Wiadomości

Przyjaciele: Joey zostaje przyłapany!
Przyjaciele: Joey korzysta z luksusów hotelu 
Joey korzystał z luksusów hotelu, szkoda że nie w swoim pokoju. Monica i Chandler mają pierwszą małżeńską sprzeczkę. Wkrótce szykują się na podróż poślubną.

Odcinek 2, sezon 8

W trakcie przygotowań do opuszczenia weselnego hotelu, podekscytowane Monika i Phoebe spekulują, kto może być ojcem dziecka Rachel. Rachel z kolei zastanawia się, czy powinna powiadomić niczego niepodejrzewającego ojca dziecka. Tymczasem Joey żyje w przekonaniu, że to Phoebe jest w ciąży. Wykonuje więc szarmanckie gesty w stosunku do niej i się jej oświadcza. Ross i Chandler usilnie poszukują zdjęć z wesela, które Chandler najwyraźniej zgubił. Po sprawdzeniu w hotelu, w którym odbywała się uroczystość, okazuje się, że także i tam ich nie ma. Przyjaciele postanawiają więc wykorzystać fakt, iż są w miejscu, w którym bawili się na weselu oraz że właśnie trwa tam inny ślub i chcą odtworzyć zdjęcia. Monika zaś nie może się doczekać, by otworzyć kusząco wyglądające prezenty ślubne. W końcu, mimo umowy z Chandlerem, że zrobią to razem, Monika otwiera kolejne paczki. Tymczasem w ręce przyjaciół wpada sweter, który najwyraźniej należy do tajemniczego ojca dziecka. Phoebe, sądząc, że to Tag jest ojcem dziecka, aranżuje spotkanie Rachel i jej byłego chłopaka. Wkrótce okazuje się jednak, to nie on jest właścicielem swetra.

Odcinek 3, sezon 8

Przyjaciele: Państwo Chandler wyruszają w podróż poślubną
Przyjaciele: Państwo Chandler wyruszają w podróż poślubną
Wszyscy przyjaciele wiedzą już, kto jest ojcem dziecka Rachel. Wszyscy poza głównym zainteresowanym… Kiedy Rachel wyznaje Rossowi, że to właśnie o niego chodzi, Rossa wydaje się zajmować tylko jedna sprawa – jak to się mogło stać, żeby prezerwatywa zawiodła. Po chwili zdaje sobie jednak sprawę z własnej niedelikatności i proponuje Rachel małżeństwo. Ostatecznie, dochodzą do wniosku, że uczucie między nimi nie jest na tyle duże, by wziąć ze sobą ślub. Rachel zamierza korzystać z rodzicielskiego doświadczenia Rossa. Tymczasem Monika i Chandler wyjeżdżają na miesiąc miodowy. Podczas ich nieobecności Phoebe i Joey nie mogą się dostać do apartamentu Moniki i Chandlera, gdyż para nie zostawiła im swoich kluczy. Postanawiają więc w „subtelny” sposób się włamać. Phoebe i Joey wymyślają historyjkę o ulatniającym się gazie, żeby umożliwić sobie wejście do apartamentu Moniki i Chandlera.

 

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00 w Siódemce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Kto jest w ciąży?
Następny artykuł:

Przyjaciele: Kto jest w ciąży?

tvnpix