Wiadomości

Kino nocy letniej: Jennifer Aniston
Kino nocy letniej 
Czas na czwartkowe Kino nocy letniej. W wyjątkowym gwiazdorskim cyklu zobaczymy film Szefowie-wrogowie II z Jennifer Aniston. Jakie jej role lubicie najbardziej?

MillerowieMillerowie
David Burke jest drobnym dealerem marihuany, który od dawna planuje wycofać się z trefnego interesu. Pewnego dnia, kiedy usiłuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa zostaje napadnięty i okradziony przez grupę punków. Sytuacja staje się dramatyczna. Nie ma z czego zapłacić za towar, tymczasem dostawca- Brad Gurdlinger nęka go i żąda zwrotu pieniędzy. Aby zacząć na nowo życie, z dala od zatargów z prawem musi po raz ostatni zaryzykować… Decyduje się więc na przewiezienie 600 kilogramów narkotyków z Meksyku, za które grozi w razie ewentualnej wpadki 25 lat odsiadki. A więc plan jest jeden- nie dać się złapać! W realizacji musi mu pomóc rodzina… nieważne, że zmyślona i przyszywana! Od teraz striptizerka Rose, jej niedoszły klient Kenny, nastolatka na gigancie Casey oraz David są jedną wielką rodziną Millerów…

Szefowie wrogowieSzefowie wrogowie
Dla Nicka (Jason Bateman), Kurta (Jason Sudeikis) i Dale'a (Charlie Day), jedyne co uczyniłoby ich codzienną harówkę bardziej znośną, to posiekanie ich nieznośnych szefów na kawałki. Rezygnacja z pracy nie wchodzi w grę, toteż pod wpływem "kilku" drinków i rady byłego więźnia, decydują się na pozbycie się swoich szefów... raz na zawsze.

Sztuka zrywaniaSztuka zrywania
Po kilku latach wspólnego życia Brooke i Gary postanawiają zerwać ze sobą. Jednak żadne z nich nie zamierza zrezygnować z mieszkania, do którego się przyzwyczaili. Rozpoczynają wojnę podjazdową, która ma zmusić partnera żeby się zniechęcił i wyprowadził. Stosując coraz bardziej wyrafinowane sztuczki i podchody obydwoje powoli sobie uświadamiają, że wciąż im na sobie zależy...

Z ust do ustZ ust do ust
Sarah Huttinger (Jennifer Aniston) nie wie, co robić. Zgodziła się wyjść za swojego chłopaka, Jeffa (Mark Ruffalo), lecz teraz z przerażeniem zastanawia się, jak przez to przejdzie. Jej kariera dziennikarska zatrzymała się na pisaniu nekrologów dla "New York Timesa". A teraz jej siostra, Annie (Mena Suvari) rzuca się w wir małżeństwa ze swym partnerem do tenisa, przez co Sarah musi wrócić do domu w kalifornijskiej Pasadenie, aby wziąć udział w ceremonii weselnej... co niestety oznacza konieczność przebywania z rodziną.

Kino nocy letniej
Kino nocy letniej

Nadchodzi PollyNadchodzi Polly
Opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę starał się unikać ryzyka, chociaż pracując w firmie ubezpieczeniowej poświęcił jego analizowaniu całe życie. Nie mógł przewidzieć jednak, że mimo przedsięwzięcia wszelkich możliwych środków gwarantujących błogi, życiowy spokój, pewnego dnia zostanie zdradzony przez nowo poślubioną żonę, upokorzony i całkowicie załamany. Przykre doświadczenia utwierdzają go to tylko w postanowieniu, by od tej pory każdą decyzję rozważać kilkakrotnie i unikać ryzykownych związków. Wtedy na jego drodze staje koleżanka z dzieciństwa - Polly, która przewraca jego ustabilizowane życie do góry nogami.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
16 sierpnia: Ostatni samuraj
Następny artykuł:

16 sierpnia: Ostatni samuraj

tvnpix