Wiadomości

Jesień pełna emocji w Siódemce. Zobacz, co będzie na antenie
Co czeka nas jesienią w Siódemce? 
Nadchodzi jesienna ramówka Siódemki. Zobaczcie, co pojawi się na naszej antenie. To będą wieczory pełne emocji!

 

Zakochani po uszyZakochani po uszy
Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

Zakochani po uszy
Zakochani po uszy
PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:30

"Zakochanych po uszy" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

19+19+

Paczka przyjaciół wspólnie wkracza w dorosły świat. Miłość, nienawiść, zdrady, odejścia i powroty. Tej jesieni świat serialu „19+” zawiruje wokół miłosnych perypetii, ale bohaterom przyjdzie zmierzyć się również z dramatycznymi wydarzeniami, na które nie byli gotowi. Czy ich przyjaźń pokona wszystkie przeszkody?

Czy Iwona i Irek, ulubiona para fanów serialu, mają jeszcze szansę? Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Irek odreagowuje rozstanie. Nie widzi dla siebie przyszłości bez jego ukochanej Lisicy. Czy przyjaciele uratują Irka, który uważa, że rozsypuje się całe jego życie? Niektórzy z ekipy już nawet nie lubią Irka, ale informacja, że zaginął, wstrząśnie wszystkimi… Czy chłopak odnajdzie się cały i zdrowy?

Zuza, zakochana do szaleństwa w Adrianie, podstępem zdobywa jego miłość. Chłopakowi nie będzie łatwo wybaczyć, gdy prawda wyjdzie na jaw. Nie spodziewa się też, że życie szykuje dla nich dużo poważniejsze wyzwanie. Podczas rutynowej wizyty u ginekologa okaże się, że Zuza jest w ciąży – ale z obliczeń wynika, że nie może to być dziecko Adriana… Kim więc jest ojciec dziecka?

Ala i Magda zostały parą mimo tego, że wszystko zdawało się je dzielić. Magda to urodzona prowokatorka, ale dla Ali zrobiłaby wszystko. Nie dopuszcza do siebie myśli, że Ala oddala się od niej coraz bardziej i nie zauważa momentu, gdy może być już o jedną kłótnię za późno, żeby ratować tę miłość. Z kolei Ala czuje, że rozstanie z Magdą to szansa na zupełnie nowy etap. A gdyby tak rzucić wszystko i polecieć na drugi koniec świata, żeby ratować orangutany? Ta myśl nie daje Ali spokoju…

To nie jedyni bohaterowie, których czekają duże zmiany. Odwieczne rywalki, Mela i Iwona, nagle staną ramię w ramię, żeby wspólnie stawić czoło przeciwnościom losu. Jak długo przetrwa ich zaskakująca przyjaźń? Monika decyduje się w tajemnicy przed Krzyśkiem na sprzedaż komórek jajowych, żeby zarobić na utrzymanie chorej babci. Krzysiek i Rafał nagrywają piosenkę, która może stać się przełomem dla ich zespołu – czy wykorzystają tę szansę? Sara związuje się z chłopakiem, który jest seropozytywny. Zabezpiecza się tak, jak to tylko możliwe, ale mimo wszystko, gdy pewnego dnia zaczyna chorować, wpada w panikę, że zakaziła się wirusem HIV. Frodo przez przypadek oświadcza się Kai, ale musi iść za ciosem i faktycznie zacząć planować ślub, bo inaczej Kaja nie będzie chciała go znać. Arek i Lucy z dnia na dzień przeprowadzają się… do domu Marty Prus. Co sprawi, że Marta zostawi wszystko i, narażając własne życie, poleci do Hiszpanii do Oskara?

19+
19+
PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:00

"19+" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

SzkołaSzkoła

Szkoła to pierwszy krok młodych ludzi w dorosłość. Pierwsze przyjaźnie, miłości, a także zawody, rozstania czy konflikty. Walka o dobre stopnie, trudności z rodzicami, uzależnienia to tylko niektóre z problemów, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele. Co jeszcze wydarzy się w „Szkole” w jesiennym sezonie?

Nic nie jest tak silne, jak pierwsza miłość, dla której młodzi ludzi są gotowi zrobić wszystko. Dwie przyjaciółki z siódmej klasy zakochały się w tym samym chłopaku. Ala chce sama poderwać przystojnego Adama i nie dopuścić do spotkania z nim koleżanki. Dlatego okłamuje ją, że zaproszenie, które dostała od niego, to wynik zakładu z kolegami, nie szczere uczucie. Wkrótce kłamstwo wychodzi na jaw, a przyjaźń między dziewczynami wisi na włosku… Patrycja Zawojska i Daniel Jarys z 1d są parą, ale do tej pory nie uprawiali ze sobą seksu. Daniel, za namową kolegów, decyduje się na ten ważny krok i zaprasza dziewczynę do siebie do domu. Wątpliwości go jednak nie opuszczają, nie czuje się gotowy na swój pierwszy raz i stara się go uniknąć. Prosi kolegów, by odwiedzili go i przeszkodzili w zaplanowanym wieczorze. Patrycja czuje się rozczarowana… Tymczasem licealista Karol Czyżyk chce zainteresować sobą dziewczynę, która pasjonuje się medycyną. Wymyśla więc, że cierpi na uporczywe bóle głowy i prosi uczennicę o pomoc. Wkrótce okazuje się, że Irka nie ma zamiaru spotykać się z chłopakiem, przejmuje się jedynie jego stanem zdrowia. Nastolatek jest wściekły.

Złamane serce to nie jedyna trudność, z jaką muszą poradzić sobie młodzi ludzie. Częste problemy rodzinne są powodem wielu konfliktów, nieporozumień czy trudności w życiu i szkole. Ojciec licealistki Elizy Romaniuk jest alkoholikiem. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, potrącił dziecko i uciekł z miejsca wypadku. Bojąc się konsekwencji, próbuje przekonać córkę, żeby wzięła winę na siebie. Eliza zgadza się pomóc ojcu, by go chronić. Ewa Kurowska staje przed innym dylematem. Jej mama wyjeżdża do pracy za granicę. Hela Jakubiak, przyrodnia siostra Ewy, wpada na pomysł, by dziewczyna zamieszkała z jej rodziną. Mama Heli jest wściekła i robi awanturę w szkole. Mąż kobiety staje w obronie nieślubnej córki i wyprowadza się z domu. Chce zamieszkać z Ewą w czasie nieobecności jej mamy. Czy rodzina dojdzie do porozumienia? Tymczasem maturzysta Fabian Jackiewicz może zostać dawcą nerki dla ciężko chorej siostry, którą może uratować tylko przeszczep. Dziewczyna jest szczęśliwa i nie wie, że jej brat bardzo boi się operacji. Fabian chce pomóc siostrze i uratować jej życie, ale jest też przerażony i nie potrafi sobie z tym poradzić. Co zrobi chłopak?

Potrzeba akceptacji jest w każdym człowieku, jednak to nastolatkowie najmocniej przeżywają odtrącenie lub brak akceptacji ze strony rówieśników. Trzej uczniowie ciągle żartują sobie z koleżanki. Zdenerwowana dziewczyna przeklina Filipa. Chłopak robi wszystko, żeby Martyna uwierzyła, że jej klątwa się spełnia. Nic nie działa, jednak gdy naprawdę przypadkowo spada ze schodów, Martyna w końcu mu wierzy. Przerażona nastolatka obiecuje zdjąć klątwę. Pawłowi Woźnicy z 1b liceum podoba się koleżanka z klasy, Monika Bielecka, jednak dostaje od niej kosza. Zarozumiały chłopak nie może tego przeżyć i zaczyna publicznie komentować wulgarny, jego zdaniem, strój koleżanki. Popiera go kolega. Monika nie wytrzymuje presji i następnego dnia przychodzi do szkoły w dresie. Jej koleżanki organizują protest przeciw komentowaniu ich wyglądu.

Szkoła
Szkoła
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 15:50

"Szkołę" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

Hotel ParadiseHotel Paradise

„Hotel Paradise” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.

Hotel Paradise
Hotel Paradise
PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 20:00

"Hotel Paradise" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE PROGRAMU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM PROGRAMU >>

Kto odmówi pannie młodejKto odmówi pannie młodej

3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie - na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.

ZAJRZYJ NA FANPAGE PROGRAMU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM PROGRAMU >>

BrzydUlaBrzydUla

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. „BrzydUla” wraca na ekrany, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. Jesienna depresja odejdzie w zapomnienie, bo w takim towarzystwie nie zagrozi ona nikomu. Już wkrótce Ula ponownie zarazi optymizmem i wiarą w ludzi, Marek przyspieszy bicie kobiecych serc, a Violetta, przez V i dwa t, sprawi, że będziemy płakać ze śmiechu! To będzie dziać się naprawdę, dacie wiarę?!

„BrzydUla” to sztandarowy projekt tej jesieni. Fani Uli i Marka będą mogli śledzić ich perypetie aż w trzech kanałach: w Siódemce już od 5 października, a także w Playerze – prapremiery od piątku 2 października – oraz w TVN – w blokach powtórkowych w sobotę i niedzielę od 10 października.

BrzydUla
BrzydUla

"Tyle słońca w całym mieście"

słowa: Jan Kondratowicz

muzyka: Jarosław Kukulski

wykonanie: Julia Kamińska

"BrzydUlę" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU>>

FilmyFilmy

Jesień w Siódemce to nie tylko doskonała rozrywka, ale również najlepsze kino z całego świata. Na widzów czekają największe polskie przeboje filmowe, megaprodukcje z USA oraz europejskie koprodukcje. Nie zabraknie również kilku długo wyczekiwanych premier!

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie tygodnia, niż „Polskie poniedziałki” w Siódemce. Już we wrześniu miłośnicy kultowych komedii będą mogli zobaczyć obie części filmu „Kiler” z wyśmienitą rolą Cezarego Pazury, który przypadkowo zostaje wzięty za płatnego zabójcę. Dla wszystkich spragnionych romantycznych wzruszeń Siódemka przygotowała klasyki od mistrza polskich komedii romantycznych Ryszarda Zatorskiego: „Nigdy w życiu” na podstawie bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi z niezapomnianą Danutą Stenką w roli Judyty oraz „Tylko mnie kochaj”,czyli historię Michała, którego spokojne, kawalerskie życie zmienia się w chwili, gdy do jego drzwi puka siedmioletnia dziewczynka. W ramach cyklu zostanie również wyemitowany „Juliusz”, który będzie miał swoją premierę w Siódemce. Nie zabraknie także największych produkcji zza oceanu. W niedzielnym paśmie „Superseans” na widzów czeka wyjątkowa uczta filmowa z najznakomitszymi gwiazdami prosto z Hollywood. Tutaj również pojawią się aż dwie premiery. Po raz pierwszy widzowie TVN7 będą mogli zobaczyć kolejną część sagi „Gwiezdne wojny: przebudzenie mocy” oraz megaprodukcję z bogatej biblioteki świata DC – „Wonder Woman”. Nie zapomniano również o zwolennikach filmowej klasyki. Ci będą mieli szansę przypomnieć sobie m.in. „Pożegnanie z Afryką”, „Notting Hill” czy „Apollo 13”.Widzowie będą mogli również poznać alternatywną wersję historii II wojny światowej według Quentina Tarantino w jego superprodukcji „Bękarty wojny”. Sobotnie popołudnia będą natomiast należały do najmłodszych – Siódemka przypomni całą serię „Minionków”.Jedno jest pewne – tej jesieni nie zabraknie filmowych emocji!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Filmowa jesień w Siódemce
Następny artykuł:

Filmowa jesień w Siódemce

tvnpix