"Papiery na szczęście"
Powrót do listy

"Papiery na szczęście"

Premierowe odcinki popularnego serialu „Papiery na szczęście” z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką i zdobędzie serce Marty? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

Marta po ucieczce od męża zadomowiła się w Krakowie i wydaje się, że nareszcie ona i dzieci osiągnęli upragniony spokój. Wszystko zmienia się jednak z chwilą pojawienia się Krzysztofa, który odnajduje rodzinę i postanawia ją odzyskać… „Kris” zamierza zrobić wszystko, by udowodnić żonie i bliźniakom, że przeszedł przemianę. Jednocześnie trwają przygotowania do ślubu Beatki i Adama. Jednak żadne z nich nie jest z tego powodu szczęśliwe, bo przyszły pan młody nadal kocha Martę, a Beatka szaleje z miłości do Staszka.

Wkrótce dziewczyna ulegnie wypadkowi samochodowemu i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Wypadek Beatki zapoczątkuje serię zdarzeń, które zaważą na losach wszystkich. Henryk obwini o wypadek Martę i zwolni ją z pracy gosposi w domu Kowalczyków. Beatka przyzna przed sobą, że kocha Staszka i zerwie zaręczyny z Adamem… Z kolei on oznajmi dziadkowi, że nie pozwoli się dłużej szantażować. Wydawać się będzie mogło, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by Marta i Adam byli razem. Nic jednak bardziej mylnego. Marta postanowi próbować ratować swoje małżeństwo, a jednocześnie wyzna Adamowi swój najbardziej skrywany sekret. Będzie rozdarta pomiędzy tym, co mówi jej głowa, a co każe serce. O Marcie nie może zapomnieć również Sergiusz, który stanie do rywalizacji o serce kobiety z Adamem. Tymczasem Sandra zrobi wszystko, aby pogrążyć Adama i skłócić go z ukochaną... Jej intrygi przyniosą niespodziewane konsekwencje. Tymczasem wokół Mateusza zacieśni się krąg podejrzeń, a skrywane od dawna rodzinne sekrety Henryka wyjdą na światło dzienne.

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem czekającego nas sezonu „Papierów na szczęście” będzie wyjawienie przez Martę prawdy o sobie. Jak bardzo wpłynie to na losy głównej bohaterki i jej bliskich zobaczymy już niebawem w Siódemce oraz na Player.pl.

 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:30

"Papiery na szczęście" możecie oglądać w player.pl

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Kocham Was kochani....GRA AKTORÓW SUPER....Kuba Sasak ostatnie odcinki te w ktorych Marte spotkał Kris, co otwiera Adamowi bardziej jej serce w windzie....i ten pocałunek...fajnie pobudza wyobraźnię....zwroty akcji tez spoko....SZKODA TYLKO, że odcinki są tak krótkie. A teraz za 16 dni miało by Was zabraknąć w związku z brakiem koncesji....o... rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   scenariusz to taka kopia brzyduli 1 strasznie brzydulowy (serial Brzydula - B1 była ekstra, bo B2 plącze się i nie zna swojego azymutu) i majkowy (serial Majka) mało oryginalnej fabuły, mało nowych treści w stosunku do poprzednich seriali, najlepsza z tych komedii romantycznych była Brzydula 1 i Singielka, reszta to mniej lub bardziej udane... rozwiń

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     Czy jest opcja żeby dać tu więcej materiałów promocyjnych? Zdjęcia, wywiady, wideo z planu?

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
       tvnpix