Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Pacjentką dr. Michała Morawskiego 29-latka, która umawia się z bogatymi mężczyznami dla pieniędzy. Kobieta dostała silnej alergii na sierść kota po tym, jak zgodziła się na kolację w domu mężczyzny, z którym aktualnie się spotyka i w którym się zakochała. Matka pacjentki chcąc skłócić parę mówi prawdę 30-latkowi. Mężczyzna jest wściekły i czuje się oszukany. Jednocześnie dr Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział 43-letni biznesmena. Mężczyzna trafia do szpitala po tym, jak zatruł się w taniej restauracji, do której zabrał swoich przyjaciół. Pacjent ukrywa, że jego firma splajtowała, a żona go zostawiła. Mężczyźni podejrzewają, że ich kolega ma problemy, dlatego ściągają do szpitala jego żonę, od której dowiadują się prawdy. Pomimo tego 43-latek nadal nie chce przyznać, że jest bankrutem.
 • Hotel Paradise 5

  “Hotel Pradise” ponownie otwiera swoje drzwi i zaprasza nowych gości. Tym razem jednak w nieco innych okolicznościach przyrody. Po Bali i Zanzibarze przyszedł czas na egzotyczną Panamę. To tutaj zamelduje się grupa pragnących przeżyć przygodę życia singli. Każdy z nich zjawi się na miejscu, mając inny cel. Jedni zechcą znaleźć miłość, drudzy zgarnąć dużą kasę. A jeszcze inni pragną wrócić do domu bogatsi o duże pieniądze i ukochaną osobę u boku. Dla kogo los okaże się łaskawy? Wszystkim staraniom będzie uważnie przyglądać się prowadząca Klaudia El Dursi, a rzeczywistość komentować niezastąpiony Pan Lektor.
 • Papiery na szczęście AD

  Adam przychodzi do Sergiusza z awanturą, szarpie się z nim i każe mu trzymać się z daleka od Marty. Świadkami tej sytuacji są Kamil i Julka. Julka wszystko nagrywa i uważa, że Sergiusz powinien pokazać filmik Marcie, ale Sergiusz nie zamierza zdobywać Marty w taki sposób, to nie w jego stylu. Julka spotyka się z Martą sama, bo Marta wciąż pomaga im szukać mieszkania, i Julka pokazuje jej filmik... Ola chce przeprosić Marysię za to, co wydarzyło się w górach. Jednak widzi w social mediach, że Marysia spędza czas w towarzystwie innej koleżanki. Oli jest przykro, podejrzewa, że Marysia nie chce się już z nią przyjaźnić.
 • Brzydula 2 N

 • Ukryta prawda N

  Anna i Mateusz to rodzice 25-letniego Dawida. W tym roku kobieta próbuje zorganizować Wigilię u siebie w domu i zaprosić swoją siostrę Danutę, jej córkę Sylwię, swojego ojca Bronisława który jest profesorem i mamę Halinę. Szczególnie zależy jej na obecności siostry, która od blisko roku jest wdową, przez co zamknęła się w sobie. Danuta nie ma ochoty na rodzinne święta, ale Ania w końcu namawia ją na przyjście. Dawid zapowiada mamie, że przyjdzie na Wigilię ze swoim najlepszym kolegą Olafem, który musiał zostać w Warszawie i nie spędzi Wigilii ze swoją rodziną. Tuż przed rozpoczęciem kolacji zjawia się przyjaciółka Sylwii Lidka, która pokłóciła się z rodziną i także prosi o możliwość spędzenia Wigilii w ich domu. Rozpoczyna się świąteczny wieczór, który na zawsze odmieni los Anny i jej bliskich.
 • Ukryta prawda N

  29-letni Jarek nie jest zadowolony ze swojego życia. Kilka lat temu wziął ślub, żona (Monika, 27) namówiła go wtedy, żeby porzucił marzenia o karierze fotografa i zatrudnił się w firmie jej ojca (Andrzej, 58). Jarek czuje się teraz uzależniony od teścia – mieszka w jego domu, dostaje od niego pieniądze i tak naprawdę nie może o niczym decydować, bo to Andrzej w każdej kwestii ma zawsze ostatnie słowo. Na domiar złego Jarek zdaje sobie sprawę, że coraz bardziej pogardza nim żona. Kobieta nie pracuje, ojciec utrzymuje ją i spełnia wszystkie jej zachcianki. Jarek ma dość. Odchodzi z firmy teścia i zaczyna pracę jako fotograf freelancer. Kupuje sobie aparat i zamawia dobry komputer do obróbki zdjęć. Ze strony żony i teścia może liczyć tylko na krytykę i szyderstwa. Mężczyzna nie przejmuje się tym jednak i uparcie robi swoje. Wkrótce zostaje napadnięty na ulicy i traci aparat. Czy mimo wszystko uda mu się odnieść sukces?
 • Ukryta prawda N

  Agnieszka (30), ekonomistka, ceniony pracownik korporacji, od dwóch lat jest związana z kolegą z firmy, żonatym Filipem (35). Kobieta ma dość życia w trójkącie i nalega, by Filip zakończył swoje małżeństwo. Mężczyzna obiecuje jej, że wkrótce to zrobi. Tymczasem Agnieszka ma nowe zmartwienie: niepodziewanie zostaje zwolniona z pracy. Szef tłumaczy swoją decyzję redukcją jej stanowiska. Załamana Agnieszka, obciążona kredytami, w panice szuka nowego zatrudnienia. Wspiera ją Filip: pożycza jej pieniądze, uruchamia kontakty w branży. Agnieszka zatrudnia się w końcu w nowym miejscu. Przypadkiem zwierza się swojej szefowej z romansu z Filipem.
 • Tajemnice miłości AD

  Zakazana miłość Wojtek i Ula od lat są w sobie zakochani. Sytuację komplikuje fakt, że są najbliższym kuzynostwem. Wiedzą, że ich związek nie ma przyszłości, że zszokowałby rodzinę i próbują się od siebie uwolnić. Ula miała nawet narzeczonego, ale zerwała zaręczyny, bo czuła się źle, oszukując zakochanego w niej Marcina. Wojtek widząc, że Ula cierpi, postanawia przyjąć propozycję pracy w Oslo. Ula jest załamana, bo go kocha i nie wyobraża sobie rozstania, oboje czują jednak, że to najlepsze, co mogą zrobić. W ostatnią noc przed wyjazdem Ula i Wojtek nocują ostatni raz w mieszkaniu mężczyzny. Rano przyłapują ich rodzice Wojtka. Są w szoku. Czy to będzie koniec ich romantycznej miłości? A może związek ma jeszcze jakieś tajemnice?
 • Szpital N

  Pacjentką dr. Wojciecha Jarosza jest 27-latka, która ma kłopoty z sercem. Kobieta bardzo przeżyła rozstanie z byłym chłopakiem, który porzucił ją ze strachu przed założeniem rodziny. Doszedł jednak do wniosku, że pacjentka jest miłością jego życia i chce ją odzyskać. Dziewczyna ma narzeczonego, z którym związała się z rozsądku. Jednak odżywa w niej dawne uczucie… Tymczasem dr Piotr Wójtowicz przyjmuje na SOR 20-latkę, która spadła ze schodów uciekając ze spotkania ze sponsorem. Dziewczyna nie ma za co utrzymać się na wymarzonych studiach i za namową koleżanki postanowiła, że będzie żyła ze sponsoringu. Jej starsza siostra nie może się z tym pogodzić. Wkrótce zdesperowana 20-latka zgadza się na spotkanie z mężczyzną w szpitalu.
 • Opowieści małżeńskie AD

  Karina (45) i Maciek (52) starają się o dziecko, kolejne próby kończą się jednak niepowodzeniem. Karina miała już trzy zabiegi in vitro, więc jest załamana, gdy test ciążowy pokazuje, że do zapłodnienia nie doszło. Od pewnego czasu małżonkowie rozmawiają o adopcji. Agata (28), dziewczyna, która u nich sprząta, wie o ich problemie i proponuje im rozwiązanie: adopcja ze wskazaniem. Karina i Maciek spotykają się z koleżanką Agaty, Kingą (20), która jest w ósmym miesiącu ciąży. Rodzice wyrzucili ją z domu, ojciec dziecka nie chce mieć z nią nic wspólnego, stąd jej decyzja o oddaniu dziecka. Maciek i Karina wynajmują jej mieszkanie, pomagają, kupują jedzenie i ubrania, płacą też umówioną zaliczkę. Gdy jednak dziecko się rodzi, Kinga zmienia zdanie, nie chce go oddać. Maciek jest wściekły, można się było spodziewać, że tak właśnie będzie. Tymczasem kilka dni później Agata i Kinga przynoszą im dziecko – Kinga kolejny raz zmieniła zdanie. Dziecko zostaje z Maćkiem i Kariną, która od razu wchodzi w rolę matki i jest zachwycona niemowlakiem. Pod nieobecność Maćka do Kariny przychodzi Agata i wyłudza od niej pieniądze – coś jej się chyba należy za pośrednictwo. Po jakimś czasie pojawia się Kinga, chce przynajmniej zobaczyć się z dzieckiem, przytulić je. Karina tłumaczy jej, że gdy już dojdzie do adopcji, nie będzie miała prawa do dziecka, musi się zdecydować. Kinga w końcu wyznaje Karinie prawdę...
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • TRWA

  Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych. "BOHATER"
 • Ukryta prawda N

  Wioletta i Konrad właśnie zaadoptowali 5-letnią Julitę. Wioletta jest szczęśliwa, że spełniło się jej marzenie i po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę, została w końcu matką. Kobiecie nie podoba się jednak brak zaangażowania ze strony męża, który po pracy woli trenować bieganie niż zajmować się córeczką. Wioletta zaprzyjaźnia się z sąsiadką Sylwią, która właśnie urodziła Franka. Wychowuje go sama, bo jej partner, Rafał, zostawił ją, gdy dowiedział się o ciąży. Wkrótce okazuje się, że Sylwia będzie musiała przejść operację tętniaka. Wioletta postanawia odnaleźć Rafała i poprosić, by w tych trudnych chwilach pomógł jednak Sylwii w opiece nad dzieckiem. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że mężczyzna nie wie, że kilka tygodni temu został ojcem...
 • Tajemnice miłości AD

  Do pięciu razy sztuka 33-letnia Agata, psycholog, nie ma szczęścia w miłości. Jej dotychczasowe związki to porażki. Rodzina wciąż dopytuje i ponagla, „zegar tyka”, niektórzy już uznali, że zostanie starą panną. Zdesperowana Agata zakłada sobie w końcu konto na portalu randkowym i zaczyna umawiać się na kolejne randki w swojej ulubionej restauracji. Siada zawsze przy tym samym stoliku, zawsze obsługiwana przez tego samego kelnera, Tomka, który jest świadkiem jej porażek. Agata trafia kolejno na synka mamusi, mitomana, sknerę i na geja, który chce zawrzeć z nią małżeństwo-atrapę. Agata jest dobrym psychologiem, szybko rozszyfrowuje swoich potencjalnych partnerów. Po czwartej nieudanej randce, zwierza się kelnerowi, jacy beznadziejni są faceci. On ją pociesza, a w końcu, ku zaskoczeniu Agaty, sam zaprasza na randkę. Między Agatą i Tomkiem iskrzy, kolejne spotkania zbliżają ich do siebie. Do czasu, gdy Agata odkrywa, że Tomek założył się z kolegami, że ją poderwie…
 • Skarby z szafy

  Tym razem Ania Dec odwiedza niezwykle barwną, artystyczną rodzinę. Justyna i Andrzej poznali się w szkole teatralnej i są rodzicami trzech dziewczynek. Chcieliby pozbyć się rzeczy z czasów swojej młodości, z czasów beztroskich imprez i występów na scenie, które zalegają w ich szafach i piwnicy od wielu lat. Pieniądze zarobione z ich sprzedaży chcą przeznaczyć na szczytny cel – zakup instrumentów dla dzieci do założonego przez nich Teatru Letniego nad Wisłą. Teatr jest miejscem wyjątkowym – organizują w nim wydarzenia dla rodzin z dziećmi, również tych z niepełnosprawnościami. Andrzej i Justyna swoją wiedzę i radość z muzyki chcą przekazywać również poza swoją radosną gromadkę. Ania Dec pomoże im, by mogli zrealizować swój cel.
 • wieczór
 • Opowieści małżeńskie AD

