Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Rachel wyprowadza się od Moniki. Zobacz najlepsze fragmenty odcinków!

Przyjaciele: Rachel wyprowadza się od Moniki. Zobacz najlepsze fragmenty odcinków!
Przyjaciele: Rachel się wyprowadza 
Rachel wyprowadza się z mieszkania, by Chandler mógł zamieszkać z Moniką. Ross nie chce unieważnić małżeństwa z Rachel. Joey ma nową współlokatorkę.

Odcinek 4, sezon 6

Ross otrzymuje propozycję prowadzenia zajęć na New York University. Ze zdenerwowania podczas zajęć Ross mówi do studentów z dziwnym, brytyjskim akcentem. Monica i Rachel, które stroją sobie żarty z jego sposobu mówienia, doradzają mu w końcu żeby stopniowo zamieniał akcent brytyjski na swój naturalny amerykański. Tymczasem Joey dowiaduje się, że właśnie wygasło jego ubezpieczenie zdrowotne, ponieważ nie był nigdzie zatrudniony. Na nieszczęście właśnie teraz okazuje mu się ono potrzebne, ponieważ w wyniku nadmiernego wysiłku nabawia się przepukliny. Zdeterminowany, by odzyskać prawo do ubezpieczenia i nie ponosić pełnych kosztów ewentualnej operacji, Joey bierze udział w kilku castingach. Niestety z powodu silnego bólu, nie wypada najlepiej. W końcu trafia jednak na rolę niemal stworzoną dla niego – musi zagrać umierającego w ciężkim bólu mężczyznę. Rachel dowiaduje się w końcu od prawnika Rossa, że ich małżeństwo wcale nie zostało jeszcze anulowane. Rozwścieczona wpada na jeden z wykładów Rossa i na oczach studentów wykrzykuje co o nim myśli. To niestety nie polepsza wizerunku Rossa w oczach jego studentów, którzy i tak nie mieli o nim najlepszego zdania.

Odcinek 5, sezon 6

Przyjaciele: Rachel nadal jest żoną Rossa!
Przyjaciele: Rachel nadal jest żoną Rossa!
Rachel, wściekła na Rossa, że do tej pory nie anulował ich małżeństwa, siłą zaciąga go do sądu i żąda od sędziego, by oficjalnie zakończył ich małżeństwo. Sędzia nie widzi jednak podstaw do anulowania małżeństwa i zaleca parze przeprowadzenie zwykłego rozwodu. Kiedy Ross przychodzi do Rachel z kompletem dokumentów rozwodowych do podpisania, przyjaciele przez chwilę zapominają o drażliwej przeszłości i wspominają te dobre chwile. W końcu Rachel wyznaje, że to ona, będąc co prawda pod wpływem alkoholu, wpadła na pomysł zawarcia związku małżeńskiego w Las Vegas. Wkrótce potem Rachel podpisuje dokumenty rozwodowe.

Odcinek 6, sezon 6

Przyjaciele: Joey dowiaduje się o rachunkach
Przyjaciele: Joey dowiaduje się o rachunkach
Przyjaciele przygotowują się do dużej zmiany w ich życiu, spowodowanej decyzją Moniki i Chandlera o wspólnym zamieszkaniu. Chandler wyprowadza się od Joey’ego, który zostaje teraz sam w mieszkaniu, a Rachel planuje przeprowadzić się do Phoebe. Kiedy jednak okazuje się, że Rachel nie jest jeszcze wcale spakowana, mimo że z samego rana mają po jej rzeczy przyjść pracownicy z firmy zajmującej się przeprowadzkami, Monika wpada w szał. Widząc rozgardiasz w jej pokoju, Monika próbuje nakłonić do pomocy Rossa, Chandlera i Joey’ego, ale oni znajdują sobie wymówkę. Dziewczyny zmuszone są więc zapakować wszystko samodzielnie. Podczas pakowania Monika i Rachel wspominają wszystkie dobre chwile, które przychodzą im na myśl w związku z kolejnymi przedmiotami, które wkładają do kartonów. Phoebe, żeby przyspieszyć proces pakowania, proponuje przyjaciółką, żeby zamiast dobrych momentów, zastanowiły się nad tym, co przeszkadzało im w ich zachowaniach, kiedy razem mieszkały. Niestety propozycja ta zamiast przyspieszyć pakowanie, jedynie spowalnia cały proces, doprowadzając do wielkiej kłótni między przyjaciółkami.

Zostań w domu, bo Przyjaciele są w Siódemce! Pokaż, jak dzisiaj spotykacie się ze swoimi przyjaciółmi!

Odcinek 7, sezon 6

Przyjaciele: Rachel wprowadza się do Phoebe
Przyjaciele: Rachel wprowadza się do Phoebe
Joey znajduje sobie nowego współlokatora – seksowną australijską tancerkę, Janine LeCroix (w tej roli gościnnie występuje znana australijska modelka ELLE MACPHERSON). Joey jest zafascynowany nową znajomą, jednak wszyscy doradzają mu, żeby nie spotykał się z osobą, z którą mieszka. Za radą przyjaciół Joey próbuje nie flirtować z przeuroczą Janine, ale emocje biorą górę. W końcu Janine oznajmia Joey’emu, że chciałaby, aby pozostali jedynie przyjaciółmi i współlokatorami.

Odcinek 8, sezon 6

Przyjaciele: Joey ma nową współlokatorkę
Przyjaciele: Joey ma nową współlokatorkę
Chandler przestrzega Joey’ego, żeby nie pozwolił swojej nowej współlokatorce, Janine , wprowadzić do mieszkania zbyt dużo kobiecych elementów, bo inaczej straci ono dotychczasowy męski charakter. Joey stopniowo jednak zaczyna przyzwyczajać się do kobiecych ozdób, którymi Janine przyozdabia mieszkanie, takich jak fotografie czy poduszki. Ross tymczasem, szykując się na randkę z koleżanką Moniki, postanawia wybielić sobie zęby. Niestety w wyniku zbyt długiego trzymania na zębach środka wybielającego jego zęby przyjmują nienaturalnie biały kolor.

Odcinek 9, sezon 6

Przyjaciele: Rodzice Moniki przychodzą na obiad
Przyjaciele: Rodzice Moniki przychodzą na obiad
Z okazji Święta Dziękczynienia do Moniki przyjeżdżają jej rodzice, Jack (Elliot Gould) i Judy (Christina Pickles). Jednocześnie Chandler, ku swojemu zdumieniu, dowiaduje się, że rodzice Moniki i Rossa nigdy za nim nie przepadali. Z tego również powodu Monika nie powiedziała im dotąd, że spotyka się z Chandlerem. Widząc jak bardzo Chandler stara się zdobyć serca państwa Gellerów, Ross wyznaje przyjacielowi, dlaczego jego rodzice mogą go nie lubić... Tymczasem Rachel wypróbowuje swe umiejętności kulinarne, przygotowując specjalny deser. Niestety w wyniku sklejenia dwóch stron z książki kucharskiej Rachel łączy dwa przepisy i w efekcie serwuje przyjaciołom niezjadliwy posiłek.

 

"Przyjaciele" w Siódemce w soboty i niedziele o 11:10.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 Przyjaciele: Roos i Rachel biorą ślub w Las Vegas! Zobacz fragmenty odcinków
Następny artykuł:

Przyjaciele: Roos i Rachel biorą ślub w Las Vegas! Zobacz fragmenty odcinków

tvnpix