Wiadomości

Przyjaciele: Chandler nie wróci na święta?
Przyjaciele: Czy Chandler przyjedzie na święta? 
Chandler utknął w Tulsie na święta. Rachel wraca do pracy. Dowiaduje się, że w biurze pojawił się Gavin, który zajmuje jej biurko.

Odcinek 10, sezon 9

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Przyjaciele przygotowują się do Gwiazdki. Chandler, z powodu dużych zaległości w pracy, musi jednak zostać na święta w Tulsie. W trakcie służbowego spotkania ze swoim zespołem, Chandler w przypływie dobroci i zrozumienia zwalnia współpracowników do domu. Zostaje tylko on i Wandy (w tej roli gościnnie występuje Selma Blair). Kiedy Monika dowiaduje się, że spośród wszystkich pracowników w biurze zostali jedynie Chandler i jego atrakcyjna koleżanka, Wendy, zaczyna snuć różne podejrzenia... Chandler tymczasem wspomina różne śmieszne wydarzenia, które spotkały jego i przyjaciół w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Odcinek 11, sezon 9

Przyjaciele: Bezrobotny Chandler
Przyjaciele: Bezrobotny Chandler

Rachel wybiera się do pracy, żeby pokazać wszystkim swoją córeczkę, Emmę. Będąc po raz pierwszy od urodzenia dziecka w firmie, dowiaduje się, że na jej miejsce tymczasowo zatrudniono pracownika z innego oddziału, niejakiego Gavin (Dermot Mulroney) Mężczyzna nie tylko wykonuje jej dotychczasową pracę, ale również zajmuje jej biuro. Rachel czując zagrożenie z jego strony, postanawia skrócić swój urlop macierzyński i od razu wrócić do pracy. W tym czasie Ross musi się zająć Emmą. Phoebe cierpi na brak pieniędzy. Nie chce jednak zaciągać pożyczki u przyjaciół. Joey proponuje jej, by zatrudniła się jako statystka przy produkcji serialu, w którym on występuje. Niestety duże emocje utrudniają jej poprawne wykonywanie powierzonych jej zadań. Tymczasem Chandler, który niedawno rzucił dotychczasową pracę w biurze, zastanawia się, co zrobić ze swoją przyszłością. Za namową Moniki postanawia spróbować sowich sił w reklamie.

Przyjaciele w soboty i niedziele po 11:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Chandler i Monica przygotowują kolację z okazji Święta Dziękczynienia
Następny artykuł:

Przyjaciele: Chandler i Monica przygotowują kolację z okazji Święta Dziękczynienia

tvnpix