Wiadomości

Gorąca jesień w Siódemce! Zobaczcie, co pojawi się na antenie
Prezentacja jesiennej ramówki Siódemki 
Jesienne wieczory to spotkania z naszymi ulubionymi bohaterami. Zobaczcie, kto będzie gościł na naszej antenie.

Nie przegapcie wielkich emocji na jesień w Siódemce!
Nie przegapcie wielkich emocji na jesień w Siódemce!
BrzydUlaBrzydUla

 

Po wakacyjnej przerwie „BrzydUla” powraca z przytupem. Już wkrótce fani dostaną to, na co czekali cały rok – Dobrzańscy znowu razem! Co prawda w sekrecie przed wszystkimi, ale razem. Teraz nic już nie stanie na drodze do ich szczęścia. Nic, poza atrakcyjną Singielką i… Markiem 2!

Od 10. rocznicy ślubu Dobrzańskich mijają dwa tygodnie. W tym czasie Ula i Marek rozpoczęli gorący romans i korzystają z każdej okazji, żeby dać się ponieść namiętności. W tajemnicy przed wszystkimi. Nic tak nie dodaje pikanterii w związku, jak odrobina adrenaliny. Z drugiej strony chcą mieć pewność, że kiedy poinformują bliskich o swoim pogodzeniu, będą przekonani o słuszności tej decyzji. Teraz jest więc czas na randki i terapię, bo przecież problemy same nie znikną. Czy można drugi raz zakochać się w tej samej osobie?

Zobacz zwiastun nowych odcinków "BrzydUli"
Zobacz zwiastun nowych odcinków "BrzydUli"

Problemy osobiste schodzą jednak na drugi plan, kiedy całe F&D staje na głowie tuż przed zbliżającym się pokazem kolekcji „rozwodowej”. To szansa na powrót firmy oraz duetu MiroSławo do blasku i chwały. Ku uciesze wszystkich i przy licznych niespodziankach, które wynikają podczas imprezy, show kończy się spektakularnym sukcesem! Szczęściu nie ma końca. Ono jednak pryska jak bańka mydlana, gdy prasę i Internet obiegają informacje na temat wielkiej porażki F&D i MiroSławów. Nie pojawia się ani jedna przychylna albo chociaż neutralna opinia, nawet w zaprzyjaźnionych tytułach. Sytuacja wydaje się mocno podejrzana…

W kryzysowym momencie, przebywająca cały czas za granicą, Paulina podejmuje szereg szokujących, drastycznych, ale też dramatycznych decyzji. W rezultacie Marek postanawia jechać do Prezesowej i z nią wszystko wyjaśnić. Niespodziewanie dla Uli jego wizyta przedłuża się, a on sam przestaje odbierać telefon… W tym czasie w F&D, zupełnie przypadkowo, pojawia się światełko w tunelu – młody, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek… I tym samym w życiu Uli zrobi się o jednego Marka za dużo!

Kiedy Ula będzie coraz bardziej pochłonięta ratowaniem wizerunku firmy z Markiem 2, Marek 1 – jeszcze jej mąż i kochanek – zgadza się wesprzeć próbującego zapomnieć o Violetcie Sebastiana i wyjeżdża z nim na imprezę dla wolnych strzelców uczuciowych. Tam wpada w oko atrakcyjnej i bardzo pewnej siebie Singielce…

Kiedy Sebastian postanawia raz na zawsze wyleczyć się z miłości do Violetty, ona decyduje się zrobić to samo. A na jej drodze natychmiast staje idealny kandydat na kolejnego męża. Ba, żeby jeden. Kilku! Każdy następny lepszy od poprzedniego. Niestety, wszyscy mają jedną wadę – nie są Sebastianem! A na dodatek ona tkwi w formalnym małżeństwie z panem Hu, który tak łatwo nie zapomina i nie odpuszcza. Zwłaszcza teraz, kiedy może liczyć na wsparcie Aleksa, szukającego zemsty na F&D i Paulinie. W tej sytuacji Violetta zdecydowana jest odmienić swoje życie – zbudować je na nowo i zacząć wszystko od zera. Ale tym razem sama!

Spokój i nuda nie grożą również Bożence. Po traumatycznych wydarzeniach na pokazie dziewczyna doznaje kolejnego szoku – do drzwi domu Szymczyków puka Kryspin (Patryk Pietrzak), jej chłopak z Bętowa. Ma tylko jeden cel: zabrać swoją wciąż (bo oficjalnego zerwania nie było) dziewczynę ze sobą. W rezultacie chłopak na dobre rozgaszcza się najpierw w domu Ani i Maćka, a potem w sąsiedztwie. Gotowy na wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Nawet na podjęcie życiowych decyzji! Jakby tego było mało, niespodziewanie serce Bożenki zabije szybciej dla Aleksa, który, ku zazdrości Adama, wykaże coraz większe zainteresowanie młodą księgową. A tymczasem los i dla niego szykuje trzęsienie ziemi, po którym nic już nie będzie jak dawniej!

W Playerze Ula i jej przyjaciele czekają na widzów przed emisją w TV – od 26 września w każdy czwartek w serwisie pojawią się cztery premierowe odcinki. Użytkownicy platformy cały czas mogą przypomnieć sobie również dawne perypetie bohaterów „BrzydUli” 1 i 2.

 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 20:00

"BrzydUlę" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU>>

19+19+

 

Naszym ulubionym od lat bohaterom przyjdzie mierzyć się z coraz poważniejszymi sprawami, ale nie stracą przy tym swojego młodzieńczego entuzjazmu. Największym wydarzeniem nadchodzącego sezonu będzie miłosna historia Meli i Kacpra. Kacper postanawia oświadczyć się swojej dziewczynie, nie ma wątpliwości, że to z nią chciałby spędzić życie. Nie ma tez pojęcia, że Mela takie wątpliwości ma. Odkąd poznała Przemka, czuje, że zakochała się w nim i ukrywa swoje zauroczenie przed Kacprem, choć dużo ją to kosztuje.  O wszystkim dowiaduje się Dominika i zaczyna szantażować Melę. Niczego nieświadomy Kacper prosi ukochaną o rękę, Mela jest zaskoczona i nie wie, co robić…. Wkrótce Kacper poznaje prawdę i to jest dla niego cios…Okazją do zapomnienia o życiowych kłopotach jest wspólny, spontaniczny wyjazd ekipy na biwak. Jest to pierwszy od lat wakacyjny wyjazd przyjaciół. Spędzają kilka dni nad jeziorem za miastem, jest wesoło i nareszcie wszyscy, jak za dawnych czasów, są razemJ Niespodziewanie Kasia spotyka tam swoją pierwszą miłość, Łukasza. Obydwoje nie wiedzieli, że przed laty byli w sobie zakochani. W Kasi odżywają dawne uczucia.

W mieszkaniu na Dietla za sprawą Dominiki następuje spore zamieszkanie. Dziewczyna szantażuje Melę i zachowuje się tak, by zniechęcić do siebie pozostałych współlokatorów. Nie ma jednak zamiaru się wyprowadzić, dlatego też przyjaciele z Dietla przenoszą się do domu ekipy.  Domi zostaje sama z Marcelem… Wkrótce jednak do mieszkania wprowadzają się nowi bohaterowie – Łukasz, Marcin i Milena, a wraz z ich pojawieniem się w serialu pojawiają się nowe historie i zwroty akcji. Dominika ukrywa przed innymi swoje kłopoty z bratem, którego usiłuje z pomocą mecenasa Pawlaka wyciągnąć z więzienia. Zaprzyjaźnia się z Moniką Zarzycką, o której z kolei nie może zapomnieć Rafał. Czy Rafał i Monika zostaną parą?

Nowe odcinki "19+" w Siódemce
Nowe odcinki "19+" w Siódemce

Między Iwoną i Melą, ku zaskoczeniu, nawiązała się prawdziwa przyjaźń. Iwona, która od początku zna historię Meli i Przemka, czuje, że musi być przy przyjaciółce w najtrudniejszych momentach. Martwi się o Melę. Nie może pogodzić się  z tym, że ich wspólna przygoda w teatrze przez Przemka dobiegnie końca.

Para narzeczonych, Kaja i Frodo, przeżyją kolejne perypetie w związku. Pierwszym wydarzeniem, które zachwieje ich miłość, będzie spotkanie po latach Kai ze znajomymi popularnymi infuencerami – Patrycją Przybylska i Damianem Leonarskim. Kaja będzie zachwycona ich stylem życia i dojdzie do wniosku, że Frodo nie pasuje do niej… Tym bardziej, że Damian zabierze Kaję na sesję zdjęciową z udziałem uczestników Top Model – Gracją Kalibabką i Dominikiem Bereżańskim. Kaja stanie na wybiegu i zamarzy o byciu modelkąJ Drugim kryzysowym momentem będzie chwila, kiedy Frodo przyłapie Kaję na kłamstwie w sprawie rzekomego wyjazdu do Warszawy.

Niedługo po powrocie Zuzy do Krakowa okaże się, że Zuza ma poważne kłopoty, a Adrian bardzo się o nią martwi. Zuza się głodzi, bo marzy o zrobieniu kariery w modelingu, co odbija się na jej zdrowiu, jednak dziewczyna nie chce nikogo słuchać. Adrian jest przy niej i ma nadzieję, że przekona ukochaną do zmierzenia się z problemem… Przypadek sprawia, że Lena również otrzymuje propozycję z agencji modelek i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Zuzie trudno będzie się z tym pogodzić ze względu na Iwonę, której Lena rozbiła związek z Wojtkiem. Lenie coraz bardziej spodoba się życie bez medycyny.

W małżeństwie Lucy i Arka nastąpi trudny i pracowity czas. Lucy wciąż jest zatrudniona u Aleksa, a prócz tego pracuje w kancelarii mecenasa Pawlaka. Oznacza to, że Arek zajmuje się domem i dziećmi, co czasem przynosi zabawne sytuacje, czasem jednak Arek czuje się przytłoczony, choć stara się być super bohaterem w domu. Mimo to tęskni za prowadzeniem pubu… Dla Lucy szokiem będzie informacja, że jej ojciec i pani Bożenka planują ślub. Tym bardziej, że Lucy nie znosi Bożeny i nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej. Jednak życie bywa przewrotne. Czy Lucy niespodziewanie pogodzi się z partnerka ojca? A może nawet zostaną przyjaciółkami?

W wątku kolejnego serialowego małżeństwa, Kasi i Witka, również spore zmiany, które wywoła pojawienie się w Krakowie byłej zony Witka, Beaty. Beata nieoczekiwanie zamieszka z Kasią i Witkiem, co będzie dla Kasi nie lada wyzwaniem i o mało nie doprowadzi do kryzysu w jej związku z mężem. Wkrótce sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, ponieważ w życiu Kasi pojawi się pojawi się jej pierwsza miłość – Łukasz…

Nasi bohaterowie nie byliby jednak sobą, gdyby w tym wszystkim zatracili humor, radość i energię. Tego z całą pewnością im nie zabraknie

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:00

"19+" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >>

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

Papiery na szczęściePapiery na szczęście

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

Zobacz zwiastun "Papierów na szczęście"
Zobacz zwiastun "Papierów na szczęście"

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście” również będą realizowane w Krakowie. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam), Mateusz Kmiecik (Kris).

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:30

"Papiery na szczęście" możecie oglądać w player.pl

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >>

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >>

Mamy to!Mamy to!

Laura Breszka (Ewa), Katarzyna Kołeczek (Ada), Szymon Roszak (Szymon Ewy), Szymon Mysłakowski (Szymon Ady) i inni

Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera − istna sielanka… Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka, a każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? Serial komediowy Player Original „Mamy to”, czyli codzienne życie… bez lukru!

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców, ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnymi.

Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi, zaprawieni w bojach Ewa  i Szymon – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.

Z dziećmi na pokładzie emocje najwyższych lotów są gwarantowane! Bo przecież nie każdy potrafi ubrudzić bluzkę „na specjalne okazje” tuż przed wyjściem. I chwilę po opuszczeniu  domu (najlepiej w kombinezonie) przypomnieć sobie, że pilnie trzeba skorzystać z łazienki. Natychmiast! I najwięcej mieć do powiedzenia wtedy, kiedy do mamy dzwoni ważny telefon. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Uroczo, prawda?

Serial, oparty na autorskim pomyśle Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek, przedstawia codzienne życie rodziców. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Producentem wykonawczym serialu „Mamy to” jest Dorota Kośmicka-Gacke − Jake Vision DGA-Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) iJan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Reżyser produkcji to Piotr Kumik, za kamerą stanie Paweł Dyllus, redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub „Muflon” Rużyłło oraz Paweł Nowak. Kierownikiem produkcji jest Robert Feluch. Autorka scenografii to Marcelina Początek, charakteryzacji − Paulina Celińska, kostiumów − Anna Męczyńska i Jacek Mozolewski. Za wybór obiektów odpowiada Kaja d’Erceville.

Wszystkie odcinki „Mamy to!” można już oglądać na Playerze.

 

PIĄTEK, 19:30

"Mamy to" możecie oglądać w player.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rodzice w akcji! "Mamy to" w Siódemce
Następny artykuł:

Rodzice w akcji! "Mamy to" w Siódemce

tvnpix