Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Marcin musi zdobyć sześćset złotych na naprawę samochodu ojca, który uszkodziła jego dziewczyna, Sabina. Chłopak jest załamany, bo nikt ze znajomych nie jest w stanie pożyczyć im takiej sumy. O problemie pary dowiaduje się Maks, który słynie ze swojej zamożności. Sabina podoba mu się od dawna, przez co chłopak chce wykorzystać sytuację, by spędzić z nią noc. Przebojowa Paulina i nieśmiała Zosia to bliźniaczki, które zamieniły się rolami. Paulina poderwała dla siostry Artura, a druga zdobyła dla niej kilka piątek. Nauczyciele domyślili się, że zostali oszukani. Przerażona Zosia przyznała się do zamiany, przez co nastolatka straciła nieuczciwie zdobyte oceny. Rozgoryczona chce teraz zemścić się na bliźniaczce.
 • Wiza na miłość 6

  Korzystając z wyjątkowej 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, cztery osoby po raz pierwszy udadzą się do Stanów Zjednoczonych, aby spotkać się ze swoimi zagranicznymi narzeczonymi. Jeśli pary nie zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego przed wygaśnięciem wizy, narzeczeni będa musieli wrócić do swoich domów osobno.
 • Tom i Jerry Show 4

  Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!
 • Tom i Jerry Show 4

  Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!
 • Kochany urwis N

  Junior (Michael Oliver) ma zaledwie siedem lat i jest sierotą. Już trzydzieści razy oddawany był do adopcji i tyleż samo razy wracał do sierocińca. Jego niespożyta energia i pomysłowość wystraszyła wielu adopcyjnych rodziców. Wreszcie powierzono Juniora opiece Bena (John Ritter) i Flo (Amy Yasbeck), młodego małżeństwa marzącego o dziecku. Przybrana mama bardzo szybko gotowa jest dać za wygraną, widząc spustoszenie, jakie w domu i w okolicy sieje jej przysposobiony syn. Ben jednak nie zamierza łatwo się poddawać, chce być troskliwym i cierpliwym ojcem. Zabiera Juniora na mecze i usprawiedliwia wszystkie jego niepowodzenia - dewastację sklepu, rozbicie drużyny baseballowej, doprowadzenie go do małżeńskiego kryzysu z Flo, a nawet zamach na niewinnego kota. Niewyczerpana cierpliwość Bena kończy się dopiero wtedy, gdy dowiaduje się, że jego mierzący zaledwie metr, energiczny i pomysłowy synek zaprzyjaźnił się z prawdziwym kryminalistą, Martinem Beckiem (Michael Richards), który zamierza wplątać Juniora w swoje niecne sprawki.
 • Perfect Picture

  Fotograficzny wyścig o najlepsze zdjęcie, wielkimi krokami zbliża się do finału! Z odcinka na odcinek nasi uczestnicy zmagają się z coraz trudniejszymi wyzwaniami i stawiają poprzeczkę naprawdę wysoko. W dzisiejszym zadaniu poświęconym reportażowi, będą musieli udowodnić, że mają nie tylko zmysł estetyczny i kompozycyjny, ale także niezwykłą wrażliwość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Marek Straszewski - ekspert fotografii portretowej i reportażowej, dołoży wszelkich starań, by idealnie przygotować początkujących fotografów na czekające na nich niespodzianki. Kto najciekawiej przedstawi historię warszawskich rzemieślników, ukazując niezwykły trud ich ciężkiej pracy? Nie lada wyzwaniem okaże się samo zbliżenie do bohatera i pomysł na idealne zdjęcie. Czy po raz pierwszy poczują, na czym tak naprawdę polega samodzielna praca fotografa? Ogromną niespodzianką, która czeka w kolejnym zadaniu na Kasię, Matteo, Ernesta i Łukasza, będzie możliwość pracy ze swoimi najbliższymi. Emocjonalne spotkania, łzy wzruszenia i ogromna radość, będą towarzyszyły wszystkim podczas sesji portretowej. Czy praca z tymi ważnymi dla nich osobami, okaże się stresująca? Ocena efektów ich pracy przez naszych ekspertów, pozbawi jednego z uczestników szansy na udział w dalszej przygodzie z fotografią.
 • Mieszkanie na miarę 3 N

  Monika i Maciek to para, która poszukuje swojego pierwszego wspólnego mieszkania. Maciek jest inżynierem, a Monika pracuje w branży IT. Obydwoje są pasjonatami gotowania, dlatego zależy im, żeby ich nowe mieszkanie miało dużą kuchnię połączoną z salonem. Ważne też, żeby ich własne „M” miało oddzielną sypialnię oraz gabinet, bo Monika pracuje głównie zdalnie. Przy wyborze nieruchomości będą się kierować również potrzebami ich psa o imieniu Soja, dlatego szukają mieszkania z ogródkiem, w którym Soja będzie mogła się wybiegać. Czy Maciej Mindak i znalezione przez niego mieszkania spełnią oczekiwania całej trójki? Jeśli chodzi o styl wnętrza, nasi bohaterowie chcieliby, aby było przepełnione kolorami. Monika i Maciek są też pasjonatami mebli vintage, które sami odnawiają, dlatego też zależy im, żeby znalazły się w nowej przestrzeni. Czy Agnieszka Musiał poradzi sobie projektem i spełni marzenia pary?
 • Ukryta prawda N

  63-letnia Teresa Wierzbicka jest matką dwóch dorosłych synów. 10 lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął jej mąż. Kobieta właśnie dostała pismo z sądu, uznające go za zmarłego. Wniosek złożył najstarszy syn kobiety, 38-letni Robert. Namówiła go tego jego żona, Wioletta (33). Wierzbiccy domagają się podziału pozostawionego przez ojca Roberta domu i dużej działki pod Warszawą. Na sprzedaż i podział majątku nie zgadzają się drugi syn Irek (27) i Teresa, która ciągle ma nadzieję, że mąż żyje. W utrzymaniu budynku i obejścia w zamian za nocleg i jedzenie pomaga jej były pracownik męża, Kazimierz (55). Mężczyzna dba o ogród i wykonuje drobne prace. To on pomaga Teresie, która mdleje dowiedziawszy się od sąsiadki, że podczas przebudowy lokalnej drogi, znaleziono szczątki ludzkie. Wszyscy są przekonani, że należą one do zaginionego męża Teresy.
 • Ukryta prawda N

  38-letnia Eliza z mężem mają 6-letnią córeczkę Klarę. Mężczyzna prowadzi hurtownię i zarabia na rodzinę. Kobieta zajmuję się zaś domem, będąc zaangażowaną w pracę wspólnoty mieszkaniowej. Walczy ona z sąsiadkami o założenie na osiedlu kamer monitoringu. Niedawno doszło bowiem w okolicy do napaści, w wyniku której życie straciła młoda kobieta. Eliza martwi się, że Adam jest ostatnio w fatalnym nastroju. Późno wraca do domu, potrafi siedzieć długie minuty zamyślony i nie słyszeć, co się do niego mówi. Z drugiej strony łatwo wpada w złość, krzyczy na nią i na córkę nie będąc sobą. Adam tłumaczy żonie, że ma dużo stresów, ponieważ obroty jego firmy spadły, a jego młodszy brat znów narobił długów. Gdy któregoś dnia mężczyzna po porannym telefonie wybiega z domu, Eliza postanawia go śledzić.
 • Ukryta prawda N

  54-letni Mariusz jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że jego główna księgowa Elżbieta jest w ciąży. Kobieta rozwiodła się z mężem dziesięć lat temu i nie ma partnera. Mężczyzna od jakiegoś czasu jest w niej zakochany. Dawno temu jego żona porzuciła go dla kochanka, a on nie potrafił ułożyć sobie życia. Mariusz chciałby zaprosić Elżbietę na kolację, jednak nie może zdobyć się na odwagę. Obawia się też, że będzie to odebrane jako chęć wykorzystania swojej pozycji pracodawcy. Mężczyzna zastanawia się, jak to możliwie, że jego księgowa w tym wieku zaszła w ciążę. Elżbieta wyznaje, że skorzystała z pomocy kliniki leczenia niepłodności i poddała się in vitro. W końcu Mariusz zaprasza kobietę do restauracji dając jej do zrozumienia, że mu się podoba. Chciałby wspólnie z nią wychować dziecko. Elżbieta nie jest jednak zainteresowana. Wkrótce po tym spotyka ją z przystojnym 40-latkiem. Zaczyna podejrzewać, że kobieta ma z nim romans, ale z jakiegoś powodu to ukrywa.
 • Kosmiczni kowboje N

  Pod koniec lat pięćdziesiątych grupa młodych pilotów trenowała, marząc o tym, że w przyszłości zostaną kosmonautami. Niestety, wówczas ich marzenia nie spełniły się. Na swoją szansę musieli poczekać czterdzieści lat. A było to tak. Ikona - rosyjski satelita telekomunikacyjny przestał reagować na polecenia. Co gorsza, zaczął niebezpiecznie zbliżać się do Ziemi. Rosjanie, tłumacząc się kłopotami finansowymi, poprosili Amerykanów o pomoc w jego naprawieniu. Specjaliści z NASA podjęli się tego zadania. Wkrótce okazało się jednak, że Ikona ma bardzo stary system sterowniczy, którego nie da się naprawić na odległość. Niebawem odkryto także, że to dokładnie taki sam system, jaki miał jeden z pierwszych amerykańskich satelitów - Sylab. Został on zaprojektowany przez Franka Corvina (Clint Eastwood), dziś emerytowanego inżyniera lotnictwa. Tylko on, według szefa NASA (James Cromwell), może usunąć awarię. Frank zgadza się na współpracę, ale stawia twarde warunki. Po pierwsze osobiście poleci w kosmos, po drugie poleci z ekipą, którą sam wybierze. NASA przystaje na jego żądania. Frank angażuje do udziału w misji swoich kolegów i współpracowników sprzed lat, którzy tak, jak on kiedyś marzyli o lotach w kosmos i, jak on, marzenia te musieli porzucić. Tak oto do ekipy Franka dołączają: szalony pilot - oblatywacz zwany Jastrzębiem (Tommy Lee Jones), genialny inżynier Jerry O'Neil (Donald Sutherland) i mechanik Tank Sullivan (James Garner). Z bazy NASA będzie kierował nimi jeszcze jeden emerytowany specjalista, szef kontroli lotu Eugene Davis (William Devane). Cała ekipa ma bardzo mało czasu na wyczerpujący i intensywny trening. Wreszcie nadchodzi dzień startu. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Dopiero po dotarciu do rosyjskiego satelity sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się, że Rosjanie wprowadzili Amerykanów w błąd, owszem, ich satelita jest stary i uszkodzony, ale na pewno nie jest to satelita telekomunikacyjny. Frank i jego załoga muszą zachować zimną krew i rozwiązać problem, który nie tylko wymaga wiedzy i doświadczenia, ale i ogromnej odwagi.
 • Player One

  Steven Spielberg zaprasza do świata, gdzie ludzie wolą przeżywać niesamowite przygody w wirtualnej rzeczywistości, niż zmagać się z realnymi problemami. Bliżej nieokreślona przyszłość. Świat jest zaniedbanym i nieprzyjemnym miejscem. Większość obywateli ucieka przed problemami do wirtualnej rzeczywistości zwanej OASIS. Tam mogą być kim chcą, ukrywając nie tylko swoją prawdziwą tożsamość, ale także pozbywając się wszystkich wad. Ludzie wydają fortuny na różnego rodzaju ulepszenia, by ich awatary były jeszcze bardziej imponujące. Twórca tego świata, ekscentryczny geniusz, James Halliday przed swoją śmiercią ukrył w grze trzy klucze. Kto je zdobędzie, stanie się nowym właścicielem OASIS oraz spadkobiercą jego majątku. Tylko prawdziwy miłośnik popkultury jest w stanie tego dokonać. Od lat różni gracze starają się rozszyfrować zagadki Hallidaya i znaleźć ukryte wskazówki. Jest wśród nich Wade Watts, dla którego OASIS jest jedynym miejscem, które może z czystym sumieniem nazwać domem.
 • wieczór
 • Król Skorpion N

