Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Darmowa telewizja dla dorosłych. Najlepsze fragmenty 17 i 18 odcinka

Przyjaciele: Darmowa telewizja dla dorosłych. Najlepsze fragmenty 17 i 18 odcinka
Przyjaciele: Super ekstra telewizja 
Chandler i Joey przez przypadek odkrywają darmowy kanał z erotyką. Phoebe myśli nad imieniem dla dziecka. Rachel odkrywa, jaką fobię ma Joshua.

Odcinek 17

Joey i Chandler przez przypadek zauważają, że ich telewizor odbiera jeden z kodowanych, płatnych kanałów erotycznych dla dorosłych. Monika próbuje nakłonić Rossa, żeby ten wyznał swoje prawdziwe uczucia wobec Emily, zanim dziewczyna opuści Stany Zjednoczone i wyjedzie do rodzinnej Anglii. Niestety sprawy się nieco komplikują – okazuje się bowiem, że w jej życiu jest jeszcze inny mężczyzna. Ross decyduje się na wyjazd do Londynu, żeby wyznać Emily swoją miłość. W tym samym czasie Emily wraca do Stanów Zjednoczonych, żeby powiedzieć Rossowi, iż wybrała właśnie jego. Tymczasem Phoebe dowiaduje się, że urodzi trojaczki. Frank, Jr., brat Phoebe i przyszły ojciec jej dzieci, rozważa rzucenie szkoły i podjęcie pracy zarobkowej. Phoebe nie chce jednak, żeby jej brat rezygnował ze swoich marzeń, dlatego próbuje znaleźć jakiś inny sposób na pozyskanie pieniędzy.

Odcinek 18

Przyjaciele: Imiona dla dzieci
Przyjaciele: Imiona dla dzieci
Phoebe zostaje poproszona o wybranie imienia dla jednego z trojga dzieci, które nosi. Joey i Chandler rywalizują ze sobą, próbując przekonać przyjaciółkę by wybrała imię jednego z nich. Susan kręci film reklamowy w Londynie, więc Emily proponuje jej, że oprowadzi ją trochę po mieście. Ross obawia się jednak, że kobiety mogą za bardzo się polubić i powtórzy się historia, jaka miała miejsce w przypadku Susan i Carol, które polubiły swoje towarzystwo tak bardzo, że w końcu… zostały parą.
Przyjaciele: Rachel i romantyczna kolacja
Przyjaciele: Rachel i romantyczna kolacja

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Janice pojawia się na horyzoncie. Najlepsze fragmenty 15 i 16 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Janice pojawia się na horyzoncie. Najlepsze fragmenty 15 i 16 odcinka

tvnpix