Wiadomości

Dokument w TVN 7: "Wysoka seksowna blondynka"
Wysoka  

Gdy Thomas Montgomery, żonaty pracownik fabryki niedaleko Nowego Jorku zaczyna grać w gry online, nie spodziewa się, że otrzyma tu znacznie więcej niż zwyczajną rozrywkę na którą miał nadzieję.  Zagaduje do niego piękna nastolatka, pod pseudonimem talhotblond, która wysyła mu swoje seksowne zdjęcie i prawdziwa gra dopiero się rozpoczyna. Nie zdradzając swojej realnej i średnio atrakcyjnej tożsamości, Thomas podszywa się pod 18-letniego żołnierza, który męsko broni chwały kraju w Iraku.

Romans rozwija się w najlepsze, aż do czasu, gdy żona Thomasa odkrywa prawdę i go demaskuje. Talhotblond czując  złość i rozczarowanie, w ramach zemsty nawiązuje znajomość ze współpracownikiem Montgomerego, 22-letnim Brianem, który nie tylko jest młody i przystojny ale co najważniejsze, mówi prawdę. Talhotblond dobrze bawi się jednym i drugim, nastawiając ich przeciwko sobie, aż eskalacja emocji przybiera niespodziewany obrót spraw. Brian zostaje zamordowany przez zazdrosnego Thomasa.

Koniec tej smutnej historii niestety ma jeszcze jeden niespodziewany zwrot akcji, a wszystko to wydarzyło się przez jedną dziewczynę, której nawet nikt nie poznał osobiście…

poniedziałek, 30 maja, 21:55


"Wysoka seksowna blondynka"
"Wysoka seksowna blondynka"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pshemko z "BrzydUli" - trochę geniusz trochę szaleniec:)
Następny artykuł:

Pshemko z "BrzydUli" - trochę geniusz trochę szaleniec:)

tvnpix