Wiadomości

Wracamy na Dietla. Nowy sezon "19+"
Nowe odcinki "19+" w Siódemce 
Jesienne premiery serialu 19+ rozpoczynamy w chwili, kiedy Zuza wraz z synkiem wracają do Krakowa do mieszkania na Dietla, Sara wybiera się na zabieg usunięcia blizny, a Lena niespodziewanie rezygnuje ze studiów i zatrudnia się w Hebanie.

Naszym ulubionym od lat bohaterom przyjdzie mierzyć się z coraz poważniejszymi sprawami, ale nie stracą przy tym swojego młodzieńczego entuzjazmu. Największym wydarzeniem nadchodzącego sezonu będzie miłosna historia Meli i Kacpra. Kacper postanawia oświadczyć się swojej dziewczynie, nie ma wątpliwości, że to z nią chciałby spędzić życie. Nie ma tez pojęcia, że Mela takie wątpliwości ma. Odkąd poznała Przemka, czuje, że zakochała się w nim i ukrywa swoje zauroczenie przed Kacprem, choć dużo ją to kosztuje.  O wszystkim dowiaduje się Dominika i zaczyna szantażować Melę. Niczego nieświadomy Kacper prosi ukochaną o rękę, Mela jest zaskoczona i nie wie, co robić…. Wkrótce Kacper poznaje prawdę i to jest dla niego cios…Okazją do zapomnienia o życiowych kłopotach jest wspólny, spontaniczny wyjazd ekipy na biwak. Jest to pierwszy od lat wakacyjny wyjazd przyjaciół. Spędzają kilka dni nad jeziorem za miastem, jest wesoło i nareszcie wszyscy, jak za dawnych czasów, są razem. Niespodziewanie Kasia spotyka tam swoją pierwszą miłość, Łukasza. Obydwoje nie wiedzieli, że przed laty byli w sobie zakochani. W Kasi odżywają dawne uczucia.

Oglądaj "19+" w player.pl > > >

19+19+

W mieszkaniu na Dietla za sprawą Dominiki następuje spore zamieszkanie. Dziewczyna szantażuje Melę i zachowuje się tak, by zniechęcić do siebie pozostałych współlokatorów. Nie ma jednak zamiaru się wyprowadzić, dlatego też przyjaciele z Dietla przenoszą się do domu ekipy.  Domi zostaje sama z Marcelem… Wkrótce jednak do mieszkania wprowadzają się nowi bohaterowie – Łukasz, Marcin i Milena, a wraz z ich pojawieniem się w serialu pojawiają się nowe historie i zwroty akcji. Dominika ukrywa przed innymi swoje kłopoty z bratem, którego usiłuje z pomocą mecenasa Pawlaka wyciągnąć z więzienia. Zaprzyjaźnia się z Moniką Zarzycką, o której z kolei nie może zapomnieć Rafał. Czy Rafał i Monika zostaną parą?

Między Iwoną i Melą, ku zaskoczeniu, nawiązała się prawdziwa przyjaźń. Iwona, która od początku zna historię Meli i Przemka, czuje, że musi być przy przyjaciółce w najtrudniejszych momentach. Martwi się o Melę. Nie może pogodzić się  z tym, że ich wspólna przygoda w teatrze przez Przemka dobiegnie końca.

Para narzeczonych, Kaja i Frodo, przeżyją kolejne perypetie w związku. Pierwszym wydarzeniem, które zachwieje ich miłość, będzie spotkanie po latach Kai ze znajomymi popularnymi infuencerami – Patrycją Przybylska i Damianem Leonarskim. Kaja będzie zachwycona ich stylem życia i dojdzie do wniosku, że Frodo nie pasuje do niej… Tym bardziej, że Damian zabierze Kaję na sesję zdjęciową z udziałem uczestników Top Model – Gracją Kalibabką i Dominikiem Bereżańskim. Kaja stanie na wybiegu i zamarzy o byciu modelką. Drugim kryzysowym momentem będzie chwila, kiedy Frodo przyłapie Kaję na kłamstwie w sprawie rzekomego wyjazdu do Warszawy.

Niedługo po powrocie Zuzy do Krakowa okaże się, że Zuza ma poważne kłopoty, a Adrian bardzo się o nią martwi. Zuza się głodzi, bo marzy o zrobieniu kariery w modelingu, co odbija się na jej zdrowiu, jednak dziewczyna nie chce nikogo słuchać. Adrian jest przy niej i ma nadzieję, że przekona ukochaną do zmierzenia się z problemem… Przypadek sprawia, że Lena również otrzymuje propozycję z agencji modelek i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Zuzie trudno będzie się z tym pogodzić ze względu na Iwonę, której Lena rozbiła związek z Wojtkiem. Lenie coraz bardziej spodoba się życie bez medycyny.

19+19+

W małżeństwie Lucy i Arka nastąpi trudny i pracowity czas. Lucy wciąż jest zatrudniona u Aleksa, a prócz tego pracuje w kancelarii mecenasa Pawlaka. Oznacza to, że Arek zajmuje się domem i dziećmi, co czasem przynosi zabawne sytuacje, czasem jednak Arek czuje się przytłoczony, choć stara się być super bohaterem w domu. Mimo to tęskni za prowadzeniem pubu… Dla Lucy szokiem będzie informacja, że jej ojciec i pani Bożenka planują ślub. Tym bardziej, że Lucy nie znosi Bożeny i nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej. Jednak życie bywa przewrotne. Czy Lucy niespodziewanie pogodzi się z partnerka ojca? A może nawet zostaną przyjaciółkami?

ŚLEDŹ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE > > >

W wątku kolejnego serialowego małżeństwa, Kasi i Witka, również spore zmiany, które wywoła pojawienie się w Krakowie byłej zony Witka, Beaty. Beata nieoczekiwanie zamieszka z Kasią i Witkiem, co będzie dla Kasi nie lada wyzwaniem i o mało nie doprowadzi do kryzysu w jej związku z mężem. Wkrótce sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, ponieważ w życiu Kasi pojawi się pojawi się jej pierwsza miłość – Łukasz…

Nasi bohaterowie nie byliby jednak sobą, gdyby w tym wszystkim zatracili humor, radość i energię. Tego z całą pewnością im nie zabraknie.

Zobacz także:

19+: Dowiedz się, czego nigdy nie robiły dziewczyny z serialu
19+: Dowiedz się, czego nigdy nie robiły dziewczyny z serialu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Polskie poniedziałki we wrześniu w Siódemce
Następny artykuł:

Polskie poniedziałki we wrześniu w Siódemce

tvnpix