Wiadomości

Przyjaciele: To o fotogeniczności Chandlera! Najlepsze fragmenty
Przyjaciele: Czas na wspólne zdjęcie! 
Wszyscy przekonują się, że Chandler nie jest fotogeniczny. Rachel i Phoebe walczą o pozycję druhny na weselu Moniki. Rachel zatrudnia nowego asystenta.

Odcinek 5, sezon 7

Monica odkrywa, że Chandler jest niefotogeniczny i nie najlepiej prezentuje się na zdjęciach. Tymczasem jej matka postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie w lokalnej gazecie wraz z informacją o ich zbliżającym się ślubie. I choć Joey, który jako aktor, bardzo często musi na zawołanie się uśmiechać, próbuje nauczyć przyjaciela tej trudnej sztuki, na niewiele to się zdaje. Ostatecznie to Joey pojawia się na zdjęciu obok Moniki jako Chandler. Rachel kompletnie oczarowana swoim nowym asystentem, Tagiem, pilnuje, aby żadna inna koleżanka w biurze za bardzo się do niego nie zbliżała. Niestety jej starania, aby trzymać go z daleka od kobiet, niweczy Joey. Po wspólnie spędzonym wieczorze, okazuje się bowiem, że Joey nauczył Taga rozmawiać z kobietami, dzięki czemu chłopak poznał całe mnóstwo młodych, atrakcyjnych dziewczyn. Pod wpływem nacisków Rachel, Joey przekonuje jednak Taga, że powinien pozostać monogamistą. W efekcie Tag wraca do swojej byłej dziewczyny. Zresztą ku rozczarowaniu Rachel, która liczyła, że to z nią zacznie się spotykać. Tymczasem, Phoebe spotyka się z przystojnym mężczyzną, Kylem (w tej roli gościnnie występuje David Sutcliffe), podczas gdy Ross umawia się z jego żoną, Whitney (w tej roli gościnnie występuje Julia Campbell), z którą Kyle właśnie się rozwodzi. Wkrótce napięcie i wzajemne pretensje, jakie towarzyszą spotkaniom tej pary, udziela się Rossowi i Phoebe, którzy broniąc swoich partnerów, sami kłócą się jak rozstające się małżeństwo. Ich zaangażowanie kończy się jednak rozczarowaniem, Kyle i Whitney postanawiają bowiem do siebie wrócić. A Ross i Phoebe zostają sami.

Odcinek 6, sezon 7

Przyjaciele: Kto zostanie druhną?
Przyjaciele: Kto zostanie druhną?
Monika musi się zdecydować, która z przyjaciółek Rachel czy Phoebe zostanie jej główną druhną. Aby uniknąć konieczności dokonania tego trudnego wyboru, pozostawia decyzję im samym, wywołując tym samym ogromną rywalizację o to, która bardziej zasługuje na ten przywilej. W końcu, Joey i Ross, organizują coś na kształt zawodów, dzięki którym będą mogli wyłonić najlepszą kandydatkę na główną druhnę. W trakcie specjalnego testu, przyjaciele sprawdzają, jak każda z nich zareagowałaby w wymyślonych przez nich okolicznościach okołoweselnych. Ostatecznie konkurs wygrywa Phoebe. Wkrótce potem zdaje sobie ona jednak sprawę, że Rachel znacznie bardziej zależy na tej wygranej i pozwala, by to ją spotkał zaszczyt bycia druhną Moniki na zbliżającym się ślubie. Tymczasem, Monika spotyka byłą dziewczynę (w tej roli gościnnie występuje Stacy Galina - "Knots Landing") Chandlera jeszcze z czasów szkolnych. Kiedy Monika dowiaduje się, że Chandler zerwał z nią tylko i wyłącznie dlatego, że była, w jego opinii, za gruba, nalega, aby narzeczony przeprosił dawną sympatię za swoje niedojrzałe zachowanie. Niestety jego nieudolne przeprosiny wywołują tylko złość u obu kobiet. Ross i Joey, oglądając na video film, przysypiają. Rankiem budzą się... w swoich objęciach. Choć próbują odgrywać macho, w końcu obaj przyznają, że wspólna drzemka była przyjemna. Zastanawiają się nawet czy jej nie powtórzyć…

Przyjaciele: Konkurs na druhnę
Przyjaciele: Konkurs na druhnę

Odcinek 7, sezon 7

Przyjaciele: Dziewczyna Joey'a
Przyjaciele: Dziewczyna Joey'a
Ross odkrywa, że w bibliotece uniwersyteckiej w dziale paleontologii dostępna jest jego praca doktorska. Będąc na miejscu Ross zauważa jednak, że okolice regałów, na których ulokowana jest jego książka są miejscem schadzek zakochanych studentów. Niezadowolony, że studenci zamiast wypożyczać jego książkę, urządzili sobie przy niej kącik intymnych spotkań, Ross postanawia patrolować okolicę i odstraszać wszystkie spacerujące w tym dziale pary. Kiedy napotyka młoda, atrakcyjną kobietę, która – jak się okazuje – zapoznała się z jego książką, Ross zapomina o wszystkim i sam zostaje przyłapany w niedwuznacznej sytuacji. W restauracji Moniki pojawia się była dziewczyna Chandlera - Jannice(w tej roli gościnnie występuje Maggie Wheeler). Kiedy zauważa na palcu Moniki pierścionek zaręczynowy, Monika zdradza jej, że ona i Chandler właśnie się pobierają. Janice wprasza się na ich wesele, a Monika nie potrafi się jej przeciwstawić. Zgadza się również na wspólną kolację z jej obecnym partnerem. Wkrótce okazuje się, że chłopak Janice ją zostawił. Zrozpaczona Janice wprasza się również do mieszkania Moniki i Chandlera, chcąc z nimi tymczasowo zamieszkać, zanim nie pozbiera się po rozstaniu z narzeczonym. Ostatecznie Monika wyprasza Janice, oznajmiając jej, że nie może z nimi zostać, ponieważ Chandler ciągle żywi do niej uczucia. Tymczasem, Joey prosi Rachel, by “spławiła” dziewczynę, z którą spędził noc, oznajmiając jej, że nie jest on zainteresowany poważnym związkiem. Dziewczyny jednak się zaprzyjaźniają i Rachel razem z Phoebe robią wszystko, by doszło do kolejnego spotkania między Joey’em i Erin (w tej roli gościnnie występuje Kristin Davis – aktorka grająca w serialu "Sex and the City"). Po wymuszonym przez przyjaciółki spotkaniu Joey zmienia zdanie co do dziewczyny i chce się z nią związać. Erin jednak nie widzi przyszłości z Joeyem i prosi Rachel i Pheobe, by jakoś mu to wyjaśniły – najlepiej mówiąc, iż nie jest ona zainteresowana poważnym związkiem.

 

Przyjaciele w soboty i niedziele o 11:10!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Monica cieszy się z zaręczyn z Chandlerem. Najlepsze fragmenty odcinków
Następny artykuł:

Przyjaciele: Monica cieszy się z zaręczyn z Chandlerem. Najlepsze fragmenty odcinków

tvnpix