Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Gimnazjalista Jonatan Klimek postanawia podejmować decyzje za pomocą rzutu monetą, ponieważ dochodzi do wniosku, że wszystkie jego wybory są złe. Niestety rzuca monetą również wtedy, gdy jego najlepsza koleżanka zaprasza go na randkę. Jonatan odmawia Zosi spotkania, a dziewczyna czuje się upokorzona. Czy chłopak odzyska jej przyjaźń? Zuza Machnicka z klasy 1a gimnazjum jest zauroczona ratownikiem medycznym, który przed szkołą udzielał pomocy ofierze wypadku. Zakochana dziewczyna szuka mężczyzny w szpitalu, a potem chce wezwać do gimnazjum karetkę oszukując dyspozytorkę pogotowia. Zuza symuluje kontuzję na wuefie, ale i to nie działa. W końcu postanawia zrobić sobie krzywdę i rzuca się ze schodów…
 • Mango Telezakupy

 • Wiza na miłość 3

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • Ukryta prawda N

  Maja(27) za dwa tygodnie ma wziąć ślub z Antkiem(29). Dziewczyna szykuje się na własny wieczór panieński, w żartach upominając narzeczonego, by przyzwoicie zachowywał się na wieczorze kawalerskim. Podczas zabawy okazuje się, że koledzy Antka zamówili dla niego tancerkę, która robi striptiz. Chłopak daje się ponieść zabawie, obmacuje wynajętą tancerkę, wypija morze alkoholu. Rano Maja opowiada chłopakowi, jak świetnie bawiła się z koleżankami, on twierdzi, że przez całą noc pił w kumplami wódkę. Słowem nie wspomina o striptizerce. Dwa dni później Maja dowiaduje się od wspólnej koleżanki Patrycji o wszystkich atrakcjach wieczoru kawalerskiego. Kobieta jest wściekła, że Antek ją okłamał. Chłopak zapewnia, że to głupia, niewinna zabawa. Jednak następnego dnia Maja dostaje na maila służbowego film, na którym pijany Antek uprawia seks ze striptizerką.
 • Ukryta prawda N

  Wiktoria jest szczęśliwą żoną Sebastiana, z którym wspólnie wychowuje 16-letnią córkę Kingę. W antykwariacie, który prowadzi, odwiedza ją starsza kobieta i przypomina tragedię sprzed 18 lat, kiedy dziecko Wiktorii zmarło zaraz po porodzie. Nieznajoma twierdzi, że doszło wówczas do pomyłki dzieci. W rzeczywistości syn Wiktorii wciąż żyje. Wiktoria jest w szoku. Starsza pani nie chce powiedzieć, kim jest ani skąd to wie. Wiktoria i Sebastian odnajdują chłopaka. 18-letni Dominik mieszka z uzależnioną od alkoholu matką (Gabriela, 50). Podczas pierwszego kontaktu Wiktoria wpada w panikę i na szybko wymyśla kłamstwo, że jest znajomą matki chłopca. Jednak następnego dnia idzie do domniemanego syna i przyznaje, że prawdopodobnie jest jego matką. Chłopak decyduje się na wykonanie badań DNA.
 • Ukryta prawda N

  Hanna jest emerytką. Od lat mieszka z córką Agnieszką. Podczas spaceru Agnieszka niespodziewanie informuje ją, że wyjeżdża z chłopakiem za granicę. Hanna nie rozumie decyzji córki. Czuje się porzucona. Żyła życiem Agnieszki, teraz została sama w dużym mieszkaniu. Za radą sąsiadki próbuje otworzyć się na świat i ludzi. Zapisuje się na fitness dla seniorów. Nie radzi sobie zbyt dobrze, jako osoba zamknięta w sobie nie potrafi odnaleźć się wśród przebojowych kobiet. Ma do sąsiadki pretensje, że ją na to namówiła. Wkrótce Hanna poznaje Tadeusza, 65-letniego właściciela klubu jogi. Zakochuje się w nim. Traci kontakt z córką. Tadeusz wprowadza się do Hanny. Prosi, by przyjęli pod swój dach jego siostrzenicę Marysię, której agresywny mąż nie rozumie, że chce się z nim rozwieść. W życiu Hanny wszystko zaczyna się na nowo układać. Okazuje się, że to tylko pozory.
 • TRWA

  Detektywi N

  Jak ojciec, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi szukają 7-letniej dziewczynki, która zaginęła. Jej ojciec jest zamożnym biznesmenem wiec podejrzewa się porwanie dla okupu. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna miał romans, który niedawno zakończył. Podejrzewa swoją byłą kochankę o porwanie dziecka.…
 • Szpital N

  Pacjentką dr Wojciecha jest pogryziona przez nietoperza 17-latka z podejrzeniem wścieklizny. Dziewczynę zdradził chłopak, dlatego chce się na nim zemścić. Za namową przyjaciółki, która interesuje się czarną magią, sporządza magiczny napój. Jego głównym składnikiem jest krew nietoperza. Pacjentka i jej koleżanka zwabiają do szpitala chłopaka, żeby jak najszybciej rzucić na niego urok… Jednocześnie na SOR trafia 9-latek, który spadł z drzewa i złamał nogę. Chłopiec stresuje się ciągłymi kłótniami rodziców, których małżeństwo od dawna przechodzi kryzys. Kobieta chce odejść od męża, jednak udaje mu się ją przekonać, by dla dobra syna poświęciła się i nie rozbijała ich rodziny. Oboje oszukują chłopca. Kiedy chłopiec odkrywa prawdę, ucieka ze szpitala.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Ukryta prawda N

  23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje Antka (3). Mieszka ze swoją matką Bożeną (45), która jest rencistką. Kobiety są w ciężkiej sytuacji finansowej, do tego ojciec dziecka Marek, nigdy nie płacił alimentów i ma gdzieś Antka. Z kolei ojciec dziewczyny Karol, po tym jak przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, rozpił się, odszedł od rodziny i jest na dnie. Pewnego dnia Gabrysia spotyka Witolda (55), który bezinteresownie daje jej pieniądze na zakupy. Witold wyznaje, że jest śmiertelnie chorym adwokatem bez rodziny, chciałby ostatnie miesiące życie być pożytecznym i mieć przy sobie życzliwych ludzi. Witold zaczyna regularnie pomagać Gabrysi, co nie podoba się jej matce. Gabrysia odkrywa, że adwokat pomaga jeszcze jednej rodzinie w trudnej sytuacji. Czy zachowanie mężczyzny na pewno jest bezinteresowne?
 • Szkoła AD

  Klaudia Kmieciak z licealnej 2d jest chora na celiakię i dlatego nie może jeść niczego, co zawiera gluten. Patrycja Kobierska nie wierzy w jej chorobę. Myśli, że dziewczyna udaje, by zyskać popularność wśród koleżanek. Razem z koleżanką podmienia pszenne herbatniki i częstuje nimi Klaudię, okłamując ją, że są bez glutenu. Tymczasem licealista Kacper Duszyński ma reprezentować szkołę na wojewódzkich zawodach karate. Koledzy chcąc uczcić sukces namawiają go na imprezę. W dniu zawodów Kacper przychodzi do szkoły na kacu. Przyjaciele proponują mu zamówienie środka, który ma mu przywrócić siły. Kacper nie wie, że to dopalacze…
 • 19 +

  Mela boi się, że straci pracę marzeń, jednak nie zamierza polecać środków na odchudzanie, po wypiciu których straciła nad sobą kontrolę. Tego dnia dziewczyna poznaje historie kłamstw Zuzy i odwiedza przyjaciółkę. Zuza wciąż przeżywa rozstanie z Adrianem, Mela i Iwona chcą jej pomóc, dlatego zgadzają się na wizytę Zuzy u wróżki. Okazuje się, że przepowiednia wróżki jest dla Zuzy pomyślna, dziewczyna zaczyna wierzyć, że Adrian jeszcze do niej wróci… Tymczasem Lucy czeka na decyzje władz uczelni w sprawie konsekwencji oszustwa z referatem. Przypadkiem dowiaduje się, że rzeczywiście – ze względu na mecenasa Pawlaka – ma szczególną pozycję. Nie chce, by potraktowano ją inaczej niż Monikę i prosi dziekana o wymierzenie jej takiej samej kary, jak koleżance.
 • Zakochani po uszy 4

  Bartek zakumplował się z Hanką, z którą świetnie się dogadują. Pomaga jej złożyć aplikacje do kliniki w Monachium. Hania namawia Bartka, aby też postarał się tam o stanowisko protetyka. Bartek początkowo nie chce, ale po spotkaniu z Sonią zmienia zdanie… Tymczasem Asia dowiaduje się o rozstaniu Tomka z Malwiną. Nie daje jej to spokoju. Kinga wyjawia jej prawdę o chorobie policjanta, bo uważa, że Tomek musi mieć obok siebie kogoś, dla kogo będzie chciał walczyć z nowotworem. Malwina jest zszokowana, chce być przy ukochanym. Danuta odkrywa kłamstwo Tymona. W kamienicy wybucha afera, bo pani Jola ogarnięta obsesją śledzenia, zamyka niewinnego mężczyznę w komórce. Natomiast Jacek, widząc frustrację Sylwii, proponuje jej udział w firmowym balu maskowym.
 • Detektywi N

  To ja jestem matką, sprawę prowadzi Maciej Friedek Do detektywów zgłasza się kobieta, która prosi o pomoc w odnalezieniu syna. Klientka jest przekonana, że chłopca porwał spod szkoły jego ojciec. Obaj nie odbierają od niej telefonów. Możliwe, że mężczyzna ukrył dziecko u kochanki.
 • wieczór
 • Detektywi N

  W lepszym życiu, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Zaginęła 16-latka. Jej wychowawczyni twierdzi, że dziewczyna miała problemy w nowej szkole. Poszukiwana utrzymywała kontakt mailowy z przyjaciółmi z dawnego osiedla. Detektywi odkrywają jednak, że autorami maili były koleżanki z nowej klasy.
 • Ślub od pierwszego wejrzenia 3

  Sześć osób, które marzy o wielkim uczuciu i związku na całe życie, znów dostanie szansę na znalezienie miłości. Już we wrześniu na antenie TVN wystartuje trzeci sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogą im eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski oraz znany psycholog Piotr Mosak. Czy na podstawie naukowych kryteriów między obcymi ludźmi zrodzi się prawdziwe uczucie? Co prawda, nikt jeszcze nie znalazł recepty na udany związek. Czy we współczesnych czas jest możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku? Na te i wiele więcej trudnych pytań postarają się odpowiedzieć specjaliści pracujący w programie oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, który w tym sezonie wystąpi po raz pierwszy. Podobnie jak w poprzednich sezonach, naukowcy otrzymali mnóstwo zgłoszeń, spośród, których wybrali te osoby, które ich zdaniem mają największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Oczywiście drugą połówkę uczestnicy będą mogli poznać dopiero w dniu ślubu. Czy zdecydują się na ten odważny krok i powiedzą sakramentalne „tak”? Ci, którzy wkroczą w nieznane wybiorą się w podróż poślubną. Będą także musieli zamieszkać ze swoim współmałżonkiem. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc, po którym każdy z partnerów będzie musiał podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego doświadczenia i czy warto igrać z miłością?
 • Kto odmówi pannie młodej?

  Trzy dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie, przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler dostanie dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie – na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co się stanie, jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.
 • Bridget Jones III N

  Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy Patricka Dempsey’a a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Po zerwaniu z Markiem Darcy (Firth), Bridget Jones jest znowu singielką, a jej wymarzone „żyli długo i szczęśliwie” się nie wydarzyło. Bridget postanawia rzucić się w wir pracy jako producentka telewizyjna i mogłoby się wydawać, że nareszcie wszystko ma pod kontrolą. Do czasu, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny Jack (Dempsey)…
 • Kochajmy się od święta N

  Cztery pokolenia rodziny Cooperów jak co roku spotykają się, żeby świętować Boże Narodzenie. Niespodziewani goście oraz wydarzenia zmieniają z pozoru spokojny wieczór w katastrofę.
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata i Europy w pływaniu. W rozmowie z Jolantą Pieńkowska opowie, jak wpłynęła na nią porażka w "Tańcu z gwiazdami". Wyzna jak bardzo wypadek samochodowy i śmierć jej brata Szymona zmieniły jej życie.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: