Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Imprezowy Gandalf w mieście... Najlepsze fragmenty 9 i 10 odcinka

Przyjaciele: Imprezowy Gandalf w mieście... Najlepsze fragmenty 9 i 10 odcinka
Przyjaciele: Party time! 
Phoebe i Monika na potrzeby ich firmy cateringowej kupują duży samochód dostawczy. Ross i Chandler planują wspólną zabawę z Gandolfem. Będzie się działo!

Odcinek 9

Phoebe i Monika na potrzeby ich firmy cateringowej kupują duży samochód dostawczy. Monika otrzymuje propozycję objęcia stanowiska recenzenta w jednej z lokalnych gazet i musi wybrać między pracą w mediach, a prowadzeniem firmy. Ross i Chandler planują wspólną zabawę z Gandolfem, słynnym “balangowiczem”. Gandolf jednak się wycofuje, zostawiając Rossa i Chandlera na lodzie. Joey przekonuje ich, że mogą się doskonale bawić również bez Gandolfa. Tymczasem Rachel ubiega się o nową posadę. Jej obecna szefowa, Joanna (Alison LaPlaca), nie chce jednak stracić tak dobrego pracownika i za jej plecami robi wszystko, żeby Rachel tej pracy nie otrzymała.

PrzyjacielePrzyjaciele

Odcinek 10

Przyjaciele: Joey i ciasteczka
Przyjaciele: Joey i ciasteczka
Ross spotyka się z dziewczyną z Poughkeepsie, martwi go jednak dystans, jaki musi za każdym razem pokonać, żeby się z nią zobaczyć. W końcu zmęczony ciągłymi podróżami, postanawia zakończyć tę znajomość. Jadąc pociągiem do Poughkeepsie zasypia i dojeżdża aż do Montrealu, gdzie poznaje uroczą dziewczynę z Nowej Szkocji. Rachel marzy o wielkiej miłości albo chociaż gorącym romansie. Chandler proponuje więc, że umówi ją na randkę z którymś ze swoich znajomych. Kiedy jego pracownicy dowiadują się, że Chandler szuka kompana dla Rachel i że dziewczyna zadowoli się nawet krótkim romansem, wszyscy próbują go przekupić, żeby umówił ich na randkę z dziewczyną. Monika spotyka się w pracy z brakiem szacunku ze strony swoich pracowników. Aby pokazać im, kto jest szefem, umawia się z Joey’m, że zatrudni go u siebie, a następnie w obecności wszystkich go zwolni. Niestety Joey ma trudność z dotrzymaniem umowy, a wszystko przez napiwki, które bardzo mu się w tej pracy podobają. Tymczasem Phoebe usilnie pracuje nad piosenką bożonarodzeniową dla sowich przyjaciół.

Przyjaciele: Świąteczna piosenka Phoebe
Przyjaciele: Świąteczna piosenka Phoebe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
24 kwietnia: Kod dostępu
Następny artykuł:

24 kwietnia: Kod dostępu

tvnpix