Wiadomości

Anna German PRZED EMISJĄ W TV: Anna German powraca na scenę
Anna German: Anna powraca na scenę 
Anna German dochodzi do siebie po wypadku. W końcu zaczyna stawiać pierwsze kroki. Po długiej przerwie pojawia się na scenie. Zostaje wyśmienicie przyjęta przez swoją publiczność.

Za Anną German najtrudniejszy czas, kiedy po wypadku nabierała sił i powracała do sprawności. Wokalistka tęskniła jednak ze publicznością i występami. W końcu nadszedł moment, by ponownie stanąć na scenie. Temu wydarzeniu towarzyszyły silne emocje.

 

Anna German
Anna German
Anna German - o czym opowiada serial?

Anna German (Joanna Moro) urodziła się 14 lutego 1936 r. w Uzbekistanie na terenie ówczesnego ZSRR. Rok później jej ukochany ojciec został aresztowany przez władze radzieckie i zesłany do obozu pracy, z którego nie wrócił. W 1946 r., wkrótce po zakończeniu II wojny światowej, matka małej Ani wniosła o repatriację. Wraz z córką wyjechały do Polski. Tam dorosła już Anna rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale geologii. Szybko jednak okazało się, że jej przeznaczeniem nie są badania ziemi, ale występy na estradzie!

Oglądaj serial w player.pl

„Anna German” to zrealizowana z wielkim rozmachem koprodukcja rosyjsko-ukraińsko-polska. Serial emitowany był w już w naszym kraju w 2013 r. Wówczas podbił serca milionów telewidzów nad Wisłą i stał się prawdziwym fenomenem. Podobną popularnością cieszył się na innych rynkach. Do dziś produkcję obejrzało łącznie ponad 45 milionów widzów w Europie.

„Anny German” w poniedziałek o 20:00 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ślub...: Związek Pauliny i Krzysztofa to istny roller coaster
Następny artykuł:

Ślub...: Związek Pauliny i Krzysztofa to istny roller coaster

tvnpix