Wiadomości

Powrót do listy

„Kosmiczny wykop” – już jest zapowiedź kreskówki z Robertem Lewandowskim!

„Kosmiczny wykop” – już jest zapowiedź kreskówki z Robertem Lewandowskim!
Kosmiczny wykop 
Jesienią na antenie TVN i Siódemki, a także w Playerze zadebiutuje pierwsza animacja z międzynarodową gwiazdą piłki nożnej – Robertem Lewandowskim – w roli głównej! Zapraszamy na mały przedsmak tego, co zobaczycie już 4 października o 8:05 na antenie TVN7!

Jesienią na antenie TVN, Siódemki oraz Playera pojawi się kreskówka, której głównym bohaterem jest idol fanów piłki nożnej na całym świecie – Robert Lewandowski.

Kosmiczny wykop
Kosmiczny wykop
Kosmiczny wykop” to animacja dla całej rodziny, a szczególnie dla najmłodszych jej członków w wieku od 6 do 12 lat. Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz. Na miejscu RL-9 dostanie do wykonania trudną misję. Będzie musiał skompletować bardzo nietypową drużynę, a następnie poprowadzić ją do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi. „Kosmiczny wykop” to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia.

Kosmiczny wykopKosmiczny wykop

Animacja połączy świat science fiction ze sportowym. „Kosmiczny wykop” to efekt współpracy TVN, Bartka Kędzierskiego (scenarzysta i reżyser, twórca „Włatców móch” ) z Pawłem Pewnym (pomysłodawca projektu) oraz Orange Animation Studio.

Kosmiczny wykop” to projekt, który zawiera w sobie elementy rozrywkowe, ale przede wszystkim edukacyjne. Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?"

- mówi Robert Lewandowski.

Pierwszy, liczący 26 odcinków, sezon „Kosmicznego wykopu” zadebiutuje na antenie TVN, Siódemki oraz Playera już jesienią!

Premiera 1. odcinka już 4 października w TVN7!

Kosmiczny wykop: Pierwsza kreskówka z udziałem Roberta Lewandowskiego!
Kosmiczny wykop: Pierwsza kreskówka z udziałem Roberta Lewandowskiego!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nadchodzi 2. odcinek "Kto odmówi pannie młodej?"
Następny artykuł:

Nadchodzi 2. odcinek "Kto odmówi pannie młodej?"

tvnpix