Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Ukryta prawda N

  Patryk i jego żona Anna są małżeństwem od dwóch lat, od ponad roku starają się bezskutecznie o dziecko. Powoli zaczynają zastanawiać się nad badaniami i ewentualnym leczeniem. Patryk w tajemnicy przed żoną bada swoją płodność. Badanie w klinice wykazuje, że mężczyzna cierpi na azoospermię, jednak konieczne jest wykonanie dodatkowych badań i być może długotrwałe leczenie, które pozwoliłoby rozwiązać problem. Patryk nie może się zebrać na szczerą rozmowę z żoną na ten temat. Tymczasem Ania coraz więcej czasu spędza poza domem. Patryk przegląda jej telefon, widzi, że pisze do niej jej były partner- Dominik, z którym Ania była pięć lat. Wie, że Ania spotyka się z nim w tajemnicy. Mężczyzna podejrzewa, że kobieta go zdradza. Kiedy Ania informuje go, że nareszcie jest w ciąży, mężczyzna się załamuje i wynajmuje detektywa, który ma zdobyć ostateczne dowody na niewierność żony.
 • Mango - Telezakupy

 • Ukryta prawda N

  Beata (41) jest przykładną żoną i matką. Nie pracuje, mieszka na ekskluzywnym osiedlu, a bogaty mąż zapewnia jej dostatnie życie. Gdy Beata sugeruje, że chce wrócić do pracy, Tadeusz (45) stanowczo się sprzeciwia, argumentując, że jego żona musi zajmować się domem i wychowywaniem ich 10-letniej córki Ani. Beata czuje się znudzona i niespełniona. Nudę przerywa pojawienie się na osiedlu nowej sąsiadki. Wiktoria (42) korzysta z pieniędzy byłego męża, urządza wystawne przyjęcia i robi to, na co ma ochotę. Beata zazdrości sąsiadce jej swobody i stopniowo się z nią zaprzyjaźnia. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że Tadeusz ma romans...
 • Zakochani po uszy 3

  Piotr wybiera się na do sądu na pierwszą rozprawę, Asia postanawia mu towarzyszyć. Sylwia oskarża Piotra, że przez lata znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie, ma opinię psychiatryczną oraz świadków. Tymczasem Tymon dowiaduje się, że Bartek ma zamiar powiedzieć Soni, że jego młodszy brat ją wykorzystuje. Między Tymonem i Bartkiem dochodzi do kłótni, która kończy się bójką. Jednocześnie Kuba postanawia odwiedzić Zosię i jej córeczkę w szpitalu. Na miejscu okazuje się, że Zośka na własne żądanie wypisała się do domu. Kuba jest przerażony, sądzi, że dziewczyna chce sprzedać noworodka, ale nie ma na to żadnych dowodów. Nie ma też pewności, czy jest ojcem dziecka, na wyniki badań dna musi poczekać jeszcze kilka dni. Nieoczekiwanie para, która miała kupić małą, zrywa umowę…
 • Zakochani po uszy 3

  Sylwia odkrywa, że jej firma przestała istnieć, a matka oddała lokal klinice. Jest wściekła. Tymczasem Tymon prosi Sonię i Malwinę, żeby pozwoliły mu nadal z nimi mieszkać. Dziewczyny zgadzają się, ale chłopak musi dokładać się do czynszu. Tymon nadal utrzymuje kontakty z Klaudią, sytuacja komplikuje się, kiedy dziewczyna szukając go dociera do ich mieszkania i poznaje Sonię. Sonia zdaje sobie sprawę, że jest zazdrosna o Tymona. Chłopak okłamuje ja, że Klaudia jest byłą dziewczyną jego kolegi… Niespodziewanie u Kuby pojawia się Zośka z dzieckiem. Informuje go, że dziewczynka jest jego córką, ma na imię Jagoda. Zostawia noworodka i znika…
 • Zakochani po uszy 3

  Sabina postanawia wyjechać do Londynu, uważa, że Kuba powinien zgłosić sprawę dziecka policji, ona nie chce życia z dzieckiem. Kuba jest załamany, bo dziewczyna zostawia go w najgorszym momencie. Pomaga mu Paula, która bardzo angażuje się w opiekę nad Jagódką. Jeszcze tego samego dnia Kuba otrzymuje wyniki badań na ojcostwo… Tymczasem Tymon okłamuje Sonie, że szuka pracy i dziewczyna załatwia mu zlecenie u Wiki. Chłopakowi znów pali się grunt pod nogami.
 • Zakochani po uszy 3

  Kuba jest coraz bardziej zmęczony opieką nad Jagódką, choć dziewczynka ma całą rzeszę cioć. Tymczasem matka Tymona i Bartka chce bliżej poznać Sonię, którą uważa za dziewczynę młodszego syna i zaprasza ich na kolację następnego dnia. Tymon ma niewiele czasu, żeby poderwać Sonię… Jednocześnie Wiki postanawia pomóc Malwinie zapomnieć o Tomku i zakłada jej konto na portalu randkowym. Malwina umawia się z poznanym tam mężczyzną, jednak randka jest do niczego, a Malwina umiera na niej z nudów. W końcu upija się i ucieka ze spotkania wprost do Tomka. Bez ogródek mówi mu, że chce się z nim kochać…
 • Brzydula

  Marek jest przekonany, że to Bartek stoi za kradzieżą jego samochodu. Bartek pojawia się w firmie. Prosi Ulę, żeby pomogła mu znaleźć pracę w Febo&Dobrzański. Violetta postanawia zwolnić się z pracy. Przygotowuje się do wyjazdu za granicę z bramkarzem reprezentacji. Okazuje się, że Iza jest w ciąży i przez jakiś czas nie będzie mogła przychodzić do pracy. Pshemko zastanawia się, kto ją zastąpi.
 • Brzydula

  Do firmy przychodzi żona bramkarza reprezentacji z ich dziećmi. Prosi Violettę, żeby nie rozbijała jej rodziny. Asystent Kuby nie daje sobie rady z obowiązkami. Pshemko daje mu ostatnie ostrzeżenie.
 • Brzydula

  Nadchodzą urodziny Uli, niestety Marek zapomina o nich. Pshemko jest zaszokowany, ponieważ jego asystent, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, robi się nad wyraz efektywny. Postanawia dojść, co się za tym kryje.
 • Brzydula

  Ula zaprasza przyjaciółki na urodziny. Violetta i Marek również wybierają się do Rysiowa. Natomiast Józef zaprasza Bartka. Wyjaśnia się tajemnica nadzwyczajnej pracowitości asystenta Pshemko. Magda przeprasza Jaśka. Próbuje wyciągnąć go na imprezę.
 • Wszystko stracone N

  W trakcie samotnej wyprawy po Oceanie Indyjskim pewien mężczyzna (Robert Redford) budzi się, by odkryć, że jego jacht nabiera wody, po zderzeniu z dryfującym, porzuconym kontenerem. Nadciąga burza, rekiny krążą wokół jachtu, zapasy zaczynają się kurczyć, a żeglarz powoli uświadamia sobie dramatyzm sytuacji.
 • TRWA

  Śnieżne psy N

  Dentysta z Miami Ted Brooks dowiaduje się, że w spadku otrzymał psi zaprzęg. Czy nowemu właścicielowi uda się okiełznać zwierzęta?
 • Listy do M. 2

  „Listy do M. 2” to kilka wyjątkowych historii o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda. Igraszki losu sprawią, że zabiegani w codzienności bohaterowie zatrzymają się na chwilę by sprawdzić czy to właśnie miłość jest najlepszym prezentem na święta. Tomasz Karolak, Maciej Zakościelny, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Marcin Perchuć, Paweł Małaszyński i Katarzyna Bujakiewicz, odkrywają siłę miłości, nadziei i przebaczenia. Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię. Bohaterowie „Listów do M. 2” rozśmieszają, wzruszają, inspirują do tego, by uwierzyć, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.
 • wieczór
 • King Kong N

  Nowa wersja filmu o wielkiej małpie. Wyreżyserował ją Peter Jackson, twórca trylogii filmowej "Władca pierścieni". Klasyczna opowieść o wielkiej małpie, która zakochuje się w pięknej blondynce, dzięki nowoczesnej technice filmowej nabiera nowego wyrazu. Twórcy filmu sięgnęli do materiałów archiwalnych i postarali się odtworzyć sceny, które były zawarte w oryginalnym scenariuszu, ale z powodu ograniczeń technicznych i finansowych nie udało się ich zrealizować w 1933 roku. Wspaniałe widowisko dla całej rodziny.
 • Zimowa opowieść N

  Film opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: