Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Karolina Pakos jest nową uczennicą licealnej klasy 1d. Dziewczyna bardzo chce należeć do grona starszych, popularnych i przebojowych koleżanek. Nie ma pojęcia, że te dla zabawy okradają innych uczniów. Karolina, namówiona przez towarzystwo, także zaczyna kraść. Nie czuje się jednak z tym dobrze. Oddaje ukradzioną rzecz i nie chce już zadawać się z popularnymi nastolatkami. Tymczasem dziewczyny kradną chorej na cukrzycę uczennicy insulinę, oskarżając o kradzież Karolinę. Dwie przyjaciółki z gimnazjum, Basia Jańczak i Łucja Nowaczyk, od jakiegoś czasu nie mogą się dogadać. Basi jest przykro, bo uważa, że Łucja jest od niej atrakcyjniejsza i to z nią chcą umawiać się chłopcy. Łucja dowiaduje się, że chłopak, który rzekomo interesuje się jej przyjaciółką, tak naprawdę chce poderwać ją. Boi się, że jeśli sprawa wyjdzie na jaw, to straci przyjaciółkę…
 • Wiza na miłość 5

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • Wyluzuj, Scooby Doo! 2

  Gang Scooby'ego powraca w nowoczesnej, komediowej odsłonie uwielbianego przez widzów klasyka. Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.
 • Ten moment

  Laura ma 19 lat i dwumiesięcznego synka Kacpra, z którym pomieszkuje u swojej starszej siostry Wiktorii. Młoda dziewczyna nie radzi sobie z wyzwaniami samotnego macierzyństwa a obecność małego dziecka powoduje ciągłe konflikty we wspólnym mieszkaniu. Po kolejnej awanturze Wiktoria żąda, aby siostra wyprowadziła się od niej. W tym samym czasie ciężarna Nina zaczyna odczuwać bóle brzucha, lecz mimo to wsiada do samochodu. Bóle nasilają się, Nina zatrzymuje samochód i zaczyna rodzić. Z pomocą rusza jej Laura, która była właśnie w drodze do „okna życia”, gdzie miała zamiar zostawić swoje dziecko.
 • Babe: Świnka z klasą

  Świnka z klasą to ekranizacja powieści znanego autora książek dla dzieci, Dicka King-Smitha. Prawa do ekranizacji powieści wykupił George Miller, Australijczyk, z wykształcenia lekarz, z zawodu reżyser, scenarzysta i producent, który w swoim dorobku ma m. in. takie filmy jak Mad Max, Czarownice z Eastwick i Olej Lorenca. Przy produkcji Świnki z klasą Miller pracował jako jeden z autorów scenariusza i jako koproducent. Reżyserię filmu powierzono Chrisowi Noonanowi, również Australijczykowi, który chociaż posiadał bogate doświadczenie w tworzeniu filmów dokumentalnych i telewizyjnych, nie miał jeszcze w swoim dorobku filmu fabularnego. Zdjęcia do filmu realizowano w Australii, w niewielkiej miejscowości Robertson, która liczyła sobie wówczas zaledwie 275 mieszkańców. Od 31 grudnia 1993 r., wraz z pojawieniem się ekipy filmowej w miasteczku zamieszkało tysiąc nowych osób i pół tysiąca różnych zwierząt. W gronie przybyszów był również świetny amerykański specjalista w dziedzinie tresury, Karl Lewis Miller i jego 57 współpracowników. Przygotowania do filmu trwały 18 miesięcy, okres zdjęciowy zajął pół roku, natomiast prace końcowe trwały rok. Jak łatwo zgadnąć, mała świnka, główna bohaterka filmu, po tak długim czasie staje się bardzo dużą świnką, dlatego w głównej roli wystąpiło 48 różnych świnek, a każda z nich grała w filmie gdy miała około 16 - 18 tygodni. Kolejna ciekawa anegdota wiąże się z poszukiwaniem odpowiedniego kandydata do roli gadającego kaczora, który marzy o tym, by piać jak kogut. Aby zdobyć kandydatów do tej roli kupowano jajka, które następnie dojrzewały, wcale nie w kurniku, ale w biurze producenta w Sydney. Wszyscy współpracownicy George'a Millera sumienie pilnowali, aby jajka były obracane dwa razy dziennie. Przed najtrudniejszym zadaniem stanęli natomiast specjaliści od animacji komputerowej, którzy musieli być gotowi przed rozpoczęciem zdjęć. Gdy oni tworzyli prototypy animowanych bohaterów, zwierzęta, które, kilka miesięcy później filmowano na planie zdjęciowym, jeszcze się nie urodziły. O perypetiach, jakie towarzyszyły powstawaniu filmu można by opowiadać długo. Bez wątpienia było to jedno z najtrudniejszych przedsięwzięć filmowych, biorąc pod uwagę ilość żywych zwierząt występujących w głównych rolach. Babe - Świnka z klasą to jeden z najzabawniejszych filmów o zwierzętach, jakie kiedykolwiek powstały. To również film z pozytywnym przesłaniem, który mówi o tym, że w życiu nic nie jest z góry przesądzone i że każdy ma równe szanse.
 • Ukryta prawda N

