Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda N

  Monika (52) ma poważne problemy. Jej męża, Janusza (54), pół roku temu zwolniono z pracy. Mężczyzna nie może znaleźć nowego zatrudnienia, jest wściekły i sfrustrowany, zaczął popijać. Żeby utrzymać rodzinę Monika zaczyna brać dodatkowe zlecenia. Pracuje tak ciężko, że pewnego dnia mdleje. Gdy chce się zapisać na prywatną wizytę do kardiologa, orientuje się, że zniknęły wszystkie zaskórniaki, które trzymała w szkatułce na biżuterię. W pierwszym odruchu Monika oskarża męża. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że Janusz nie tylko ją okrada, ale także zdradza. Kobieta jest na skraju załamania – czuje, że jej życie i rodzina rozsypują się. Jednak gdy doprowadza do konfrontacji z rzekomą kochanką Janusza, prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana.
 • Mango - Telezakupy

 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Zakochani po uszy 2

  Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Wiktorii i Marcina. Wiki bardzo chciałaby jak najszybciej pogodzić się z Asią i Marcinem. Piotr szykuje dla Asi pewną niespodziankę. Asia jednak ciągle liczy na to, że Tomek do niej wróci. Tymczasem Kuba postanawia zepsuć Sylwii coś, na czym bardzo jej zależy.
 • Zakochani po uszy 2

  Dzień ślubu Wiktorii i Marcina. Marcin docenia to, że Wiki zgodziła się dla niego na wesele, więc szykuje dla niej miłą niespodziankę. Sylwia zaś zostaje wypisana ze szpitala. Tymczasem do Piotra zaczyna docierać, że Asia do niego nie wróci. Przekonuje Tomka, by nie popełniał tego błędu, co on i wrócił do Asi.
 • Zakochani po uszy 2

  Marcin spełnia marzenie Wiki o romantycznym wieczorze we dwójkę. W kamienicy, choć państwo młodzi zniknęli, przyjęcie weselne trwa w najlepsze. Asia cieszy się, że Tomek postanowił do nie wrócić. Tymczasem Paweł zaczyna żałować, że zostawił Eryka dla Jarka. Sylwia jest przesłuchiwana przez policję i trafia do aresztu.
 • Zakochani po uszy 2

  Imprezy weselnej ciąg dalszy. Przez przypadek na podwórku wybucha pożar. Pech chce, że Asia zostaje uwięziona w gabinecie bez drogi ucieczki. Tomek stara się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przyjęcia. Piotrek zaś rusza na pomoc Asi. Sylwia tymczasem jest dręczona przez swoją współwięźniarkę.
 • Brzydula

  Opóźnia się szycie kolekcji FD Sportivo. Aleks nakłania Krzysztofa do zwołania nadzwyczajnego zebrania zarządu. Poddaje pod głosowanie wniosek o odwołanie Marka z funkcji prezesa F&D. Jasiek i Kinga rozmawiają nocą w jej pokoju. Zasypiają. Rano Jasiek musi salwować się ucieczką, ale ojcu Kingi udaje się go dopaść.
 • Brzydula

  Aleksowi nie udaje się odwołać Marka, któremu zarząd daje trochę czasu na rozwiązanie problemu opóźnienia. Marek postanawia jechać za granicę, żeby uwolnić materiały. Podczas jego nieobecności firmą będzie zarządzał Aleks. Violetta torpeduje kolejną randkę Sebastiana z Anią. Ania prosi Sebastiana, żeby więcej nie zawracał jej głowy.
 • Brzydula

  Marek orientuje się, że na granicy nic nie wskóra. Postanawia lecieć do Włoch, żeby dogadać się z firmą, która jest właścicielem patentu. Ula jest przekonana, że Aleks chce zaszkodzić Markowi i doprowadzić do zerwania umowy z Terleckim. Próbuje temu zapobiec, ale pogarsza tylko sytuację. Sebastian próbuje bezskutecznie umówić się z Anią. Wobec tego postanawia spotkać się z Violettą. Ania zmienia jednak zdanie i przychodzi do Sebastiana. Drzwi otwiera jej Violetta.
 • Brzydula

  Terlecki zrywa umowę z F&D. Marek jest we Włoszech, więc Ula próbuje ratować sytuację. Prosi o pomoc Krzysztofa. On zaś kieruje ją do Aleksa. Ojciec Kingi nie pozwala córce spotykać się z Jaśkiem. Jasiek i Kinga umawiają się na sekretną randkę.
 • Posejdon N

  Na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego Posejdon, rozpoczęła się już zabawa sylwestrowa. Goście wznoszą kieliszki szampana, gdy kapitan Bradford (Andre Braugher) wygłasza uroczysty toast. W tym samym czasie, na mostku, pierwszy oficer wyczuwa, że coś jest nie tak. Nagle na radarze zauważa ogromną ścianę wody o wysokości ponad 30 metrów, zbliżającą się do nich z niewiarygodną prędkością. Próbuje wyprowadzić statek ze strefy bezpośredniego zderzenia, ale jest już za późno. Woda uderza z kolosalną siłą, rzucając statek na lewą burtę, a następnie odwracając go do góry dnem. Pasażerowie i załoga zostają wyrzuceni do góry lub wciągnięci do wody przez falę wdzierającą się przez rozbite okna. Podpory puszczają, przerwane przewody gazowe wywołują pożar, gaśnie światło, pogrążając wiele części statku w ciemnościach i chaosie. W rezultacie kilkaset pozostałych przy życiu osób na pokładzie znalazło się w nienaruszonej jeszcze głównej sali balowej, która znalazła się właśnie pod powierzchnią wody. Jak twierdzi kapitan, wszyscy powinni trzymać się razem i czekać na ratunek. Jeden człowiek, zawodowy hazardzista, Dylan Johns (Josh Lucas), woli podjąć ryzykowną walkę. Ignorując rozkazy, przygotowuje się do opuszczenia sali balowej i poszukiwania drogi ucieczki, gdy ośmioletni Conor (Jimmy Bennett), błaga go, by zabrał ze sobą jego i jego matkę, Maggie (Jacinda Barrett). Zaraz za nimi wyrusza Robert Ramsey (Kurt Russell), która chce odnaleźć swą córkę Jennifer (Emmy Rossum) i jej narzeczonego Christiana (Mike Vogel). Nieufny wobec sprzymierzeńców Dylan niechętnie prowadzi małą grupkę rozbitków poprzez poplątane wnętrza statku. Tymi, którzy decydują się dołączyć, a nie czekać w głębinach na pomoc, są: nieśmiała pasażerka na gapę (Mia Maestro), niedoszły samobójca (Richard Dreyfuss), który na nowo odkrywa chęć do życia oraz młody kelner znający rozkład pomieszczeń na statku (Freddy Rodriguez).
 • Apollo 13 N

  Program Apollo rozpoczął się w 1961 r. W historii amerykańskich lotów kosmicznych jest wiele innych ważnych dat. Wśród nich są tragiczne wydarzenia, jak nieudany start Challengera w styczniu 1986 r., oraz tragiczny finał lotu wahadłowca Columbia w 2003 r. Lot załogi Apollo 13 mógł zakończyć się równie tragicznie. Nim doszło do startu, każdy z trzech członków załogi poświęcił wszystko, aby dostać się do elity kosmonautów. Jim Lovell (Tom Hanks) zdobył największe doświadczenie. Miał na swoim koncie blisko 600 godzin spędzonych w przestrzeni kosmicznej. Misja Apollo 13 połączona z lądowaniem na Księżycu miała być uwieńczeniem jego kariery. To Jim wspierał Neila Armstronga w przygotowaniach do historycznej wyprawy Apollo 11. Ken Mattingly (Gary Sinise) nie miał tyle szczęścia, co Jim. Miał być komendantem wyprawy, ale na tydzień przed startem zdiagnozowano u niego chorobę wirusową. Ken został na ziemi, aby nie zagrażać zdrowiu pozostałych kolegów. Pech Kena okazał się szczęściem dla Jacka Swigerta (Kevin Bacon), który w ciągu zaledwie dwóch dni musiał przygotować się i zastąpić kolegę. Trzecim kosmonautą wyznaczonym do misji był Fred Haise (Bill Paxton), który miał pilotować księżycowy lądownik. Na ziemi, w centrum dowodzenia wyprawę nadzoruje Gene Kranz (Ed Harris). To miał być spokojny, trwający 55 godzin lot. Kiedy na ziemi usłyszano dramatyczny meldunek Lovella, rozpoczyna się wyścig z czasem. Eksplozja na pokładzie Apollo 13 uszkodziła system zaopatrywania załogi w tlen. Trzej kosmonauci znaleźli się w beznadziejnej sytuacji. Grozi im uduszenie z braku tlenu, albo zatrucie wydychanym dwutlenkiem węgla. Wysoce prawdopodobne jest również to, że mogą zamarznąć w nieogrzewanej z powodu braku zasilania kapsule. Pozostawiony na ziemi Ken staje się nagle jednym z najcenniejszych doradców dla uwięzionych w kosmosie kolegów. To on uczestniczy we wszystkich prowadzonych w zawrotnym tempie symulacjach, służących znalezieniu rozwiązania, które pozwoliłoby jego kolegom bezpiecznie wrócić do domu. Za jego radą trzej kosmonauci przenoszą się do lądownika Wodnik. To nie rozwiązuje ich problemu. Lądownik został zaprojektowany dla dwóch, a nie dla trzech osób, a zgromadzone w nim zapasy tlenu i zasilania starczyć mogą na dwa, a nie na cztery dni, czyli minimalny czas potrzebny na sprowadzenie załogi na ziemię. Ponadto silnik lądownika nie wytrzymałby takiej podróży. W lądowniku brakuje wszystkiego: tlenu, wody pitnej i ogrzewania. Astronauci nie mogą spać i są na skraju wyczerpania nerwowego. Za oknami widzą przesuwający się Księżyc, kiedyś cel ich podróży. Teraz ich myśli absorbuje inny, równie nieosiągalny cel. Przeżyć i powrócić do domu.
 • wieczór
 • Big Brother Arena 2

