"Szkoła"
Powrót do listy

"Szkoła"

"Szkoła"

Szkoła jak lustro pokazuje co dzieje się w głowach i sercach młodych ludzi. Z jakimi problemami się borykają, o czym marzą, czego pragną. Jak na dłoni pokazuje także problemy, kłopoty rodzinne, dysfunkcje, brak komunikacji i zrozumienia czy nawet przemoc. W nowych odcinkach zobaczymy historię gimnazjalisty, który postanowi wraz z bratem uciec z domu przed agresywnym ojcem. Niestety nastolatkowie znajdą się w poważnych tarapatach.

Duże zamieszanie spowodują gimnazjalistki które w Internecie założą anonimowy profil pod nazwą Obciachometr. Uczennicewyśmieją wygląd kolegów i koleżanek, i nie będą świadome, jaką krzywdę wyrządzają innym. Jak z tym problemem poradzą sobie nauczyciele?

Miłość odgrywa bardzo ważną rolę w życiu młodych ludzi i dlatego w nowym sezonie nie zabraknie właśnie miłosnych perypetii nie zabraknie w nowym sezonie. Jedna z uczennic, słynąca z niestałości w uczuciach zrozumie, że tak naprawdę boi się związków i szczerej relacji.  Inna nastolatka będzie starała się ukryć, że chłopak ją źle traktuje i zdradza. Czy dziewczyna zdobędzie się na rozstanie i nie pozwoli się więcej upokarzać?

W „Szkole” pojawi się też problem tolerancji. Jeden z uczniów z trudem zaakceptuje fakt, że jego przyjaciel jest homoseksualistą.  Jednak kiedy odkryje, że nowa miłość kolegi okłamuje go, postanowi zdemaskować oszusta. Czy przyjaciel mu uwierzy?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix