Wiadomości

Powrót do listy

Co za wiosna: Siódemka bawi się dalej! Sprawdź, co przygotowaliśmy

Co za wiosna: Siódemka bawi się dalej! Sprawdź, co przygotowaliśmy
Bawimy się dalej! #CoZaWiosna w Siódemce 
Wiosną na antenę Siódemki powracają znane i kochane seriale oraz programy rozrywkowe. Zobaczcie, co czeka nas w coraz cieplejsze wieczory.

Co za wiosna: Co nas czeka wiosną w Siódemce?
Co za wiosna: Co nas czeka wiosną w Siódemce?

BrzydUlaBrzydUla

To już finałowy sezon „BrzydUli”. Na ostatniej prostej twórcy serialu nie zawiedli i przygotowali kolejne niespodzianki. Jedną z nich będzie powrót do klimatu znanego z 1. serii. A także szereg wzruszających chwil i zaskakujących wydarzeń, które na pewno na długo pozostaną w pamięci fanów. Odliczanie do happy endu rozpoczęte. Zostańcie razem z nami!

Ula już wie, że życie bez Marka się nie uda. Wcale nie jest dobrze. Na szczęście są jeszcze dzieci – tylko dzięki nim utrzymuje się na powierzchni. Również Dobrzański zrozumiał swój błąd. Niestety, za późno. A może niekoniecznie? Trzeba tylko zacząć działać. Pozostaje jednak najważniejsze pytanie: jak?

Ula kontynuuje terapię i leczy się z bolesnych doświadczeń. Choć w sumie wolałaby skupić się na czymś innym – naprawianiu. Tymczasem spotkania z terapeutą mają jej pomóc… ułożyć sobie życie na nowo. Bez Marka. Rozwód to koniec. Przynajmniej wszyscy tak twierdzą. Tymczasem Ula i Marek coraz częściej, niezależnie od siebie, zaczynają mieć przeczucie, że to tylko pewien etap, ale wcale nie koniec!

BrzydUlaBrzydUla

Na horyzoncie cały czas obecny jest Marek Dobrowolski, co wyraźnie przeszkadza Dobrzańskiemu. Zwłaszcza, że nadal podejrzewa się go o szpiegostwo dla Aleksa Febo. Uli Marek 2 nie zawadza, wręcz przeciwnie – pomaga jej, ale ona nie potrafi mu zaufać. Chociaż chce. Z kolei Dobrzański wszędzie spotyka rywala – w firmie, pod domem Uli, w domu Uli… Powoli staje się dla niego jasne, że była żona układa sobie życie na nowo. Jest też ktoś, kto przeszkadza Uli. To Joanna, tajemnicza kobieta, z którą Marek coraz częściej rozmawia i coraz więcej spędza czasu. Czyżby on też miał swój plan B?

Jest jeszcze firma. Tutaj Ula i Marek wciąż są razem, a jednocześnie obok siebie, zaledwie na wyciągnięcie ręki. Mają jednak wspólny cel: doprowadzić najnowszą kolekcję do końca i uratować F&D przed upadkiem.

Również dla Violetty otwiera się nowy rozdział. Kubasińska rozpoczyna pracę w F&D na stanowisku. Jakim? Tego w sumie chyba nikt nie wie. Kobieta chce za wszelką cenę się wykazać, a jednocześnie przyspieszyć swój rozwód z Hu Yanem Wu. W międzyczasie rozpętuje wojnę światów, owijając sobie skorumpowanego ministra „wokół biodra”. Nawet nie spodziewa się, jak bardzo ta odświeżona znajomość zmieni jej życie. Jej i Sebulka!

Aleks czuje, że F&D zaczyna wychodzić na prostą. Nie może na to pozwolić. Szykuje kolejny atak na swoją dawną firmę. Ponownie przy pomocy człowieka „w środku”. Tym razem nie wszystko idzie jednak po jego myśli – szpieg zostaje zdemaskowany. Odkrycie wprawia w osłupienie pracowników F&D. A najbardziej Adama…

Febo umyka fakt, że ktoś odkrył jego karty. Nie ma do tego głowy, jego myśli zaprząta coś innego. W końcu właśnie dowiedział się, że od 10 lat jest… ojcem! Nadchodzi czas, żeby poznać swojego syna. A Olek to zupełne jego przeciwieństwo.

Co za wiosna: Czas na quiz!
Co za wiosna: Czas na quiz!

Również dla Adama przychodzi moment zamknięcia pewnego etapu w swoim życiu. Turek raz na zawsze postanawia rozprawić się z demonami przeszłości. Odegrać się na wszystkich swoich oprawcach. A właściwie na jednym. Przemiana mężczyzny robi ogromne wrażenie na Bożence, której serce ponownie przyspiesza na widok dyrekTurka. A do tego wszystkiego wraca Kryspin. O jesku!

 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 20:00

"BrzydUlę" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU>>

 

19+19+

Przyjaciele z serialu „19+”, których losy śledzimy od dawna, dojrzewają i zmagają się z coraz doroślejszymi wyzwaniami, w tym także z potyczkami miłosnymi. Już wiosną fani produkcji będą świadkami ślubów, rozstań i poważnych decyzji. A te znajdą swój szczęśliwy finał, bo przyjaźń zwycięży wszystko!

Nowy sezon rozpoczynamy od przygotowań do ślubu Kai i Froda. Zakochani są pewni swojej miłości, ale w wielu sprawach muszą znaleźć kompromis, a to nie zawsze jest łatwe. Zaskakujące zdarzenie pokrzyżuje plany młodej pary, co ostatecznie zaważy nad ich związkiem. Ślub zawiśnie na włosku. Czy dojdzie do wymarzonej przez Kaję ceremonii?

Kłopoty małżeńskie nie ominą Kasi i Witka. Kryzys w ich związku pogłębi pojawienie się Łukasza, pierwszej miłości dziewczyny. Łukasz wprawdzie zauroczy się Iwoną, ale Kasia będzie musiała przyznać przed sobą, że chłopak wciąż jest jej bliski… Iwona również przeżywa miłosne rozterki, próbuje zapomnieć o Wojtku i zaczyna spotykać się z Łukaszem. Wkrótce Wojtek ponownie wkroczy w jej życie. Czy przystojny lekarz zdoła odzyskać ukochaną i jej zaufanie?

Mela próbuje stanąć na nogi po rozstaniu Kacprem, ale wciąż bardzo za nim tęskni. Skupia się na pracy i – jak zawsze – na przyjaciołach, których wspiera i o których się martwi. Dziewczyna zaangażuje się z całą mocą w sprawy Lucy i Arka. Szczęśliwa dotąd rodzina zmierzy się z najtrudniejszym, jak dotychczas, kryzysem, ponieważ chłopak wyprowadzi się z domu i będzie rozważał rozwód…

Przyjaciele poczują, że kończy się etap młodzieńczej beztroski. Mimo to pozostaną pełni radości i optymizmu, energii do działania i poszukiwania nowych dróg. Lena poświęci się swojej sportowej pasji, Dominika odkryje, że fascynuje ją kosmetologia, Zuza wpadnie na pomysł założenia firmy wspólnie z Konradem, a Adrian zrealizuje swoje marzenia i wstąpi do policji. Dziewczyny zjednoczą się w walce z przestępstwami seksualnymi i zorganizują protest kobiet.

Zaskakujące i nieoczekiwanie wydarzenie sprawi, że wszyscy przyjaciele znów spotkają się razem i będą mieć powody do świętowania.

 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 17:55

"19+" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

 

Papiery na szczęściePapiery na szczęście

Premierowe odcinki popularnego serialu „Papiery na szczęście” z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką i zdobędzie serce Marty? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

Marta po ucieczce od męża zadomowiła się w Krakowie i wydaje się, że nareszcie ona i dzieci osiągnęli upragniony spokój. Wszystko zmienia się jednak z chwilą pojawienia się Krzysztofa, który odnajduje rodzinę i postanawia ją odzyskać… „Kris” zamierza zrobić wszystko, by udowodnić żonie i bliźniakom, że przeszedł przemianę. Jednocześnie trwają przygotowania do ślubu Beatki i Adama. Jednak żadne z nich nie jest z tego powodu szczęśliwe, bo przyszły pan młody nadal kocha Martę, a Beatka szaleje z miłości do Staszka.

