Wiadomości

„Hotel Paradise” hitem oglądalności w Siódemce!
Hotel Paradise 
W piątek, 17 kwietnia na antenie TVN7, został wyemitowany finałowy odcinek reality-show „Hotel Paradise”, który przyciągnął przed telewizory ponad milionową widownię i w grupie komercyjnej zapewnił stacji udział na poziomie 11,45%. Przez 8 tygodni nadawania program podniósł oglądalność całego kanału o 21% względem ubiegłego roku.

Pierwsza edycja programu „Hotel Paradise” była emitowana na antenie Siódemki od 24 lutego do 17 kwietnia i przyciągała przed telewizory średnio 704 tys widzów. Udział w grupie komercyjnej wynosił 7,72%. Reality-show cieszył się największą popularnością w grupie 25-29 – udział w tej grupie wynosił 14,1% i dawał stacji pozycję lidera.  W porównaniu do wiosny 2019 „Hotel Paradise” podniósł wyniki oglądalności całego kanału o 21%.

Hotel ParadiseHotel Paradise
„Hotel Paradise” to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki. Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  fanów formatu przygotowaliśmy dla nich  niespodzianki, już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 odcinek specjalny „Hotelu Paradise” – mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

 

Zobacz także:

Hotel Paradise
Hotel Paradise

Jak powstawał spot Siódemki?
Jak powstawał spot Siódemki?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Ross wprowadza się do Joey'a i Chandlera. Najlepsze fragmenty 7 i 8 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Ross wprowadza się do Joey'a i Chandlera. Najlepsze fragmenty 7 i 8 odcinka

tvnpix