  Marek i Ola (45) prowadzą razem ekologiczne gospodarstwo. Mają 17-letnią córkę, Kamę. Marek zajmuje się uprawami, a Ola domem, finansami i córką. Z okazji urodzin Marka w odwiedziny wpada siostra Marka, Paulina (42), która pracuje w agencji reklamowej w Warszawie. Paulina zaczyna opowiadać, że chciałaby mieć takie łatwe życie jak Ola – zajmować się domem, nie musieć biegać codziennie do pracy i użerać się z wrednym szefem... Nie rozumie, dlaczego Ola tego nie wykorzystuje, dlaczego o siebie nie dba – ma przecież czas. Marek daje się nakręcić i też zaczyna krytykować żonę. W dodatku Kama podczas kłótni rzuca matce w twarz, że chce być jak ciotka, bo matka jest zwykłą kurą domową. Pewnego dnia Ola oświadcza, że musi wyjechać do Warszawy, bo jej ciotka jest chora i nie ma się nią kto zająć. Początkowo rodzina nieźle sobie bez Oli radzi, ale już po kilku dniach wszystko zaczyna się im sypać. Faktury nierozliczone, w domu bałagan, Kama nie ma z kim pogadać, a Paulina wyśmiewa jej nastoletnie problemy. W końcu Marek nie wytrzymuje i błaga Olkę, żeby wróciła do domu... Ola mówi jednak, że nie może i pokazuje mu gips. Złamała sobie rękę. Tu ma lekarza, prześwietlenia... Marek jest załamany i przerażony kolejnymi dniami bez żony. Czuje się zdezorientowany, gdy Kama wraca ze szkolnej wycieczki i mówi, że widziała przypadkiem mamę. Co najdziwniejsze, bez gipsu...
 • Miłe wieści 3

  Tej wiosny potrzebujemy miłych wieści bardziej niż zwykle. Otwórzmy więc okna nadziei i wpuśćmy trochę delikatności. Marcin Prokop oraz Miła Ekipa (i jej nowi członkowie) zadbają o to, aby przez kilka minut w naszych sercach zagościły wyłącznie pozytywne emocje. Tematy z pozoru oczywiste i codzienne mogą nabrać nowego, jeszcze większego znaczenia w dzisiejszych czasach. Na tapet weźmiemy przyjaźń, wsparcie, pomoc i docenienie. Niech wraz z wiosennymi promieniami słońca kiełkują w nas dobre intencje i zagości uśmiech łagodności.
 • Ukryta prawda N

  Joanna i Łukasz Pastuszakowie są małżeństwem z piętnastoletnim stażem. Łukasz jest kierownikiem budowy i od ponad dziesięciu lat pracuje w Niemczech, przyjeżdżając do domu raz na miesiąc. Pewnego dnia Łukasz oznajmia żonie, że wraca do domu na stałe. Joanna jest temu przeciwna, boi się, że nie poradzą finansowo bez jego wyjazdów. Dochodzi do kłótni miedzy małżonkami. Mijają dni i Łukasz jest coraz bardziej zaniepokojony oschłością Joanny. Któregoś dnia znajduje w rzeczach żony miłosny list sprzed lat. Okazuje się, że na początku małżeństwa Joanna go z kimś zdradzała…
 • Seks w wielkim mieście II N

  Cztery przyjaciółki pragną odciąć się od problemów. W tym celu wylatują do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie wpadają w pułapkę różnic kulturowych.
 • Pięćdziesiąt twarzy Greya N

  Film na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej E. L. James pod tym samym tytułem. Młoda absolwentka uniwersytetu Amanda Steele (Daktoa Johnson) wdaje się w sadomasochistyczny romans z młodym biznesmenem Christianem Greyem (Jamie Dornan).
 • Druga strona medalu 3 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Krzysztof Krauze. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: