Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda

  Marta i Paweł są szczęśliwym małżeństwem. Mają siedmioletnią córkę, Hanię. Paweł prowadzi firmę informatyczną Pewnego dnia po wielu latach nieobecności w Warszawie, zjawia się były chłopak Marty – Andrzej. Mężczyźnie nie wiedzie się w życiu. Marta jest dla niego życzliwa, jednak nie ma zamiaru utrzymywać z nim stałego kontaktu. Andrzej zaczyna być coraz bardziej nachalny. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że Hania może być jego córką. Marta szuka sposobu, by pozbyć się Andrzeja ze swojego życia, ale on nie ma zamiaru odpuścić.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "POBICIE"
 • Szpital

  Pacjent prowadzący drastyczne oczyszczanie organizmu naturalną metodą / Chłopak, nad którym znęca się szkolny kolega. Dr Michał Morawski bada Mirosława Grabowskiego, który od dawna czuje się bardzo słabo i ciągle chce mu się spać. Pacjent prowadzi centrum medycyny naturalnej i ukrywa przed lekarzem, że od jakiegoś czasu stosuje codziennie lewatywy i głodówkę, żeby oczyścić organizm. Kilka dni temu przestał je sobie robić, bo przestraszył się, że mu zaszkodziły. Tymczasem pogotowie przywozi do szpitala 12-letniego Patryka Łazińskiego, który został podtopiony w szkolnej toalecie przez klasowego łobuza – Grześka Turowskiego. Chłopcem zajmuje się dr Anna Nowicka. Niebawem w szpitalu pojawiają się dziewczyny Mirosława Grabowskiego, które żyją z nim w trójkącie miłosnym. Obie o sobie wiedzą i godzą się na taki układ. Nie mają jednak pojęcia, że ich ukochany ma jeszcze trzecia kochankę, którą utrzymuje przed nimi w tajemnicy. Wkrótce dziewczyna pojawia się w szpitalu… Rodzice Patryka Łazińskiego i Grześka Turowskiego od jakiegoś czasu spotykają się i chcą razem zamieszkać. Grzesiek jednak nie chce mieć przyrodniego brata, który jest uważany za szkolną ciamajdę. Dlatego dokucza Patrykowi i się nad nim znęca. Chce również, żeby ich rodzice się rozstali. Żąda od Patryka, żeby ich skłócił. Tymczasem rodzice chłopców nie mają pojęcie o tym, co dzieje się między nimi. W międzyczasie okazuje się, że Patryk ma zachłystowe zapalenie płuc…
 • Diagnoza

  Anna jest zdruzgotana faktem, ze przed wypadkiem posługiwała się fałszywym dowodem osobistym. Nie widzi też sensu dalszej terapii, obawia się poznania prawdy o sobie. Podczas spotkania u ordynator, Artman przekonuje, że stan Anny wymaga oddania jej do szpitala psychiatrycznego. Kaleta zgadza się, ustalają, że Nowak zostanie wypisana. Do szpitala przyjeżdża grupka rozbawionych szwedzkich turystów. Jeden z nich - Carl skarży się na potworne bóle. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na niezwykle rzadką, męską przypadłość, która spowodowana jest zażyciem alkoholu i viagry. Jeżeli nie będzie natychmiast operowany, zagraża to jego życiu! Michał decyduje się zabrać go na blok. Ponieważ w szpitalu nie ma urologa, asystuje mu stażystka Dagmara. Czy operacja się uda? Kiedy Anna ma zostać przewieziona do szpitala psychiatrycznego, nieoczekiwanie spotyka na korytarzu Astrid, żonę Carla, rozmawiającą przez telefon po szwedzku. Anna odkrywa, że rozumie każde słowo! To sprawia, że przełamuje kryzys i znów chce się dowiedzieć kim jest. Odmawia przenosin do innego szpitala. Michał dzieli się z Kaletą i Artmanem swoim odkryciem - przypadłość Anny może być związana z wirusowym zapaleniem mózgu. To mało prawdopodobne, ale dopóki tego nie sprawdzą, Anna musi zostać w szpitalu. Artman jest wściekły. Wieczorem odbywa się zapowiedziany przez Sadzika grill. Wszyscy bawią się znakomicie. Tylko Michał i Kaja nie są w najlepszych nastrojach. Dochodzi między nimi do powaznej rozmowy...
 • Gotowe na wszystko

