Wiadomości

7 lipca: "Prezydent: Miłość w Białym Domu"
 

Waszyngton. W Białym Domu rządzi demokratyczny polityk, Andrew Shepherd (Michael Douglas). Jego notowania na scenie politycznej są dobre, jest popularny wśród wyborców, cieszy się również sporym poparciem wśród kongresmanów. Jednak Andrew Shephard różni się od swoich poprzedników, jest wdowcem, który samotnie wychowuje dorastającą córkę. Taką sytuację łatwo wykorzystać przeciwko prezydentowi. Tego właśnie obawiają się jego najbliżsi doradcy. Okazuje się, że ich obawy nie były bezpodstawne, gdy pewnego dnia w życiu Andrew Shepharda pojawia się piękna kobieta.

Sydney (Annette Bening) aktywnie działa w różnych organizacjach społecznych, jest przeciwniczką programu zbrojeń i orędowniczką działań na rzecz ochrony środowiska. Często bywa w Białym Domu. Sydney z pasją angażuje się w interesujące ją sprawy i potrafi szybko przekonać prezydenta do swoich racji. Równie szybko podbija jego serce.

Wieść o romansie głowy państwa rozchodzi się w błyskawicznym tempie. Słabość prezydenta wykorzystuje jego zagorzały wróg - senator Robert Rumson (Richard Dreyfuss), który otwarcie zaczyna krytykować prezydenta zarzucając mu niemoralność i stronniczość. Powoduje to spadek społecznego poparcia dla prezydenta. Cierpią na tym również sprawy publiczne, na których bardzo mu zależy.

EMISJA W TVN 7:

sobota, 7 lipca, 19:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
27 listopada: "Uciekinier"
Następny artykuł:

27 listopada: "Uciekinier"

tvnpix