Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Właściciel zakładu pogrzebowego otrzymuje anonim, z którego wynika, że jego żona była wobec niego nieuczciwa. Za ujawnienie prawdy autor anonimu żąda od mężczyzny znacznej sumy pieniędzy. Mężczyzna jednak nie zamierza płacić i zaczyna obserwować żonę. Kiedy nakrywa ją na tajemniczych spotkaniach z ich wspólnym przyjacielem, podejrzewa romans. Jego przypuszczenia okazują się nieprawdziwe, a przysyłający anonimy zaczyna domagać się większych pieniędzy i ujawnienia prawdy o żonie. Jak w tej sytuacji zachowa się szantażowany mężczyzna?
 • Szpital

  Pogotowie przywozi do szpitala 38-letniego Macieja Felisa. Pacjent jest muzykiem rockowym. Podczas koncertu grał na gitarze elektrycznej i został porażony prądem ze wzmacniacza. Mężczyzna ma zaburzenia rytmu serca. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman. Gitarzysta jest zdenerwowany, że musiał przerwać koncert. Od wielu miesięcy nie dostawał poważnych propozycji i grał jedynie w małych klubach. Po dzisiejszym występie miał rozpocząć trasę koncertową po całej Polsce. Do szpitala dociera jego żona, która jest również jego managerem i usiłuje ratować podupadającą karierę męża. Jednak jej wysiłki niewiele dają, bo muzyk ma coraz mniej fanów. Wkrótce na oddziale pojawia się 16-letnia fanka rockmana, która próbuje go uwieść. Żona i córka przyłapują pacjenta z dziewczyną. Do szpitala trafia 9-letnia Marysia Tomczyk. Dziewczynka straciła na chwilę przytomność podczas zajęć z muzyki. Nauczycielka wezwała karetkę. Dziewczynkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Mała pacjentka od kilku miesięcy jest na diecie białkowej, przez co jest osłabiona i źle się czuje. Mimo że dziecko jest szczupłe, matka zmusza je do odchudzania. Wkrótce kobieta przyjeżdża do szpitala. Córkę wychowuje sama, bo ojciec porzucił ją i wyjechał za granicę zaraz po porodzie. Mężczyzna nie płaci alimentów i w ogóle nie interesuje się małą. Matka zabrania córce spotkań ze swoimi rodzicami, bo jest z nimi skłócona. Zaniepokojony dziadek przyjeżdża do szpitala, gdzie dowiaduje się o złym stanie zdrowia wnuczki. Razem z lekarzem próbują przekonać matkę dziewczynki, że szkodzi dziecku, ale ona nie chce ich słuchać.
 • TRWA

  Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Zaklinaczka duchów

  Melina, kupując antyki do swojego sklepu ze starociami, poznaje kobietę, którą nawiedza duch jej pełnego złości syna. Złośliwy chłopiec już za życia zachowywał się w stosunku do matki i swojej niani w sposób agresywny i niedopuszczalny. Melinda rozumie, że żeby dusza chłopca mogła odejść w spokoju musi nauczyć się opanowywać złość na matkę. Podejmuje trudne wyzwanie skomunikowania matki z synem.
 • Przepis na życie 3

  Rozpoczynają się ferie, więc Mania zamierza nocować u Grubej. Anka jest rozczarowana, wieczorem umówiła się z Polą i miała nadzieję, że Mania zajmie się Gniewkiem. Beata wymyka się po cichu z domu tak, aby nie obudzić Andrzeja i Kornelii. Po przebudzeniu Andrzej zaczyna szukać Beaty. Prosi mamę by ubrała Kornelię, a sam biegnie przygotować samochód. Przed domem natyka się na teścia, który jak nigdy jest miły i prosi Andrzeja o pomoc w przepchnięciu samochodu… Jerzy informuje Ankę, że telewizja chce zrobić o nim program. Prosi ją, żeby towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Pola składa na ręce dyrektora skargę o molestowanie seksualne. W ramach kary Jeremiasz zostaje przeniesiony do oddziału firmy w Bydgoszczy. Jeremiasz skamle o łaskę, przyrzeka, że więcej nie tknie Poli, ale ta jest nieubłagana. Beata wyjaśnia Leonowi, że wczorajszy pocałunek to błąd. Andrzej jest świadkiem fragmentu rozmowy. Jest przekonany, że Beata go zdradza. Anka obiecuje Małgorzacie, że wraz z zespołem przygotuje catering, ale samo przyjęcie jej zespół będzie obsługiwał już bez niej. Małgorzata domyśla się, że Anka chce towarzyszyć Jerzemu podczas jubileuszu. Wanda chce kupić książkę o pozytywnym myśleniu. Przyjaciele żartują, że mogłaby dawać wykłady na ten temat. Beata zostaje sama z Kornelią, jest zmuszona nauczyć się opieki nad nią. Mówi córci, że tata ich zostawił, ale ma nadzieję, że niedługo do nich wróci. Mania ponownie kłóci się z Grocholem. Pyta go, kim dla niego jest, skoro taniec jest najważniejszy. Jerzy radzi Mani, żeby nie oglądała się na chłopaka, tylko realizowała swoje pasje. Andrzej prosi Ankę o kilka noclegów. Beata go zdradziła i teraz nie ma się gdzie podziać. Anka jest przeciwna, ale Mania naciska na mamę. Anka wychodzi na przyjęcie, więc Jerzy przychodzi zaopiekować się Gniewkiem. Jest zaskoczony obecnością Andrzeja. Anka zmuszona jest zostawić ich samych.
 • Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda

