Wybrana
powrót do listy

Wybrana

Lewitacja, telekineza, umiejętność kontrolowania natury, a nawet przewidywanie przyszłości... To dary, które Bo (Johnny Sequoyah) otrzymała w dniu narodzin, lecz nie potrafiła ich ani w pełni zrozumieć, ani tym bardziej kontrolować.

Jednak teraz, gdy Bo jest dziesięcioletnią dziewczynką jej umiejętności przybierają na sile, a niebezpieczeństwo ze strony złych mocy, które pragną wykorzystać jej nadzwyczajne zdolności do niecnych celów i do zawładnięcia światem, staje się coraz większe.

Zdając sobie sprawę z zagrożenia dla życia i przyszłości Bo, jej protektor, Milton Winter (Delroy Lindo), postanawia zwrócić się o pomoc do jedynej osoby, która może być jej obrońcą. Jest nim Tate (Jake McLaughlin), niesłusznie skazany więzień osadzony w celi śmierci, który utracił swą wiarę.

Tate i Bo wyruszają w podróż, podczas której wzajemnie się poznają i obdarzają zaufaniem. Każde miasto, każde odwiedzone przez nich miejsce i każda napotkana na ich drodze osoba, nigdy nie będą już takie same. Jednak nigdzie nie mogą zagrzać miejsca na dłużej, ponieważ mroczne i złowrogie siły pragnące przejąć magiczną moc Bo nie ustają w wysiłkach i ścigają bohaterów – i tylko cud może sprawić, że będą kiedyś bezpieczni na zawsze.

W obsadzie serialu występują także Jamie Chung jako Channing, Arian Moayed jako Corey i Kyle MacLachlan jako Skouras.

tvnpix