  Program na żywo - gospodarze show porozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz połączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie zadecydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata. Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji!
 • Lucy N

  Twórca Nikity oraz Piątego Elementu – Luc Besson przedstawia kolejną historię z silną i zapadającą w pamięć postacią kobiecą. Tym razem Scarlett Johansson wciela się w rolę Lucy. Dziewczyna zostaje wbrew swojej woli wplątana w przemyt narkotyków, by następnie odkryć w sobie nadprzyrodzone zdolności i zemścić się na swoich prześladowcach.
 • Ostatnia misja

  Andrzej Kostynowicz vel Andre Kostynowitz, zamieszany przez swoją dziewczynę w działalność przeciwko Polsce Ludowej, ucieka z kraju jeszcze przed stanem wojennym. Ze względu na konflikt z władzą początkowo nie może wrócić do Polski. Później - jak sam mówi - "nie ma po co wracać..." Po wyjeździe z kraju Kostynowicz zaciąga się do Legii Cudzoziemskiej. Wkrótce, w nagrodę za swoją służbę, otrzymuje obywatelstwo francuskie. Nowa ojczyzna stawia mu jednak twarde warunki. Na Zachodzie szybko zostaje zawodowym zabójcą działającym w imieniu agend rządowych. Z jego ręki giną wrogowie Republiki - terroryści, fundamentaliści islamscy. Lista wszystkich wykonanych przez niego specjalnych zleceń jest długa. Mistrz w swoim fachu, zupełnie nieznany opinii publicznej, jest zarazem ceniony na całym świecie. Poznajemy go u szczytu sławy, gdy dokonuje egzekucji na parze najbardziej poszukiwanych terrorystów. Jest bezbłędny. Pewnego zimowego dnia 1999 roku Kostynowicz dowiaduje się, że jest ciężko chory, być może nawet śmiertelnie. W poczuciu osamotnienia postanawia jechać do Polski. Żywi też pewne, może trochę naiwne nadzieje, że ten powrót pozwoli mu wyjaśnić i załatwić niektóre sprawy sprzed lat. Postanawia on między innymi odnaleźć swoją dawną miłość - Annę. Nie wie jednak, że Anna już nie żyje. Jednocześnie szef Kostynowicza - pułkownik Tramiere chce wykorzystać jego wyjazd do Polski. Niejaki Muran, warszawski potentat i finansista jest do usunięcia. Mafia francuska, której Muran jest winny grube pieniądze, wycenia jego głowę na milion franków. Kostynowicz waha się, czy przyjąć propozycję. Dla niego zarówno sam wyjazd do Polski, jak i ewentualne przyjęcie zlecenia będzie z pewnością ostatnią misją. Wszechwładny prezes Muran, przyjaciel obecnych polskich notabli ma swoich ludzi również w Paryżu. Wiadomość o przyjeździe Kostynowicza dociera do niego, zanim ów przekroczy granicę. Muran całkiem poważnie obawia się podstępu i zamachu na swoje życie. O przybyciu swego potencjalnego oprawcy natychmiast informuje policję i UOP.
 • Druga strona medalu 4 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Caroline Woźniacki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.
 • TRWA

  NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: