Wiadomości

25 września: Harry Potter i czara ognia
 
Harry Potter musi wziąć udział w Turnieju Trójmagicznym, kiedy jego nazwisko zostaje wybrane przez tajemniczą Czarę Ognia.

Nadchodzą ciężkie czasy dla Harry'ego Pottera. Nękany koszmarami, które sprawiają, że blizna na czole boli go bardziej niż zazwyczaj, Harry (Daniel Radcliffe) nader chętnie ucieka od niepokojących snów, jadąc wraz z przyjaciółmi Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) na Mistrzostwa Świata w quidditchu.

Wkrótce potem Harry Potter zaczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Szybko okaże się, że będzie to najbardziej ekscytujący a jednocześnie najtrudniejszy rok w jego życiu. Harry nie tylko będzie musiał wziąć udział w niebezpiecznym międzynarodowym turnieju magicznym, w którym będzie konkurował ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolegami, ale także będzie musiał zmierzyć się z swoim Nemezis, złym Lordem Voldemortem, który zrobi wszystko, by powrócić do władzy - i tym razem zniszczyć Harry'ego raz na zawsze. Te wstrząsające wieści bledną jednak w porównaniu z największym wyzwaniem przed jakim stanie Harry - znalezieniem partnerki na wielki Bal Bożonarodzeniowy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
6 września: Zabójcza broń IV
Następny artykuł:

6 września: Zabójcza broń IV

tvnpix