Wiadomości

Rodzice w akcji! "Mamy to" w Siódemce
Mamy to! 
Laura Breszka (Ewa), Katarzyna Kołeczek (Ada), Szymon Roszak (Szymon Ewy), Szymon Mysłakowski (Szymon Ady) i inni w serialu "Mamy to" w Siódemce

Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera − istna sielanka… Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka, a każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? Serial komediowy Player Original „Mamy to”, czyli codzienne życie… bez lukru!

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców, ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnymi.

Mamy toMamy to

Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi, zaprawieni w bojach Ewa  i Szymon – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.

Z dziećmi na pokładzie emocje najwyższych lotów są gwarantowane! Bo przecież nie każdy potrafi ubrudzić bluzkę „na specjalne okazje” tuż przed wyjściem. I chwilę po opuszczeniu  domu (najlepiej w kombinezonie) przypomnieć sobie, że pilnie trzeba skorzystać z łazienki. Natychmiast! I najwięcej mieć do powiedzenia wtedy, kiedy do mamy dzwoni ważny telefon. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Uroczo, prawda?

Mamy toMamy to

Serial, oparty na autorskim pomyśle Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek, przedstawia codzienne życie rodziców. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Producentem wykonawczym serialu „Mamy to” jest Dorota Kośmicka-Gacke − Jake Vision DGA-Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) iJan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Reżyser produkcji to Piotr Kumik, za kamerą stanie Paweł Dyllus, redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub „Muflon” Rużyłło oraz Paweł Nowak. Kierownikiem produkcji jest Robert Feluch. Autorka scenografii to Marcelina Początek, charakteryzacji − Paulina Celińska, kostiumów − Anna Męczyńska i Jacek Mozolewski. Za wybór obiektów odpowiada Kaja d’Erceville.

 

PIĄTEK, 19:30

"Mamy to" możecie oglądać w player.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wracamy na Dietla. Nowy sezon "19+"
Następny artykuł:

Wracamy na Dietla. Nowy sezon "19+"

tvnpix