Wkrótce dziewczyna ulegnie wypadkowi samochodowemu i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Wypadek Beatki zapoczątkuje serię zdarzeń, które zaważą na losach wszystkich. Henryk obwini o wypadek Martę i zwolni ją z pracy gosposi w domu Kowalczyków. Beatka przyzna przed sobą, że kocha Staszka i zerwie zaręczyny z Adamem… Z kolei on oznajmi dziadkowi, że nie pozwoli się dłużej szantażować. Wydawać się będzie mogło, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by Marta i Adam byli razem. Nic jednak bardziej mylnego. Marta postanowi próbować ratować swoje małżeństwo, a jednocześnie wyzna Adamowi swój najbardziej skrywany sekret. Będzie rozdarta pomiędzy tym, co mówi jej głowa, a co każe serce. O Marcie nie może zapomnieć również Sergiusz, który stanie do rywalizacji o serce kobiety z Adamem. Tymczasem Sandra zrobi wszystko, aby pogrążyć Adama i skłócić go z ukochaną... Jej intrygi przyniosą niespodziewane konsekwencje. Tymczasem wokół Mateusza zacieśni się krąg podejrzeń, a skrywane od dawna rodzinne sekrety Henryka wyjdą na światło dzienne.

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem czekającego nas sezonu „Papierów na szczęście” będzie wyjawienie przez Martę prawdy o sobie. Jak bardzo wpłynie to na losy głównej bohaterki i jej bliskich zobaczymy już niebawem w Siódemce oraz na Player.pl.

 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:30

"Papiery na szczęście" możecie oglądać w player.pl

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

 

Hotel ParadiseHotel Paradise

Wiosną Hotel Paradise powróci z piątym sezonem, który zrealizowany będzie w najbardziej luksusowym hotelu spośród wszystkich dotychczasowych edycji. Tym razem żądni miłości i wielkiej przygody uczestnicy, przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie. Villa, w której zamieszkają, odkryje przed nimi oraz widzami, zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny. Hotel Paradise z prowadzącą Klaudią El Dursi ponownie otworzy swoje drzwi już 21 lutego w Siódemce!

W tej edycji czeka nas wiele zauroczeń, flirtów i uczuciowych rozgrywek. Uczestnicy przyjechali do Hotelu Paradise po prawdziwą miłość i mają nadzieję zakochać się tu na całe życie! Romantyczne randki w egzotycznej scenerii i wspólna zabawa do białego rana – to wszystko wzbogacone o ironiczne i dowcipne komentarze Pana Lektora.

W nowym sezonie na widzów i uczestników czeka odświeżona formuła oraz kilka niespodzianek. Poza znanymi stałymi elementami programu, takimi jak Pandora, Rajska wyrocznia czy Rajskie rozdanie, w tej edycji pojawi się nowy - „Szansa od raju”. Uczestnikom dochodzącym do programu, trudniej zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. Dziewięcioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma „Szansę od raju”. Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek, będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki. Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w Hotelu Paradise. Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym Rajskim Rozdaniem.

Co za wiosna: Basia i Krzysztof zapraszają na 5. edycję Hotelu Paradise
Co za wiosna: Basia i Krzysztof zapraszają na 5. edycję Hotelu Paradise

Dodatkowo, produkcja zaplanowała sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który opuści Hotel Paradise. „Przesłanie z Raju” będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl. Uczestnik, żegnający się z programem, otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w Hotelu Paradise. Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostanie zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi. Poznamy wtedy zawartość koperty. A będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w Hotelu Paradise, na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju.

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 20:35

"Hotel Paradise" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE PROGRAMU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM PROGRAMU >>

Zagadki losuZagadki losu

„Zagadki losu” to serial, w którym zaskakująca tajemnica ujawniona w finale odcinka, odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Czasem będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem. Paradokument został oparty na wielu wątkach – wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych, przerażających i szokujących. Każdy odcinek, posiadając tytułowe „drugie dno”, da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię. Emisja serialu w TVN7 od 28 lutego, trzy dni w tygodniu - od poniedziałku do środy o godzinie 18.25.

PONIEDZIAŁEK - ŚRODA, 18:25
Opowieści małżeńskieOpowieści małżeńskie

„Opowieści małżeńskie” to historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele emocji, zarówno tych dobrych jak i tych, których lepiej unikać. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty szukając wygasłych uczuć. Każda z par ma swoje lepsze i gorsze momenty, chwile pełne uniesień lub rozczarowań. Jedni będą szukali spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej będzie do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. W każdym odcinku decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia wystawi tytułowe małżeństwa na próbę i odmieni ich życie. Emisja serialu od 3 marca, dwa dni w tygodniu - w czwartki i piątki o godzinie 18.25.

CZWARTEK- PIĄTEK, 18:25
40 kontra 2040 kontra 20

„40 kontra 20” – wiosną w Siódemce druga edycja najgorętszego programu randkowego!

Pełne niespodziewanych zwrotów akcji, zaskakujących intryg i miłosnych wyznań show powróci wiosną do TVN7 i na platformę Player.pl. Pierwszy sezon programu „40 kontra 20” przyniósł miłość i szczęście Bartkowi i Patrycji, których związek przetrwał po programie. Kto dostanie szansę na miłość i szczęście w kolejnej edycji?

Na słonecznej Krecie ponownie zamieszka dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek – przystojny, przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety, zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek zostanie gospodarzem mniej luksusowego, lecz swobodniejszego glampingu. Obaj panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – panowie zawalczą o uwagę zarówno szalonych dwudziestolatek, jak i dojrzałych oraz pewnych siebie czterdziestek. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie miłość jest najważniejsza. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, pojawiają się zupełnie nieznane emocje, których w drugim sezonie programu „40 kontra 20” nie zabraknie!

Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy znajdą to, czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań oraz wyboista droga do wielkiego finału, w którym wygraną jest najważniejsze uczucie – miłość.

Shazam!Shazam!

W wiosennym sezonie Siódemka przeniesie nas do świata fantasy, dostarczy dreszczyku emocji i przedstawi bohaterów znanych na całym świecie!

Obsypany nagrodami dramat muzyczny to propozycja Siódemki na luty. „Narodziny gwiazdy”, oscarowy film, który poruszył widzów w Polsce i zagranicą. Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera przygasa. Pewnego dnia odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (Lady Gaga) i postanawia pomóc jej wspiąć się na szczyt. Między parą wybucha płomienny romans. Kiedy kariera Ally szybko nabiera tempa, Jacksonowi coraz trudniej jest pogodzić się z własną porażką.

Kolejną propozycją w ramówce będzie jedna z najważniejszych i najpopularniejszych serii w historii kina. Siódemka zaprasza na „Jurrasic World: upadłe królestwo”! Ukochanych bohaterów oraz dinozaury zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie. Dla wszystkich fanów adaptacji kultowych komiksów, pełna akcji przygoda "Aquamana", która obejmuje rozległy, zapierający dech w piersiach podwodny świat siedmiu mórz. Arthur Curry, urodzony przez ludzi spadkobierca podwodnego królestwa Atlantydy, podejmuje misję zapobiegania wojnie między światami oceanów i lądów.

Przed nami również premiera telewizyjna „Shazam”. To opowieść o czternastoletnim Billy Batsonie (Asher Angel), który otrzymuje nadzwyczajne moce. Dzięki wypowiedzeniu magicznego słowa zamienia się w dorosłego superbohatera. Film akcji będący adaptacją popularnego komiksu daje gwarancję dobrej rozrywki dla całej rodziny!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
30 marca: Dwanaście małp
Następny artykuł:

30 marca: Dwanaście małp

tvnpix