Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szpital N

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest młoda kobieta, która na imprezie w klubie flirtowała z mężem przyjaciółki. Lekarka nie wie, co tak naprawdę się stało, ponieważ pacjentka jest odurzona alkoholem i narkotykami. Kiedy odzyskuje świadomość, przypomina sobie, że zdradziła męża. Chcąc to ukryć, kłamie, że została zgwałcona przez nieznajomego mężczyznę. Mąż pacjentki wzywa policję. Dr Robert Szewczyk zajmuje się 9-latkiem z silną reakcją alergiczną. Okazuje się, że pacjent jest uczulony na sierść królika, którego dostał w prezencie od babci. Chłopiec spotyka się z nią w tajemnicy przed rodzicami, ponieważ ci są skłóceni z kobietą. Małżeństwo zabrania synowi kontaktu z babcią. Nagle stan chłopca się pogarsza…
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód z rakiem w tle U Dominiki (35) zdiagnozowano kilka miesięcy temu raka piersi. Kobieta przeszła operację usunięcia guzka i jest po drugim cyklu chemioterapii. Fatalnie się czuje, zrezygnowała z pracy, by skupić się na walce z chorobą. Na domiar złego Dominika odkrywa, że jej mąż ma romans. Bartosz (31) przyznaje, że się zakochał i chce rozwodu. Dominika jest załamana, bo go kocha, poza tym nie może mu wybaczyć, że zdecydował się na zakończenie ich małżeństwa w momencie, gdy ona zmaga się z ciężką chorobą. Mężczyzna wyprowadza się do kochanki, a Dominika zostaje bez środków do życia. W sądzie walczy o alimenty, uzasadniając to swoją chorobą i związaną z nią niemożnością podjęcia pracy, a także faktem, że przez kilka lat, gdy Bartosz studiował, ona go utrzymywała. Bartosz uważa, że nie jest nic winny żonie, w dodatku próbuje przekonać sąd, że Dominika wyolbrzymia swoje problemy zdrowotne.
 • Papiery na szczęście AD

  Sandra i Mateusz są szczęśliwi, bo udało im się zażegnać problem z ochroniarzem z budowy. Radość nie trwa jednak długo, bo do Sandry przychodzi Bianka, która wypisała się ze szpitala i chce odzyskać swoje pieniądze. Sandra przyparta do muru mówi jej o śmierci Grubego. Tymczasem Alicja przypomina sobie o synu Jana, Łukaszu, i nalega, aby Henryk odnalazł jego grób.
 • Brzydula 2 N

  Mirosław jedzie do domu Dobrzańskich, żeby spotkać się z Julką i Kubą, chce porozmawiać z nimi o nowej kolekcji F&D – dedykowanej dzieciom. Choć sam nie wie dlaczego, rozmowa go bardzo stresuje. Sebastian umawia się w restauracji z kobietą poznaną na aplikacji randkowej. Niespodziewanie pojawia się ktoś dobrze mu znany… Marek przywozi dzieci ze szkoły. Na miejscu czeka już na nich Mirosław. Początkowo Julka i Kuba chcą prowadzić rozmowy biznesowe w firmie, jak wszyscy. Ojciec przekonuje ich jednak, że najlepszym miejscem na odbycie tajnej narady będzie ich pokój. Po przełamaniu pierwszych lodów wszyscy biorą się do pracy, a Marek wraca do kuchni. Po jakimś czasie dołącza do niego Ula. Mija kilka godzin. Podekscytowany Miro żegna się z Dobrzańskimi i natychmiast kieruje się do firmy. Z samochodu dzwoni jeszcze do Alana. Po „randce” Sebastian jedzie do Fica, żeby mu się wyżalić. Obaj dochodzą do wniosku, że pora zapomnieć o miłości.
 • Ukryta prawda N

  Agnieszka (30), ekonomistka, ceniony pracownik korporacji, od dwóch lat jest związana z kolegą z firmy, żonatym Filipem (35). Kobieta ma dość życia w trójkącie i nalega, by Filip zakończył swoje małżeństwo. Mężczyzna obiecuje jej, że wkrótce to zrobi. Tymczasem Agnieszka ma nowe zmartwienie: niepodziewanie zostaje zwolniona z pracy. Szef tłumaczy swoją decyzję redukcją jej stanowiska. Załamana Agnieszka, obciążona kredytami, w panice szuka nowego zatrudnienia. Wspiera ją Filip: pożycza jej pieniądze, uruchamia kontakty w branży. Agnieszka zatrudnia się w końcu w nowym miejscu. Przypadkiem zwierza się swojej szefowej z romansu z Filipem.
 • Ukryta prawda N

  Wojtek (24) jest świadkiem, jak jego ojca, Marka (45), zaczepia na ulicy młoda dziewczyna, która twierdzi, że jest jego kochanką. Rozmowę słyszy również matka Wojtka – Lidka (44). Między małżonkami dochodzi do kłótni, podczas której Wojtek dowiaduje się, że Marek nie po raz pierwszy zdradził Lidkę. Kobieta dała mu drugą, ostatnią szansę, ale wygląda na to, że on ją zawiódł i po raz kolejny wdał się w romans. Marek cały czas zaprzecza, twierdzi, że dziewczyna z kimś go pomyliła, ale rodzina nie chce mu wierzyć. Gdy Lidka, od lat zmagająca się z depresją, popełnia samobójstwo, Wojtek nie potrafi wybaczyć ojcu, że zdradzając matkę, przyczynił się do jej śmierci…
 • Ukryta prawda N

  Karol niedawno obronił dyplom na warszawskiej ASP. Matka i ojciec są dumni z syna, chociaż radzą mu poszukać jakiejś “normalnej” pracy, bo z malarstwa ciężko jest się utrzymać. Chłopak na jednym z wernisaży, na które chodzi z przyjaciółką Amelią (23) poznaje Marcela (52)- właściciela galerii sztuki, mającego też kontakty za granicą. Karol od razu wpada mężczyźnie w oko, umawiają się na kawę. Chłopak naciska na Marcela, by wstawił jego prace do galerii. Straszy mężczyzna szybko mu ulega. Karol robi się coraz bardziej kapryśny, przyjmuje prezenty od Marcela. Jego rodzice zaczynają podejrzewać, że syn sypia ze starszym mężczyzną, by zapewnić sobie lepszy start w artystycznym światku, jednak Karol stanowczo zaprzecza, że jest gejem i utrzymuje, że z Marcelem łączy go jedynie przyjaźń.
 • Rozwód. Walka o wszystko

  Rozwód dzieciaków Natalia (19) chce rozwieść się z Kacprem (21). Młodzi ludzie pobrali się zaledwie rok temu, gdy Natalia zaszła w ciążę. Wychowują dziś wspólnie córeczkę Gaję. Natalii udało się ukończyć liceum, miała domowe nauczanie, zdała nawet maturę i dostała się na studia prawnicze. Kacper studiuje zaocznie i pracuje jako barman, jednak jego pensja ledwie starcza na jedzenie i pieluchy dla dziecka. Sytuację Natalii komplikuje fakt, że mieszka z mężem i córeczką u mamy Kacpra. Po kolejnych kłótniach z Kacprem Natalia postanawia wrócić do mieszkania swoich rodziców, którzy wyrzucili ją z domu, kiedy dowiedzieli się o ciąży. Kacper usiłuje zawalczyć o jej uczucia, jednak Natalia nie chce wycofać pozwu rozwodowego. Jest przekonana, że Kacper całymi nocami imprezuje lub gra z kolegami w gry.
 • Szpital N

  W szpitalu przebywa para 19-latków, którzy spodziewają się dziecka. Podczas imprezy w ich mieszkaniu chłopak zranił się w rękę. Pacjent i jego dziewczyna nie przejmują się ciążą, a dziecko po urodzeniu zamierzają oddać na wychowanie opiekunce. W szpitalu okazuje się, że niemowlę ma wadę wrodzoną i konieczna będzie operacja. Dr Michał Morawski zajmuje się 9-latkiem, który lunatykował i spadł ze schodów. Chłopiec w ten sposób odreagowuje kłótnie rodziców. Para rozstała się i matka chłopca żyje z przyjacielem rodziny. Ojciec pacjenta nie akceptuje tej sytuacji. Oboje mają do siebie pretensje i wciąż kłócą się przy synu. Kiedy w szpitalu dochodzi do kolejnych awantur, mały pacjent znów lunatykuje robiąc sobie krzywdę.
 • SOS Ekipy w akcji N

  Patrol policji interweniuje na jednym z warszawskich osiedli, gdzie głośny sąsiad daje się we znaki mieszkańcom swojego bloku… Inny patrol przyjeżdża na parking, którego dozorca zauważył nastolatka bijącego bezdomnego. Ku zdziwieniu policjantów pobity mężczyzna nie chce wyjaśnienia sprawy ani ukarania winnego… Groźny wypadek samochodowy wymaga interwencji dwóch zespołów pogotowia. Policjanci odkrywają zaskakującą przyczynę kolizji, gdy brat jednej z poszkodowanych kobiet niespodziewanie rzuca się do ucieczki.
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 N

