Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Jak zrezygnować z siłowni? Najlepsze fragmenty 3 i 4 odcinka

Przyjaciele: Jak zrezygnować z siłowni? Najlepsze fragmenty 3 i 4 odcinka
Przyjaciele: Joey szuka wiedzy 
Monica gotuje na przyjęcie dla swojej mamy. Joey stara się urządzić mieszkanie. Chandler próbuje zrezygnować z siłowni. Zobacz najlepsze momenty 3 i 4 odcinka Przyjaciół.

Odcinek 3

Joey i Chandler, wykorzystując każdą możliwą pomoc, starają się na nowo urządzić okradzione mieszkanie. Monika tymczasem podejmuje się przygotowania posiłków na przyjęcie u swojej matki. Korzystając z okazji chce udowodnić sceptycznej mamie, że jej córka nie tylko potrafi dobrze gotować, ale jest również w stanie poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem jak przygotowanie jedzenia dla większej grupy osób. Niestety matka Moniki nie wierzy w jej kulinarne możliwości i - jak się wkrótce okazuje - na wypadek jej niepowodzenia przygotowała dla swoich gości dodatkowe potrawy. Chadler umawia się z szefową Rachel, Joanną. Rachel nie akceptuje tego związku i prosi przyjaciela, żeby zakończył swój romans. Rachel obawia się bowiem, że kontakty tych dwojga mogą źle wpłynąć na jej służbowe relacje z Joanną. Joey ulega namowom sprzedawcy encyklopedii i postanawia dokonać zakupu. Nie stać go jednak na cały komplet encyklopedii, dlatego kupuje tylko jeden tom, z którego zwartością wnikliwie się zapoznaje.

Przyjaciele: Chandler vs Rachel
Przyjaciele: Chandler vs Rachel

Odcinek 4

Pan Treeger (Michael G. Hagerty), dozorca domu, w którym mieszkają Monika i Rachel, rozzłoszczony najpierw przez Rachel, a później dodatkowo przez Joey’ego, postanawia donieść właścicielowi budynku, że dziewczyna zamieszkują go nielegalnie. Aby uratować przyjaciółki, Joey, z poczucia winy, zgadza się pomagać panu Treegerowi w nauce tańca. Tymczasem Chandler próbuje wycofać swoje członkostwo z klubu fitness, który regularnie opłaca, ale z którego praktycznie nie korzysta. Niestety za każdym razem, kiedy Chandler przychodzi do siłowni, aby się wreszcie z niej wypisać, przepiękna ekspedientka, Maria (Amber Smith), skutecznie przekonuje go, aby pozostał w klubie. Na pomoc Chandlerowi próbuje przyjść Ross, jednak i on ulega czarowi Marii. Phoebe jest zauroczona swoim nowym klientem, z którym bardzo chciałaby się umówić. Nie pozwala jej jednak na to etyka zawodowa. W końcu emocje biorą górę, przez co Phoebe traci pracę masażystki, a przy okazji dowiaduje się, że jej wybraniec jest żonaty.

Przyjaciele: Rezygnacja z siłowni
Przyjaciele: Rezygnacja z siłowni

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Czy Ross i Rachel byli w separacji? Fragmenty 1 i 2 odcinka serialu
Następny artykuł:

Przyjaciele: Czy Ross i Rachel byli w separacji? Fragmenty 1 i 2 odcinka serialu

tvnpix