  Tajemnicze włamanie na Wisteria Lane pozostawia sąsiadów bezradnymi. Zwłaszcza Susan, która po tym jak Mike Delfino wydaje się wykazywać wobec niej obojętność, w końcu zgadza się na randkę z lekko natrętnym policjantem. Między samotną Bree, a zagubionym synem Mary Alice, Zachem, tworzy się więź. W międzyczasie Lynette i Tom robią wszystko by ich nieposkromieni synowie dostali się do prestiżowej, prywatnej szkoły. Niespodziewana wizyta matki Carlosa utrudnia Gabrielle prowadzenie jej potajemnego romansu. "Come In, Stranger"
 • Mango Telezakupy

 • Ukryta prawda

  Studentka jednej z warszawskich uczelni postanawia znaleźć chłopaka na portalu randkowym. Kiedy dostaje zaproszenie od młodego biznesmena jest szczęśliwa. Wydaje jej się, że wreszcie trafiła na tego jedynego. Po powrocie z drogiej restauracji zostają zaatakowani przez nieznajomego mężczyznę, który grozi przystojnemu biznesmenowi. Zdziwienie dziewczyny jest jeszcze większe, gdy pewnego dnia na wycieraczce mieszkania swojego wybranka znajduje symbol mafijnych porachunków.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "ŻEGNAJ MAŁA"
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Na ławie oskarżonych zasiada dziś 30-letnia Anna Krawiec - żona i matka dwójki dzieci. Podejrzewana jest o to, że od wielu miesięcy terroryzowała kochankę swojego męża. Nękała ją głuchymi telefonami, podrzucała listy z pogróżkami, w końcu sięgnęła po broń próbując zabić rywalkę. Oskarżona zaprzecza wszystkiemu. Twierdzi, że nie było jej pod domem kochanki jej męża, że to nie ona jej groziła - ona nie wiedziała nawet o tym, że jej mąż ma kochankę. Pokrzywdzona podczas zeznawania potwierdza, że spotykała się z mężem Anny od kilku miesięcy. Twierdzi, że od początku ich znajomości zaczęły się głuche telefony i listy z pogróżkami. W pewnym momencie czuła się osaczona i bała się o życie. Pewnego dnia ktoś strzelał do niej przez drzwi jej domu. Jest pewna, że była to oskarżona. Zeznania męża oskarżonej wprowadzają pewną konsternację. Zeznaje on bowiem, że wcale nie zna kobiety, która podaje się za jego kochankę. Nie ma z nią nic wspólnego, spotkał ją kilka razy kupując u niej bilet miesięczny na dworcu PKP. Z zeznań siostry poszkodowanej wynika, że cierpi ona na urojenia paranoidalne - taką diagnozę postawił psychiatra. Wyobraziła sobie, że spotyka się z mężem oskarżonej, sama wysyłała sobie listy z pogróżkami i sama strzelała do swoich drzwi. Oskarżona zostaje uniewinniona.
 • Szpital

  Zemsta faraona / Złomiarz z raną na ręce. Do szpitala prosto z lotniska dociera rodzina Celińskich, która właśnie wróciła z wakacji w Egipcie. Młodsza córka małżeństwa – Maja, zatruła się podczas wyjazdu, ciągle wymiotuje i ma biegunkę. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Szybko okazuje się, że dziewczyna ma tzw. zemstę farona, czyli typowe dla egzotycznych krajów zatrucie pokarmowe. W międzyczasie karetka przywozi na SOR 36-letniego Adama Kowalika. Mężczyzna żyje ze zbierania złomu i jakiś czas temu przeciął rękę kawałkiem znalezionej blachy. Nie zgłosił się z tym do lekarza i w ranę wdało się zakażenie. Pacjenta przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Rodzice dziewczyny z zemstą faraona kłócili się przez całe wakacje i nadal nie mogą dojść do porozumienia. Matka źle znosiła pobyt w egzotycznym kraju a ojciec świetnie się bawił z zapoznaną Rosjanką. Weronika Celińska – starsza córką małżeństwa poznała dużo starszego od siebie mężczyznę, z którym nadal chce się spotykać. Kiedy ojciec się o tym dowiaduje, wyrzuca chłopaka ze szpitala. Wtedy ona chce go skłócić z matką. Tymczasem okazuje się, że kobieta jest w ciąży! Adam Kowalik kilka lat temu porzucił żonę i syna. Teraz chce naprawić swój błąd i odzyskać rodzinę. Niespodziewania do szpitala trafia syn mężczyzny, który skręcił sobie kostkę. Chłopak był mały kiedy ojciec odszedł od rodziny, dlatego go nie poznaje. Mężczyzna chce powiedzieć mu, że jest jego ojcem. Nie zgadza się na to żona mężczyzny. Ma ogromny żal, że ją zostawił z długami. Tymczasem okazuje się, że dr Piotr musi operować pacjenta, żeby uratować jego rękę.
 • Diagnoza

