Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Monica cieszy się z zaręczyn z Chandlerem. Najlepsze fragmenty odcinków

Przyjaciele: Monica cieszy się z zaręczyn z Chandlerem. Najlepsze fragmenty odcinków
Przyjaciele: Monica zaczyna planowanie wesela 
Monica zaczyna planować swoje wesele. Wkrótce okaże się, że nie ma budżetu na wymarzone przyjęcie. Joey uczy się żeglować. Rachel awansuje.

Odcinek 2, sezon 7

Monika zaczyna planować swój ślub. Chciałaby zorganizować duże, wystawne wesele, takie, o jakim marzyła przez lata. Jej optymizm i wszelka nadzieja na ślub marzeń pryskają jednak, kiedy dowiaduje się, że jej rodzice, Jack (w tej roli gościnnie występuje Elliott Gould) i Judy (w tej roli gościnnie występuje Christina Pickles), wszystkie przeznaczone na ten cel pieniądze, już dawno wydali na zakup domku przy plaży. Sytuację może uratować teraz tylko Chandler, który – jak się okazuje – przez ostatnie lata zgromadził niemałe oszczędności. Jednak Chandler zbierał pieniądze z myślą o przyszłości i nie chce ich trwonić na jedną „imprezę”. Ostatecznie, widząc jak bardzo Monice zależy na dużej, bajkowej ceremonii, zmienia zdanie i proponuje, aby wszystkie jego oszczędności przeznaczyć na wesele. W tym samym czasie Monika dochodzi do wniosku, ze powinni bardziej racjonalnie dysponować pieniędzmi, które Chandler zbierał przez tyle lat i nie wydawać wszystkich od razu. Tymczasem, Joey znajduje w pokoju Rachel książkę z erotycznymi opowiadaniami i nie daje jej z tego powodu spokoju. Rachel, zmęczona ciągłymi niedwuznacznymi żartami Joey’ego, postanawia wcielić się w jedną z bohaterek erotycznych opowiadań, czym łatwo wystrasza przyjaciele. Sprawdza jego wytrzymałość. Phoebe mieszka od niedawna z Rossem i bez konsultacji z przyjacielem zaczyna przyjmować w jego mieszkaniu klientów. Kiedy Ross odkrywa, że Phoebe urządziła sobie salon masażu w jego apartamencie, kategorycznie zabrania jej dalszej tego typu działalności. Ross zapomina jednak o swoim sprzeciwie, gdy do jego drzwi puka atrakcyjna dziewczyna i pyta o masaż. Ross, wnioskując, iż to ona jest klientką umówioną z Pheobe, postanawia wykorzystać sytuację i zaprasza dziewczynę do środka. Wkrótce jednak okazuje się, że Ross trochę się przeliczył. To nie ona ma być masowana, a jej dziadek, czego Ross niestety nie przewidział.

Odcinek 3, sezon 7

Przyjaciele: Chandler ma okulary
Przyjaciele: Chandler ma okulary
Phoebe zgadza się przekazać Monice sekretny przepis jej nieżyjącej babki na wyśmienite ciasteczka, które ta będzie w przyszłości mogła piec swoim dzieciom. Niestety okazuje się, że przepis spłoną wraz z pożarem mieszkania Phoebe. Jedyne, co pozostało po nim, to dosłownie jedno zamrożone ciasteczko, na podstawie którego Monika próbuje zrekonstruować utracony przepis. Zadanie nie jest jednak takie proste i po nieskończonej ilości prób odgadnięcia użytych przez babkę składników i proporcji, Monika nadal nie ma dobrego przepisu. Niespodziewanie, okazuje się, że pilnie strzeżony i rzekomo oryginalny przepis babki Phoebe, jest powszechnie dostępny i widnieje na opakowaniach markowych ciasteczek firmy Nestle. Tymczasem, Rachel podejmuje się niezwykle trudnego zadania, postanawia bowiem nauczyć Joey’ego żeglować. Joey jest jednak mało pojętnym uczniem, a co więcej w ogóle nie słucha swojej nauczycielki. Brak postępów z jego strony, doprowadza Rachel do szału, przez co zaczyna ona krzyczeć na przyjaciela. Wkrótce, ku swojemu przerażeniu, Rachel odkrywa, że zachowuje się dokładnie jak jej dominujący ojciec przed kilku laty, kiedy to ona uczyła się żeglarstwa. Chandler, chcąc zrobić dobre wrażenie na przyszłym teściu, wybiera się razem z ojcem Moniki , Jackiem, do klub, gdzie razem korzystają z sauny. Niefortunnie, w zaparowanym pomieszczeniu, Chandler siada na kolanach Jacka. Zażenowany, jakiś czas później, raz jeszcze próbuje zaprzyjaźnić się z teściem, jednak i ta wizyta w klubie sportowym kończy się dla niego upokorzeniem.

