Wiadomości

ART-B. Made in Poland PRZED EMISJĄ W TV: Jak zarabialo ART-B?
ART-B. Made in Poland: Jak ART-B zarabiało? 
Spółka ART-B zarabiała na podwójnym oprocentowaniu czeków. Dziennikarze podchwycili temat i opowiedzieli widzom o mechanizmie Bagsika i Gąsiorowskiego.

Spółka ART-B zarabiała na rynkach zagranicznych. Andrzej Gąsiorowski opowiadała dziennikarzom o swojej działalności i przeprowadzanych inwestycjach, jednak największe zainteresowanie wzbudziło zarabianie na podwójnym oprocentowaniu. Media podchwyciły temat "oscylatora finansowego"i starały się widzom w prosty sposób wyjaśnić, na czym polegał ten mechanizm.

Emisja w tv:

sobota, 26 października, godz. 11:05

 

O czym jest 5. odcinek?

W tym odcinku widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się, m.in. próbie uratowania zagrożonego Zakładu Ursus przez spółkę Art-B. Dzięki temu biznesowi Andrzej Gąsiorowski i Bogusław Bagsik wkroczyli w świat mediów. Gazety zaczęły zastanawiać się, kim są tajemniczy biznesmeni i w jaki sposób udało im się dojść do tak imponującego majątku. Media prześcigały się w domysłach, zadając sobie pytanie "oszukiwali czy nie oszukiwali"? Jak rozpętała się wielka afera? I kto tak naprawdę został w niej poszkodowany?

Sensacyjny serial dokumentalny o życiu i karierze, wzlotach i upadkach właścicieli jednej z największych prywatnych firm w historii Polski. Art-B w latach 1990-1992 stworzyła sieć sześciuset firm-córek w pięćdziesięciu krajach świata. Spółka osiągnęła obrót 22,5 miliarda dolarów w ciągu osiemnastu miesięcy, co jest lepszym wynikiem niż obrót Orlenu w 2015 roku.

 

Zobacz także:

ART-B. Made in Poland: Skąd ART-B posiadało pieniądze?
ART-B. Made in Poland: Skąd ART-B posiadało pieniądze?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
ART-B. Made in Poland PRZED EMISJĄ W TV: Pieniądze ART-B
Następny artykuł:

ART-B. Made in Poland PRZED EMISJĄ W TV: Pieniądze ART-B

tvnpix