Wiadomości

Niedziele z kapitanem Jackiem Sparrowem
Piraci z Karaibów! 
Zapraszamy na piracki rejs pełen niezapomnianych emocji. Kapitan Jack Sparrow zabierze się na swoją Czarną Perłę i pokaże świat pełen niesamowitych przygód!

Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"
Po morzach otaczających wyspy Karaibskie grasuje piracki okręt Czarna Perła. Jest on owiany straszną legendą mówiąca, że z miast zaatakowanych przez Perłę nikomu nie udało się ujść z życiem. Perła uderza na Port Royal i między innymi porywa córkę gubernatora, Elizabeth. Jej śladem rusza zakochany w niej chłopak, Will, w towarzystwie legendarnego pirata, Jacka Sparrowa. Śladem piratów rusza także narzeczony Elizabeth, komandor Norrington. Film odniósł ogromny sukces u publiczności, co zaowocowało powstaniem kolejnych dwóch filmów.

NIEDZIELA, 20:00 (22.03)

Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"
Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlakaPiraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Drugi film opowiadający o przygodach Elizabeth, Willa i kapitana Sparrowa. Po morzach pływa straszny Davy Jones, który chce wyegzekwować dług od Jacka Sparrowa. Sparrow chce zdobyć skrzynię umarlaka, zawierająca serce Jonesa, co da mu władzę nad morzami.

NIEDZIELA, 20:00 (29.03)

Piraci z Karaibów: Na krańcu świataPiraci z Karaibów: Na krańcu świata
Kontynuacja dwóch poprzednich filmów. Will i Elisabeth, razem z kapitanem Barbosą, ruszają na poszukiwanie kapitana Jacka Sparrowa. Ich poszukiwania prowadzą m.in. do Singapuru, gdzie sprzymierzają się z potężnym królem piratów. Flota brytyjska wypowiada wojnę piratom i ci muszą zjednoczyć siły by walczyć o życie.

NIEDZIELA, 20:00 (5.04)

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodachPiraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Ścieżki kapitana Jacka Sparrowa tym razem skrzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości (Penelope Cruz). Sparrow będzie zastanawiał się, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie poszukiwania osławionego Źródła Młodości. Kiedy kobieta zmusza go do wejścia na pokład statku pirackiego "Zemsta Królowej Anny" pod dowództwem osławionego Czarnobrodego (Ian McShane), Jack nie wie, kogo winien się lękać bardziej – jej czy Czarnobrodego.

NIEDZIELA, 20:00 (12.04)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
1 kwietnia: Bękarty wojny
Następny artykuł:

1 kwietnia: Bękarty wojny

tvnpix