Wiadomości

Geneza nienawiści w TVN7!
Zwiastun programu Geneza nienawiści 
Steven Spielberg i Ale Gibney odpowiadają za nową serię dokumentalną, stworzoną specjalnie na potrzeby Discovery Channel – Geneza nienawiści.

„Geneza nienawiści” – cykl poświęcony zjawisku nienawiści. Producent filmu – Steven Spielberg zastanawia się nad pojęciem nienawiści i tym, co może oznaczać współcześnie i jakie może przyjąć oblicza. Autorzy zgłębiają zjawisko na przestrzeni wielu lat oraz tego, w jaki sposób było ono obecne w różnych kulturach. Aktualność tematu skłania twórców do zadania pytania, w  jaki sposób można ją przezwyciężyć i się jej przeciwstawić.

TVN7 to stacja o profilu filmowo-rozrywkowym. Stawiamy na wyrazistą ofertę programową – oprócz silnego pasma rozrywkowego mamy również w ofercie kultowe filmy oraz mocne dokumenty. Tej jesieni, po raz pierwszy, widzowie będą mogli zobaczyć w ogólnodostępnej telewizji cykl dokumentalny o najbardziej kontrowersyjnych bohaterach minionych lat. Będą to: „ART-B. Made in Poland”, czyli historia piramidy finansowej, która wstrząsnęła opinią publiczną, „Miliony Escobara” o ukrytym majątku potentata narkotykowego, „O. J. Simpson. Winny czy niewinny” przedstawiający kulisy procesu znanego aktora i sportowca. Ponadto swoją premierę w TVN7 będzie miał wyprodukowany w tym roku przez Stevena Spielberga dokument „Geneza nienawiści”, któremu będzie towarzyszył obszerny wywiad z reżyserem, do tej pory nie pokazywany w ogólnodostępnej telewizji – tłumaczy Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7 i TVN Fabuła.

 

GENEZA NIENAWIŚCI

8 grudnia (niedziela) 00:05

14 grudnia (sobota) 23:10

22 grudnia (niedziela) 01:05

28 grudnia (niedziela) 01:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
O.J. Simpson - winny czy niewinny: Czy Jason mówi prawdę?
Następny artykuł:

O.J. Simpson - winny czy niewinny: Czy Jason mówi prawdę?

tvnpix