Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Monika przyjeżdża do Warszawy do swojej starszej siostry Patrycji. Dziewczyna nie może poradzić sobie z tym, że kilka dni temu zdecydowała się na aborcję. Choć jej siostra nie popiera tego co zrobiła Monika stara się ją wspierać. Za namową Patrycji Monika zaczyna spotykać się z Kamilem. Kiedy para wraca ze spaceru, okazuje się, że pod blokiem na dziewczynę czeka Szymon, jej były chłopak, z którym była w ciąży.
 • TRWA

  Mango - Telezakupy

 • Żony Hollywood

  W Hollywood panuje kult pięknego i wysportowanego ciała. Nic więc dziwnego, że mieszkająca w Los Angeles Kinga Korta, również dba o formę. Trening personalny to niemal codzienność. Utrzymanie ciała w świetnej kondycji kosztuje dużo wysiłku oraz… bardzo dużo pieniędzy. Kinga sześć razy w tygodniu trenuje w wyjątkowych miejscach. Motywacją dla niej jest nie tylko piękny wygląd, ale również głęboko skrywana tajemnica, o której nie wie nawet kochający ją najbardziej na świecie mąż. Gdzie wybiera się po zakończonym treningu? W sportowym nastroju jest tego dnia również agentka ekskluzywnych nieruchomości – Helena. Ona także pragnie zachować ciało w jak najlepszej formie, ale woli bardziej relaksujący sposób. Razem z partnerem Rodrigo uprawiają jogę. Helena uwielbia też hiking. Właśnie podczas samotnego spaceru po jednych z najpiękniejszych na świecie, skalistych klifach Malibu, zdradzi kilka sekretów ze swojego życia. Dowiemy się dlaczego nie została zakonnicą, jak smakuje ubóstwo i w jaki sposób doszła do fortuny. Chris, mąż Evy wyjeżdża do znajomego na wieś, a ona dołączy do niego za kilka dni. Podczas babskich ploteczek u fryzjera, wyjawia swój sekretny przepis na wiecznie zakochanego męża. Podróż dla Evy okazuje się jednak ogromnym zaskoczeniem, bo kochający małżonek nie tylko nie wyjeżdża po nią na lotnisko, ale też nie odbiera w ogóle jej telefonów… I jak tu wierzyć facetom? Pobyt w Północnej Karolinie przypomni Evie mazurskie klimaty i tam też dowiemy się dlaczego burza przynosi jej na myśl najgorsze wspomnienie życia. Kasia odwiedza swoją polską przyjaciółkę, która zamiast pamiątki z wakacji przywiozła sobie… narzeczonego. Rozmowy o facetach to dla niej praktycznie codzienność, gdyż intensywnie poszukuje wielkiej miłości. Szansa się oddala, dlatego Kasia podejmuje ważną życiową decyzję, która mimo braku partnera, daje jej szansę na dziecko. Ten krok wymaga od Kasi wielu poświęceń, ale marzenie o macierzyństwie jest tego warte. Co planuje Kasia?
 • Żony Hollywood