  Piotr (35) i Ewa (34) są ustawieni zawodowo. Mają pieniądze oraz piękny dom. Cenią sobie spokój i wygodne życie, w związku z tym podjęli niedawno decyzję, że nie chcą mieć dzieci. Ich spokój zakłóca tylko zazdrość Ewy o Piotra, obok którego żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Piotra od dawna kokietuje młoda sąsiadka Sandra (18), co powoduje ciągłe kłótnie i ciche dni między Ewą i Piotrem. Któregoś dnia małżonkowie, wracając do domu, znajdują pod drzwiami nosidełko, a w nim kilkumiesięczne dziecko. Jest przy nim kartka: „Piotr, to twoja córka, zaopiekuj się nią”. Ewa jest przekonana, że dziewczynka jest owocem zdrady męża i od razu wyprowadza się z domu. Piotr zleca badania DNA. Rozpoczyna poszukiwania jedynej kobiety, którą podejrzewa o pozostawienie niemowlęcia...
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 16-latkę, która próbowała popełnić samobójstwo. Pacjentka podcięła sobie żyły, bo matka zabroniła jej spotykać się z chłopakiem, w którym jest zakochana. Dziewczynę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Nie ma ona pojęcia, że wybranek jej serca jest także jej przyrodnim bratem. W końcu do szpitala przyjeżdża jej chłopak. Towarzyszy mu matka która również nic nie wie o pokrewieństwie pary. Nie rozumie dlaczego nastolatkowie nie mogą się spotykać. Pacjentka przypadkiem dowiaduje się, że jej partner jest również jej bratem. Jest roztrzęsiona i ponownie postanawia się zabić. Do szpitala przychodzi 37-letni Wiktor Kulesza, który udaje ból brzucha. Poszedł na obiad do drogiej restauracji, a po zjedzeniu posiłku zaczął udawać boleści. Chce w ten sposób wyłudzić odszkodowanie. Menadżerka restauracji przywiozła go do szpitala. Mężczyzną zajmować się będzie dr Michał Morawski. Pacjent jest hazardzistą i zapożyczył się na wysoki procent u podejrzanego człowieka. Wkrótce w szpitalu pojawia się żona Wiktora, przed którą mężczyzna wszystko ukrywa. Nie chce, żeby kobieta dowiedziała się, że znowu wrócił do grania. Na oddział docierają również bandyci, u których zadłużony jest hazardzista. Jeden z nich próbuje zastraszyć małżeństwo. Tymczasem okazuje się, że lekarze podejrzewają u pacjenta nowotwór.
 • Zaklinaczka duchów

  Melinda pomaga okultyście poznać szczegóły jego śmierci, która zdarzyła się podczas wykonywania jednej z niebezpiecznych sztuczek magicznych. Magik jest przekonany, że jego śmierć nie była jedynie nieszczęśliwy wypadkiem. O morderstwo podejrzewa swojego zazdrosnego o sukcesy brata. Próbując pogodzić braci, Melinda wpada na trop wielu zagadkowych wydarzeń związanych ze śmiercią magika.
 • Przepis na życie 3

  Anka wraca z babskiego wieczorku i zastaje Andrzeja oraz Jerzego śpiących. Początkowo ten widok ją wzrusza, ale po chwili orientuje się, że obaj są pijani. Biegnie sprawdzić czy wszystko w porządku u Gniewka. Mania chce powiedzieć Grocholowi, że postanowiła pisać, ale ten jest zbyt pochłonięty swoimi sprawami, żeby ją wysłuchać. Wanda i Irena postanawiają powiedzieć Stefanowi i Karolowi o chorobie Wandy. Chcąc uniknąć wybuchu emocji, umawiają się z nimi w miejscu publicznym – parku. Beata uczy się bycia matką, czyta podręczniki, nie wyręcza się już rodzicami. Staje w obronie Andrzeja i zabrania ojcu wtrącać się w jej życie. Beata zamienia mieszkanie na większe. Fotografuje się z Kornelią na tle swojej nowej kamienicy i wysyła zdjęcie Andrzejowi. Andrzej ogląda je ze wzruszeniem. Mania składa swoje teksty w młodzieżowym magazynie. Anka martwi się chorobą Wandy, wraz z Ireną proszą Andrzeja o pomoc. Andrzej obiecuje porozmawiać ze znajomym profesorem, specjalistą od operacji raka piersi. Beata radzi się Poli jak rozwiązać problem z Andrzejem. Marcel po raz kolejny proponuje Elce sprzedaż Imbiru. Beata zabiera Polę na trening tańca na rurze. Pola jest pod dużym wrażeniem. Anka i jej zespół zaczynają serwować dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Niespodziewanie pojawia się tam Elka, żeby wszystkiego dopilnować. Gdy nikt nie patrzy Elka posypuje potrawy sodą. Anka dołącza do Jerzego na przyjęciu. Zaskoczona obserwuje reakcje gości próbujących jej potrawy. Orientuje się, że Elka dosypała do nich sody. Prosi kelnera, żeby jak najszybciej wszystko wyniósł. Niestety jest już za późno. Elka nagłaśnia sprawę, przepraszając wszystkich przez mikrofon. Całą winą obciąża Ankę. Jerzy wybiega za nią, przypomina jej, że odradzał jej wchodzenie w spółki z Elką. Anka jest załamana. W domu opowiada o wszystkim Andrzejowi, ten w geście pocieszenia przytula ją.
 • Zabójcza broń

  Riggs i Murtaugh badając sprawę morderstwa w świecie mody trafiają na trop prowadzący do śledztwa wydziału narkotykowego.
 • wieczór
 • Ukryta prawda

  Rodzice 17-letniego Piotrka od dłuższego czasu nie mogli znaleźć pracy w Warszawie i postanowili wyjechać zagranicę. Chłopak ucieszył się, że pod opieką tolerancyjnej i bezkonfliktowej babci będzie mógł nadrobić towarzyskie zaległości. Problemy zaczynają się mnożyć: rodzice nie przysyłają z Włoch obiecanych euro i przestają odbierać telefony, Piotrek przyłapuje swoją 15-letnią siostrę na całowaniu się ze swoim kolegą, 10-letni Łukasz zaczyna wagarować i palić papierosy, a babcia podupada na zdrowiu. Piotrek dorasta, dociera do niego, że to on jest teraz głową rodziny. Gdy jego rodzice przez kolejne dni nie dają znaku życia, chłopak postanawia wyjechać do Włoch na ich poszukiwania. Jego wyprawę przerywa alarmujący telefon młodszej siostry...
 • Żona terrorysty

  Karla jest szczęśliwą żoną i matką. Ma kochającego męża Zaida, który wielką czułością obdarza zarówno ją jak i ich dziewięcioletniego syna Hamy. Sytuacja ulega zmianie, gdy pewnego dnia Zaid i Hamy nagle znikają. Karla obawia się najgorszego dla ich syna. Nie czekając ani chwili dłużej postanawia wziąć sprawy we własne ręce i wbrew ostrzeżeniom wyrusza na poszukiwanie syna.
 • Kurt Cobain: Życie bez cenzury

  Wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Legenda sceny grunge’owej, lider zespołu Nirvana Kurt Cobain, do tej pory ma swoich wiernych wyznawców. Dokument przedstawia życie twórcy już od najmłodszych lat, aż po czasy, kiedy jego muzyczna kariera osiągnęła apogeum i wkrótce tragicznie się skończyła. W pełni autoryzowany przez rodzinę Kurta dokument składa się z licznych materiałów, zdjęć, zapisów koncertów, rozmów z rodziną, ale i prywatnych nagrań gwiazdy. Twórcy skupiają się przede wszystkim na postaci Cobain’a, odstawiając na bok historię Nirvany. To przede wszystkim film o sztuce, który unika kolejnych rozliczeń z Courtney Love, czy rozmów z Davem Grohlem. O artyście wypowiadają się krewni i najbliżsi przyjaciele. Siłą dokumentu są niewątpliwie materiały audiowizualne. Niektóre z nich można zobaczyć po raz pierwszy! Dokument „Kurt Cobain – życie bez cenzury” to prawdziwy kalejdoskop z lat dziewięćdziesiątych, w których Kurt osiągnął wszystko, co było do zdobycia. Dla reżysera dokumentu, Bretta Morgena to już kolejne spotkanie z muzyczną biografią legendy. W 2012 roku wyreżyserował „Crossfire Hurricane” przedstawiający brytyjską grupę The Rolling Stones. Z kolei za „On the Ropes”, w którym pokazał historię młodych bokserów, zyskał nominację do Oscara. Produkcja doceniona została na Krakowskim Festiwalu Filmowym jako najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny muzyczny. „Kurt Cobain – Życie bez cenzury” uzyskał także siedem nominacji do telewizyjnych nagród Emmy.
 • Mucha II

  Martin (Eric Stolz) to z pozoru normalny i zdrowy młody człowiek. Niewiele osób jednak wie, że w gruncie rzeczy jest on zaledwie pięciolatkiem obdarzonym nad wyraz błyskotliwym umysłem. Martin jest bowiem synem profesora Brundle'a, które kod genetyczny podczas eksperymentu zmieszał się z DNA muchy. Niezwykłe zdolności młodzieńca chce wykorzystać amerykańska armia. Zarówno Martin, jak i próbujący go schwytać żołnierze szybko odkrywają, że mutacja postępuje i staje się coraz groźniejsza...
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: