Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Oliwier Stolarek uczy się w drugiej klasie liceum. Od pewnego czasu jest zakochany w koleżance z klasy, Paulinie Kos, ale wstydzi się z nią umówić. Boi się, że go wyśmieje. Robert, jego przyjaciel, radzi mu jak poderwać Paulinę. Postanawia zaprosić ją na wymarzony koncert. Bilety są jednak bardzo drogie, chłopak nie wie jeszcze, jak zdobyć pieniądze. Zaprasza dziewczynę, ale jeśli nie odbierze szybko biletów to randka przepadnie. Ma tylko kilka godzin na zdobycie pieniędzy. Wymyśla więc plan - prosi kolegę, żeby zadzwonił do jego babci i okłamał, że został porwany. Babcia wierzy chłopcu i przynosi okup. Oliwier, szczęśliwy z powodu randki, nie powiadamia babci, że nic złego mu się nie stało. Starsza kobieta jest kompletnie załamana. Jedna z uczennic, Agata Kwiatkowska, handluje w szkole dopalaczami. Ktoś doniósł o tym nauczycielce matematyki. Teresa Kremer ostrzega nastolatkę, że może zostać wyrzucona ze szkoły. Agata wszystkiemu zaprzecza, ale jej chłopak czuje, że dziewczyna go okłamuje i chce dowiedzieć się o co chodzi. Agata za nic nie chce przyznać się chłopakowi, że handluje dopalaczami, bo boi się, że wtedy Daniel zerwałby z nią. Okłamuje go, że sprzedaje tabletki na odchudzanie. W jej kłamstwo wierzy także kolega Daniela, Roman, który od dawna walczy z nadwagą i chciałby kupić od niej kilka takich tabletek. Agata nie chce ich dać chłopakowi, więc on postanawia ukraść dziewczynie kilka sztuk. Roman jest bardzo zadowolony i bez wahania zażywa tabletki. Chłopak nie wie, że przyjął śmiertelną dawkę dopalaczy i zaczyna bardzo źle się czuć…
 • Ukryta prawda N

  Łukasz (40) ma żonę Agnieszkę (38) i dwójkę dzieci: Klaudię (16) i Filipa (15). Rok temu mężczyzna miał wypadek samochodowy. Od tamtej pory nie pracuje, porusza się o kulach i przechodzi żmudną rehabilitację. W celu naprawienia domowego budżetu Agnieszka zaczęła wyjeżdżać do pracy do Niemiec. Rodzina bardzo za nią tęskni i Łukasz robi wszystko, by stanąć na własnych nogach, wrócić do pracy i na nowo scalić rodzinę. Na rehabilitacji mężczyzna poznaje Emilię, która ma problem z ręką i prosi go o pomoc w codziennych czynnościach. Kobieta uwodzi Łukasza, który po kłótni z żoną pozwala jej się pocałować. Wkrótce Łukasz orientuje się, że Emilia nie ma problemów z ręką, a Agnieszka nie chce słyszeć o powrocie do kraju…
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Szpital N

  Dwaj bracia przywożą do szpitala 13-letnią Alicję, którą brutalnie zgwałcili. Dziewczynka bardzo źle się czuje, boli ją brzuch i ręka. Chłopcy wychowują się w rodzinie zastępczej od kilku lat. Przyrodnia siostra trafiła do ich domu miesiąc temu. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka jest zastraszona i nie chce dać się zbadać. Boi się, że lekarka zauważy na jej ciele siniaki i odkryje prawdę. Chłopcy ciągle jej pilnują, żeby nikomu nie powiedziała co się stało. Młodszy z nich ma wyrzuty sumienia i chce się do wszystkiego przyznać, ale brat go zastrasza. Dr Anna domyśla się, że pacjentka została zgwałcona i mówi o tym rodzicom zastępczym. Mężczyzna chce dowiedzieć się od ofiary co się stało, ale ta boi się powiedzieć prawdę. Tymczasem badanie ginekologiczne potwierdza, że 13-latka została zgwałcona… Pogotowie przywozi 60-letnią Helenę Trelińską, która spadła ze schodów w swoim domu. Jest bardzo poobijana, skarży się na ból nogi i głowy. Pacjentką zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Kobieta po śmierci męża czuła się bardzo samotna i uzależniła się od córki i zięcia. Jest załamana, bo dowiedziała się, że małżonkowie chcą się od niej wyprowadzić. Uważa, że bez nich sobie nie poradzi. Tymczasem młode małżeństwo ma dość matki, która ciągle się im naprzykrza. W szpitalu pacjentka przypadkiem spotyka swojego dawnego chłopaka. Przed laty byli w sobie bardzo zakochani. Mężczyzna chce odzyskać ukochaną. Jednocześnie córka postanawia zostać z matką i opiekować się nią, ale nie wie, jak na taką decyzję zareaguje jej mąż.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • TRWA

  Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda N

  18-letni Radek jest uczniem technikum. Nie ma w życiu łatwo – jego matka bez przerwy daje mu do zrozumienia, że jest nieudacznikiem, który niczego w życiu nie osiągnie. Obrywa mu się też od ojczyma, który wykorzystuje sytuację i często się na nim wyżywa. Radek podczas awantury dostaje od mężczyzny w twarz, ma tego dość. Chłopak nie wie, co ze sobą zrobić. Coraz więcej czasu spędza z kolegami – osiedlowymi chuliganami – którzy jako jedyni akceptują go takim, jaki jest. Ta znajomość powoduje, że matka Radka jeszcze bardziej go gnębi. Chłopak poznaje przypadkiem Asię – grzeczną, sympatyczną dziewczynę. Choć początkowo unika jej, bo boi się odrzucenia, szybko zostają parą. Radek z jednej strony trzyma się kolegów, z drugiej – udaje przed Asią dobrego chłopca. Podwójne życie zaczyna się coraz bardziej komplikować.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne sprawy, które wpłyną na wokandę mogą bulwersować, zaskakiwać, budzić kontrowersje. Dotyczą zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd muzyki, czy ulubieńców szklanego ekranu. Sędzia Artur Lipiński wysłucha każdej ze stron, aby zdecydować o wyroku.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Szpital N

  Artur Kowaluk przywozi do szpitala 24-letnią Barbarę Najman. Para spotyka się od dwóch lat. Dzisiaj chłopak chciał się oświadczyć. Przygotował uroczystą kolację, a pierścionek zaręczynowy włożył do tortu. Dziewczyna nie zauważyła go. Zjadła ciasto i zakrztusiła się błyskotką. Pacjentką zajmować się będzie dr Eryk Wajman. Barbara nie ma pojęcia, że partner chciał poprosić ją o rękę. Podczas randki zerwała z nim, bo była pewna, że mu na niej nie zależy. Jej siostra poparła tę decyzję, ale przyjaciel chłopaka próbuje pogodzić zakochanych. Artur za wszelką cenę chce walczyć o ukochaną i oświadcza jej się w szpitalu. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 40-latka, który spadł ze schodów. Pacjent, który jest dyrektorem fabryki mebli, rozbił sobie głowę i mocno się poturbował. Za karetką do szpitala przyjeżdża jego pracownik. Rannego przyjmuje dr Anna Nowicka. Jeden z podwładnych mężczyzny od pół roku sypia z jego żoną. To on go zepchnął, bo chciał go zabić i w ten sposób pozbyć się rywala. Przyjechał za ofiarą do szpitala, ponieważ boi się, że prawda wyjdzie na jaw. To on zawiadamia żonę pacjenta o wypadku. Kobieta przyjeżdża na oddział i bardzo przejmuje się stanem męża. Nie wie, że za wszystkim stoi jej kochanek, który chce mieć ją tylko dla siebie.
 • Kości N

 • Dr House

  Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.
 • Kryminalni 7

  „SERCE PISARZA – OKULARY CHANDLERA” Znany pisarz - autor kryminałów – zostaje zamordowany w swojej willi. Z domu giną sztabki złota i zabytkowe okulary, które należały kiedyś do Raymonda Chandlera. Nie ma jednak śladów włamania. Wygląda na to, że pisarz swojego zabójcę znał – i sam zaprosił do środka…
 • wieczór
 • Ukryta prawda N

  Dawid jest szczęśliwym człowiekiem. Ma kochającą narzeczoną Elizę, z którą zamierza wkrótce wziąć ślub, i dobrą pracę (pośredniczy przy obrocie nieruchomościami). Mężczyzna nagle dowiaduje się, że jego była dziewczyna Karolina, z którą rozstał się 10 lat temu, wróciła do Polski – i wychowuje jego dziecko. Kobieta mówiła, że zrobi aborcję, przez co para się rozstała, ale najwyraźniej zmieniła zdanie. Dawid do wszystkiego przyznaje się narzeczonej. Ta domaga się od mężczyzny, by odciął się od przeszłości. Jej zdaniem powinien skupić się na przygotowaniach do ślubu, a jeśli matka jego dziecka zażąda alimentów, to po prostu będzie je płacił – nie musi mieć z nią kontaktu. Dawid mimo wszystko spotyka się z Karoliną. Chce poznać syna. Widzi, że chłopakowi bardzo brakuje ojca. Ku wściekłości narzeczonej zbliża się do niego i spędza z nim coraz więcej czasu. Kiedy Karolina przekonuje się, że wciąż go kocha, zaczyna mieć mętlik w głowie. Odżywają jego uczucia do byłej dziewczyny. Czy mężczyzna zdecyduje się rozstać z Elizą i związać z Karoliną?
 • Odwróceni. Ojcowie i córki

  Blacha uważa, że mordercą jest Mnich. Podobnie myśli Sikora. Szukając sposobu, żeby to potwierdzić, Sikora idzie do swojego dawnego przyjaciela, speca od podsłuchów Ucho. Gołąbek by zdobyć dowody obciążające Blachę, odwiedza Mirę w domu. Laura wpada w coraz silniejszą depresję – troskliwie opiekuje się nią Kaśka. Także Blacha dużo pije, przestaje się kontrolować. W pewnym momencie przez sen zwraca się do Pati imieniem swojej byłej żony – przepraszam Mirunia.
 • Odwróceni. Ojcowie i córki

  Gołąbek jest nadal przekonany, że to nie Mnich stoi za zabójstwami byłych gangsterów. Lato namierza ciężarówkę, która zepchnęła Blachę i Kaśkę z drogi. Daniel proponuje Kaśce, żeby razem gdzieś daleko zaczęli nowe życie. Lidka przeprasza swojego partnera Latę za to, że nie mówiła mu pewnych rzeczy. Lato przyjmuje przeprosiny, razem przeglądają raz jeszcze nagranie z dworca. Laura postanawia sprzedać firmę – Daniel prosi ją, żeby się jeszcze zastanowiła. Stan Laury ciągle się pogarsza – Kaśka robi wszystko, żeby Laura wyzdrowiała.
 • Mgła N

  Stuletnie miasteczko położone w południowej Kalifornii, dawna kolonia chorych na trąd, staje się celem ataku zabójczej mgły, z której wyłaniają się zombie-duchy poszukujące zemsty.
 • Zagubieni III

  Gdy okazuje się, że wszystkie kobiety „Innych” będące w ciąży zmarły na wyspie zanim doszło do narodzin, niezwykle powściągliwa Sun pozwala Juliet na badanie i odkrywa tożsamość ojca nienarodzonego dziecka. Tymczasem Desmond, w dziwnych okolicznościach, stara się pomóc w ratowaniu życia nowego, tajemniczego mieszkańca wyspy. "D.O.C."
 • Zagubieni III

  Locke opuszcza „Innych”. Próbuje przekonać Sawyera, aby pomógł mu uwolnić się od wroga, który przyniósł jedynie ból dla obu z nich. Tymczasem nowy mieszkaniec wyspy ujawnia szokujące informacje dotyczące lotu 815 linii Oceanic Airlines... "The Brig"
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowie Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w osiedlu na gdańskiej ZASPIE. Wyzna, co czuje przejeżdżając obok stoczni gdańskiej. Dowiemy się także, jak wygląda jej obecne życie - skromnej matki dwójki dzieci, której mąż jest sekretarzem Lecha Wałęsy. Wreszcie, Anna Domińska wyjaśni motywy, które zadecydowały o jej wystąpieniu do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Bo to dzięki temu wydarzeniu Polacy po raz pierwszy usłyszeli niedawno o kolejnym dziecku z klanu Wałęsów. To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Anna Domińska udzieli telewizji.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: