Wiadomości

Wasze ukochane seriale z prapremierowymi odcinkami jeszcze w wakacje
Seriale z Siódemki 
Nie możecie się doczekać, by zobaczyć nowe odcinku ukochanych seriali? Zobaczycie je szybciej, niż się spodziewaliście. Prapremiery już od 20 sierpnia w player.pl

"Zakochani po uszy", "19+" i "Szkoła" to seriale, które jesienią pojawią się na naszej antenie. Mamy jednak prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością przebierają nogami. Wasze ukochane seriale prapremierowo będą dostępne od 20 sierpnia w player.pl.

Zakochani po uszyZakochani po uszy
Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

"Zakochanych po uszy" możecie oglądać w player.pl

19+19+

„19+" to przede wszystkim opowieść o młodości, o dziewiętnastolatkach, którzy cieszą się sobą i odkrywaniem świata. Historie młodych ludzi łączy radość, entuzjazm, gotowość do zmian, cieszenie się tym, co przynosi każdy dzień i podejmowanie wyzwań często bez myślenia o konsekwencjach.

"19+" możecie oglądać w player.pl

SzkołaSzkoła

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

"Szkołę" możecie oglądać w player.pl

Zobacz także:

Hotel Paradise wkrótce!
Hotel Paradise wkrótce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiza na miłość: Evelin dobrze dogaduje się z teściową. Najlepsze fragmenty 7. odcinka
Następny artykuł:

Wiza na miłość: Evelin dobrze dogaduje się z teściową. Najlepsze fragmenty 7. odcinka

tvnpix