  35-letnia Anna jest inspektorem w urzędzie skarbowym, w którym dyrektorem jest rozwodnik Dariusz (55). Kobieta też jest po rozwodzie, wychowuje nastoletnią córkę Łucję i od ponad roku ma romans z Dariuszem, który odbywa się w ścisłej tajemnicy – nikt w urzędzie nie wie, że są parą. Ania jest zła, że muszą ukrywać swój związek. Pragnie poznać dorosłego syna partnera, Kamila (23) i spotykać się z Darkiem w jego domu, w którym do tej pory nigdy nie była. Przyjaciółka Ani z urzędu jest zdania, że Darek się nią bawi i dlatego nie chce się ujawnić. Z kolei matka Olga jest niezadowolona, że córka związała się z 20 lat starszym od siebie mężczyzną. W urzędzie zatrudniona jest też Iwona (26), stale popełniająca błędy pracownica, którą Ania lubi w odróżnieniu od innych urzędniczek. Gdy Ania stawia Dariuszowi ultimatum, mężczyzna powoli zmienia nastawienie do ich związku i pierwszy raz zaprasza ją do swojego domu. Niedługo potem oświadcza się Ani i zostaje przyjęty. Wkrótce Ania odkrywa, że ktoś zniszczył samochód Darka…
 • Ukryta prawda N

  Dominika (17) martwi się o małżeństwo swoich rodziców. Anna (38) i Waldek (39) byli przez lata idealną parą, ostatnio jednak wciąż się kłócą i wyzywają. Dominika ucieka ze swoją młodszą siostrą Polą (5) do babci Danuty (64), która także nie wie, dlaczego małżeństwo jej syna i synowej przeżywa kryzys. Dominika próbuje mediować między rodzicami, ale nie przynosi to żadnego skutku. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że któreś z rodziców ma romans. Zamiast zdrady odkrywa jednak, że jej ojciec zwolnił się z pracy i całe dnie spędza włócząc się bez celu po parku, a jej mama nie wiedzieć czemu odnowiła kontakt z bratem – czarną owcą rodziny, który kilka lat spędził w więzieniu...
 • Ukryta prawda N

  Małgosia (40) jest mężatką i mamą Kai (10). Jej mąż Karol (46) to wzięty warszawski psychiatra. Kobieta niedawno zapisała młodszą córkę do harcerstwa. Któregoś dnia dostrzega tam dziewczynkę bardzo podobną do Kai, starszą o dwa lata. Podejrzewa, że to jej zaginiona córka, która została porwana z wózka stojącego w parku miejskim, kiedy miała zaledwie 3 tygodnie. Zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Karol jest zaniepokojony stanem psychicznym Małgosi. Podejrzewa, że kobieta znowu popada w paranoję, chce ją wysłać na terapię. Już wielokrotnie wydawało jej się, że odnalazła zaginioną córkę. Za każdym razem był to fałszywy alarm, chociaż policja sprawdzała wszelkie możliwe tropy. Małgosia czuje się osamotniona, natrętne myśli wciąż do niej wracają, co odbija się negatywnie na jej małżeństwie. Podstępem pobiera materiał do badania DNA, by sprawdzić czy Julia jest jej dzieckiem. Chce potwierdzić swoje podejrzenia, zanim powiadomi o sprawie policję. Wkrótce Karol dowiaduje się o wszystkim.
 • Dennis rozrabiaka N

  Bohater filmu, Dennis Mitchell, jest sześcioletnim chłopcem, którego liczne psoty spędzają sen z powiek jego rodzicom. Matka Dennisa, Alice, z powodu nękających rodzinę problemów finansowych, postanawia pójść do pracy. Oznacza to jednak, że ktoś będzie musiał pod jej nieobecność zająć się małym rozrabiaką. Oczywiście niełatwo znaleźć chętnego. W końcu sąsiedzi Dennisa, zrzędliwy pan Wilson i jego przemiła żona Martha, postanawiają zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec spędza teraz większość czasu w domku na drzewie, ze swoimi przyjaciółmi Margaret i Joeyem oraz w domu państwa Wilsonów. Tymczasem spokój małego miasteczka zakłóca grasujący w nim złodziej, Sam. Z dnia na dzień wzrasta liczba dokonanych przez niego kradzieży. Któregoś dnia Sam decyduje się obrabować dom państwa Wilsonów. Nie wie jeszcze, że będzie się musiał zmierzyć z przeciwnikiem, z którym nie sposób wygrać. Włamuje się do domu Wilsonów w momencie, gdy zgromadzeni w nim członkowie kółka ogrodniczego oczekują na niezwykłe wydarzenie. Czterdziestoletnia orchidea pana Wilsona ma właśnie po raz pierwszy rozkwitnąć. Gościom nie będzie jednak dane podziwianie tego pięknego spektaklu, gdyż Dennis, zauważywszy w domu złodzieja, wszczyna alarm. Pan Wilson, przekonany, że jest to tylko kolejna psota nieznośnego chłopaka, wyrzuca go z domu. Dennis staje się zakładnikiem Sama. Mimo to chłopcu udaje się jednak doprowadzić przestępcę na policję. Po dokonaniu tak odważnego czynu Dennis okrzyknięty zostaje bohaterem. Pierwowzorem głównego bohatera filmu jest postać z komiksu "Dennis the Menace" Hanka Ketchmana, opublikowanego po raz pierwszy w 1951 roku i cieszącego się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.
 • Teoria wszystkiego N

  Historia związku wybitnego fizyka Stephena Hawkinga i Jane Wilde. Małżeństwo spędziło ze sobą prawie trzydzieści lat i doczekało się trójki dzieci.
 • Wehikuł czasu N

  Alexander Hartdegen (Guy Pearce) nie może pogodzić się z nagłą śmiercią swojej młodej i pięknej narzeczonej Emmy (Siena Guillory). Jego wiedza techniczna znacznie wyprzedza epokę, w której żyje, a więc wpada na pomysł, aby cofnąć czas i teraz, gdy zna już ciąg wydarzeń, zapobiec tragedii, która doprowadziła do śmierci Emmy. Alexander zamyka się w swojej pracowni na cztery lata, przez ten czas nie widuje nikogo poza swoją gospodynią i najbliższym przyjacielem. Po latach doświadczeń jego imponujący wehikuł czasu jest gotowy do pierwszej podróży. Alexander cofa się do dnia, w którym Emma znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, zapobiega tragedii, ale dowiaduje się, że i tak nie może ocalić ukochanej od śmierci. Wreszcie naukowiec trafia do niezwykle odległego miejsca w czasie. Ludzkość zdołała przetrwać, ale w dwóch postaciach. Pierwsza z nich to plemię Eloiów, zbieraczy i rolników, uprawiających ziemię na niedostępnych tarasach. Plemię to żyje w wiecznym lęku przed przerażającymi Morlockami, mieszkającymi w podziemiu, których cechuje odrażający wygląd. Morlockowie są kanibalami, żywią się upolowanymi Eloiami. Alexander postanawia pozostać w przyszłości, aby pomóc Eloiom uwolnić się od prześladowców. Gdy poznaje Marę (Samantha Mumba), po raz pierwszy od śmierci Emmy zakochuje się. Mara, która sama musi zadbać o swoje i swego brata (Omero Mumba) bezpieczeństwo potrafi też zadbać o swoich współplemieńców. To ona przewodzi wszystkim Eloiom w walce z Morlockami. Dla walecznej Mary Alexander przerywa swe podróże i staje do walki z Morlockami. Jego wiedza i doświadczenie okazują się szczególnie przydatne w pojedynku z wyrachowanym i bezwzględnym władcą Morlocków (Jeremy Irons).
 • wieczór
 • Niepamięć N

  W dalekiej przyszłości dokonuje się niezwykły postęp. Jeden mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, by w konsekwencji stoczyć bitwę o ocalenie ludzkości.
 • Noc oczyszczenia: Czas wyboru N

  Minęły dwa lata, od kiedy Leo Barnes (Frank Grillo) powstrzymał się przed dokonaniem zemsty za to, co przydarzyło mu się w czasie Nocy oczyszczenia. Teraz będąc szefem ochrony senator Charliego Roan (Elizabeth Mitchell), musi zapewnić jej przetrwanie corocznego okrutnego rytuału.
 • Tajemnice pól śmierci

  Aubrey spotyka się ze skazanym wyrokiem zbrodniarzem. Kiedy detektywi próbują rozmawiać z byłym mężem Eugenie, Rodie stara się na nowo nawiązać relacje z synem.
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jolanta Szczypińska. Przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. Opowie o relacji z Jarosławem Kaczyńskim. Wyjawi również dramatyczną historię swojej choroby-raka szyjki macicy.
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowie Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w osiedlu na gdańskiej ZASPIE. Wyzna, co czuje przejeżdżając obok stoczni gdańskiej. Dowiemy się także, jak wygląda jej obecne życie - skromnej matki dwójki dzieci, której mąż jest sekretarzem Lecha Wałęsy. Wreszcie, Anna Domińska wyjaśni motywy, które zadecydowały o jej wystąpieniu do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Bo to dzięki temu wydarzeniu Polacy po raz pierwszy usłyszeli niedawno o kolejnym dziecku z klanu Wałęsów. To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Anna Domińska udzieli telewizji.
 • NOC Magii (TVN7)

 • TRWA

  Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: