Wiadomości

Poniedziałkowe wieczory z horrorem!
Horrory w Siódemce 
Lubisz się bać? Oto seanse odpowiednie dla Ciebie. Nie zabraknie dreszczyku emocji. Zapraszamy na poniedziałkowe wieczory z horrorem.

PrzerażaczePrzerażacze
Frank Bannister (Michael J. Fox) jest detektywem specjalizującym się w wyjaśnianiu zjawisk paranormalnych. W rzeczywistości jest pospolitym oszustem, któremu do pomocy w naciąganiu biednych naiwniaków udało się namówić trzy duchy. Stuart (Jim Fyfe), Cyrus (Chi McBride) oraz Sędzia (John Astin) istnieją naprawdę, tak jak prawdą jest to, że Bannister posiada zdolność porozumiewania się z osobami zmarłymi. Spółka Bannistera działa według prostych zasad - jego wspólnicy Stuart, Cyrus oraz Sędzia zaczynają nękać mieszkańców wybranego domu, ci wzywają egzorcystę, który oczywiście uwalnia pechową rodzinę od uciążliwego sąsiedztwa, a przy tym od pieniędzy i kosztowności. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy w tragicznych okolicznościach ginie mąż Lucy Lynsky (Trini Alvarado), miejscowy lekarz. Wkrótce w miasteczku giną kolejne osoby, a każda z nich naznaczona jest piętnem. Policja chce wierzyć, że każdy z tych zgonów nastąpił z przyczyn naturalnych, ale tylko Bannister zna kryjącą się w nich tajemnicę. W mieście pojawił się Łowca Dusz, czyli duch straconego seryjnego zabójcy. Tego zbrodniarza nie powstrzyma żadna ludzka siła. Przewrotny los sprawia, że Bannister zostaje aresztowany, jako jeden z głównych podejrzanych w sprawie. Akurat w tym czasie morderca postanawia zaatakować Lucy. Bez pomocy Bannnistera Lucy jest bezsilna, a duch-zabójca pozostaje bezkarny.

8 czerwca, 22:20

InniInni
Rodzeństwo Anne (Alakina Mann) i Nicholas (James Bentley) cierpią na bardzo rzadką chorobę, która nie pozwala im przebywać w świetle dziennym. Ich życie, podporządkowane chorobie, toczy się więc w ciemnościach. Matka rodzeństwa, Grace, prócz troski o dzieci ma również inne zmartwienie. Jej mąż zaginął na froncie i chociaż od dawna nie ma o nim wieści, Grace nadal wierzy, że on żyje. Postanawia czekać na jego powrót w starym domu położonym na malowniczym angielskim wybrzeżu. Ze względu na chorobę rodzeństwa dom całymi dniami tonie w ciemnościach. Pewnego dnia mała Anne przekonuje matkę, że widziała w domu zjawę. Grace, osoba głęboko wierząca, sądzi początkowo, że to tylko przewidzenia. Jednak niebawem w domu zaczynają się dziać rzeczy dziwne, niewytłumaczalne. W końcu i sama Grace nabiera przekonania, że w domu mają miejsce zjawiska nadprzyrodzone, że nawiedzają go duchy. Jakie są ich zamiary wobec mieszkańców, doprawdy trudno zgadnąć.

15 czerwca, 22:05

CośCoś

Dwunastu amerykańskich naukowców wyrusza z ekspedycją badawczą na Antarktydę. Na miejscu znajdują pozaziemską istotę, która spadła na ziemię i przeleżała zamrożona pod lodem 100 tysięcy lat. Uśpione stworzenie budzi się z hibernacji. Szerzy spustoszenie w odizolowanej od świata bazie i staje się zagrożeniem dla całej ludzkości.

22 czerwca, 23:05

W ukryciuW ukryciu

Ray (Alexander Skarsgård) i Claire Hewitt (Andrea Riseborough), wraz ze swoją córką Zoe, ukrywają się przez ponad trzysta dni w niewielkim schronie, żyjąc w ciągłym strachu przed groźnymi, dotkniętymi tajemniczą epidemią "ludźmi". Kiedy w ich kryjówce wybucha pożar, niszcząc ją doszczętnie i jednocześnie ujawniając ich obecność zarażonym, Hewittowie znajdują się w pułapce, z której, jak się wydaje, nie ma wyjścia...

29 czerwca, 21:55

ZombikalipsaZombikalipsa
Meteory uderzają w Los Angeles. Mieszkańcy zapadają na dziwną dolegliwość przenoszoną przez dym. Martwi powstają, by żywić się ludzkim mięsem. Piątka przyjaciół ucieka w stronę wybrzeża. Po drodze usiłują uniknąć zakażenia i spotkania z zombie. W międzyczasie wojsko podejmuje decyzję o zabiciu wszystkich znajdujących się w na zakażonym obszarze.

29 czerwca, 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
21 czerwca: Matrix Reaktywacja
Następny artykuł:

21 czerwca: Matrix Reaktywacja

tvnpix