  Weekendowe przyjemności w Hollywood przybierają różne formy. Kinga i Chet zamiast spaceru po parku wybierają szampana na jachcie w New Port Beach. A po słodkim leniuchowaniu, pora zaspokoić typowo kobiece zachcianki. Dla Kingi shopping jest jak narkotyk. Na Rodeo Drive, ulicy pełnej luksusowych sklepów, nie odpuszcza żadnemu butikowi. Największą jej słabością są buty. Potrafi wydać na nie kilka tysięcy dolarów rocznie. I chociaż garderoba pęka w szwach, Kinga, po wycieczce na Rodeo Drive, buszuje w internecie. Mąż zdaje sobie sprawę, że jego żona nie kontroluje swojej pasji. Jednak Kinga wcale nie widzi problemu. Chet szykuje się więc do poważnej rozmowy o cięciach w jej budżecie. Jak zareaguje żona? Helena i Rodrigo mają przed sobą pracowity dzień. Rezydencje z ich oferty, warte kilka milionów dolarów, robią ogromne wrażenie. Za jedną zrealizowaną transakcję mogą kupić sobie kilka nowych Ferrari. Na jedną z takich posiadłości ma ochotę producent słynącej z największych produkcji filmowych wytwórni - Paramount Pictures. Prezentacja takiej imponującej nieruchomości to prawdziwy spektakl, w którym wykorzystywane są nawet takie rekwizyty jak helikoptery. Jakie argumenty mogą przekonać potencjalnego kupca? Na tym z pewnością znają się Helena i Rodrigo. Czy pomnożą swoją fortunę? Kasia Wołejnio dba o aktorską formę i szkoli swój warsztat. Jeden z nauczycieli w Lounge Theatre twierdzi, że jest ona najlepszą jego uczennicą, z jaką kiedykolwiek pracował. To niesamowita okazja obserwować jak aktorzy w Hollywood przygotowują się do castingów. W tym miejscu lekcje brały największe amerykańskie gwiazdy. A skoro już o najpopularniejszych nazwiskach mowa, to należy do nich przyjaciółka i sąsiadka Kasi - Sofia Vergara, największa gwiazda serialowa w Stanach Zjednoczonych. Kilkanaście lat temu obie były nieznanymi aktorkami. Sofii dopisało szczęście i dziś zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Wizyta na planie hollywoodzkiej produkcji to dla zaprzyjaźnionej z Vergarą Kasi – codzienność. Ale dla polskich widzów będzie to niezwykła podróż za kulisy amerykańskiego showbiznesu. U Izabelli czas na rodzinne spotkanie. W jej domu trwają przygotowania do wizyty mamy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nawet wnuczęta muszą wyglądać elegancko. O kim Iza mówi tak pieszczotliwie? Oczywiście o swoich pupilach – czterech mopsach. Mama jest najważniejszą osobą w jej życiu. Wspiera córkę we wszelkich wyborach i jest zawsze, gdy jej potrzebuje. Iza konsultuje z nią nawet najmniejsze decyzje. Jednak tym razem mama z myślą o przyszłości córki, przygotuje tajemniczy plan. Co zamierza?
 • Columbo

  Skłócona rodzina kontroluje wielką korporację. Dochodzi do tragicznego w skutkach zdarzenia. Szef korporacji ginie. Ukryta w pudełku z cygarami bomba zabija jego i szofera. W firmie dochodzi do zmiany kierownictwa. Aby ustalić zleceniodawcę zamachu, porucznik Colombo musi ustalić komu zależało na śmierci byłego szefa, i kto w rzeczywistości najbardziej skorzystał na zmianach. Wśród główny podejrzanych jest zaufany prawnik firmy.
 • Szczeniackie wojsko

  Najmłodsi kadeci z wojskowej akademii po raz ósmy przygotowują się do międzyszkolnych zawodów w grach wojennych. Znów muszą nauczyć się czołgać, skakać przez przeszkody, maskować, znosić wszelkie niewygody i poddać się wojskowej dyscyplinie. Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem serdecznie im się nie chce. Ale ten rok jest inny od minionych. W tym roku pojawił się w szkole nowy wychowawca, major Payne. Żołnierz, który walczył w prawdziwych wojnach, który jest wzorem wojskowej dyscypliny i wymaga jej od innych. Major Payne postanawia zmobilizować swoich podopiecznych, wycisnąć z nich siódme poty i poprowadzić do zwycięstwa w zawodach. Jego podopieczni natomiast mają zgoła odmienne plany. Chcą znów cieszyć się wolnością, a zatem czym prędzej pozbyć się nowego wychowawcy, który uparcie stara się zniszczyć ich beztroskie dzieciństwo. Najmłodsi kadeci walczą z majorem-służbistą nie przebierając w środkach. W chwilach, gdy okazują się bezradni, uciekają się do broni ostatecznej, do wstawiennictwa doktor Emily Walburn (Karyn Parsons), która czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem wychowanków szkoły. Wobec argumentów wysuwanych przez Emily, major Payne jest bezbronny jak dziecko, bowiem pani doktor niesłychanie mu się podoba. Kto zatem zmieni kogo? Czy niewzruszony jak skała major zmieni swoich rozwydrzonych podopiecznych w armię zdyscyplinowanych kadetów? A może pani doktor sprawi, że zasadniczy służbista Payne pokaże, że potrafi być wrażliwym człowiekiem, który skutecznie dąży do sukcesu, ale osiąga go łagodniejszymi metodami.
 • Złote dziecko

  Detektyw Chandler, przez przyjaciół zwany Chan specjalizuje się w odnajdywaniu dzieci, które uciekły z domu. Chan nie jest najlepszym specjalistą w swoim fachu, ale właśnie on zostaje "wybrańcem". Pewnego dnia zjawia się u niego tajemnicza Tybetanka, Kee Nang (Charlotte Lewis), aby poinformować go, że został wybrany do odnalezienia "złotego dziecka", które uprowadziły demony zła. "Złote dziecko" rodzi się raz na tysiąc lat, aby ocalić świat od zła i wojny. Jeżeli nie zostanie uwolnione, światu grozi klęska. Chan podejmuje wyzwanie. Wyrusza w fascynującą i niebezpieczną podróż, przez Amerykę aż do Chin, aby w końcu trafić do przedsionka piekła.
 • Święty

  Prolog. Sierociniec, gdzieś na Dalekim Wschodzie, oto wreszcie dowiadujemy się skąd wywodzi się jeden z najgenialniejszych oszustów wszechczasów, a przy tym prawdziwy dżentelmen. Moskwa. Iwan Tretiak (Rade Serbedzija) były przywódca komunistyczny, obecnie bogaty biznesmen, którego majątek szacowany jest na miliardy dolarów, szuka sposobu, aby zaspokoić swe ambicje. Pieniądze już nie dają mu satysfakcji, teraz Tretiak chce władzy w Rosji. Jak wiadomo władza należy do tego, kto dysponuje najnowocześniejszą bronią. Emma Russsell, piękna i bardzo zdolna naukowiec z Oxfordu, opracowała unikatową metodę zimnej fuzji. Jej wiedza potrzebna jest Tretiakowi, aby mógł sięgnąć po władzę. Tretiak wynajmuje najzdolniejszego włamywacza i zleca mu kradzież wyników badań pilnie strzeżonych przez Emmę i rząd Wielkiej Brytanii. Za wykonanie tego zlecenia Simon Templar zwany Świętym, ma dostać kilka milionów dolarów. Dżentelmen włamywacz przystępuje do działania, nawiązuje kontakt z Emmą, próbuje ją uwieść i ukraść jej notatki. Zaskoczony staje przed problemem, na który nie był przygotowany. Otóż piękna Emma potrafi równie skutecznie bronić dostępu do swoich tajemnic naukowych jak i do swego serca.
 • wieczór
 • Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie

  Pete Lassard (Howard Hesseman) jest komendantem posterunku w XVI dzielnicy, w Los Angeles. Dzielnica ta cieszy się niechlubną sławą w mieście. Przełożeni kapitana stawiają mu ultimatum. Jeżeli nie zaprowadzi porządku w dzielnicy, straci pracę. Na jego stanowisko szykuje się jeden z podwładnych, typ karierowicza, porucznik Mauser (Art Metrano). Lassard ma zaledwie 30 dni na naprawienie sytuacji. Zwraca się o pomoc do swego brata Erica Lassarda (George Gaynes) szefa Akademii Policyjnej, który radzi mu, aby zatrudnił absolwentów Akademii. W ten sposób Mahoney (Steve Guttenberg) i jego szkolni koledzy zaczynają służbę w "szesnastce". Porucznik Mauser przydziela im partnerów kierując się zasadą przeciwności. Nie zamierza bowiem pomagać Lassardowi w utrzymaniu się na stanowisku. Jego metoda jest bardzo skuteczna. Niebawem dochodzi do pierwszej wielkiej przegranej. Absolwenci Akademii interweniują, gdy zgłoszony zostaje napad na sklep. Brak porozumienia między partnerami i błędne informacje z centrali sprawiają, że wezwane patrole strzelają do siebie nawzajem i przy okazji rujnują doszczętnie sklep. Prawdziwi bandyci dawno już uciekli. Po tej akcji, ku uciesze Mausera, na kapitana spadają gromy i wszyscy biorący w niej udział policjanci otrzymują nagany. Wkrótce nadchodzą kolejne porażki. Podczas festynu, Lassard i jego ludzie zostają pobici i ośmieszeni przez Zeda (Bob Goldthwait) i grupę punków. Kapitan traci pracę, a Mahoney zostaje zawieszony. Mauser otrzymuje wymarzony awans. Jednakże ani Lassard, ani jego byli podwładni nie zamierzają się poddać. Postanawiają działać na własną rękę. Obmyślają zuchwały plan. Chcą, aby przebrany za punka Mahoney dostał się do kryjówki Zeda, a wtedy Lassard i wierni mu policjanci doprowadzą do jego aresztowania. Mahoney dociera do jaskini Zeda, lecz zostaje zdemaskowany. Na szczęście w porę nadchodzi pomoc. Przy okazji Mauser zostaje skompromitowany. Lassard powraca na stanowisko. Kolejny raz absolwenci Akademii Policyjnej udowodnili, że są godnymi zaufania, oddanymi stróżami porządku publicznego.
 • Daję nam rok

  Para brytyjczyków – Nat (Rose Byrne), przedsiębiorcza pracownica firmy reklamowej i Josh (Rafe Spall), początkujący pisarz, biorą huczny, choć niezupełnie udany ślub. Rodzina i przyjaciele obojga twierdzą, że jeśli młodzi przetrwają pierwszy rok w małżeństwie, w przyszłości poradzą sobie już z wszelkimi kryzysami. Nowożeńcy nie są parą idealną. On nie znosi, kiedy żona śpiewa przeboje, przekręcając słowa, ona umiera ze wstydu, gdy on tańczy disco i zabawia towarzystwo swoimi specyficznymi dowcipami. Pierwszy kryzys nadchodzi po kilku miesiącach. Nat przygotowuje kampanię dla przystojnego i czarującego Amerykanina Guya (Simon Baker), właściciela fabryki rozpuszczalników. Jednocześnie z kilkuletniego zagranicznego kontraktu wraca była dziewczyna Josha, wolontariuszka Chloe (Anna Faris), która ciągle myśli o pisarzu. Każde z tej czwórki skrzętnie ukrywa swoje uczucia. Nie bacząc na niezręczność sytuacji, dwie pary spotykają się nawet na podwójnej randce. Zanim przeznaczeni sobie ludzie będą żyli długo i szczęśliwie, muszą sprostać wielu kłopotliwym wypadkom i zabawnym pomyłkom. W życiowych decyzjach nie pomagają im też rady oddanych, ale ekscentrycznych przyjaciół. Czy próba rocznego pożycia naprawdę sprawdzi się w przypadku Nat i Josha?
 • Strefa zrzutu

  Bracia Pete i Terry (Malcolm-Jamal Warner) są szeryfami. Razem otrzymują pozornie proste zadanie, mają przewieźć do więzienia Earla Leedy'ego (Michael Jeter), hakera. Podróż odbywa się samolotem. W trakcie lotu dochodzi do zamachu terrorystycznego, brat Pete'a ginie, zaś haker znika bez śladu. Pete próbuje przekonać swych przełożonych, że samolot nie padł ofiarą terrorystów, ale przestępców, którzy w ten sposób pomogli w ucieczce swemu wspólnikowi. Nikt nie wierzy w takie wytłumaczenie i Pete, jako główny podejrzany o umożliwienie więźniowi ucieczki, musi oddać odznakę. Pete przestaje być policjantem, ale nie rezygnuje z dochodzenia i zamiaru pomszczenia brata. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Niebawem nawiązuje znajomość z Jessie Crossman (Yancy Butler), która wprowadza go w środowisko spadochroniarzy. Kierując się swymi podejrzeniami, Pete zaczyna poszukiwać Ty'a Moncriefa (Gary Busey) i jego wyczynowych spadochroniarzy. Wkrótce okazuje się, że miał rację. Rzeczywiście Ty i jego spadochroniarze zajmują się działalnością przestępczą. Dzięki swym umiejętnościom docierają niezauważeni do najpilniej strzeżonych urzędów państwowych. Tam ich spec od komputerów włamuje się do systemów i kradnie cenne informacje, głównie dane dotyczące tajnych agentów i prowadzonych przez nich spraw. Te informacje sprzedawane są następnie szefom organizacji przestępczych. Gdy Pete zostaje przyjęty do zespołu, którym dowodzi Ty, poznaje również jego najważniejszą tajemnicę. Otóż Ty zaplanował niezwykle zuchwały skok. On i jego ludzie postanowili wykorzystać uroczyste pokazy organizowane z okazji święta Czwartego Lipca i dostać się z powietrza do jednego z najpilniej strzeżonych budynków w Waszyngtonie.
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Sarah Fergusson. Księżna Yorku. Niegdyś żona następcy tronu brytyjskiego - księcia Andrzeja. Enfant terrible na dworze królowej Elżbiety II. Dziś filantropka, producentka filmowa i spełniona matka dwóch dorosłych córek.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Ewa Kopacz. Jest jednym z bardziej kontrowersyjnych polityków, znana z niepopularnych decyzji i opinii.
 • Druga strona medalu 2

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.
 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: