Wiadomości

Hotel Paradise 3 - premiera już dziś na antenie Siódemki!
Hotel Paradise 3 w Siódemce! 
W 3 edycji „Hotelu Paradise” uczestnicy oraz widzowie przeniosą się na egzotyczny Zanzibar! Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący będzie nie tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. Czy przylecą z konkretnym planem czy postawią na spontaniczność? Zimna kalkulacja czy gorąca fala namiętności? Miłość czy pieniądze? Jedno jest pewne – w przygodzie życia będzie im towarzyszyć zjawiskowa Klaudia El Dursi oraz niezawodny Pan Lektor.

Pierwszego dnia w raju zamieszka dziewięcioro uczestników. Każdy z nich to silna indywidualność. Każdy z nich z czystą kartą. Jednak tuż po przekroczeniu progu Hotelu, karty zaczną się zapisywać. I nawet najmniejsze wydarzenie, niespodziewana sytuacja mogą zaważyć na ich dalszych losach.

Oglądaj w player.pl > > >

Jak tym razem dojdzie do spotkania mieszkańców? Kto zauroczy się od pierwszego wejrzenia? A kogo nikt nie powali na kolana? Czy zakomunikują to innym uczestnikom, czy będą skrywać ten fakt w tajemnicy, by móc prowadzić grę na własnych warunkach?Mieszkańcy nie będą owijać w bawełnę i od razu zechcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. W końcu przed pierwszym wyborem to jak najbardziej uzasadnione. Czekają ich intensywne rozmowy o związkach, rozstaniach, miłosnych rozczarowaniach, oczekiwaniach względem programu. Już na samym początku podzielą się ze sobą bardzo intymnymi faktami ze swojego życia. Czy te informacje pomogą im wybrać osobę, z którą chcieliby stworzyć pierwszą parę? A ta chwila nastąpi dość szybko.

Hotel Paradise 3Hotel Paradise 3

Po całym dniu niesamowitych wrażeń panie będą musiały zdecydować z kim spędzą pierwszą noc w Hotelu Paradise. Ale żeby wybór nie był oczywisty, Klaudia zorganizuje dla nich test na spostrzegawczość. Czy dziewczynom uda się trafić w tych uczestników, z którymi chciałyby stworzyć pary? Czym będą się kierować i czy zdradzą kogo miały na myśli dokonując ostatecznego wyboru?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
12 marca:  Bridget Jones: W pogoni za rozumem
Następny artykuł:

12 marca: Bridget Jones: W pogoni za rozumem

tvnpix