Wiadomości

Poniedziałki pełne grozy tylko w Siódemce
Horrory w Siódemce 
Lubicie się bać? Kochacie ten dreszcz emocji w oczekiwaniu na nadchodzące wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Was poniedziałki z horrorami!

 

Nieodebrane połączenieNieodebrane połączenie
Opowieść grozy o dziewczynie, której znajomi zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Wszyscy wcześniej odebrali sms-a o wiadomości zostawionej w ich skrzynce głosowej; wiadomość zawsze kończyła się ich krzykiem i mówiła o dacie ich śmierci. Dziewczyna stara się wyjaśnić co się dzieje...

PONIEDZIAŁEK (04.05) 21:55

DuchDuch
Życie Freelingów płynie spokojnym, szczęśliwym rytmem aż do momentu, gdy ich dom nawiedzają tajemnicze i wrogie siły nie z tego świata. Niespodziewanie rodzina wpada w sam środek zdarzeń straszniejszych od najgorszego koszmaru. A przecież to wszystko mogło się przydarzyć innej rodzinie; mogło również tobie...

PONIEDZIAŁEK (04.05) 23:45

AnnabelleAnnabelle
John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.

PONIEDZIAŁEK (11.05) 22:00

Paranormal Activity IIIParanormal Activity III
Rok 1988. Katie i Kristi wraz z rodzicami wprowadzają się do nowego domu. Ich ojczym, właściciel firmy wideo, instaluje w całym domu kamery. Urządzenia zaczynają rejestrować tajemnicze zjawiska. Dziewczynki odkrywają, że ich dom jest nawiedzony. Próbują nawiązać kontakt z duchem. Trzecia odsłona popularnej serii grozy.

PONIEDZIAŁEK (11.05) 00:05

Noc oczyszczenia: AnarchiaNoc oczyszczenia: Anarchia
Nowi Ojcowie Założyciele Ameryki zapraszają cię na coroczne Oczyszczenie.

W tę jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są legalne. To czas na wyrównanie rachunków, na zemstę – ale czasami po prostu na to, by dać upust frustracji. Służby ratownicze, szpitale, straż pożarna i policja nie działają przez 12 godzin, od 19:00 jednego dnia do 7:00 drugiego.

Nie ma obowiązku uczestniczenia w Oczyszczeniu, ale gdy samochód dwojga młodych ludzi psuje się na środku ulicy tuż przed godziną 19-tą, są oni zmuszeni uciekać przed zamaskowanymi motocyklistami, by ratować życie. Młody mężczyzna wyrusza w drogę, by zemścić się za śmierć synka. Matka i córka uciekają z domu, do którego włamują się bezwzględni napastnicy.

Tych pięcioro ludzi musi połączyć siły, by przetrwać Noc Oczyszczenia w Los Angeles.

PONIEDZIAŁEK (18.05) 22:40

RingRing

W Seattle krąży tajemnicza kaseta wideo, która zapowiada nadejście śmierci. Czterech młodych ludzi już zmarło. Ktoś musi położyć temu kres, ale kto i za jaką cenę? Scenariusz filmu powstał na motywach powieści japońskiego pisarza Koji Suzuki. Pierwsza ekranizacja powieści zatytułowana Ringu w reżyserii Hideo Nakata powstała w 1998 roku. Film był wielkim sukcesem i w rok później powstała jego druga część - Ring 2. Wkrótce potem pokuszono się o nakręcenie prequela - Ringu 0, ale już pod kierunkiem innego reżysera, Norio Tsuruda. Widzowie, którzy mogli zobaczyć japońskie wersje filmu byli pod ich ogromnym wrażeniem. Amerykańska ekranizacja również dostarcza wielu silnych emocji i sporej dawki strachu.

PONIEDZIAŁEK (18.05) 00:50 i PONIEDZIAŁEK (25.05) 22:10

Jako w piekle, tak i na ZiemiJako w piekle, tak i na Ziemi

Pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret. Horror "Jako w piekle, tak i na ziemi" to podróż przez szaleństwo i terror, wdarcie się głęboko w ludzką psyche. To odkrycie, że każdego z nas ścigają jego własne demony.

PONIEDZIAŁEK (25.05) 00:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Filmowe emocje w maju w Siódemce
Następny artykuł:

Filmowe emocje w maju w Siódemce

tvnpix