Violetta
powrót do listy

Violetta

Serial „Violetta" to historia utalentowanej nastolatki, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego Buenos Aires. To w tym miejscu odnajduje przyjaciół, odkrywa prawdziwą miłość oraz rozwija pasję do muzyki.

Dziewczyna pięknie śpiewa. Głos odziedziczyła po matce, znanej aktorce musicalowej, która zginęła tragicznie w wypadku, kiedy Violetta była dzieckiem. Ojciec dziewczyny Germán to człowiek sukcesu. Jest wobec Violetty bardzo wymagający i nadopiekuńczy. Ukrywa przed nią wszelkie informacje dotyczące matki, ponieważ boi się, że spotka ją ten sam los. Wie, że Violetta ma talent muzyczny, więc zapisuje ją na lekcje gry na fortepianie, ale nie pozwala angażować się w śpiewanie i aktorstwo. Germán wierzy, że potrafi wychować córkę w luksusie i izolacji, strzegąc jej w domu jak w niedostępnej twierdzy. Do czasu.

Życie dziewczyny staje na głowie, kiedy po powrocie do Buenos Aires poznaje Angie, swoją guwernantkę, która naprawdę jest jej ciotką. To właśnie z jej pomocą Violetcie udaje się potajemnie dostać do Studia 21, niezwykle ekskluzywnej i prestiżowej szkoły dla najbardziej utalentowanych młodych artystów. Tam odkrywa swoje zamiłowanie do muzyki i poznaje prawdziwych przyjaciół: Tomása i Leóna.

W postać głównej bohaterki wciela się Martina Stoessel, siedemnastolatka, która w Ameryce Łacińskiej ma status prawdziwej gwiazdy porównywanej do Shakiry czy Jennifer Lopez. „Tini" jak nazywają ją fani, ma urodę, talent aktorski, wokalny i przede wszystkim temperament. I status jednej z najpopularniejszych nastolatek na świecie!

Serial w rekordowo krótkim czasie podbił serca telewizyjnej widowni i osiągnął olbrzymi sukces m.in. w Argentynie, Włoszech, Hiszpanii, Francji i Rumunii.

tvnpix