Wiadomości

Serial „Anna German” już od 6 lipca w Siódemce!
Anna German 
Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat powraca na ekrany. „Anna German z Joanną Moro w roli głównej już od 6 lipca tylko w Siódemce!

W poniedziałek, 6 lipca, Siódemka wyemituje pierwszy z dziesięciu odcinków telewizyjnej rosyjsko-ukraińsko-polskiej koprodukcji „Anna German” z 2012 roku. Serial ukazuje fascynujące i tragiczne kulisy życia oraz kariery jednej z najpopularniejszych artystek lat 60. i 70., nazywanej dziś przez fanów „Białym Aniołem polskiej piosenki”.

Anna GermanAnna German

Anna German (Joanna Moro) urodziła się 14 lutego 1936 r. w Uzbekistanie na terenie ówczesnego ZSRR. Rok później jej ukochany ojciec został aresztowany przez władze radzieckie i zesłany do obozu pracy, z którego nie wrócił. W 1946 r., wkrótce po zakończeniu II wojny światowej, matka małej Ani wniosła o repatriację. Wraz z córką wyjechały do Polski. Tam dorosła już Anna rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale geologii. Szybko jednak okazało się, że jej przeznaczeniem nie są badania ziemi, ale występy na estradzie!

Anna GermanAnna German

„Anna German” to zrealizowana z wielkim rozmachem koprodukcja rosyjsko-ukraińsko-polska. Serial emitowany był w już w naszym kraju w 2013 r. Wówczas podbił serca milionów telewidzów nad Wisłą i stał się prawdziwym fenomenem. Podobną popularnością cieszył się na innych rynkach. Do dziś produkcję obejrzało łącznie ponad 45 milionów widzów w Europie.

2 odcinki „Anny German” w poniedziałek 6 lipca o 20:00 tylko w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
14 lipca: Poszukiwany
Następny artykuł:

14 lipca: Poszukiwany

tvnpix