Wiadomości

Projekt Lady: W międzynarodowym towarzystwie!
Zobacz zwiastun 2. odcinka "Projektu Lady" 
W tej edycji w gronie ekspertów Projektu Lady ponownie pojawi się Qczaj. O poranku zerwie uczestniczki na równe nogi. Nieprzyzwyczajone do wczesnego wstawania dziewczyny, mogą doznać szoku i niektóre z nich w dość niekulturalny sposób zareagują na tę pobudkę.

 

Po porannym rozruchu uczennice szkoły dla dam czeka pierwsze śniadanie z Małgosią Rozenek-Majdan, która jak zawsze stara się otaczać dziewczęta opieką i służyć dobrą radą. Jest dla nich zawsze wyrozumiała i wspiera je w trudnych momentach. Jednak podczas śniadaniowych rozmów jedna z uczestniczek wyprowadzi ją z równowagi swoim zachowaniem. Co tak zbulwersuje Małgosię?

 

Projekt LadyProjekt Lady

Mentorka Irena rozpocznie przygotowywania dziewcząt do wieczornego spotkania z międzynarodowymi gośćmi. Zachowanie przy stole to pierwsza z lekcji. Jej wymagające obiady z pewnością zapamiętała każda z uczestniczek poprzednich edycji. Tym razem uczennice będą jadły obiad w całkowitej ciszy, a każda, nawet najmniejsza nieprawidłowość w ich postawie, zostanie odnotowana.

 

 

Aby ustrzec dziewczęta przed towarzyskimi gafami podczas przyjęcia, mentorka Irena nauczy je podstaw savoir-vivre’u. Uczennice dowiedzą się jak witać gości, jak prowadzić z nimi interesującą konwersację i sprawić by czuli się komfortowo. Czy zapamiętają wszystkie zasady i należycie ugoszczą międzynarodowe towarzystwo?
Podczas kolejnych zajęć z mentorką Tatianą, dziewczęta powrócą do swojego dzieciństwa. Czas, który powinien kojarzyć się z beztroską i radością, w przypadku niektórych uczestniczek okaże się pełnym żalu i rozczarowań okresem w ich życiu. Czego brakowało im w dzieciństwie? Co budzi bolesne wspomnienia? Jakie piętno to na nich odcisnęło?

 

Projekt LadyProjekt Lady

Po bardzo intensywnych, pierwszych dniach nauki oraz próbie odnalezienia się w nowej rzeczywistości, przyjdzie czas na podsumowujące rozmowy z mentorkami. Duża niepewność i olbrzymi stres. Wiele mocnych słów sprawi, że popłyną łzy. Czy któraś z uczestniczek będzie musiała opuścić Pałac w Ojrzanowie?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
17 października: Zabójcze maszyny
Następny artykuł:

17 października: Zabójcze maszyny

tvnpix