  Znachor Na ławie oskarżonych zasiadają: znachor Maksymilian (48) oraz Dariusz (38), ojciec 3-letniego Stasia. Staś zmarł na skutek nieleczonego zapalenia płuc i po drastycznych głodówkach, które - jak twierdzi Dariusz - zalecił mu Maksymilian. Obaj stanęli przed sądem pod zarzutem spowodowania śmierci dziecka. Maksymilian nie przyznaje się do winy. On jest odpowiedzialny, nigdy nie zaleciłby odstawienia antybiotyku, który przepisał Stasiowi lekarz na zapalenie płuc. Dariusz musiał go źle zrozumieć. On zalecił tylko odstawienie niektórych produktów, które szkodziły maleństwu, broń Boże głodówki. Dariusz z kolei zeznaje, że Maksymilian kazał mu odstawić wszelkie leki zapisane synkowi przez lekarza, twierdząc, że to chemia, która obciąża jego organizm. Mówił, że tydzień głodówki pomoże chłopcu dojść do siebie, wzmocni organizm. Zaufał mu. Sędzia odtwarza nagranie z przesłuchania matki chłopca – Marioli (35) dokonanego na etapie śledztwa. Mariola od dwóch lat chorowała na raka, gdy Staś zmarł, była w szpitalu na kolejnej dawce chemii. Dwa dni później powiesiła się, nie mogąc sobie poradzić z utratą dziecka. Mariola zeznaje, że w przeciwieństwie do męża wierzy w tradycyjną medycynę i nigdy by się nie zgodziła na zabranie chłopca do znachora. Nigdy nie wybaczy Darkowi, że zabił ich synka.
 • Ukryta prawda N

  63-letnia Jadwiga i 65-letni Czesław mieszkają w jednej z podwarszawskich wsi. Właśnie obchodzą 45-rocznicę pożycia małżeńskiego. Z tej okazji rodzina urządziła im uroczysty obiad, na którym pojawia się także ich dawno niewdziana córka Helena. Kobieta jest zakonnicą i rzadko opuszcza klasztor w celach prywatnych. Tym razem dostała dyspensę ze względu na wyjątkową uroczystość w rodzinie. Podczas przyjęcia siostra zakonna zaczyna rodzić, a na świat przychodzi jej synek. 36-latka nie chce jednak zdradzić, kto jest ojcem dziecka. Podejrzenia padają na młodego księdza, który spowiada siostry zakonne…
 • TRWA

  Szpital N

  Doktor Michał Morawski przyjmuje na SOR rodzącą 20-latkę. Pacjentka zaszła w ciążę zaraz po maturze. Jej chłopak nie jest gotowy na bycie ojcem i zostawia ją dwa tygodnie przed rozwiązaniem. Młody mężczyzna jednak martwi się o ukochaną i przyjeżdża do szpitala. Kiedy dowiaduje się, że ich nowo narodzone dziecko jest w ciężkim stanie, ponownie opuszcza dziewczynę… Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest mężczyzna, którego dawni koledzy zamknęli w saunie. Za czasów liceum pacjent był szkolnym pośmiewiskiem. Dziś ma prestiżową pracę i dobrze zarabia. Była miss liceum i żona szkolnego króla postanawia zmienić swoje nudne życie. Chce poderwać mężczyznę i wyjechać z nim za granicę. Czy plan kobiety się powiedzie?
 • wieczór
 • Totalne remonty Szelągowskiej 3

  Czy to będzie najtrudniejszy remont w historii programu? Zapraszamy na “Totalne remonty Szelągowskiej” w Wojciechowicach koło Lublina! Są tacy faceci, którzy zawsze stają na wysokości zadania. Właśnie taki jest Marcin, którego do programu zgłosiły młodsza siostra Ola i przyjaciółka. Bohater pierwszego odcinka ma czwórkę rodzeństwa. Kiedy szesnaście lat temu, po ciężkiej chorobie zmarła ich mama, wszystko się zmieniło. Ojciec nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności i po jakimś czasie odszedł z domu, zostawiając wszystkie dzieci samym sobie. Najmłodsze z nich miało wtedy tylko dziewięć lat! Marcin postanowił zawalczyć o rodzinę. Stał się ojcem zastępczym dla swojego najmłodszego brata. Nie było łatwo! Nieustanna walka o środki do życia i dach nad głową dla wszystkich wypełniło cały jego czas. Dziś cała czwórka rodzeństwa wyszła na prostą. Ułożyli sobie życie, pracują, mają własne rodziny. Marcin nadal opiekuje się swoim bratem i mieszka jedną z sióstr. Kilka lat temu związał się z Mileną, którą opiekował się, kiedy zachorowała na raka piersi. Ich związek przetrwał trudny czas. Teraz oboje marzą o wspólnym domu w którym mieszkaliby całą rodziną. Za niewielkie pieniądze kupili mały, malowniczo położony domek w Wojciechowicach koło Lublina. Nieruchomość jest w tragicznym stanie. Bohater z partnerką spędzają tam głównie weekendy. Mieli nadzieję, że uda im się wyremontować dom i stworzyć wymarzone miejsce do życia. Niestety zabrakło im środków. Na szczęście dobro wraca i Marcin wraz z rodziną trafił pod skrzydła do Doroty Szelągowskiej. Remont trwał 12 dni. To było prawdziwe wyzwanie dla projektantki i jej ekipy. Dom wymagał całkowitego remontu i został kompletnie przebudowany. Sprawdźcie koniecznie jak zakończył się pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu “Totalne remonty Szelągowskiej”!
 • Papiery na szczęście AD

  Mati jest wściekły na Sandrę za to, że powiedziała Biance o historii z Grubym. Bianka jednak zapewnia, że nie wyjawi ich tajemnicy, jest nawet wdzięczna, że pozbyli się Grubego i postanawia zapomnieć o stu tysiącach, które przez nich straciła. W zamian chce, żeby Mateusz z Sandrą pomogli jej wyciągnąć pieniądze od Henryka. Henryk przekazuje Alicji informacje o rzekomym miejscu pochówku Łukasza. Alicja z rodziną odwiedza cmentarz, dziwi ją nagrobek wyglądający na nowy i fakt, że chłopak został pochowany pod Krakowem, a nie w Szczecinie, gdzie zmarł. Alicja z Olą postanawiają dowiedzieć się czegoś na temat dalszej rodziny Łukasza. Marta natomiast bardzo angażuje się w organizację wesela Adama i Beaty. Tymczasem Beata w ogóle się tym nie interesuje, nadal nie może zapomnieć o Staszku. Zdobywa jego kalendarz i znając wszystkie jego plany zaczyna go śledzić. Marta jest zmuszona planować przyjęcie weselne tylko z Adamem…
 • Brzydula 2 N

  Rano Julka i Kuba są nieprzytomni. Chłopiec zarwał noc, szukając pomysłów dla Mirosława. Dziewczynka z kolei odpadła wcześniej, ze zmęczenia. Do Uli dociera, że dorośli za bardzo obciążyli jej dzieci. Chce ratować sytuację. Z drugiej strony jest twardym rodzicem – młodzi ludzie muszą ponosić konsekwencje swoich decyzji. W firmie Alan próbuje dotrzymać tempa pobudzonemu Mirosławowi. Oni również nie spali całą noc, wymyślając kolejne elementy nowej kolekcji. Aleks umawia się na sekretne spotkanie z Yu Tian. Kobieta ma jeden cel – zakończyć tę znajomość. Cały czas też ogląda się za siebie. Od słowa do słowa randka przenosi się do pokoju hotelowego… Mirosław nie poddaje się zmęczeniu. Wszyscy zaczynają się o niego martwić. Do tego stopnia, że Ela odmawia sprzedaży mu kolejnej kawy. Nagle projektant zaczyna mieć zwidy… Po upojnych chwilach w pokoju hotelowym rzeczywistość zaczyna dopadać Yu Tian i Aleksa – telefony nie przestają dzwonić. Pan Hu chce za wszelką cenę wiedzieć, gdzie jest jego asystentka. Kobieta zaczyna bać się o własne życie…
 • Uśpieni N

  Hell's Kitchen to nazwa jednej z nowojorskich dzielnic. Tu w latach 60. panowała straszna nędza. Władze miasta nie interesowały się tym zapomnianym miejscem, mieszkańcy mieli tu swoje własne reguły współżycia. Świecką władzę sprawował gangster King Benny (Victorio Gassman), władze duchowną dzierżył ksiądz Bobby (Robert De Niro). Obaj starali się nie wchodzić sobie w drogę. Mieszkańcy dzielnicy byli w większości biednymi robotnikami lub gangsterami. I chociaż kryminalistów było w dzielnicy sporo, każdy mieszkaniec wiedział, że nigdy nie wolno dopuścić się przestępstwa wymierzonego w któregoś z sąsiadów. Dorastanie w takim miejscu nie było łatwe, ale kilku dzieciakom udało się wyjść na porządnych ludzi. W dzielnicy była całkiem dobra szkoła, po lekcjach można było grać w piłkę pod czujnym okiem księdza Bobby'ego. On też doradzał dzieciakom w sprawach lektur, był również negocjatorem w konfliktach z rodzicami. W tej dzielnicy dorastali czterej chłopcy; Lorenzo (Joseph Perrino), Michael (Brad Renfro), John (Geoffrey Wigdor) i Tommy (Jonathan Tucker). Podobnie jak ich rówieśnicy oni też byli zwykłymi urwisami, chodzili do szkoły, przyjaźnili się z ojcem Bobbym, czasem, pozostawieni bez opieki rozrabiali, ale niegroźnie. Niestety, jeden z ich żartów skończył się niemal tragicznie. Sędzia skazał chłopców na poprawczak. Właśnie wtedy, u progu życia zostali złamani i zniszczeni na zawsze. Poprawczaków nikt nie kontrolował, strażnicy byli bezkarni, w bestialski i bezkarny sposób wykorzystywali swoich podopiecznych, znęcali się nad nimi psychicznie, fizycznie, wykorzystywali ich seksualnie. Żaden z chłopców, którzy przeszli przez piekło poprawczaka już nigdy nie odzyskał wiary w siebie. Po wyjściu z zakładu drogi chłopców się rozeszły. Jako dorośli ludzi spotkali się ponownie. Dwaj z nich, Tommy i John (Billy Crudup, Ron Eldard), wyrośli na bandytów. Pewnego dnia spotkali na swojej drodze strażnika z poprawczaka (Kevin Bacon), tego, który złamał im życie. Zamordowali go bez chwili wahania. Zostali złapani. Ich przyjaciel z dzieciństwa, Lorenzo (Jason Patric), reporter jednej z gazet, postanowił zaopiekować się nimi. Skontaktował się z ostatnim z ich czwórki, Michaelem (Brad Pitt), który został prawnikiem. Michael nie mógł bezpośrednio reprezentować kolegów, ale zgodził się im pomóc. Wynajął prawnika (Dustin Hoffman), alkoholika, któremu umiejętnie podsuwał dowody i argumenty. Lorenzo nawiązał również współpracę z ojcem Bobbym, którego pomoc okazała się nieoceniona w uzyskaniu pomyślnego wyroku dla oskarżonych. Ani zemsta, ani proces, ani też publiczne nagłośnienie sprawy nie zatarły wspomnień tych wydarzeń, które czterem mężczyznom złamały życie i doprowadziły do tragedii dotykającej wielu ludzi.
 • Na pokuszenie N

  Znakomita reżyserka i scenarzystka Sofia Coppola („Między słowami”) proponuje stylowy thriller, który rozgrywa się w stojącej na odludziu pensji dla dziewcząt w Wirginii w czasach wojny secesyjnej. Kiedy kapral McBurney (Colin Farrell), ranny żołnierz Unii, zostaje znaleziony koło szkoły, jej przełożona, Miss Martha (Nicole Kidman), przyjmuje go pod swój dach. Młode kobiety zapewniają rannemu schronienie i opiekę a wkrótce dom wypełnia się erotycznym napięciem i duchem niebezpiecznej rywalizacji, bowiem McBurney uwodzi kilka dziewcząt. Pękają tabu, a zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót w emocjonującym thrillerze z udziałem Kirsten Dunst i Elle Fanning.
 • Druga strona medalu 4 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Weronika Marczuk. Urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu „You can dance. Po prostu tańcz!“. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki układa się idealnie, mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Cezarym Pazurą. Dwa lata później Weronika padła ofiarą misternej prowokacji CBA i słynnego agenta Tomka. Została oskarżona o płatną protekcję, a jej życie prywatne i kariera legły w gruzach. Czy ma sobie coś do zarzucenia w związku z tą sprawą? Co dziś daje jej najwięcej siły? Komu jest najbardziej wdzięczna?
 • Druga strona medalu AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jolanta Szczypińska. Przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. Opowie o relacji z Jarosławem Kaczyńskim. Wyjawi również dramatyczną historię swojej choroby-raka szyjki macicy.
 • NOC Magii (TVN7)

 • Bez montażu

dalej
Zobacz program innych kanałów: