Wiadomości

Przyjaciele: Joey kontra lodówka. To będzie ciekawy pojedynek
Przyjaciele: Joey i lodówka 
Popsuta lodówka, nowy talent Phoebe i casting do nowego serialu Joey'a. Zobacz fragmenty 19-21 odcinka 6 sezonu "Przyjaciół".

Odcinek 19, sezon 6

Rachel otrzymuje zaproszenie na ekskluzywny bal charytatywny i poszukuje towarzysza na ten wieczór. Chandler i Monica proponują, żeby Rachel zabrała ze sobą kolegę z pracy Chandlera, Phoebe natomiast chce, aby przyjaciółka umówiła się z jednym z jej klientów, który przychodzi do niej na masaż. Rywalizacja między Pheobe oraz Moniką i Chandlerem o to, z kim powinna spotkać się Rachel, przybiera tak ostry wymiar, że w końcu Rachel postanawia zaprosić na bal Joey’ego. Tymczasem Joey, który zauważył, że jego lodówka właśnie się popsuła, próbuje obciążyć kosztami za jej naprawę swoją tymczasową współlokatorkę, Rachel. Kiedy to nie skutkuje, zwraca się o pieniądze na naprawę do wcześniejszego lokatora, Chandlera. Kiedy i on odmawia, Joey szuka innych sposobów na zdobycie gotówki.

Odcinek 20, sezon 6

Przyjaciele: Phoebe jest niezłą aktorką
Przyjaciele: Phoebe jest niezłą aktorką

Joey jest podekscytowany zbliżającym się przesłuchaniem do filmu telewizyjnego o przygodach nietypowej pary detektywistycznej, w skład której wchodzi robot specjalizujący się w tropieniu przestępców. Kiedy przyjaciele dowiadują się, że ich kolega został zaproszony do drugiego etapu castingu, wszyscy razem wspominają dotychczasowe dokonania aktorskiej Joey’ego. Tymczasem przesłuchanie w ostatniej chwili zostaje przesunięte na wcześniejszy termin, a o niespodziewanej zmianie wie jedynie Chandler, który będąc pod nieobecność Joey’ego w jego mieszkaniu odbiera telefon od organizatorów. Niestety Chandler zapomina o przekazaniu tej cennej informacji przyjacielowi i Joey nie wstawia się na przesłuchanie o umówionej porze, przez co – jak sądzi - traci szanse na rolę. Szczęśliwie jednak aktor zatrudniony przez producentów nie może wziąć udziału w nagraniach i Joey dostaje jeszcze jedna szansę…

 

Odcinek 21, sezon 6

Przyjaciele: Horoskop
Przyjaciele: Horoskop

Joey poznaje robota, który będzie towarzyszył mu na planie nowego serialu telewizyjnego, w którym właśnie otrzymał rolę. Podczas prób aktor niezbyt pochlebnie wypowiada się o twórcy robota, Waynie (w tej roli gościnnie zagrał ANDREW BILGORE). Joey nie zdaje sobie jednak sprawy, że na planie to właśnie on ma najwięcej do powiedzenia i może mieć wpływ na to czy aktor pozostanie w obsadzie serialu. Wayne usłyszawszy słowa Joey’ego czuje się urażony i zamierza usunąć aktora z produkcji. Spanikowany Joey błaga Wayna, by przyjął jego przeprosiny i pozwolił mu zostać. Wayne jest jednak niewzruszony. W końcu zmienia zdanie i postanawia dać mu szansę, pod warunkiem, że Joey nauczy go jak skutecznie flirtować z kobietami.

Przyjaciele w soboty i niedziele o 11:05 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najciekawsze role Anny Kendrick
Następny artykuł:

Najciekawsze role Anny Kendrick

tvnpix