Wiadomości

ART-B. Made in Poland PRZED EMISJĄ W TV: Wychowawczyni z USA
ART-B. Made in Poland: Wychowawczyni z USA 
Gąsiorowski i Bagsik sprowadzili specjalistkę ze Stanów Zjednoczonych. Gloria Ritt wsparła ich w działaniach wizerunkowych.

Gloria Ritt przyjechała do Polski ze Stanów Zjednoczonych, aby pomóc w rozwoju firmy właścicielom Art-B. Niesamowicie zdyscyplinowana i pewna siebie była zdeterminowana, by wychować młodych biznesmanów. Rozpoczęła od punktualności oraz wizerunku.

O czym opowiada 3. odcinek ART-B. Made in Poland?

Trzeci odcinek serii skupia się na źródłach potęgi firmy Art-B. Bagsik i Gąsiorowski opowiedzą, jak kupując drożej w Korei i sprzedając taniej w Polsce zarabiali ogromne pieniądze. Ujawnią też, jaki w tym udział miał Plan Balcerowicza oraz ich kontakty w środowisku protestanckim. Widzowie dowiedzą się, dlaczego zyski z inwestycji dochodziły nawet do 18 tys. procent w skali roku i w jaki sposób rodził się kapitalizm nad Wisłą.

ART-B. Made in Poland: Kim byli Bagsik i Gąsiorowski?

Sensacyjny serial dokumentalny o życiu i karierze, wzlotach i upadkach właścicieli jednej z największych prywatnych firm w historii Polski. Art-B w latach 1990-1992 stworzyła sieć sześciuset firm-córek w pięćdziesięciu krajach świata. Spółka osiągnęła obrót 22,5 miliarda dolarów w ciągu osiemnastu miesięcy, co jest lepszym wynikiem niż obrót Orlenu w 2015 roku.

 

Emisja w tv:

sobota, 19 października, godz. 11:05

 

Zobacz także:

ART-B. Made in Poland: O co chodzi z ART-B?
ART-B. Made in Poland: O co chodzi z ART-B?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
6 listopada: Władcy umysłów
Następny artykuł:

6 listopada: Władcy umysłów

tvnpix