Wiadomości

ART-B. Made in Poland PRZED EMISJĄ W TV: Pieniądze ART-B
ART-B. Made in Poland: Skąd ART-B posiadało pieniądze? 
Współzałożyciel firmy Andrzej Gąsiorowski opowiada o pieniądzach zarabianych przez ART-B. Zobacz fragment 5 odcinka serialu dokumentalnego Anety Kopacz.

Andrzej Gąsiorowski enigmatycznie wymiguje się od odpowiedzi na pytanie, skąd pochodziły pieniądze zarobione przez firmę ART-B. By dowiedzieć się więcej, oglądajcie kolejny odcinek serialu dokumentalnego Anety Kopacz "ART-B. Made in Poland" w sobotę o 11.05 i 12:05.

 

O czym jest 5. odcinek?

W tym odcinku widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się, m.in. próbie uratowania zagrożonego Zakładu Ursus przez spółkę Art-B. Dzięki temu biznesowi Andrzej Gąsiorowski i Bogusław Bagsik wkroczyli w świat mediów. Gazety zaczęły zastanawiać się, kim są tajemniczy biznesmeni i w jaki sposób udało im się dojść do tak imponującego majątku. Media prześcigały się w domysłach, zadając sobie pytanie "oszukiwali czy nie oszukiwali"? Jak rozpętała się wielka afera? I kto tak naprawdę został w niej poszkodowany?

Sensacyjny serial dokumentalny o życiu i karierze, wzlotach i upadkach właścicieli jednej z największych prywatnych firm w historii Polski. Art-B w latach 1990-1992 stworzyła sieć sześciuset firm-córek w pięćdziesięciu krajach świata. Spółka osiągnęła obrót 22,5 miliarda dolarów w ciągu osiemnastu miesięcy, co jest lepszym wynikiem niż obrót Orlenu w 2015 roku.

 

Zobacz także:

ART-B. Made in Poland: Były pieniądze
ART-B. Made in Poland: Były pieniądze
ART-B. Made in Poland: Czym była "Oprecja Most"?
ART-B. Made in Poland: Czym była "Oprecja Most"?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
„Miliony Escobara” w cyklu filmów dokumentalnych na antenie TVN7
Następny artykuł:

„Miliony Escobara” w cyklu filmów dokumentalnych na antenie TVN7

tvnpix