Wiadomości

Powrót do listy

Przyjaciele: Janice pojawia się na horyzoncie. Najlepsze fragmenty 15 i 16 odcinka

Przyjaciele: Janice pojawia się na horyzoncie. Najlepsze fragmenty 15 i 16 odcinka
Przyjaciele: Janice powraca 
Janice ponownie pojawia się w życiu Przyjaciół. Dziewczyna tak namiesza, że Chandler będzie chciał uciec aż do... Jemenu!

Odcinek 15

Chandler przez przypadek spotyka Janice. Jak się okazuje, jego była dziewczyna jest tuż po rozwodzie i najwyraźniej szuka towarzystwa. Aby się od niej uwolnić, Chandler wymyśla historyjkę o tym, że właśnie wyjeżdża do Jemenu, gdzie w sprawach służbowych oddelegowała go jego firma. Janice co prawda wierzy w to, co próbuje wmówić jej Chandler, ale wcale nie zamierza dać mu spokoju i chce towarzyszyć byłemu partnerowi do momentu, kiedy ten wsiądzie na pokład samolotu i odleci. Tymczasem Monika próbuje odkryć zastosowanie tajemniczego przełącznika w nowym mieszkaniu. Ross poznaje kilkoro przyjaciół Emily, którzy zachęcają go do wspólnej gry w rugby. Chcąc zaimponować dziewczynie Ross przyjmuje wyzwanie. Znajomi Emily, mimo jej delikatnych sugestii, nie stosują jednak wobec Rossa taryfy ulgowej. Mecz rugby okazuje się dla niego bardzo bolesnym doświadczeniem.

PrzyjacielePrzyjaciele

Odcinek 16

W czasie ciąży Phoebe – zdeklarowana wegetarianka, ma olbrzymi apetyt na mięso. Joey poświęca się dla niej i zostaje tymczasowym wegetarianinem, tak żeby Phoebe mogła spożywać więcej mięsa, nie przyczyniając się jednocześnie do śmierci większej liczby zwierząt. Rachel wydaje przyjęcie dla Emily, które jest tylko pretekstem żeby spędzić trochę czasu z Joshua'ą poza pracą. Chcąc zaimponować chłopakowi, Rachel wygłupia się na różne sposoby... zakłada nawet swój stary strój cheerleaderki z liceum. Tymczasem Ross jest przygnębiony tym, że Emily już niedługo wyjedzie z powrotem do rodzinnej Anglii. Rachel próbuje go jednak przekonać, że wyjazd Emily nie musi oznaczać końca ich związku.

Przyjaciele: Smaki Phoebe
Przyjaciele: Smaki Phoebe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przyjaciele: Chandler i problemy z dziewczynami. Najlepsze fragmenty 13 i 14 odcinka
Następny artykuł:

Przyjaciele: Chandler i problemy z dziewczynami. Najlepsze fragmenty 13 i 14 odcinka

tvnpix