  W pradawnym Egipcie panuje bezlitosny król Memnon, który pałając żądzą władzy, dowodząc armią barbarzyńców podbija i bierze w niewolę kolejne plemiona rozproszone na pustyni. Do walki z nim, w obronie ostatnich wolnych ludzi staje bohaterski Mathyus, potomek rodu wielkich wojowników. W walce ze złem pomagają mu drobny złodziejaszek i piękna czarodziejka. W filmie nie brak egzotycznych piękności, pokazów walk i znakomitych efektów specjalnych, które w każdym obudzą chęć przygód.
 • Adwokat diabła N

  Kevin Lomax (Keanu Reeves), skończył prawo, został prokuratorem, później stał się znanym obrońcą. Nigdy nie przegrał żadnej sprawy. Potrafi wybronić każdego, bez względu na rodzaj zbrodni. Tuż po ogłoszeniu wygranej w sprawie nauczyciela-pedofila, wielka firma adwokacka w Nowym Jorku oferuje mu prestiżowe zajęcie, godziwe uposażenie, luksusowe mieszkanie, samochód i wiele innych dodatkowych atrakcji. Kevin namawia żonę Mary Ann (Charlize Theron) na przeprowadzkę i wkrótce przenosi się do Nowego Jorku. Jego szefem jest odtąd sławny adwokat John Milton (Al Pacino). Milton powierzył Kevinowi obronę jednego z najbardziej wpływowych klientów firmy. Bogaty biznesmen (Craig T. Nelson), potentat na rynku nieruchomości, został oskarżony o potrójne morderstwo. Kevin wybronił go, chociaż doskonale wiedział, że jego klient jest winny. Dopiero nagła i tajemnicza śmierć jednego z partnerów firmy zmusiła Kevina do chwili refleksji. Gdy jego mentor i opiekun, Milton nadal powtarza mu, że życie należy do tych, którzy potrafią się nim rozkoszować, Kevin zaczyna wątpić. Wkrótce do Nowego Jorku przyjeżdża w odwiedziny jego matka, kobieta wierząca i praktykująca. Kevin dowiaduje się od niej, że narodził się z piętnem, przed którym ona próbowała go przez wiele lat ochronić. Teraz może spróbować się go pozbyć, ale musi tego dokonać sam.
 • TRWA

  Kobiety pragną bardziej N

  Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża (Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny (Ginnifer Goodwin), która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego ukochanego, granego przez Justina Longa, który postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w "My Fair Lady" wychowuje Elizę Doolittle. Drew Barrymore natomiast gra zagubioną w świecie nieustannych randek kobietę, która staje się ofiarą współczesnej kultury, gdzie technologia i wirtualna rzeczywistość coraz częściej zastępują kontakty międzyludzkie.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Mela. Ma dopiero 22 lata, to swoimi doświadczeniami mógłby obdzielić wielu dorosłych wokół siebie. Los nigdy nie był dla niego łaskawy. Janek uległ tragicznemu wypadkowi - w niezabezpieczonym budynku transformatora poraził go prąd o napięciu 15 tysięcy wolt. Od tamtej pory zdobył biegun północy i południowy, szczyty Kilimandżaro oraz Elbrusa, pobiegł w nowojorskim maratonie i założył fundację „Poza Horyzonty”, a wszystko to mając amputowaną prawą rękę i lewą nogę.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Sarah Fergusson. Księżna Yorku. Niegdyś żona następcy tronu brytyjskiego - księcia Andrzeja. Enfant terrible na dworze królowej Elżbiety II. Dziś filantropka, producentka filmowa i spełniona matka dwóch dorosłych córek.
dalej
Zobacz program innych kanałów: