Agenci NCIS
powrót do listy

Agenci NCIS

Zespół agentów specjalnych prowadzi śledztwo w sprawie każdego przestępstwa, które nawet w nieznaczny sposób jest powiązane z żołnierzami Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej, bez względu na ich stopień wojskowy i pozycję.

Zespół ten funkcjonuje poza wojskową hierarchią dowodzenia, kieruje nim Agent Specjalny Leroy Jethro Gibbs, wysoko wykwalifikowany oficer śledczy i specjalista od przesłuchań. Jest inteligentny, twardy i chętnie nagina przepisy, aby tylko wykonać swoją pracę.

Do jego zespołu należy Agent Specjalny Anthony Dinozzo, były detektyw z wydziału zabójstw, który wstąpił do NCIS dopiero przed paroma laty. Jest on obdarzony instynktem, którego można nabyć wyłącznie podczas pracy w terenie. Do zespołu przyłączyła się również Agentka Katie Todd, piękna, ale zarazem twarda kobieta - była agentka Służb Specjalnych, która współpracowała z Gibbsem w przeszłości.

Kolejny członek zespołu to specjalistka od badań i analiz sądowych Abby Sciuto, utalentowana pani naukowiec, której czarny humor pasuje do jej gotyckiego stylu uczesania i ubierania się.

Zespołowi agentów pomaga również doktor Donald "Ducky" Mallard, który wie wszystko, bo wszystko już widział w swoim życiu.

Nowym członkiem zespołu jest Agent Specjalny Timothy McGee specjalizujący się w komunikacji i komputerach.

tvnpix