Przyjaciele: Joey uczy się żeglować
Przyjaciele: Joey uczy się żeglować

Odcinek 4, sezon 7

Przyjaciele: Serial z Joey'em
Przyjaciele: Serial z Joey'em
Rachel zostaje awansowana na szefa sprzedaży jednej z marek sportowych jej firmy, domu mody Ralpha Laurena. Jej pierwszym zadaniem na nowym stanowisku jest zatrudnienie asystenta. Po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami musi dokonać wyboru między mającą doskonałe kwalifikacje Hildą i zupełnie nieprzygotowanym do tej pracy, ale bardzo przystojnym i młodym Tagiem Jonesem (w tej roli gościnnie występuje Eddie Cahill). Za namową przyjaciół postanawia zatrudnić doświadczoną zawodowo Hildę, jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie i powierza stanowisko asystenta niedoświadczonemu Tagowi, w którym się podkochuje. Ku jej zaskoczeniu jednak, Tag nie jest nią wcale zainteresowany. W oko wpada mu bowiem Phoebe. Kiedy Monika i Phoebe ściszonym głosem powierzają sobie jakieś sekrety, Chandler za wszelką cenę chce się dowiedzieć, o czym one plotkowały. Próbując wyciągnąć od Moniki jakieś informacje, podkreśla, że jako przyszłe małżeństwo nie powinni mieć przed sobą żadnych tajemnic. Monika zgadza się na wyjawienie, o czym szeptała z Pheobe, żąda jednak by najpierw Chandler zdradził wielką tajemnicę Rossa. Wkrótce jednak okazuje się, że w porównaniu z przygodą Rossa, sekret Moniki nie był w ogóle interesujący. Niedługo potem, gdy Ross dowiaduje się, że Chadler wyjawił wstydliwy incydent z jego życia Monice, w ramach zemsty na światło dzienne wychodzą inne skrywane dotąd sekrety. Wojnę kończy wspólna decyzja Chandler i Moniki, by niektóre informacje jednak zachowywać tylko dla siebie. Tymczasem Joey jest przekonany, że wraca do serialu "Days of Our Lives". Kiedy przychodzi na plan, okazuje się jednak, że tak jak inni aktorzy musi najpierw wziąć udział w castingu. Joey czuje się urażony. Sądził bowiem, że jako była gwiazda tego serialu, zostanie przyjęty bez konieczności przesłuchania. Zdenerwowany, krzyczy na producenta, po czym wychodzi rezygnując z udziału w serialu. Niestety wkrótce okazuje się, że inny serial, w którym ostatnio występował, został właśnie zdjęty z anteny. Tym samym Joey zostaje bez pracy. Zdesperowany wraca więc na plan "Days of Our Lives" i błaga producenta o jakąś rolę.

 

Przyjaciele w Siódemce w soboty i niedziele o 11:10!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ślub od pierwszego wejrzenia: Poznajcie Ewę i Darka
Następny artykuł:

Ślub od pierwszego wejrzenia: Poznajcie Ewę i Darka

tvnpix