Wiadomości

Gorąca jesień w Siódemce. Co będziemy oglądać?
Jesień 2022: Hotel Paradise powraca! 
Ta jesień w Siódemce będzie gorąca. Powracają Hotel Paradise, Papiery na szczęście i 40 kontra 20. Pojawi się nowy program - Perfect Picture!

Jesienią wracają do Siódemki

Jedziemy do Raju. Wraca Hotel Paradise!
Jedziemy do Raju. Wraca Hotel Paradise!

Jesienny sezon serialu rozpoczynamy w chwili, kiedy Marta dowiaduje się od Adama, że będzie miał dziecko z Niną. Marta jest zdruzgotana tą informacją. Mimo, że kocha mężczyznę nad życie, nie wie czy będzie mogła z nim być… Natomiast zawodowo zaczyna jej się układać coraz lepiej, dostaje pracę jako manager restauracji. Niestety lokal mieści się na osiedlu ukochanego, trudno więc unikać jej przypadkowych spotkań... W międzyczasie zupełnie niespodziewanie wpada na przystojnego kardiologa, Dawida (Przemysław Cypryański). Czy zauroczony mężczyzna spróbuje zdobyć serce Marty?

Tymczasem rodzina Kowalczyków przeżywa bardzo trudne chwile. Henryk nie poddaje się w walce o firmę. Chce za wszelką cenę znów mieć większość udziałów w Kowalczyk Development i stanąć na czele biznesu. Czy mu się to uda? Czy będzie grał fair? A może gdy na jaw wyjdzie wstrząsający, rodzinny sekret, zmieni to jego silną pozycję?

W jesiennych odcinkach obejrzymy także losy pozostałych bohaterów serialu. Sergiusz będzie próbował wybić sobie z głowy Martę i wpadnie w wir internetowych randek. Mateusza odwiedzi w więzieniu niespodziewany gość, a szczęście Beatki i Staszka zmąci niespodziewana wizyta matki dziewczyny.

W premierowym sezonie, obok dotychczasowych bohaterów, pojawiają się nowi, a wraz z nimi ciekawe, emocjonujące wątki. Spinać je będzie Magda (Małgorzata Kozłowska) – 26-letnia śliczna i pełna energii dziewczyna, kuzynka Kowalczyków, która wróci do Krakowa po długim pobycie w Holandii. Magda zrobi duże wrażenie na męskiej części personelu nowo powstałej kliniki kardiologicznej w dawnej siedzibie firmy Kowalczyków. O jej względy zacznie zabiegać Konrad (Kamil Piotrowski) – przystojny, bardzo pewny siebie podrywacz, a Kamil (Jakub Józefowicz) – zdolny, młody lekarz postara się po przyjacielsku ostrzec dziewczynę przed kolegą. Jednak jego narzeczona, Julia (Antonina Jarnuszkiewicz), nie będzie zachwycona nową znajomością ukochanego... Jak potoczą się losy nowych bohaterów uwikłanych w ten miłosny czworokąt? Tego dowiemy się już wkrótce!

Jedziemy do Raju. Wraca Hotel Paradise!
Jedziemy do Raju. Wraca Hotel Paradise!

Gorąca Panama to idealna sceneria dla rodzącego się uczucia, jednak w tym przypadku będzie też stanowiła tło dla miłosnych intryg, przyjacielskich układów i przemyślanych strategii. Nowi uczestnicy zaskoczą widzów! To będą ciekawe osobowości, a ich decyzje, strategie, wybory, relacje, które nawiążą, oraz działania, jakie podejmą – sprawią, że fani odkryją ten rajski reality show na nowo!

Hotel Paradise 6Hotel Paradise 6

Wielu singli, biorących udział w nadchodzącym sezonie programu, pragnie znaleźć prawdziwą miłość. A, jak wiadomo, ciągle przybywający do hotelu nowi mieszkańcy podnoszą poprzeczkę i utrudniają realizację tego marzenia. Napływające fale uczuć, wybuchy euforii, mocne deklaracje, a także zazdrość, rozczarowania i zawody miłosne – to wszystko będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie. A konsekwencje tych zawirowań nadejdą podczas „Rajskich rozdań”. Tym razem niemal każde z nich zakończy się jedną wielką niespodzianką. Zarówno dla widzów, jak i samych uczestników. Nowy element gry, który pojawił w poprzedniej edycji, czyli „Szansa od raju”, może całkowicie odmienić losy niektórych mieszkańców. A to z kolei sprawi, że także pozostali uczestnicy będą musieli z minuty na minutę przystosować się do szybko zmieniających się realiów i szukać nowych rozwiązań. Nagłe zwroty akcji i nieprzewidziane zdarzenia będą codziennością uczestników jesiennego sezonu „Hotelu Paradise”.

Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju? Miłość czy chęć przetrwania? Miłość czy gra? Miłość czy przyjaźń? A zwycięzcy, którzy trafią do wielkiego finału, odpowiedzą na jeszcze jedno, najważniejsze pytanie: miłość czy pieniądze? Cytując Pana Lektora: „Taki mamy raj!”.

Zagadki losuZagadki losu
Życie pisze najbardziej nieprawdopodobne i zaskakujące scenariusze. Twórcy paradokumentów, bazując na tej prawdzie, pokazują niezwykłe historie zwykłych ludzi. To opowieści bliskie nam wszystkim, dziejące się na podwórku sąsiada, w sklepie tuż za rogiem czy zakładzie pracy. Widzowie często mogą się przejrzeć w nich jak w lustrze. Już od 29 sierpnia na antenie Siódemki premiera zupełnie nowych odcinków „Zagadek losu” oraz „Opowieści małżeńskich”. Za produkcję obu formatów odpowiada Constantin Entertainment Polska.

