małżeństwo z Salinas odczytało zaszyfrowaną wiadomość. Jednak to Graysmith, wielbiciel szyfrów, odczytał ukryty zamiar – nawiązanie do filmu z 1932 r. zatytułowanego The Most Dangerous Game. Potem zaczęły nadchodzić kolejne listy i pogróżki. 27 września 1969 r. Zodiak uderzył ponownie, zakapturzony i uzbrojony w pistolet oraz nóż, którym zadźgał na śmierć Cecilię Ann Shepard i zostawił na pewną śmierć Bryana Hartnella, gdy młodzi urządzili sobie piknik nad jeziorem Berryessa w hrabstwie Napa. Miesiąc później, 11 października, zabójca pojawił się w San Francisco. Taksówkarz Paul Lee Stine został zabity strzałem w tył głowy w eleganckiej dzielnicy Presidio Heights. Trzy dni później nadszedł piąty list, najbardziej złowieszczy ze wszystkich: Zodiak powiedział policji, że tamtej nocy mogli go złapać. Co gorsza, w zasięgu jego celownika były dzieci wracające ze szkoły. Mierzył do nich, gdy wysiadały ze szkolnego autobusu. San Francisco ogarnęła panika. W jednej chwili Zodiak mimowolnie zamienił detektywów Toschiego i Armstronga oraz reportera Avery’ego w gwiazdy. Postacie filmowe, których pierwowzorem był Toschi, okazały się przełomowymi rolami dla ich odtwórców. Graysmith pozostał na swym stanowisku, badając sprawę z boku i dokładając swoje trzy grosze, gdy pozwalał na to Avery. Zodiak był zawsze o krok przed nimi, zacierał ślady, przyprawiając swoje drwiące listy kolejnymi groźbami. Aż w końcu przybrały one charakter osobisty. Niesława przyćmiła blask chwały, gdy Toschi wypadł z łask, sfrustrowany Armstrong kontynuował swoją pracę, a Avery odszedł z gazety zrujnowany z powodu własnych uzależnień. Zodiak miał już nigdy nie ujawnić swoich ofiar. Naśladowcy pojawili się w całym kraju. A najważniejszy podejrzany nadal pozostawał na wolności.W końcu Graysmith dostał swoje pięć minut. Chwila ta miała zmienić ich życie na zawsze. *** Tej sprawy nigdy nie udało się rozwikłać. Ponury dorobek szaleńca, którego nigdy nie schwytano; posługujący się szyfrem nieuchwytny zabójca, który sparaliżował strachem cały naród – amerykański Kuba Rozpruwacz. Publicznie przyznał się do zabicia 13 ofiar, a potem podał jeszcze... dwadzieścia cztery. Policja przypisała mu siedem ofiar, z czego pięć nie żyje. Prawdziwej liczby być może nigdy nie uda się poznać. Jedno jest pewne – ta liczba uwzględnia tych, którym udało się przeżyć. David Fincher, reżyser filmów Siedem i Podziemny krąg, nakręcił thriller "Zodiak" na podstawie autentycznej historii seryjnego mordercy, który przez dziesięciolecia zastraszał rejon Zatoki San Francisco i drwił sobie z władz w czterech okręgach swoimi szyframi i listami. Polowanie na myśliwego stało się obsesją czterech ludzi, przez którą stali się widmami samych siebie sprzed sprawy, a koleje życia wytaczał im i niszczył nieskończony trop wskazówek mordercy.
 • Szkoła życia N

  Dorosły mężczyzna bierze udział w krajowym turnieju literowania dla dzieci. W międzyczasie spotyka 10-letniego chłopca, który uparcie próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Co wyniknie z tej znajomości?
 • Kości N

  Booth i Bones pracują nad rozwiązaniem sprawy nie tylko morderstwa, ale także porwania dziecka ofiary.
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowie Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w osiedlu na gdańskiej ZASPIE. Wyzna, co czuje przejeżdżając obok stoczni gdańskiej. Dowiemy się także, jak wygląda jej obecne życie - skromnej matki dwójki dzieci, której mąż jest sekretarzem Lecha Wałęsy. Wreszcie, Anna Domińska wyjaśni motywy, które zadecydowały o jej wystąpieniu do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Bo to dzięki temu wydarzeniu Polacy po raz pierwszy usłyszeli niedawno o kolejnym dziecku z klanu Wałęsów. To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Anna Domińska udzieli telewizji.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: