Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Chandler i Joey wejdą na Everest? Najlepsze fragmenty 21 i 22 odcinka

 Przyjaciele: Chandler i Joey wejdą na Everest? Najlepsze fragmenty 21 i 22 odcinka
Przyjaciele: Może wejść na Everest? 
Chandler i Joey szukają nowego zajęcia. Zbliża się wesele Rossa i Emily. Phoebe doskwierają typowe dla ciężarnych kobiet wahania nastroju.

Odcinek 21

Ross wspomina czasy, kiedy spotykał się z Rachel. Również Rachel wraca pamięcią do okresu, kiedy oboje byli parą. Tymczasem wesele Rossa i Emily jest coraz bliżej. Para omawia wspólnie listę gości. Ross chciałby, żeby na jego ślubie była obecna również Rachel, ale Emily nie jest przekonana czy to dobry pomysł. Ostatecznie Ross decyduje się wysłać zaproszenie również do niej. Rachel nie ma jednak zamiaru uczestniczyć w ceremonii ślubnej byłego chłopaka. Tym bardziej, że ciągle żywi do niego uczucia i nie może przeboleć, że Ross postanowił ożenić się z kimś innym. Również Phoebe, ze względu na ciążę, nie będzie mogła skorzystać z zaproszenia Rossa. Tymczasem Joey i Chandler dochodzą do wniosku, że niewiele w życiu osiągnęli. Chcąc dorównać swoim przyjaciołom, którzy mają już na swoim koncie jakieś dokonania, snują odważne palny... myślą o wspięciu się na Mount Everest, a w najgorszym razie poprzestaną na oglądaniu filmów na video.

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 22

Phoebe doskwierają typowe dla ciężarnych kobiet wahania nastroju. Zmiennemu humorowi towarzyszą również inne „przypadłości” – kopanie dziecka, fałszywe sygnały porodowe i opuchnięcia. Monica i Rachel, pozazdrościwszy kolegom wieczoru kawalerskiego, postanawiają wyprawić specjalne przyjęcie dla ciężarnej Phoebe. Wiedząc jednak, że przyjaciółka nie będzie wychowywała narodzonych dzieci, wspólnie podejmują decyzję, że nie będą obdarowywały jej rzeczami dla niemowląt. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem... Tymczasem Ross musi wybrać swojego drużbę. Kandydatów jest dwóch - Joey i Chandler. Ross powierza tę odpowiedzialną rolę Joey’emu i wszystko wskazuje na to, że to był trafny wybór do momentu, kiedy po wieczorze kawalerskim drużba gubi obrączki ślubne. Przyjaciele podejrzewają, że zabrała jej striptizerka, z którą Joey spędził sporą część wieczoru. Wkrótce okazuje się jednak, że za zniknięcie obrączek odpowiada... kaczka. Po tym niefortunnym incydencie Ross postanawia, że będzie miał jeszcze jednego drużbę – Chandlera.

Przyjaciele: Huśtawka nastrojów Phoebe
Przyjaciele: Huśtawka nastrojów Phoebe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
27 kwietnia: Ziarno prawdy
Następny artykuł:

27 kwietnia: Ziarno prawdy

tvnpix