  Artman mówi Annie, że może wyjść ze szpitala. Nowak prosi go o jeden dzień zwłoki, musi znaleźć pracę i mieszkanie. Z pomocą przychodzi Wanda Jureczko - proponuje, że porozmawia z ordynator o zatrudnieniu Anny, jako pomocy salowej. Michał Wolski odwiedza chorą matkę w domu opieki u Sióstr Zakonnych. Udaje mu się też zorganizować tam Annie nocleg. Podczas jego wizyty w ośrodku dochodzi do zaskakującego wypadku. Danusia, z wbitymi w brzuch nożyczkami, zostaje zabrana przez Michała do szpitala. Wolski coraz bardziej angażuje się w pomoc Annie. Wysyła koledze policjantowi zdjęcie Nowak. Ten na podstawie jej twarzy, ma poszukać informacji w Internecie. Do szpitala przychodzi córka Danusi, Agnieszka. Anna szybko odkrywa, że dziewczyna ma poważny problem. Jest nieakceptowana. Właściwie bardziej przypomina chłopaka niż dziewczynę. Nowak uważa, że za problemami natury psychologicznej stoją problemy medyczne. Chce, żeby Agnieszkę zbadał ginekolog. Matka dziewczyny zgadza się. Jaki będzie wynik badania? Marta Artman proponuje Annie nową metodę leczenia: hipnozę. Anna poddaje się jej. W swojej pamięci dociera do obrazów z pobytu w Szwecji... Pani ordynator mówi Annie, że zgadza się na jej zatrudnienie. Uszczęśliwiona Nowak wychodzi ze szpitala. Jednak nie dojeżdża do zakonu. Na przystanku czuje się zagubiona, autobus budzi w niej lęk. W takim stanie znajduje ją Wolski i zabiera do siebie...
 • Gotowe na wszystko

  Lynette wdaje się w kłótnię z jedną z nadgorliwych matek ze szkoły bliźniaków, która próbuje przekształcić przedstawienie o Czerwonym Kapturku. W tym czasie Susan nadal próbuje rozwikłać tajemnicę nagłego zniknięcia Zacha. Mama Solis jest coraz bliżej prawdy o brudnym sekrecie Gabrielle. Bree zostaje wyprowadzona z równowagi gdy Rex proponuje im terapię z pomocą seksualnego substytutu. "Running to Stand Still"
 • Brzydula

  Ula chce powiedzieć Markowi, co sądzi o jego zachowaniu. Nie starcza jej jednak odwagi, więc pisze list. Okazuje się, że Marek nie ma romansu z Julią, to Violetta korzysta z firmowej karty kredytowej. Ula chce wycofać list, ale trafił on już w ręce Pauliny. Marek przeprasza Aleksa. Aleks daje mu do zrozumienia, że romans Marka z Julią zniszczył mu życie.
 • wieczór
 • Brzydula

  Ula nie dopuszcza do tego, by Paulina przeczytała jej list do Marka. Paulina dowiaduje się, że Julia wyjeżdża. Chce ją zatrzymać i wyjaśnić przyczyny tej niespodziewanej decyzji. Ula dociera w końcu do Violetty. Próbuje uświadomić jej, w jakie tarapaty wpadła korzystając z firmowej karty kredytowej i prowadząc negocjacje w imieniu Febo&Dobrzański.
 • Ukryta prawda

  Jedna z parafianek wyznaje młodemu księdzu miłość. Kobieta zaczyna go odwiedzać. W końcu dochodzi do ich spotkań w jej mieszkaniu. Ksiądz coraz częściej zastanawia się nad sensem swojego powołania. Romans odkrywają parafianie i zaczynają plotkować. Proboszcz parafii prosi, żeby ksiądz zerwał wszelkie kontakty z kobietą. Jednak duchowny decyduje się rzucić sutannę. Jak potoczą się dalej jego losy?
 • TRWA

  Monachium

  "Monachium" to pasjonujący thriller, którego akcja oparta została na wydarzeniach z Monachium z 1972 roku i misji "Gniew Boga", której celem było ukaranie winnych, a która została przeprowadzona przez oddział agentów wywiadu izraelskiego. Była to jedna z najśmielszych i najbardziej agresywnych operacji wywiadu, jakie można odnotować we współczesnej historii świata. Głównym bohaterem jest młody izraelski patriota i oficer wywiadu Avner (ERIC BANA). Z Avnerem kontaktuje się oficer Mossadu, Ephraim (GEOFFREY RUSH), który przedstawia mu szczegóły bezprecedensowej misji w historii Izraela. Prosi go, żeby zostawił ciężarną żonę, zrzekł się swojej tożsamości i zszedł do podziemia, aby wziąć udział w operacji odnalezienia i likwidacji 11 osób oskarżonych przez wywiad izraelski o sterowanie mordercami z Monachium. Pomimo młodego wieku i braku doświadczenia, Avner wkrótce zostaje przywódcą grupy złożonej z czterech bardzo różniących się między sobą i wysoko wykwalifikowanych agentów. Jego zespół tworzy: zuchwały, urodzony w Południowej Afryce kierowca Steve (DANIEL CRAIG); niemiecki Żyd i fałszerz dokumentów- Hans (HANNS ZISCHLER) ; Belg- Robert (MATHIEU KASSOVITZ), który specjalizuje się w materiałach wybuchowych; oraz spokojny Carl (CIARAN HINDS), którego zadanie polega na "sprzątaniu" po pozostałych. Z Genewy do Frankfurtu, Rzymu, Paryża, Cypru, Londynu i Bejrutu, Avner i jego zespół przemierzają świat śledząc każdego z ludzi znajdujących się na strzeżonej liście celów i przeprowadzając egzekucje. Pracując z daleka od domu i rodziny, jedyny związek z człowieczeństwem znajdują w samych sobie. Jednak nawet to zaczyna zawodzić, kiedy tych czterech mężczyzn zaczyna zadawać sobie pytania, których tak po prostu nie można zostawić bez odpowiedzi: "Kogo właściwie zabijamy? Czy można to jakoś usprawiedliwić? Czy to powstrzyma terror?" Dla Avnera i jego zespołu rozdartych między pragnieniem sprawiedliwości, a pojawiającymi się wątpliwościami, staje się jasne, że im dłużej ścigają, tym większe staje się niebezpieczeństwo, że wkrótce to na nich rozpocznie się polowanie. Film Monachium został wyreżyserowany przez Stevena Spielberga, na podstawie scenariusza zdobywcy nagrody Pulitzera i nagrody Tony TONY'EGO KUSHNERA (Anioły w Ameryce) oraz ERICA ROTHA (Forrest Gump, Informator), który powstał jako adaptacja powieści Vengeance George'a Jonasa.
 • To już jest koniec

  Dwadzieścia lat po podjęciu heroicznej próby przejścia przez rekordową ilość pubów w ciągu jednej nocy pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się ponownie. Gary King jest zdeterminowany by przeżyć jeszcze raz alkoholowy maraton.
 • Sposób na morderstwo 2

  Minęło kilka tygodni od postrzelenia Annalise. Wes i reszta grupy Annalise próbują poradzić sobie z konsekwencjami tamtej nocy. Aby powrócić do zdrowia, Annalise musi przebyć jednak długą drogę... "What Happened to You, Annalise?"
 • Moc Magii (TVN7 noc)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: