Wiadomości

Przyjaciele: Najlepsze fragmenty odcinków
Przyjaciele: Święta Przyjaciół 
Monica i Ross biorą udział w programie tv, do Rachel przyjeżdża siostra, a Joey zostaje kelnerem w Central Perku.

Odcinek 10, sezon 6

Janine otrzymuje propozycję zatańczenia w sylwestrowym programie telewizyjnym Dicka Clarka. Program nagrywany ma być kilka tygodni wcześniej. W związku z nagraniem Janine poszukuje dla siebie osoby towarzyszącej. Na swojego partnera wybiera Joey’ego, sprawiając mu tym olbrzymią przyjemność. Dodatkowo Janine zabiera na nagranie rodzeństwo Gellerów. Występ w programie Dicka Clarka zawsze był marzeniem Moniki i Rossa, którzy jako nastolatkowie uwielbiali tę audycję. Podczas zdjęć do sylwestrowego programu Monika i Ross za wszelka cenę starają się znaleźć na najbardziej wyeksponowanym miejscu – specjalnej platformie, na którą skierowana jest jedna z kamer. Zdesperowani postanawiają wykonać nawet swój popisowy układ ze szkoły średniej, którego nie ćwiczyli od lat. Joey tymczasem liczy, iż w czasie nagrania pod pretekstem noworocznego pocałunku uda mu się zbliżyć do Janine. Noworoczne odliczanie zostaje jednak przerwane w najmniej odpowiedniej chwili i Joey’emu nie udaje się pocałować Janine.

 

Odcinek 11, sezon 6

Rachel, która właśnie przeprowadziła się do Phoebe, nabywa w jednym z dużych salonów meblowych piękną komodę stylizowaną na antyczny mebel. Nie wie jednak, że jej nowa współlokatorka jest zagorzałą przeciwniczką wszelkiej masowej produkcji, w tym mebli z sieci Pottery Barn. Rachel postanawia zatem ukryć pochodzenie komody, przekonując Phoebe, że ich nowy mebel jest bezcennym antykiem zakupionym przez nią na pchlim targu. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy identyczną komodę nabywa Ross…

Przyjaciele: Stolik Rachel
Przyjaciele: Stolik Rachel

Odcinek 12, sezon 6

Kiedy w magazynie Playboy zostaje zamieszczony dowcip przesłany do redakcji przez Rossa, Ross i Chandler kłócą się o to, który z nich jest jego autorem. Monika, która nie ma zamiaru rozstrzygać tego głupiego sporu, kończy polemikę między przyjaciółmi oznajmiając im, iż opublikowany kawał jest obraźliwy i w ogóle nieśmieszny. Tymczasem Joey przyjmuje pracę kelnera w Central Perk.

Przyjaciele: Spór o dowcip
Przyjaciele: Spór o dowcip

Odcinek 13, sezon 6

Do Rachel przyjeżdża jej rozpieszczona, młodsza siostra, Jill (REESE WITHERSPOON), która podobnie jak ona kilka lat temu, postanowiła uniezależnić się od ich bogatego ojca. Rachel proponuje Jill, żeby z nią zamieszkała, a następnie obiecuje pomóc jej w znalezieniu pracy i większym usamodzielnieniu się. Niestety Jill nie ułatwia jej zadania. Przyzwyczajona do luksusu siostra pierwsze swoje kroki kieruje do sklepów i wykorzystując kartę kredytową ojca robi duże zakupy. Dodatkowych zmartwień dostarcza Rachel Phoebe, która twierdzi, że Ross i Jill mają się ku sobie. Kiedy Ross umawia się na randkę z Jill, Rachel zaczyna się obawiać, że jej ukochana siostra rzeczywiście może zakochać się w Rossie.

Przyjaciele: Joey pracuje w kawiarni
Przyjaciele: Joey pracuje w kawiarni

Przyjaciele w Siódemce w soboty i niedziele o 11:05!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rozśpiewane czwartki z Pitch Perfect
Następny artykuł:

Rozśpiewane czwartki z Pitch Perfect

tvnpix