„Zagadki losu” to przede wszystkim historie, w których długo skrywana tajemnica czy rodzinny sekret wychodzą na jaw i wywracają do góry nogami dotychczasowe życie bohaterów. Zdarza się, że tajona przez lata prawda otwiera na nowo dawno już zabliźnione rany i doprowadza do tragedii. „Zagadki losu” szokują, niepokoją, czasem wzruszają, ale też przynoszą nadzieję, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście. Emisja serialu w TVN7 od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00.

Opowieści małżeńskieOpowieści małżeńskie

„Opowieści małżeńskie” natomiast to historie o miłości, związkach, ale pokazane w sposób rzeczywisty, nielukrowany, daleki od romantycznych, nierealnych „love story” z obowiązkowym dobrym zakończeniem. Każda relacja dwóch osób to suma wzlotów i upadków, momentów dużej bliskości i samotności w związku. Jedni, wierząc, że spotkali miłość swego życia, będą starali się pielęgnować uczucie, inni, szukając nieustannie przygód i nowych wrażeń, zaczną skakać z kwiatka na kwiatek, raniąc przy tym partnera. W każdym odcinku paradokumentu decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje nie tylko dla nich samych, ale i dla ich małżeństwa. Emisja serialu od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

Scenariusze do obu formatów są oparte na autentycznych historiach, a każdy odcinek stanowi jedną, zamkniętą opowieść z nowymi bohaterami.

40 kontra 2040 kontra 20
Zakochani czasu nie liczą! Niezależnie czy ma się dwadzieścia, czy czterdzieści lat, można przeżyć prawdziwą wielką miłość! Dlatego też w nowej edycji randkowego show „40 kontra 20”, dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy – będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnym wieku. Tu numer PESEL nie ma żadnego znaczenia, liczy się tylko chęć spotkania swojej drugiej połówki!

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek – przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe, pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy znajdą to, czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji – od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Nowość Siódemki

Perfect PicturePerfect Picture

Osiem osób ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki, które na co dzień bardzo często stoją przed obiektywem aparatu, teraz znajdzie się po jego drugiej stronie. W nowym show „Perfect Picture” przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne -  dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują  profesjonaliści, zasiadający w jury. W tę wyjątkową, pełną pasji podróż po foto świecie, zabierze uczestników i widzów prowadząca program – Patricia Kazadi.

Perfect Picture: Patrycja KazadiPerfect Picture: Patrycja Kazadi

Każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego, adepci  wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i  cierpliwość. Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół. Czy uczestnikom uda się wykonać prawdziwe „perfect picture”, czyli idealne zdjęcie? A może odkryjemy wśród nich nieoszlifowany fotograficzny diament? Odpowiedź już wkrótce w Siódemce!

Filmy w Siódemce

Filmowy wrzesień w Siódemce
Filmowy wrzesień w Siódemce

Jesienne wieczory z Siódemką to największe kinowe hity na wyciągnięcie… pilota! Zobaczymy nie tylko kultowe produkcje, kasowe przeboje boxoffice’u czy filmy okrzyknięte popkulturowym fenomenem. Na ekranach pojawi się także plejada gwiazd w swoich najlepszych kreacjach aktorskich!

Już od września prawdziwa gratka dla miłośników Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie – na antenie Siódemki wszystkie osiem części uniwersum Harry’ego Pottera! Filmy fantasy, zrealizowane na podstawie powieści J.K. Rowling, niezmiennie mają status jednej z najpopularniejszych serii w historii kina. Niezwykłe przygody Harry’ego – jedenastoletniego chłopca, który w dniu swoich urodzin dowiaduje się, że jest czarodziejem i ma rozpocząć naukę w szkole magii, to wspaniała propozycja dla wszystkich widzów. Siódemka rzuca więc zaklęcie „Alohomora!” i otwiera drzwi do niesamowitego świata czarów!

Natomiast w piątki zapraszamy na filmy z bożyszczem kobiet, królem komedii romantycznych, utalentowanym aktorem ze Złotym Globem na koncie – Hugh Grantem. Pokażemy kultowe produkcje, w których zagrał: m.in. „Notting Hill”, „Dziennik Bridget Jones”, „Był sobie chłopiec” oraz „Prosto w serce”.

Przed nami również wyczekiwane premiery telewizyjne. Film „Blinded by the Light. Siła muzyki” przenosi nas w lata osiemdziesiąte. Javed, nastoletni Brytyjczyk pakistańskiego pochodzenia, trzyma się na uboczu, pisze wiersze. Są one dla niego ucieczką od dominującego ojca w domu i rasistowskiej nietolerancji w szkole. Jego życie zmienia się, gdy poznaje twórczość Bruce’a Springsteena, która daje mu siłę i inspirację. Kolejną premierową propozycją będzie francuska komedia „Rozumiemy się bez słów”. Produkcja była hitem frekwencyjnym nad Sekwaną. To opowieść o szesnastoletniej Pauli, córce głuchoniemych rodziców, która otrzymuje propozycję wyjazdu do szkoły muzycznej w Paryżu. Czy Paula zdecyduje się opuścić rodzinę z niepełnosprawnością i skorzystać z życiowej szansy?

Siódemka nie zapomina też o fanach filmów akcji – obejrzą m.in. obie części „Uprowadzonej” oraz o najmłodszych – „Shrek” i „Minionki” rozbawią ich do łez! Filmowa jesień na naszej antenie to rozrywka dla całej rodziny!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czy można zrobić perfekcyjne zdjęcie? Perfect Picture w Siódemce!
Następny artykuł:

Czy można zrobić perfekcyjne zdjęcie? Perfect Picture w Siódemce!

tvnpix