Wiadomości

Anna German PRZED EMISJĄ W TV: Uwięziona we Włoszech
Anna German: Polska wokalistka we Włoszech 
Anna German wyjeżdża na kontrakt do Włoch. Szybko przekonuje się, że ta praca coraz mniej wspólnego ma ze śpiewaniem, a więcej z promocją i pokazywaniem siebie.

Sesje fotograficzne, wywiady i spotkania z fanami - oto nowa rzeczywistość, w której przyszło żyć Annie German po podpisaniu kontraktu we Włoszech. Nie tego spodziewała się polska wokalistka i coraz bardziej zaczyna się czuć nieszczęśliwa i osaczona w rzeczywistości bez śpiewania i sceny.

 

Anna German
Anna German
Anna German - o czym opowiada serial?

Anna German (Joanna Moro) urodziła się 14 lutego 1936 r. w Uzbekistanie na terenie ówczesnego ZSRR. Rok później jej ukochany ojciec został aresztowany przez władze radzieckie i zesłany do obozu pracy, z którego nie wrócił. W 1946 r., wkrótce po zakończeniu II wojny światowej, matka małej Ani wniosła o repatriację. Wraz z córką wyjechały do Polski. Tam dorosła już Anna rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale geologii. Szybko jednak okazało się, że jej przeznaczeniem nie są badania ziemi, ale występy na estradzie!

Oglądaj serial w player.pl

„Anna German” to zrealizowana z wielkim rozmachem koprodukcja rosyjsko-ukraińsko-polska. Serial emitowany był w już w naszym kraju w 2013 r. Wówczas podbił serca milionów telewidzów nad Wisłą i stał się prawdziwym fenomenem. Podobną popularnością cieszył się na innych rynkach. Do dziś produkcję obejrzało łącznie ponad 45 milionów widzów w Europie.

„Anny German” w poniedziałek o 20:00 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ślub...: Mąż Ani podrywa inną?
Następny artykuł:

Ślub...: Mąż Ani podrywa inną?

tvnpix