Wiadomości

"Usta Usta" od pierwszego sezonu w Siódemce
Usta usta 
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu „Usta usta”, który po kilku latach powraca na antenę TVN. Tymczasem w Siódemce idealna okazja, by przypomnieć sobie bohaterów. Serial na naszej antenie od 29 czerwca!

Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wszyscy wspominają ten serial. Tęsknili zarówno widzowie, jak i aktorzy, dlatego TVN zdecydował się na wielki powrót do tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia. „Usta usta” w przełomowy sposób opowiadają o życiowych dylematach trzech par. Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to pełna uroku historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Produkcja nigdy nie odbiegała od rzeczywistości, podejmując często kontrowersyjne tematy.

Usta UstaUsta Usta

Zobacz serial "Usta Usta" również w player.pl

 

„Usta Usta” - o czym jest serial?

Czy ukochana nadal jest najpiękniejsza na świecie, wybranek - idealny, a ich miłość najbardziej namiętna i jedyna w swoim rodzaju? Ta opowieść ma swój początek właśnie tam, gdzie standardowe opowieści o miłości się kończą. „Usta Usta” to komedia obyczajowa o współczesnych smakach miłości. Takim uczuciu, w którym namiętny pocałunek i akcję reanimacyjną związku dzieli tylko jeden, malutki kroczek. Dla bohaterów serialu najtrudniejsze okaże się bowiem codzienne życie w związku.

Usta Usta: Męskie rozmowy
Usta Usta: Męskie rozmowy

Serial „Usta usta” będzie emitowany od pierwszego odcinka w Siódemce od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ślub..: Świetnie się dogadują i dobrze razem wyglądają. Czy Jacek i Natalia stworzą udaną parę?
Następny artykuł:

Ślub..: Świetnie się dogadują i dobrze razem wyglądają. Czy Jacek i Natalia stworzą udaną parę?

tvnpix